Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Политика (Београд)

Политика (Београд)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига Србије 20211116.09.2021 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4½-1½
2Прва лига Србије 20211015.09.2021 Словен (Рума)2½-3½
3Прва лига Србије 2021914.09.2021 Јелица (Горачићи)3½-2½
4Прва лига Србије 2021813.09.2021 Нафтагас (Елемир)3½-2½
5Прва лига Србије 2021712.09.2021 Спартак (Суботица)4½-1½
6Прва лига Србије 2021611.09.2021 Југовић (Каћ)3-3
7Прва лига Србије 2021511.09.2021 Водовод (Крагујевац)5-1
8Прва лига Србије 2021410.09.2021 Новосадски ШК (Нови Сад)2½-3½
9Прва лига Србије 2021309.09.2021 Владимирци (Владимирци)1-5
10Прва лига Србије 2021208.09.2021 Итака (Београд)4-2
11Прва лига Србије 2021107.09.2021 Младост (Лучани)3½-2½
12Премијер лига Београда 20161322.10.2016 Београдски Водовод (Београд)3-3
13Премијер лига Београда 20161221.10.2016 Гроцка (Гроцка)2½-3½
14Премијер лига Београда 20161119.10.2016 Поштанска Штедионица (Београд)3-3
15Премијер лига Београда 20161018.10.2016 Црвена Звезда (Београд)0-6
16Премијер лига Београда 2016917.10.2016 Делфин (Београд)3-3
17Премијер лига Београда 2016816.10.2016 Београд (Београд)3½-2½
18Премијер лига Београда 2016715.10.2016 МЗ Ћирило и Методије (Београд)5-1
19Премијер лига Београда 2016614.10.2016 Романтичари (Београд)3½-2½
20Премијер лига Београда 2016512.10.2016 Миријево (Београд)3-3
21Премијер лига Београда 2016411.10.2016 Богослов (Београд)3-3
22Премијер лига Београда 2016310.10.2016 Раднички (Београд)3-3
23Премијер лига Београда 2016209.10.2016 Ласта (Београд)4-2
24Премијер лига Београда 2016108.10.2016 Београд Сигурност (Београд)2-4
25Куп Београда 2016513.05.2016 ПТТ (Београд)2-2
26Куп Београда 2016412.05.2016 Богослов (Београд)2½-1½
27Куп Београда 2016311.05.2016 Романтичари (Београд)1-3
28Куп Београда 2016210.05.2016 Поштанска Штедионица (Београд)2½-1½
29Куп Београда 2016109.05.2016 Партизан (Београд)3½-½
30Премијер лига Београда 2015930.09.2015 Миријево (Београд)3½-2½
31Премијер лига Београда 2015829.09.2015 Раднички (Београд)2-4
32Премијер лига Београда 2015728.09.2015 МЗ Ћирило и Методије (Београд)3½-2½
33Премијер лига Београда 2015627.09.2015 Богослов (Београд)2½-3½
34Премијер лига Београда 2015526.09.2015 Романтичари (Београд)2-4
35Премијер лига Београда 2015424.09.2015 Итака (Београд)1-5
36Премијер лига Београда 2015323.09.2015 Београд (Београд)2-4
37Премијер лига Београда 2015222.09.2015 Београдски Водовод (Београд)1½-4½
38Премијер лига Београда 2015121.09.2015 Београд Сигурност (Београд)1½-4½
39Куп Београда 2015525.04.2015 Видиковац (Београд)2½-1½
40Куп Београда 2015424.04.2015 Турбина (Вреоци)3½-½
41Куп Београда 2015322.04.2015 Тадић (Београд)1-3
42Куп Београда 2015221.04.2015 Ушће (Београд)3-1
43Куп Београда 2015120.04.2015 Богослов (Београд)1½-2½
44Премијер лига Београда 20141130.09.2014 МЗ Ћирило и Методије (Београд)3-3
45Премијер лига Београда 20141029.09.2014 Београд (Београд)3-3
46Премијер лига Београда 2014928.09.2014 ПТТ (Београд)2-4
47Премијер лига Београда 2014827.09.2014 Гроцка (Гроцка)3½-2½
48Премијер лига Београда 2014726.09.2014 Београд Сигурност (Београд)½-5½
49Премијер лига Београда 2014625.09.2014 Београдски Водовод (Београд)3½-2½
50Премијер лига Београда 2014524.09.2014 Романтичари (Београд)1-5
51Премијер лига Београда 2014423.09.2014 Раднички (Рудовци)3-3
52Премијер лига Београда 2014322.09.2014 Полет (Београд)3½-2½
53Премијер лига Београда 2014221.09.2014 Делфин (Београд)1½-4½
54Премијер лига Београда 2014120.09.2014 Раднички (Београд)2-4
55Куп Београда 2014510.05.2014 Романтичари (Београд)2-2
56Куп Београда 2014409.05.2014 Борча (Борча)2½-1½
57Куп Београда 2014308.05.2014 Делфин (Београд)0-4
58Куп Београда 2014207.05.2014 Чукарички (Београд)3-1
59Куп Београда 2014105.05.2014 Раковица (Раковица)3-1
60Квалитетна лига Београда 20131115.11.2013 БАСК (Београд)4-4
61Квалитетна лига Београда 20131014.11.2013 Раднички (Рудовци)4-4
62Квалитетна лига Београда 2013913.11.2013 Миријево (Београд)4½-3½
63Квалитетна лига Београда 2013812.11.2013 Партизан (Београд)5½-2½
64Квалитетна лига Београда 2013711.11.2013 Чукарички (Београд)5½-2½
65Квалитетна лига Београда 2013610.11.2013 Сремчица (Сремчица)4-4
66Квалитетна лига Београда 2013509.11.2013 Младост (Сурчин)5-3
67Квалитетна лига Београда 2013403.11.2013 ЕДБ (Београд)4-4
68Квалитетна лига Београда 2013302.11.2013 Раковица (Раковица)5½-2½
69Квалитетна лига Београда 2013227.10.2013 Борча (Борча)3½-4½
70Квалитетна лига Београда 2013126.10.2013 Богослов (Београд)4½-3½
71Куп Београда 2013521.04.2013 Чукарички (Београд)2-2
72Куп Београда 2013420.04.2013 Романтичари (Београд)1-3
73Куп Београда 2013319.04.2013 Црвена Звезда (Београд)1-3
74Куп Београда 2013218.04.2013 ЕДБ (Београд)2½-1½
75Куп Београда 2013117.04.2013 Миријево (Београд)3½-½
76Куп Београда 2013 - квалиф407.04.2013 Лештане (Лештане)½-3½
77Куп Београда 2013 - квалиф306.04.2013 Лештане (Лештане)3½-½
78Куп Београда 2013 - квалиф224.03.2013 Тадић 2 (Београд)3-1
79Куп Београда 2013 - квалиф123.03.2013 Тадић 2 (Београд)2½-1½
80Квалитетна лига Београда 20121102.11.2012 БАСК (Београд)4-4
81Квалитетна лига Београда 20121001.11.2012 Братство Јединство (Београд)6-2
82Квалитетна лига Београда 2012931.10.2012 Партизан (Београд)4-4
83Квалитетна лига Београда 2012830.10.2012 Раднички (Рудовци)2½-5½
84Квалитетна лига Београда 2012729.10.2012 Итака (Београд)2½-5½
85Квалитетна лига Београда 2012628.10.2012 Сремчица (Сремчица)3½-4½
86Квалитетна лига Београда 2012527.10.2012 Богослов (Београд)3-5
87Квалитетна лига Београда 2012421.10.2012 Гроцка (Гроцка)3½-4½
88Квалитетна лига Београда 2012320.10.2012 Борча (Борча)3-5
89Квалитетна лига Београда 2012214.10.2012 НИС Југопетрол (Београд)4½-3½
90Квалитетна лига Београда 2012113.10.2012 Колубара (Лазаревац).-.
91Премијер лига Београда 20111112.10.2011 Раднички (Београд)2½-3½
92Премијер лига Београда 20111011.10.2011 ПТТ (Београд)2½-3½
93Премијер лига Београда 2011910.10.2011 Делфин (Београд)2-4
94Премијер лига Београда 2011809.10.2011 Младеновац (Младеновац)1-5
95Премијер лига Београда 2011708.10.2011 Полет (Београд)2-4
96Премијер лига Београда 2011606.10.2011 Београдски Водовод (Београд)½-5½
97Премијер лига Београда 2011505.10.2011 Романтичари (Београд)1-5
98Премијер лига Београда 2011404.10.2011 Поштанска Штедионица (Београд)2½-3½
99Премијер лига Београда 2011303.10.2011 Београд Сигурност (Београд)½-5½
100Премијер лига Београда 2011202.10.2011 Богослов (Београд)1-5
101Премијер лига Београда 2011101.10.2011 Борац (Раковица)1-5
102Премијер лига Београда 20101111.10.2010 МЗ Ћирило и Методије (Београд)3-3
103Премијер лига Београда 2010909.10.2010 ПТТ (Београд)1-5
104Премијер лига Београда 2010808.10.2010 Раднички (Београд)3-3
105Премијер лига Београда 2010707.10.2010 Београдски Водовод (Београд)3-3
106Премијер лига Београда 2010606.10.2010 ИЕГ (Обреновац)3½-2½
107Премијер лига Београда 2010505.10.2010 Београд Сигурност (Београд)1-5
108Премијер лига Београда 2010404.10.2010 Борац (Раковица)3½-2½
109Премијер лига Београда 2010303.10.2010 Богослов (Београд)2-4
110Премијер лига Београда 2010202.10.2010 Делфин (Београд)1-5
111Премијер лига Београда 2010101.10.2010 Младеновац (Младеновац)2-4
112Куп Србије 2010724.05.2010 Поштанска Штедионица (Београд)1-3
113Куп Србије 2010623.05.2010 Трепча (Косовска Митровица)2-2
114Куп Србије 2010522.05.2010 Борча (Борча)2½-1½
115Куп Србије 2010421.05.2010 Србобран (Србобран)1½-2½
116Куп Србије 2010320.05.2010 Богослов (Београд)½-3½
117Куп Србије 2010219.05.2010 Светозар Глигорић (Панчево)½-3½
118Куп Србије 2010118.05.2010 Ниш (Ниш)1-3
119Прва лига Србије 20091111.09.2009 Агроном (Нови Сад)3-3
120Прва лига Србије 20091010.09.2009 Раднички (Крагујевац)2-4
121Прва лига Србије 2009909.09.2009 Београд (Београд)2-4
122Прва лига Србије 2009808.09.2009 Спартак (Суботица)4-2
123Прва лига Србије 2009707.09.2009 Новосадски ШК (Нови Сад)2-4
124Прва лига Србије 2009606.09.2009 Ласта (Београд)2½-3½
125Прва лига Србије 2009505.09.2009 Младеновац (Младеновац)6-0
126Прва лига Србије 2009404.09.2009 Смедеревски ШК (Смедерево)2-4
127Прва лига Србије 2009303.09.2009 Ниш (Ниш)2½-3½
128Прва лига Србије 2009202.09.2009 ВШК Свети Николај (Ваљево)1½-4½
129Прва лига Србије 2009101.09.2009 Слога (Краљево)2½-3½
130Куп Србије 2009724.05.2009 Трепча (Косовска Митровица)2½-1½
131Куп Србије 2009623.05.2009 Спартак (Суботица)2-2
132Куп Србије 2009522.05.2009 ВШК Свети Николај (Ваљево)1-3
133Куп Србије 2009421.05.2009 Београд (Београд)1½-2½
134Куп Србије 2009320.05.2009 Раднички (Зрењанин)2½-1½
135Куп Србије 2009220.05.2009 Ниш (Ниш)1½-2½
136Куп Србије 2009119.05.2009 Србобран (Србобран)4-0
137Премијер лига Београда 2008913.10.2008 Планум (Београд)4-2
138Премијер лига Београда 2008812.10.2008 МЗ Ћирило и Методије (Београд)4½-1½
139Премијер лига Београда 2008711.10.2008 ИЕГ (Обреновац)6-0
140Премијер лига Београда 2008610.10.2008 Рад (Београд)3½-2½
141Премијер лига Београда 2008509.10.2008 Раднички (Београд)5-1
142Премијер лига Београда 2008408.10.2008 ПТТ (Београд)3½-2½
143Премијер лига Београда 2008307.10.2008 Поштанска Штедионица (Београд)3½-2½
144Премијер лига Београда 2008206.10.2008 Локомотива РС (Београд)6-0
145Премијер лига Београда 2008105.10.2008 Београд Сигурност (Београд)4½-1½
146Куп Србије 2008722.06.2008 Новосадски ШК (Нови Сад)1-3
147Куп Србије 2008621.06.2008 Трепча (Косовска Митровица)2½-1½
148Куп Србије 2008520.06.2008 Београд (Београд)1½-2½
149Куп Србије 2008419.06.2008 Ласта (Београд)2½-1½
150Куп Србије 2008318.06.2008 Делфин (Београд)2-2
151Куп Србије 2008217.06.2008 ВШК Свети Николај (Ваљево)1½-2½
152Куп Србије 2008116.06.2008 Част и слава (Пирот)4-0
153Куп Београда 2008513.04.2008 Делфин (Београд)2-2
154Куп Београда 2008412.04.2008 Раднички (Београд)2½-1½
155Куп Београда 2008311.04.2008 Планум (Београд)3-1
156Куп Београда 2008210.04.2008 ПТТ (Београд)2½-1½
157Куп Београда 2008109.04.2008 Богослов (Београд)4-0
158Квалитетна лига Београда 20071126.10.2007 Братство Јединство (Београд)4-4
159Квалитетна лига Београда 20071025.10.2007 НИС Југопетрол (Београд)6½-1½
160Квалитетна лига Београда 2007924.10.2007 ПТТ (Београд)4-4
161Квалитетна лига Београда 2007823.10.2007 Напредак (Београд)7-1
162Квалитетна лига Београда 2007722.10.2007 ИЕГ (Обреновац)5½-2½
163Квалитетна лига Београда 2007618.10.2007 Вождовац (Београд)4½-3½
164Квалитетна лига Београда 2007517.10.2007 Романтичари (Београд)4-4
165Квалитетна лига Београда 2007416.10.2007 Младост (Сурчин)5½-2½
166Квалитетна лига Београда 2007315.10.2007 Батајница (Батајница)5½-2½
167Квалитетна лига Београда 2007214.10.2007 Минел Котлоградња (Београд)4½-3½
168Квалитетна лига Београда 2007113.10.2007 МЗ Ћирило и Методије (Београд)4½-3½
169Куп Србије 2007727.05.2007 ПТТ (Београд)2-2
170Куп Србије 2007626.05.2007 Трепча (Косовска Митровица)1-3
171Куп Србије 2007525.05.2007 Ласта (Београд)½-3½
172Куп Србије 2007424.05.2007 Уб (Уб)2½-1½
173Куп Србије 2007323.05.2007 Задругар (Божевац)3-1
174Куп Србије 2007222.05.2007 ИЕГ (Обреновац)1½-2½
175Куп Србије 2007121.05.2007 Слога (Краљево)½-3½
176Куп Београда 2007513.04.2007 Београдски Водовод (Београд)2-2
177Куп Београда 2007412.04.2007 Раднички (Београд)3-1
178Куп Београда 2007311.04.2007 Минел Котлоградња 2 (Београд)2½-1½
179Куп Београда 2007210.04.2007 МЗ Ћирило и Методије (Београд)1-3
180Куп Београда 2007109.04.2007 Планум (Београд)2½-1½
181Куп Београда 2007 - квалиф626.03.2007 Напредак (Београд)2-2
182Куп Београда 2007 - квалиф525.03.2007 Напредак (Београд)2-2
183Куп Београда 2007 - квалиф418.03.2007 Раднички Y (Београд)3-1
184Куп Београда 2007 - квалиф317.03.2007 Раднички Y (Београд)3½-½
185Београдска зона плејоф 2006512.11.2006 Минел Котлоградња (Београд)2½-5½
186Београдска зона плејоф 2006205.11.2006 Раднички (Рудовци)4-4
187Београдска зона плејоф 2006104.11.2006 Раднички (Рудовци)5-3
188Београдска зона А 2006929.10.2006 15. април (Београд)6-2
189Београдска зона А 2006822.10.2006 МЗ Ћирило и Методије (Београд)3-5
190Београдска зона А 2006715.10.2006 Енергопројект (Београд)5-3
191Београдска зона А 2006614.10.2006 Борац (Раковица)4½-3½
192Београдска зона А 2006508.10.2006 Колубара (Лазаревац)7-1
193Београдска зона А 2006401.10.2006 Лештане (Лештане)6½-1½
194Београдска зона А 2006324.09.2006 Гроцка (Гроцка)6-2
195Београдска зона А 2006217.09.2006 Турбина (Вреоци)5½-2½
196Београдска зона А 2006110.09.2006 Полет (Београд)5½-2½
197Београдска зона А 2005930.10.2005 Вождовац (Београд)3-5
198Београдска зона А 2005823.10.2005 ЕДБ (Београд)½-7½
199Београдска зона А 2005716.10.2005 Енергопројект (Београд)5-3
200Београдска зона А 2005615.10.2005 Делфин (Београд)3½-4½
201Београдска зона А 2005509.10.2005 СТШ (Земун)5½-2½
202Београдска зона А 2005402.10.2005 Сремчица (Сремчица)6½-1½
203Београдска зона А 2005325.09.2005 БАСК (Београд)4½-3½
204Београдска зона А 2005218.09.2005 Бањица (Београд)6½-1½
205Београдска зона А 2005111.09.2005 МЗ Ћирило и Методије (Београд)5½-2½