Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (+16) 2861
2. Каруана (-3) 2816
3. Динг (0) 2809
4. Мамеђаров (-12) 2781
5. Вашје (+7) 2780
6. Гири (-18) 2779
7. Ананд (0) 2774
9. Гришчук (+1) 2772
10. Аронјан (-1) 2762
11. Накамура (+15) 2761
12. Раџабов (+3) 2759
13. Со (-8) 2754
15. Карјакин (+9) 2752
17. Домингез (+11) 2750
18. Свидлер (+5) 2740
Перпетуал дневне вести
Јеремић 21.04.2019 : ПРВЕНСТВО ЕВРОПЕ ЗА ЖЕНЕ (АНТАЛИЈА): ЈОВАНА РАПОРТ ПОБЕДИЛА ЕЛЕНУ ТОМИЛОВУ, ГРЕНКЕ КЛАСИК (КАРЛСРУЕ): БОРБЕНО ДРУГО КОЛО - НОВА ПОБЕДА КАРЛСЕНА, ГРЕНКЕ ОПЕН (КАРЛСРУЕ): ДВА ПОРАЗА ИНЂИЋА
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Шенџен мастерс, Шенџен, 17-27.IV, (Динг Гири Рапорт)
Гренке класик, Карлсруе/БаденБаден, 20-29.IV, уживо (Карлсен Каруана Лаграв Аронјан )
Гренке опен, Карлсруе, 18-22.IV, уживо (Инђић Предојевић Бенковић)
Женско европско, Анталија, 11-22.IV, уживо (Рапорт Ињац Гајчин)
Трећа субота ИМ, Ђеновићи, 20-27.IV, (Рабреновић)
Орбис ВМ/ИМ, Параћин, 20-26.IV, (Лајтхајм Абрамовић Тошић)

Најава турнира

  26.04. Кадетско Србије, Крагујевац    
27.04. Мађарска лига, 8-9. коло    
27.04. Босна, Сарајево    
    06.05. Ж Шампионат Србије, Србија
06.05. ГТ Абиџан    
16.05. ФИДЕ ГП Москва    
16.06. Сребрно језеро опен
24.06. Хрватска ГТ, Загреб    
24.06. Академија аматер, Београд  
  24.06. Академија ВМ, Београд  
  24.06. Академија ИМ, Београд  
25.06. Ниш опен, Ниш  
27.06. Бановци Дунав опен  
05.07. Параћин опен, Параћин    
11.07. ФИДЕ ГП Јурламала/Рига    
19.07. Сенћанска битка, Сента  
26.07. ГТ Париз    
08.08. ГТ Сент Луис    
15.08. Синкфилд куп, Сент Луис    
  22.08. Прва лига Србије    
  10.09. Светски куп, Khanty-Mansiysk  
04.11. ФИДЕ ГП Хамбург    
04.11. ГТ Букурешт    
20.11. ГТ Колката    
30.11. ГТ Финале, Лондон    
10.12. ФИДЕ ГП Тел Авив    

Завршени турнири

  16.04. Гама опен, Рејкјавик  
  14.04. Мајданпек опен  
  14.04. Шампионат Србије, Београд (45)
  09.04. Дубаи опен  
  09.04. Меморијал Гашимова, Shamkir (45)
  07.04. Немачка Бундеслига, 15.к  
  06.04. Немачка Бундеслига, 14.к  
  03.04. Пролећни опен, Београд  
  31.03. САД шампионат, Сент Луис  
  31.03. Мађарска лига, 7.к  
  30.03. Шарџа мастерс, Шарџа  
  29.03. Европско, Скопље  
  25.03. Осмомартовски, Београд  
  24.03. Немачка Бундеслига, 13.к  
  23.03. Немачка Бундеслига, 12.к  
  23.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  14.03. Полуфинале Срб, Крагујевац  
  14.03. Ж Полуфинале Срб, Крагујевац (35)
  14.03. Светско екипно, Астана  
  12.03. Женско ЦГ, Подгорица  
  09.03. Цвијет Медитерана, Ријека  
  05.03. Пфалц опен, Нојштат  
  03.03. Немачка Бундеслига, 11.к  
  02.03. Немачка Бундеслига, 10.к  
  01.03. Немачка Бундеслига, 9.к  
  27.02. Аерофлот, Москва  
  24.02. Мађарска лига, 6.к  
  24.02. Грац опен, Грац  
  23.02. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.02. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  16.02. Доломитенбанк, Лијенц  
  10.02. Мађарска лига, 5.к  
  10.02. Трингов, Пловдив  
  06.02. ВМ Параћин, Параћин  
  06.02. ИМ Параћин, Параћин  
  06.02. Опен Параћин, Параћин  
  03.02. Немачка Бундеслига, 8.к  
  02.02. Немачка Бундеслига, 7.к  
  31.01. Трејдвајз Гибралтар  
  27.01. Мађарска лига, 4.к  
  27.01. Тата стил, Вајк ан Зе  
  27.01. Тата стил Б, Вајк ан Зе  
  10.01. Аматерски, Београд  
  30.12. Пожаревац А, Пожаревац  
  23.12. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.12. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  23.12. Сиџес фестивал  
  22.12. Задар опен  
  20.12. Шарџа женски куп  
  17.12. Лондон класик, Лондон  
  16.12. Ниш 2018, Ниш  
  16.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  15.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  09.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
  02.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  28.11. Карлсен-Каруана, London (12)
  25.11. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)

Рапид и цугер

  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Манолаке, Маријус (2508)
ВМ Николац, Јурај (2434)
  Лисица, Алан (2213)
  Ивковић, Драган (2212)
ЖИМ Дроздова, Дина (2178)
  Кецап, Исмет (2173)
  Вискић, Павиша (2104)
  Јовановић, Дејан Р (2075)
ФМ Аџић, Слободан (2057)
  Живковић, Иван Р (2029)
  Тадић, Драган (1959)
  Капић, Муамер (1933)
  Бугарчић, Раде (1933)
  Машуловић, Војислав (1912)
  Чаировић, Властимир (1797)
  Трбушић, Небојша (1671)
  Ристић, Илија (1635)
  Миљевић, Горан
  Карданов, Мирослав
  Кезић, Момчило
  Трајковић, Славко
  Свилокос, Александар
  Николић, Радоје
  Опелц, Вилмош
  Стаменковић, Павле 1
  Јовичић, Матија
  Живић, Горан
  Бркић, Петар
  Николић, Петар Д
  
  Садиковић, Самир (1963-2013)