Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Нафтагас (Елемир)

Нафтагас (Елемир)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига Србије 20211116.09.2021 Итака (Београд)3½-2½
2Прва лига Србије 20211015.09.2021 Младост (Лучани)2½-3½
3Прва лига Србије 2021914.09.2021 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4-2
4Прва лига Србије 2021813.09.2021 Политика (Београд)2½-3½
5Прва лига Србије 2021712.09.2021 Јелица (Горачићи)3½-2½
6Прва лига Србије 2021611.09.2021 Словен (Рума)2½-3½
7Прва лига Србије 2021511.09.2021 Спартак (Суботица)2½-3½
8Прва лига Србије 2021410.09.2021 Југовић (Каћ)2-4
9Прва лига Србије 2021309.09.2021 Водовод (Крагујевац)5½-½
10Прва лига Србије 2021208.09.2021 Новосадски ШК (Нови Сад)1-5
11Прва лига Србије 2021107.09.2021 Владимирци (Владимирци)2½-3½
12Прва лига Србије 20161102.10.2016 Јелица (Горачићи)3-3
13Прва лига Србије 20161001.10.2016 Пожега (Пожега)3½-2½
14Прва лига Србије 2016930.09.2016 ВШК свети Николај (Ваљево)2-4
15Прва лига Србије 2016829.09.2016 Новосадски ШК (Нови Сад)2½-3½
16Прва лига Србије 2016728.09.2016 Слога (Краљево)2½-3½
17Прва лига Србије 2016627.09.2016 Спартак (Суботица)4-2
18Прва лига Србије 2016526.09.2016 Светозар Глигорић (Панчево)2½-3½
19Прва лига Србије 2016425.09.2016 Словен (Рума)2-4
20Прва лига Србије 2016324.09.2016 Југовић (Каћ)1½-4½
21Прва лига Србије 2016223.09.2016 Металац (Горњи Милановац)4½-1½
22Прва лига Србије 2016122.09.2016 Итака (Београд)2-4
23Друга лига - Војводина 2015917.11.2015 Краљица (Петроварадин)4-2
24Друга лига - Војводина 2015816.11.2015 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
25Друга лига - Војводина 2015715.11.2015 Бановци Дунав (Бановци Дунав)4-2
26Друга лига - Војводина 2015614.11.2015 Стара Пазова (Стара Пазова)5½-½
27Друга лига - Војводина 2015514.11.2015 Хајдук (Бешка)4-2
28Друга лига - Војводина 2015413.11.2015 Бачка (Пачир)3½-2½
29Друга лига - Војводина 2015312.11.2015 Војводина (Нови Сад)3½-2½
30Друга лига - Војводина 2015211.11.2015 Бора Ивков (Банатско Ново Село)5½-½
31Друга лига - Војводина 2015110.11.2015 Омладинац (Нови Бановци)4-2
32Друга лига - Војводина 20141115.11.2014 Бата Ћосић (Опово)3-3
33Друга лига - Војводина 20141014.11.2014 Војводина (Нови Сад)3-3
34Друга лига - Војводина 2014913.11.2014 Хајдук (Бешка)2½-3½
35Друга лига - Војводина 2014813.11.2014 Младост (Нова Пазова)3-3
36Друга лига - Војводина 2014712.11.2014 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
37Друга лига - Војводина 2014611.11.2014 Омладинац (Нови Бановци)2½-3½
38Друга лига - Војводина 2014511.11.2014 Светозар Глигорић (Панчево)4-2
39Друга лига - Војводина 2014410.11.2014 Крајина (Крајишник)2½-3½
40Друга лига - Војводина 2014309.11.2014 Стара Пазова (Стара Пазова)3½-2½
41Друга лига - Војводина 2014209.11.2014 Сента (Сента)3-3
42Друга лига - Војводина 2014108.11.2014 Срем (Сремска Митровица)3-3
43Друга лига - Војводина 20131111.11.2013 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
44Друга лига - Војводина 20131010.11.2013 Омладинац (Нови Бановци)3-3
45Друга лига - Војводина 2013909.11.2013 Раднички (Зрењанин)3½-2½
46Друга лига - Војводина 2013809.11.2013 Бата Ћосић (Опово)3-3
47Друга лига - Војводина 2013708.11.2013 Бановци Дунав (Бановци Дунав)3-3
48Друга лига - Војводина 2013607.11.2013 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
49Друга лига - Војводина 2013507.11.2013 Срем (Сремска Митровица)3-3
50Друга лига - Војводина 2013406.11.2013 Младост (Нова Пазова)3½-2½
51Друга лига - Војводина 2013305.11.2013 Војводина (Нови Сад)3½-2½
52Друга лига - Војводина 2013205.11.2013 Бачка (Пачир)2½-3½
53Друга лига - Војводина 2013104.11.2013 Стара Пазова (Стара Пазова)2-4
54Друга лига - Војводина 20121121.10.2012 Срем (Сремска Митровица)4½-1½
55Друга лига - Војводина 20121020.10.2012 Детелинара (Нови Сад)5-1
56Друга лига - Војводина 2012920.10.2012 Стара Пазова (Стара Пазова)2½-3½
57Друга лига - Војводина 2012819.10.2012 Младост (Нова Пазова)2½-3½
58Друга лига - Војводина 2012718.10.2012 Краљица (Петроварадин)3½-2½
59Друга лига - Војводина 2012617.10.2012 Словен (Рума)1-5
60Друга лига - Војводина 2012517.10.2012 Раднички (Зрењанин)3-3
61Друга лига - Војводина 2012416.10.2012 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
62Друга лига - Војводина 2012315.10.2012 Партизан (Томашевац)4½-1½
63Друга лига - Војводина 2012215.10.2012 Сомборски ШК (Сомбор)2-4
64Друга лига - Војводина 2012114.10.2012 Бачка (Пачир)3½-2½
65Друга лига - Војводина 2010917.10.2010 Русанда (Меленци)4-2
66Друга лига - Војводина 2010816.10.2010 Сомборски ШК (Сомбор)1-5
67Друга лига - Војводина 2010715.10.2010 Омладинац (Нови Бановци)3-3
68Друга лига - Војводина 2010614.10.2010 Југовић (Каћ)2½-3½
69Друга лига - Војводина 2010513.10.2010 Бора Костић (Вршац)3½-2½
70Друга лига - Војводина 2010413.10.2010 Светозар Глигорић (Панчево)2-4
71Друга лига - Војводина 2010312.10.2010 Краљица (Петроварадин)5-1
72Друга лига - Војводина 2010211.10.2010 Раднички (Зрењанин)3-3
73Друга лига - Војводина 2010110.10.2010 Срем (Сремска Митровица)2½-3½
74Севернобанатска зона 20091111.10.2009 Партизан (Томашевац)1½-6½
75Друга лига - Војводина 20091104.10.2009 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
76Севернобанатска зона 20091004.10.2009 Бегеј (Житиште)6½-1½
77Друга лига - Војводина 20091003.10.2009 Младост (Нова Пазова)4-2
78Друга лига - Војводина 2009902.10.2009 ПАШК (Панчево).-.
79Друга лига - Војводина 2009802.10.2009 Бора Костић (Вршац)3-3
80Друга лига - Војводина 2009701.10.2009 Срем (Сремска Митровица)3-3
81Друга лига - Војводина 2009630.09.2009 Алибунар (Алибунар)4-2
82Друга лига - Војводина 2009530.09.2009 Југовић (Каћ)2½-3½
83Друга лига - Војводина 2009429.09.2009 Спартак 2 (Суботица)3-0
84Друга лига - Војводина 2009328.09.2009 Светозар Глигорић (Панчево)2½-3½
85Друга лига - Војводина 2009228.09.2009 Раднички (Зрењанин)1½-4½
86Севернобанатска зона 2009927.09.2009 Задругар (Лазарево)4½-3½
87Друга лига - Војводина 2009127.09.2009 Стара Пазова (Стара Пазова)3½-2½
88Севернобанатска зона 2009820.09.2009 Раднички (Кикинда)3-5
89Севернобанатска зона 2009713.09.2009 Јединство (Нови Бечеј)4-4
90Севернобанатска зона 2009606.09.2009 Младост (Лукићево)7-1
91Севернобанатска зона 2009521.06.2009 Јединство (Ечка)5½-2½
92Севернобанатска зона 2009414.06.2009 Крајина (Крајишник)4½-3½
93Севернобанатска зона 2009307.06.2009 Младост (Банатски Деспотовац)3½-4½
94Севернобанатска зона 2009231.05.2009 2. Октобар (Кумане)3½-4½
95Севернобанатска зона 2009124.05.2009 Младост (Бочар)4½-3½
96Куп Војводине 2009 - квалиф229.03.2009 ПАШК 3 (Панчево)1-3
97Друга лига - Војводина 20081108.10.2008 ПАШК (Панчево)2½-3½
98Друга лига - Војводина 20081007.10.2008 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
99Друга лига - Војводина 2008906.10.2008 Југовић (Каћ)3-3
100Друга лига - Војводина 2008705.10.2008 Срем (Сремска Митровица)2½-3½
101Друга лига - Војводина 2008604.10.2008 Цар Урош (Јазак)2½-3½
102Друга лига - Војводина 2008504.10.2008 Агроном (Нови Сад)3-3
103Друга лига - Војводина 2008403.10.2008 Пролетер (Зрењанин)5-1
104Друга лига - Војводина 2008302.10.2008 Сомборски ШК (Сомбор)4-2
105Друга лига - Војводина 2008202.10.2008 Бора Костић (Вршац)3-3
106Друга лига - Војводина 2008101.10.2008 Раднички (Зрењанин)3½-2½
107Куп Војводине 2008 - квалиф230.03.2008 ПАШК 3 (Панчево)½-3½
108Квалитетна лига Војводине 2007930.09.2007 Стара Пазова (Стара Пазова)3-3
109Квалитетна лига Војводине 2007829.09.2007 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
110Квалитетна лига Војводине 2007728.09.2007 Срем (Сремска Митровица)3-3
111Квалитетна лига Војводине 2007627.09.2007 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
112Квалитетна лига Војводине 2007527.09.2007 ПАШК (Панчево)3-3
113Квалитетна лига Војводине 2007426.09.2007 Весна Марков (Мраморак)4½-1½
114Квалитетна лига Војводине 2007325.09.2007 Детелинара (Нови Сад)3½-2½
115Квалитетна лига Војводине 2007225.09.2007 Југовић (Каћ)3½-2½
116Квалитетна лига Војводине 2007124.09.2007 Раднички (Зрењанин)3-3
117Квалитетна лига Војводине 2006928.09.2006 Југовић (Каћ)3-3
118Квалитетна лига Војводине 2006827.09.2006 Светозар Глигорић (Панчево)1½-4½
119Квалитетна лига Војводине 2006726.09.2006 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
120Квалитетна лига Војводине 2006625.09.2006 Младост (Нова Пазова)4½-1½
121Квалитетна лига Војводине 2006525.09.2006 ПАШК (Панчево)1-5
122Квалитетна лига Војводине 2006424.09.2006 Стара Пазова (Стара Пазова)1½-4½
123Квалитетна лига Војводине 2006323.09.2006 Агроном (Нови Сад)1-5
124Квалитетна лига Војводине 2006223.09.2006 Раднички (Зрењанин)1-5
125Квалитетна лига Војводине 2006122.09.2006 Раднички (Бајмок)3-3
126Куп Војводине 2006524.04.2006 Спартак 2 (Суботица)3-1
127Куп Војводине 2006423.04.2006 Светозар Глигорић (Панчево)3-1
128Куп Војводине 2006322.04.2006 Стара Пазова (Стара Пазова)1-3
129Куп Војводине 2006222.04.2006 Младост (Нова Пазова)3½-½
130Куп Војводине 2006121.04.2006 Раднички (Зрењанин)1-3
131Војвођанска лига - Банат 2005930.10.2005 Билећанин (Сечањ)4-4
132Војвођанска лига - Банат 2005823.10.2005 Напредак (Честерег)4-4
133Војвођанска лига - Банат 2005716.10.2005 Јединство (Нови Бечеј)4½-3½
134Војвођанска лига - Банат 2005609.10.2005 Слога (Пландиште)4-4
135Војвођанска лига - Банат 2005502.10.2005 Алибунар (Алибунар)4½-3½
136Војвођанска лига - Банат 2005425.09.2005 Лехел (Мужља)7½-½
137Војвођанска лига - Банат 2005318.09.2005 Весна Марков (Мраморак)6-2
138Војвођанска лига - Банат 2005211.09.2005 ПАШК 2 (Панчево)5½-2½
139Војвођанска лига - Банат 2005104.09.2005 Пролетер (Зрењанин).-.