Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Југовић (Каћ)

Југовић (Каћ)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига Србије 20211116.09.2021 Новосадски ШК (Нови Сад)2½-3½
2Прва лига Србије 20211015.09.2021 Владимирци (Владимирци)3-3
3Прва лига Србије 2021914.09.2021 Итака (Београд)2½-3½
4Прва лига Србије 2021813.09.2021 Младост (Лучани)2½-3½
5Прва лига Србије 2021712.09.2021 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)3-3
6Прва лига Србије 2021611.09.2021 Политика (Београд)3-3
7Прва лига Србије 2021511.09.2021 Јелица (Горачићи)3-3
8Прва лига Србије 2021410.09.2021 Нафтагас (Елемир)4-2
9Прва лига Србије 2021309.09.2021 Спартак (Суботица)3-3
10Прва лига Србије 2021208.09.2021 Словен (Рума)2½-3½
11Прва лига Србије 2021107.09.2021 Водовод (Крагујевац)5½-½
12Прва лига Србије 20181110.09.2018 Слога (Краљево)3-3
13Прва лига Србије 20181009.09.2018 Металац (Горњи Милановац)5-1
14Прва лига Србије 2018908.09.2018 Спартак (Суботица)2½-3½
15Прва лига Србије 2018807.09.2018 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2½-3½
16Прва лига Србије 2018706.09.2018 Словен (Рума)4½-1½
17Прва лига Србије 2018605.09.2018 Светозар Глигорић (Панчево)2½-3½
18Прва лига Србије 2018504.09.2018 Крајина (Крајишник)4½-1½
19Прва лига Србије 2018403.09.2018 Новосадски ШК (Нови Сад)2-4
20Прва лига Србије 2018302.09.2018 Итака (Београд)3½-2½
21Прва лига Србије 2018201.09.2018 ВШК Свети Николај (Ваљево)3-3
22Прва лига Србије 2018131.08.2018 Јелица (Горачићи)2½-3½
23Прва лига Србије 20161102.10.2016 Спартак (Суботица)3-3
24Прва лига Србије 20161001.10.2016 Металац (Горњи Милановац)3½-2½
25Прва лига Србије 2016930.09.2016 Итака (Београд)3-3
26Прва лига Србије 2016829.09.2016 Јелица (Горачићи)3½-2½
27Прва лига Србије 2016728.09.2016 Пожега (Пожега)3½-2½
28Прва лига Србије 2016627.09.2016 ВШК Свети Николај (Ваљево)1½-4½
29Прва лига Србије 2016526.09.2016 Новосадски ШК (Нови Сад)3-3
30Прва лига Србије 2016425.09.2016 Слога (Краљево)3½-2½
31Прва лига Србије 2016324.09.2016 Нафтагас (Елемир)4½-1½
32Прва лига Србије 2016223.09.2016 Светозар Глигорић (Панчево)2½-3½
33Прва лига Србије 2016122.09.2016 Словен (Рума)4-2
34Куп Светозара Глигорића 2015722.05.2015 Србобран (Србобран)3½-½
35Куп Светозара Глигорића 2015621.05.2015 Трепча (Косовска Митровица)4-0
36Куп Светозара Глигорића 2015520.05.2015 Металац (Горњи Милановац)2-2
37Куп Светозара Глигорића 2015419.05.2015 Новосадски ШК (Нови Сад)2-2
38Куп Светозара Глигорића 2015318.05.2015 Омладинац (Нови Бановци)2½-1½
39Куп Светозара Глигорића 2015217.05.2015 Раднички (Крагујевац)2-2
40Куп Светозара Глигорића 2015116.05.2015 Слога (Краљево)4-0
41Прва лига Србије 20141109.09.2014 Металац (Горњи Милановац)3-3
42Прва лига Србије 20141008.09.2014 Јелица (Горачићи)2-4
43Прва лига Србије 2014907.09.2014 Новосадски ШК (Нови Сад)3-3
44Прва лига Србије 2014806.09.2014 Ласта (Београд)3-3
45Прва лига Србије 2014705.09.2014 Водовод (Крагујевац)2½-3½
46Прва лига Србије 2014604.09.2014 Словен (Рума)1½-4½
47Прва лига Србије 2014503.09.2014 Јасеница (Смедеревска Паланка)4-2
48Прва лига Србије 2014402.09.2014 Спартак (Суботица)3½-2½
49Прва лига Србије 2014301.09.2014 Итака (Београд)4½-1½
50Прва лига Србије 2014231.08.2014 Црвена Звезда (Београд)4-2
51Прва лига Србије 2014130.08.2014 Бачка (Пачир)5½-½
52Куп Војводине 2014527.04.2014 Прави потез (Нови Сад)3½-½
53Куп Војводине 2014427.04.2014 Светозар Глигорић (Панчево)2½-1½
54Куп Војводине 2014326.04.2014 Раванградске Ајкуле (Сомбор)4-0
55Куп Војводине 2014226.04.2014 Бачкотополски ШК (Бачка Топола)3½-½
56Куп Војводине 2014125.04.2014 Младеново (Младеново)4-0
57Прва лига Србије 20131103.09.2013 Спартак (Суботица)3-3
58Прва лига Србије 20131002.09.2013 Делфин (Београд)4-2
59Прва лига Србије 2013901.09.2013 Ниш (Ниш)4½-1½
60Прва лига Србије 2013831.08.2013 ВШК Свети Николај (Ваљево)4½-1½
61Прва лига Србије 2013730.08.2013 Јасеница (Смедеревска Паланка)3½-2½
62Прва лига Србије 2013629.08.2013 Ласта (Београд)3½-2½
63Прва лига Србије 2013528.08.2013 Раднички (Крагујевац)3½-2½
64Прва лига Србије 2013427.08.2013 Словен (Рума)3½-2½
65Прва лига Србије 2013326.08.2013 Водовод (Крагујевац)3-3
66Прва лига Србије 2013225.08.2013 Новосадски ШК (Нови Сад)3-3
67Прва лига Србије 2013124.08.2013 Металац (Горњи Милановац)3½-2½
68Куп Светозара Глигорића 2013726.05.2013 Трепча (Косовска Митровица)3½-½
69Куп Светозара Глигорића 2013625.05.2013 Металац (Горњи Милановац)3½-½
70Куп Светозара Глигорића 2013524.05.2013 Водовод (Крагујевац)3½-½
71Куп Светозара Глигорића 2013423.05.2013 Ласта (Београд)2½-1½
72Куп Светозара Глигорића 2013322.05.2013 Новосадски ШК (Нови Сад)1½-2½
73Куп Светозара Глигорића 2013221.05.2013 Црвена Звезда (Београд)2½-1½
74Куп Светозара Глигорића 2013120.05.2013 Стара Пазова (Стара Пазова)3½-½
75Куп Војводине 2011502.05.2011 Срем (Сремска Митровица)2½-1½
76Куп Војводине 2011402.05.2011 Бата Ћосић (Опово)3-1
77Куп Војводине 2011301.05.2011 Србобран (Србобран)3½-½
78Куп Војводине 2011201.05.2011 Полет (Растина)2-2
79Куп Војводине 2011130.04.2011 Цемент (Беочин)2½-1½
80Друга лига - Војводина 2010917.10.2010 Краљица (Петроварадин)3½-2½
81Друга лига - Војводина 2010816.10.2010 Раднички (Зрењанин)4-2
82Друга лига - Војводина 2010715.10.2010 Срем (Сремска Митровица)3-3
83Друга лига - Војводина 2010614.10.2010 Нафтагас (Елемир)3½-2½
84Друга лига - Војводина 2010513.10.2010 Сомборски ШК (Сомбор)1½-4½
85Друга лига - Војводина 2010413.10.2010 Омладинац (Нови Бановци)2½-3½
86Друга лига - Војводина 2010312.10.2010 Русанда (Меленци)5-1
87Друга лига - Војводина 2010211.10.2010 Бора Костић (Вршац)4-2
88Друга лига - Војводина 2010110.10.2010 Светозар Глигорић (Панчево)3½-2½
89Куп Војводине 2010502.05.2010 Сивац (Сивац)4-0
90Куп Војводине 2010401.05.2010 Херцеговац (Гајдобра)1-3
91Куп Војводине 2010330.04.2010 Ковачица (Ковачица)2½-1½
92Куп Војводине 2010230.04.2010 Младост (Нова Пазова)1½-2½
93Куп Војводине 2010129.04.2010 Полет (Растина)3-1
94Друга лига - Војводина 20091104.10.2009 Алибунар (Алибунар)4-2
95Друга лига - Војводина 20091003.10.2009 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
96Друга лига - Војводина 2009902.10.2009 Спартак 2 (Суботица)5½-0
97Друга лига - Војводина 2009802.10.2009 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
98Друга лига - Војводина 2009701.10.2009 Раднички (Зрењанин)3½-2½
99Друга лига - Војводина 2009630.09.2009 Стара Пазова (Стара Пазова)2-4
100Друга лига - Војводина 2009530.09.2009 Нафтагас (Елемир)3½-2½
101Друга лига - Војводина 2009429.09.2009 Младост (Нова Пазова)4½-1½
102Друга лига - Војводина 2009328.09.2009 ПАШК (Панчево).-.
103Друга лига - Војводина 2009228.09.2009 Бора Костић (Вршац)2½-3½
104Друга лига - Војводина 2009127.09.2009 Срем (Сремска Митровица)4-2
105Друга лига - Војводина 20081108.10.2008 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
106Друга лига - Војводина 2008906.10.2008 Нафтагас (Елемир)3-3
107Друга лига - Војводина 2008806.10.2008 Срем (Сремска Митровица)2½-3½
108Друга лига - Војводина 2008705.10.2008 Цар Урош (Јазак)4-2
109Друга лига - Војводина 2008604.10.2008 Агроном (Нови Сад)3½-2½
110Друга лига - Војводина 2008504.10.2008 Пролетер (Зрењанин)6-0
111Друга лига - Војводина 2008403.10.2008 Сомборски ШК (Сомбор)2½-3½
112Друга лига - Војводина 2008302.10.2008 Бора Костић (Вршац)2-4
113Друга лига - Војводина 2008202.10.2008 Раднички (Зрењанин)3½-2½
114Друга лига - Војводина 2008101.10.2008 ПАШК (Панчево)2-4
115Квалитетна лига Војводине 2007930.09.2007 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
116Квалитетна лига Војводине 2007829.09.2007 ПАШК (Панчево)3½-2½
117Квалитетна лига Војводине 2007728.09.2007 Весна Марков (Мраморак)5-1
118Квалитетна лига Војводине 2007627.09.2007 Детелинара (Нови Сад)4½-1½
119Квалитетна лига Војводине 2007527.09.2007 Сомборски ШК (Сомбор)2-4
120Квалитетна лига Војводине 2007426.09.2007 Раднички (Зрењанин)2-4
121Квалитетна лига Војводине 2007325.09.2007 Стара Пазова (Стара Пазова)1½-4½
122Квалитетна лига Војводине 2007225.09.2007 Нафтагас (Елемир)2½-3½
123Квалитетна лига Војводине 2007124.09.2007 Срем (Сремска Митровица)3-3
124Куп Војводине 2007501.05.2007 Детелинара (Нови Сад)2-2
125Куп Војводине 2007430.04.2007 Хајдук (Бешка)1½-2½
126Куп Војводине 2007329.04.2007 Полет (Растина)2½-1½
127Куп Војводине 2007229.04.2007 Електровојводина (Суботица)0-4
128Куп Војводине 2007128.04.2007 Вулкан Протектор (Апатин)2-2
129Квалитетна лига Војводине 2006928.09.2006 Нафтагас (Елемир)3-3
130Квалитетна лига Војводине 2006827.09.2006 Раднички (Зрењанин)2½-3½
131Квалитетна лига Војводине 2006726.09.2006 Раднички (Бајмок)3-3
132Квалитетна лига Војводине 2006625.09.2006 Агроном (Нови Сад)1½-4½
133Квалитетна лига Војводине 2006525.09.2006 Светозар Глигорић (Панчево)2-4
134Квалитетна лига Војводине 2006424.09.2006 Сомборски ШК (Сомбор)3-3
135Квалитетна лига Војводине 2006323.09.2006 Младост (Нова Пазова)3-3
136Квалитетна лига Војводине 2006223.09.2006 ПАШК (Панчево)3½-2½
137Квалитетна лига Војводине 2006122.09.2006 Стара Пазова (Стара Пазова)2½-3½
138Куп СЦГ 20057??.??.2005 Пожаревачки ШК (Пожаревац)2-2
139Куп СЦГ 20056??.??.2005 Младост (Сјеница)2-2
140Куп СЦГ 20055??.??.2005 Мимоза (Тиват)1½-2½
141Куп СЦГ 20054??.??.2005 ЖТП Београд (Београд)2-2
142Куп СЦГ 20053??.??.2005 Електропривреда ЦГ (Никшић)1-3
143Куп СЦГ 20052??.??.2005 Братство Јединство (Београд)2½-1½
144Куп СЦГ 20051??.??.2005 Спартак (Суботица)1½-2½
145Квалитетна лига Војводине 2005909.10.2005 Промоција (Нови Сад)4½-1½
146Квалитетна лига Војводине 2005808.10.2005 Светозар Глигорић (Панчево)4-2
147Квалитетна лига Војводине 2005707.10.2005 Сомборски ШК (Сомбор)3½-2½
148Квалитетна лига Војводине 2005606.10.2005 Стара Пазова (Стара Пазова)3-3
149Квалитетна лига Војводине 2005506.10.2005 Словен (Рума)5½-½
150Квалитетна лига Војводине 2005405.10.2005 Јединство (Стара Пазова)3½-2½
151Квалитетна лига Војводине 2005304.10.2005 Бора Костић (Вршац)4½-1½
152Квалитетна лига Војводине 2005204.10.2005 Раднички (Зрењанин)2½-3½
153Квалитетна лига Војводине 2005103.10.2005 ПАШК (Панчево)3-3