Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)
Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Прва лига Србије 2021
11
16.09.2021
Змај (Београд)
1½-4½
2
Прва лига Србије 2021
10
15.09.2021
Јелица (Горачићи)
2½-3½
3
Прва лига Србије 2021
9
14.09.2021
Нафтагас (Елемир)
2-4
4
Прва лига Србије 2021
8
13.09.2021
Спартак (Суботица)
2½-3½
5
Прва лига Србије 2021
7
12.09.2021
Југовић (Каћ)
3-3
6
Прва лига Србије 2021
6
11.09.2021
Водовод (Крагујевац)
4½-1½
7
Прва лига Србије 2021
5
11.09.2021
Новосадски ШК (Нови Сад)
2-4
8
Прва лига Србије 2021
4
10.09.2021
Владимирци (Владимирци)
2-4
9
Прва лига Србије 2021
3
09.09.2021
Итака (Београд)
3½-2½
10
Прва лига Србије 2021
2
08.09.2021
Младост (Лучани)
2½-3½
11
Прва лига Србије 2021
1
07.09.2021
Словен (Рума)
2-4
12
Прва лига ЦС 2020
11
17.10.2020
Радник (Сурдулица)
4½-1½
13
Прва лига ЦС 2020
10
16.10.2020
Водовод (Крагујевац)
3-3
14
Прва лига ЦС 2020
9
15.10.2020
ОШК Параћин (Параћин)
2-4
15
Прва лига ЦС 2020
8
15.10.2020
Борац (Чачак)
4-2
16
Прва лига ЦС 2020
7
14.10.2020
ВШК свети Николај (Ваљево)
4½-1½
17
Прва лига ЦС 2020
6
13.10.2020
Слога (Краљево)
3-3
18
Прва лига ЦС 2020
5
13.10.2020
Металац (Горњи Милановац)
4-2
19
Прва лига ЦС 2020
4
12.10.2020
Рудар (Костолац)
3-3
20
Прва лига ЦС 2020
3
12.10.2020
Крушик (Ваљево)
5-1
21
Прва лига ЦС 2020
2
11.10.2020
Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)
4½-1½
22
Прва лига ЦС 2020
1
10.10.2020
Пожега (Пожега)
3½-2½
23
Прва лига Србије 2018
11
10.09.2018
Крајина (Крајишник)
5½-½
24
Прва лига Србије 2018
10
09.09.2018
Словен (Рума)
1½-4½
25
Прва лига Србије 2018
9
08.09.2018
Светозар Глигорић (Панчево)
3-3
26
Прва лига Србије 2018
8
07.09.2018
Југовић (Каћ)
3½-2½
27
Прва лига Србије 2018
7
06.09.2018
Новосадски ШК (Нови Сад)
3-3
28
Прва лига Србије 2018
6
05.09.2018
Итака (Београд)
1½-4½
29
Прва лига Србије 2018
5
04.09.2018
ВШК свети Николај (Ваљево)
3½-2½
30
Прва лига Србије 2018
4
03.09.2018
Јелица (Горачићи)
3½-2½
31
Прва лига Србије 2018
3
02.09.2018
Слога (Краљево)
3½-2½
32
Прва лига Србије 2018
2
01.09.2018
Металац (Горњи Милановац)
5-1
33
Прва лига Србије 2018
1
31.08.2018
Спартак (Суботица)
2½-3½
34
Прва лига ЦС 2017
11
24.09.2017
Слога (Петровац)
3½-2½
35
Прва лига ЦС 2017
10
23.09.2017
Трепча (Косовска Митровица)
5-1
36
Прва лига ЦС 2017
9
22.09.2017
Владимирци (Владимирци)
4-2
37
Прва лига ЦС 2017
8
21.09.2017
Рудар (Костолац)
4-2
38
Прва лига ЦС 2017
7
20.09.2017
Шабачки ШК (Шабац)
2½-3½
39
Прва лига ЦС 2017
6
20.09.2017
Јасеница (Смедеревска Паланка)
4-2
40
Прва лига ЦС 2017
5
19.09.2017
Водовод (Крагујевац)
3-3
41
Прва лига ЦС 2017
4
18.09.2017
Слога (Деспотовац)
3½-2½
42
Прва лига ЦС 2017
3
17.09.2017
Металац (Горњи Милановац)
1½-4½
43
Прва лига ЦС 2017
2
17.09.2017
Пожега (Пожега)
5-1
44
Прва лига ЦС 2017
1
16.09.2017
Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)
4½-1½
45
Прва лига ЦС 2016
11
18.09.2016
Шабачки ШК (Шабац)
3-3
46
Прва лига ЦС 2016
10
17.09.2016
Слога (Деспотовац)
3-3
47
Прва лига ЦС 2016
9
16.09.2016
Прогрес (Пирот)
3½-2½
48
Прва лига ЦС 2016
8
15.09.2016
Водовод (Крагујевац)
1½-4½
49
Прва лига ЦС 2016
7
14.09.2016
Свитања (Ниш)
3½-2½
50
Прва лига ЦС 2016
6
14.09.2016
Слога (Петровац)
2½-3½
51
Прва лига ЦС 2016
5
13.09.2016
Глубочица (Лесковац)
4½-1½
52
Прва лига ЦС 2016
4
12.09.2016
Јасеница (Смедеревска Паланка)
3-3
53
Прва лига ЦС 2016
3
11.09.2016
Уб (Уб)
2-4
54
Прва лига ЦС 2016
2
11.09.2016
Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)
2½-3½
55
Прва лига ЦС 2016
1
10.09.2016
ОШК Параћин (Параћин)
2-4
56
Куп Централне Србије 2016
7
24.04.2016
Зелени врх (Сврљиг)
2½-1½
57
Куп Централне Србије 2016
6
23.04.2016
ОШК Параћин (Параћин)
1½-2½
58
Куп Централне Србије 2016
5
23.04.2016
Борац (Чачак)
2-2
59
Куп Централне Србије 2016
4
22.04.2016
Палилулац (Крагујевац)
3½-½
60
Куп Централне Србије 2016
3
21.04.2016
Прико (Пријепоље)
3-1
61
Куп Централне Србије 2016
2
21.04.2016
Бајина Башта (Бајина Башта)
3½-½
62
Куп Централне Србије 2016
1
20.04.2016
Спартак (Љиг)
2-2
63
Прва лига ЦС 2015
11
13.09.2015
Јасеница (Смедеревска Паланка)
3½-2½
64
Прва лига ЦС 2015
10
12.09.2015
Глубочица (Лесковац)
4½-1½
65
Прва лига ЦС 2015
9
11.09.2015
Свитања (Ниш)
4-2
66
Прва лига ЦС 2015
8
10.09.2015
Слога (Петровац)
3-3
67
Прва лига ЦС 2015
7
09.09.2015
Прогрес (Пирот)
3-3
68
Прва лига ЦС 2015
6
09.09.2015
Прико (Пријепоље)
4-2
69
Прва лига ЦС 2015
5
08.09.2015
Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)
3½-2½
70
Прва лига ЦС 2015
4
07.09.2015
Уб (Уб)
3-3
71
Прва лига ЦС 2015
3
06.09.2015
ВШК свети Николај (Ваљево)
2½-3½
72
Прва лига ЦС 2015
2
06.09.2015
ОШК Параћин (Параћин)
3½-2½
73
Прва лига ЦС 2015
1
05.09.2015
Младост (Лучани)
4½-1½
74
Прва лига ЦС 2014
11
21.09.2014
Уб (Уб)
3-3
75
Прва лига ЦС 2014
10
20.09.2014
ВГСК (Велико Градиште)
3-3
76
Прва лига ЦС 2014
9
19.09.2014
ВШК свети Николај (Ваљево)
2-4
77
Прва лига ЦС 2014
8
18.09.2014
Ниш (Ниш)
4½-1½
78
Прва лига ЦС 2014
7
17.09.2014
Прогрес (Пирот)
3-3
79
Прва лига ЦС 2014
6
17.09.2014
Пожега (Пожега)
3-3
80
Прва лига ЦС 2014
5
16.09.2014
Челин камен (Доња Студена)
3-3
81
Прва лига ЦС 2014
4
15.09.2014
Слога (Краљево)
1½-4½
82
Прва лига ЦС 2014
3
14.09.2014
Слога (Петровац)
2-4
83
Прва лига ЦС 2014
2
14.09.2014
ОШК Параћин (Параћин)
1½-4½
84
Прва лига ЦС 2014
1
13.09.2014
Водовод 2 (Крагујевац)
3-3
85
Друга лига ЦС - Запад плејоф 2013
2
14.10.2013
Слобода (Ужице)
4-4
86
Друга лига ЦС - Запад 2013
6
13.10.2013
Трепча (Косовска Митровица)
4-4
87
Друга лига ЦС - Запад плејоф 2013
1
13.10.2013
Жупа (Александровац)
4½-3½
88
Друга лига ЦС - Запад 2013
5
12.10.2013
Борац (Чачак)
4-4
89
Друга лига ЦС - Запад 2013
4
12.10.2013
Бајина Башта (Бајина Башта)
7-1
90
Друга лига ЦС - Запад 2013
3
11.10.2013
Слобода (Ужице)
4½-3½
91
Друга лига ЦС - Запад 2013
2
11.10.2013
Лозница (Лозница)
7-1
92
Друга лига ЦС - Запад 2013
1
10.10.2013
Младост (Лучани)
5-3
93
Куп Светозара Глигорића 2013
7
26.05.2013
Стара Пазова (Стара Пазова)
1½-2½
94
Куп Светозара Глигорића 2013
6
25.05.2013
Водовод (Крагујевац)
½-3½
95
Куп Светозара Глигорића 2013
5
24.05.2013
Металац (Горњи Милановац)
2-2
96
Куп Светозара Глигорића 2013
4
23.05.2013
Србобран (Србобран)
2½-1½
97
Куп Светозара Глигорића 2013
3
22.05.2013
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
3-1
98
Куп Светозара Глигорића 2013
2
21.05.2013
БАС (Београд)
2-2
99
Куп Светозара Глигорића 2013
1
20.05.2013
Новосадски ШК (Нови Сад)
1-3
100
Друга лига ЦС - Запад 2012
6
30.09.2012
Палилулац (Крагујевац)
6-2
101
Друга лига ЦС - Запад 2012
5
23.09.2012
Рибница (Мионица)
4-4
102
Друга лига ЦС - Запад 2012
4
16.09.2012
Ужице (Ужице)
6½-1½
103
Друга лига ЦС - Запад 2012
3
15.09.2012
Борац (Чачак)
2½-5½
104
Друга лига ЦС - Запад 2012
2
15.09.2012
Младост (Лучани)
4½-3½
105
Друга лига ЦС - Запад 2012
1
14.09.2012
Прико (Пријепоље)
4-4
106
Куп Централне Србије 2012
8
03.05.2012
Лозница (Лозница)
2-2
107
Куп Централне Србије 2012
7
02.05.2012
Борац (Чачак)
2-2
108
Куп Централне Србије 2012
6
02.05.2012
Јасеница (Смедеревска Паланка)
2½-1½
109
Куп Централне Србије 2012
5
01.05.2012
Хемичар (Неготин)
2½-1½
110
Куп Централне Србије 2012
4
16.04.2012
Морава (Велика Плана)
2½-1½
111
Куп Централне Србије 2012
3
08.04.2012
Стари Град (Крагујевац)
4-0
112
Куп Централне Србије 2012
2
01.04.2012
Уб (Уб)
1-3
113
Куп Централне Србије 2012
1
25.03.2012
Лешница (Лешница)
2-*
114
Друга лига ЦС - Запад 2011
11
16.10.2011
ФАП (Прибој)
5-2
115
Друга лига ЦС - Запад 2011
10
15.10.2011
Трепча (Косовска Митровица)
4-3
116
Друга лига ЦС - Запад 2011
9
15.10.2011
Борац (Чачак)
2½-4½
117
Друга лига ЦС - Запад 2011
8
14.10.2011
Прико (Пријепоље)
5-2
118
Друга лига ЦС - Запад 2011
7
14.10.2011
Ужице (Ужице)
5-2
119
Друга лига ЦС - Запад 2011
6
13.10.2011
Златар (Нова Варош)
5½-1½
120
Друга лига ЦС - Запад 2011
5
09.10.2011
Бајина Башта (Бајина Башта)
5-2
121
Друга лига ЦС - Запад 2011
4
02.10.2011
Владимирци (Владимирци)
1½-5½
122
Друга лига ЦС - Запад 2011
3
25.09.2011
Морава (Велика Плана)
3½-3½
123
Друга лига ЦС - Запад 2011
2
18.09.2011
Прва петолетка (Трстеник)
5-2
124
Друга лига ЦС - Запад 2011
1
11.09.2011
Палилулац (Крагујевац)
3½-3½
125
Друга лига ЦС - Запад 2010
11
17.10.2010
ФАП (Прибој)
3-3
126
Друга лига ЦС - Запад 2010
10
16.10.2010
Прико (Пријепоље)
3½-2½
127
Друга лига ЦС - Запад 2010
9
16.10.2010
ИНА дизајн (Нови Пазар)
4½-1½
128
Друга лига ЦС - Запад 2010
8
15.10.2010
Борац (Чачак)
4-2
129
Друга лига ЦС - Запад 2010
7
15.10.2010
Ужице (Ужице)
2-4
130
Друга лига ЦС - Запад 2010
6
14.10.2010
Златар (Нова Варош)
4½-1½
131
Друга лига ЦС - Запад 2010
5
10.10.2010
Бајина Башта (Бајина Башта)
5-1
132
Друга лига ЦС - Запад 2010
4
03.10.2010
Рибница (Мионица)
2-4
133
Друга лига ЦС - Запад 2010
3
26.09.2010
Владимирци (Владимирци)
3½-2½
134
Друга лига ЦС - Запад 2010
2
19.09.2010
Морава (Велика Плана)
5-1
135
Друга лига ЦС - Запад 2010
1
12.09.2010
Слога (Липнички Шор)
6-0
136
Куп Централне Србије 2010
1
21.03.2010
Лозница (Лозница)
1½-2½
137
Друга лига ЦС - Запад 2009
11
11.10.2009
Ужице (Ужице)
3-3
138
Друга лига ЦС - Запад 2009
10
10.10.2009
Прико (Пријепоље)
3-3
139
Друга лига ЦС - Запад 2009
9
10.10.2009
ИНА дизајн (Нови Пазар)
4-2
140
Друга лига ЦС - Запад 2009
8
09.10.2009
Међуречје (Међуречје)
.-.
141
Друга лига ЦС - Запад 2009
7
09.10.2009
ФАП (Прибој)
2-4
142
Друга лига ЦС - Запад 2009
6
08.10.2009
Златар (Нова Варош)
4½-1½
143
Друга лига ЦС - Запад 2009
5
04.10.2009
Морава (Велика Плана)
3-3
144
Друга лига ЦС - Запад 2009
4
27.09.2009
Уб (Уб)
2½-3½
145
Друга лига ЦС - Запад 2009
3
20.09.2009
Бајина Башта (Бајина Башта)
3½-2½
146
Друга лига ЦС - Запад 2009
2
13.09.2009
Рибница (Мионица)
4-2
147
Друга лига ЦС - Запад 2009
1
06.09.2009
Слога (Липнички Шор)
4½-1½
148
Куп Србије 2009
7
24.05.2009
Раднички (Зрењанин)
1-3
149
Куп Србије 2009
6
23.05.2009
Прико (Пријепоље)
½-3½
150
Куп Србије 2009
5
22.05.2009
Трепча (Косовска Митровица)
2½-1½
151
Куп Србије 2009
4
21.05.2009
Новосадски ШК (Нови Сад)
0-4
152
Куп Србије 2009
3
20.05.2009
Ниш (Ниш)
1-3
153
Куп Србије 2009
2
20.05.2009
Србобран (Србобран)
3½-½
154
Куп Србије 2009
1
19.05.2009
Београд (Београд)
0-4
155
Лига ЦС - Север 2008
11
26.10.2008
Карађорђе (Топола)
5½-½
156
Лига ЦС - Север 2008
10
25.10.2008
Палилулац (Крагујевац)
3-3
157
Лига ЦС - Север 2008
9
25.10.2008
Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)
3-3
158
Лига ЦС - Север 2008
8
24.10.2008
Крушик (Ваљево)
4-2
159
Лига ЦС - Север 2008
7
24.10.2008
Кнић (Кнић)
5-1
160
Лига ЦС - Север 2008
6
23.10.2008
Лајковац (Лајковац)
4-2
161
Лига ЦС - Север 2008
5
12.10.2008
Владимирци (Владимирци)
4½-1½
162
Лига ЦС - Север 2008
4
05.10.2008
Шабачки ШК 2 (Шабац)
3½-2½
163
Лига ЦС - Север 2008
3
28.09.2008
Клупци 75 (Лозница)
5½-½
164
Лига ЦС - Север 2008
2
21.09.2008
Лозница (Лозница)
5-1
165
Лига ЦС - Север 2008
1
14.09.2008
Дрина (Љубовија)
5½-½
166
Куп Србије 2008
7
22.06.2008
ПАШК (Панчево)
3½-½
167
Куп Србије 2008
6
21.06.2008
Пожега (Пожега)
3½-½
168
Куп Србије 2008
5
20.06.2008
Спартак (Суботица)
½-3½
169
Куп Србије 2008
4
19.06.2008
Делфин (Београд)
4-0
170
Куп Србије 2008
3
18.06.2008
Београдски водовод (Београд)
2-2
171
Куп Србије 2008
2
17.06.2008
ПТТ (Београд)
4-0
172
Куп Србије 2008
1
16.06.2008
Београд (Београд)
0-4
173
Куп Централне Србије 2008
7
26.04.2008
Част и слава (Пирот)
3½-½
174
Куп Централне Србије 2008
5
20.04.2008
Пожега (Пожега)
2-2
175
Куп Централне Србије 2008
4
13.04.2008
Водовод (Крагујевац)
2½-1½
176
Куп Централне Србије 2008
3
06.04.2008
Смедеревски ШК (Смедерево)
2½-1½
177
Куп Централне Србије 2008
2
30.03.2008
Уб (Уб)
2-2
178
Куп Централне Србије 2008
1
23.03.2008
Спартак (Љиг)
2½-1½
179
Лига ЦС - Север 2007
11
28.10.2007
Водовод (Крагујевац)
3-3
180
Лига ЦС - Север 2007
10
28.10.2007
Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)
3-3
181
Лига ЦС - Север 2007
9
27.10.2007
Крушик (Ваљево)
3½-2½
182
Лига ЦС - Север 2007
8
27.10.2007
Кнић (Кнић)
3½-2½
183
Лига ЦС - Север 2007
7
26.10.2007
Карађорђе (Топола)
6-0
184
Лига ЦС - Север 2007
6
14.10.2007
Стражевица (Баточина)
5½-½
185
Лига ЦС - Север 2007
5
06.10.2007
Меламин (Шабац)
3-3
186
Лига ЦС - Север 2007
4
30.09.2007
Лозница (Лозница)
3½-2½
187
Лига ЦС - Север 2007
3
23.09.2007
Владимирци (Владимирци)
2½-3½
188
Лига ЦС - Север 2007
2
16.09.2007
Дрина (Љубовија)
5-1
189
Лига ЦС - Север 2007
1
09.09.2007
Лајковац (Лајковац)
5-1
190
Куп Централне Србије 2007
2
01.04.2007
Шабачки ШК (Шабац)
1½-2½
191
Куп Централне Србије 2007
1
25.03.2007
Рибница (Мионица)
3-1
192
Лига ЦС - Север 2006
11
07.11.2006
Радник (Смедеревска Паланка)
4½-1½
193
Лига ЦС - Север 2006
10
07.11.2006
Карађорђе (Топола)
3½-2½
194
Лига ЦС - Север 2006
9
06.11.2006
Стражевица (Баточина)
4½-1½
195
Лига ЦС - Север 2006
8
06.11.2006
Кнић (Кнић)
4-2
196
Лига ЦС - Север 2006
7
05.11.2006
Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)
4½-1½
197
Лига ЦС - Север 2006
6
15.10.2006
Крушик (Ваљево)
3-3
198
Лига ЦС - Север 2006
5
08.10.2006
Владимирци (Владимирци)
5-1
199
Лига ЦС - Север 2006
4
01.10.2006
Дрина (Љубовија)
3½-2½
200
Лига ЦС - Север 2006
3
24.09.2006
Уб (Уб)
3-3
201
Лига ЦС - Север 2006
2
17.09.2006
Лозница (Лозница)
4½-1½
202
Лига ЦС - Север 2006
1
10.09.2006
Меламин (Шабац)
5½-½
203
Куп Централне Србије 2006
3
26.03.2006
Јасеница (Смедеревска Паланка)
0-4
204
Куп Централне Србије 2006
2
19.03.2006
Шабачки ШК (Шабац)
3½-½
205
Куп Централне Србије 2006
1
12.03.2006
Рибница (Мионица)
3-1