Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Новосадски ШК (Нови Сад)

Новосадски ШК (Нови Сад)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига Србије 20211116.09.2021 Југовић (Каћ)3½-2½
2Прва лига Србије 20211015.09.2021 Водовод (Крагујевац)5½-½
3Прва лига Србије 2021914.09.2021 Словен (Рума)1½-4½
4Прва лига Србије 2021813.09.2021 Владимирци (Владимирци)3-3
5Прва лига Србије 2021712.09.2021 Итака (Београд)5-1
6Прва лига Србије 2021611.09.2021 Младост (Лучани)2½-3½
7Прва лига Србије 2021511.09.2021 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4-2
8Прва лига Србије 2021410.09.2021 Политика (Београд)3½-2½
9Прва лига Србије 2021309.09.2021 Јелица (Горачићи)2½-3½
10Прва лига Србије 2021208.09.2021 Нафтагас (Елемир)5-1
11Прва лига Србије 2021107.09.2021 Спартак (Суботица)3½-2½
12Прва лига Србије 20181110.09.2018 Јелица (Горачићи)1-5
13Прва лига Србије 20181009.09.2018 Слога (Краљево)3-3
14Прва лига Србије 2018908.09.2018 Металац (Горњи Милановац)4½-1½
15Прва лига Србије 2018807.09.2018 Спартак (Суботица)2½-3½
16Прва лига Србије 2018706.09.2018 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)3-3
17Прва лига Србије 2018605.09.2018 Словен (Рума)1½-4½
18Прва лига Србије 2018504.09.2018 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
19Прва лига Србије 2018403.09.2018 Југовић (Каћ)4-2
20Прва лига Србије 2018302.09.2018 Крајина (Крајишник)5-1
21Прва лига Србије 2018201.09.2018 Итака (Београд)2½-3½
22Прва лига Србије 2018131.08.2018 ВШК свети Николај (Ваљево)3-3
23Прва лига Србије 20161102.10.2016 ВШК свети Николај (Ваљево)3-3
24Прва лига Србије 20161001.10.2016 Спартак (Суботица)2½-3½
25Прва лига Србије 2016930.09.2016 Слога (Краљево)4-2
26Прва лига Србије 2016829.09.2016 Нафтагас (Елемир)3½-2½
27Прва лига Србије 2016728.09.2016 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
28Прва лига Србије 2016627.09.2016 Словен (Рума)3-3
29Прва лига Србије 2016526.09.2016 Југовић (Каћ)3-3
30Прва лига Србије 2016425.09.2016 Металац (Горњи Милановац)4-2
31Прва лига Србије 2016324.09.2016 Итака (Београд)2½-3½
32Прва лига Србије 2016223.09.2016 Јелица (Горачићи)3-3
33Прва лига Србије 2016122.09.2016 Пожега (Пожега)4-2
34Куп Светозара Глигорића 2015722.05.2015 Стара Пазова (Стара Пазова)3½-½
35Куп Светозара Глигорића 2015621.05.2015 Омладинац (Нови Бановци)3-1
36Куп Светозара Глигорића 2015520.05.2015 Раднички (Крагујевац)3-1
37Куп Светозара Глигорића 2015419.05.2015 Југовић (Каћ)2-2
38Куп Светозара Глигорића 2015318.05.2015 Металац (Горњи Милановац)3-1
39Куп Светозара Глигорића 2015217.05.2015 Слога (Краљево)3½-½
40Куп Светозара Глигорића 2015116.05.2015 Трепча (Косовска Митровица)2-2
41Прва лига Србије 20141109.09.2014 Водовод (Крагујевац)1½-4½
42Прва лига Србије 20141008.09.2014 Словен (Рума)3-3
43Прва лига Србије 2014907.09.2014 Југовић (Каћ)3-3
44Прва лига Србије 2014806.09.2014 Спартак (Суботица)3½-2½
45Прва лига Србије 2014705.09.2014 Итака (Београд)4½-1½
46Прва лига Србије 2014604.09.2014 Црвена звезда (Београд)2½-3½
47Прва лига Србије 2014503.09.2014 Бачка (Пачир)3-3
48Прва лига Србије 2014402.09.2014 Металац (Горњи Милановац)2½-3½
49Прва лига Србије 2014301.09.2014 Јелица (Горачићи)3-3
50Прва лига Србије 2014231.08.2014 Јасеница (Смедеревска Паланка)3-3
51Прва лига Србије 2014130.08.2014 Ласта (Београд)4½-1½
52Прва лига Србије 20131103.09.2013 ВШК свети Николај (Ваљево)4½-1½
53Прва лига Србије 20131002.09.2013 Јасеница (Смедеревска Паланка)5-1
54Прва лига Србије 2013901.09.2013 Ласта (Београд)3½-2½
55Прва лига Србије 2013831.08.2013 Раднички (Крагујевац)4-2
56Прва лига Србије 2013730.08.2013 Словен (Рума)4-2
57Прва лига Србије 2013629.08.2013 Водовод (Крагујевац)3½-2½
58Прва лига Србије 2013528.08.2013 Делфин (Београд)3½-2½
59Прва лига Србије 2013427.08.2013 Металац (Горњи Милановац)3-3
60Прва лига Србије 2013326.08.2013 Спартак (Суботица)3½-2½
61Прва лига Србије 2013225.08.2013 Југовић (Каћ)3-3
62Прва лига Србије 2013124.08.2013 Ниш (Ниш)4-2
63Куп Светозара Глигорића 2013726.05.2013 Јасеница (Смедеревска Паланка)3½-½
64Куп Светозара Глигорића 2013625.05.2013 Црвена звезда (Београд)3½-½
65Куп Светозара Глигорића 2013524.05.2013 Ласта (Београд)2½-1½
66Куп Светозара Глигорића 2013423.05.2013 Водовод (Крагујевац)1½-2½
67Куп Светозара Глигорића 2013322.05.2013 Југовић (Каћ)2½-1½
68Куп Светозара Глигорића 2013221.05.2013 Металац (Горњи Милановац)3-1
69Куп Светозара Глигорића 2013120.05.2013 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)3-1
70Прва лига Србије 20111106.09.2011 Ниш (Ниш)3-3
71Прва лига Србије 20111005.09.2011 Водовод (Крагујевац)3-3
72Прва лига Србије 2011904.09.2011 ВШК свети Николај (Ваљево)4½-1½
73Прва лига Србије 2011803.09.2011 Омладинац (Нови Бановци)3½-2½
74Прва лига Србије 2011702.09.2011 Ласта (Београд)3-3
75Прва лига Србије 2011601.09.2011 Београд (Београд)3½-2½
76Прва лига Србије 2011531.08.2011 Смедеревски ШК (Смедерево).-.
77Прва лига Србије 2011430.08.2011 МЗ Ћирило и Методије (Београд)5-1
78Прва лига Србије 2011329.08.2011 Спартак (Суботица)6-0
79Прва лига Србије 2011228.08.2011 Раднички (Крагујевац)3½-2½
80Прва лига Србије 2011127.08.2011 Пожега (Пожега)4½-1½
81Прва лига Србије 20101131.08.2010 Ниш (Ниш)4-2
82Прва лига Србије 20101030.08.2010 Ласта (Београд)3-3
83Прва лига Србије 2010929.08.2010 Раднички (Крагујевац)3-3
84Прва лига Србије 2010828.08.2010 Планум (Београд)4½-1½
85Прва лига Србије 2010727.08.2010 Стара Пазова (Стара Пазова)5-1
86Прва лига Србије 2010626.08.2010 Смедеревски ШК (Смедерево)3½-2½
87Прва лига Србије 2010525.08.2010 Спартак (Суботица)3½-2½
88Прва лига Србије 2010424.08.2010 ВШК свети Николај (Ваљево)2½-3½
89Прва лига Србије 2010323.08.2010 Водовод (Крагујевац)3-3
90Прва лига Србије 2010222.08.2010 Београд (Београд)2½-3½
91Прва лига Србије 2010121.08.2010 Слога (Краљево)3-3
92Куп Србије 2010724.05.2010 Ниш (Ниш)2-2
93Куп Србије 2010623.05.2010 Ласта (Београд)2½-1½
94Куп Србије 2010522.05.2010 Водовод (Крагујевац)3-1
95Куп Србије 2010421.05.2010 Београд (Београд)2½-1½
96Куп Србије 2010320.05.2010 Београдски водовод (Београд)3-1
97Куп Србије 2010219.05.2010 Раднички (Крагујевац)2-2
98Куп Србије 2010118.05.2010 Поштанска штедионица (Београд)3-1
99Прва лига Србије 20091111.09.2009 ВШК свети Николај (Ваљево)2-4
100Прва лига Србије 20091010.09.2009 Слога (Краљево)3-3
101Прва лига Србије 2009909.09.2009 Агроном (Нови Сад)5-1
102Прва лига Србије 2009808.09.2009 Раднички (Крагујевац)2½-3½
103Прва лига Србије 2009707.09.2009 Политика (Београд)4-2
104Прва лига Србије 2009606.09.2009 Спартак (Суботица)4-2
105Прва лига Србије 2009505.09.2009 Београд (Београд)2-4
106Прва лига Србије 2009404.09.2009 Ласта (Београд)3½-2½
107Прва лига Србије 2009303.09.2009 Младеновац (Младеновац)4½-1½
108Прва лига Србије 2009202.09.2009 Смедеревски ШК (Смедерево)3½-2½
109Прва лига Србије 2009101.09.2009 Ниш (Ниш)3½-2½
110Куп Србије 2009724.05.2009 Србобран (Србобран)3½-½
111Куп Србије 2009623.05.2009 Београд (Београд)2-2
112Куп Србије 2009522.05.2009 Ласта (Београд)3-1
113Куп Србије 2009421.05.2009 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4-0
114Куп Србије 2009320.05.2009 ВШК свети Николај (Ваљево)1½-2½
115Куп Србије 2009220.05.2009 Спартак (Суботица)2-2
116Куп Србије 2009119.05.2009 Светозар Глигорић (Панчево)3½-½
117Прва лига Србије 20081112.09.2008 Спартак (Суботица)3½-2½
118Прва лига Србије 20081011.09.2008 Партизан (Београд).-.
119Прва лига Србије 2008910.09.2008 Младеновац (Младеновац)5-1
120Прва лига Србије 2008809.09.2008 Ласта (Београд)4-2
121Прва лига Србије 2008708.09.2008 Слога (Краљево)3-3
122Прва лига Србије 2008606.09.2008 Београдски водовод (Београд)5-1
123Прва лига Србије 2008505.09.2008 Ниш (Ниш)4-2
124Прва лига Србије 2008404.09.2008 Раднички (Крагујевац)4-2
125Прва лига Србије 2008303.09.2008 ВШК свети Николај (Ваљево)3½-2½
126Прва лига Србије 2008202.09.2008 Београд (Београд)4-2
127Прва лига Србије 2008101.09.2008 Стара Пазова (Стара Пазова)4½-1½
128Куп Србије 2008722.06.2008 Политика (Београд)3-1
129Куп Србије 2008621.06.2008 Београд (Београд)3½-½
130Куп Србије 2008520.06.2008 ВШК свети Николај (Ваљево)2-2
131Куп Србије 2008419.06.2008 Спартак (Суботица)1½-2½
132Куп Србије 2008318.06.2008 Слога (Краљево)3-1
133Куп Србије 2008217.06.2008 Ласта (Београд)3-1
134Куп Србије 2008116.06.2008 ПАШК (Панчево)4-0
135Прва лига Србије 20071101.09.2007 Спартак (Суботица)4½-1½
136Прва лига Србије 20071031.08.2007 Бора Костић (Вршац)4½-1½
137Прва лига Србије 2007930.08.2007 БШК Гамбит (Београд)4-2
138Прва лига Србије 2007829.08.2007 Рад (Београд)4-2
139Прва лига Србије 2007728.08.2007 Партизан (Београд)2-4
140Прва лига Србије 2007626.08.2007 Слога (Краљево)3½-2½
141Прва лига Србије 2007525.08.2007 ВШК свети Николај (Ваљево)2½-3½
142Прва лига Србије 2007424.08.2007 Агроном (Нови Сад)4-2
143Прва лига Србије 2007323.08.2007 Раднички (Крагујевац)4-2
144Прва лига Србије 2007222.08.2007 Београд (Београд)3-3
145Прва лига Србије 2007121.08.2007 ЖТП Београд (Београд)2½-3½
146Куп Србије 2007727.05.2007 Слога (Краљево)2-2
147Куп Србије 2007626.05.2007 Бора Костић (Вршац)2½-1½
148Куп Србије 2007525.05.2007 Спартак (Суботица)1½-2½
149Куп Србије 2007424.05.2007 Београд (Београд)2½-1½
150Куп Србије 2007323.05.2007 ВШК свети Николај (Ваљево)2-2
151Куп Србије 2007222.05.2007 Ласта (Београд)3½-½
152Куп Србије 2007121.05.2007 Трепча (Косовска Митровица)3-1
153Прва лига Србије 2006903.09.2006 ЖТП Београд (Београд)4-2
154Прва лига Србије 2006802.09.2006 Слога (Краљево)5-1
155Прва лига Србије 2006701.09.2006 Бора Костић (Вршац)4½-1½
156Прва лига Србије 2006631.08.2006 Београд (Београд)2½-3½
157Прва лига Србије 2006530.08.2006 Спартак (Суботица)2-4
158Прва лига Србије 2006429.08.2006 БШК Гамбит (Београд)4-2
159Прва лига Србије 2006328.08.2006 ВШК свети Николај (Ваљево)3½-2½
160Прва лига Србије 2006227.08.2006 Партизан (Београд)2½-3½
161Прва лига Србије 2006126.08.2006 Београдски водовод (Београд)4-2
162Куп СЦГ 2006707.05.2006 Слога (Краљево)3½-½
163Куп СЦГ 2006606.05.2006 Београдски водовод (Београд)4-0
164Куп СЦГ 2006505.05.2006 Будућност (Подгорица)2-2
165Куп СЦГ 2006404.05.2006 Партизан (Београд)1½-2½
166Куп СЦГ 2006303.05.2006 Спартак (Суботица)3-1
167Куп СЦГ 2006202.05.2006 ЖТП Београд (Београд)3-1
168Куп СЦГ 2006101.05.2006 Електропривреда ЦГ (Никшић)3½-½
169Куп СЦГ 20057??.??.2005 Будућност (Подгорица)2-2
170Куп СЦГ 20056??.??.2005 Спартак (Суботица)1½-2½
171Куп СЦГ 20055??.??.2005 Београд (Београд)2½-1½
172Куп СЦГ 20054??.??.2005 Партизан (Београд)2½-1½
173Куп СЦГ 20053??.??.2005 Ниш (Ниш)3-1
174Куп СЦГ 20052??.??.2005 Слога (Краљево)2-2
175Куп СЦГ 20051??.??.2005 Електропривреда ЦГ (Никшић)2½-1½
176Прва лига СЦГ 20051128.10.2005 Мимоза (Тиват)4½-1½
177Прва лига СЦГ 20051027.10.2005 Раднички (Крагујевац)2½-3½
178Прва лига СЦГ 2005926.10.2005 Спартак (Суботица)3-3
179Прва лига СЦГ 2005825.10.2005 Партизан (Београд)2-4
180Прва лига СЦГ 2005723.10.2005 БШК Гамбит (Београд)2½-3½
181Прва лига СЦГ 2005622.10.2005 Београд (Београд)2-4
182Прва лига СЦГ 2005521.10.2005 Будућност (Подгорица)4½-1½
183Прва лига СЦГ 2005420.10.2005 ЖТП Београд (Београд)3½-2½
184Прва лига СЦГ 2005319.10.2005 Електропривреда ЦГ (Никшић)4-2
185Прва лига СЦГ 2005218.10.2005 Слога (Краљево)4½-1½
186Прва лига СЦГ 2005117.10.2005 Ниш (Ниш)5½-½
187Прва лига СЦГ 200411??.??.2004 Слобода (Ужице)4½-1½
188Прва лига СЦГ 200410??.??.2004 Радоња Бојовић (Никшић)3-3
189Прва лига СЦГ 20049??.??.2004 Партизан (Београд)3½-2½
190Прва лига СЦГ 20048??.??.2004 Електропривреда ЦГ (Никшић)4½-1½
191Прва лига СЦГ 20047??.??.2004 Раднички (Крагујевац)3½-2½
192Прва лига СЦГ 20046??.??.2004 ЖТП Београд (Београд)4½-1½
193Прва лига СЦГ 20045??.??.2004 Ниш (Ниш)3-3
194Прва лига СЦГ 20044??.??.2004 Будућност (Подгорица)3-3
195Прва лига СЦГ 20043??.??.2004 Академија Нова (Београд).-.
196Прва лига СЦГ 20042??.??.2004 БШК Гамбит (Београд)2-4
197Прва лига СЦГ 20041??.??.2004 Јасеница (Смедеревска Паланка)4-2
198Прва лига СЦГ 20031108.09.2003 Ужице (Ужице)5½-½
199Прва лига СЦГ 20031007.09.2003 ЖТП Београд (Београд)2½-3½
200Прва лига СЦГ 2003906.09.2003 БШК Гамбит (Београд)2-4
201Прва лига СЦГ 2003805.09.2003 Слобода (Ужице)2½-3½
202Прва лига СЦГ 2003704.09.2003 Ниш (Ниш)2-4
203Прва лига СЦГ 2003603.09.2003 Њу Дон (Смедеревска Паланка)3½-2½
204Прва лига СЦГ 2003502.09.2003 Електропривреда ЦГ (Никшић)3½-2½
205Прва лига СЦГ 2003401.09.2003 Будућност (Подгорица)3-3
206Прва лига СЦГ 2003331.08.2003 Радоња Бојовић (Никшић)3½-2½
207Прва лига СЦГ 2003230.08.2003 Академија Нова (Београд)4-2
208Прва лига СЦГ 2003129.08.2003 Мимоза (Тиват)4-2
209Прва лига Југославије 20021003.09.2002 Радоња Бојовић (Никшић)2½-3½
210Прва лига Југославије 2002902.09.2002 Будућност (Подгорица)3-3
211Прва лига Југославије 2002801.09.2002 Агроуниверзал (Земун)2½-3½
212Прва лига Југославије 2002730.08.2002 Сточар банка (Чачак)2-4
213Прва лига Југославије 2002629.08.2002 Беко (Београд)2½-3½
214Прва лига Југославије 2002528.08.2002 Херцег Нови (Херцег Нови)4-2
215Прва лига Југославије 2002427.08.2002 ЖТП Београд (Београд)3½-2½
216Прва лига Југославије 2002326.08.2002 Њу Дон (Смедеревска Паланка)2-4
217Прва лига Југославије 2002225.08.2002 Академија Нова (Београд)4-2
218Прва лига Југославије 2002124.08.2002 Мимоза (Тиват)4½-1½
219Прва лига Југославије 200111??.??.2001 Мимоза (Тиват)4-2
220Прва лига Југославије 200110??.??.2001 Партизан (Београд)2½-3½
221Прва лига Југославије 20019??.??.2001 Агроуниверзал (Земун)2-4
222Прва лига Југославије 20018??.??.2001 Будућност (Подгорица)3-3
223Прва лига Југославије 20017??.??.2001 Радоња Бојовић (Никшић)3½-2½
224Прва лига Југославије 20016??.??.2001 Академија Нова (Београд)3½-2½
225Прва лига Југославије 20014??.??.2001 Сточар банка (Чачак)3-3
226Прва лига Југославије 20013??.??.2001 Беко (Београд)4½-1½
227Прва лига Југославије 20012??.??.2001 Ужице (Ужице)4½-1½
228Прва лига Југославије 20011??.??.2001 ЖТП Београд (Београд)3-3
229Прва лига Југославије плејоф 2001429.05.2001 Академија Нова (Београд)4-2
230Прва лига Југославије плејоф 2001328.05.2001 Академија Нова (Београд)4-2
231Прва лига Југославије плејоф 2001227.05.2001 Сточар банка (Чачак)2-4
232Прва лига Југославије плејоф 2001126.05.2001 Сточар банка (Чачак)3½-2½
233Прва лига Југославије 200011??.??.2000 МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)4½-1½
234Прва лига Југославије 200010??.??.2000 Радоња Бојовић (Никшић)3-3
235Прва лига Југославије 20009??.??.2000 Барајево (Барајево)3½-2½
236Прва лига Југославије 20008??.??.2000 Јединство (Стара Пазова)5-1
237Прва лига Југославије 20007??.??.2000 Агроуниверзал (Земун)3-3
238Прва лига Југославије 20006??.??.2000 Сточар банка (Чачак)2½-3½
239Прва лига Југославије 20005??.??.2000 Академија Нова (Београд)4½-1½
240Прва лига Југославије 20004??.??.2000 Беко (Београд)1½-4½
241Прва лига Југославије 20003??.??.2000 ЈАТ (Београд)3-3
242Прва лига Југославије 20002??.??.2000 Будућност (Подгорица)3-3
243Прва лига Југославије 20001??.??.2000 Партизан (Београд)3-3
244Прва лига Југославије плејоф 2000609.09.2000 Беко (Београд)4-2
245Прва лига Југославије плејоф 2000508.09.2000 Беко (Београд)2-4
246Прва лига Југославије плејоф 2000207.09.2000 Сточар банка (Чачак)3½-2½
247Прва лига Југославије плејоф 2000106.09.2000 Сточар банка (Чачак)3-3
248Прва лига Југославије 199511??.??.1995 Партизан (Београд)1-7
249Прва лига Југославије 199510??.??.1995 Београд (Београд)2½-5½
250Прва лига Југославије 19959??.??.1995 Врбас (Врбас)3½-4½
251Прва лига Југославије 19958??.??.1995 Шахматик (Београд)2-6
252Прва лига Југославије 19957??.??.1995 Агроуниверзал (Земун)3½-4½
253Прва лига Југославије 19956??.??.1995 Радоња Бојовић (Никшић)3½-4½
254Прва лига Југославије 19955??.??.1995 Вождовац (Београд)2-6
255Прва лига Југославије 19954??.??.1995 МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)3½-4½
256Прва лига Југославије 19953??.??.1995 Будућност (Подгорица)4½-3½
257Прва лига Југославије 19952??.??.1995 Беко (Београд)4½-3½
258Прва лига Југославије 19951??.??.1995 Јединство (Стара Пазова)4½-3½
259Прва лига Југославије 19949??.??.1994 Партизан (Београд)1-9
260Прва лига Југославије 19948??.??.1994 Шахматик (Београд)3½-6½
261Прва лига Југославије 19947??.??.1994 МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)3½-6½
262Прва лига Југославије 19946??.??.1994 Радоња Бојовић (Никшић)3½-6½
263Прва лига Југославије 19945??.??.1994 Јединство (Стара Пазова)1½-8½
264Прва лига Југославије 19944??.??.1994 Вождовац (Београд)4-6
265Прва лига Југославије 19943??.??.1994 Београд (Београд)3-7
266Прва лига Југославије 19942??.??.1994 Будућност (Подгорица)2-8
267Прва лига Југославије 19941??.??.1994 Агроуниверзал (Земун)2½-7½
268Прва лига Југославије 1950717.11.1950 Борац (Чачак)3½-4½
269Прва лига Југославије 1950616.11.1950 Београдски ШК (Београд)3½-4½
270Прва лига Југославије 1950515.11.1950 Младост (Загреб)5-3
271Прва лига Југославије 1950415.11.1950 Загреб (Загреб)4-4
272Прва лига Југославије 1950314.11.1950 Партизан (Београд)5-3
273Прва лига Југославије 1950213.11.1950 Црвена звезда (Београд)2½-5½
274Прва лига Југославије 1950113.11.1950 Крим (Љубљана)3½-4½
275Прва лига Југославије 19497??.??.1949 Београдски ШК (Београд)4½-3½
276Прва лига Југославије 19496??.??.1949 Полет (Марибор)4-4
277Прва лига Југославије 19495??.??.1949 Крим (Љубљана)4-4
278Прва лига Југославије 19494??.??.1949 Црвена звезда (Београд)3-5
279Прва лига Југославије 19493??.??.1949 Загреб (Загреб)6-2
280Прва лига Југославије 19492??.??.1949 Партизан (Београд)3½-4½
281Прва лига Југославије 19491??.??.1949 Младост (Загреб)3½-4½
282Прва лига Југославије 1948904.10.1948 Крим (Љубљана)2-6
283Прва лига Југославије 1948803.10.1948 Светозар Глигорић (Панчево)5-3
284Прва лига Југославије 1948702.10.1948 Сарајевски ШК (Сарајево)6½-1½
285Прва лига Југославије 1948601.10.1948 Вардар (Скопје)5½-2½
286Прва лига Југославије 1948530.09.1948 Црвена звезда (Београд)3-5
287Прва лига Југославије 1948429.09.1948 Загреб (Загреб)6-2
288Прва лига Југославије 1948328.09.1948 Партизан (Београд)3½-4½
289Прва лига Југославије 1948227.09.1948 Младост (Загреб)3-5
290Прва лига Југославије 1948126.09.1948 Београдски ШК (Београд)5½-2½
291Лига Војводине 1948404.07.1948 Светозар Глигорић (Панчево)4-3
292Лига Војводине 1948327.06.1948 Спартак (Суботица)5½-2½
293Лига Војводине 1948220.06.1948 Стражилово (Сремски Карловци)6-2
294Лига Војводине 1948113.06.1948 Бачка Паланка (Бачка Паланка)6½-1½
295Прва лига Југославије 1947707.09.1947 Црвена звезда (Београд)2½-5½
296Прва лига Југославије 1947606.09.1947 Загреб (Загреб)5½-2½
297Прва лига Југославије 1947505.09.1947 Младост (Загреб)3-5
298Прва лига Југославије 1947404.09.1947 Партизан (Београд)3½-4½
299Прва лига Југославије 1947303.09.1947 Крим (Љубљана)4-4
300Прва лига Југославије 1947202.09.1947 Вардар (Скопје)5½-2½
301Прва лига Југославије 1947101.09.1947 Сарајевски ШК (Сарајево)7½-½
302Прва лига Југославије 1946302.03.1947 Партизан (Београд)3½-4½
303Прва лига Југославије 1946201.03.1947 Младост (Загреб)4½-3½
304Прва лига Југославије 1946101.03.1947 Црвена звезда (Београд)4½-3½
305Полуфинале лиге Југославије 1946109.02.1947 Енотност (Љубљана)8-*