Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Итака (Београд)

Итака (Београд)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига Србије 20211116.09.2021 Нафтагас (Елемир)2½-3½
2Прва лига Србије 20211015.09.2021 Спартак (Суботица)2-4
3Прва лига Србије 2021914.09.2021 Југовић (Каћ)3½-2½
4Прва лига Србије 2021813.09.2021 Водовод (Крагујевац)4-2
5Прва лига Србије 2021712.09.2021 Новосадски ШК (Нови Сад)1-5
6Прва лига Србије 2021611.09.2021 Владимирци (Владимирци)3-3
7Прва лига Србије 2021511.09.2021 Словен (Рума)1½-4½
8Прва лига Србије 2021410.09.2021 Младост (Лучани)3½-2½
9Прва лига Србије 2021309.09.2021 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2½-3½
10Прва лига Србије 2021208.09.2021 Политика (Београд)2-4
11Прва лига Србије 2021107.09.2021 Јелица (Горачићи)3-3
12Прва лига Србије 20181110.09.2018 ВШК свети Николај (Ваљево)3½-2½
13Прва лига Србије 20181009.09.2018 Јелица (Горачићи)3-3
14Прва лига Србије 2018908.09.2018 Слога (Краљево)3-3
15Прва лига Србије 2018807.09.2018 Металац (Горњи Милановац)5½-½
16Прва лига Србије 2018706.09.2018 Спартак (Суботица)4-2
17Прва лига Србије 2018605.09.2018 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4½-1½
18Прва лига Србије 2018504.09.2018 Словен (Рума)4½-1½
19Прва лига Србије 2018403.09.2018 Светозар Глигорић (Панчево)4-2
20Прва лига Србије 2018302.09.2018 Југовић (Каћ)2½-3½
21Прва лига Србије 2018201.09.2018 Новосадски ШК (Нови Сад)3½-2½
22Прва лига Србије 2018131.08.2018 Крајина (Крајишник)6-0
23Прва лига Србије 20161102.10.2016 Светозар Глигорић (Панчево)4½-1½
24Прва лига Србије 20161001.10.2016 Словен (Рума)3-3
25Прва лига Србије 2016930.09.2016 Југовић (Каћ)3-3
26Прва лига Србије 2016829.09.2016 Металац (Горњи Милановац)4½-1½
27Прва лига Србије 2016728.09.2016 Спартак (Суботица)3½-2½
28Прва лига Србије 2016627.09.2016 Јелица (Горачићи)2½-3½
29Прва лига Србије 2016526.09.2016 Пожега (Пожега)4½-1½
30Прва лига Србије 2016425.09.2016 ВШК свети Николај (Ваљево)3-3
31Прва лига Србије 2016324.09.2016 Новосадски ШК (Нови Сад)3½-2½
32Прва лига Србије 2016223.09.2016 Слога (Краљево)3½-2½
33Прва лига Србије 2016122.09.2016 Нафтагас (Елемир)4-2
34Премијер лига Београда 2015930.09.2015 МЗ Ћирило и Методије (Београд)3½-2½
35Премијер лига Београда 2015829.09.2015 Богослов (Београд)3½-2½
36Премијер лига Београда 2015728.09.2015 Романтичари (Београд)5½-½
37Премијер лига Београда 2015627.09.2015 Београдски водовод (Београд)3-3
38Премијер лига Београда 2015526.09.2015 Београд (Београд)3-3
39Премијер лига Београда 2015424.09.2015 Политика (Београд)5-1
40Премијер лига Београда 2015323.09.2015 Београд Сигурност (Београд)3½-2½
41Премијер лига Београда 2015222.09.2015 Миријево (Београд)3½-2½
42Премијер лига Београда 2015121.09.2015 Раднички (Београд)4-2
43Прва лига Србије 20141109.09.2014 Црвена звезда (Београд)2-4
44Прва лига Србије 20141008.09.2014 Бачка (Пачир)2½-3½
45Прва лига Србије 2014907.09.2014 Металац (Горњи Милановац)4-2
46Прва лига Србије 2014806.09.2014 Јелица (Горачићи)1½-4½
47Прва лига Србије 2014705.09.2014 Новосадски ШК (Нови Сад)1½-4½
48Прва лига Србије 2014604.09.2014 Ласта (Београд)2-4
49Прва лига Србије 2014503.09.2014 Водовод (Крагујевац)1½-4½
50Прва лига Србије 2014402.09.2014 Словен (Рума)2½-3½
51Прва лига Србије 2014301.09.2014 Југовић (Каћ)1½-4½
52Прва лига Србије 2014231.08.2014 Спартак (Суботица)3-3
53Прва лига Србије 2014130.08.2014 Јасеница (Смедеревска Паланка)3-3
54Премијер лига Београда 20131122.10.2013 Црвена звезда (Београд)3½-2½
55Премијер лига Београда 20131021.10.2013 ПТТ (Београд)4½-1½
56Премијер лига Београда 2013920.10.2013 Београд (Београд)4-2
57Премијер лига Београда 2013819.10.2013 Гроцка (Гроцка)5-1
58Премијер лига Београда 2013718.10.2013 Београд Сигурност (Београд)4½-1½
59Премијер лига Београда 2013617.10.2013 Романтичари (Београд)4½-1½
60Премијер лига Београда 2013516.10.2013 Раднички (Београд)4-2
61Премијер лига Београда 2013415.10.2013 Поштанска штедионица (Београд)5-1
62Премијер лига Београда 2013314.10.2013 МЗ Ћирило и Методије (Београд)2½-3½
63Премијер лига Београда 2013213.10.2013 Београдски водовод (Београд)4½-1½
64Премијер лига Београда 2013112.10.2013 Полет (Београд)4½-1½
65Куп Београда 2013521.04.2013 ПТТ (Београд)1½-2½
66Куп Београда 2013420.04.2013 ЕДБ (Београд)2½-1½
67Куп Београда 2013319.04.2013 Миријево (Београд)3-1
68Куп Београда 2013218.04.2013 Београд Сигурност (Београд)½-3½
69Куп Београда 2013117.04.2013 Раковица (Раковица)4-0
70Квалитетна лига Београда 20121102.11.2012 Партизан (Београд)5½-2½
71Квалитетна лига Београда 20121001.11.2012 Борча (Борча)5-3
72Квалитетна лига Београда 2012931.10.2012 Раднички (Рудовци)7-1
73Квалитетна лига Београда 2012830.10.2012 НИС Југопетрол (Београд)7½-½
74Квалитетна лига Београда 2012729.10.2012 Политика (Београд)5½-2½
75Квалитетна лига Београда 2012628.10.2012 Колубара (Лазаревац).-.
76Квалитетна лига Београда 2012527.10.2012 Сремчица (Сремчица)6½-1½
77Квалитетна лига Београда 2012421.10.2012 БАСК (Београд)7½-½
78Квалитетна лига Београда 2012320.10.2012 Богослов (Београд)4½-3½
79Квалитетна лига Београда 2012214.10.2012 Братство јединство (Београд)8-0
80Квалитетна лига Београда 2012113.10.2012 Гроцка (Гроцка)4½-3½
81Београдска зона плејоф 2011407.11.2011 Гроцка (Гроцка)5½-2½
82Београдска зона плејоф 2011206.11.2011 Вождовац (Београд)3½-4½
83Београдска зона плејоф 2011105.11.2011 Вождовац (Београд)5-3
84Београдска зона А 2011930.10.2011 Бањица (Београд)7-1
85Београдска зона А 2011823.10.2011 ПКБ ЛОД Палилула (Београд)4-4
86Београдска зона А 2011122.10.2011 Телеоптик (Земун)6-2
87Београдска зона А 2011716.10.2011 Нестор (Земун)6½-1½
88Београдска зона А 2011215.10.2011 Сремчица (Сремчица)5½-2½
89Београдска зона А 2011609.10.2011 НИС Југопетрол (Београд)5½-2½
90Београдска зона А 2011502.10.2011 Напредак (Београд)7-1
91Београдска зона А 2011401.10.2011 Турбина (Вреоци)5½-2½
92Београдска зона А 2011325.09.2011 СТШ (Земун)6½-1½
93Београдска лига плејоф 2010414.11.2010 21. мај (Београд)6-2
94Београдска лига плејоф 2010207.11.2010 Напред (Београд)6½-1½
95Београдска лига плејоф 2010106.11.2010 Напред (Београд)6½-1½
96Београдска лига А 2010931.10.2010 Мала рокада (Београд)7-1
97Београдска лига А 2010824.10.2010 Краљ (Београд)5½-2½
98Београдска лига А 2010717.10.2010 21. мај (Београд)7½-½
99Београдска лига А 2010316.10.2010 ГП Дом (Београд)6-2
100Београдска лига А 2010610.10.2010 Јуниор (Батајница)5½-2½
101Београдска лига А 2010503.10.2010 АШК Врчин (Врчин)5-3
102Београдска лига А 2010402.10.2010 Слобода (Велики Мокри Луг)7½-½
103Београдска лига А 2010112.09.2010 Раковица (Раковица)5-3