Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Večiti Šah
#Svet rejting uživo
1. Karlsen   2845
2. Karuana   2828
3. Ding   2812
4. Giri   2797
5. Mameđarov   2790
7. Vašje (-4) 2776
10. Aronjan (-5) 2762
11. So (-3) 2762
12. Ju (-3) 2761
16. Nakamura (-3) 2746
17. Navara (+7) 2745
25. Vitjugov (+6) 2726
28. Najdič (-8) 2724
31. Le (+5) 2715
35. Adams (+1) 2706
#Srbija rejting uživo
1. Inđić (-10) 2620
2. Ivanišević (+1) 2607
3. Sedlak (+3) 2607
4. Perunović (+5) 2606
5. Markuš (+2) 2603
9. Nenezić (+5) 2521
10. Popović (+1) 2511
15. Kovačević (-4) 2494
21. Tadić (+10) 2483
24. Savić (-7) 2479
37. Lazić (-13) 2433
#Žene rejting uživo
1. Raport   2388
2. Bojković   2374
3. Injac (+19) 2344
4. Velikić   2323
5. Čoluškina   2277
28. Srdanović (-35) 2077
36. Tadić (-4) 2031
Perpetual dnevne vesti
Jeremić 20.02.2019 : АЕРОФЛОТ (МОСКВА): ПОБЕДА ИНЂИЋА НА СТАРТУ, ГРАЦ ОПЕН (АУСТРИЈА): У ПЛУСУ НАКОН ЧЕТИРИ ОДИГРАНА КОЛА
Blog Šah-mat liste
Chess Results: Srb - CG - BiH - Hrv,   Partije uživo: Chess24 - Follow - ChessBomb

Aeroflot, Moskva, 19-27.II, (Inđić)

Najava turnira

24.02. Mađarska liga, 6. kolo    
24.02. Rokada, Varvarin  
01.03. Nemačka Bundesliga, 8-10.k    
08.03. Polufinale, Kragujevac  
08.03. Ž Polufinale, Kragujevac    
16.03. Evropsko, Skoplje      
  06.04. Šampionat Srbije    
  20.04. Orbis VM, Paraćin  
  20.04. Orbis IM, Paraćin  
  26.04. Kadetski festival Srbije    
  06.05. Ženski šampionat Srbije    
16.06. Srebrno jezero open    
24.06. Akademija amater, Beograd  
  24.06. Akademija VM, Beograd  
  24.06. Akademija IM, Beograd  
25.06. Niš open, Niš  
27.06. Banovci Dunav open  
05.07. Paraćin open, Paraćin    
  22.08. Prva liga Srbije    

Završeni turniri

  16.02 Dolomitenbank, Lijenc  
  10.02. Mađarska liga, 5.k  
  10.02 Tringov, Plovdiv  
  06.02 VM Paraćin, Paraćin  
  06.02 IM Paraćin, Paraćin  
  06.02 Open Paraćin, Paraćin  
  03.02. Nemačka Bundesliga, 8.k  
  02.02. Nemačka Bundesliga, 7.k  
  31.01. Trejdvajz Gibraltar  
  27.01. Mađarska liga, 4.k  
  27.01. Tata stil, Vajk an Ze  
  27.01. Tata stil B, Vajk an Ze  
  10.01. Amaterski, Beograd  
  30.12. Požarevac A, Požarevac  
  23.12. Treća subota VM, Đenovići  
  23.12. Treća subota IM, Đenovići  
  23.12. Sidžes festival  
  22.12. Zadar open  
  20.12. Šardža ženski kup  
  17.12. London klasik, London  
  16.12. Niš 2018, Niš  
  16.12. Nemačka Bundesliga, 6.k  
  15.12. Nemačka Bundesliga, 5.k  
  09.12. VM Orbis-2, Paraćin  
  09.12. IM Orbis-2, Paraćin  
  02.12. Mađarska liga, 3.k  
  02.12. Trofej Beograda, Beograd  
  28.11. Karlsen-Karuana, London (12)
  25.11. Treća subota VM, Đenovići   (45)
  25.11. Nemačka Bundesliga, 4.k  
  24.11. Nemačka Bundesliga, 3.k  
  18.11. Mađarska liga, 2.k  
  17.11. Mađarska liga, 1.k  
  16.11. Vojvođanska liga, Novi Sad  
  14.11. Masters, Šendžen  
  12.11. Kića, Banja Koviljača  
  11.11. Nemačka Bundesliga, 2.k  
  10.11. Nemačka Bundesliga, 1.k  
  07.11 Kup Gligorića, Novi Sad  
  04.11 Čigorin, Sankt Peterburg  
  30.10 Svetsko kadetsko Ž-18  
  30.10 Svetsko kadetsko Ž-16  
  28.10. Treća subota VM, Đenovići   (45)
  28.10. Treća subota IM, Đenovići   (45)
  28.10. Treća subota FM, Đenovići   (30)
  28.10 Ostrvo Man, Daglas  
  27.10 Hogeven  
  18.10 Evropski kup klubova  
  18.10 Ženski evropski kup klubova  
  05.10 XLIII Olimpijada, Batumi  
  05.10 Ženska Olimpijada, Batumi  
  28.09. Premijer liga Bg, Beograd   (393)
  23.09. Hrvatska liga 1B, Biograd  
  22.09. Prva liga CS, Kragujevac   (396)
  18.09. Svetsko studenti, Arakažu  
  18.09. Svetsko studentkinje, Arakažu  
  16.09. Hrvatska liga 1A, Biograd  
  15.09. Omladinci sveta, Kodžaeli  
  15.09. Omladinke sveta, Kodžaeli  
  10.09. Prva liga Srbije, Valjevo (395)
  10.09. Ženska liga Srbije, Zaječar (199)
  30.08. 1A ŠSF BIH, Bosanska Krupa   (270)
  28.08. 1B ŠSF BIH, Bosanska Krupa    
  29.08. Evropsko kadetsko, Riga  
  27.08. Sinkfild kup, Saint Louis (45)
  17.08. Makedonska liga,Struga  
  15.08. Premijer liga CG, Nikšić (249)
  15.08. Abu Dabi open  
  14.08. Ding - Topalov, Vendžou  
  12.08. Selimir Manojlović, Valjevo  
  12.08. Liga R Srpske, Dvorovi   (267)
  12.08. Letnji open, Beograd  
  05.08. Turska superliga, Ankara  
  05.08. Vasja Pirc, Maribor  
  03.08. Dandžou VM, Dandžou  
  02.08. Holandija open, Diren  
  01.08. PST, Kotor Varos  
  01.08. Bil open, Bil  
  01.08. Bil VM, Biel (30)
  30.07. Prvenstvo Crne Gore, Bar (66)
  28.07. Popuna 1. lige, Beograd    
  27.07. Prv. Vojvodine, Novi Sad (174)
  27.07. Prv. Vojvodine B, Novi Sad  
  26.07. Žensko CG, Pljevlja  
  26.07. Travnik open, Travnik  
  22.07. Dortmund, Dortmund (28)
  22.07. Lajden open, Lajden  
  21.07. Senćanska bitka, Senta (276)
  21.07. Senćanska bitka B, Senta  
  20.07. Orbis VM, Paraćin   (45)
  20.07. Orbis IM, Paraćin   (45)
  18.07. Evropsko tim Ž-18, Nemačka  
  15.07. Bergamo open, Bergamo  
  15.07. Felmar open, Felmar  
  13.07. Paraćin A, Paraćin (643)
  13.07. Paraćin B, Paraćin (179)
  08.07. Svetski open, Filadelfija  
  05.07. Vidovdan A  
  05.07. Vidovdan B  
  04.07. Niš open A, Niš  
  04.07. Niš open B, Niš  
  02.07. Filadelfija međunarodni  
  01.07. Letnji amaterski, Beograd    
  01.07. Letnji VM, Beograd   (45)
  01.07. Letnji IM1, Beograd   (45)
  01.07. Letnji IM2, Beograd   (45)
  30.06. Omladinsko Srbije, Beograd (26)
  30.06. Devojke-20 Srbije, Beograd (21)
  24.06. Srebrno A, Veliko Gradište (504)
  24.06. Srebrno B, Veliko Gradište  
  10.06. BiH liga, Jahorina (270)
  07.06. Norveška, Stavanger (39)
  05.06. Karpov, Poikovsky (45)

Rapid i cuger

  15.02 Sretenje, Borča  
  05.02 GP Niš finale, Niš  
  03.02 Konjević, Herceg Novi  
  30.01 Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  29.01 Svetosavski, Beograd  
  27.01 Zemunski ŠK rapid, Zemun  
  26.01 Svetosavski, Šabac  
  26.01 Kaisa Komerc, Zemun  
  23.01 Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  20.01 Zemunski ŠK rapid, Zemun  
  19.01 Kaisa Komerc, Zemun  
  19.01. Palilulski cuger, Beograd  
  16.01 Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  13.01 Šoća, Smed. Palanka  
  12.01 Kaisa Komerc, Zemun  
  05.01 Božićni, Banovci Dunav  
  30.12. Svetski cuger, Sankt P  
29.12. Radnički 30 god., Beograd  
29.12. Kaisa Komerc, Zemun  
  28.12. Svetski rapid, Sankt P  
26.12. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
23.12. Moma Vučićević, Beograd (118)
19.12. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
16.12. ZŠK 3+2, Zemun  
15.12. Kaisa Komerc, Zemun  
12.12. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
09.12. ZŠK 10, Zemun  
09.12. Radnički cuger, Beograd  
08.12. Radnički cuger, Beograd  
  09.12. Evropsko rapid, Skoplje  
08.12. Kaisa Komerc, Zemun  
  08.12. Palilulski cuger, Beograd  
  07.12. Evropsko cuger, Skoplje  
05.12. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
02.12. LJ.Đurović, Danilovgrad    
02.12. Radnički cuger, Beograd  
01.12. Radnički cuger, Beograd  
25.11. Radnički cuger, Beograd  
24.11. Radnički cuger, Beograd  
24.11. Prvenstvo Srema, Šid    
21.11. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  18.11. Kup Srpske, Banja Dvorovi  
18.11. Radnički cuger10, Beograd  
18.11. Banjica, Beograd    
17.11. Radnički cuger, Beograd  
17.11. Rad open, Beograd  
14.11. Zemunski ŠK cuger A, Zemun  
14.11. Zemunski ŠK cuger B, Zemun  
14.11. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
11.11. Radnički cuger10, Beograd  
11.11. Dan opštine, Tivat  
11.11. Saša Vujanović, Sremčica  
11.11. Bodin, Rakovica  
10.11. Radnički cuger, Beograd  
10.11. Rad open, Beograd  
09.11. Beograd - Dalas, ICC (16)
07.11. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
04.11. Radnički cuger10, Beograd  
03.11. Radnički cuger, Beograd  
03.11. Rad open, Beograd  
31.10. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
28.10. Radnički cuger10, Beograd  
27.10. Radnički cuger, Beograd  
27.10. Anto Rmuš, Berane  
24.10. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
21.10. Radnički cuger10, Beograd  
21.10. O.Manojlović, Herceg Novi  
20.10. Radnički cuger, Beograd  
20.10. Rad open, Beograd  
17.10. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
13.10. Bato Kontić, Beograd  
10.10. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
07.10. Radnički cuger10, Beograd  
06.10. Radnički cuger, Beograd  
06.10. Rad open, Beograd  
30.09. Radnički cuger10, Beograd  
29.09. Radnički cuger, Beograd  
23.09. Radnički cuger10, Beograd  
22.09. Radnički cuger, Beograd  
22.09. Rad open, Beograd  
16.09. Radnički cuger10, Beograd  
15.09. Radnički cuger, Beograd  
  15.09. Šampionski 960, Sent Luis  
12.09. Radnički cuger, Beograd  
08.09. Radnički cuger, Beograd  
08.09. Rad open, Beograd  
02.09. Radnički cuger10, Beograd  
02.09. Rad open, Beograd  
01.09. Radnički cuger, Beograd  
26.08. Radnički cuger10, Beograd  
26.08. Rad open, Beograd  
25.08. Radnički cuger, Beograd  
19.08. Đoko Vujković, Prčanj    
19.08. Radnički cuger10, Beograd  
  18.08 Cuger Španije, Ubeda  
18.08. Radnički cuger, Beograd  
18.08. Rad open, Beograd  
  15.08. GT SL Cuger, Saint Louis   (85)
  13.08. GT SL Rapid, Saint Louis   (45)
12.08. Radnički cuger, Beograd  
12.08. Rad open, Beograd  
11.08. Radnički cuger, Beograd  
11.08. Gornji Breg, Gornji Breg    
09.08. Sveti Pantelejmon, Jagodina  
05.08. Radnički cuger, Beograd  
04.08. Radnički cuger, Beograd  
04.08. Vojvodina, Stara Pazova  
29.07. Radnički cuger, Beograd  
29.07. Čes fest, Beograd    
  28.07 Cuger prv. Švajcarske, Bil  
  28.07 Posjeti Banjaluku, Banjaluka  
  28.07 Luka Šiprage, Šiprage  
  22.07 Rapid prv. Švajcarske, Bil  
22.07. Radnički cuger, Beograd  
22.07. Rad open, Beograd  
21.07. Sveti Prokopije, Lazarevac  
15.07. Zmajevo, Zmajevo    
15.07. Radnički cuger10, Beograd  
14.07. Radnički cuger, Beograd  
08.07. Radnički cuger10, Beograd  
08.07. Uroš Dinić, Paraćin  
08.07. Rad open, Beograd  
08.07. Dunav.bal, Bačka Palanka    
07.07. Radnički cuger, Beograd  
07.07. Cuger BP, Bačka Palanka    
01.07. Baćko, Paraćin  
01.07. Rad open, Beograd  
28.06. Akademija cuger, Beograd    
27.06. Vidovdan, Ribarska Banja    
24.06. Radnički cuger10, Beograd  
  24.06. GT Pariz Cuger, Paris   (90)
24.06. Trofej Vidovdana, Borča    
23.06. Radnički cuger, Beograd  
  22.06. GT Pariz Rapid, Paris   (45)
20.06. Cuger, Veliko Gradište  
17.06. ŠSB10 cuger, Beograd  
16.06. ŠSB cuger, Beograd  
16.06. Dragan Paunović, Zemun  
  16.06. GT Leven Cuger, Leuven   (90)
  14.06. GT Leven Rapid, Leuven   (45)
10.06. Sabor Dragačevo, Goračići  
10.06. ŠSB10 cuger, Beograd  
09.06. ŠSB cuger, Beograd  
09.06. Kumovijada, Goračići  
09.06. Rad open, Beograd  
  08.06 Omladinsko Jagodine  
03.06. ŠSB10 cuger, Beograd  
02.06. ŠSB cuger, Beograd  
02.06. Trofej Nedeljković, Beograd (36)
02.06. Ž Tr. Nedeljković, Beograd (20)
02.06. Rad open, Beograd  
  02.06. Glavinci  

ROĐENI NA DANAŠNJI DAN