Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Večiti Šah
#Svet rejting uživo
1. Karlsen (+10) 2882
2. Karuana (-1) 2818
3. Ding (-4) 2808
4. So (+20) 2783
5. Giri (+1) 2780
6. Nepomnjašči (+1) 2776
7. Vašje (-9) 2766
9. Aronjan (+10) 2766
10. Domingez (-1) 2759
12. Artemijev (-4) 2757
13. Anand (-8) 2756
14. Mameđarov (-9) 2756
16. Karjakin (+1) 2749
17. Nakamura (-10) 2744
18. Raport (+9) 2744
#Srbija rejting uživo
1. Ivanišević (+6) 2618
2. Inđić (+13) 2617
3. Markuš (+4) 2599
4. Perunović (-8) 2589
5. Sedlak   2586
8. Ivić (+13) 2523
14. Radovanović (-4) 2496
15. Kovačević (-16) 2491
18. Damljanović (+13) 2484
20. Stojanović (-8) 2475
22. Savić (-30) 2473
23. Nestorović (-3) 2468
25. Milanović (-36) 2456
26. Striković (-27) 2455
27. Pap (-7) 2454
#Žene rejting uživo
1. Bojković   2374
2. Raport   2363
3. Velikić   2306
4. Čoluškina   2275
5. Erić   2270
8. Injac (-49) 2256
10. Prudnjikova (0) 2234
11. Benderać (+2) 2228
14. Nestorović (-20) 2159
16. Đukić (+2) 2155
28. Ostojić (-109) 2055
29. Bojičić (+104) 2052
36. Tadić (-1) 2020
Perpetual dnevne vesti
Jeremić 22.07.2019 : ДРУГИ ФИДЕ ГРАН-ПРИ (РИГА-ЛЕТОНИЈА): БРЗА ПОБЕДА МАМЕЂАРОВА
Blog Šah-mat liste
Chess Results: Srb - CG - BiH - Hrv,   Partije uživo: Chess24 - Follow - ChessBomb

FIDE Gran pri, Riga, 12-24.VII, uživo (Mamedža Lagrav Giri So)
Premijer liga Crne Gore, Podgorica, 20-28.VII,
Senćanska bitka, Senta, 19-26.VII,
Travnik open, Travnik, 17-21.VII,

Najava turnira

21.07. Baćko, Paraćin
26.07. GT Pariz    
27.07. Sveti Prokopije, Lazarevac  
08.08. GT Sent Luis    
15.08. Sinkfild kup, Sent Luis    
  22.08. Prva liga Srbije    
  10.09. Svetski kup, Khanty-Mansiysk  
04.11. FIDE GP Hamburg    
04.11. GT Bukurešt    
20.11. GT Kolkata    
30.11. GT Finale, London    
10.12. FIDE GP Tel Aviv    

Završeni turniri

  19.07. Orbis VM, Paraćin (45)
  19.07. Orbis IM, Paraćin (44)
  19.07. Orbis ŽIM, Paraćin (45)
  18.07. Vojvodina, Novi Sad  
  17.07. Evro ekipno M18, Pardubice  
  13.07. Benaske open, Benaske  
  12.07. M-20 Vojvodina, Novi Sad  
  12.07. Žene Vojvodina, Novi Sad  
  12.07. Paraćin open A, Paraćin  
  07.07. Hrvatska GT, Zagreb  
  07.07. Dandžou masters  
  06.07. Grčka liga, Patra  
  04.07. Niš open  
  04.07. Banovci Dunav open  
  02.07. Netanja masters, Netanja  
  01.07. Akademija VM, Beograd  
  01.07. Akademija IM1, Beograd  
  01.07. Akademija IM2, Beograd  
  01.07. Akademija amater, Beograd  
  23.06. Srebrno jezero Open A  
  23.06. Srebrno jezero Open B  
  17.06. Turnir kandidatkinja, Kazanj  
  16.06. Premijer liga BiH, Tuzla  
  14.06. Norveška, Stavanger (45)
  29.05. FIDE GP Moskva  
  26.05. Šampionat CG, Podgorica (141)
  26.05. Kup Gligorića, V.Banja  
  25.05. Treća subota VM, Đenovići  
  25.05. Treća subota IM, Đenovići  
  17.05. Kup Beograda, Beograd  
  14.05. Ž šampionat Srbije, Guča (45)
  12.05. GT Obala Slonovače  
  05.05. Kadetsko Srb, Kragujevac  
  04.05. M.Milićević, Kragujevac  
  03.05. Bosna, Sarajevo  
  29.04. Grenke, Karlsruhe (45)
  27.04. Treća subota IM, Đenovići  
  27.04. Šendžen masters  
  26.04. Orbis, Paraćin (63)
  22.04. Žensko evropsko, Antalija  
  22.04. Grenke open, Karlsrue  
  16.04. Gama open, Rejkjavik  
  14.04. Majdanpek open  
  14.04. Šampionat Srbije, Beograd (45)
  09.04. Dubai open  
  09.04. Memorijal Gašimova, Shamkir (45)
  03.04. Prolećni open, Beograd  
  25.03. Osmomartovski, Beograd  
  24.03. Polufinale CG, Berane  
  24.03. Polufinale CG, Podgorica  
  23.03. Treća subota IM, Đenovići  
  14.03. Polufinale Srb, Kragujevac  
  14.03. Ž Polufinale Srb, Kragujevac (35)
  12.03. Žensko CG, Podgorica  
  23.02. Treća subota VM, Đenovići (45)
  06.02. VM Paraćin, Paraćin  
  06.02. IM Paraćin, Paraćin  
  06.02. Open Paraćin, Paraćin  
  27.01. Tata stil, Vajk an Ze  
  27.01. Tata stil B, Vajk an Ze  
  10.01. Amaterski, Beograd  
  30.12. Požarevac A, Požarevac  
  28.11. Karlsen-Karuana, London (12)

Rapid i cuger

  03.06. Norveška cuger, Stavanger (45)
02.06. Trof.Nedeljković, Beograd (45)
02.06. Ž T.Nedeljković, Beograd (25)
  26.05. Bora Beka, Kostolac  
  26.05. Lindores Abi, Kupar  
  18.05. IMSA cuger, Hengšuej  
  16.05. IMSA rapid, Hengšuej  
  20.04. Novi Pazar, Bajevica  
  20.04. Studentski kup, Koper  
  07.04. Branko Vukmanović, Tivat  
  06.04. Dan opštine, Požega  
04.04. Kup Rektora, Beograd  
  23.03. Miki Jevremović, Beograd  
  16.03. Sećanje na Fišera, Zemun  
  24.02. Rokada, Varvarin  
  15.02. Sretenje, Borča  
  05.02. GP Niš finale, Niš  
  03.02. Konjević, Herceg Novi  
  30.01. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  29.01. Svetosavski, Beograd  
  27.01. Zemunski ŠK rapid, Zemun  
  26.01. Svetosavski, Šabac  
  26.01. Kaisa Komerc, Zemun  
  23.01. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  20.01. Zemunski ŠK rapid, Zemun  
  19.01. Kaisa Komerc, Zemun  
  19.01. Palilulski cuger, Beograd  
  16.01. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  13.01. Šoća, Smed. Palanka  
  12.01. Kaisa Komerc, Zemun  
  05.01. Božićni, Banovci Dunav  

ROĐENI NA DANAŠNJI DAN