Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Liga - Vesti - Link
user:  
pass:
 
  Večiti Šah
#Svet rejting uživo
1. Karlsen (+3) 2843
2. Karuana   2827
3. So (+9) 2817
4. Kramnik   2811
5. Vašje   2796
8. Aronjan (+2) 2782
9. Karjakin (-5) 2780
10. Giri (+4) 2777
12. Harikrišna (-1) 2765
13. Eljanov (+8) 2763
15. Nepomnjašči (-10) 2757
18. Vojtašek (0) 2750
24. Andrejkin (+1) 2737
25. Navara (-7) 2728
30. Vei (+10) 2716
#Srbija rejting uživo
1. Markuš   2665
2. Ivanišević (-2) 2639
3. Perunović   2608
4. Vučković   2576
5. Inđić   2560
10. Sedlak (-7) 2522
11. Popović (-10) 2515
14. Pavlović (+12) 2512
15. Stojanović (-5) 2511
25. Antić (+12) 2471
#Žene rejting uživo
1. Bojković   2398
2. Stojanović   2355
3. Rakić   2336
4. Raport   2334
5. Injac   2314
8. Gajčin (-4) 2273
40. Stanimirović (+13) 2007
Chess Results: Srb - CG - BiH - Hrv,   Partije uživo: Chess24 - ChessBomb

Najava turnira

  20.01. Open Senta, Senta  
  21.01. Anpasan, Novi Sad
21.01. ŠSB cuger, Beograd  
22.01. ŠSB10 cuger, Beograd  
  23.01. Polufinale, Beograd
  23.01. Žensko polufinale, Beograd
24.01. Gibraltar masters open  
28.01. Svetosavski cuger, Šabac      
29.01. Mađarska liga, 5. kolo    
29.01. Georgi Tringov, Plovdiv  
  31.01. Prv. Paraćina, Paraćin
04.02. Portugal open, Lisabon  
04.02. Rad open, Beograd  
18.02. Nemačka Bundesliga, 7-8.k    
18.02. Nemačka 2. liga Istok, 7-8k    
20.02. Aeroflot, Moskva    
  22.02. Prv. Subotice, Subotica
13.05. Bosna open, Sarajevo    

Završeni turniri

  09.01. Heraklion A  
  08.01. Roketas de Mar  
  05.01. BP, Bačka Palanka    
  05.01. Rilton kup, Stokholm  
  04.01. Car Konstantin, Niš  
  30.12. Zimski open, Cirih  
  25.12. Požarevac A, Požarevac  
  25.12. Požarevac B, Požarevac  
  24.12. SC open, Srpska Crnja    
  23.12. VeiJi - Raport, Kina  
  23.12. Prvenstvo NS, Novi Sad  
  18.12. London klasik, London (45)
  17.12. Zadar open  
  16.12. Car Konstantin, Niš  
  16.12. BT, Bačka Topola  
  12.12. D.Milićević, Sombor  
  11.12. Triša Gvozdenović, Valjevo   (96)
  11.12. Mađarska liga, 4. kolo  
  10.12. Pius Branzeu, Temišvar  
  04.12. Nemačka Bundesliga, 6.k  
  03.12. Nemačka Bundesliga, 5.k  
  02.12. 1/2 NS, Novi Sad  
  02.12. Trofej Beograda, Rakovica (440)
  30.11. Karlsen-Karjakin, New York (12)
  27.11. Mađarska liga, 3. kolo  
  27.11. Rumunska liga, Bukurešt  
  22.11. Vojvođanska Liga, Kać   (389)
  20.11. ŠK Tadić, Beograd    
  20.11. Nemačka Bundesliga, 4.k  
  19.11. Nemačka Bundesliga, 3.k  

Rapid i cuger

19.01. Soko, Niš  
18.01. Dragiša Stojanović, Niš  
15.01. Šoća, Smederevska Palanka    
15.01. ŠSB10 cuger, Beograd  
  14.01. Božićni Karpoš, Skoplje  
14.01. ŠSB cuger, Beograd  
14.01. Rad open, Beograd  
12.01. Cug Car Konstantin, Niš  
11.01. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
05.01. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
05.01. Kadeti Božić, Niš  
03.01. ŠSB10 cuger, Beograd  
02.01. Novogodišnji, Jagodina  
02.01. ŠSB cuger, Beograd  
30.12. Novogodišnji, Banovci Dunav    
30.12. Novogodišnji, Niš    
30.12. Novogodišnji, Zrenjanin    
  30.12. Svetsko cuger, Doha  
28.12. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  28.12. Svetsko rapid, Doha  
25.12. ŠSB10 cuger, Beograd  
25.12. Novogodišnji, Kragujevac    
24.12. Novogodišnji, Svrljig    
24.12. Rad open, Beograd  
24.12. Požarevac cug, Požarevac  
24.12. ŠSB cuger, Beograd  
24.12. Čedomir Petrović, Šabac  
24.12. Prv.Kuršumlije, Kuršumlija    
24.12. Čes-fest, Beograd    
23.12. Soko finale, Niš  
22.12. Cuger Prv. Bg, Beograd    
22.12. Soko, Niš  
  21.12. Ekipni Bg cuger, Beograd  
21.12. Kalča, Niš    
18.12. Prvenstvo Čačka, Čačak (45)
18.12. ŠSB10 cuger, Beograd  
17.12. ŠSB cuger, Beograd  

ROĐENI NA DANAŠNJI DAN