Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Liga - Vesti - Link
user:  
pass:
 
  Večiti Šah
#Svet rejting uživo
1. Karlsen   2822
2. So   2810
3. Karuana   2807
4. Kramnik (-9) 2803
5. Aronjan (-10) 2799
6. Mameđarov (-3) 2797
8. Vašje (-2) 2789
9. Ding (+2) 2783
12. Giri (-3) 2772
13. Griščuk (+8) 2769
14. Vei (+17) 2755
15. Ju (0) 2753
16. Nepomnjašči (+9) 2751
17. Svidler (+2) 2751
19. Vojtašek (+9) 2745
#Srbija rejting uživo
1. Markuš   2672
2. Ivanišević (+7) 2630
3. Perunović   2606
4. Inđić (+6) 2581
5. Vučković   2576
7. Damljanović (-3) 2541
13. Nestorović (-3) 2506
14. Savić (+10) 2502
18. Zajić (-14) 2499
20. Kovačević (-21) 2486
21. Pavlović (-23) 2477
24. Pikula (+12) 2469
26. Marković (+4) 2466
#Žene rejting uživo
1. Bojković   2398
2. Stojanović   2355
3. Rakić   2336
4. Raport   2310
5. Manakova   2291
7. Injac (-11) 2279
8. Gajčin (-19) 2263
9. Erić (-2) 2260
11. Žarković (-13) 2242
15. Velikić (-49) 2207
21. Bojičić (+68) 2140
22. Veličkovski (+20) 2140
24. Đukić (-8) 2131
25. Miladinović (-61) 2130
31. Petrović (+10) 2083
#SRB Perpetual rapid
4. Damljanović (+19) 2604
6. Nestorović (+5) 2582
14. Savić (-28) 2532
18. Milanović (-8) 2519
19. Dražić (-15) 2518
23. Kovačević (-25) 2507
28. Lajthajm (-34) 2496
32. Arsović (+2) 2478
36. Radlovački (+7) 2469
50. Martić (+30) 2420
58. Ostojić (-25) 2411
62. Đorđević (+24) 2408
69. Kostić (-24) 2401
76. Zajić (+8) 2390
79. Čerović (+20) 2382
Chess Results: Srb - CG - BiH - Hrv,   Partije uživo: Chess24 - ChessBomb

Bil, Bil, 24.7-2.8.2017, (Hari Moro Leko)
PST, Kotor Varoš, 23-26.7.2017, (Savić Lajthajm Milenković)
Senćanska bitka, Senta, 24-31.7.2017,

Najava turnira

26.07. Travnik open, Travnik  
29.07. Rad open, Beograd  
29.07. Radnički cuger, Beograd  
30.07. Radnički cuger10, Beograd  
  05.08. Letnji open, Beograd  
  01.09. Prva liga Srbije, Ruma
  01.09. Ž liga Srbije, Novi Sad
24.10. Evropsko ekipno, Krit      
  28.10. Boriša Karadžić, Palić  
  04.11. Kićović, Banja Koviljača      

Završeni turniri

  23.07. Dortmund, Dortmund (28)
  23.07. Prv. Vojvodine, Novi Sad  
  18.07. Danžo  
  17.07. Najdorf, Varšava  
  16.07. Bergamo open, Bergamo  
  15.07. FIDE gran pri, Geneva (81)
  14.07. Paraćin A, Paraćin (448)
  14.07. Paraćin B, Paraćin  
  11.07. Evropsko ICCD, Lund  
  05.07. Niš open, Niš  
  05.07. Niš open B, Niš  
  05.07. Vidovdanski, Stari Banovci (159)
  03.07. Evropsko ekipno 50+  
  03.07. Evropsko ekipno 65+  
  26.06. Svetsko ekipno, Hanti  
  26.06. Ž svetsko ekipno, Hanti  
  26.06. Srebrno A, Veliko Gradište (417)
  26.06. Srebrno B, Veliko Gradište (89)
  17.06. Evropsko amatersko, Niš  
  10.06. Evropsko prvenstvo, Minsk  
  28.05. Kup Srbije, Novi Banovci  
  28.05. Štutgart open  
  26.05. Zalakaroš open  
  21.05. LJukmajor, Majorka  
  21.05. FIDE gran pri, Moscow (72)
  19.05. Bosna, Sarajevo (536)
  14.05. Hrvatski kup, Mali Lošinj  
  14.05. Kup Beograda, Beograd   (138)
  10.05. Ruska liga, Soči  
  09.05. Ženska liga Bg, Beograd    
  07.05. Nemačka 2 Bundesliga jug  
  03.05. Omladinsko Srbije, Beograd (44)
  03.05. Devojke-20 Srbije, Beograd (33)
  02.05. Kup CS, Kragujevac  
  01.05. Nemačka Bundesliga, 15.k  

Rapid i cuger

23.07. Radnički cuger10, Beograd  
22.07. Dani dijaspore, Novi Pazar    
22.07. Sveti Prokopije, Lazarevac  
22.07. Rad open, Beograd  
22.07. Radnički cuger, Beograd  
16.07. Radnički cuger10, Beograd  
15.07. Radnički cuger, Beograd  
09.07. Uroš Dinić, Paraćin  
09.07. Radnički cuger10, Beograd  
08.07. Radnički cuger, Beograd  
02.07. Baćko, Paraćin  
02.07. ŠSB10 cuger, Beograd  
02.07. Rad open, Beograd  
  02.07. Grand tur cuger, Leuven   (90)
01.07. ŠSB cuger, Beograd  
01.07. BASK godišnjica, Beograd  
  30.06. Grand tur, Leuven   (45)
25.06. ŠSB10 cuger, Beograd  
  25.06. Grand tur cuger, Paris   (90)
25.06. Trofej Vidovdana, Borča    
25.06. Grand open, Beograd    
24.06. ŠSB cuger, Beograd  
  23.06. Grand tur, Paris   (45)
22.06. Srebrno, Veliko Gradište  
21.06. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
18.06. ŠSB10 cuger, Beograd  
17.06. Domaks, Lipnički Šor    
17.06. ŠSB cuger, Beograd  
14.06. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
11.06. Dragačevo, Goračići  
11.06. ŠSB10 cuger, Beograd  
10.06. ŠSB cuger, Beograd  
10.06. Rad open, Beograd  
10.06. Kumovijada, Goračići  
08.06. Crvena Zvezda, Beograd    
  05.06. Norveška cuger, Stavanger (45)
04.06. Obrad Pešić Šmeha, Pirot    
04.06. Kostolačko leto, Kostolac    
04.06. Rad open, Beograd  
04.06. ŠSB10 cuger, Beograd  
03.06. ŠSB cuger, Beograd  

ROĐENI NA DANAŠNJI DAN