Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
PERPETUAL CHECK
Front - Tournaments - Search - Rating - Reports - Antichess - Link
user:  
pass:
 
  Perpetual Check
#World live rating
1. Carlsen (+2) 2867
2. Firouzja   2804
3. Ding   2799
4. Caruana (-2) 2790
5. Nepomniachtchi   2773
8. Mamedyarov (-1) 2766
9. Giri (-6) 2766
11. Duda (+3) 2763
12. Rapport (-1) 2762
18. Karjakin (0) 2743
20. Vidit (+6) 2733
24. Dubov (+1) 2721
26. Esipenko (+3) 2717
33. Shankland (-5) 2703
35. Van (0) 2702
#Serbia live rating
1. Markus   2625
2. Ivic   2607
3. Indjic   2604
4. Ivanisevic   2599
5. Vuckovic   2559
#Women live rating
1. Injac   2407
2. Rapport   2299
3. Rakic   2294
4. Stojanovic   2287
5. Eric   2278
Perpetual Dayli News
Jeremic 16.01.2022 : ТАТА СТИЛ МАСТЕРС (ВАЈК АН ЗЕ - ХОЛАНДИЈА): ПОБЕДЕ ДУДЕ, ВИДИТА И ВАН ФОРЕСТА - ЈЕСИПЕНКО И КАРЛСЕН РЕМИ У 21. ПОТЕЗУ!, (СПЕЦ) У ШАРЛОТУ (САД) НА ВМ БЕРГЕР ТУРНИРУ ДЕСЕТОРИЦЕ, НАЈМЛАЂИ ВЕЛЕМАЈСТОР АБИМАЊУ МИШРА ЈЕ СВЕ ЧЕТИРИ ПАРТИЈЕ РЕМИЗИРАО, ПРЕМА КОМПУТЕРУ, У САСВИМ КОРЕКТНОЈ ИГРИ!, (СПЕЦ) ЈАК БЛИЦ У ЗВЕЗДИ, 32 ИГРАЧА - 14 КОЛА НА 3'2", "ПРИПАО" ЈЕ МЛАЂИМА - 1. ИМ СТЕФАН ТАДИЋ 11,5, 2. ИМ БОЈАН МАКСИМОВИЋ 11, МАРКО ИВАНОВИЋ И НЕНАД КАРИШИК 9,5, ИМ ЈОВАН РАДЛОВАЧКИ И ФМ МИЛОШ МИЛОШЕВИЋ 9, ЈОВАН ПЕТКОВИЋ 8,5,..., ДАНАС У 11 ЧАСОВА ИГРА СЕ РЕЈТИНГ РАПИД - 8 КОЛА НА 10'3"., (СПЕЦ) 16. ГРАН-ПРИ ШС НОВИ САД - 39 ИГРАЧА - 11 КОЛА НА 3'2", СУВЕРЕНО ЈЕ ОСВОЈИО ВМ СИНИША ДРАЖИЋ СА 9,5 ПОЕНА, ПОЕН И ПО ВИШЕ ОД ЖФМ САХИТИ (ИНДИЈА). Н. ТОДОРОВИЋ, М. МИТИЋ, М. МАНДИЋ И ФМ С. РЕМЕЦКИ СУ НА ДЕОБИ ТРЕЋЕГ МЕСТА СА 7,5 ПОЕНА.
Jeremic 17.01.2022 : ТАТА СТИЛ МАСТЕРС (ВАЈК АН ЗЕ - ХОЛАНДИЈА): ЕФЕКТНА ПОБЕДА КАРЛСЕНА ПРОТИВ ГИРИЈА И ЛЕПОТА ЈЕДНОСТАВНОСТИ У ПОБЕДИ РАПОРТА!, (СПЕЦ) У ШАРЛОТУ (САД) НА ВМ БЕРГЕР ТУРНИРУ ДЕСЕТОРИЦЕ, НАЈМЛАЂИ ВЕЛЕМАЈСТОР АБИМАЊУ МИШРА ЈЕ НАНИЗАО ВЕЋ ШЕСТ РЕМИЈА ИГРАЈУЋИ И ДАЉЕ БЕЗ ВЕЋИХ ГРЕШАКА!, (СПЕЦ) РЕЈТИНГ ОПЕН 26 КАДЕТА, "КОД ТАЏЕ", ОСВОЈИО ЈЕ 8. ФАВОРИТ, ВУК КАНАЧКИ СА 4,5 ИЗ 5! ЗОРАН БЕРИЋ И ВЛАДИМИР КАНАЧКИ СУ ЗАОСТАЛИ ПОЛА ПОЕНА ЗА ПОБЕДНИКОМ.
SAH-MAT LISTA Blog
Chess Results: SRB - MNE - BIH - CRO,   Live games: Chess24 - Follow - ChessBomb

Time travel :
Belgrade 1948, Beograd, 26.01-18.02.1948. (44)
FIDE Championship 1948, Hague/Moscow, 02.03-16.05.1948. (50)
Amateur Serbian Championship 1948, Kragujevac, 18.03-08.04.1948.
Budapest 1948, Budapest, 02-22.05.1948. (120)

Future Events

30.01. HUN League, R5    
28.02. FIDE GP2, Belgrade      
  03.03. Ladies, Belgrade    
  17.03. Serbian Semifinal  
  24.03. AUT Bundesliga, R5-8    
27.03. European Ch, Slovenia      
25.04. Serbian Youth    
31.05. Gligoric Cup    
  16.06. Candidates, Madrid
28.06. Serbia Open    
26.07. Olympiad, Moscow    
01.08. Serbian Junior  
20.08. W European Ch, Prague      
20.09. First Serbian League    
22.10. Women Serbian League    
  06.11. Serbian Championship  
  06.11. Women Serbian Ch  
24.11. Belgrade Trophy, Belgrade    

Finished Events

  19.12. HUN League, R4  
  14.12. SRB Ch, Kalna (45)
  14.12. W SRB Ch, Kalna (45)
  10.12. Carlsen vs Nepo, Dubai (11)
  05.12. HUN League, R3  
  02.12. Belgrade Trophy, Belgrade  
  21.11. European Team, Catez  
  21.11. W European Team, Catez  
  14.11. Kicovic, Suncana Reka  
  07.11. Grand Swiss, Riga  
  07.11. AUT Bundesliga, R1-4  
  07.11. AUT W Bundesliga, R1-2  
  31.10. HUN League, R2  
  19.10. US Championship, St Louis  
  12.10. Belgrade Premier League  
  03.10. CRO League 1A, Mali Losinj  
  03.10. CRO League 1B, Mali Losinj  
  03.10. CS 1st League, Bajina Basta  
  24.09. European Club Cup, Struga  
  24.09. European Women Cup, Struga  
  24.09. Premier league BIH, Neum  
  17.09. Norway, Stavanger (30)
  16.09. 1 Srb L, Vrnjačka Banja (340)
  16.09. W Srb L, Vrnjačka Banja (199)
  05.09. European Ch, Reykjavik  
  26.08. Sinquefield Cup, Saint Louis (45)
  21.08. MKD League, Struga  
  20.08. Women European Ch, Iasi  
  15.08. RTU Open, Riga  
  08.08. SRB Juniors, Novi Sad  
  08.08. SRB Girls-20, Novi Sad  
  07.08. Premier MNE League, Sutomore  
  06.08. FIDE World Cup, Sochi   (395)
  04.08. Biel Open, Biel  
  31.07. Vojvodina Ch, Senta  
  24.07. Battle of Senta, Senta  
  16.07. Paracin Open A, Paracin  
  16.07. Paracin Open B, Paracin  
  08.07. Serbia Open, Belgrade  
  08.07. Serbia Open B, Belgrade  
  30.06. Silver Lake A  
  30.06. Silver Lake B  
  26.06. Mediterranian, Petrovac  
  22.06. Chess 100 years, Pančevo   (45)
  14.06. Superbet, Bucharest   (45)
  06.06. Gligoric Cup, Backa Palanka  
  29.05. European Hybrid Qualif  
  16.05. MNE World Cup, Podgorica   (6)
  10.05. MNE Ch, Podgorica (146)
  09.05. SRB B-18, Subotica (43)
  09.05. SRB B-16, Subotica (90)
  09.05. SRB B-14, Subotica (124)
  09.05. SRB B-12, Subotica  
  09.05. SRB B-10, Subotica  
  09.05. SRB G-18, Subotica (47)
  09.05. SRB G-16, Subotica (44)
  09.05. SRB G-14, Subotica (43)
  09.05. SRB G-12, Subotica  
  09.05. SRB G-10, Subotica  
  30.04. Akademija GM2, Belgrade  
  30.04. Akademija IM2, Belgrade  
  27.04. Candidates, Yekaterinburg (56)
  22.04. Bato Kontic, Niksic  
  22.04. Akademija GM1, Belgrade  
  22.04. Akademija IM1, Belgrade  
  09.04. Akademija Open, Belgrade  
  22.03. SRB Semifinal, Paraćin (179)
  22.03. SRB W Semifinal, Paraćin (54)
  31.01. Tata Steel, Wijk aan Zee (91)

Rapid and Blitz

  30.12. World Blitz, Warsaw  
  30.12. Women World Blitz, Warsaw  
  28.12. World Rapid, Warsaw  
  28.12. Women World Rapid, Warsaw  
  18.12. R. Dabetic, Podgorica  
  18.12. Bodin Marjanovic, Beograd  
  15.12. Abu Dhabi Masters Blitz  
  14.12. Abu Dhabi Masters Rapid  
  05.09. September Days, Niksic  
  04.09. Bozidar Cetkovic, Belgrade  
  07.08. Kokan, Lazarevac  
  12.07. Croatia GCT Blitz, Zagreb   (90)
  09.07. Croatia GCT Rapid, Zagreb   (45)
  27.06. Vidovdan, Zubin Potok  
  22.06. Paris GCT Blitz, Paris   (90)
  20.06. Paris GCT Rapid, Paris   (45)
  13.06. Bora Beka, Kostolac  
  23.05. LilaMa Blitz, Mladenovac  
  18.04. Israel and Serbia, Lichess  
  15.04. Chess Informant, Beograd  
  13.04. Informant Semif2, Beograd  
  12.04. Informant Semif1, Beograd  
  10.04. Charity tournament, Lichess  

BIRTHDAYS TODAY

GM Bogner, Sebastian (2582)
GM Chiburdanidze, Maia (2500)
FM Chua, Alexander J (2308)
  Pavlik, Goran (2197)
  Omercic, Adnan (2128)
  Steiner, Bruno (2111)
  Otovic, Ljiljana (2030)
  Zupcevic, Nedim (1993)
  Mitic, Milan (1990)
  Lizde, Emir (1985)
  Kadic, Branislav (1977)
  Jerinkic, Dobrivoj (1977)
  Vujovic, Milorad M (1973)
  Puvaca, Dusan (1907)
  Kanacki, Nemanja (1875)
  Tevdovski, Zoran (1825)
  Stankovic, Dragan M (1763)
  Ratic, Zoran (1706)
  Njegic, Zoran (1704)
  Cejovic, Radisav (1686)
  Cirovic, Branislav (1667)
  Peric, Goran S (1476)
  Matejic, Ivica (1368)
  Timovski, Cedomir
  Dragucanovic, Zoran
  Vukasovic, Savo
  Trajic, Marija
  Majkic, Bogdan
  Ljubic, Dimitrije
  Ivanovic, Drasko
  Muric, Ljutvija
  Simovic, Veselin
  Popovic, Boris
  Popovic, Viktor
  Ilisevic, Trivuna
  Stojanovic, Dragan S
  Alijevic, Ismet