Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен   2872
2. Каруана   2822
3. Динг   2801
4. Вашје   2780
5. Гришчук   2777
Перпетуал дневне вести
Јеремић 07.12.2019 : ЗАВРШНИЦА ВЕЛИКЕ ШАХОВСКЕ ТУРНЕЈЕ (ЛОНДОН КЛАСИК): ЗНАЧАЈНА ПРЕДНОСТ ДИНГА И КАРЛСЕНА, БЕРГЕР ТУРНИРИ ДЕСЕТОРИЦЕ, ВМ ТУРНИР "75 ГОДИНА ШАХА" (НИШ): МЛАДЕ СНАГЕ НА ЧЕЛУ КОЛОНЕ, ОРБИС ТУРНИРИ (ПАРАЋИН): ВОДЕ ИСКУСНИ ВЕЛЕМАЈСТОРИ, ТРЕЋА СУБОТА (НОВИ САД): АЗИЈЦИМА НОРМЕ, "РАДНИЧКИЧЕС" ИМ ТУРНИР (БЕОГРАД): ЈАН ЛУНДИН (ШВЕДСКА) 3,5 ИЗ 4, 13. ПОЗИВНИ МЕМОРИЈАЛНИ ЦУГЕР "АЛЕКСАНДАР-САША ВУЈАНОВИЋ (1969-2005)": НЕДЕЉА 08.12.19. У СРЕМЧИЦИ
Јеремић 06.12.2019 : ЗАВРШНИЦА ВЕЛИКЕ ШАХОВСКЕ ТУРНЕЈЕ (ЛОНДОН КЛАСИК): ИСЦРПЉУЈУЋЕ БОРБЕ - ПРОПУСТ ДИНГА*КРИЗА АРОЊАНА, 5. МЕМОРИЈАЛ "МОМЕ ВУЧИЋЕВИЋА" (ХОТЕЛ "МЕТРОПОЛ" БЕОГРАД): ЦУГЕР ДОГАЂАЈ ГОДИНЕ - НЕДЕЉА 22.12.2019.!
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

ГТ Финале, Лондон, 2-8.XII, уживо (Магнус Максим Лижен Левон)
Ниш 2019, Ниш, 30.XI-8.XII, уживо

Најава турнира

11.12. ФИДЕ ГП Јерусалем    
22.12. Момин цугер, Београд    

Завршени турнири

  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  18.11. Маршал ИМ, Њујорк  
  16.11. Европски куп клубова, Улцињ  
  16.11. Ж европски куп клубова, Улцињ  
  10.11. ГТ Букурешт  
  03.11. Европско екипно, Батуми  
  03.11. Ж европско екипно, Батуми  
  21.10. ФИДЕ Швајцарац, Даглас  
  06.10. Хрватска лига А1  
  06.10. Хрватска лига Б1  
  05.10. Женска лига Хрватске  
  05.10. Барселона Опен  
  05.10. Татре, Татранска Ломница  
  04.10. Премијер лига Београда  
  04.10. Светски куп, Khanty-Mansiysk   (260)
  21.08. Прва лига ЦС, Бајина Башта  
  01.09. Прва лига Србије, Суботица (396)
  01.09. Женска лига Србије, Суботица (261)
  29.08. Синкфилд куп, Saint Louis (66)
  18.08. Летњи опен, Београд  
  10.08. Европско кадети, Братислава  
  10.08. Абу Даби мастерс  
  06.08. Појас и пут, Чангша  
  31.07. Бил Опен, Бил  
  28.07. Омладинци Срб, Аранђеловац  
  28.07. Омладинке Срб, Аранђеловац  
  28.07. Премијер лига Црне Горе  
  28.07. Турска суперлига, Коња  
  28.07. Турска лига, Коња  
  28.07. Македонска лига, Охрид  
  26.07. Сенћанска битка, Сента (156)
  24.07. ФИДЕ ГП Рига  
  21.07. Травник опен, Травник  
  19.07. Орбис ВМ, Параћин (45)
  19.07. Орбис ИМ, Параћин (44)
  19.07. Орбис ЖИМ, Параћин (45)
  18.07. Војводина, Нови Сад  
  17.07. Евро екипно М18, Пардубице  
  13.07. Бенаске опен, Бенаске  
  12.07. М-20 Војводина, Нови Сад  
  12.07. Жене Војводина, Нови Сад  
  12.07. Параћин опен А, Параћин  
  07.07. Хрватска ГТ, Загреб   (66)
  07.07. Данџоу мастерс  
  06.07. Грчка лига, Патра  
  04.07. Ниш опен  
  04.07. Бановци Дунав опен  
  02.07. Нетанја мастерс, Нетанја  
  01.07. Академија ВМ, Београд  
  01.07. Академија ИМ1, Београд  
  01.07. Академија ИМ2, Београд  
  01.07. Академија аматер, Београд  
  23.06. Сребрно језеро Опен А  
  23.06. Сребрно језеро Опен Б  
  17.06. Турнир кандидаткиња, Казањ  
  16.06. Премијер лига БиХ, Тузла  
  14.06. Норвешка, Stavanger (45)
  29.05. ФИДЕ ГП Москва  
  26.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (141)
  26.05. Куп Глигорића, В.Бања  
  25.05. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  25.05. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  17.05. Куп Београда, Београд  
  14.05. Ж шампионат Србије, Гуча (45)
  12.05. ГТ Обала Слоноваче  
  05.05. Кадетско Срб, Крагујевац  
  04.05. М.Милићевић, Крагујевац  
  03.05. Босна, Сарајево  
  29.04. Гренке, Karlsruhe (45)
  27.04. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  27.04. Шенџен мастерс  
  26.04. Орбис, Параћин (63)
  22.04. Женско европско, Анталија  
  22.04. Гренке опен, Карлсруе  
  16.04. Гама опен, Рејкјавик  
  14.04. Мајданпек опен  
  14.04. Шампионат Србије, Београд (45)
  09.04. Дубаи опен  
  09.04. Меморијал Гашимова, Shamkir (45)
  03.04. Пролећни опен, Београд  
  25.03. Осмомартовски, Београд  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Беране  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Подгорица  
  23.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи (42)

Рапид и цугер

  26.11. ГТ Колката  
  23.11. Анто Рмуш, Беране  
  22.11. Горан Недељковић, Ниш  
15.11. Београд - Далас, ICC (16)
  14.08. ГТ Сент Луис  
  06.08. Абу Даби цугер  
  01.08. ГТ Париз  
03.08. Војв. убрзано, Стара Пазова  
27.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
  21.07. Баћко, Параћин  
  03.06. Норвешка цугер, Stavanger (45)
02.06. Троф.Недељковић, Београд (45)
02.06. Ж Т.Недељковић, Београд (25)
  26.05. Бора Бека, Костолац  
  26.05. Линдорес Аби, Купар  
  18.05. IMSA цугер, Хенгшуеј  
  16.05. IMSA рапид, Хенгшуеј  
  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Акопјан, Владимир (2642)
ВМ Максименко, Андреј (2463)
ИМ Кохлвејер, Бернд (2325)
  Груић, Лазар (2303)
ИМ Алексић, Ненад (2295)
ИМ Гуријели, Нино (2295)
ФМ Рабреновић, Милинко (2223)
  Сребрнић, Војко (2137)
  Киш, Балаж (2047)
  Риђицки, Нада (2035)
  Делић, Рифат (1895)
  Ћурковић, Ђоко (1818)
  Вујасиновић, Илија (1606)
  Лацко, Јожеф (1604)
  Сирар, Милош (1585)
  Карталија, Немања (1483)
  Винтер, Алекс (1162)
  Андрејић, Нинослав
  Димитријевић, Михајло А
  Ђорђевић, Миодраг
  Ракић, Саша
  
  Богдановић, Душан (1950-2011)
  Шимуновачки, Славко (1932-2009)
  Нађ, Марија (1924-1992)