Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Лига - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен   2837
2. Аронјан (+8) 2809
3. Вашје (+3) 2799
4. Каруана   2799
5. Мамеђаров (0) 2799
9. Накамура (+2) 2782
10. Динг (0) 2774
11. Гришчук (-10) 2772
12. Свидлер (+2) 2765
14. Гири (-2) 2760
17. Навара (+13) 2745
18. Раџабов (+3) 2744
19. Харикришна (+4) 2742
23. Матлаков (-3) 2735
24. Ли (-7) 2734
#Жене рејтинг уживо
1. Бојковић   2384
2. Ракић   2319
3. Гајчин (+171) 2306
4. Рапорт (-20) 2299
5. Прудњикова   2270
7. Ињац (+17) 2261
8. Ерић (-2) 2255
14. Жарковић (-33) 2218
25. Бојичић (+56) 2116
26. Милошевић (-19) 2109
34. Нонковић (0) 2062
35. Срдановић (+47) 2062
41. Тодоровић (-7) 2044
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - ChessBomb

Светско омладинско, Тарвизио, 13-25.11.2017, уживо (Димић Милошевић)
Светско девојке-20, Тарвизио, 13-25.11.2017, уживо (Срдановић Ињац)
Друга лига Србије - Војводина, Нови Сад, 13-20.11.2017,
Селимир Манојловић, Ваљево, 13-22.11.2017, уживо
TCEC, Сезона 10, 2017, уживо (Бакалар Худини Комодо)

Најава турнира

  24.11. Трофеј Београда, Раковица  
25.11. Мађарска лига, 1-2. коло    
  01.12. Лондон класик, London
03.12. Мађарска лига, 3. коло    
03.12. Рад опен, Београд  
09.12. Немачка 2. лига Исток, 5к    
07.12. Гамбит Асеко, Скопље    
09.12. Немачка Бундеслига, 5-6.к    
10.12. Немачка 2. лига Запад, 4к    
10.12. Чедомир Петровић, Шабац    
17.12. Мађарска лига, 4. коло    
23.12. Мома Вучићевић, Београд    
  10.03. Турнир Кандидата, Berlin

Завршени турнири

  19.11. Румунска лига, Говора  
  12.11. Немачка Бундеслига, 4.к  
  12.11. Бундеслига 2 исток, 4.к  
  11.11. Немачка Бундеслига, 3.к  
  11.11. Бундеслига 2 исток, 3.к  
  11.11. Кићовић, Бања Ковиљача  
  06.11. Европско екипно  
  06.11. Европско екипно жене  
  03.11. Бориша Караџић, Палић   (176)
  29.10. Трећа субота, Ђеновићи    
  22.10. Немачка Бундеслига, 2.к  
  21.10. Немачка Бундеслига, 1.к  
  14.10. Европски куп, Анталија  
  14.10. Марија Албулет, Браила  
  06.10. Хрватска лига 1А  
  06.10. Хрватска лига 1Б  
  05.10. Хрватска лига жене  
  01.10. Премијер лига ЦГ, Чањ (198)
  01.10. Острво Мен, Даглас  
  27.09. Премијер лига Бг, Београд   (261)
  27.09. Светски куп, Tbilisi   (252)
  26.09. Светско кадетско, Монтевидео  
  24.09. Прва лига ЦС, Врујци    
  11.09. Прва лига Србије, Рума (396)
  11.09. Женска лига, Нови Сад (197)
  31.08. Премијер БиХ лига, Сарајево (238)
  30.08. Прва А лига ШСФ БИХ, Тузла    
  28.08. Прва Б лига ШСФ БИХ, Тузла    

Рапид и цугер

19.11. Бодин Марјановић, Београд  
19.11. Рад опен, Београд  
18.11. ШСБ цугер, Београд  
12.11. Дан општине, Тиват    
12.11. ШСБ10 цугер, Београд  
12.11. Првенство Срема, Шид    
11.11. ШСБ цугер, Београд  
10.11. Београд-Далас, ICC (16)
05.11. ШСБ10 цугер, Београд  
04.11. ШСБ цугер, Београд  
04.11. Рад опен, Београд  
31.10. Јелашница, Јелашница  
29.10. ШСБ10 цугер, Београд  
28.10. ШСБ цугер, Београд  
22.10. О.Манојловић, Херцег Нови    
22.10. ШСБ10 цугер, Београд  
21.10. ШСБ цугер, Београд  
21.10. Анто Рмуш, Беране  
21.10. Рад опен, Београд  
15.10. ШСБ10 цугер, Београд  
14.10. ШСБ цугер, Београд  
10.10. За Александра, Ниш  
08.10. ШСБ10 цугер, Београд  
07.10. ШСБ цугер, Београд  
07.10. Рад опен, Београд  
04.10. Раднички цугер, Београд  
01.10. ШСБ10 цугер, Београд  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ИМ Ратковић, Милован (2405)
ИМ Хрешц, Владимир (2320)
  Бала, Карло (2280)
  Јовчић, Зоран (2140)
  Бернат, Роберт (2095)
  Станојевић, Станимир (2082)
  Керезовић, Михајло (2074)
  Радић, Рајко (2073)
  Новаковић, Нада (2060)
  Пецник, Павел 1 (1982)
  Вучковић, Дејан (1937)
  Лукић, Душан М (1911)
  Рашковић, Дејан (1883)
  Ивкић, Јосип (1823)
  Симић, Ања (1726)
  Галовић, Анђелина (1615)
  Кузмић, Никола (1542)
  Мисић, Михајло
  Вуковић, Драгана
  Секулић, Михајло
  Саздановић, Марија
  Секулић, Михаило
  Баљак, Божана
  Мијаиловић, Милан
  Ракић, Милош
  Станић, Лука
  Војводић, Пајо
  
  Пецњик, Павел (1952-?)