Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (0) 2847
2. Каруана (-7) 2799
3. Динг   2799
4. Непомњашчи   2792
5. Аронјан   2782
6. Гири (+1) 2777
7. Гришчук (-3) 2775
8. Мамеђаров (-10) 2772
12. Карјакин (+5) 2762
13. Фирузџа (-5) 2754
15. Домингез (-6) 2752
16. Вашје (-1) 2748
17. Дуда (+6) 2744
21. Видит (+6) 2732
22. Витјугов (+3) 2727
#Жене рејтинг уживо
1. Ињац (+18) 2388
2. Бојковић   2363
3. Стојановић   2316
4. Ракић   2314
5. Белић   2288
7. Великић (-34) 2274
8. Ерић (+4) 2254
9. Благојевић (+31) 2253
10. Манакова (-4) 2250
11. Гајчин (-24) 2219
21. Ђукић (-45) 2127
25. Срдановић (-27) 2099
29. Ковачевић (-3) 2090
34. Вујчић (+19) 2068
48. Тадић (-22) 1995
Перпетуал дневне вести
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Првенство Војводине, Нови Сад, 25-31.VII,

Најава турнира

07.08. Кокан, Лазаревац
07.09. Прва лига Србије  
07.09. Женска лига Србије  
  24.11. Карлсен - Непо, Dubai
    ??.12. Срб Шампионат, Србија
    ??.12. Срб Ж Шампионат, Србија

Завршени турнири

  24.07. Сенћанска битка, Сента  
  16.07. Параћин опен А, Параћин  
  16.07. Параћин опен Б, Параћин  
  08.07. Србија опен, Београд  
  08.07. Србија опен Б, Београд  
  30.06. Сребрно језеро А  
  30.06. Сребрно језеро Б  
  26.06. Првенство Медитерана, Петровац  
  22.06. Сто година шаха, Панчево   (45)
  14.06. Супербет, Bucharest   (45)
  06.06. Куп Глигорића, Бачка Паланка  
  29.05. Европски хибрид квалиф  
  16.05. ЦГ Светски куп, Подгорица   (6)
  10.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (146)
  09.05. Срб М-18, Суботица (43)
  09.05. Срб М-16, Суботица (90)
  09.05. Срб М-14, Суботица (124)
  09.05. Срб М-12, Суботица  
  09.05. Срб М-10, Суботица  
  09.05. Срб Ж-18, Суботица (47)
  09.05. Срб Ж-16, Суботица (44)
  09.05. Срб Ж-14, Суботица (43)
  09.05. Срб Ж-12, Суботица  
  09.05. Срб Ж-10, Суботица  
  30.04. Академија ВМ2, Београд  
  30.04. Академија ИМ2, Београд  
  27.04. Кандидати, Yekaterinburg (56)
  22.04. Бато Контић, Никшић  
  22.04. Академија ВМ1, Београд  
  22.04. Академија ИМ1, Београд  
  09.04. Академија опен, Београд  
  22.03. Срб Полуфинале, Параћин (179)
  22.03. Срб Ж Полуфинале, Параћин (54)
  31.01. Тата стил, Wijk aan Zee (91)
  23.01. Лозовацки, Чељабинск  
  16.12. Шампионат Русије, Москва  
  13.12. Ж Шампионат, Врњачка Бања (45)
  13.12. Шампионат, Врњачка Бања (45)
  04.11. ИМ Пирот 2020, Пирот  
  17.10. Прва лига ЦС, Бајина Башта    
  15.10. Премијер лига ЦГ, Цетиње (328)
  13.10. Премијер Бг лига, Београд  
  03.10. Прва лига Србије, Рума (359)
  03.10. Женска лига Србије, Ваљево (211)

Рапид и цугер

  12.07. ГТ Хрватска Цугер, Загреб   (90)
  09.07. ГТ Хрватска Рапид, Загреб   (45)
  27.06. Видовдан, Зубин Поток  
  22.06. ГТ Париз Цугер, Paris   (90)
  20.06. ГТ Париз Рапид, Paris   (45)
  13.06. Бора Бека, Костолац  
  23.05. ЛилаМа блиц, Младеновац  
  18.04. Израел и Србија, Lichess  
  15.04. Информатор финале, Београд  
  13.04. Информатор полуф2, Београд  
  12.04. Информатор полуф1, Београд  
  10.04. Хуманитарни турнир, Lichess  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Зиска, Хелџи Деам (2539)
ВМ Рогић, Давор (2471)
ИМ Фауланд, Александер (2397)
ФМ Врбљанац, Александар (2299)
ФМ Ибанез Аулана, Хозе Рамон (2281)
  Милошевић, Бобан (2216)
  Михаљ, Јан (2149)
  Повић, Милан (2076)
  Дукић, Александар (2062)
ЖФМ Вујчић, Милена (2049)
  Вуковић, Крсто (1904)
  Јорданов, Драган (1766)
  Паламаревић, Мина (1559)
  Раонић, Миланко (1485)
  Марковић, Зоран Рат
  Јовановић, Срђан Ж
  Стефановић, Исидора
  Синановић, Харис
  Петковић, Илија
  Милошевић, Звонимир
  Тодоровић, Новица
  Бабић, Мирослав
  Цановић, Јакуп