Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
Уна (Козарска Дубица)
Уна (Козарска Дубица)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Прва лига Републике Српске 2016
9
14.08.2016
Каравласи (Батковић)
6-*
2
Прва лига Републике Српске 2016
8
13.08.2016
Младост (Теслић)
3-3
3
Прва лига Републике Српске 2016
7
12.08.2016
Јединство 1954 (Брчко)
2-4
4
Прва лига Републике Српске 2016
6
11.08.2016
Дервента (Дервента)
3-3
5
Прва лига Републике Српске 2016
5
10.08.2016
Дрина (Зворник)
3½-2½
6
Прва лига Републике Српске 2016
4
09.08.2016
Светозар Глигорић (Бијељина)
5-1
7
Прва лига Републике Српске 2016
3
08.08.2016
Братунац (Братунац)
2-4
8
Прва лига Републике Српске 2016
2
07.08.2016
Бања Лука (Бања Лука)
4-2
9
Прва лига Републике Српске 2016
1
06.08.2016
Горски Термаг (Рогатица)
2½-3½
10
Прва лига Републике Српске 2015
9
18.08.2015
Јединство 1954 (Брчко)
3-3
11
Прва лига Републике Српске 2015
8
17.08.2015
Србац (Србац)
2½-3½
12
Прва лига Републике Српске 2015
7
16.08.2015
Херцеговац (Билећа)
2½-3½
13
Прва лига Републике Српске 2015
6
15.08.2015
Горски Термаг (Рогатица)
3-3
14
Прва лига Републике Српске 2015
5
14.08.2015
Братунац (Братунац)
2½-3½
15
Прва лига Републике Српске 2015
3
12.08.2015
Дервента (Дервента)
4-2
16
Прва лига Републике Српске 2015
2
11.08.2015
Младост (Гацко)
3-3
17
Прва лига Републике Српске 2015
1
10.08.2015
Дрина (Зворник)
3-3
18
Прва лига Републике Српске 2014
9
17.08.2014
Шамац (Шамац)
3½-2½
19
Прва лига Републике Српске 2014
8
16.08.2014
Горски Термаг (Рогатица)
1½-4½
20
Прва лига Републике Српске 2014
7
15.08.2014
Јединство 1954 (Брчко)
3-3
21
Прва лига Републике Српске 2014
6
14.08.2014
Дрина (Зворник)
3-3
22
Прва лига Републике Српске 2014
5
13.08.2014
Младост (Гацко)
2½-3½
23
Прва лига Републике Српске 2014
4
12.08.2014
Лијевче (Нова Топола)
3½-2½
24
Прва лига Републике Српске 2014
3
11.08.2014
Дервента (Дервента)
3-3
25
Прва лига Републике Српске 2014
2
10.08.2014
Србац (Србац)
2-4
26
Прва лига Републике Српске 2014
1
09.08.2014
Младост (Теслић)
4-2
27
Прва лига Републике Српске 2013
9
18.08.2013
Пантери (Бијељина)
2-4
28
Прва лига Републике Српске 2013
8
17.08.2013
Бања Лука (Бања Лука)
2½-3½
29
Прва лига Републике Српске 2013
7
16.08.2013
Дервента (Дервента)
3½-2½
30
Прва лига Републике Српске 2013
5
14.08.2013
Шамац (Шамац)
3-3
31
Прва лига Републике Српске 2013
4
13.08.2013
Младост (Гацко)
4-2
32
Прва лига Републике Српске 2013
3
12.08.2013
Горски Термаг (Рогатица)
3-3
33
Прва лига Републике Српске 2013
2
11.08.2013
Младост (Теслић)
1½-4½
34
Прва лига Републике Српске 2013
1
10.08.2013
Јединство 1954 (Брчко)
4-2
35
Прва лига Републике Српске 2012
7
17.08.2012
Шамац (Шамац)
3-3
36
Прва лига Републике Српске 2012
6
16.08.2012
Јединство 1954 (Брчко)
2-4
37
Прва лига Републике Српске 2012
5
15.08.2012
Дрина (Зворник)
1-5
38
Прва лига Републике Српске 2012
4
14.08.2012
Пантери (Бијељина)
2-4
39
Прва лига Републике Српске 2012
3
13.08.2012
Бања Лука (Бања Лука)
2-4
40
Прва лига Републике Српске 2012
2
12.08.2012
Младост (Теслић)
2½-3½
41
Прва лига Републике Српске 2012
1
11.08.2012
Горски Термаг (Рогатица)
2½-3½
42
Прва лига Републике Српске 2011
9
14.08.2011
Рудар (Приједор)
2½-3½
43
Прва лига Републике Српске 2011
8
13.08.2011
Јединство 1954 (Брчко)
2-4
44
Прва лига Републике Српске 2011
7
12.08.2011
Задис (Бања Лука)
3-3
45
Прва лига Републике Српске 2011
6
11.08.2011
Горски Термаг (Рогатица)
2½-3½
46
Прва лига Републике Српске 2011
5
10.08.2011
Шамац (Шамац)
3-3
47
Прва лига Републике Српске 2011
4
09.08.2011
Младост (Теслић)
3-3
48
Прва лига Републике Српске 2011
3
08.08.2011
Дервента (Дервента)
3-3
49
Прва лига Републике Српске 2011
2
07.08.2011
Дрина (Зворник)
3-3
50
Прва лига Републике Српске 2010
8
14.08.2010
Јединство 1954 (Брчко)
3-3
51
Прва лига Републике Српске 2010
7
13.08.2010
Дрина (Зворник)
3-3
52
Прва лига Републике Српске 2010
6
12.08.2010
Рудар (Приједор)
2-4
53
Прва лига Републике Српске 2010
5
11.08.2010
Горски Термаг (Рогатица)
1½-4½
54
Прва лига Републике Српске 2010
4
10.08.2010
Младост (Теслић)
2½-3½
55
Прва лига Републике Српске 2010
3
09.08.2010
Обудовац (Обудовац)
2-4
56
Прва лига Републике Српске 2010
2
08.08.2010
Добој (Добој)
5½-½
57
Прва лига Републике Српске 2010
1
07.08.2010
Шамац (Шамац)
2½-3½
58
Прва лига Републике Српске 2009
9
18.08.2009
Младост (Теслић)
3-3
59
Прва лига Републике Српске 2009
8
17.08.2009
Дрина (Зворник)
4½-1½
60
Прва лига Републике Српске 2009
7
16.08.2009
Херцеговац (Билећа)
3½-2½
61
Прва лига Републике Српске 2009
6
15.08.2009
Горски Термаг (Рогатица)
3½-2½
62
Прва лига Републике Српске 2009
5
14.08.2009
Задис (Бања Лука)
3½-2½
63
Прва лига Републике Српске 2009
4
13.08.2009
Лауш (Бања Лука)
3-3
64
Прва лига Републике Српске 2009
3
12.08.2009
Рудар (Приједор)
2-4
65
Прва лига Републике Српске 2009
2
11.08.2009
Јединство 1954 (Брчко)
3½-2½
66
Прва лига Републике Српске 2009
1
10.08.2009
Шамац (Шамац)
4-2
67
Прва лига Републике Српске 2008
9
17.08.2008
Задис (Бања Лука)
3½-2½
68
Прва лига Републике Српске 2008
8
16.08.2008
Младост (Лакташи)
5½-½
69
Прва лига Републике Српске 2008
6
14.08.2008
Пантери (Бијељина)
2-4
70
Прва лига Републике Српске 2008
5
13.08.2008
Горски Термаг (Рогатица)
4½-1½
71
Прва лига Републике Српске 2008
4
12.08.2008
Дрина (Зворник)
3-3
72
Прва лига Републике Српске 2008
3
11.08.2008
Младост (Теслић)
3½-2½
73
Прва лига Републике Српске 2008
2
10.08.2008
Рудар (Приједор)
2-4
74
Прва лига Републике Српске 2008
1
09.08.2008
Јединство 1954 (Брчко)
4½-1½