Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
Дрина (Зворник)
Дрина (Зворник)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Прва лига Републике Српске 2018
9
12.08.2018
Младост (Теслић)
3-3
2
Прва лига Републике Српске 2018
8
11.08.2018
Рудар (Приједор)
3-3
3
Прва лига Републике Српске 2018
7
10.08.2018
Херцеговац (Билећа)
5-1
4
Прва лига Републике Српске 2018
6
09.08.2018
Леотар (Требиње)
1-5
5
Прва лига Републике Српске 2018
5
08.08.2018
Озрен (Петрово)
3½-2½
6
Прва лига Републике Српске 2018
4
07.08.2018
Светозар Глигорић (Бијељина)
4-2
7
Прва лига Републике Српске 2018
3
06.08.2018
Дервента (Дервента)
4-2
8
Прва лига Републике Српске 2018
2
05.08.2018
Дворови (Дворови)
5-1
9
Прва лига Републике Српске 2018
1
04.08.2018
Јединство 1954 (Брчко)
2-4
10
Прва лига Републике Српске 2016
9
14.08.2016
Горски Термаг (Рогатица)
3-3
11
Прва лига Републике Српске 2016
8
13.08.2016
Светозар Глигорић (Бијељина)
5½-½
12
Прва лига Републике Српске 2016
7
12.08.2016
Братунац (Братунац)
3-3
13
Прва лига Републике Српске 2016
6
11.08.2016
Бања Лука (Бања Лука)
2½-3½
14
Прва лига Републике Српске 2016
5
10.08.2016
Уна (Козарска Дубица)
2½-3½
15
Прва лига Републике Српске 2016
4
09.08.2016
Каравласи (Батковић)
6-0
16
Прва лига Републике Српске 2016
3
08.08.2016
Младост (Теслић)
4½-1½
17
Прва лига Републике Српске 2016
2
07.08.2016
Јединство 1954 (Брчко)
3-3
18
Прва лига Републике Српске 2016
1
06.08.2016
Дервента (Дервента)
5-1
19
Прва лига Републике Српске 2015
9
18.08.2015
Дервента (Дервента)
3-3
20
Прва лига Републике Српске 2015
8
17.08.2015
Младост (Гацко)
4-2
21
Прва лига Републике Српске 2015
6
15.08.2015
Јединство 1954 (Брчко)
3-3
22
Прва лига Републике Српске 2015
5
14.08.2015
Србац (Србац)
2½-3½
23
Прва лига Републике Српске 2015
4
13.08.2015
Херцеговац (Билећа)
2½-3½
24
Прва лига Републике Српске 2015
3
12.08.2015
Горски Термаг (Рогатица)
4½-1½
25
Прва лига Републике Српске 2015
2
11.08.2015
Братунац (Братунац)
3-3
26
Прва лига Републике Српске 2015
1
10.08.2015
Уна (Козарска Дубица)
3-3
27
Прва лига Републике Српске 2014
9
17.08.2014
Дервента (Дервента)
3½-2½
28
Прва лига Републике Српске 2014
8
16.08.2014
Младост (Теслић)
3-3
29
Прва лига Републике Српске 2014
7
15.08.2014
Горски Термаг (Рогатица)
3-3
30
Прва лига Републике Српске 2014
6
14.08.2014
Уна (Козарска Дубица)
3-3
31
Прва лига Републике Српске 2014
5
13.08.2014
Лијевче (Нова Топола)
4-2
32
Прва лига Републике Српске 2014
4
12.08.2014
Србац (Србац)
5-1
33
Прва лига Републике Српске 2014
3
11.08.2014
Шамац (Шамац)
2-4
34
Прва лига Републике Српске 2014
2
10.08.2014
Јединство 1954 (Брчко)
3-3
35
Прва лига Републике Српске 2014
1
09.08.2014
Младост (Гацко)
3-3
36
Прва лига Републике Српске 2012
7
17.08.2012
Бања Лука (Бања Лука)
3-3
37
Прва лига Републике Српске 2012
6
16.08.2012
Пантери (Бијељина)
4-2
38
Прва лига Републике Српске 2012
5
15.08.2012
Уна (Козарска Дубица)
5-1
39
Прва лига Републике Српске 2012
4
14.08.2012
Младост (Теслић)
5-1
40
Прва лига Републике Српске 2012
3
13.08.2012
Горски Термаг (Рогатица)
5½-½
41
Прва лига Републике Српске 2012
2
12.08.2012
Шамац (Шамац)
4-2
42
Прва лига Републике Српске 2012
1
11.08.2012
Јединство 1954 (Брчко)
4-2
43
Прва лига Републике Српске 2011
9
14.08.2011
Јединство 1954 (Брчко)
1½-4½
44
Прва лига Републике Српске 2011
8
13.08.2011
Задис (Бања Лука)
3½-2½
45
Прва лига Републике Српске 2011
7
12.08.2011
Горски Термаг (Рогатица)
2-4
46
Прва лига Републике Српске 2011
6
11.08.2011
Шамац (Шамац)
3½-2½
47
Прва лига Републике Српске 2011
5
10.08.2011
Младост (Теслић)
3-3
48
Прва лига Републике Српске 2011
4
09.08.2011
Дервента (Дервента)
4½-1½
49
Прва лига Републике Српске 2011
2
07.08.2011
Уна (Козарска Дубица)
3-3
50
Прва лига Републике Српске 2011
1
06.08.2011
Рудар (Приједор)
1-5
51
Прва лига Републике Српске 2010
9
15.08.2010
Добој (Добој)
4½-1½
52
Прва лига Републике Српске 2010
8
14.08.2010
Шамац (Шамац)
4-2
53
Прва лига Републике Српске 2010
7
13.08.2010
Уна (Козарска Дубица)
3-3
54
Прва лига Републике Српске 2010
6
12.08.2010
Јединство 1954 (Брчко)
3-3
55
Прва лига Републике Српске 2010
4
10.08.2010
Рудар (Приједор)
3-3
56
Прва лига Републике Српске 2010
3
09.08.2010
Горски Термаг (Рогатица)
3-3
57
Прва лига Републике Српске 2010
2
08.08.2010
Младост (Теслић)
3½-2½
58
Прва лига Републике Српске 2010
1
07.08.2010
Обудовац (Обудовац)
2-4
59
Прва лига Републике Српске 2009
9
18.08.2009
Јединство 1954 (Брчко)
4-2
60
Прва лига Републике Српске 2009
8
17.08.2009
Уна (Козарска Дубица)
1½-4½
61
Прва лига Републике Српске 2009
7
16.08.2009
Младост (Теслић)
3-3
62
Прва лига Републике Српске 2009
6
15.08.2009
Шамац (Шамац)
3-3
63
Прва лига Републике Српске 2009
5
14.08.2009
Херцеговац (Билећа)
4½-1½
64
Прва лига Републике Српске 2009
4
13.08.2009
Горски Термаг (Рогатица)
3½-2½
65
Прва лига Републике Српске 2009
3
12.08.2009
Задис (Бања Лука)
4-2
66
Прва лига Републике Српске 2009
2
11.08.2009
Лауш (Бања Лука)
2-4
67
Прва лига Републике Српске 2009
1
10.08.2009
Рудар (Приједор)
1-5
68
Прва лига Републике Српске 2008
9
17.08.2008
Младост (Теслић)
3-3
69
Прва лига Републике Српске 2008
8
16.08.2008
Рудар (Приједор)
2-4
70
Прва лига Републике Српске 2008
7
15.08.2008
Јединство 1954 (Брчко)
3½-2½
71
Прва лига Републике Српске 2008
6
14.08.2008
Задис (Бања Лука)
3-3
72
Прва лига Републике Српске 2008
5
13.08.2008
Младост (Лакташи)
4½-1½
73
Прва лига Републике Српске 2008
4
12.08.2008
Уна (Козарска Дубица)
3-3
74
Прва лига Републике Српске 2008
3
11.08.2008
Пантери (Бијељина)
1½-4½
75
Прва лига Републике Српске 2008
2
10.08.2008
Горски Термаг (Рогатица)
4½-1½