Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Борац (Чачак)

Борац (Чачак)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига ЦС 20201117.10.2020 Рудар (Костолац)2½-3½
2Прва лига ЦС 20201016.10.2020 Крушик (Ваљево)2½-3½
3Прва лига ЦС 2020915.10.2020 Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)3-3
4Прва лига ЦС 2020815.10.2020 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2-4
5Прва лига ЦС 2020714.10.2020 Радник (Сурдулица)3½-2½
6Прва лига ЦС 2020613.10.2020 Водовод (Крагујевац)2-4
7Прва лига ЦС 2020513.10.2020 ОШК Параћин (Параћин)3½-2½
8Прва лига ЦС 2020412.10.2020 Пожега (Пожега)2-4
9Прва лига ЦС 2020312.10.2020 ВШК свети Николај (Ваљево)4½-1½
10Прва лига ЦС 2020211.10.2020 Слога (Краљево)2-4
11Прва лига ЦС 2020110.10.2020 Металац (Горњи Милановац)2-4
12Прва лига ЦС 20181122.09.2018 Пожега (Пожега)1½-4½
13Прва лига ЦС 20181021.09.2018 Владимирци (Владимирци)1-5
14Прва лига ЦС 2018920.09.2018 Шабачки ШК (Шабац)3-3
15Прва лига ЦС 2018819.09.2018 Крушик (Ваљево)4-2
16Прва лига ЦС 2018718.09.2018 Слога (Петровац)2-4
17Прва лига ЦС 2018618.09.2018 Водовод (Крагујевац)2-4
18Прва лига ЦС 2018517.09.2018 Јасеница (Смедеревска Паланка)2½-3½
19Прва лига ЦС 2018416.09.2018 Трепча (Косовска Митровица)4½-1½
20Прва лига ЦС 2018315.09.2018 ОШК Параћин (Параћин)3½-2½
21Прва лига ЦС 2018215.09.2018 Младост (Лучани)2-4
22Прва лига ЦС 2018114.09.2018 Прогрес (Пирот)2½-3½
23Куп Централне Србије 2016724.04.2016 Прота Стеван Поповић (Чумић)3-1
24Куп Централне Србије 2016623.04.2016 Владимирци (Владимирци)1½-2½
25Куп Централне Србије 2016523.04.2016 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2-2
26Куп Централне Србије 2016422.04.2016 ОШК Параћин (Параћин)2½-1½
27Куп Централне Србије 2016321.04.2016 Зелени врх (Сврљиг)3-1
28Куп Централне Србије 2016221.04.2016 Морава (Велика Плана)3½-½
29Куп Централне Србије 2016120.04.2016 Горња Јабланица (Медвеђа)3½-½
30Куп Светозара Глигорића 2015722.05.2015 Омладинац (Нови Бановци)1-3
31Куп Светозара Глигорића 2015621.05.2015 Металац (Горњи Милановац)0-4
32Куп Светозара Глигорића 2015520.05.2015 Стара Пазова (Стара Пазова)2-2
33Куп Светозара Глигорића 2015419.05.2015 Слога (Краљево)1-3
34Куп Светозара Глигорића 2015318.05.2015 Трепча (Косовска Митровица)1½-2½
35Куп Светозара Глигорића 2015217.05.2015 Србобран (Србобран)3-1
36Куп Светозара Глигорића 2015116.05.2015 Раднички (Крагујевац)0-4
37Друга лига ЦС - Запад 2014628.09.2014 Владимирци (Владимирци)5½-2½
38Друга лига ЦС - Запад 2014527.09.2014 Лозница (Лозница)4½-3½
39Друга лига ЦС - Запад 2014427.09.2014 Прико (Пријепоље)3½-4½
40Друга лига ЦС - Запад 2014326.09.2014 Жупа (Александровац)3½-4½
41Друга лига ЦС - Запад 2014226.09.2014 Златар (Нова Варош)4-4
42Друга лига ЦС - Запад 2014125.09.2014 Шабачки ШК 1 (Шабац)3½-4½
43Друга лига ЦС - Запад 2013613.10.2013 Младост (Лучани)4-4
44Друга лига ЦС - Запад плејоф 2013113.10.2013 Слобода (Ужице)4-4
45Друга лига ЦС - Запад 2013512.10.2013 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4-4
46Друга лига ЦС - Запад 2013412.10.2013 Слобода (Ужице)4½-3½
47Друга лига ЦС - Запад 2013311.10.2013 Лозница (Лозница)4½-3½
48Друга лига ЦС - Запад 2013211.10.2013 Жупа (Александровац)7-1
49Друга лига ЦС - Запад 2013110.10.2013 Шабачки ШК 2 (Шабац)3½-4½
50Куп Централне Србије 2013828.04.2013 Хемичар (Неготин)3-1
51Куп Централне Србије 2013727.04.2013 Бајина Башта (Бајина Башта)3-1
52Куп Централне Србије 2013627.04.2013 ОШК Параћин (Параћин)1½-2½
53Куп Централне Србије 2013526.04.2013 Бакар (Бор)2½-1½
54Куп Централне Србије 2013414.04.2013 Златар (Нова Варош)½-3½
55Куп Централне Србије 2013307.04.2013 Прико (Пријепоље)2-2
56Куп Централне Србије 2013231.03.2013 Слобода (Ужице)3-1
57Куп Централне Србије 2013124.03.2013 Крушевац (Крушевац)3-1
58Друга лига ЦС - Запад 2012630.09.2012 Прико (Пријепоље)3-5
59Друга лига ЦС - Запад 2012523.09.2012 Палилулац (Крагујевац)4½-3½
60Друга лига ЦС - Запад 2012416.09.2012 Младост (Лучани)4-4
61Друга лига ЦС - Запад 2012315.09.2012 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)5½-2½
62Друга лига ЦС - Запад 2012215.09.2012 Рибница (Мионица)2-6
63Друга лига ЦС - Запад 2012114.09.2012 Лозница (Лозница)6-2
64Куп Централне Србије 2012803.05.2012 Слобода (Ужице)2-2
65Куп Централне Србије 2012702.05.2012 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2-2
66Куп Централне Србије 2012602.05.2012 Челин камен (Доња Студена)3-1
67Куп Централне Србије 2012501.05.2012 Јасеница (Смедеревска Паланка)2½-1½
68Куп Централне Србије 2012416.04.2012 Пожега (Пожега)2½-1½
69Куп Централне Србије 2012308.04.2012 Ужице (Ужице)3-1
70Куп Централне Србије 2012201.04.2012 Металац 2 (Горњи Милановац)3½-½
71Куп Централне Србије 2012125.03.2012 Гоч (Врњачка Бања)4-0
72Друга лига ЦС - Запад 20111116.10.2011 Бајина Башта (Бајина Башта)4-3
73Друга лига ЦС - Запад 20111015.10.2011 Владимирци (Владимирци)3½-3½
74Друга лига ЦС - Запад 2011915.10.2011 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4½-2½
75Друга лига ЦС - Запад 2011814.10.2011 Прва петолетка (Трстеник)5-2
76Друга лига ЦС - Запад 2011714.10.2011 Морава (Велика Плана)4-3
77Друга лига ЦС - Запад 2011613.10.2011 Палилулац (Крагујевац)3-4
78Друга лига ЦС - Запад 2011509.10.2011 Ужице (Ужице)6-1
79Друга лига ЦС - Запад 2011402.10.2011 Прико (Пријепоље)2½-4½
80Друга лига ЦС - Запад 2011325.09.2011 Трепча (Косовска Митровица)3½-3½
81Друга лига ЦС - Запад 2011218.09.2011 ФАП (Прибој)4½-2½
82Друга лига ЦС - Запад 2011111.09.2011 Златар (Нова Варош)4½-2½
83Друга лига ЦС - Запад 20101117.10.2010 Слога (Липнички Шор)3-3
84Друга лига ЦС - Запад 20101016.10.2010 Бајина Башта (Бајина Башта)3-3
85Друга лига ЦС - Запад 2010916.10.2010 Рибница (Мионица)1½-4½
86Друга лига ЦС - Запад 2010815.10.2010 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2-4
87Друга лига ЦС - Запад 2010715.10.2010 Владимирци (Владимирци)2-4
88Друга лига ЦС - Запад 2010614.10.2010 Морава (Велика Плана)2½-3½
89Друга лига ЦС - Запад 2010510.10.2010 ФАП (Прибој)2-4
90Друга лига ЦС - Запад 2010402.10.2010 ИНА дизајн (Нови Пазар)4-2
91Друга лига ЦС - Запад 2010326.09.2010 Прико (Пријепоље)4½-1½
92Друга лига ЦС - Запад 2010219.09.2010 Златар (Нова Варош)1½-4½
93Друга лига ЦС - Запад 2010112.09.2010 Ужице (Ужице)2½-3½
94Куп Централне Србије 2010228.03.2010 Слобода (Ужице)2-2
95Куп Централне Србије 2010121.03.2010 Златар (Нова Варош)2½-*
96Лига ЦС - Запад 20091118.10.2009 Ражањ (Ражањ)3-3
97Лига ЦС - Запад 20091017.10.2009 Гоч (Врњачка Бања)3-3
98Лига ЦС - Запад 2009917.10.2009 Прва петолетка (Трстеник)3½-2½
99Лига ЦС - Запад 2009816.10.2009 Крушевац (Крушевац)3½-2½
100Лига ЦС - Запад 2009716.10.2009 Жупа (Александровац)1½-4½
101Лига ЦС - Запад 2009615.10.2009 Железничар (Краљево)5-1
102Лига ЦС - Запад 2009504.10.2009 Тутин (Тутин)3½-2½
103Лига ЦС - Запад 2009427.09.2009 Хазбо Хаџић (Нови Пазар)3½-2½
104Лига ЦС - Запад 2009320.09.2009 Младост (Лучани)4½-1½
105Лига ЦС - Запад 2009213.09.2009 Јавор (Ивањица)3-3
106Лига ЦС - Запад 2009106.09.2009 Младост (Сјеница)3½-2½
107Куп Централне Србије 2009122.03.2009 Бајина Башта (Бајина Башта)1½-2½
108Лига ЦС - Запад 20083??.??.2008 Тутин (Тутин)4½-1½
109Лига ЦС - Запад 20081126.10.2008 Прва петолетка (Трстеник)3-3
110Лига ЦС - Запад 20081025.10.2008 Жупа (Александровац)2½-3½
111Лига ЦС - Запад 2008925.10.2008 Темнић (Варварин)3½-2½
112Лига ЦС - Запад 2008824.10.2008 Железничар (Краљево)3-3
113Лига ЦС - Запад 2008724.10.2008 Крушевац (Крушевац)2-4
114Лига ЦС - Запад 2008623.10.2008 Гоч (Врњачка Бања)3½-2½
115Лига ЦС - Запад 2008512.10.2008 Младост (Сјеница)2-4
116Лига ЦС - Запад 2008405.10.2008 Хазбо Хаџић (Нови Пазар)1½-4½
117Лига ЦС - Запад 2008221.09.2008 Међуречје (Међуречје)2-4
118Лига ЦС - Запад 2008114.09.2008 Златибор (Чејетина)3½-2½
119Друга лига ЦС - Запад 20071121.10.2007 Прико (Пријепоље)2½-3½
120Друга лига ЦС - Запад 20071020.10.2007 Ужице (Ужице)1½-4½
121Друга лига ЦС - Запад 2007919.10.2007 Крушевац (Крушевац)2½-3½
122Друга лига ЦС - Запад 2007819.10.2007 Пожега (Пожега)½-5½
123Друга лига ЦС - Запад 2007718.10.2007 Златар (Нова Варош)3½-2½
124Друга лига ЦС - Запад 2007613.10.2007 ФАП (Прибој)2-4
125Друга лига ЦС - Запад 2007507.10.2007 Рибница (Мионица)1-5
126Друга лига ЦС - Запад 2007430.09.2007 Спартак (Љиг)3-3
127Друга лига ЦС - Запад 2007323.09.2007 Уб (Уб)0-6
128Друга лига ЦС - Запад 2007216.09.2007 Слога (Липнички Шор)1-5
129Друга лига ЦС - Запад 2007109.09.2007 Морава (Велика Плана)1½-4½
130Куп Централне Србије 2007201.04.2007 Прва петолетка (Трстеник)1½-2½
131Куп Централне Србије 2007125.03.2007 Темнић (Варварин)3-1
132Куп Централне Србије 2006112.03.2006 Металац (Горњи Милановац)*-2½
133Прва лига ЦС 20051102.10.2005 Јасеница (Смедеревска Паланка)3-3
134Прва лига ЦС 20051001.10.2005 Слога (Петровац)3-3
135Прва лига ЦС 2005930.09.2005 Рибница (Мионица)6-0
136Прва лига ЦС 2005830.09.2005 Трепча (Косовска Митровица)4½-1½
137Прва лига ЦС 2005729.09.2005 Задругар (Божевац)3-3
138Прва лига ЦС 2005628.09.2005 Слобода (Ужице)5½-½
139Прва лига ЦС 2005528.09.2005 ИНА дизајн (Нови Пазар)4½-1½
140Прва лига ЦС 2005427.09.2005 Металац (Горњи Милановац)3½-2½
141Прва лига ЦС 2005226.09.2005 ВШК свети Николај (Ваљево)2½-3½
142Прва лига ЦС 2005125.09.2005 Јастребац (Блаце)5½-½
143Прва лига Југославије 199911??.??.1999 Барајево (Барајево)1-5
144Прва лига Југославије 199910??.??.1999 Србобран (Србобран)1-5
145Прва лига Југославије 19999??.??.1999 Цемент (Беочин)1-5
146Прва лига Југославије 19998??.??.1999 Беко (Београд)1½-4½
147Прва лига Југославије 19997??.??.1999 Будућност (Подгорица)½-5½
148Прва лига Југославије 19996??.??.1999 Јединство (Стара Пазова)2-4
149Прва лига Југославије 19995??.??.1999 Партизан (Београд)0-6
150Прва лига Југославије 19994??.??.1999 ЈАТ (Београд)1-5
151Прва лига Југославије 19993??.??.1999 Радоња Бојовић (Никшић)½-5½
152Прва лига Југославије 19992??.??.1999 МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)1-5
153Прва лига Југославије 19991??.??.1999 Агроуниверзал (Земун)½-5½
154Прва лига Југославије 199811??.??.1998 Јединство (Стара Пазова)3-3
155Прва лига Југославије 199810??.??.1998 Србобран (Србобран)4-2
156Прва лига Југославије 19989??.??.1998 МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)4-2
157Прва лига Југославије 19988??.??.1998 Беко (Београд)3½-2½
158Прва лига Југославије 19987??.??.1998 Партизан (Београд)4½-1½
159Прва лига Југославије 19986??.??.1998 Цемент (Беочин)3-3
160Прва лига Југославије 19985??.??.1998 Радоња Бојовић (Никшић)3-3
161Прва лига Југославије 19984??.??.1998 Будућност (Подгорица)3-3
162Прва лига Југославије 19983??.??.1998 Шахматик (Београд)4½-1½
163Прва лига Југославије 19982??.??.1998 Агроуниверзал (Земун)3-3
164Прва лига Југославије 19981??.??.1998 Ниш (Ниш)3½-2½
165Прва лига Југославије плејоф 1998406.09.1998 Радоња Бојовић (Никшић)3-3
166Прва лига Југославије плејоф 1998305.09.1998 Радоња Бојовић (Никшић)4-2
167Прва лига Југославије плејоф 1998204.09.1998 Будућност (Подгорица)2-4
168Прва лига Југославије плејоф 1998103.09.1998 Будућност (Подгорица)2-4
169Прва лига Југославије 199711??.??.1997 Будућност (Подгорица)2½-3½
170Прва лига Југославије 199710??.??.1997 Ниш (Ниш)3½-2½
171Прва лига Југославије 19979??.??.1997 Београд (Београд)3½-2½
172Прва лига Југославије 19978??.??.1997 МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)2½-3½
173Прва лига Југославије 19977??.??.1997 Радоња Бојовић (Никшић)3½-2½
174Прва лига Југославије 19976??.??.1997 Шахматик (Београд)2½-3½
175Прва лига Југославије 19975??.??.1997 Агроуниверзал (Земун)3-3
176Прва лига Југославије 19974??.??.1997 Пожаревачки ШК (Пожаревац)3½-2½
177Прва лига Југославије 19973??.??.1997 Јединство (Стара Пазова)3½-2½
178Прва лига Југославије 19972??.??.1997 Беко (Београд)4-2
179Прва лига Југославије 19971??.??.1997 Партизан (Београд)3-3
180Прва лига Југославије 199611??.??.1996 Београд (Београд)5½-2½
181Прва лига Југославије 199610??.??.1996 Будућност (Подгорица)5½-2½
182Прва лига Југославије 19969??.??.1996 Радоња Бојовић (Никшић)3½-4½
183Прва лига Југославије 19968??.??.1996 Партизан (Београд)3-5
184Прва лига Југославије 19967??.??.1996 МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)4½-3½
185Прва лига Југославије 19966??.??.1996 Шахматик (Београд)3½-4½
186Прва лига Југославије 19964??.??.1996 Јединство (Стара Пазова)5-3
187Прва лига Југославије 19963??.??.1996 Агроуниверзал (Земун)3½-4½
188Прва лига Југославије 19962??.??.1996 Врбас (Врбас)6-2
189Прва лига Југославије 19961??.??.1996 Пожаревачки ШК (Пожаревац)5-3
190Прва лига Југославије плејоф 1996217.11.1996 Шахматик (Београд)3½-4½
191Прва лига Југославије плејоф 1996116.11.1996 Јединство (Стара Пазова)3½-4½
192Прва лига Србије 1966713.11.1966 Младост (Земун)3-7
193Прва лига Србије 1966606.11.1966 Графичар (Београд)5½-4½
194Прва лига Србије 1966530.10.1966 Ниш (Ниш)4½-5½
195Прва лига Србије 1966423.10.1966 Београд (Београд)5-5
196Прва лига Србије 1966316.10.1966 Слобода (Ужице)3½-6½
197Прва лига Србије 1966209.10.1966 Славија (Београд)3½-6½
198Прва лига Србије 1966102.10.1966 Раднички (Крагујевац)4½-5½
199Прва лига Србије 1962104.11.1962 Јасеница (Смедеревска Паланка)4½-5½
200Прва лига Југославије Исток 1962322.01.1962 Поштар (Загреб)4½-5½
201Прва лига Југославије Исток 1962221.01.1962 Будућност (Подгорица)4½-5½
202Прва лига Југославије Исток 1962120.01.1962 Металски завод Тито (Скопје)4½-5½
203Прва лига Србије 1961312.11.1961 Црвена звезда (Београд)6-4
204Прва лига Србије 1961205.11.1961 Младост (Земун)5-5
205Прва лига Србије 1961129.10.1961 Графичар (Београд)6½-2½
206Прва лига Србије 1959209.10.1960 Славија (Београд)2½-7½
207Прва лига Србије 1959102.10.1960 Металац (Београд)5-4
208Прва лига Србије 1959325.10.1959 Партизан (Београд)*-10
209Прва лига Србије 1959218.10.1959 Јединство (Земун)6-4
210Прва лига Србије 1959111.10.1959 Младост (Земун)7½-2½
211Лига Србије 1956321.10.1956 Новосадски ШК (Нови Сад)2½-7½
212Лига Србије 1956220.10.1956 Слога (Краљево)5-5
213Лига Србије 1956119.10.1956 Спартак (Суботица)4½-5½
214Друга лига Југославије 1955728.11.1955 Чајавец (Бања Лука)5-3
215Друга лига Југославије 1955627.11.1955 Будућност (Подгорица)5-3
216Друга лига Југославије 1955527.11.1955 Студент (Скопје)4½-3½
217Друга лига Југославије 1955426.11.1955 Сарајевски ШК (Сарајево)4-4
218Друга лига Југославије 1955325.11.1955 ПТТ Загреб (Загреб)3-5
219Друга лига Југославије 1955224.11.1955 Љубљански ШК (Љубљана)2½-5½
220Друга лига Југославије 1955124.11.1955 ЖШК Марибор (Марибор)2½-5½
221Лига Србије 1954331.05.1954 Спартак (Суботица)3½-4½
222Лига Србије 1954230.05.1954 Светозар Глигорић (Панчево)4-4
223Друга лига Југославије Исток 1951524.12.1951 Светозар Глигорић (Панчево)4-4
224Друга лига Југославије Исток 1951423.12.1951 Олимпија (Љубљана)4½-3½
225Друга лига Југославије Исток 1951322.12.1951 Студент (Скопје)5½-2½
226Друга лига Југославије Исток 1951221.12.1951 Раднички (Крагујевац)3-5
227Друга лига Југославије Исток 1951120.12.1951 Цетиње (Цетиње)6½-1½
228Прва лига Југославије 1950717.11.1950 Новосадски ШК (Нови Сад)4½-3½
229Прва лига Југославије 1950616.11.1950 ПТТ Загреб (Загреб)5-3
230Прва лига Југославије 1950515.11.1950 Партизан (Београд)3-5
231Прва лига Југославије 1950415.11.1950 Црвена звезда (Београд)½-7½
232Прва лига Југославије 1950314.11.1950 Љубљански ШК (Љубљана)3-5
233Прва лига Југославије 1950213.11.1950 Младост (Загреб)1½-6½
234Прва лига Југославије 1950113.11.1950 Металац (Београд)4½-3½
235Друга лига Југославије 1950922.07.1950 Олимпија (Љубљана)4-4
236Друга лига Југославије 1950820.07.1950 Сарајевски ШК (Сарајево)4½-3½
237Друга лига Југославије 1950719.07.1950 Куманово (Куманово)5-3
238Друга лига Југославије 1950618.07.1950 Осијек (Осијек)4½-3½
239Друга лига Југославије 1950517.07.1950 Раднички (Крагујевац)4½-3½
240Друга лига Југославије 1950415.07.1950 Полет (Марибор)6½-1½
241Друга лига Југославије 1950314.07.1950 Будућност (Подгорица)5-3
242Друга лига Југославије 1950213.07.1950 Југословенска армија (ЈА)5½-2½
243Друга лига Југославије 1950112.07.1950 Металац (Београд)4-4
244Лига Србије 1950926.06.1950 Јединство (Земун)2½-5½
245Лига Србије 1950812.06.1950 Спартак (Суботица)6-2
246Лига Србије 1950705.06.1950 Београд (Београд)4-4
247Лига Србије 1950621.05.1950 Раднички (Крагујевац)5-3
248Лига Србије 1950514.05.1950 Пролетер (Зрењанин)4½-3½
249Лига Србије 1950430.04.1950 Светозар Глигорић (Панчево)5½-2½
250Лига Србије 1950323.04.1950 Бора Костић (Вршац)6-2
251Лига Србије 1950209.04.1950 Славија (Београд)5-3
252Лига Србије 1950102.04.1950 Јасеница (Смедеревска Паланка)6-2
253Лига ЦС 19491??.??.1949 Ранковићево (Ранковићево)4-4
254Лига Србије 1949517.07.1949 Металац (Београд)2½-5½
255Лига Србије 1949416.07.1949 Славија (Београд)7-1
256Лига Србије 1949315.07.1949 Јасеница (Смедеревска Паланка)4-4
257Лига Србије 1949115.07.1949 Никчевић (Светозарово)6-2
258Лига Србије 1949214.07.1949 Београд (Београд)5½-2½
259Лига Србије 1948527.07.1948 Напредак (Крушевац)6½-1½
260Лига Србије 1948426.07.1948 Јасеница (Смедеревска Паланка)5½-2½
261Лига Србије 1948325.07.1948 Црвена звезда (Београд)2½-5½
262Лига Србије 1948224.07.1948 Јединство (Земун)6-2
263Лига Србије 1948123.07.1948 Металац (Београд)2½-5½
264Лига ЦС квалификације 1948323.05.1948 Раднички (Крагујевац)4½-3½
265Лига ЦС квалификације 1948216.05.1948 Локомотива (Краљево)4-4
266Лига ЦС квалификације 1948109.05.1948 Фарбин (Пожега)5-3
267Бараж за Прву лигу Југославије 1947131.08.1947 ПТТ Загреб (Загреб)2½-5½