Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Stari igrači - Vojvodina

Stari igrači - Vojvodina

ImeRođendan Smrt prvo pojavljivanje
Knežević, Stanko16.04.1936 12.08.2010  
Pete, Josip15.02.1932 . .2008  
xx.xx.xxxx    
Gerdec, Sava21.05.1882 27.11.1969  
Kenig, Imre02.09.1901 09.09.1992 Amaterski šampionat Jugoslavije 1921 (Celje, 15-27.8.1921)
Erdei, Aladar31.03.1879 15.06.1957 Amaterski šampionat Jugoslavije 1921 (Celje, 15-27.8.1921)
Nićifor, Aleksandar . .1892 05.03.1940 Amaterski šampionat Jugoslavije 1921 (Celje, 15-27.8.1921)
Ćirić, Stevan30.05.1886 24.07.1955 Amaterski šampionat Jugoslavije 1923 (Novi Sad, 3-20.8.1923)
Tener, Maks . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1923 (Novi Sad, 3-20.8.1923)
Marković, Erne . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1923 (Novi Sad, 3-20.8.1923)
Gribušin, German . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1923 (Novi Sad, 3-20.8.1923)
Mađarević, Franjo . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1923 (Novi Sad, 3-20.8.1923)
Ognjanović, Žarko08.02.1889 25.04.1957 Amaterski šampionat Jugoslavije 1923 (Novi Sad, 3-20.8.1923)
Tot, Bora02.08.1907 22.07.1987 Amaterski šampionat Jugoslavije 1925 (Subotica, 3-20.8.1925)
Kulžinski, Nikolaj06.10.1899 22.11.1974 Amaterski šampionat Jugoslavije 1925 (Subotica, 3-20.8.1925)
Đerđ, Mirko24.11.1891 11.11.1944 Amaterski šampionat Jugoslavije 1925 (Subotica, 3-20.8.1925)
Greber, Janoš . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1925 (Subotica, 3-20.8.1925)
Bošan, Jakov . .1896 . .1941 Amaterski šampionat Jugoslavije 1925 (Subotica, 3-20.8.1925)
Marković, Dimitrije20.01.1897 30.05.1949 Amaterski šampionat Jugoslavije 1925 (Subotica, 3-20.8.1925)
Čilag, Antal . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1925 (Subotica, 3-20.8.1925)
Marjanović, Petar . .   Amaterski šampionat Jugoslavije B 1926 (Ljubljana, 16-27.8.1926)
Šrajber, Mirko . .1908 . .1944 Amaterski šampionat Jugoslavije 1929 (Zagreb, 11-26.8.1929)
Aleksić, Kamenko . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1929 (Zagreb, 11-26.8.1929)
Joanović, Kosta . . ??.??.???? Rogaška Slatina 1929 (Rogaška Slatina, 16.9-6.10.1929)
Herbatin, Kalman08.02.1906 04.09.1972 Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Hegediš, Josip . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Puškaš, Đorđe . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Šiprak, Ivan . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Putnik, Kornel . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Balogi, Karolj . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Petrović, Vasa . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Heklai, Stevan . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1930 (Zrenjanin, 7-19.8.1930)
Ilijć, Radoslav12.01.1894 02.12.1980 Amaterski šampionat Jugoslavije 1931 (Banja Luka, 8-25.8.1931)
Kulžinski, Dmitrij . .1901 ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1931 (Banja Luka, 8-25.8.1931)
Kostić, Borislav24.02.1887 03.11.1963 Bled 1931 (Bled, 23.8-28.9.1931)
Filipović, Vitomir . .1901 08.12.1969 Aleksandar Levin 1932 (Zemun, 10.7-2.8.1932)
Jurišić, Dušan24.03.1906 16.01.1987 Amaterski šampionat Jugoslavije 1932 (Kikinda, 14-29.8.1932)
Erling, Karlo . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1932 (Kikinda, 14-29.8.1932)
Sandić, Slavko . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1932 (Kikinda, 14-29.8.1932)
Riđički, Miša . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1932 (Kikinda, 14-29.8.1932)
Čanji, Andrija04.01.1896 01.09.1962 Novosadski ŠK 1932 (Novi Sad, 25.9-3.10.1932)
Carev, Petar30.05.1914 24.01.1982 Amaterski šampionat Jugoslavije 1933 (Sombor, 2-20.8.1933)
Rajković, Milutin12.03.1912 10.02.1974 Amaterski šampionat Jugoslavije 1933 (Sombor, 2-20.8.1933)
Breder, Mirko . .1911 . .1943 Amaterski šampionat Jugoslavije 1933 (Sombor, 2-20.8.1933)
Nađmeljkuti, Anton . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije 1934 (Beograd, 5-22.8.1934)
Vilovski, Aleksandar01.09.1916 12.09.1966 Polufinale A Beogradskog ŠK 1935 (Beograd, 2.12.1934-6.1.1935)
Đaja, Ivan . .   Polufinale A Beogradskog ŠK 1935 (Beograd, 2.12.1934-6.1.1935)
Pelva, Jene . .   Velika Kikinda 1934 (Kikinda, 22-30.12.1934)
Brumer, Bela . . ??.??.???? Velika Kikinda 1934 (Kikinda, 22-30.12.1934)
Voticki, Bela . . ??.??.???? Velika Kikinda 1934 (Kikinda, 22-30.12.1934)
Major, Jažef . . ??.??.???? Velika Kikinda 1934 (Kikinda, 22-30.12.1934)
Iličić, Obrad . . ??.??.???? Velika Kikinda 1934 (Kikinda, 22-30.12.1934)
Midić, B . . ??.??.???? Velika Kikinda 1934 (Kikinda, 22-30.12.1934)
Šrajber, Ladislav . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije A 1936 (Zemun, 3-14.8.1936)
Švab, Bernhard . . ??.??.???? Amaterski šampionat Jugoslavije A 1936 (Zemun, 3-14.8.1936)
Pavlović, Srdan . .   Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Barać, Stevan . .   Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Kurjački, Ivan02.07.1912 21.06.1942 Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Rajs, Hugo25.09.1895 02.10.1971 Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Linko, Julije . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Vlajnić, Živojin . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Đurić, Vojislav . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Mandrino, Sima . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Merča, Sava . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Zorko, Josip . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Polak, Maksa . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Nikolić, Miloš . . ??.??.???? Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Hofman, Emil28.12.1902 15.08.1941 Liga Beograda 1939 (Beograd/Zemun, 12.3-30.4.1939)
Ivkov, Radovan12.01.1909 28.09.2000 Amaterski šampionat Jugoslavije A 1939 (Zagreb, 6-21.8.1939)
Atanacković, Bogoboj25.02.1910 08.06.1983 Prva liga Jugoslavije 1939 (Novi Sad, 31.12.1939-1.1.1940)
Mezei, Stevan26.12.1918 09.01.1992 Polufinale Jugoslavije Istok 1946 (Beograd, 14.7-2.8.1946)
Popović, Dušan . .   Omladinski šampionat Jugoslavije 1947 (Beograd, 28.12.1947-11.1.1948)
Marić, Rudolf13.05.1927 26.08.1990 Prva liga Jugoslavije 1946 (Beograd, 1-2.3.1947)
Kulžinski, Dimitrije . .1927 . .1949 Prva liga Jugoslavije 1946 (Beograd, 1-2.3.1947)
Potasman, Vilim03.12.1920 ??.??.???? Prva liga Jugoslavije 1946 (Beograd, 1-2.3.1947)
Kovanović, Jozo . .   Polufinale Jugoslavije Istok 1947 (Skopje, 4-26.8.1947)
Smederevac, Petar26.08.1922 . .1994 Polufinale Jugoslavije Zapad 1947 (Maribor, 4-26.8.1947)
Fuderer, Andrija13.05.1931 02.10.2011 Omladinski šampionat Jugoslavije 1947 (Beograd, 28.12.1947-11.1.1948)
Živanov, Miodrag06.10.1928 06.11.2000 Polufinale Jugoslavije Centar 1948 (Sarajevo, 5-24.5.1948)
Vezilić, Mladen . . 20.03.1993 Druga liga Jugoslavije 1948 (Pančevo, 30-31.8.1948)
Nađ, Marija07.12.1924 12.11.1992 Ženski šampionat Jugoslavije 1948 (Novi Sad, 17-31.10.1948)
Avirović, Nina . .   Ženski šampionat Jugoslavije 1948 (Novi Sad, 17-31.10.1948)
Bošković, Dragiša . .   Omladinski šampionat Jugoslavije 1948 (Celje, 5-22.9.1948)
Cvetkov, ? . .   Omladinski šampionat Jugoslavije 1948 (Celje, 5-22.9.1948)
Đonin, Veljko . .   Prvokategornici Jugoslavije 1 1949 (Aranđelovac, 24.4-15.5.1949)
Jorgović, Milutin . .   Prvokategornici Jugoslavije 1 1949 (Aranđelovac, 24.4-15.5.1949)
Riđički, Milan . .   Prvokategornici Jugoslavije 2 1949 (Subotica, 1-23.5.1949)
Tamaši, Lajoš . .   Prvokategornici Jugoslavije 2 1949 (Subotica, 1-23.5.1949)
Segi, Lajoš12.06.1933 . .1998 Druga liga Jugoslavije 1949 (Banja Luka, 24-30.7.1949)
Engl, Franja . . ??.??.???? Druga liga Jugoslavije 1949 (Banja Luka, 24-30.7.1949)
Balaž-Piri, Rudolf . . ??.??.???? Druga liga Jugoslavije 1949 (Banja Luka, 24-30.7.1949)
Lulić, ? . . ??.??.???? Druga liga Jugoslavije 1949 (Banja Luka, 24-30.7.1949)
Kalmar, Šandor06.07.1929 ??.??.???? Druga liga Jugoslavije 1949 (Banja Luka, 24-30.7.1949)
Kiš, Oto . .   Druga liga Jugoslavije 1949 (Banja Luka, 24-30.7.1949)
Selak, Stevan13.12.1912 30.03.2002 Prva liga Jugoslavije 1949 (Opatija, 5-12.9.1949)
Letić, Ariško12.07.1923 17.05.1996 Prva liga Jugoslavije 1949 (Opatija, 5-12.9.1949)
Komaromi, Jožef18.03.1906 23.12.1990 Prvokategornici Jugoslavije 4 1949 (Ohrid, 26.6-14.7.1949)
Galfi, Ladislav05.05.1930 24.03.2012 Prvokategornici Jugoslavije 3 1950 (Zrenjanin, 6-21.4.1950)
Damjanov, Olga02.12.1930 30.09.2002 Ženski šampionat Srbije 1950 (Valjevo, 2-13.7.1950)
Lazarević, Milunka01.12.1932 15.12.2018 Devojke-18 šampionat Jugoslavije 1950 (Split, 27.8-6.9.1950)
Sabljić, Nada . .   Devojke-18 šampionat Jugoslavije 1950 (Split, 27.8-6.9.1950)
Miličić, Tilka07.05.1930 ??.06.2022 Ženski šampionat Jugoslavije 1950 (Skopje, 1-20.10.1950)
Milovanović, Rista25.11.1931 27.12.2003 Prva liga Jugoslavije 1950 (Zagreb, 13-17.11.1950)
Ketig, Tomislav17.09.1932 16.01.2020 Prva liga Jugoslavije 1950 (Zagreb, 13-17.11.1950)
Ivković, Dušan13.10.1930 03.02.2012 Prvokategornici Jugoslavije 2 1950 (Čačak, 6-23.4.1950)
Sokolov, Vladimir31.08.1933 21.12.2021 Šampionat Srbije - Grupa A 1951 (Beograd, 9-24.8.1951)
Matić, Milan . .   Omladinski šampionat Jugoslavije 1951 (Valjevo, 8-25.9.1951)
Boljoš, Laslo12.10.1934 30.10.1990 Omladinski šampionat Jugoslavije 1951 (Valjevo, 8-25.9.1951)
Buljovčić, Ivan27.12.1936 10.01.2004 Mirko Šrajber 1952 (Subotica, 15-27.1.1952)
Đantar, Đorđe12.09.1931 ??.07.1998 Mirko Šrajber 1952 (Subotica, 15-27.1.1952)
Lendvai, Vinko . .   Mirko Šrajber 1952 (Subotica, 15-27.1.1952)
Stojanović, Nikola 104.10.1930 20.09.1993 Prva liga Jugoslavije Istok 1952 (Beograd, 5-7.7.1952)
Fodor, Laslo19.07.1934 . .2016 Liga Srbije 1953 (Srbija, 13-15.2.1953)
Silaši, G . .   Liga Srbije 1953 (Srbija, 13-15.2.1953)
Šašić, Miljko . .   Prva liga Jugoslavije 1954 (Valjevo, 27.3-2.4.1954)
Bekvalac, Jovan . .   Prva liga Jugoslavije 1954 (Valjevo, 27.3-2.4.1954)
Letić, Stevan09.02.1932 06.01.2014 Prva liga Jugoslavije 1954 (Valjevo, 27.3-2.4.1954)
Bradvarević, Aleksandar23.07.1933 ??.??.???? Polufinale Jugoslavije Jug 1954 (Skopje, 1-20.8.1954)
Ilijć, Milan27.10.1936 24.11.2019 Omladinski šampionat Jugoslavije 1954 (Celje, 1-21.10.1954)
Knežević, Milorad31.10.1936 31.03.2005 Omladinski šampionat Jugoslavije 1954 (Celje, 1-21.10.1954)
Srebrić, Mara17.05.1921 ??.??.???? Ženski šampionat Beograda 1955 (Beograd, 23.3-10.4.1955)
Štadler, Tereza28.09.1936 27.03.2001 Ženski šampionat Jugoslavije 1955 (Celje, 6-19.8.1955)
Lazić, Zorica . .   Ženski šampionat Jugoslavije 1955 (Celje, 6-19.8.1955)
Savković, Radislav14.11.1936 17.01.1971 Omladinski šampionat Jugoslavije 1955 (Smederevo, 7-27.8.1955)
Deže, Anton22.03.1940 19.10.1991 Omladinski šampionat Jugoslavije 1956 (Kruševac, 15.7-4.8.1956)
Ivegeš, Zoltan18.05.1938 . .2017 Omladinski šampionat Jugoslavije 1956 (Kruševac, 15.7-4.8.1956)
Lalić, Siniša . .   Omladinski šampionat Jugoslavije 1956 (Kruševac, 15.7-4.8.1956)
Čanji, Ema . .1940 . .2022 Ženski šampionat Jugoslavije 1956 (Sombor, 1-19.8.1956)
Ferenci, Franja07.02.1937   Novi Sad - Budimpešta 1957 (Novi Sad, 25.4.1957)
Marjan, Dušan23.11.1935 06.04.2020 Novi Sad - Budimpešta 1957 (Novi Sad, 25.4.1957)
Sineš, Josip . .1940 ??.??.???? Subotica - Budimpešta 1957 (Subotica, 27.4.1957)
Budimčević, Franja . .   Subotica - Budimpešta 1957 (Subotica, 27.4.1957)
Štadler, Aurel . .1932 . .1984 Subotica - Budimpešta 1957 (Subotica, 27.4.1957)
Vukelić, Ilija . .   Subotica - Budimpešta 1957 (Subotica, 27.4.1957)
Cvetković, Dragoš06.03.1941   Omladinski šampionat Jugoslavije 1957 (Novo Mesto, 1-21.8.1957)
Renić, Branko . .   Omladinski šampionat Jugoslavije 1957 (Novo Mesto, 1-21.8.1957)
Vereš, Aleksandar26.06.1939 ??.??.???? Prva liga Jugoslavije 1957 (Crikvenica, 28.11-4.12.1957)
Andrašić, Ankica . .   Prva liga Jugoslavije 1957 (Crikvenica, 28.11-4.12.1957)
Joksić, Siniša10.10.1940 25.09.2012 Prva liga Jugoslavije 1958 (Vrnjačka Banja, 20-26.4.1958)
Pihajlić, Amalija04.07.1944   Ženski šampionat Vojvodine 1958 (Bela Crkva, 6-19.7.1958)
Petrović, Milka . .   Ženski šampionat Vojvodine 1958 (Bela Crkva, 6-19.7.1958)
Dundić, Ljubica . .   Ženski šampionat Vojvodine 1958 (Bela Crkva, 6-19.7.1958)
Vujošević, Smilja09.06.1935 30.07.2016 Ženski šampionat Vojvodine 1958 (Bela Crkva, 6-19.7.1958)
Korpaš, Marija . .   Ženski šampionat Vojvodine 1958 (Bela Crkva, 6-19.7.1958)
Živković, Ljubica25.09.1936 13.06.2017 Ženski šampionat Jugoslavije 1958 (Izola, 10-28.8.1958)
Stojković, Ananije10.10.1940 17.09.2022 Omladinski šampionat Jugoslavije 1958 (Radovljica, 15.8-2.9.1958)
Đorđević, Radovan15.01.1932   Petefi brigada 1959 (Bačka Topola, 9-21.8.1959)
Berta, Maćaš . .   Petefi brigada 1959 (Bačka Topola, 9-21.8.1959)
Šljivić, Vladislav22.03.1930 21.10.1985 Petefi brigada 1959 (Bačka Topola, 9-21.8.1959)
Benda, Janoš . .   Petefi brigada 1959 (Bačka Topola, 9-21.8.1959)
Jović, Ljubomir22.07.1942 28.10.2010 Omladinski šampionat Jugoslavije 1959 (Bled, 10-28.8.1959)
Milošević, Vladimir07.10.1943 14.12.2005 Omladinski šampionat Jugoslavije 1959 (Bled, 10-28.8.1959)
Hofman, K . .   Petefi brigada 1959 (Bačka Topola, 9-21.8.1959)
Kolar, Julijus . .   Prva liga Jugoslavije 1959 (Jugoslavija, 20.12.1959-14.2.1960)
Barbulović, Stevan18.04.1935   Prva liga Jugoslavije 1959 (Jugoslavija, 20.12.1959-14.2.1960)
Mašić, Ljubomir05.07.1936 06.11.2002 Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Cvetić, Marko . .   Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Radojević, Miomir . .1933 . .2002 Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Čanji, Margita . .   Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Božin, Mirjana . .   Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Bućan, Dušan12.03.1930 . .1995 Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Ivanović, Veljko . .   Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Maoduš, N . .   Prva liga Jugoslavije Zapad 1960 (Zagreb, 17-19.12.1960)
Pihajlić, Elisaveta . .   Nedeljković - Pihajlić 1961 (Beograd, 20-22.7.1961)
Cvetković, Srđan28.02.1946 16.02.2024 Omladinski šampionat Jugoslavije 1961 (Varaždin, 13-31.8.1961)
Ljuca, Mirsad . .1942   Omladinski šampionat Jugoslavije 1961 (Varaždin, 13-31.8.1961)
Baretić, Dragoljub04.04.1936 21.03.2018 Prva liga Jugoslavije Zapad 1962 (Zagreb, 27-29.1.1962)
Mejić, Petar14.02.1938 . .1994 Prva liga Jugoslavije Zapad 1962 (Zagreb, 27-29.1.1962)
Gulan, Mladen19.11.1940 30.12.2016 Prva liga Jugoslavije Zapad 1962 (Zagreb, 27-29.1.1962)
Basta, Dane17.05.1930 01.09.2023 Prva liga Jugoslavije Zapad 1962 (Zagreb, 27-29.1.1962)
Čabarkapa, Milenko24.07.1938 03.01.2018 Beogradski festival B 1962 (Beograd, 14-25.10.1962)
Vujović, Milorad14.03.1933 14.03.2001 Beogradski festival B 1962 (Beograd, 14-25.10.1962)
Balenović, Andrija15.09.1937 01.08.2013 Prva liga Jugoslavije 1963 (Bled, 12-18.5.1963)
Bužančić, Tomislav15.12.1939   Prva liga Jugoslavije 1963 (Bled, 12-18.5.1963)
Letić, Ratislava . .   Prva liga Jugoslavije 1963 (Bled, 12-18.5.1963)
Petrenj, Božidar11.06.1940 24.03.1984 Prva liga Jugoslavije 1963 (Bled, 12-18.5.1963)
Ujhazi, Ivan13.02.1945 24.04.2023 Omladinski šampionat Jugoslavije 1963 (Dravograd, 1-20.8.1963)
Rujević, Mirko . .1946   Omladinski šampionat Jugoslavije 1963 (Dravograd, 1-20.8.1963)
Miladinov, Milan20.01.1945   Prva liga Jugoslavije 1964 (Pula, 9-15.5.1964)
Rogaljski, Đorđe . .   Prva liga Jugoslavije 1964 (Pula, 9-15.5.1964)
Popov, Stevan04.10.1945   Omladinski šampionat Jugoslavije 1964 (Smederevska Palanka, 1-20.8.1964)
Krnić, Zdenko02.10.1947 23.07.2010 Ivan Parčetić 1964 (Sombor, 1-14.9.1964)
Čudina, Ivan . .1932 . .2003 Ivan Parčetić 1964 (Sombor, 1-14.9.1964)
Govedarica, Radovan14.02.1948   Omladinski šampionat Jugoslavije 1965 (Beograd, 11-30.8.1965)
Cvijanović, Velimir . .   Omladinski šampionat Jugoslavije 1965 (Beograd, 11-30.8.1965)
Perković, Marinko . .   Mirko Šrajber 1965 (Subotica, 10-25.10.1965)
Rašajski, Nada . . . .1998 Osmomartovski turnir B 1966 (Beograd, 21.2-7.3.1966)
Notaroš, Krasoje10.08.1946   Druga liga Jugoslavije Istok 1966 (Vrnjačka Banja, 25-27.2.1966)
Vidaković, Paja . .   Druga liga Jugoslavije Istok 1966 (Vrnjačka Banja, 25-27.2.1966)
Bjelajac, Milan14.03.1948 22.03.2023 Prva liga Jugoslavije 1966 (Vrnjačka Banja, 25-31.5.1966)
Čubrilo, ? . .   Prva liga Jugoslavije 1966 (Vrnjačka Banja, 25-31.5.1966)
Krstajić, ? . .   Prva liga Jugoslavije 1966 (Vrnjačka Banja, 25-31.5.1966)
Ivanić, ? . .   Prva liga Jugoslavije 1966 (Vrnjačka Banja, 25-31.5.1966)
Horvat, Irena . .   Ženski šampionat Jugoslavije 1966 (Bačka Palanka, 1-20.8.1966)
Kostić, Vladimir V06.11.1948   Omladinski šampionat Jugoslavije 1967 (Vrnjačka Banja, 15.8-5.9.1967)
Čabarkapa, Spasoje03.12.1938   Druga liga Jugoslavije Istok 1968 (Vrnjačka Banja, 7-9.6.1968)
Varga, Nada . .   Druga liga Jugoslavije Istok 1968 (Vrnjačka Banja, 7-9.6.1968)
Miličić, Aleksandar . .   Druga liga Jugoslavije Istok 1968 (Vrnjačka Banja, 7-9.6.1968)
Modrić, Stanko . .   Druga liga Jugoslavije Istok 1968 (Vrnjačka Banja, 7-9.6.1968)
Torma, Zita . .   Ženski šampionat Jugoslavije 1968 (Vrnjačka Banja, 1-20.8.1968)
Kovačević, Marija . .1915 . .1996 Ženski šampionat Jugoslavije 1968 (Vrnjačka Banja, 1-20.8.1968)
Jovančić, Miodrag19.12.1951 ??.??.???? Omladinski šampionat Jugoslavije 1968 (Slovenj Gradec, 1-20.8.1968)
Iđuški, Ognjen24.09.1950 . .2021 Omladinski šampionat Jugoslavije 1968 (Slovenj Gradec, 1-20.8.1968)
Orlov, Pavle17.07.1953 02.05.2018 Omladinski šampionat Jugoslavije 1969 (Kostolac, 1-20.8.1969)
Veličković, Saša01.04.1951   Omladinski šampionat Jugoslavije 1969 (Kostolac, 1-20.8.1969)
Tešić, Radenko . .   Bora Kostić 1969 (Vršac, 5-24.9.1969)
Loh, Vera . .   Ženski šampionat Jugoslavije 1969 (Leskovac, 23.9-9.10.1969)
Godar, Stipan19.09.1937 ??.07.2016 Šampionat Jugoslavije 1970 (Vrnjačka Banja, 20.2-7.3.1970)
Mujagić, Ramo17.11.1943   Šampionat Jugoslavije 1970 (Vrnjačka Banja, 20.2-7.3.1970)
Petrović, Vojislav29.03.1951   Šampionat Jugoslavije 1970 (Vrnjačka Banja, 20.2-7.3.1970)
Medenica, Vojislav . . ??.??.???? Šampionat Jugoslavije 1970 (Vrnjačka Banja, 20.2-7.3.1970)
Cvetković, Živojin . .   Šampionat Jugoslavije 1970 (Vrnjačka Banja, 20.2-7.3.1970)
Miolski, Zorica05.04.1950 31.01.2006 Ženski šampionat Jugoslavije 1970 (Radenci, 16.1-6.2.1971)
Kelemen-Radojević, Marija . .   Osmomartovski turnir B 1971 (Beograd, 20.2-4.3.1971)
Tadić, Krasimir13.06.1947 05.01.2015 Partizan 1972 (Novi Sad, 17-28.4.1972)
Iličin, Mladen31.08.1952   Prva liga Jugoslavije 1972 (Umag, 7-16.5.1972)
Bukvić, Mladen . .   Prva liga Jugoslavije 1972 (Umag, 7-16.5.1972)
Ivanović, Miroslav22.05.1955   Omladinski šampionat Jugoslavije 1972 (Golubac, 26.7-13.8.1972)
Sekelj, Geza28.02.1954 28.01.2008 Omladinski šampionat Jugoslavije 1972 (Golubac, 26.7-13.8.1972)
Trifunov, Momir . .1950 . .1999 Ivan Parčetić 1972 (Sombor, 15.11-2.12.1972)
Matijašević, Radojka10.05.1939   Ženski šampionat Jugoslavije 1972 (Poreč, 10.2-1.3.1973)
Doljanin, Tomislav29.11.1945   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Karadžić, Boriša08.10.1934 24.06.2009 Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Kurc, Ferenc28.04.1937   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Mamužić, Mirko18.10.1946 ??.11.2019 Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Mik, Aurel04.03.1944   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Orlov, Konstantin03.02.1952   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Petrović, Dragoljub07.09.1953   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Šebez, Miloš12.02.1948   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Živković, Negosim26.10.1947   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Kotre, Janoš . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Knežević, Nikola . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Savić, Veselin . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Zakić, Milovan . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Rajak, Miloš . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Lasković, Miloš . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Raspor, Vladimir . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Živojinov, Stevan . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Krga, Vasa . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Ivić, Lazar . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Balandžić, Nikola . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Vojinović, Ilija . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Živojinov, Bogdan . .   Šampionat Jugoslavije 1973 (Sutomore, 10-25.2.1973)
Zeljković, Milorad . .1956   Omladinski šampionat Jugoslavije 1973 (Beograd, 7-27.8.1973)
Vasiljev, Dušan07.01.1956 21.06.2012 Prva liga Jugoslavije 1973 (Šibenik, 2-12.9.1973)
Popović, Petar14.02.1959   Prva liga Jugoslavije 1973 (Šibenik, 2-12.9.1973)
Ivanišević, Dušica16.11.1958   Devojke-17 talenti 1974 (Novi Sad, 19.1-1.2.1974)
Ivković, Staka14.10.1959   Devojke-17 talenti 1974 (Novi Sad, 19.1-1.2.1974)
Đorđević, Edita30.12.1955   Devojke-17 talenti 1974 (Novi Sad, 19.1-1.2.1974)
Riđički, Nada07.12.1956   Devojke-17 talenti 1974 (Novi Sad, 19.1-1.2.1974)
Simić, Božanka . .   Devojke-17 talenti 1974 (Novi Sad, 19.1-1.2.1974)
Adžić, Slobodan22.04.1957   Prva liga Jugoslavije 1974 (Poreč, 12-22.9.1974)
Jevtić, Miodrag12.03.1959   Prva liga Jugoslavije 1974 (Poreč, 12-22.9.1974)
Veljić, Vesna14.03.1962   Devojke-20 šampionat Jugoslavije 1975 (Vršac, 8-18.7.1975)
Grek Čičovački, Jadranka16.12.1959   Devojke-20 šampionat Jugoslavije 1975 (Vršac, 8-18.7.1975)
Bućkoš, Dobrinka . .   Devojke-20 šampionat Jugoslavije 1975 (Vršac, 8-18.7.1975)
Čolak, Višnja . .   Devojke-20 šampionat Jugoslavije 1975 (Vršac, 8-18.7.1975)
Stefanov, Vera . .   Devojke-20 šampionat Jugoslavije 1975 (Vršac, 8-18.7.1975)
Bunić, Slavica . .   Devojke-20 šampionat Jugoslavije 1975 (Vršac, 8-18.7.1975)
Andrijević, Milan30.01.1959   Omladinski šampionat Jugoslavije 1975 (Golubac, 1-20.8.1975)
Kosanović, Olgica25.04.1961   Ženski šampionat Jugoslavije 1977 (Krk, 4-19.8.1977)
Ristić, Eleonora28.11.1960   Ženski šampionat Jugoslavije 1977 (Krk, 4-19.8.1977)
Vlaović, Đorđe30.03.1958 14.02.2017 Prva liga Jugoslavije 1977 (Njivice, 1-11.9.1977)
Mihić, Vladimir23.08.1960 18.08.2015 Prva liga Jugoslavije 1979 (Donji Milanovac, 25.8-5.9.1979)
Peković, Dušan05.02.1961   Prva liga Jugoslavije 1979 (Donji Milanovac, 25.8-5.9.1979)
Bućan, Stojan12.03.1930   Vršac Open 2006 (Vršac, 13-19.9.2006)
Popov, Milan10.08.1948 09.02.2015 Prvenstvo novosadskih liga 2007 (Novi Sad, 13-24.11.2007)
Tadić, Uroš02.07.1941 13.05.2023 Južno Bačka zona 2008 (Vojvodina, 25.5-19.10.2008)