Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
    Фејзић, Данис (1539) - партије

  Фејзић, Данис (1539) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Међународно првенство ЦС 2014 Б 1 04.07.2014  Ракић, Огњан 1809 0
2  Међународно првенство ЦС 2014 Б 2 05.07.2014  Ракић, Никола 1676 0
3  Међународно првенство ЦС 2014 Б 3 05.07.2014  Радојковић, Стефан 1636 0
4  Међународно првенство ЦС 2014 Б 5 08.07.2014  Јанковић, Милан 1596 0
5  Међународно првенство ЦС 2014 Б 6 08.07.2014  Лазић, Топлица 1525 0
6  Међународно првенство ЦС 2014 Б 7 09.07.2014  Алексић, Немања Д ---- 0
7  Међународно првенство ЦС 2014 Б 8 10.07.2014  Шакотић, Ана ---- 0
8  Међународно првенство ЦС 2015 Б 1 03.07.2015  Мирковић, Дејан 1862 0
9  Међународно првенство ЦС 2015 Б 2 04.07.2015  Пантић, Слободан 1728 0
10  Међународно првенство ЦС 2015 Б 3 04.07.2015  Мирковић, Александар ---- 0
11  Међународно првенство ЦС 2015 Б 6 07.07.2015  Демић, Александар 1735 0
12  Међународно првенство ЦС 2015 Б 7 08.07.2015  Мијалковић, Данијел ---- 0
13  Босна 2016 1 28.05.2016  Садиковић, Јасмин 2106 0
14  Босна 2016 2 29.05.2016  Станивуковић, Драго 1890 0
15  Босна 2016 4 30.05.2016  Кањић, Елвир ---- 0
16  Босна 2016 5 31.05.2016  Синик, Јагмур 1394 0
17  Босна 2016 7 01.06.2016  Драгановић, Сулејман 2082 0
18  Сребрно Језеро Б 2016 1 19.06.2016  Матић, Синиша 1837 0
19  Сребрно Језеро Б 2016 2 20.06.2016  Животић, Миломир 1703 0
20  Сребрно Језеро Б 2016 4 21.06.2016  Марковић, Слободан З 1599 0
21  Сребрно Језеро Б 2016 5 22.06.2016  Ковачевић, Никола Р ---- 0
22  Сребрно Језеро Б 2016 6 23.06.2016  Савић, Дуња ---- 0
23  Међународно првенство ЦС 2016 Б 1 07.07.2016  Георгијева, Емилија 1851 0
24  Међународно првенство ЦС 2016 Б 4 09.07.2016  Ракић, Никола 1666 0
25  Међународно првенство ЦС 2016 Б 6 12.07.2016  Анђелић, Ђорђе 1670 0
26  Међународно првенство ЦС 2016 Б 8 13.07.2016  Ђорић, Крста 1824 0
27  Босна 2017 1 13.05.2017  Камберовић, Сенад 2158 0
28  Босна 2017 2 14.05.2017  Окујаз, Дуру 1917 0
29  Босна 2017 4 15.05.2017  Перић, Перо 1678 0
30  Босна 2017 6 16.05.2017  Чолпа, Фахрудин 1882 0
31  Босна 2017 9 19.05.2017  Лакушић, Зоран 1775 0
32  Сребрно Језеро Б 2017 2 19.06.2017  Стојанов, Георги 1852 0
33  Сребрно Језеро Б 2017 4 20.06.2017  Делић, Миладин 1845 0
34  Сребрно Језеро Б 2017 5 21.06.2017  Генов, Валентин 1690 0
35  Сребрно Језеро Б 2017 6 22.06.2017  Илић, Драган З 1712 0
36  Сребрно Језеро Б 2017 7 23.06.2017  Савић, Дуња 1297 0
37  Параћин Б 2017 2 08.07.2017  Цолић, Александар 1796 0
38  Параћин Б 2017 3 08.07.2017  Кошћал, Арсеније 1706 0
39  Параћин Б 2017 6 11.07.2017  Шуковић, Дарко 1714 0
40  Параћин Б 2017 7 12.07.2017  Чеклецова, Дарија 1648 0
41  Параћин Б 2017 9 14.07.2017  Зикић, Петар 1555 0
42  Босна 2018 1 05.05.2018  Бућан, Елдин 2115 0
43  Босна 2018 2 06.05.2018  Тејлор, Роберт Грехам 1889 0
44  Босна 2018 7 09.05.2018  Зенелај, Самјуел 1840 0
45  Босна 2018 8 10.05.2018  Чамџија, Самир 1822 0
46  Сребрно Језеро Б 2017 3 18.06.2018  Филиповић, Томислав С 1726 0
47  Сребрно Језеро Б 2017 4 19.06.2018  Илић, Драган З 1644 0
48  Сребрно Језеро Б 2017 7 22.06.2018  Маширевић, Мирољуб 1871 0
49  Летњи аматерски опен 2018 1 25.06.2018  Јовановић, Дејан Р 2076 0
50  Летњи аматерски опен 2018 2 26.06.2018  Зајић, Милун 2017 0
51  Летњи аматерски опен 2018 8 30.06.2018  Канђолас, Константин 1792 0
52  Летњи аматерски опен 2018 9 01.07.2018  Стојановић, Срђан 1695 0
53  Параћин Б 2018 1 06.07.2018  Мохр, Пабло 1902 0
54  Параћин Б 2018 2 07.07.2018  Радовановић, Мирољуб Б 1883 0
55  Параћин Б 2018 3 07.07.2018  Власис, Милтијадис 1141 0
56  Параћин Б 2018 7 11.07.2018  Великић, Вуле 1802 0
57  Параћин Б 2018 8 12.07.2018  Глишић, Томислав 1844 0