Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Каруана, Фабијано (2832) - партије

ВМ Каруана, Фабијано (2832) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Синкфилд куп 2018 9 27.08.2018  Со, Весли 2780 ½
2  Синкфилд куп 2018 8 26.08.2018  Ананд, Вишванатан 2768 ½
3  Синкфилд куп 2018 7 25.08.2018  Карлсен, Магнус 2842 ½
4  Синкфилд куп 2018 5 22.08.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 ½
5  Синкфилд куп 2018 3 20.08.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 ½
6  Синкфилд куп 2018 2 19.08.2018  Аронјан, Левон 2767 ½
7  Синкфилд куп 2018 1 18.08.2018  Гришчук, Александар 2766 ½
8  Норвешка 2018 7 05.06.2018  Накамура, Хикару 2769 ½
9  Норвешка 2018 6 03.06.2018  Аронјан, Левон 2764 ½
10  Норвешка 2018 3 30.05.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
11  Норвешка 2018 2 29.05.2018  Мамеђаров, Шакријар 2808 ½
12  Првенство САД 2018 9 27.04.2018  Накамура, Хикару 2787 ½
13  Првенство САД 2018 8 26.04.2018  Со, Весли 2786 ½
14  Првенство САД 2018 5 22.04.2018  Шанкленд, Семјуел 2671 ½
15  Првенство САД 2018 1 18.04.2018  Лианг, Авондер 2552 ½
16  Гренке класик 2018 8 08.04.2018  Аронјан, Левон 2794 ½
17  Гренке класик 2018 6 06.04.2018  Ху, Јифан 2654 ½
18  Гренке класик 2018 5 05.04.2018  Ананд, Вишванатан 2776 ½
19  Гренке класик 2018 2 01.04.2018  Блуебаум, Матијас 2631 ½
20  Гренке класик 2018 1 31.03.2018  Карлсен, Магнус 2843 ½
21  Турнир Кандидата 2018 11 23.03.2018  Крамник, Владимир 2800 ½
22  Турнир Кандидата 2018 10 22.03.2018  Мамеђаров, Шакријар 2809 ½
23  Турнир Кандидата 2018 9 20.03.2018  Динг, Лижен 2769 ½
24  Турнир Кандидата 2018 8 19.03.2018  Со, Весли 2799 ½
25  Турнир Кандидата 2018 6 16.03.2018  Гришчук, Александар 2767 ½
26  Турнир Кандидата 2018 5 15.03.2018  Карјакин, Сергеј 2763 ½
27  Турнир Кандидата 2018 3 12.03.2018  Мамеђаров, Шакријар 2809 ½
28  Турнир Кандидата 2018 2 11.03.2018  Динг, Лижен 2769 ½
29  Тата стил 2018 13 28.01.2018  Свидлер, Пјотр 2768 ½
30  Тата стил 2018 11 26.01.2018  Гири, Аниш 2752 ½
31  Тата стил 2018 10 24.01.2018  Веи, Ји 2743 ½
32  Тата стил 2018 9 23.01.2018  Адхибан, Баскаран 2655 ½
33  Тата стил 2018 6 19.01.2018  Матлаков, Максим 2718 ½
34  Тата стил 2018 4 16.01.2018  Со, Весли 2792 ½
35  Тата стил 2018 2 14.01.2018  Џонс, Гавејн 2640 ½
36  Тата стил 2018 1 13.01.2018  Карлсен, Магнус 2834 ½