Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Каруана, Фабијано (2828) - партије

ВМ Каруана, Фабијано (2828) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Норвешка 2018 1 28.05.2018  Карлсен, Магнус 2843 0
2  Првенство САД 2018 4 21.04.2018  Изорија, Звијад 2599 0
3  Турнир Кандидата 2018 12 24.03.2018  Карјакин, Сергеј 2763 0
4  Тата стил 2018 12 27.01.2018  Крамник, Владимир 2787 0
5  Тата стил 2018 7 20.01.2018  Карјакин, Сергеј 2753 0
6  Тата стил 2018 5 17.01.2018  Мамеђаров, Шакријар 2804 0
7  Тата стил 2018 3 15.01.2018  Ананд, Вишванатан 2767 0
8  Синкфилд куп 2017 9 11.08.2017  Свидлер, Пјотр 2751 0
9  Синкфилд куп 2017 5 06.08.2017  Ананд, Вишванатан 2783 0
10  Норвешка 2017 6 12.06.2017  Ананд, Вишванатан 2786 0
11  Гренке класик 2017 1 15.04.2017  Ху, Јифан 2649 0
12  Првенство САД 2017 9 07.04.2017  Акобјан, Варужан 2645 0
13  Првенство САД 2017 7 05.04.2017  Жеребух, Јарослав 2605 0
14  Дортмунд 2016 1 09.07.2016  Вашје-Лаграв, Максим 2798 0
15  Меморијал Гашимова 2016 8 03.06.2016  Мамеђаров, Шакријар 2748 0
16  Турнир Кандидата 2016 14 28.03.2016  Карјакин, Сергеј 2760 0
17  Тата стил 2016 13 31.01.2016  Томашевски, Јевгениј 2728 0
18  Тата стил 2016 8 24.01.2016  Навара, Давид 2730 0
19  Светски куп 2015 7 20.09.2015  Мамеђаров, Шакријар 2736 0
20  Синкфилд куп 2015 6 29.08.2015  Гришчук, Александар 2771 0
21  Синкфилд куп 2015 2 24.08.2015  Карлсен, Магнус 2853 0
22  Синкфилд куп 2015 1 23.08.2015  Аронјан, Левон 2765 0
23  Дортмунд 2015 2 28.06.2015  Со, Весли 2778 0
24  Норвешка 2015 5 21.06.2015  Аронјан, Левон 2780 0
25  Норвешка 2015 3 18.06.2015  Накамура, Хикару 2802 0
26  Фиде Гран При 4 2014/5 8 22.05.2015  Јаковенко, Дмитриј 2738 0
27  Меморијал Гашимова 2015 3 19.04.2015  Карлсен, Магнус 2863 0
28  Циришки изазов 2015 1 14.02.2015  Накамура, Хикару 2776 0
29  Тата стил 2015 13 25.01.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2757 0
30  Тата стил 2015 6 16.01.2015  Карлсен, Магнус 2862 0
31  Тата стил 2015 5 15.01.2015  Војташек, Радослав 2744 0
32  Лондон Класик 2014 1 10.12.2014  Адамс, Мајкл 2745 0
33  Фиде Гран При 2 2014/5 1 21.10.2014  Вашје-Лаграв, Максим 2757 0
34  Фиде Гран При 1 2014/5 9 12.10.2014  Гришчук, Александар 2797 0
35  Фиде Гран При 1 2014/5 7 09.10.2014  Андрејкин, Дмитриј 2722 0
36  Норвешка 2014 9 13.06.2014  Карјакин, Сергеј 2771 0
37  Норвешка 2014 5 08.06.2014  Крамник, Владимир 2783 0
38  Меморијал Гашимова 2014 10 30.04.2014  Карлсен, Магнус 2881 0
39  Меморијал Гашимова 2014 5 24.04.2014  Мамеђаров, Шакријар 2760 0
40  Циришки изазов 2014 4 02.02.2014  Карлсен, Магнус 2872 0
41  Тата стил 2014 10 25.01.2014  Најдич, Аркадиј 2718 0
42  Тата стил 2014 4 15.01.2014  Домингез, Леније 2754 0
43  Тата стил 2014 2 12.01.2014  Аронјан, Левон 2812 0
44  Турнир краљева 2013 9 15.10.2013  Ванг, Хао 2733 0
45  Фиде Гран При 6 2012/3 7 29.09.2013  Накамура, Хикару 2772 0
46  Дортмунд 2013 8 03.08.2013  Крамник, Владимир 2784 0
47  Дортмунд 2013 4 29.07.2013  Ванг, Хао 2752 0
48  Дортмунд 2013 3 28.07.2013  Адамс, Мајкл 2740 0
49  Меморијал Таља 2013 4 17.06.2013  Накамура, Хикару 2784 0
50  Меморијал Таља 2013 2 14.06.2013  Гељфанд, Борис 2755 0
51  Фиде Гран При 4 2012/3 9 01.06.2013  Домингез, Леније 2723 0
52  Фиде Гран При 3 2012/3 10 29.04.2013  Топалов, Веселин 2771 0
53  Фиде Гран При 3 2012/3 2 19.04.2013  Пономарјов, Руслан 2733 0
54  Гренке класик 2013 9 16.02.2013  Адамс, Мајкл 2725 0
55  Тата стил 2013 12 26.01.2013  Ван Вели, Лук 2679 0
56  Тата стил 2013 11 25.01.2013  Гири, Аниш 2726 0
57  Тата стил 2013 10 23.01.2013  Накамура, Хикару 2769 0
58  Тата стил 2013 5 17.01.2013  Леко, Петер 2735 0
59  Тата стил 2013 3 14.01.2013  Ананд, Вишванатан 2772 0
60  Фиде Гран При 2 2012/3 9 02.12.2012  Ванг, Хао 2737 0
61  Фиде Гран При 2 2012/3 2 23.11.2012  Морозевич, Александар 2748 0
62  Грен слем мастерс 2012 6 08.10.2012  Карлсен, Магнус 2843 0
63  Дортмунд 2012 2 14.07.2012  Пономарјов, Руслан 2726 0
64  Меморијал Таља 2012 9 18.06.2012  Аронјан, Левон 2825 0
65  Меморијал Таља 2012 1 08.06.2012  Морозевич, Александар 2769 0
66  Тата стил 2012 9 24.01.2012  Аронјан, Левон 2805 0
67  Ређо Емилија 2011 5 31.12.2011  Гири, Аниш 2714 0
68  Ређо Емилија 2011 3 29.12.2011  Иванчук, Василиј 2775 0
69  Ређо Емилија 2011 1 27.12.2011  Морозевич, Александар 2762 0
70  Турнир Карпова 2011 5 08.10.2011  Бакро, Етјен 2705 0
71  Бил 2011 8 27.07.2011  Широв, Алексеј 2714 0
72  Бил 2011 5 23.07.2011  Морозевич, Александар 2694 0
73  Бил 2011 4 22.07.2011  Карлсен, Магнус 2821 0
74  Бил 2011 3 20.07.2011  Широв, Алексеј 2714 0
75  Корус 2010 9 26.01.2010  Смитс, Јан 2657 0
76  Корус 2010 6 22.01.2010  Леко, Петер 2739 0
77  Корус 2010 2 17.01.2010  Широв, Алексеј 2723 0
78  Бил 2009 8 28.07.2009  Иванчук, Василиј 2703 0
79  Бил 2009 7 27.07.2009  Вашје-Лаграв, Максим 2703 0
80  Бил 2009 3 21.07.2009  Иванчук, Василиј 2703 0