Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меч: Карлсен-Каруана 12 26.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
2  Меч: Карлсен-Каруана 11 24.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
3  Меч: Карлсен-Каруана 10 22.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
4  Меч: Карлсен-Каруана 9 21.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
5  Меч: Карлсен-Каруана 8 19.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
6  Меч: Карлсен-Каруана 7 18.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
7  Меч: Карлсен-Каруана 6 16.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
8  Меч: Карлсен-Каруана 5 15.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
9  Меч: Карлсен-Каруана 4 13.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
10  Меч: Карлсен-Каруана 3 12.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
11  Меч: Карлсен-Каруана 2 10.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
12  Меч: Карлсен-Каруана 1 09.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
13  Синкфилд куп 2018 9 27.08.2018  Накамура, Хикару 2777 1
14  Синкфилд куп 2018 8 26.08.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 ½
15  Синкфилд куп 2018 7 25.08.2018  Каруана, Фабијано 2822 ½
16  Синкфилд куп 2018 6 24.08.2018  Гришчук, Александар 2766 ½
17  Синкфилд куп 2018 5 22.08.2018  Со, Весли 2780 ½
18  Синкфилд куп 2018 4 21.08.2018  Ананд, Вишванатан 2768 ½
19  Синкфилд куп 2018 3 20.08.2018  Аронјан, Левон 2767 ½
20  Синкфилд куп 2018 2 19.08.2018  Карјакин, Сергеј 2773 1
21  Синкфилд куп 2018 1 18.08.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 ½
22  Бил 2018 10 01.08.2018  Георгијадис, Нико 2526 1
23  Бил 2018 9 31.07.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 0
24  Бил 2018 8 30.07.2018  Свидлер, Пјотр 2753 ½
25  Бил 2018 7 29.07.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 ½
26  Бил 2018 6 27.07.2018  Навара, Давид 2741 ½
27  Бил 2018 5 26.07.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 ½
28  Бил 2018 4 25.07.2018  Георгијадис, Нико 2526 ½
29  Бил 2018 3 24.07.2018  Свидлер, Пјотр 2753 ½
30  Бил 2018 2 23.07.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 1
31  Бил 2018 1 22.07.2018  Навара, Давид 2741 1
32  Норвешка 2018 9 07.06.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
33  Норвешка 2018 8 06.06.2018  Мамеђаров, Шакријар 2808 ½
34  Норвешка 2018 6 03.06.2018  Со, Весли 2778 0
35  Норвешка 2018 5 02.06.2018  Ананд, Вишванатан 2760 ½
36  Норвешка 2018 4 01.06.2018  Накамура, Хикару 2769 ½
37  Норвешка 2018 3 30.05.2018  Аронјан, Левон 2764 1
38  Норвешка 2018 2 29.05.2018  Карјакин, Сергеј 2782 ½
39  Норвешка 2018 1 28.05.2018  Каруана, Фабијано 2822 1
40  Меморијал Гашимова 2018 9 28.04.2018  Динг, Лижен 2778 ½
41  Меморијал Гашимова 2018 8 27.04.2018  Гири, Аниш 2777 1
42  Меморијал Гашимова 2018 7 26.04.2018  Топалов, Веселин 2749 1
43  Меморијал Гашимова 2018 6 25.04.2018  Карјакин, Сергеј 2778 ½
44  Меморијал Гашимова 2018 5 23.04.2018  Војташек, Радослав 2744 1
45  Меморијал Гашимова 2018 4 22.04.2018  Раџабов, Тејмур 2748 ½
46  Меморијал Гашимова 2018 3 21.04.2018  Мамедов, Рауф 2704 ½
47  Меморијал Гашимова 2018 2 20.04.2018  Навара, Давид 2745 ½
48  Меморијал Гашимова 2018 1 19.04.2018  Мамеђаров, Шакријар 2814 ½
49  Гренке класик 2018 9 09.04.2018  Ананд, Вишванатан 2776 ½
50  Гренке класик 2018 8 08.04.2018  Витјугов, Никита 2735 ½
51  Гренке класик 2018 7 07.04.2018  Најдич, Аркадиј 2701 1
52  Гренке класик 2018 6 06.04.2018  Аронјан, Левон 2794 ½
53  Гренке класик 2018 5 05.04.2018  Мејер, Георг 2648 ½
54  Гренке класик 2018 4 04.04.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
55  Гренке класик 2018 3 02.04.2018  Блуебаум, Матијас 2631 ½
56  Гренке класик 2018 2 01.04.2018  Ху, Јифан 2654 1
57  Гренке класик 2018 1 31.03.2018  Каруана, Фабијано 2784 ½
58  Тата стил 2018 13 28.01.2018  Карјакин, Сергеј 2753 ½
59  Тата стил 2018 12 27.01.2018  Матлаков, Максим 2718 1
60  Тата стил 2018 11 26.01.2018  Мамеђаров, Шакријар 2804 ½
61  Тата стил 2018 10 24.01.2018  Со, Весли 2792 1
62  Тата стил 2018 9 23.01.2018  Ананд, Вишванатан 2767 ½
63  Тата стил 2018 8 21.01.2018  Џонс, Гавејн 2640 1
64  Тата стил 2018 7 20.01.2018  Ху, Јифан 2680 1
65  Тата стил 2018 6 19.01.2018  Свидлер, Пјотр 2768 ½
66  Тата стил 2018 5 17.01.2018  Крамник, Владимир 2787 ½
67  Тата стил 2018 4 16.01.2018  Гири, Аниш 2752 ½
68  Тата стил 2018 3 15.01.2018  Веи, Ји 2743 ½
69  Тата стил 2018 2 14.01.2018  Адхибан, Баскаран 2655 1
70  Тата стил 2018 1 13.01.2018  Каруана, Фабијано 2811 ½