Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Лондон Класик 2017 6 08.12.2017  Накамура, Хикару 2781 ½
2  Лондон Класик 2017 5 06.12.2017  Со, Весли 2788 ½
3  Лондон Класик 2017 4 05.12.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
4  Лондон Класик 2017 3 04.12.2017  Ананд, Вишванатан 2782 ½
5  Лондон Класик 2017 2 03.12.2017  Карјакин, Сергеј 2760 ½
6  Лондон Класик 2017 1 01.12.2017  Каруана, Фабијано 2799 ½
7  Светски куп 2017 6 10.09.2017  Бу, Сјенгџи 2714 ½
8  Синкфилд куп 2017 8 10.08.2017  Непомњашчи, Јан 2751 ½
9  Синкфилд куп 2017 7 09.08.2017  Свидлер, Пјотр 2751 ½
10  Синкфилд куп 2017 6 08.08.2017  Накамура, Хикару 2792 ½
11  Синкфилд куп 2017 3 04.08.2017  Ананд, Вишванатан 2783 ½
12  Синкфилд куп 2017 1 02.08.2017  Каруана, Фабијано 2807 ½
13  Норвешка 2017 9 16.06.2017  Ананд, Вишванатан 2786 ½
14  Норвешка 2017 6 12.06.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2796 ½
15  Норвешка 2017 5 11.06.2017  Гири, Аниш 2771 ½
16  Норвешка 2017 3 08.06.2017  Накамура, Хикару 2785 ½
17  Норвешка 2017 2 07.06.2017  Каруана, Фабијано 2808 ½
18  Норвешка 2017 1 06.06.2017  Со, Весли 2812 ½
19  Гренке класик 2017 7 22.04.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2803 ½
20  Гренке класик 2017 6 21.04.2017  Најдич, Аркадиј 2702 ½
21  Гренке класик 2017 4 19.04.2017  Каруана, Фабијано 2817 ½
22  Гренке класик 2017 3 17.04.2017  Ху, Јифан 2649 ½
23  Гренке класик 2017 2 16.04.2017  Аронјан, Левон 2774 ½
24  Гренке класик 2017 1 15.04.2017  Блуебаум, Матијас 2634 ½
25  Тата стил 2017 13 29.01.2017  Карјакин, Сергеј 2785 ½
26  Тата стил 2017 11 27.01.2017  Адхибан, Баскаран 2653 ½
27  Тата стил 2017 10 25.01.2017  Харикришна, Пентала 2766 ½
28  Тата стил 2017 7 21.01.2017  Гири, Аниш 2773 ½
29  Тата стил 2017 6 20.01.2017  Аронјан, Левон 2780 ½
30  Тата стил 2017 5 19.01.2017  Непомњашчи, Јан 2767 ½
31  Тата стил 2017 3 16.01.2017  Андрејкин, Дмитриј 2736 ½
32  Тата стил 2017 1 14.01.2017  Со, Весли 2808 ½