Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Лондон Класик 2017 9 11.12.2017  Аронјан, Левон 2805 1
2  Лондон Класик 2017 8 10.12.2017  Непомњашчи, Јан 2729 0
3  Лондон Класик 2017 7 09.12.2017  Адамс, Мајкл 2715 1
4  Лондон Класик 2017 6 08.12.2017  Накамура, Хикару 2781 ½
5  Лондон Класик 2017 5 06.12.2017  Со, Весли 2788 ½
6  Лондон Класик 2017 4 05.12.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
7  Лондон Класик 2017 3 04.12.2017  Ананд, Вишванатан 2782 ½
8  Лондон Класик 2017 2 03.12.2017  Карјакин, Сергеј 2760 ½
9  Лондон Класик 2017 1 01.12.2017  Каруана, Фабијано 2799 ½
10  Светски куп 2017 6 10.09.2017  Бу, Сјенгџи 2714 ½
11  Светски куп 2017 5 09.09.2017  Бу, Сјенгџи 2714 0
12  Светски куп 2017 4 07.09.2017  Дрејев, Алексеј 2648 1
13  Светски куп 2017 3 06.09.2017  Дрејев, Алексеј 2648 1
14  Светски куп 2017 2 04.09.2017  Балогун, Олувафеми 2255 1
15  Светски куп 2017 1 03.09.2017  Балогун, Олувафеми 2255 1
16  Синкфилд куп 2017 9 11.08.2017  Аронјан, Левон 2799 1
17  Синкфилд куп 2017 8 10.08.2017  Непомњашчи, Јан 2751 ½
18  Синкфилд куп 2017 7 09.08.2017  Свидлер, Пјотр 2751 ½
19  Синкфилд куп 2017 6 08.08.2017  Накамура, Хикару 2792 ½
20  Синкфилд куп 2017 5 06.08.2017  Со, Весли 2810 1
21  Синкфилд куп 2017 4 05.08.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2789 0
22  Синкфилд куп 2017 3 04.08.2017  Ананд, Вишванатан 2783 ½
23  Синкфилд куп 2017 2 03.08.2017  Карјакин, Сергеј 2773 1
24  Синкфилд куп 2017 1 02.08.2017  Каруана, Фабијано 2807 ½
25  Норвешка 2017 9 16.06.2017  Ананд, Вишванатан 2786 ½
26  Норвешка 2017 8 15.06.2017  Карјакин, Сергеј 2781 1
27  Норвешка 2017 7 14.06.2017  Крамник, Владимир 2808 0
28  Норвешка 2017 6 12.06.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2796 ½
29  Норвешка 2017 5 11.06.2017  Гири, Аниш 2771 ½
30  Норвешка 2017 4 10.06.2017  Аронјан, Левон 2793 0
31  Норвешка 2017 3 08.06.2017  Накамура, Хикару 2785 ½
32  Норвешка 2017 2 07.06.2017  Каруана, Фабијано 2808 ½
33  Норвешка 2017 1 06.06.2017  Со, Весли 2812 ½
34  Гренке класик 2017 7 22.04.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2803 ½
35  Гренке класик 2017 6 21.04.2017  Најдич, Аркадиј 2702 ½
36  Гренке класик 2017 5 20.04.2017  Мејер, Георг 2621 1
37  Гренке класик 2017 4 19.04.2017  Каруана, Фабијано 2817 ½
38  Гренке класик 2017 3 17.04.2017  Ху, Јифан 2649 ½
39  Гренке класик 2017 2 16.04.2017  Аронјан, Левон 2774 ½
40  Гренке класик 2017 1 15.04.2017  Блуебаум, Матијас 2634 ½
41  Тата стил 2017 13 29.01.2017  Карјакин, Сергеј 2785 ½
42  Тата стил 2017 12 28.01.2017  Ељанов, Павел 2755 1
43  Тата стил 2017 11 27.01.2017  Адхибан, Баскаран 2653 ½
44  Тата стил 2017 10 25.01.2017  Харикришна, Пентала 2766 ½
45  Тата стил 2017 9 24.01.2017  Ван Вели, Лук 2695 1
46  Тата стил 2017 8 22.01.2017  Рапорт, Рихард 2702 0
47  Тата стил 2017 7 21.01.2017  Гири, Аниш 2773 ½
48  Тата стил 2017 6 20.01.2017  Аронјан, Левон 2780 ½
49  Тата стил 2017 5 19.01.2017  Непомњашчи, Јан 2767 ½
50  Тата стил 2017 4 17.01.2017  Веи, Ји 2706 1
51  Тата стил 2017 3 16.01.2017  Андрејкин, Дмитриј 2736 ½
52  Тата стил 2017 2 15.01.2017  Војташек, Радослав 2750 1
53  Тата стил 2017 1 14.01.2017  Со, Весли 2808 ½