Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меч: Карлсен-Карјакин 10 24.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 1
2  Грен слем мастерс 2016 9 22.07.2016  Гири, Аниш 2785 1
3  Грен слем мастерс 2016 4 16.07.2016  Со, Весли 2770 1
4  Грен слем мастерс 2016 3 15.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 1
5  Грен слем мастерс 2016 2 14.07.2016  Веи, Ји 2696 1
6  Норвешка 2016 9 29.04.2016  Ељанов, Павел 2765 1
7  Норвешка 2016 7 27.04.2016  Крамник, Владимир 2801 1
8  Норвешка 2016 3 21.04.2016  Гранделијус, Нилс 2649 1
9  Норвешка 2016 1 19.04.2016  Харикришна, Пентала 2763 1
10  Тата стил 2016 11 29.01.2016  Ху, Јифан 2673 1
11  Тата стил 2016 9 26.01.2016  Адамс, Мајкл 2744 1
12  Тата стил 2016 7 23.01.2016  Ељанов, Павел 2760 1
13  Тата стил 2016 6 22.01.2016  Томашевски, Јевгениј 2728 1
14  Тата стил 2016 5 21.01.2016  Ван Вели, Лук 2640 1