Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меч: Карлсен-Карјакин 12 28.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
2  Меч: Карлсен-Карјакин 11 26.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
3  Меч: Карлсен-Карјакин 9 23.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
4  Меч: Карлсен-Карјакин 7 20.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
5  Меч: Карлсен-Карјакин 6 18.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
6  Меч: Карлсен-Карјакин 5 17.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
7  Меч: Карлсен-Карјакин 4 15.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
8  Меч: Карлсен-Карјакин 3 14.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
9  Меч: Карлсен-Карјакин 2 12.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
10  Меч: Карлсен-Карјакин 1 11.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
11  Грен слем мастерс 2016 10 23.07.2016  Со, Весли 2770 ½
12  Грен слем мастерс 2016 8 21.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 ½
13  Грен слем мастерс 2016 7 20.07.2016  Веи, Ји 2696 ½
14  Грен слем мастерс 2016 6 19.07.2016  Накамура, Хикару 2787 ½
15  Грен слем мастерс 2016 5 17.07.2016  Гири, Аниш 2785 ½
16  Норвешка 2016 6 25.04.2016  Вашје-Лаграв, Максим 2788 ½
17  Норвешка 2016 5 24.04.2016  Гири, Аниш 2790 ½
18  Норвешка 2016 4 22.04.2016  Ли, Чао 2755 ½
19  Норвешка 2016 2 20.04.2016  Топалов, Веселин 2754 ½
20  Тата стил 2016 13 31.01.2016  Динг, Лижен 2766 ½
21  Тата стил 2016 12 30.01.2016  Со, Весли 2773 ½
22  Тата стил 2016 10 27.01.2016  Гири, Аниш 2798 ½
23  Тата стил 2016 8 24.01.2016  Карјакин, Сергеј 2769 ½
24  Тата стил 2016 4 19.01.2016  Мамеђаров, Шакријар 2747 ½
25  Тата стил 2016 3 18.01.2016  Веи, Ји 2706 ½
26  Тата стил 2016 2 17.01.2016  Каруана, Фабијано 2787 ½
27  Тата стил 2016 1 16.01.2016  Навара, Давид 2730 ½