Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меч: Карлсен-Карјакин 12 28.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
2  Меч: Карлсен-Карјакин 11 26.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
3  Меч: Карлсен-Карјакин 10 24.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 1
4  Меч: Карлсен-Карјакин 9 23.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
5  Меч: Карлсен-Карјакин 8 21.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 0
6  Меч: Карлсен-Карјакин 7 20.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
7  Меч: Карлсен-Карјакин 6 18.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
8  Меч: Карлсен-Карјакин 5 17.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
9  Меч: Карлсен-Карјакин 4 15.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
10  Меч: Карлсен-Карјакин 3 14.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
11  Меч: Карлсен-Карјакин 2 12.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
12  Меч: Карлсен-Карјакин 1 11.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
13  Грен слем мастерс 2016 10 23.07.2016  Со, Весли 2770 ½
14  Грен слем мастерс 2016 9 22.07.2016  Гири, Аниш 2785 1
15  Грен слем мастерс 2016 8 21.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 ½
16  Грен слем мастерс 2016 7 20.07.2016  Веи, Ји 2696 ½
17  Грен слем мастерс 2016 6 19.07.2016  Накамура, Хикару 2787 ½
18  Грен слем мастерс 2016 5 17.07.2016  Гири, Аниш 2785 ½
19  Грен слем мастерс 2016 4 16.07.2016  Со, Весли 2770 1
20  Грен слем мастерс 2016 3 15.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 1
21  Грен слем мастерс 2016 2 14.07.2016  Веи, Ји 2696 1
22  Грен слем мастерс 2016 1 13.07.2016  Накамура, Хикару 2787 0
23  Норвешка 2016 9 29.04.2016  Ељанов, Павел 2765 1
24  Норвешка 2016 8 28.04.2016  Аронјан, Левон 2784 0
25  Норвешка 2016 7 27.04.2016  Крамник, Владимир 2801 1
26  Норвешка 2016 6 25.04.2016  Вашје-Лаграв, Максим 2788 ½
27  Норвешка 2016 5 24.04.2016  Гири, Аниш 2790 ½
28  Норвешка 2016 4 22.04.2016  Ли, Чао 2755 ½
29  Норвешка 2016 3 21.04.2016  Гранделијус, Нилс 2649 1
30  Норвешка 2016 2 20.04.2016  Топалов, Веселин 2754 ½
31  Норвешка 2016 1 19.04.2016  Харикришна, Пентала 2763 1
32  Тата стил 2016 13 31.01.2016  Динг, Лижен 2766 ½
33  Тата стил 2016 12 30.01.2016  Со, Весли 2773 ½
34  Тата стил 2016 11 29.01.2016  Ху, Јифан 2673 1
35  Тата стил 2016 10 27.01.2016  Гири, Аниш 2798 ½
36  Тата стил 2016 9 26.01.2016  Адамс, Мајкл 2744 1
37  Тата стил 2016 8 24.01.2016  Карјакин, Сергеј 2769 ½
38  Тата стил 2016 7 23.01.2016  Ељанов, Павел 2760 1
39  Тата стил 2016 6 22.01.2016  Томашевски, Јевгениј 2728 1
40  Тата стил 2016 5 21.01.2016  Ван Вели, Лук 2640 1
41  Тата стил 2016 4 19.01.2016  Мамеђаров, Шакријар 2747 ½
42  Тата стил 2016 3 18.01.2016  Веи, Ји 2706 ½
43  Тата стил 2016 2 17.01.2016  Каруана, Фабијано 2787 ½
44  Тата стил 2016 1 16.01.2016  Навара, Давид 2730 ½