Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меч: Ананд-Карлсен 10 22.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
2  Меч: Ананд-Карлсен 8 19.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
3  Меч: Ананд-Карлсен 7 18.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
4  Меч: Ананд-Карлсен 4 13.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
5  Меч: Ананд-Карлсен 3 12.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
6  Меч: Ананд-Карлсен 2 10.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
7  Меч: Ананд-Карлсен 1 09.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
8  Меморијал Таља 2013 9 23.06.2013  Мамеђаров, Шакријар 2753 ½
9  Меморијал Таља 2013 7 21.06.2013  Морозевич, Александар 2760 ½
10  Меморијал Таља 2013 6 19.06.2013  Гељфанд, Борис 2755 ½
11  Меморијал Таља 2013 4 17.06.2013  Андрејкин, Дмитриј 2713 ½
12  Меморијал Таља 2013 2 14.06.2013  Карјакин, Сергеј 2782 ½
13  Норвешка 2013 9 18.05.2013  Аронјан, Левон 2813 ½
14  Норвешка 2013 4 12.05.2013  Свидлер, Пјотр 2769 ½
15  Норвешка 2013 3 10.05.2013  Накамура, Хикару 2775 ½
16  Норвешка 2013 2 09.05.2013  Ананд, Вишванатан 2783 ½
17  Норвешка 2013 1 08.05.2013  Топалов, Веселин 2793 ½
18  Турнир Кандидата 2013 11 28.03.2013  Гришчук, Александар 2764 ½
19  Турнир Кандидата 2013 9 25.03.2013  Крамник, Владимир 2810 ½
20  Турнир Кандидата 2013 8 24.03.2013  Аронјан, Левон 2809 ½
21  Турнир Кандидата 2013 7 23.03.2013  Раџабов, Тејмур 2793 ½
22  Турнир Кандидата 2013 5 20.03.2013  Иванчук, Василиј 2757 ½
23  Турнир Кандидата 2013 2 16.03.2013  Крамник, Владимир 2810 ½
24  Турнир Кандидата 2013 1 15.03.2013  Аронјан, Левон 2809 ½
25  Тата стил 2013 13 27.01.2013  Гири, Аниш 2726 ½
26  Тата стил 2013 11 25.01.2013  Ванг, Хао 2752 ½
27  Тата стил 2013 7 19.01.2013  Леко, Петер 2735 ½
28  Тата стил 2013 5 17.01.2013  Ананд, Вишванатан 2772 ½
29  Тата стил 2013 2 13.01.2013  Аронјан, Левон 2802 ½
30  Тата стил 2013 1 12.01.2013  Каруана, Фабијано 2781 ½