Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Лондон Класик 2012 6 07.12.2012  Полгар, Јудит 2705 1
2  Лондон Класик 2012 5 06.12.2012  Адамс, Мајкл 2710 1
3  Лондон Класик 2012 4 04.12.2012  Џонс, Гавејн 2644 1
4  Лондон Класик 2012 2 02.12.2012  Аронјан, Левон 2815 1
5  Лондон Класик 2012 1 01.12.2012  Мекшејн, Лук 2713 1
6  Грен слем мастерс 2012 9 12.10.2012  Ананд, Вишванатан 2780 1
7  Грен слем мастерс 2012 7 09.10.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 1
8  Грен слем мастерс 2012 6 08.10.2012  Каруана, Фабијано 2773 1
9  Грен слем мастерс 2012 2 25.09.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 1
10  Бил 2012 8 31.07.2012  Бологан, Виктор 2732 1
11  Бил 2012 7 30.07.2012  Ванг, Хао 2739 1
12  Бил 2012 3 29.07.2012  Бологан, Виктор 2732 1
13  Бил 2012 2 24.07.2012  Ванг, Хао 2739 1
14  Меморијал Таља 2012 9 18.06.2012  Мекшејн, Лук 2706 1
15  Меморијал Таља 2012 5 13.06.2012  Раџабов, Тејмур 2784 1
16  Тата стил 2012 11 27.01.2012  Топалов, Веселин 2770 1
17  Тата стил 2012 7 21.01.2012  Гељфанд, Борис 2739 1
18  Тата стил 2012 3 16.01.2012  Аронјан, Левон 2805 1
19  Тата стил 2012 1 14.01.2012  Гашимов, Вугар 2761 1