Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Синкфилд куп 2018 9 27.08.2018  Накамура, Хикару 2777 1
2  Синкфилд куп 2018 2 19.08.2018  Карјакин, Сергеј 2773 1
3  Бил 2018 10 01.08.2018  Георгијадис, Нико 2526 1
4  Бил 2018 2 23.07.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 1
5  Бил 2018 1 22.07.2018  Навара, Давид 2741 1
6  Норвешка 2018 3 30.05.2018  Аронјан, Левон 2764 1
7  Норвешка 2018 1 28.05.2018  Каруана, Фабијано 2822 1
8  Меморијал Гашимова 2018 8 27.04.2018  Гири, Аниш 2777 1
9  Меморијал Гашимова 2018 7 26.04.2018  Топалов, Веселин 2749 1
10  Меморијал Гашимова 2018 5 23.04.2018  Војташек, Радослав 2744 1
11  Гренке класик 2018 7 07.04.2018  Најдич, Аркадиј 2701 1
12  Гренке класик 2018 2 01.04.2018  Ху, Јифан 2654 1
13  Тата стил 2018 12 27.01.2018  Матлаков, Максим 2718 1
14  Тата стил 2018 10 24.01.2018  Со, Весли 2792 1
15  Тата стил 2018 8 21.01.2018  Џонс, Гавејн 2640 1
16  Тата стил 2018 7 20.01.2018  Ху, Јифан 2680 1
17  Тата стил 2018 2 14.01.2018  Адхибан, Баскаран 2655 1
18  Лондон Класик 2017 9 11.12.2017  Аронјан, Левон 2805 1
19  Лондон Класик 2017 7 09.12.2017  Адамс, Мајкл 2715 1
20  Светски куп 2017 4 07.09.2017  Дрејев, Алексеј 2648 1
21  Светски куп 2017 3 06.09.2017  Дрејев, Алексеј 2648 1
22  Светски куп 2017 2 04.09.2017  Балогун, Олувафеми 2255 1
23  Светски куп 2017 1 03.09.2017  Балогун, Олувафеми 2255 1
24  Синкфилд куп 2017 9 11.08.2017  Аронјан, Левон 2799 1
25  Синкфилд куп 2017 5 06.08.2017  Со, Весли 2810 1
26  Синкфилд куп 2017 2 03.08.2017  Карјакин, Сергеј 2773 1
27  Норвешка 2017 8 15.06.2017  Карјакин, Сергеј 2781 1
28  Гренке класик 2017 5 20.04.2017  Мејер, Георг 2621 1
29  Тата стил 2017 12 28.01.2017  Ељанов, Павел 2755 1
30  Тата стил 2017 9 24.01.2017  Ван Вели, Лук 2695 1
31  Тата стил 2017 4 17.01.2017  Веи, Ји 2706 1
32  Тата стил 2017 2 15.01.2017  Војташек, Радослав 2750 1
33  Меч: Карлсен-Карјакин 10 24.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 1
34  Грен слем мастерс 2016 9 22.07.2016  Гири, Аниш 2785 1
35  Грен слем мастерс 2016 4 16.07.2016  Со, Весли 2770 1
36  Грен слем мастерс 2016 3 15.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 1
37  Грен слем мастерс 2016 2 14.07.2016  Веи, Ји 2696 1
38  Норвешка 2016 9 29.04.2016  Ељанов, Павел 2765 1
39  Норвешка 2016 7 27.04.2016  Крамник, Владимир 2801 1
40  Норвешка 2016 3 21.04.2016  Гранделијус, Нилс 2649 1
41  Норвешка 2016 1 19.04.2016  Харикришна, Пентала 2763 1
42  Тата стил 2016 11 29.01.2016  Ху, Јифан 2673 1
43  Тата стил 2016 9 26.01.2016  Адамс, Мајкл 2744 1
44  Тата стил 2016 7 23.01.2016  Ељанов, Павел 2760 1
45  Тата стил 2016 6 22.01.2016  Томашевски, Јевгениј 2728 1
46  Тата стил 2016 5 21.01.2016  Ван Вели, Лук 2640 1
47  Лондон Класик 2015 9 13.12.2015  Гришчук, Александар 2747 1
48  Лондон Класик 2015 7 11.12.2015  Накамура, Хикару 2793 1
49  Синкфилд куп 2015 5 27.08.2015  Со, Весли 2779 1
50  Синкфилд куп 2015 3 25.08.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2731 1
51  Синкфилд куп 2015 2 24.08.2015  Каруана, Фабијано 2808 1
52  Норвешка 2015 8 24.06.2015  Аронјан, Левон 2780 1
53  Норвешка 2015 5 21.06.2015  Гришчук, Александар 2781 1
54  Меморијал Гашимова 2015 9 26.04.2015  Мамедов, Рауф 2651 1
55  Меморијал Гашимова 2015 7 24.04.2015  Крамник, Владимир 2783 1
56  Меморијал Гашимова 2015 5 21.04.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2762 1
57  Меморијал Гашимова 2015 3 19.04.2015  Каруана, Фабијано 2802 1
58  Меморијал Гашимова 2015 2 18.04.2015  Мамеђаров, Шакријар 2754 1
59  Гренке класик 2015 5 07.02.2015  Барамидзе, Давид 2594 1
60  Гренке класик 2015 4 06.02.2015  Ананд, Вишванатан 2797 1
61  Гренке класик 2015 2 03.02.2015  Адамс, Мајкл 2738 1
62  Тата стил 2015 9 20.01.2015  Раџабов, Тејмур 2734 1
63  Тата стил 2015 8 18.01.2015  Џобава, Баадур 2727 1
64  Тата стил 2015 7 17.01.2015  Ху, Јифан 2673 1
65  Тата стил 2015 6 16.01.2015  Каруана, Фабијано 2820 1
66  Тата стил 2015 5 15.01.2015  Аронјан, Левон 2797 1
67  Тата стил 2015 4 13.01.2015  Ван Вели, Лук 2667 1
68  Меч: Карлсен-Ананд 11 23.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 1
69  Меч: Карлсен-Ананд 6 15.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 1
70  Меч: Карлсен-Ананд 2 09.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 1
71  Синкфилд куп 2014 7 03.09.2014  Накамура, Хикару 2787 1
72  Синкфилд куп 2014 5 31.08.2014  Аронјан, Левон 2805 1
73  Норвешка 2014 9 13.06.2014  Агдештајн, Симен 2628 1
74  Норвешка 2014 5 08.06.2014  Аронјан, Левон 2815 1
75  Меморијал Гашимова 2014 10 30.04.2014  Каруана, Фабијано 2783 1
76  Меморијал Гашимова 2014 7 27.04.2014  Накамура, Хикару 2772 1
77  Меморијал Гашимова 2014 6 26.04.2014  Мамеђаров, Шакријар 2760 1
78  Меморијал Гашимова 2014 2 21.04.2014  Накамура, Хикару 2772 1
79  Меморијал Гашимова 2014 1 20.04.2014  Мамеђаров, Шакријар 2760 1
80  Циришки изазов 2014 4 02.02.2014  Каруана, Фабијано 2782 1
81  Циришки изазов 2014 3 01.02.2014  Накамура, Хикару 2789 1
82  Циришки изазов 2014 1 30.01.2014  Гељфанд, Борис 2777 1
83  Меч: Ананд-Карлсен 9 21.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 1
84  Меч: Ананд-Карлсен 6 16.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 1
85  Меч: Ананд-Карлсен 5 15.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 1
86  Меморијал Таља 2013 8 22.06.2013  Накамура, Хикару 2784 1
87  Меморијал Таља 2013 5 18.06.2013  Ананд, Вишванатан 2786 1
88  Меморијал Таља 2013 1 13.06.2013  Крамник, Владимир 2803 1
89  Норвешка 2013 7 15.05.2013  Хамер, Јон Лудвиг 2608 1
90  Норвешка 2013 6 14.05.2013  Раџабов, Тејмур 2745 1
91  Норвешка 2013 5 13.05.2013  Карјакин, Сергеј 2767 1
92  Турнир Кандидата 2013 13 31.03.2013  Раџабов, Тејмур 2793 1
93  Турнир Кандидата 2013 10 27.03.2013  Гељфанд, Борис 2740 1
94  Турнир Кандидата 2013 6 21.03.2013  Свидлер, Пјотр 2747 1
95  Турнир Кандидата 2013 4 19.03.2013  Гришчук, Александар 2764 1
96  Турнир Кандидата 2013 3 17.03.2013  Гељфанд, Борис 2740 1
97  Тата стил 2013 12 26.01.2013  Накамура, Хикару 2769 1
98  Тата стил 2013 10 23.01.2013  Л'Ами, Ервин 2627 1
99  Тата стил 2013 9 22.01.2013  Ху, Јифан 2603 1
100  Тата стил 2013 8 20.01.2013  Карјакин, Сергеј 2780 1
101  Тата стил 2013 6 18.01.2013  Соколов, Иван 2667 1
102  Тата стил 2013 4 15.01.2013  Харикришна, Пентала 2698 1
103  Тата стил 2013 3 14.01.2013  Ван Вели, Лук 2679 1
104  Лондон Класик 2012 6 07.12.2012  Полгар, Јудит 2705 1
105  Лондон Класик 2012 5 06.12.2012  Адамс, Мајкл 2710 1
106  Лондон Класик 2012 4 04.12.2012  Џонс, Гавејн 2644 1
107  Лондон Класик 2012 2 02.12.2012  Аронјан, Левон 2815 1
108  Лондон Класик 2012 1 01.12.2012  Мекшејн, Лук 2713 1
109  Грен слем мастерс 2012 9 12.10.2012  Ананд, Вишванатан 2780 1
110  Грен слем мастерс 2012 7 09.10.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 1
111  Грен слем мастерс 2012 6 08.10.2012  Каруана, Фабијано 2773 1
112  Грен слем мастерс 2012 2 25.09.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 1
113  Бил 2012 8 31.07.2012  Бологан, Виктор 2732 1
114  Бил 2012 7 30.07.2012  Ванг, Хао 2739 1
115  Бил 2012 3 29.07.2012  Бологан, Виктор 2732 1
116  Бил 2012 2 24.07.2012  Ванг, Хао 2739 1
117  Меморијал Таља 2012 9 18.06.2012  Мекшејн, Лук 2706 1
118  Меморијал Таља 2012 5 13.06.2012  Раџабов, Тејмур 2784 1
119  Тата стил 2012 11 27.01.2012  Топалов, Веселин 2770 1
120  Тата стил 2012 7 21.01.2012  Гељфанд, Борис 2739 1
121  Тата стил 2012 3 16.01.2012  Аронјан, Левон 2805 1
122  Тата стил 2012 1 14.01.2012  Гашимов, Вугар 2761 1
123  Лондон Класик 2011 7 10.12.2011  Адамс, Мајкл 2734 1
124  Лондон Класик 2011 3 05.12.2011  Накамура, Хикару 2758 1
125  Лондон Класик 2011 1 03.12.2011  Хауел, Дејвид 2633 1
126  Меморијал Таља 2011 9 25.11.2011  Накамура, Хикару 2758 1
127  Меморијал Таља 2011 2 17.11.2011  Гељфанд, Борис 2744 1
128  Грен слем мастерс 2011 9 10.10.2011  Иванчук, Василиј 2765 1
129  Грен слем мастерс 2011 8 08.10.2011  Ваљехо Понс, Франциско 2716 1
130  Грен слем мастерс 2011 5 01.10.2011  Иванчук, Василиј 2765 1
131  Бил 2011 7 26.07.2011  Широв, Алексеј 2714 1
132  Бил 2011 6 25.07.2011  Пелетије, Јаник 2590 1
133  Бил 2011 4 22.07.2011  Каруана, Фабијано 2711 1
134  Бил 2011 2 19.07.2011  Широв, Алексеј 2714 1
135  Бил 2011 1 18.07.2011  Пелетије, Јаник 2590 1
136  Турнир краљева 2011 7 18.06.2011  Иванчук, Василиј 2776 1
137  Турнир краљева 2011 5 15.06.2011  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2662 1
138  Турнир краљева 2011 1 11.06.2011  Накамура, Хикару 2774 1
139  Тата стил 2011 12 29.01.2011  Ванг, Хао 2731 1
140  Тата стил 2011 11 28.01.2011  Крамник, Владимир 2784 1
141  Тата стил 2011 8 23.01.2011  Накамура, Хикару 2751 1
142  Тата стил 2011 6 21.01.2011  Смитс, Јан 2662 1
143  Тата стил 2011 5 20.01.2011  Л'Ами, Ервин 2628 1
144  Лондон Класик 2010 7 15.12.2010  Шорт, Најџел 2680 1
145  Лондон Класик 2010 5 12.12.2010  Хауел, Дејвид 2611 1
146  Лондон Класик 2010 4 11.12.2010  Накамура, Хикару 2741 1
147  Лондон Класик 2010 2 09.12.2010  Адамс, Мајкл 2723 1
148  Перл Спринг 2010 9 29.10.2010  Топалов, Веселин 2803 1
149  Перл Спринг 2010 5 24.10.2010  Топалов, Веселин 2803 1
150  Перл Спринг 2010 3 22.10.2010  Ванг, Јуе 2732 1
151  Перл Спринг 2010 1 20.10.2010  Бакро, Етјен 2716 1
152  Грен слем мастерс 2010 5 14.10.2010  Широв, Алексеј 2749 1
153  Турнир краљева 2010 10 25.06.2010  Ванг, Јуе 2752 1
154  Турнир краљева 2010 7 21.06.2010  Раџабов, Тејмур 2740 1
155  Турнир краљева 2010 6 20.06.2010  Пономарјов, Руслан 2733 1
156  Турнир краљева 2010 5 19.06.2010  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2672 1
157  Турнир краљева 2010 4 17.06.2010  Ванг, Јуе 2752 1
158  Корус 2010 11 29.01.2010  Домингез, Леније 2712 1
159  Корус 2010 10 27.01.2010  Карјакин, Сергеј 2720 1
160  Корус 2010 7 23.01.2010  Иванчук, Василиј 2749 1
161  Корус 2010 3 18.01.2010  Ван Вели, Лук 2641 1
162  Корус 2010 2 17.01.2010  Смитс, Јан 2657 1
163  Лондон Класик 2009 5 13.12.2009  Ни, Хуа 2665 1
164  Лондон Класик 2009 2 09.12.2009  Мекшејн, Лук 2615 1
165  Лондон Класик 2009 1 08.12.2009  Крамник, Владимир 2772 1
166  Меморијал Таља 2009 9 14.11.2009  Леко, Петер 2752 1
167  Меморијал Таља 2009 8 13.11.2009  Пономарјов, Руслан 2739 1
168  Перл Спринг 2009 10 09.10.2009  Јаковенко, Дмитриј 2742 1
169  Перл Спринг 2009 8 06.10.2009  Ванг, Јуе 2736 1
170  Перл Спринг 2009 5 02.10.2009  Раџабов, Тејмур 2757 1
171  Перл Спринг 2009 4 01.10.2009  Јаковенко, Дмитриј 2742 1
172  Перл Спринг 2009 2 29.09.2009  Топалов, Веселин 2813 1
173  Перл Спринг 2009 1 28.09.2009  Леко, Петер 2762 1
174  Дортмунд 2009 5 06.07.2009  Најдич, Аркадиј 2697 1
175  Дортмунд 2009 1 02.07.2009  Јаковенко, Дмитриј 2760 1
176  М-Тел мастерс 2009 9 22.05.2009  Ванг, Јуе 2738 1
177  М-Тел мастерс 2009 7 20.05.2009  Домингез, Леније 2721 1
178  М-Тел мастерс 2009 1 13.05.2009  Топалов, Веселин 2812 1
179  Линарес 2009 12 05.03.2009  Гришчук, Александар 2733 1
180  Линарес 2009 9 01.03.2009  Домингез, Леније 2717 1
181  Линарес 2009 6 25.02.2009  Ананд, Вишванатан 2791 1
182  Корус 2009 12 31.01.2009  Смитс, Јан 2601 1
183  Корус 2009 10 28.01.2009  Домингез, Леније 2717 1
184  Грен слем мастерс 2008 6 08.09.2008  Аронјан, Левон 2737 1
185  Грен слем мастерс 2008 4 05.09.2008  Раџабов, Тејмур 2744 1
186  Грен слем мастерс 2008 1 02.09.2008  Аронјан, Левон 2737 1
187  Бил 2008 6 26.07.2008  Пелетије, Јаник 2569 1
188  Бил 2008 3 22.07.2008  Бакро, Етјен 2691 1
189  Бил 2008 1 20.07.2008  Пелетије, Јаник 2569 1
190  Аеросвит 2008 7 15.06.2008  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2684 1
191  Аеросвит 2008 5 12.06.2008  Широв, Алексеј 2740 1
192  Аеросвит 2008 4 11.06.2008  Ељанов, Павел 2687 1
193  Аеросвит 2008 3 10.06.2008  Ван Вели, Лук 2677 1
194  Аеросвит 2008 1 08.06.2008  Иванчук, Василиј 2740 1
195  Фиде Гран При 1 2008/9 13 05.05.2008  Бакро, Етјен 2705 1
196  Фиде Гран При 1 2008/9 12 04.05.2008  Адамс, Мајкл 2729 1
197  Фиде Гран При 1 2008/9 7 28.04.2008  Раџабов, Тејмур 2751 1
198  Фиде Гран При 1 2008/9 3 23.04.2008  Инаркјев, Ернесто 2684 1
199  Морелија-Линарес 2008 12 04.03.2008  Топалов, Веселин 2780 1
200  Морелија-Линарес 2008 9 29.02.2008  Широв, Алексеј 2755 1
201  Морелија-Линарес 2008 8 28.02.2008  Иванчук, Василиј 2751 1
202  Морелија-Линарес 2008 7 23.02.2008  Аронјан, Левон 2739 1
203  Морелија-Линарес 2008 5 20.02.2008  Топалов, Веселин 2780 1
204  Корус 2008 12 26.01.2008  Крамник, Владимир 2799 1
205  Корус 2008 10 23.01.2008  Ван Вели, Лук 2681 1
206  Корус 2008 6 18.01.2008  Полгар, Јудит 2707 1
207  Корус 2008 2 13.01.2008  Ељанов, Павел 2692 1
208  Корус 2008 1 12.01.2008  Мамеђаров, Шакријар 2760 1
209  Светски куп 2007 9 06.12.2007  Чепаринов, Иван 2670 1
210  Светски куп 2007 7 03.12.2007  Адамс, Мајкл 2729 1
211  Светски куп 2007 6 01.12.2007  Домингез, Леније 2683 1
212  Светски куп 2007 2 25.11.2007  Џао, Цунг-Јуен 2491 1
213  Светски куп 2007 1 24.11.2007  Џао, Цунг-Јуен 2491 1
214  Меморијал Таља 2007 3 12.11.2007  Јаковенко, Дмитриј 2710 1
215  Бил 2007 9 02.08.2007  Раџабов, Тејмур 2746 1
216  Бил 2007 5 28.07.2007  Онишчук, Александар 2650 1
217  Бил 2007 4 27.07.2007  Мотиљев, Александар 2648 1
218  Бил 2007 1 23.07.2007  Бу, Сјенгџи 2685 1
219  Мечеви кандидата 2007 5 01.06.2007  Аронјан, Левон 2759 1
220  Мечеви кандидата 2007 3 29.05.2007  Аронјан, Левон 2759 1
221  Морелија-Линарес 2007 11 06.03.2007  Иванчук, Василиј 2750 1
222  Морелија-Линарес 2007 5 22.02.2007  Топалов, Веселин 2783 1
223  Морелија-Линарес 2007 4 21.02.2007  Иванчук, Василиј 2750 1
224  Морелија-Линарес 2007 1 17.02.2007  Морозевич, Александар 2741 1
225  Бил 2006 10 03.08.2006  Брузон, Лазаро 2667 1
226  Бил 2006 7 31.07.2006  Морозевич, Александар 2731 1
227  Бил 2006 2 25.07.2006  Морозевич, Александар 2731 1
228  Бил 2006 1 24.07.2006  Пелетије, Јаник 2583 1