Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2835) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2835) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Синкфилд куп 2018 8 26.08.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 ½
2  Синкфилд куп 2018 7 25.08.2018  Каруана, Фабијано 2822 ½
3  Синкфилд куп 2018 6 24.08.2018  Гришчук, Александар 2766 ½
4  Синкфилд куп 2018 5 22.08.2018  Со, Весли 2780 ½
5  Синкфилд куп 2018 4 21.08.2018  Ананд, Вишванатан 2768 ½
6  Синкфилд куп 2018 3 20.08.2018  Аронјан, Левон 2767 ½
7  Синкфилд куп 2018 1 18.08.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 ½
8  Бил 2018 8 30.07.2018  Свидлер, Пјотр 2753 ½
9  Бил 2018 7 29.07.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 ½
10  Бил 2018 6 27.07.2018  Навара, Давид 2741 ½
11  Бил 2018 5 26.07.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 ½
12  Бил 2018 4 25.07.2018  Георгијадис, Нико 2526 ½
13  Бил 2018 3 24.07.2018  Свидлер, Пјотр 2753 ½
14  Норвешка 2018 9 07.06.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
15  Норвешка 2018 8 06.06.2018  Мамеђаров, Шакријар 2808 ½
16  Норвешка 2018 5 02.06.2018  Ананд, Вишванатан 2760 ½
17  Норвешка 2018 4 01.06.2018  Накамура, Хикару 2769 ½
18  Норвешка 2018 2 29.05.2018  Карјакин, Сергеј 2782 ½
19  Меморијал Гашимова 2018 9 28.04.2018  Динг, Лижен 2778 ½
20  Меморијал Гашимова 2018 6 25.04.2018  Карјакин, Сергеј 2778 ½
21  Меморијал Гашимова 2018 4 22.04.2018  Раџабов, Тејмур 2748 ½
22  Меморијал Гашимова 2018 3 21.04.2018  Мамедов, Рауф 2704 ½
23  Меморијал Гашимова 2018 2 20.04.2018  Навара, Давид 2745 ½
24  Меморијал Гашимова 2018 1 19.04.2018  Мамеђаров, Шакријар 2814 ½
25  Гренке класик 2018 9 09.04.2018  Ананд, Вишванатан 2776 ½
26  Гренке класик 2018 8 08.04.2018  Витјугов, Никита 2735 ½
27  Гренке класик 2018 6 06.04.2018  Аронјан, Левон 2794 ½
28  Гренке класик 2018 5 05.04.2018  Мејер, Георг 2648 ½
29  Гренке класик 2018 4 04.04.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
30  Гренке класик 2018 3 02.04.2018  Блуебаум, Матијас 2631 ½
31  Гренке класик 2018 1 31.03.2018  Каруана, Фабијано 2784 ½
32  Тата стил 2018 13 28.01.2018  Карјакин, Сергеј 2753 ½
33  Тата стил 2018 11 26.01.2018  Мамеђаров, Шакријар 2804 ½
34  Тата стил 2018 9 23.01.2018  Ананд, Вишванатан 2767 ½
35  Тата стил 2018 6 19.01.2018  Свидлер, Пјотр 2768 ½
36  Тата стил 2018 5 17.01.2018  Крамник, Владимир 2787 ½
37  Тата стил 2018 4 16.01.2018  Гири, Аниш 2752 ½
38  Тата стил 2018 3 15.01.2018  Веи, Ји 2743 ½
39  Тата стил 2018 1 13.01.2018  Каруана, Фабијано 2811 ½
40  Лондон Класик 2017 6 08.12.2017  Накамура, Хикару 2781 ½
41  Лондон Класик 2017 5 06.12.2017  Со, Весли 2788 ½
42  Лондон Класик 2017 4 05.12.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
43  Лондон Класик 2017 3 04.12.2017  Ананд, Вишванатан 2782 ½
44  Лондон Класик 2017 2 03.12.2017  Карјакин, Сергеј 2760 ½
45  Лондон Класик 2017 1 01.12.2017  Каруана, Фабијано 2799 ½
46  Светски куп 2017 6 10.09.2017  Бу, Сјенгџи 2714 ½
47  Синкфилд куп 2017 8 10.08.2017  Непомњашчи, Јан 2751 ½
48  Синкфилд куп 2017 7 09.08.2017  Свидлер, Пјотр 2751 ½
49  Синкфилд куп 2017 6 08.08.2017  Накамура, Хикару 2792 ½
50  Синкфилд куп 2017 3 04.08.2017  Ананд, Вишванатан 2783 ½
51  Синкфилд куп 2017 1 02.08.2017  Каруана, Фабијано 2807 ½
52  Норвешка 2017 9 16.06.2017  Ананд, Вишванатан 2786 ½
53  Норвешка 2017 6 12.06.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2796 ½
54  Норвешка 2017 5 11.06.2017  Гири, Аниш 2771 ½
55  Норвешка 2017 3 08.06.2017  Накамура, Хикару 2785 ½
56  Норвешка 2017 2 07.06.2017  Каруана, Фабијано 2808 ½
57  Норвешка 2017 1 06.06.2017  Со, Весли 2812 ½
58  Гренке класик 2017 7 22.04.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2803 ½
59  Гренке класик 2017 6 21.04.2017  Најдич, Аркадиј 2702 ½
60  Гренке класик 2017 4 19.04.2017  Каруана, Фабијано 2817 ½
61  Гренке класик 2017 3 17.04.2017  Ху, Јифан 2649 ½
62  Гренке класик 2017 2 16.04.2017  Аронјан, Левон 2774 ½
63  Гренке класик 2017 1 15.04.2017  Блуебаум, Матијас 2634 ½
64  Тата стил 2017 13 29.01.2017  Карјакин, Сергеј 2785 ½
65  Тата стил 2017 11 27.01.2017  Адхибан, Баскаран 2653 ½
66  Тата стил 2017 10 25.01.2017  Харикришна, Пентала 2766 ½
67  Тата стил 2017 7 21.01.2017  Гири, Аниш 2773 ½
68  Тата стил 2017 6 20.01.2017  Аронјан, Левон 2780 ½
69  Тата стил 2017 5 19.01.2017  Непомњашчи, Јан 2767 ½
70  Тата стил 2017 3 16.01.2017  Андрејкин, Дмитриј 2736 ½
71  Тата стил 2017 1 14.01.2017  Со, Весли 2808 ½
72  Меч: Карлсен-Карјакин 12 28.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
73  Меч: Карлсен-Карјакин 11 26.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
74  Меч: Карлсен-Карјакин 9 23.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
75  Меч: Карлсен-Карјакин 7 20.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
76  Меч: Карлсен-Карјакин 6 18.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
77  Меч: Карлсен-Карјакин 5 17.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
78  Меч: Карлсен-Карјакин 4 15.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
79  Меч: Карлсен-Карјакин 3 14.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
80  Меч: Карлсен-Карјакин 2 12.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
81  Меч: Карлсен-Карјакин 1 11.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
82  Грен слем мастерс 2016 10 23.07.2016  Со, Весли 2770 ½
83  Грен слем мастерс 2016 8 21.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 ½
84  Грен слем мастерс 2016 7 20.07.2016  Веи, Ји 2696 ½
85  Грен слем мастерс 2016 6 19.07.2016  Накамура, Хикару 2787 ½
86  Грен слем мастерс 2016 5 17.07.2016  Гири, Аниш 2785 ½
87  Норвешка 2016 6 25.04.2016  Вашје-Лаграв, Максим 2788 ½
88  Норвешка 2016 5 24.04.2016  Гири, Аниш 2790 ½
89  Норвешка 2016 4 22.04.2016  Ли, Чао 2755 ½
90  Норвешка 2016 2 20.04.2016  Топалов, Веселин 2754 ½
91  Тата стил 2016 13 31.01.2016  Динг, Лижен 2766 ½
92  Тата стил 2016 12 30.01.2016  Со, Весли 2773 ½
93  Тата стил 2016 10 27.01.2016  Гири, Аниш 2798 ½
94  Тата стил 2016 8 24.01.2016  Карјакин, Сергеј 2769 ½
95  Тата стил 2016 4 19.01.2016  Мамеђаров, Шакријар 2747 ½
96  Тата стил 2016 3 18.01.2016  Веи, Ји 2706 ½
97  Тата стил 2016 2 17.01.2016  Каруана, Фабијано 2787 ½
98  Тата стил 2016 1 16.01.2016  Навара, Давид 2730 ½
99  Лондон Класик 2015 8 12.12.2015  Топалов, Веселин 2803 ½
100  Лондон Класик 2015 6 10.12.2015  Гири, Аниш 2784 ½
101  Лондон Класик 2015 5 08.12.2015  Аронјан, Левон 2788 ½
102  Лондон Класик 2015 4 07.12.2015  Адамс, Мајкл 2737 ½
103  Лондон Класик 2015 3 06.12.2015  Ананд, Вишванатан 2796 ½
104  Лондон Класик 2015 2 05.12.2015  Каруана, Фабијано 2787 ½
105  Лондон Класик 2015 1 04.12.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2773 ½
106  Синкфилд куп 2015 9 01.09.2015  Накамура, Хикару 2814 ½
107  Синкфилд куп 2015 8 31.08.2015  Ананд, Вишванатан 2816 ½
108  Синкфилд куп 2015 6 29.08.2015  Аронјан, Левон 2765 ½
109  Синкфилд куп 2015 4 26.08.2015  Гири, Аниш 2793 ½
110  Норвешка 2015 7 23.06.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2723 ½
111  Норвешка 2015 6 22.06.2015  Накамура, Хикару 2802 ½
112  Норвешка 2015 3 18.06.2015  Гири, Аниш 2773 ½
113  Меморијал Гашимова 2015 8 25.04.2015  Со, Весли 2788 ½
114  Меморијал Гашимова 2015 6 23.04.2015  Гири, Аниш 2790 ½
115  Меморијал Гашимова 2015 4 20.04.2015  Адамс, Мајкл 2746 ½
116  Меморијал Гашимова 2015 1 17.04.2015  Ананд, Вишванатан 2791 ½
117  Гренке класик 2015 7 09.02.2015  Бакро, Етјен 2711 ½
118  Гренке класик 2015 6 08.02.2015  Каруана, Фабијано 2811 ½
119  Гренке класик 2015 1 02.02.2015  Аронјан, Левон 2777 ½
120  Тата стил 2015 13 25.01.2015  Шарић, Иван 2666 ½
121  Тата стил 2015 12 24.01.2015  Динг, Лижен 2732 ½
122  Тата стил 2015 11 23.01.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2757 ½
123  Тата стил 2015 10 21.01.2015  Иванчук, Василиј 2715 ½
124  Тата стил 2015 2 11.01.2015  Со, Весли 2762 ½
125  Тата стил 2015 1 10.01.2015  Гири, Аниш 2784 ½
126  Меч: Карлсен-Ананд 10 21.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
127  Меч: Карлсен-Ананд 9 20.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
128  Меч: Карлсен-Ананд 8 18.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
129  Меч: Карлсен-Ананд 7 17.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
130  Меч: Карлсен-Ананд 5 14.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
131  Меч: Карлсен-Ананд 4 12.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
132  Меч: Карлсен-Ананд 1 08.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
133  Синкфилд куп 2014 10 06.09.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
134  Синкфилд куп 2014 9 05.09.2014  Аронјан, Левон 2805 ½
135  Синкфилд куп 2014 8 04.09.2014  Каруана, Фабијано 2801 ½
136  Синкфилд куп 2014 6 02.09.2014  Вашје-Лаграв, Максим 2768 ½
137  Синкфилд куп 2014 4 30.08.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
138  Синкфилд куп 2014 2 28.08.2014  Накамура, Хикару 2787 ½
139  Синкфилд куп 2014 1 27.08.2014  Вашје-Лаграв, Максим 2768 ½
140  Норвешка 2014 8 12.06.2014  Свидлер, Пјотр 2753 ½
141  Норвешка 2014 7 10.06.2014  Гришчук, Александар 2792 ½
142  Норвешка 2014 6 09.06.2014  Карјакин, Сергеј 2771 ½
143  Норвешка 2014 4 07.06.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
144  Норвешка 2014 3 05.06.2014  Каруана, Фабијано 2791 ½
145  Норвешка 2014 2 04.06.2014  Крамник, Владимир 2783 ½
146  Норвешка 2014 1 03.06.2014  Гири, Аниш 2752 ½
147  Меморијал Гашимова 2014 9 29.04.2014  Раџабов, Тејмур 2713 ½
148  Меморијал Гашимова 2014 8 28.04.2014  Карјакин, Сергеј 2772 ½
149  Меморијал Гашимова 2014 3 22.04.2014  Карјакин, Сергеј 2772 ½
150  Циришки изазов 2014 5 03.02.2014  Ананд, Вишванатан 2773 ½
151  Циришки изазов 2014 2 31.01.2014  Аронјан, Левон 2812 ½
152  Меч: Ананд-Карлсен 10 22.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
153  Меч: Ананд-Карлсен 8 19.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
154  Меч: Ананд-Карлсен 7 18.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
155  Меч: Ананд-Карлсен 4 13.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
156  Меч: Ананд-Карлсен 3 12.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
157  Меч: Ананд-Карлсен 2 10.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
158  Меч: Ананд-Карлсен 1 09.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
159  Меморијал Таља 2013 9 23.06.2013  Мамеђаров, Шакријар 2753 ½
160  Меморијал Таља 2013 7 21.06.2013  Морозевич, Александар 2760 ½
161  Меморијал Таља 2013 6 19.06.2013  Гељфанд, Борис 2755 ½
162  Меморијал Таља 2013 4 17.06.2013  Андрејкин, Дмитриј 2713 ½
163  Меморијал Таља 2013 2 14.06.2013  Карјакин, Сергеј 2782 ½
164  Норвешка 2013 9 18.05.2013  Аронјан, Левон 2813 ½
165  Норвешка 2013 4 12.05.2013  Свидлер, Пјотр 2769 ½
166  Норвешка 2013 3 10.05.2013  Накамура, Хикару 2775 ½
167  Норвешка 2013 2 09.05.2013  Ананд, Вишванатан 2783 ½
168  Норвешка 2013 1 08.05.2013  Топалов, Веселин 2793 ½
169  Турнир Кандидата 2013 11 28.03.2013  Гришчук, Александар 2764 ½
170  Турнир Кандидата 2013 9 25.03.2013  Крамник, Владимир 2810 ½
171  Турнир Кандидата 2013 8 24.03.2013  Аронјан, Левон 2809 ½
172  Турнир Кандидата 2013 7 23.03.2013  Раџабов, Тејмур 2793 ½
173  Турнир Кандидата 2013 5 20.03.2013  Иванчук, Василиј 2757 ½
174  Турнир Кандидата 2013 2 16.03.2013  Крамник, Владимир 2810 ½
175  Турнир Кандидата 2013 1 15.03.2013  Аронјан, Левон 2809 ½
176  Тата стил 2013 13 27.01.2013  Гири, Аниш 2726 ½
177  Тата стил 2013 11 25.01.2013  Ванг, Хао 2752 ½
178  Тата стил 2013 7 19.01.2013  Леко, Петер 2735 ½
179  Тата стил 2013 5 17.01.2013  Ананд, Вишванатан 2772 ½
180  Тата стил 2013 2 13.01.2013  Аронјан, Левон 2802 ½
181  Тата стил 2013 1 12.01.2013  Каруана, Фабијано 2781 ½
182  Лондон Класик 2012 9 10.12.2012  Ананд, Вишванатан 2775 ½
183  Лондон Класик 2012 7 08.12.2012  Накамура, Хикару 2760 ½
184  Лондон Класик 2012 3 03.12.2012  Крамник, Владимир 2795 ½
185  Грен слем мастерс 2012 10 13.10.2012  Аронјан, Левон 2816 ½
186  Грен слем мастерс 2012 8 11.10.2012  Карјакин, Сергеј 2778 ½
187  Грен слем мастерс 2012 5 29.09.2012  Ананд, Вишванатан 2780 ½
188  Грен слем мастерс 2012 4 28.09.2012  Аронјан, Левон 2816 ½
189  Грен слем мастерс 2012 3 26.09.2012  Карјакин, Сергеј 2778 ½
190  Бил 2012 10 02.08.2012  Бакро, Етјен 2713 ½
191  Бил 2012 9 01.08.2012  Гири, Аниш 2696 ½
192  Бил 2012 6 28.07.2012  Накамура, Хикару 2778 ½
193  Бил 2012 5 27.07.2012  Гири, Аниш 2696 ½
194  Бил 2012 4 26.07.2012  Бакро, Етјен 2713 ½
195  Бил 2012 1 23.07.2012  Накамура, Хикару 2778 ½
196  Меморијал Таља 2012 8 17.06.2012  Томашевски, Јевгениј 2738 ½
197  Меморијал Таља 2012 7 16.06.2012  Накамура, Хикару 2775 ½
198  Меморијал Таља 2012 6 14.06.2012  Аронјан, Левон 2825 ½
199  Меморијал Таља 2012 4 12.06.2012  Гришчук, Александар 2761 ½
200  Меморијал Таља 2012 3 10.06.2012  Каруана, Фабијано 2770 ½
201  Меморијал Таља 2012 2 09.06.2012  Морозевич, Александар 2769 ½
202  Меморијал Таља 2012 1 08.06.2012  Крамник, Владимир 2801 ½
203  Тата стил 2012 13 29.01.2012  Ван Вели, Лук 2692 ½
204  Тата стил 2012 12 28.01.2012  Камски, Гата 2732 ½
205  Тата стил 2012 10 25.01.2012  Накамура, Хикару 2759 ½
206  Тата стил 2012 8 22.01.2012  Раџабов, Тејмур 2773 ½
207  Тата стил 2012 6 20.01.2012  Навара, Давид 2712 ½
208  Тата стил 2012 5 19.01.2012  Гири, Аниш 2714 ½
209  Тата стил 2012 4 17.01.2012  Каруана, Фабијано 2736 ½
210  Тата стил 2012 2 15.01.2012  Иванчук, Василиј 2766 ½
211  Лондон Класик 2011 9 12.12.2011  Шорт, Најџел 2698 ½
212  Лондон Класик 2011 8 11.12.2011  Ананд, Вишванатан 2811 ½
213  Лондон Класик 2011 5 08.12.2011  Аронјан, Левон 2802 ½
214  Лондон Класик 2011 4 06.12.2011  Крамник, Владимир 2800 ½
215  Лондон Класик 2011 2 04.12.2011  Мекшејн, Лук 2671 ½
216  Меморијал Таља 2011 8 24.11.2011  Непомњашчи, Јан 2730 ½
217  Меморијал Таља 2011 7 23.11.2011  Ананд, Вишванатан 2811 ½
218  Меморијал Таља 2011 6 22.11.2011  Свидлер, Пјотр 2755 ½
219  Меморијал Таља 2011 5 20.11.2011  Иванчук, Василиј 2775 ½
220  Меморијал Таља 2011 4 19.11.2011  Карјакин, Сергеј 2763 ½
221  Меморијал Таља 2011 3 18.11.2011  Крамник, Владимир 2800 ½
222  Меморијал Таља 2011 1 16.11.2011  Аронјан, Левон 2802 ½
223  Грен слем мастерс 2011 10 11.10.2011  Накамура, Хикару 2753 ½
224  Грен слем мастерс 2011 7 07.10.2011  Аронјан, Левон 2807 ½
225  Грен слем мастерс 2011 6 06.10.2011  Ананд, Вишванатан 2817 ½
226  Грен слем мастерс 2011 4 30.09.2011  Накамура, Хикару 2753 ½
227  Грен слем мастерс 2011 2 27.09.2011  Аронјан, Левон 2807 ½
228  Грен слем мастерс 2011 1 26.09.2011  Ананд, Вишванатан 2817 ½
229  Бил 2011 10 29.07.2011  Каруана, Фабијано 2711 ½
230  Бил 2011 9 28.07.2011  Вашје-Лаграв, Максим 2722 ½
231  Бил 2011 8 27.07.2011  Морозевич, Александар 2694 ½
232  Бил 2011 3 20.07.2011  Морозевич, Александар 2694 ½
233  Турнир краљева 2011 10 21.06.2011  Карјакин, Сергеј 2776 ½
234  Турнир краљева 2011 9 20.06.2011  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2662 ½
235  Турнир краљева 2011 8 19.06.2011  Раџабов, Тејмур 2744 ½
236  Турнир краљева 2011 6 17.06.2011  Накамура, Хикару 2774 ½
237  Турнир краљева 2011 4 14.06.2011  Карјакин, Сергеј 2776 ½
238  Турнир краљева 2011 3 13.06.2011  Раџабов, Тејмур 2744 ½
239  Турнир краљева 2011 2 12.06.2011  Иванчук, Василиј 2776 ½
240  Тата стил 2011 13 30.01.2011  Гришчук, Александар 2773 ½
241  Тата стил 2011 9 25.01.2011  Вашје-Лаграв, Максим 2715 ½
242  Тата стил 2011 7 22.01.2011  Ананд, Вишванатан 2810 ½
243  Тата стил 2011 4 18.01.2011  Пономарјов, Руслан 2744 ½
244  Тата стил 2011 2 16.01.2011  Широв, Алексеј 2722 ½
245  Тата стил 2011 1 15.01.2011  Аронјан, Левон 2805 ½
246  Лондон Класик 2010 6 14.12.2010  Крамник, Владимир 2791 ½
247  Перл Спринг 2010 10 30.10.2010  Гашимов, Вугар 2719 ½
248  Перл Спринг 2010 8 28.10.2010  Ванг, Јуе 2732 ½
249  Перл Спринг 2010 7 27.10.2010  Ананд, Вишванатан 2800 ½
250  Перл Спринг 2010 6 26.10.2010  Бакро, Етјен 2716 ½
251  Перл Спринг 2010 4 23.10.2010  Гашимов, Вугар 2719 ½
252  Перл Спринг 2010 2 21.10.2010  Ананд, Вишванатан 2800 ½
253  Грен слем мастерс 2010 6 15.10.2010  Ананд, Вишванатан 2800 ½
254  Грен слем мастерс 2010 4 13.10.2010  Крамник, Владимир 2780 ½
255  Грен слем мастерс 2010 3 11.10.2010  Широв, Алексеј 2749 ½
256  Турнир краљева 2010 9 24.06.2010  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2672 ½
257  Турнир краљева 2010 8 22.06.2010  Гељфанд, Борис 2741 ½
258  Турнир краљева 2010 3 16.06.2010  Гељфанд, Борис 2741 ½
259  Турнир краљева 2010 2 15.06.2010  Раџабов, Тејмур 2740 ½
260  Турнир краљева 2010 1 14.06.2010  Пономарјов, Руслан 2733 ½
261  Корус 2010 13 31.01.2010  Каруана, Фабијано 2675 ½
262  Корус 2010 12 30.01.2010  Леко, Петер 2739 ½
263  Корус 2010 8 24.01.2010  Широв, Алексеј 2723 ½
264  Корус 2010 6 22.01.2010  Ананд, Вишванатан 2790 ½
265  Корус 2010 5 21.01.2010  Накамура, Хикару 2708 ½
266  Корус 2010 4 19.01.2010  Шорт, Најџел 2696 ½
267  Корус 2010 1 16.01.2010  Тивјаков, Сергеј 2662 ½
268  Лондон Класик 2009 7 15.12.2009  Шорт, Најџел 2707 ½
269  Лондон Класик 2009 6 14.12.2009  Адамс, Мајкл 2698 ½
270  Лондон Класик 2009 4 12.12.2009  Накамура, Хикару 2715 ½
271  Лондон Класик 2009 3 10.12.2009  Хауел, Дејвид 2597 ½
272  Меморијал Таља 2009 7 12.11.2009  Свидлер, Пјотр 2754 ½
273  Меморијал Таља 2009 6 11.11.2009  Ананд, Вишванатан 2788 ½
274  Меморијал Таља 2009 5 10.11.2009  Иванчук, Василиј 2739 ½
275  Меморијал Таља 2009 4 08.11.2009  Аронјан, Левон 2786 ½
276  Меморијал Таља 2009 3 07.11.2009  Гељфанд, Борис 2758 ½
277  Меморијал Таља 2009 2 06.11.2009  Морозевич, Александар 2750 ½
278  Меморијал Таља 2009 1 05.11.2009  Крамник, Владимир 2772 ½
279  Перл Спринг 2009 9 08.10.2009  Раџабов, Тејмур 2757 ½
280  Перл Спринг 2009 7 05.10.2009  Топалов, Веселин 2813 ½
281  Перл Спринг 2009 6 04.10.2009  Леко, Петер 2762 ½
282  Перл Спринг 2009 3 30.09.2009  Ванг, Јуе 2736 ½
283  Дортмунд 2009 10 12.07.2009  Бакро, Етјен 2721 ½
284  Дортмунд 2009 9 11.07.2009  Најдич, Аркадиј 2697 ½
285  Дортмунд 2009 7 09.07.2009  Леко, Петер 2756 ½
286  Дортмунд 2009 6 08.07.2009  Јаковенко, Дмитриј 2760 ½
287  Дортмунд 2009 4 05.07.2009  Бакро, Етјен 2721 ½
288  Дортмунд 2009 3 04.07.2009  Крамник, Владимир 2759 ½
289  Дортмунд 2009 2 03.07.2009  Леко, Петер 2756 ½
290  М-Тел мастерс 2009 8 21.05.2009  Иванчук, Василиј 2746 ½
291  М-Тел мастерс 2009 6 19.05.2009  Топалов, Веселин 2812 ½
292  М-Тел мастерс 2009 5 17.05.2009  Ванг, Јуе 2738 ½
293  М-Тел мастерс 2009 4 16.05.2009  Широв, Алексеј 2745 ½
294  М-Тел мастерс 2009 3 15.05.2009  Иванчук, Василиј 2746 ½
295  М-Тел мастерс 2009 2 14.05.2009  Домингез, Леније 2721 ½
296  Линарес 2009 14 07.03.2009  Ананд, Вишванатан 2791 ½
297  Линарес 2009 13 06.03.2009  Раџабов, Тејмур 2761 ½
298  Линарес 2009 11 03.03.2009  Иванчук, Василиј 2779 ½
299  Линарес 2009 7 26.02.2009  Раџабов, Тејмур 2761 ½
300  Линарес 2009 5 24.02.2009  Гришчук, Александар 2733 ½
301  Линарес 2009 4 22.02.2009  Иванчук, Василиј 2779 ½
302  Линарес 2009 3 21.02.2009  Ванг, Јуе 2739 ½
303  Линарес 2009 2 20.02.2009  Домингез, Леније 2717 ½
304  Линарес 2009 1 19.02.2009  Аронјан, Левон 2750 ½
305  Корус 2009 11 30.01.2009  Морозевич, Александар 2771 ½
306  Корус 2009 9 27.01.2009  Адамс, Мајкл 2712 ½
307  Корус 2009 8 25.01.2009  Камски, Гата 2725 ½
308  Корус 2009 7 24.01.2009  Ван Вели, Лук 2625 ½
309  Корус 2009 6 23.01.2009  Карјакин, Сергеј 2706 ½
310  Корус 2009 5 22.01.2009  Иванчук, Василиј 2779 ½
311  Корус 2009 4 20.01.2009  Аронјан, Левон 2750 ½
312  Корус 2009 3 19.01.2009  Мовсесјан, Сергеј 2751 ½
313  Корус 2009 2 18.01.2009  Стелваген, Данијел 2612 ½
314  Корус 2009 1 17.01.2009  Раџабов, Тејмур 2761 ½
315  Грен слем мастерс 2008 10 13.09.2008  Ананд, Вишванатан 2798 ½
316  Грен слем мастерс 2008 9 12.09.2008  Раџабов, Тејмур 2744 ½
317  Грен слем мастерс 2008 5 06.09.2008  Ананд, Вишванатан 2798 ½
318  Грен слем мастерс 2008 2 03.09.2008  Иванчук, Василиј 2781 ½
319  Бил 2008 10 31.07.2008  Онишчук, Александар 2670 ½
320  Бил 2008 9 30.07.2008  Домингез, Леније 2708 ½
321  Бил 2008 8 29.07.2008  Бакро, Етјен 2691 ½
322  Бил 2008 5 25.07.2008  Домингез, Леније 2708 ½
323  Бил 2008 4 24.07.2008  Онишчук, Александар 2670 ½
324  Бил 2008 2 21.07.2008  Алексејев, Јевгениј 2708 ½
325  Аеросвит 2008 11 19.06.2008  Карјакин, Сергеј 2732 ½
326  Аеросвит 2008 10 18.06.2008  Волокитин, Андреј 2684 ½
327  Аеросвит 2008 9 17.06.2008  Јаковенко, Дмитриј 2711 ½
328  Аеросвит 2008 8 16.06.2008  Онишчук, Александар 2664 ½
329  Аеросвит 2008 6 13.06.2008  Алексејев, Јевгениј 2711 ½
330  Аеросвит 2008 2 09.06.2008  Свидлер, Пјотр 2746 ½
331  Фиде Гран При 1 2008/9 11 03.05.2008  Гришчук, Александар 2716 ½
332  Фиде Гран При 1 2008/9 10 02.05.2008  Навара, Давид 2672 ½
333  Фиде Гран При 1 2008/9 9 30.04.2008  Карјакин, Сергеј 2732 ½
334  Фиде Гран При 1 2008/9 8 29.04.2008  Чепаринов, Иван 2696 ½
335  Фиде Гран При 1 2008/9 6 27.04.2008  Гашимов, Вугар 2679 ½
336  Фиде Гран При 1 2008/9 5 25.04.2008  Камски, Гата 2726 ½
337  Фиде Гран При 1 2008/9 2 22.04.2008  Свидлер, Пјотр 2746 ½
338  Фиде Гран При 1 2008/9 1 21.04.2008  Ванг, Јуе 2689 ½
339  Морелија-Линарес 2008 14 07.03.2008  Раџабов, Тејмур 2735 ½
340  Морелија-Линарес 2008 13 06.03.2008  Аронјан, Левон 2739 ½
341  Морелија-Линарес 2008 10 01.03.2008  Ананд, Вишванатан 2799 ½
342  Морелија-Линарес 2008 4 19.02.2008  Леко, Петер 2753 ½
343  Морелија-Линарес 2008 2 16.02.2008  Широв, Алексеј 2755 ½
344  Морелија-Линарес 2008 1 15.02.2008  Иванчук, Василиј 2751 ½
345  Корус 2008 13 27.01.2008  Раџабов, Тејмур 2735 ½
346  Корус 2008 8 20.01.2008  Гељфанд, Борис 2737 ½
347  Корус 2008 7 19.01.2008  Топалов, Веселин 2780 ½
348  Корус 2008 5 17.01.2008  Иванчук, Василиј 2751 ½
349  Корус 2008 4 15.01.2008  Аронјан, Левон 2739 ½
350  Корус 2008 3 14.01.2008  Адамс, Мајкл 2726 ½
351  Светски куп 2007 11 09.12.2007  Камски, Гата 2714 ½
352  Светски куп 2007 10 07.12.2007  Чепаринов, Иван 2670 ½
353  Светски куп 2007 8 04.12.2007  Адамс, Мајкл 2729 ½
354  Светски куп 2007 5 30.11.2007  Домингез, Леније 2683 ½
355  Светски куп 2007 4 28.11.2007  Најдич, Аркадиј 2639 ½
356  Светски куп 2007 3 27.11.2007  Најдич, Аркадиј 2639 ½
357  Меморијал Таља 2007 9 19.11.2007  Камски, Гата 2714 ½
358  Меморијал Таља 2007 8 18.11.2007  Леко, Петер 2755 ½
359  Меморијал Таља 2007 7 17.11.2007  Гељфанд, Борис 2736 ½
360  Меморијал Таља 2007 5 14.11.2007  Иванчук, Василиј 2787 ½
361  Меморијал Таља 2007 4 13.11.2007  Мамеђаров, Шакријар 2752 ½
362  Меморијал Таља 2007 2 11.11.2007  Алексејев, Јевгениј 2716 ½
363  Меморијал Таља 2007 1 10.11.2007  Крамник, Владимир 2785 ½
364  Бил 2007 6 29.07.2007  Гришчук, Александар 2726 ½
365  Бил 2007 3 25.07.2007  Аврух, Борис 2645 ½
366  Бил 2007 2 24.07.2007  Полгар, Јудит 2707 ½
367  Дортмунд 2007 7 01.07.2007  Ананд, Вишванатан 2786 ½
368  Дортмунд 2007 6 30.06.2007  Мамеђаров, Шакријар 2757 ½
369  Дортмунд 2007 5 29.06.2007  Гељфанд, Борис 2733 ½
370  Дортмунд 2007 3 26.06.2007  Алексејев, Јевгениј 2679 ½
371  Дортмунд 2007 2 24.06.2007  Најдич, Аркадиј 2654 ½
372  Дортмунд 2007 1 23.06.2007  Леко, Петер 2738 ½
373  Мечеви кандидата 2007 6 02.06.2007  Аронјан, Левон 2759 ½
374  Мечеви кандидата 2007 2 28.05.2007  Аронјан, Левон 2759 ½
375  Морелија-Линарес 2007 13 09.03.2007  Свидлер, Пјотр 2728 ½
376  Морелија-Линарес 2007 12 07.03.2007  Топалов, Веселин 2783 ½
377  Морелија-Линарес 2007 9 03.03.2007  Аронјан, Левон 2744 ½
378  Морелија-Линарес 2007 8 02.03.2007  Морозевич, Александар 2741 ½
379  Морелија-Линарес 2007 7 25.02.2007  Свидлер, Пјотр 2728 ½
380  Морелија-Линарес 2007 6 24.02.2007  Леко, Петер 2749 ½
381  Морелија-Линарес 2007 2 18.02.2007  Аронјан, Левон 2744 ½
382  Корус 2007 13 28.01.2007  Широв, Алексеј 2715 ½
383  Корус 2007 12 27.01.2007  Карјакин, Сергеј 2678 ½
384  Корус 2007 11 26.01.2007  Ван Вели, Лук 2683 ½
385  Корус 2007 9 23.01.2007  Раџабов, Тејмур 2729 ½
386  Корус 2007 8 21.01.2007  Крамник, Владимир 2766 ½
387  Корус 2007 6 19.01.2007  Мотиљев, Александар 2647 ½
388  Корус 2007 5 18.01.2007  Аронјан, Левон 2744 ½
389  Корус 2007 4 16.01.2007  Ананд, Вишванатан 2779 ½
390  Корус 2007 1 13.01.2007  Тивјаков, Сергеј 2682 ½
391  Меморијал Таља 2006 9 16.11.2006  Гришчук, Александар 2710 ½
392  Меморијал Таља 2006 8 15.11.2006  Пономарјов, Руслан 2703 ½
393  Меморијал Таља 2006 7 14.11.2006  Леко, Петер 2741 ½
394  Меморијал Таља 2006 5 11.11.2006  Широв, Алексеј 2720 ½
395  Меморијал Таља 2006 4 10.11.2006  Свидлер, Пјотр 2750 ½
396  Меморијал Таља 2006 3 08.11.2006  Мамеђаров, Шакријар 2728 ½
397  Меморијал Таља 2006 2 07.11.2006  Морозевич, Александар 2747 ½
398  Бил 2006 8 01.08.2006  Раџабов, Тејмур 2728 ½
399  Бил 2006 6 30.07.2006  Пелетије, Јаник 2583 ½
400  Бил 2006 4 27.07.2006  Брузон, Лазаро 2667 ½
401  Бил 2006 3 26.07.2006  Раџабов, Тејмур 2728 ½