Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије

ВМ Карлсен, Магнус (2845) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меч: Карлсен-Каруана 12 26.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
2  Меч: Карлсен-Каруана 11 24.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
3  Меч: Карлсен-Каруана 10 22.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
4  Меч: Карлсен-Каруана 9 21.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
5  Меч: Карлсен-Каруана 8 19.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
6  Меч: Карлсен-Каруана 7 18.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
7  Меч: Карлсен-Каруана 6 16.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
8  Меч: Карлсен-Каруана 5 15.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
9  Меч: Карлсен-Каруана 4 13.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
10  Меч: Карлсен-Каруана 3 12.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
11  Меч: Карлсен-Каруана 2 10.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
12  Меч: Карлсен-Каруана 1 09.11.2018  Каруана, Фабијано 2832 ½
13  Синкфилд куп 2018 9 27.08.2018  Накамура, Хикару 2777 1
14  Синкфилд куп 2018 8 26.08.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 ½
15  Синкфилд куп 2018 7 25.08.2018  Каруана, Фабијано 2822 ½
16  Синкфилд куп 2018 6 24.08.2018  Гришчук, Александар 2766 ½
17  Синкфилд куп 2018 5 22.08.2018  Со, Весли 2780 ½
18  Синкфилд куп 2018 4 21.08.2018  Ананд, Вишванатан 2768 ½
19  Синкфилд куп 2018 3 20.08.2018  Аронјан, Левон 2767 ½
20  Синкфилд куп 2018 2 19.08.2018  Карјакин, Сергеј 2773 1
21  Синкфилд куп 2018 1 18.08.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 ½
22  Бил 2018 10 01.08.2018  Георгијадис, Нико 2526 1
23  Бил 2018 9 31.07.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 0
24  Бил 2018 8 30.07.2018  Свидлер, Пјотр 2753 ½
25  Бил 2018 7 29.07.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 ½
26  Бил 2018 6 27.07.2018  Навара, Давид 2741 ½
27  Бил 2018 5 26.07.2018  Мамеђаров, Шакријар 2801 ½
28  Бил 2018 4 25.07.2018  Георгијадис, Нико 2526 ½
29  Бил 2018 3 24.07.2018  Свидлер, Пјотр 2753 ½
30  Бил 2018 2 23.07.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 1
31  Бил 2018 1 22.07.2018  Навара, Давид 2741 1
32  Норвешка 2018 9 07.06.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
33  Норвешка 2018 8 06.06.2018  Мамеђаров, Шакријар 2808 ½
34  Норвешка 2018 6 03.06.2018  Со, Весли 2778 0
35  Норвешка 2018 5 02.06.2018  Ананд, Вишванатан 2760 ½
36  Норвешка 2018 4 01.06.2018  Накамура, Хикару 2769 ½
37  Норвешка 2018 3 30.05.2018  Аронјан, Левон 2764 1
38  Норвешка 2018 2 29.05.2018  Карјакин, Сергеј 2782 ½
39  Норвешка 2018 1 28.05.2018  Каруана, Фабијано 2822 1
40  Меморијал Гашимова 2018 9 28.04.2018  Динг, Лижен 2778 ½
41  Меморијал Гашимова 2018 8 27.04.2018  Гири, Аниш 2777 1
42  Меморијал Гашимова 2018 7 26.04.2018  Топалов, Веселин 2749 1
43  Меморијал Гашимова 2018 6 25.04.2018  Карјакин, Сергеј 2778 ½
44  Меморијал Гашимова 2018 5 23.04.2018  Војташек, Радослав 2744 1
45  Меморијал Гашимова 2018 4 22.04.2018  Раџабов, Тејмур 2748 ½
46  Меморијал Гашимова 2018 3 21.04.2018  Мамедов, Рауф 2704 ½
47  Меморијал Гашимова 2018 2 20.04.2018  Навара, Давид 2745 ½
48  Меморијал Гашимова 2018 1 19.04.2018  Мамеђаров, Шакријар 2814 ½
49  Гренке класик 2018 9 09.04.2018  Ананд, Вишванатан 2776 ½
50  Гренке класик 2018 8 08.04.2018  Витјугов, Никита 2735 ½
51  Гренке класик 2018 7 07.04.2018  Најдич, Аркадиј 2701 1
52  Гренке класик 2018 6 06.04.2018  Аронјан, Левон 2794 ½
53  Гренке класик 2018 5 05.04.2018  Мејер, Георг 2648 ½
54  Гренке класик 2018 4 04.04.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
55  Гренке класик 2018 3 02.04.2018  Блуебаум, Матијас 2631 ½
56  Гренке класик 2018 2 01.04.2018  Ху, Јифан 2654 1
57  Гренке класик 2018 1 31.03.2018  Каруана, Фабијано 2784 ½
58  Тата стил 2018 13 28.01.2018  Карјакин, Сергеј 2753 ½
59  Тата стил 2018 12 27.01.2018  Матлаков, Максим 2718 1
60  Тата стил 2018 11 26.01.2018  Мамеђаров, Шакријар 2804 ½
61  Тата стил 2018 10 24.01.2018  Со, Весли 2792 1
62  Тата стил 2018 9 23.01.2018  Ананд, Вишванатан 2767 ½
63  Тата стил 2018 8 21.01.2018  Џонс, Гавејн 2640 1
64  Тата стил 2018 7 20.01.2018  Ху, Јифан 2680 1
65  Тата стил 2018 6 19.01.2018  Свидлер, Пјотр 2768 ½
66  Тата стил 2018 5 17.01.2018  Крамник, Владимир 2787 ½
67  Тата стил 2018 4 16.01.2018  Гири, Аниш 2752 ½
68  Тата стил 2018 3 15.01.2018  Веи, Ји 2743 ½
69  Тата стил 2018 2 14.01.2018  Адхибан, Баскаран 2655 1
70  Тата стил 2018 1 13.01.2018  Каруана, Фабијано 2811 ½
71  Лондон Класик 2017 9 11.12.2017  Аронјан, Левон 2805 1
72  Лондон Класик 2017 8 10.12.2017  Непомњашчи, Јан 2729 0
73  Лондон Класик 2017 7 09.12.2017  Адамс, Мајкл 2715 1
74  Лондон Класик 2017 6 08.12.2017  Накамура, Хикару 2781 ½
75  Лондон Класик 2017 5 06.12.2017  Со, Весли 2788 ½
76  Лондон Класик 2017 4 05.12.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2789 ½
77  Лондон Класик 2017 3 04.12.2017  Ананд, Вишванатан 2782 ½
78  Лондон Класик 2017 2 03.12.2017  Карјакин, Сергеј 2760 ½
79  Лондон Класик 2017 1 01.12.2017  Каруана, Фабијано 2799 ½
80  Светски куп 2017 6 10.09.2017  Бу, Сјенгџи 2714 ½
81  Светски куп 2017 5 09.09.2017  Бу, Сјенгџи 2714 0
82  Светски куп 2017 4 07.09.2017  Дрејев, Алексеј 2648 1
83  Светски куп 2017 3 06.09.2017  Дрејев, Алексеј 2648 1
84  Светски куп 2017 2 04.09.2017  Балогун, Олувафеми 2255 1
85  Светски куп 2017 1 03.09.2017  Балогун, Олувафеми 2255 1
86  Синкфилд куп 2017 9 11.08.2017  Аронјан, Левон 2799 1
87  Синкфилд куп 2017 8 10.08.2017  Непомњашчи, Јан 2751 ½
88  Синкфилд куп 2017 7 09.08.2017  Свидлер, Пјотр 2751 ½
89  Синкфилд куп 2017 6 08.08.2017  Накамура, Хикару 2792 ½
90  Синкфилд куп 2017 5 06.08.2017  Со, Весли 2810 1
91  Синкфилд куп 2017 4 05.08.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2789 0
92  Синкфилд куп 2017 3 04.08.2017  Ананд, Вишванатан 2783 ½
93  Синкфилд куп 2017 2 03.08.2017  Карјакин, Сергеј 2773 1
94  Синкфилд куп 2017 1 02.08.2017  Каруана, Фабијано 2807 ½
95  Норвешка 2017 9 16.06.2017  Ананд, Вишванатан 2786 ½
96  Норвешка 2017 8 15.06.2017  Карјакин, Сергеј 2781 1
97  Норвешка 2017 7 14.06.2017  Крамник, Владимир 2808 0
98  Норвешка 2017 6 12.06.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2796 ½
99  Норвешка 2017 5 11.06.2017  Гири, Аниш 2771 ½
100  Норвешка 2017 4 10.06.2017  Аронјан, Левон 2793 0
101  Норвешка 2017 3 08.06.2017  Накамура, Хикару 2785 ½
102  Норвешка 2017 2 07.06.2017  Каруана, Фабијано 2808 ½
103  Норвешка 2017 1 06.06.2017  Со, Весли 2812 ½
104  Гренке класик 2017 7 22.04.2017  Вашје-Лаграв, Максим 2803 ½
105  Гренке класик 2017 6 21.04.2017  Најдич, Аркадиј 2702 ½
106  Гренке класик 2017 5 20.04.2017  Мејер, Георг 2621 1
107  Гренке класик 2017 4 19.04.2017  Каруана, Фабијано 2817 ½
108  Гренке класик 2017 3 17.04.2017  Ху, Јифан 2649 ½
109  Гренке класик 2017 2 16.04.2017  Аронјан, Левон 2774 ½
110  Гренке класик 2017 1 15.04.2017  Блуебаум, Матијас 2634 ½
111  Тата стил 2017 13 29.01.2017  Карјакин, Сергеј 2785 ½
112  Тата стил 2017 12 28.01.2017  Ељанов, Павел 2755 1
113  Тата стил 2017 11 27.01.2017  Адхибан, Баскаран 2653 ½
114  Тата стил 2017 10 25.01.2017  Харикришна, Пентала 2766 ½
115  Тата стил 2017 9 24.01.2017  Ван Вели, Лук 2695 1
116  Тата стил 2017 8 22.01.2017  Рапорт, Рихард 2702 0
117  Тата стил 2017 7 21.01.2017  Гири, Аниш 2773 ½
118  Тата стил 2017 6 20.01.2017  Аронјан, Левон 2780 ½
119  Тата стил 2017 5 19.01.2017  Непомњашчи, Јан 2767 ½
120  Тата стил 2017 4 17.01.2017  Веи, Ји 2706 1
121  Тата стил 2017 3 16.01.2017  Андрејкин, Дмитриј 2736 ½
122  Тата стил 2017 2 15.01.2017  Војташек, Радослав 2750 1
123  Тата стил 2017 1 14.01.2017  Со, Весли 2808 ½
124  Меч: Карлсен-Карјакин 12 28.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
125  Меч: Карлсен-Карјакин 11 26.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
126  Меч: Карлсен-Карјакин 10 24.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 1
127  Меч: Карлсен-Карјакин 9 23.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
128  Меч: Карлсен-Карјакин 8 21.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 0
129  Меч: Карлсен-Карјакин 7 20.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
130  Меч: Карлсен-Карјакин 6 18.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
131  Меч: Карлсен-Карјакин 5 17.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
132  Меч: Карлсен-Карјакин 4 15.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
133  Меч: Карлсен-Карјакин 3 14.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
134  Меч: Карлсен-Карјакин 2 12.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
135  Меч: Карлсен-Карјакин 1 11.11.2016  Карјакин, Сергеј 2772 ½
136  Грен слем мастерс 2016 10 23.07.2016  Со, Весли 2770 ½
137  Грен слем мастерс 2016 9 22.07.2016  Гири, Аниш 2785 1
138  Грен слем мастерс 2016 8 21.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 ½
139  Грен слем мастерс 2016 7 20.07.2016  Веи, Ји 2696 ½
140  Грен слем мастерс 2016 6 19.07.2016  Накамура, Хикару 2787 ½
141  Грен слем мастерс 2016 5 17.07.2016  Гири, Аниш 2785 ½
142  Грен слем мастерс 2016 4 16.07.2016  Со, Весли 2770 1
143  Грен слем мастерс 2016 3 15.07.2016  Карјакин, Сергеј 2773 1
144  Грен слем мастерс 2016 2 14.07.2016  Веи, Ји 2696 1
145  Грен слем мастерс 2016 1 13.07.2016  Накамура, Хикару 2787 0
146  Норвешка 2016 9 29.04.2016  Ељанов, Павел 2765 1
147  Норвешка 2016 8 28.04.2016  Аронјан, Левон 2784 0
148  Норвешка 2016 7 27.04.2016  Крамник, Владимир 2801 1
149  Норвешка 2016 6 25.04.2016  Вашје-Лаграв, Максим 2788 ½
150  Норвешка 2016 5 24.04.2016  Гири, Аниш 2790 ½
151  Норвешка 2016 4 22.04.2016  Ли, Чао 2755 ½
152  Норвешка 2016 3 21.04.2016  Гранделијус, Нилс 2649 1
153  Норвешка 2016 2 20.04.2016  Топалов, Веселин 2754 ½
154  Норвешка 2016 1 19.04.2016  Харикришна, Пентала 2763 1
155  Тата стил 2016 13 31.01.2016  Динг, Лижен 2766 ½
156  Тата стил 2016 12 30.01.2016  Со, Весли 2773 ½
157  Тата стил 2016 11 29.01.2016  Ху, Јифан 2673 1
158  Тата стил 2016 10 27.01.2016  Гири, Аниш 2798 ½
159  Тата стил 2016 9 26.01.2016  Адамс, Мајкл 2744 1
160  Тата стил 2016 8 24.01.2016  Карјакин, Сергеј 2769 ½
161  Тата стил 2016 7 23.01.2016  Ељанов, Павел 2760 1
162  Тата стил 2016 6 22.01.2016  Томашевски, Јевгениј 2728 1
163  Тата стил 2016 5 21.01.2016  Ван Вели, Лук 2640 1
164  Тата стил 2016 4 19.01.2016  Мамеђаров, Шакријар 2747 ½
165  Тата стил 2016 3 18.01.2016  Веи, Ји 2706 ½
166  Тата стил 2016 2 17.01.2016  Каруана, Фабијано 2787 ½
167  Тата стил 2016 1 16.01.2016  Навара, Давид 2730 ½
168  Лондон Класик 2015 9 13.12.2015  Гришчук, Александар 2747 1
169  Лондон Класик 2015 8 12.12.2015  Топалов, Веселин 2803 ½
170  Лондон Класик 2015 7 11.12.2015  Накамура, Хикару 2793 1
171  Лондон Класик 2015 6 10.12.2015  Гири, Аниш 2784 ½
172  Лондон Класик 2015 5 08.12.2015  Аронјан, Левон 2788 ½
173  Лондон Класик 2015 4 07.12.2015  Адамс, Мајкл 2737 ½
174  Лондон Класик 2015 3 06.12.2015  Ананд, Вишванатан 2796 ½
175  Лондон Класик 2015 2 05.12.2015  Каруана, Фабијано 2787 ½
176  Лондон Класик 2015 1 04.12.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2773 ½
177  Синкфилд куп 2015 9 01.09.2015  Накамура, Хикару 2814 ½
178  Синкфилд куп 2015 8 31.08.2015  Ананд, Вишванатан 2816 ½
179  Синкфилд куп 2015 7 30.08.2015  Гришчук, Александар 2771 0
180  Синкфилд куп 2015 6 29.08.2015  Аронјан, Левон 2765 ½
181  Синкфилд куп 2015 5 27.08.2015  Со, Весли 2779 1
182  Синкфилд куп 2015 4 26.08.2015  Гири, Аниш 2793 ½
183  Синкфилд куп 2015 3 25.08.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2731 1
184  Синкфилд куп 2015 2 24.08.2015  Каруана, Фабијано 2808 1
185  Синкфилд куп 2015 1 23.08.2015  Топалов, Веселин 2816 0
186  Норвешка 2015 9 25.06.2015  Хамер, Јон Лудвиг 2677 0
187  Норвешка 2015 8 24.06.2015  Аронјан, Левон 2780 1
188  Норвешка 2015 7 23.06.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2723 ½
189  Норвешка 2015 6 22.06.2015  Накамура, Хикару 2802 ½
190  Норвешка 2015 5 21.06.2015  Гришчук, Александар 2781 1
191  Норвешка 2015 4 19.06.2015  Ананд, Вишванатан 2804 0
192  Норвешка 2015 3 18.06.2015  Гири, Аниш 2773 ½
193  Норвешка 2015 2 17.06.2015  Каруана, Фабијано 2805 0
194  Норвешка 2015 1 16.06.2015  Топалов, Веселин 2798 0
195  Меморијал Гашимова 2015 9 26.04.2015  Мамедов, Рауф 2651 1
196  Меморијал Гашимова 2015 8 25.04.2015  Со, Весли 2788 ½
197  Меморијал Гашимова 2015 7 24.04.2015  Крамник, Владимир 2783 1
198  Меморијал Гашимова 2015 6 23.04.2015  Гири, Аниш 2790 ½
199  Меморијал Гашимова 2015 5 21.04.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2762 1
200  Меморијал Гашимова 2015 4 20.04.2015  Адамс, Мајкл 2746 ½
201  Меморијал Гашимова 2015 3 19.04.2015  Каруана, Фабијано 2802 1
202  Меморијал Гашимова 2015 2 18.04.2015  Мамеђаров, Шакријар 2754 1
203  Меморијал Гашимова 2015 1 17.04.2015  Ананд, Вишванатан 2791 ½
204  Гренке класик 2015 7 09.02.2015  Бакро, Етјен 2711 ½
205  Гренке класик 2015 6 08.02.2015  Каруана, Фабијано 2811 ½
206  Гренке класик 2015 5 07.02.2015  Барамидзе, Давид 2594 1
207  Гренке класик 2015 4 06.02.2015  Ананд, Вишванатан 2797 1
208  Гренке класик 2015 3 04.02.2015  Најдич, Аркадиј 2706 0
209  Гренке класик 2015 2 03.02.2015  Адамс, Мајкл 2738 1
210  Гренке класик 2015 1 02.02.2015  Аронјан, Левон 2777 ½
211  Тата стил 2015 13 25.01.2015  Шарић, Иван 2666 ½
212  Тата стил 2015 12 24.01.2015  Динг, Лижен 2732 ½
213  Тата стил 2015 11 23.01.2015  Вашје-Лаграв, Максим 2757 ½
214  Тата стил 2015 10 21.01.2015  Иванчук, Василиј 2715 ½
215  Тата стил 2015 9 20.01.2015  Раџабов, Тејмур 2734 1
216  Тата стил 2015 8 18.01.2015  Џобава, Баадур 2727 1
217  Тата стил 2015 7 17.01.2015  Ху, Јифан 2673 1
218  Тата стил 2015 6 16.01.2015  Каруана, Фабијано 2820 1
219  Тата стил 2015 5 15.01.2015  Аронјан, Левон 2797 1
220  Тата стил 2015 4 13.01.2015  Ван Вели, Лук 2667 1
221  Тата стил 2015 3 12.01.2015  Војташек, Радослав 2744 0
222  Тата стил 2015 2 11.01.2015  Со, Весли 2762 ½
223  Тата стил 2015 1 10.01.2015  Гири, Аниш 2784 ½
224  Меч: Карлсен-Ананд 11 23.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 1
225  Меч: Карлсен-Ананд 10 21.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
226  Меч: Карлсен-Ананд 9 20.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
227  Меч: Карлсен-Ананд 8 18.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
228  Меч: Карлсен-Ананд 7 17.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
229  Меч: Карлсен-Ананд 6 15.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 1
230  Меч: Карлсен-Ананд 5 14.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
231  Меч: Карлсен-Ананд 4 12.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
232  Меч: Карлсен-Ананд 3 11.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 0
233  Меч: Карлсен-Ананд 2 09.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 1
234  Меч: Карлсен-Ананд 1 08.11.2014  Ананд, Вишванатан 2792 ½
235  Синкфилд куп 2014 10 06.09.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
236  Синкфилд куп 2014 9 05.09.2014  Аронјан, Левон 2805 ½
237  Синкфилд куп 2014 8 04.09.2014  Каруана, Фабијано 2801 ½
238  Синкфилд куп 2014 7 03.09.2014  Накамура, Хикару 2787 1
239  Синкфилд куп 2014 6 02.09.2014  Вашје-Лаграв, Максим 2768 ½
240  Синкфилд куп 2014 5 31.08.2014  Аронјан, Левон 2805 1
241  Синкфилд куп 2014 4 30.08.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
242  Синкфилд куп 2014 3 29.08.2014  Каруана, Фабијано 2801 0
243  Синкфилд куп 2014 2 28.08.2014  Накамура, Хикару 2787 ½
244  Синкфилд куп 2014 1 27.08.2014  Вашје-Лаграв, Максим 2768 ½
245  Норвешка 2014 9 13.06.2014  Агдештајн, Симен 2628 1
246  Норвешка 2014 8 12.06.2014  Свидлер, Пјотр 2753 ½
247  Норвешка 2014 7 10.06.2014  Гришчук, Александар 2792 ½
248  Норвешка 2014 6 09.06.2014  Карјакин, Сергеј 2771 ½
249  Норвешка 2014 5 08.06.2014  Аронјан, Левон 2815 1
250  Норвешка 2014 4 07.06.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
251  Норвешка 2014 3 05.06.2014  Каруана, Фабијано 2791 ½
252  Норвешка 2014 2 04.06.2014  Крамник, Владимир 2783 ½
253  Норвешка 2014 1 03.06.2014  Гири, Аниш 2752 ½
254  Меморијал Гашимова 2014 10 30.04.2014  Каруана, Фабијано 2783 1
255  Меморијал Гашимова 2014 9 29.04.2014  Раџабов, Тејмур 2713 ½
256  Меморијал Гашимова 2014 8 28.04.2014  Карјакин, Сергеј 2772 ½
257  Меморијал Гашимова 2014 7 27.04.2014  Накамура, Хикару 2772 1
258  Меморијал Гашимова 2014 6 26.04.2014  Мамеђаров, Шакријар 2760 1
259  Меморијал Гашимова 2014 5 24.04.2014  Раџабов, Тејмур 2713 0
260  Меморијал Гашимова 2014 4 23.04.2014  Каруана, Фабијано 2783 0
261  Меморијал Гашимова 2014 3 22.04.2014  Карјакин, Сергеј 2772 ½
262  Меморијал Гашимова 2014 2 21.04.2014  Накамура, Хикару 2772 1
263  Меморијал Гашимова 2014 1 20.04.2014  Мамеђаров, Шакријар 2760 1
264  Циришки изазов 2014 5 03.02.2014  Ананд, Вишванатан 2773 ½
265  Циришки изазов 2014 4 02.02.2014  Каруана, Фабијано 2782 1
266  Циришки изазов 2014 3 01.02.2014  Накамура, Хикару 2789 1
267  Циришки изазов 2014 2 31.01.2014  Аронјан, Левон 2812 ½
268  Циришки изазов 2014 1 30.01.2014  Гељфанд, Борис 2777 1
269  Меч: Ананд-Карлсен 10 22.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
270  Меч: Ананд-Карлсен 9 21.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 1
271  Меч: Ананд-Карлсен 8 19.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
272  Меч: Ананд-Карлсен 7 18.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
273  Меч: Ананд-Карлсен 6 16.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 1
274  Меч: Ананд-Карлсен 5 15.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 1
275  Меч: Ананд-Карлсен 4 13.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
276  Меч: Ананд-Карлсен 3 12.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
277  Меч: Ананд-Карлсен 2 10.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
278  Меч: Ананд-Карлсен 1 09.11.2013  Ананд, Вишванатан 2775 ½
279  Меморијал Таља 2013 9 23.06.2013  Мамеђаров, Шакријар 2753 ½
280  Меморијал Таља 2013 8 22.06.2013  Накамура, Хикару 2784 1
281  Меморијал Таља 2013 7 21.06.2013  Морозевич, Александар 2760 ½
282  Меморијал Таља 2013 6 19.06.2013  Гељфанд, Борис 2755 ½
283  Меморијал Таља 2013 5 18.06.2013  Ананд, Вишванатан 2786 1
284  Меморијал Таља 2013 4 17.06.2013  Андрејкин, Дмитриј 2713 ½
285  Меморијал Таља 2013 3 15.06.2013  Каруана, Фабијано 2774 0
286  Меморијал Таља 2013 2 14.06.2013  Карјакин, Сергеј 2782 ½
287  Меморијал Таља 2013 1 13.06.2013  Крамник, Владимир 2803 1
288  Норвешка 2013 9 18.05.2013  Аронјан, Левон 2813 ½
289  Норвешка 2013 8 17.05.2013  Ванг, Хао 2743 0
290  Норвешка 2013 7 15.05.2013  Хамер, Јон Лудвиг 2608 1
291  Норвешка 2013 6 14.05.2013  Раџабов, Тејмур 2745 1
292  Норвешка 2013 5 13.05.2013  Карјакин, Сергеј 2767 1
293  Норвешка 2013 4 12.05.2013  Свидлер, Пјотр 2769 ½
294  Норвешка 2013 3 10.05.2013  Накамура, Хикару 2775 ½
295  Норвешка 2013 2 09.05.2013  Ананд, Вишванатан 2783 ½
296  Норвешка 2013 1 08.05.2013  Топалов, Веселин 2793 ½
297  Турнир Кандидата 2013 14 01.04.2013  Свидлер, Пјотр 2747 0
298  Турнир Кандидата 2013 13 31.03.2013  Раџабов, Тејмур 2793 1
299  Турнир Кандидата 2013 12 29.03.2013  Иванчук, Василиј 2757 0
300  Турнир Кандидата 2013 11 28.03.2013  Гришчук, Александар 2764 ½
301  Турнир Кандидата 2013 10 27.03.2013  Гељфанд, Борис 2740 1
302  Турнир Кандидата 2013 9 25.03.2013  Крамник, Владимир 2810 ½
303  Турнир Кандидата 2013 8 24.03.2013  Аронјан, Левон 2809 ½
304  Турнир Кандидата 2013 7 23.03.2013  Раџабов, Тејмур 2793 ½
305  Турнир Кандидата 2013 6 21.03.2013  Свидлер, Пјотр 2747 1
306  Турнир Кандидата 2013 5 20.03.2013  Иванчук, Василиј 2757 ½
307  Турнир Кандидата 2013 4 19.03.2013  Гришчук, Александар 2764 1
308  Турнир Кандидата 2013 3 17.03.2013  Гељфанд, Борис 2740 1
309  Турнир Кандидата 2013 2 16.03.2013  Крамник, Владимир 2810 ½
310  Турнир Кандидата 2013 1 15.03.2013  Аронјан, Левон 2809 ½
311  Тата стил 2013 13 27.01.2013  Гири, Аниш 2726 ½
312  Тата стил 2013 12 26.01.2013  Накамура, Хикару 2769 1
313  Тата стил 2013 11 25.01.2013  Ванг, Хао 2752 ½
314  Тата стил 2013 10 23.01.2013  Л'Ами, Ервин 2627 1
315  Тата стил 2013 9 22.01.2013  Ху, Јифан 2603 1
316  Тата стил 2013 8 20.01.2013  Карјакин, Сергеј 2780 1
317  Тата стил 2013 7 19.01.2013  Леко, Петер 2735 ½
318  Тата стил 2013 6 18.01.2013  Соколов, Иван 2667 1
319  Тата стил 2013 5 17.01.2013  Ананд, Вишванатан 2772 ½
320  Тата стил 2013 4 15.01.2013  Харикришна, Пентала 2698 1
321  Тата стил 2013 3 14.01.2013  Ван Вели, Лук 2679 1
322  Тата стил 2013 2 13.01.2013  Аронјан, Левон 2802 ½
323  Тата стил 2013 1 12.01.2013  Каруана, Фабијано 2781 ½
324  Лондон Класик 2012 9 10.12.2012  Ананд, Вишванатан 2775 ½
325  Лондон Класик 2012 7 08.12.2012  Накамура, Хикару 2760 ½
326  Лондон Класик 2012 6 07.12.2012  Полгар, Јудит 2705 1
327  Лондон Класик 2012 5 06.12.2012  Адамс, Мајкл 2710 1
328  Лондон Класик 2012 4 04.12.2012  Џонс, Гавејн 2644 1
329  Лондон Класик 2012 3 03.12.2012  Крамник, Владимир 2795 ½
330  Лондон Класик 2012 2 02.12.2012  Аронјан, Левон 2815 1
331  Лондон Класик 2012 1 01.12.2012  Мекшејн, Лук 2713 1
332  Грен слем мастерс 2012 10 13.10.2012  Аронјан, Левон 2816 ½
333  Грен слем мастерс 2012 9 12.10.2012  Ананд, Вишванатан 2780 1
334  Грен слем мастерс 2012 8 11.10.2012  Карјакин, Сергеј 2778 ½
335  Грен слем мастерс 2012 7 09.10.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 1
336  Грен слем мастерс 2012 6 08.10.2012  Каруана, Фабијано 2773 1
337  Грен слем мастерс 2012 5 29.09.2012  Ананд, Вишванатан 2780 ½
338  Грен слем мастерс 2012 4 28.09.2012  Аронјан, Левон 2816 ½
339  Грен слем мастерс 2012 3 26.09.2012  Карјакин, Сергеј 2778 ½
340  Грен слем мастерс 2012 2 25.09.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 1
341  Грен слем мастерс 2012 1 24.09.2012  Каруана, Фабијано 2773 0
342  Бил 2012 10 02.08.2012  Бакро, Етјен 2713 ½
343  Бил 2012 9 01.08.2012  Гири, Аниш 2696 ½
344  Бил 2012 8 31.07.2012  Бологан, Виктор 2732 1
345  Бил 2012 7 30.07.2012  Ванг, Хао 2739 1
346  Бил 2012 3 29.07.2012  Бологан, Виктор 2732 1
347  Бил 2012 6 28.07.2012  Накамура, Хикару 2778 ½
348  Бил 2012 5 27.07.2012  Гири, Аниш 2696 ½
349  Бил 2012 4 26.07.2012  Бакро, Етјен 2713 ½
350  Бил 2012 2 24.07.2012  Ванг, Хао 2739 1
351  Бил 2012 1 23.07.2012  Накамура, Хикару 2778 ½
352  Меморијал Таља 2012 9 18.06.2012  Мекшејн, Лук 2706 1
353  Меморијал Таља 2012 8 17.06.2012  Томашевски, Јевгениј 2738 ½
354  Меморијал Таља 2012 7 16.06.2012  Накамура, Хикару 2775 ½
355  Меморијал Таља 2012 6 14.06.2012  Аронјан, Левон 2825 ½
356  Меморијал Таља 2012 5 13.06.2012  Раџабов, Тејмур 2784 1
357  Меморијал Таља 2012 4 12.06.2012  Гришчук, Александар 2761 ½
358  Меморијал Таља 2012 3 10.06.2012  Каруана, Фабијано 2770 ½
359  Меморијал Таља 2012 2 09.06.2012  Морозевич, Александар 2769 ½
360  Меморијал Таља 2012 1 08.06.2012  Крамник, Владимир 2801 ½
361  Тата стил 2012 13 29.01.2012  Ван Вели, Лук 2692 ½
362  Тата стил 2012 12 28.01.2012  Камски, Гата 2732 ½
363  Тата стил 2012 11 27.01.2012  Топалов, Веселин 2770 1
364  Тата стил 2012 10 25.01.2012  Накамура, Хикару 2759 ½
365  Тата стил 2012 9 24.01.2012  Карјакин, Сергеј 2769 0
366  Тата стил 2012 8 22.01.2012  Раџабов, Тејмур 2773 ½
367  Тата стил 2012 7 21.01.2012  Гељфанд, Борис 2739 1
368  Тата стил 2012 6 20.01.2012  Навара, Давид 2712 ½
369  Тата стил 2012 5 19.01.2012  Гири, Аниш 2714 ½
370  Тата стил 2012 4 17.01.2012  Каруана, Фабијано 2736 ½
371  Тата стил 2012 3 16.01.2012  Аронјан, Левон 2805 1
372  Тата стил 2012 2 15.01.2012  Иванчук, Василиј 2766 ½
373  Тата стил 2012 1 14.01.2012  Гашимов, Вугар 2761 1
374  Лондон Класик 2011 9 12.12.2011  Шорт, Најџел 2698 ½
375  Лондон Класик 2011 8 11.12.2011  Ананд, Вишванатан 2811 ½
376  Лондон Класик 2011 7 10.12.2011  Адамс, Мајкл 2734 1
377  Лондон Класик 2011 5 08.12.2011  Аронјан, Левон 2802 ½
378  Лондон Класик 2011 4 06.12.2011  Крамник, Владимир 2800 ½
379  Лондон Класик 2011 3 05.12.2011  Накамура, Хикару 2758 1
380  Лондон Класик 2011 2 04.12.2011  Мекшејн, Лук 2671 ½
381  Лондон Класик 2011 1 03.12.2011  Хауел, Дејвид 2633 1
382  Меморијал Таља 2011 9 25.11.2011  Накамура, Хикару 2758 1
383  Меморијал Таља 2011 8 24.11.2011  Непомњашчи, Јан 2730 ½
384  Меморијал Таља 2011 7 23.11.2011  Ананд, Вишванатан 2811 ½
385  Меморијал Таља 2011 6 22.11.2011  Свидлер, Пјотр 2755 ½
386  Меморијал Таља 2011 5 20.11.2011  Иванчук, Василиј 2775 ½
387  Меморијал Таља 2011 4 19.11.2011  Карјакин, Сергеј 2763 ½
388  Меморијал Таља 2011 3 18.11.2011  Крамник, Владимир 2800 ½
389  Меморијал Таља 2011 2 17.11.2011  Гељфанд, Борис 2744 1
390  Меморијал Таља 2011 1 16.11.2011  Аронјан, Левон 2802 ½
391  Грен слем мастерс 2011 10 11.10.2011  Накамура, Хикару 2753 ½
392  Грен слем мастерс 2011 9 10.10.2011  Иванчук, Василиј 2765 1
393  Грен слем мастерс 2011 8 08.10.2011  Ваљехо Понс, Франциско 2716 1
394  Грен слем мастерс 2011 7 07.10.2011  Аронјан, Левон 2807 ½
395  Грен слем мастерс 2011 6 06.10.2011  Ананд, Вишванатан 2817 ½
396  Грен слем мастерс 2011 5 01.10.2011  Иванчук, Василиј 2765 1
397  Грен слем мастерс 2011 4 30.09.2011  Накамура, Хикару 2753 ½
398  Грен слем мастерс 2011 3 28.09.2011  Ваљехо Понс, Франциско 2716 0
399  Грен слем мастерс 2011 2 27.09.2011  Аронјан, Левон 2807 ½
400  Грен слем мастерс 2011 1 26.09.2011  Ананд, Вишванатан 2817 ½
401  Бил 2011 10 29.07.2011  Каруана, Фабијано 2711 ½
402  Бил 2011 9 28.07.2011  Вашје-Лаграв, Максим 2722 ½
403  Бил 2011 8 27.07.2011  Морозевич, Александар 2694 ½
404  Бил 2011 7 26.07.2011  Широв, Алексеј 2714 1
405  Бил 2011 6 25.07.2011  Пелетије, Јаник 2590 1
406  Бил 2011 5 23.07.2011  Вашје-Лаграв, Максим 2722 0
407  Бил 2011 4 22.07.2011  Каруана, Фабијано 2711 1
408  Бил 2011 3 20.07.2011  Морозевич, Александар 2694 ½
409  Бил 2011 2 19.07.2011  Широв, Алексеј 2714 1
410  Бил 2011 1 18.07.2011  Пелетије, Јаник 2590 1
411  Турнир краљева 2011 10 21.06.2011  Карјакин, Сергеј 2776 ½
412  Турнир краљева 2011 9 20.06.2011  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2662 ½
413  Турнир краљева 2011 8 19.06.2011  Раџабов, Тејмур 2744 ½
414  Турнир краљева 2011 7 18.06.2011  Иванчук, Василиј 2776 1
415  Турнир краљева 2011 6 17.06.2011  Накамура, Хикару 2774 ½
416  Турнир краљева 2011 5 15.06.2011  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2662 1
417  Турнир краљева 2011 4 14.06.2011  Карјакин, Сергеј 2776 ½
418  Турнир краљева 2011 3 13.06.2011  Раџабов, Тејмур 2744 ½
419  Турнир краљева 2011 2 12.06.2011  Иванчук, Василиј 2776 ½
420  Турнир краљева 2011 1 11.06.2011  Накамура, Хикару 2774 1
421  Тата стил 2011 13 30.01.2011  Гришчук, Александар 2773 ½
422  Тата стил 2011 12 29.01.2011  Ванг, Хао 2731 1
423  Тата стил 2011 11 28.01.2011  Крамник, Владимир 2784 1
424  Тата стил 2011 10 26.01.2011  Непомњашчи, Јан 2733 0
425  Тата стил 2011 9 25.01.2011  Вашје-Лаграв, Максим 2715 ½
426  Тата стил 2011 8 23.01.2011  Накамура, Хикару 2751 1
427  Тата стил 2011 7 22.01.2011  Ананд, Вишванатан 2810 ½
428  Тата стил 2011 6 21.01.2011  Смитс, Јан 2662 1
429  Тата стил 2011 5 20.01.2011  Л'Ами, Ервин 2628 1
430  Тата стил 2011 4 18.01.2011  Пономарјов, Руслан 2744 ½
431  Тата стил 2011 3 17.01.2011  Гири, Аниш 2686 0
432  Тата стил 2011 2 16.01.2011  Широв, Алексеј 2722 ½
433  Тата стил 2011 1 15.01.2011  Аронјан, Левон 2805 ½
434  Лондон Класик 2010 7 15.12.2010  Шорт, Најџел 2680 1
435  Лондон Класик 2010 6 14.12.2010  Крамник, Владимир 2791 ½
436  Лондон Класик 2010 5 12.12.2010  Хауел, Дејвид 2611 1
437  Лондон Класик 2010 4 11.12.2010  Накамура, Хикару 2741 1
438  Лондон Класик 2010 3 10.12.2010  Ананд, Вишванатан 2804 0
439  Лондон Класик 2010 2 09.12.2010  Адамс, Мајкл 2723 1
440  Лондон Класик 2010 1 08.12.2010  Мекшејн, Лук 2645 0
441  Перл Спринг 2010 10 30.10.2010  Гашимов, Вугар 2719 ½
442  Перл Спринг 2010 9 29.10.2010  Топалов, Веселин 2803 1
443  Перл Спринг 2010 8 28.10.2010  Ванг, Јуе 2732 ½
444  Перл Спринг 2010 7 27.10.2010  Ананд, Вишванатан 2800 ½
445  Перл Спринг 2010 6 26.10.2010  Бакро, Етјен 2716 ½
446  Перл Спринг 2010 5 24.10.2010  Топалов, Веселин 2803 1
447  Перл Спринг 2010 4 23.10.2010  Гашимов, Вугар 2719 ½
448  Перл Спринг 2010 3 22.10.2010  Ванг, Јуе 2732 1
449  Перл Спринг 2010 2 21.10.2010  Ананд, Вишванатан 2800 ½
450  Перл Спринг 2010 1 20.10.2010  Бакро, Етјен 2716 1
451  Грен слем мастерс 2010 6 15.10.2010  Ананд, Вишванатан 2800 ½
452  Грен слем мастерс 2010 5 14.10.2010  Широв, Алексеј 2749 1
453  Грен слем мастерс 2010 4 13.10.2010  Крамник, Владимир 2780 ½
454  Грен слем мастерс 2010 3 11.10.2010  Широв, Алексеј 2749 ½
455  Грен слем мастерс 2010 2 10.10.2010  Ананд, Вишванатан 2800 0
456  Грен слем мастерс 2010 1 09.10.2010  Крамник, Владимир 2780 0
457  Турнир краљева 2010 10 25.06.2010  Ванг, Јуе 2752 1
458  Турнир краљева 2010 9 24.06.2010  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2672 ½
459  Турнир краљева 2010 8 22.06.2010  Гељфанд, Борис 2741 ½
460  Турнир краљева 2010 7 21.06.2010  Раџабов, Тејмур 2740 1
461  Турнир краљева 2010 6 20.06.2010  Пономарјов, Руслан 2733 1
462  Турнир краљева 2010 5 19.06.2010  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2672 1
463  Турнир краљева 2010 4 17.06.2010  Ванг, Јуе 2752 1
464  Турнир краљева 2010 3 16.06.2010  Гељфанд, Борис 2741 ½
465  Турнир краљева 2010 2 15.06.2010  Раџабов, Тејмур 2740 ½
466  Турнир краљева 2010 1 14.06.2010  Пономарјов, Руслан 2733 ½
467  Корус 2010 13 31.01.2010  Каруана, Фабијано 2675 ½
468  Корус 2010 12 30.01.2010  Леко, Петер 2739 ½
469  Корус 2010 11 29.01.2010  Домингез, Леније 2712 1
470  Корус 2010 10 27.01.2010  Карјакин, Сергеј 2720 1
471  Корус 2010 9 26.01.2010  Крамник, Владимир 2788 0
472  Корус 2010 8 24.01.2010  Широв, Алексеј 2723 ½
473  Корус 2010 7 23.01.2010  Иванчук, Василиј 2749 1
474  Корус 2010 6 22.01.2010  Ананд, Вишванатан 2790 ½
475  Корус 2010 5 21.01.2010  Накамура, Хикару 2708 ½
476  Корус 2010 4 19.01.2010  Шорт, Најџел 2696 ½
477  Корус 2010 3 18.01.2010  Ван Вели, Лук 2641 1
478  Корус 2010 2 17.01.2010  Смитс, Јан 2657 1
479  Корус 2010 1 16.01.2010  Тивјаков, Сергеј 2662 ½
480  Лондон Класик 2009 7 15.12.2009  Шорт, Најџел 2707 ½
481  Лондон Класик 2009 6 14.12.2009  Адамс, Мајкл 2698 ½
482  Лондон Класик 2009 5 13.12.2009  Ни, Хуа 2665 1
483  Лондон Класик 2009 4 12.12.2009  Накамура, Хикару 2715 ½
484  Лондон Класик 2009 3 10.12.2009  Хауел, Дејвид 2597 ½
485  Лондон Класик 2009 2 09.12.2009  Мекшејн, Лук 2615 1
486  Лондон Класик 2009 1 08.12.2009  Крамник, Владимир 2772 1
487  Меморијал Таља 2009 9 14.11.2009  Леко, Петер 2752 1
488  Меморијал Таља 2009 8 13.11.2009  Пономарјов, Руслан 2739 1
489  Меморијал Таља 2009 7 12.11.2009  Свидлер, Пјотр 2754 ½
490  Меморијал Таља 2009 6 11.11.2009  Ананд, Вишванатан 2788 ½
491  Меморијал Таља 2009 5 10.11.2009  Иванчук, Василиј 2739 ½
492  Меморијал Таља 2009 4 08.11.2009  Аронјан, Левон 2786 ½
493  Меморијал Таља 2009 3 07.11.2009  Гељфанд, Борис 2758 ½
494  Меморијал Таља 2009 2 06.11.2009  Морозевич, Александар 2750 ½
495  Меморијал Таља 2009 1 05.11.2009  Крамник, Владимир 2772 ½
496  Перл Спринг 2009 10 09.10.2009  Јаковенко, Дмитриј 2742 1
497  Перл Спринг 2009 9 08.10.2009  Раџабов, Тејмур 2757 ½
498  Перл Спринг 2009 8 06.10.2009  Ванг, Јуе 2736 1
499  Перл Спринг 2009 7 05.10.2009  Топалов, Веселин 2813 ½
500  Перл Спринг 2009 6 04.10.2009  Леко, Петер 2762 ½
501  Перл Спринг 2009 5 02.10.2009  Раџабов, Тејмур 2757 1
502  Перл Спринг 2009 4 01.10.2009  Јаковенко, Дмитриј 2742 1
503  Перл Спринг 2009 3 30.09.2009  Ванг, Јуе 2736 ½
504  Перл Спринг 2009 2 29.09.2009  Топалов, Веселин 2813 1
505  Перл Спринг 2009 1 28.09.2009  Леко, Петер 2762 1
506  Дортмунд 2009 10 12.07.2009  Бакро, Етјен 2721 ½
507  Дортмунд 2009 9 11.07.2009  Најдич, Аркадиј 2697 ½
508  Дортмунд 2009 8 10.07.2009  Крамник, Владимир 2759 0
509  Дортмунд 2009 7 09.07.2009  Леко, Петер 2756 ½
510  Дортмунд 2009 6 08.07.2009  Јаковенко, Дмитриј 2760 ½
511  Дортмунд 2009 5 06.07.2009  Најдич, Аркадиј 2697 1
512  Дортмунд 2009 4 05.07.2009  Бакро, Етјен 2721 ½
513  Дортмунд 2009 3 04.07.2009  Крамник, Владимир 2759 ½
514  Дортмунд 2009 2 03.07.2009  Леко, Петер 2756 ½
515  Дортмунд 2009 1 02.07.2009  Јаковенко, Дмитриј 2760 1
516  М-Тел мастерс 2009 10 23.05.2009  Широв, Алексеј 2745 0
517  М-Тел мастерс 2009 9 22.05.2009  Ванг, Јуе 2738 1
518  М-Тел мастерс 2009 8 21.05.2009  Иванчук, Василиј 2746 ½
519  М-Тел мастерс 2009 7 20.05.2009  Домингез, Леније 2721 1
520  М-Тел мастерс 2009 6 19.05.2009  Топалов, Веселин 2812 ½
521  М-Тел мастерс 2009 5 17.05.2009  Ванг, Јуе 2738 ½
522  М-Тел мастерс 2009 4 16.05.2009  Широв, Алексеј 2745 ½
523  М-Тел мастерс 2009 3 15.05.2009  Иванчук, Василиј 2746 ½
524  М-Тел мастерс 2009 2 14.05.2009  Домингез, Леније 2721 ½
525  М-Тел мастерс 2009 1 13.05.2009  Топалов, Веселин 2812 1
526  Линарес 2009 14 07.03.2009  Ананд, Вишванатан 2791 ½
527  Линарес 2009 13 06.03.2009  Раџабов, Тејмур 2761 ½
528  Линарес 2009 12 05.03.2009  Гришчук, Александар 2733 1
529  Линарес 2009 11 03.03.2009  Иванчук, Василиј 2779 ½
530  Линарес 2009 10 02.03.2009  Ванг, Јуе 2739 0
531  Линарес 2009 9 01.03.2009  Домингез, Леније 2717 1
532  Линарес 2009 8 28.02.2009  Аронјан, Левон 2750 0
533  Линарес 2009 7 26.02.2009  Раџабов, Тејмур 2761 ½
534  Линарес 2009 6 25.02.2009  Ананд, Вишванатан 2791 1
535  Линарес 2009 5 24.02.2009  Гришчук, Александар 2733 ½
536  Линарес 2009 4 22.02.2009  Иванчук, Василиј 2779 ½
537  Линарес 2009 3 21.02.2009  Ванг, Јуе 2739 ½
538  Линарес 2009 2 20.02.2009  Домингез, Леније 2717 ½
539  Линарес 2009 1 19.02.2009  Аронјан, Левон 2750 ½
540  Корус 2009 13 01.02.2009  Ванг, Јуе 2739 0
541  Корус 2009 12 31.01.2009  Смитс, Јан 2601 1
542  Корус 2009 11 30.01.2009  Морозевич, Александар 2771 ½
543  Корус 2009 10 28.01.2009  Домингез, Леније 2717 1
544  Корус 2009 9 27.01.2009  Адамс, Мајкл 2712 ½
545  Корус 2009 8 25.01.2009  Камски, Гата 2725 ½
546  Корус 2009 7 24.01.2009  Ван Вели, Лук 2625 ½
547  Корус 2009 6 23.01.2009  Карјакин, Сергеј 2706 ½
548  Корус 2009 5 22.01.2009  Иванчук, Василиј 2779 ½
549  Корус 2009 4 20.01.2009  Аронјан, Левон 2750 ½
550  Корус 2009 3 19.01.2009  Мовсесјан, Сергеј 2751 ½
551  Корус 2009 2 18.01.2009  Стелваген, Данијел 2612 ½
552  Корус 2009 1 17.01.2009  Раџабов, Тејмур 2761 ½
553  Грен слем мастерс 2008 10 13.09.2008  Ананд, Вишванатан 2798 ½
554  Грен слем мастерс 2008 9 12.09.2008  Раџабов, Тејмур 2744 ½
555  Грен слем мастерс 2008 8 10.09.2008  Топалов, Веселин 2777 0
556  Грен слем мастерс 2008 7 09.09.2008  Иванчук, Василиј 2781 0
557  Грен слем мастерс 2008 6 08.09.2008  Аронјан, Левон 2737 1
558  Грен слем мастерс 2008 5 06.09.2008  Ананд, Вишванатан 2798 ½
559  Грен слем мастерс 2008 4 05.09.2008  Раџабов, Тејмур 2744 1
560  Грен слем мастерс 2008 3 04.09.2008  Топалов, Веселин 2777 0
561  Грен слем мастерс 2008 2 03.09.2008  Иванчук, Василиј 2781 ½
562  Грен слем мастерс 2008 1 02.09.2008  Аронјан, Левон 2737 1
563  Бил 2008 10 31.07.2008  Онишчук, Александар 2670 ½
564  Бил 2008 9 30.07.2008  Домингез, Леније 2708 ½
565  Бил 2008 8 29.07.2008  Бакро, Етјен 2691 ½
566  Бил 2008 7 28.07.2008  Алексејев, Јевгениј 2708 0
567  Бил 2008 6 26.07.2008  Пелетије, Јаник 2569 1
568  Бил 2008 5 25.07.2008  Домингез, Леније 2708 ½
569  Бил 2008 4 24.07.2008  Онишчук, Александар 2670 ½
570  Бил 2008 3 22.07.2008  Бакро, Етјен 2691 1
571  Бил 2008 2 21.07.2008  Алексејев, Јевгениј 2708 ½
572  Бил 2008 1 20.07.2008  Пелетије, Јаник 2569 1
573  Аеросвит 2008 11 19.06.2008  Карјакин, Сергеј 2732 ½
574  Аеросвит 2008 10 18.06.2008  Волокитин, Андреј 2684 ½
575  Аеросвит 2008 9 17.06.2008  Јаковенко, Дмитриј 2711 ½
576  Аеросвит 2008 8 16.06.2008  Онишчук, Александар 2664 ½
577  Аеросвит 2008 7 15.06.2008  Нисипеану, Ливију-Дијетер 2684 1
578  Аеросвит 2008 6 13.06.2008  Алексејев, Јевгениј 2711 ½
579  Аеросвит 2008 5 12.06.2008  Широв, Алексеј 2740 1
580  Аеросвит 2008 4 11.06.2008  Ељанов, Павел 2687 1
581  Аеросвит 2008 3 10.06.2008  Ван Вели, Лук 2677 1
582  Аеросвит 2008 2 09.06.2008  Свидлер, Пјотр 2746 ½
583  Аеросвит 2008 1 08.06.2008  Иванчук, Василиј 2740 1
584  Фиде Гран При 1 2008/9 13 05.05.2008  Бакро, Етјен 2705 1
585  Фиде Гран При 1 2008/9 12 04.05.2008  Адамс, Мајкл 2729 1
586  Фиде Гран При 1 2008/9 11 03.05.2008  Гришчук, Александар 2716 ½
587  Фиде Гран При 1 2008/9 10 02.05.2008  Навара, Давид 2672 ½
588  Фиде Гран При 1 2008/9 9 30.04.2008  Карјакин, Сергеј 2732 ½
589  Фиде Гран При 1 2008/9 8 29.04.2008  Чепаринов, Иван 2696 ½
590  Фиде Гран При 1 2008/9 7 28.04.2008  Раџабов, Тејмур 2751 1
591  Фиде Гран При 1 2008/9 6 27.04.2008  Гашимов, Вугар 2679 ½
592  Фиде Гран При 1 2008/9 5 25.04.2008  Камски, Гата 2726 ½
593  Фиде Гран При 1 2008/9 4 24.04.2008  Мамеђаров, Шакријар 2752 0
594  Фиде Гран При 1 2008/9 3 23.04.2008  Инаркјев, Ернесто 2684 1
595  Фиде Гран При 1 2008/9 2 22.04.2008  Свидлер, Пјотр 2746 ½
596  Фиде Гран При 1 2008/9 1 21.04.2008  Ванг, Јуе 2689 ½
597  Морелија-Линарес 2008 14 07.03.2008  Раџабов, Тејмур 2735 ½
598  Морелија-Линарес 2008 13 06.03.2008  Аронјан, Левон 2739 ½
599  Морелија-Линарес 2008 12 04.03.2008  Топалов, Веселин 2780 1
600  Морелија-Линарес 2008 11 03.03.2008  Леко, Петер 2753 0
601  Морелија-Линарес 2008 10 01.03.2008  Ананд, Вишванатан 2799 ½
602  Морелија-Линарес 2008 9 29.02.2008  Широв, Алексеј 2755 1
603  Морелија-Линарес 2008 8 28.02.2008  Иванчук, Василиј 2751 1
604  Морелија-Линарес 2008 7 23.02.2008  Аронјан, Левон 2739 1
605  Морелија-Линарес 2008 6 22.02.2008  Раџабов, Тејмур 2735 0
606  Морелија-Линарес 2008 5 20.02.2008  Топалов, Веселин 2780 1
607  Морелија-Линарес 2008 4 19.02.2008  Леко, Петер 2753 ½
608  Морелија-Линарес 2008 3 17.02.2008  Ананд, Вишванатан 2799 0
609  Морелија-Линарес 2008 2 16.02.2008  Широв, Алексеј 2755 ½
610  Морелија-Линарес 2008 1 15.02.2008  Иванчук, Василиј 2751 ½
611  Корус 2008 13 27.01.2008  Раџабов, Тејмур 2735 ½
612  Корус 2008 12 26.01.2008  Крамник, Владимир 2799 1
613  Корус 2008 11 25.01.2008  Ананд, Вишванатан 2799 0
614  Корус 2008 10 23.01.2008  Ван Вели, Лук 2681 1
615  Корус 2008 9 22.01.2008  Леко, Петер 2753 0
616  Корус 2008 8 20.01.2008  Гељфанд, Борис 2737 ½
617  Корус 2008 7 19.01.2008  Топалов, Веселин 2780 ½
618  Корус 2008 6 18.01.2008  Полгар, Јудит 2707 1
619  Корус 2008 5 17.01.2008  Иванчук, Василиј 2751 ½
620  Корус 2008 4 15.01.2008  Аронјан, Левон 2739 ½
621  Корус 2008 3 14.01.2008  Адамс, Мајкл 2726 ½
622  Корус 2008 2 13.01.2008  Ељанов, Павел 2692 1
623  Корус 2008 1 12.01.2008  Мамеђаров, Шакријар 2760 1
624  Светски куп 2007 12 10.12.2007  Камски, Гата 2714 0
625  Светски куп 2007 11 09.12.2007  Камски, Гата 2714 ½
626  Светски куп 2007 10 07.12.2007  Чепаринов, Иван 2670 ½
627  Светски куп 2007 9 06.12.2007  Чепаринов, Иван 2670 1
628  Светски куп 2007 8 04.12.2007  Адамс, Мајкл 2729 ½
629  Светски куп 2007 7 03.12.2007  Адамс, Мајкл 2729 1
630  Светски куп 2007 6 01.12.2007  Домингез, Леније 2683 1
631  Светски куп 2007 5 30.11.2007  Домингез, Леније 2683 ½
632  Светски куп 2007 4 28.11.2007  Најдич, Аркадиј 2639 ½
633  Светски куп 2007 3 27.11.2007  Најдич, Аркадиј 2639 ½
634  Светски куп 2007 2 25.11.2007  Џао, Цунг-Јуен 2491 1
635  Светски куп 2007 1 24.11.2007  Џао, Цунг-Јуен 2491 1
636  Меморијал Таља 2007 9 19.11.2007  Камски, Гата 2714 ½
637  Меморијал Таља 2007 8 18.11.2007  Леко, Петер 2755 ½
638  Меморијал Таља 2007 7 17.11.2007  Гељфанд, Борис 2736 ½
639  Меморијал Таља 2007 6 16.11.2007  Широв, Алексеј 2739 0
640  Меморијал Таља 2007 5 14.11.2007  Иванчук, Василиј 2787 ½
641  Меморијал Таља 2007 4 13.11.2007  Мамеђаров, Шакријар 2752 ½
642  Меморијал Таља 2007 3 12.11.2007  Јаковенко, Дмитриј 2710 1
643  Меморијал Таља 2007 2 11.11.2007  Алексејев, Јевгениј 2716 ½
644  Меморијал Таља 2007 1 10.11.2007  Крамник, Владимир 2785 ½
645  Бил 2007 9 02.08.2007  Раџабов, Тејмур 2746 1
646  Бил 2007 8 01.08.2007  Ван Вели, Лук 2680 0
647  Бил 2007 7 31.07.2007  Пелетије, Јаник 2591 0
648  Бил 2007 6 29.07.2007  Гришчук, Александар 2726 ½
649  Бил 2007 5 28.07.2007  Онишчук, Александар 2650 1
650  Бил 2007 4 27.07.2007  Мотиљев, Александар 2648 1
651  Бил 2007 3 25.07.2007  Аврух, Борис 2645 ½
652  Бил 2007 2 24.07.2007  Полгар, Јудит 2707 ½
653  Бил 2007 1 23.07.2007  Бу, Сјенгџи 2685 1
654  Дортмунд 2007 7 01.07.2007  Ананд, Вишванатан 2786 ½
655  Дортмунд 2007 6 30.06.2007  Мамеђаров, Шакријар 2757 ½
656  Дортмунд 2007 5 29.06.2007  Гељфанд, Борис 2733 ½
657  Дортмунд 2007 4 27.06.2007  Крамник, Владимир 2772 0
658  Дортмунд 2007 3 26.06.2007  Алексејев, Јевгениј 2679 ½
659  Дортмунд 2007 2 24.06.2007  Најдич, Аркадиј 2654 ½
660  Дортмунд 2007 1 23.06.2007  Леко, Петер 2738 ½
661  Мечеви кандидата 2007 6 02.06.2007  Аронјан, Левон 2759 ½
662  Мечеви кандидата 2007 5 01.06.2007  Аронјан, Левон 2759 1
663  Мечеви кандидата 2007 4 31.05.2007  Аронјан, Левон 2759 0
664  Мечеви кандидата 2007 3 29.05.2007  Аронјан, Левон 2759 1
665  Мечеви кандидата 2007 2 28.05.2007  Аронјан, Левон 2759 ½
666  Мечеви кандидата 2007 1 27.05.2007  Аронјан, Левон 2759 0
667  Морелија-Линарес 2007 14 10.03.2007  Леко, Петер 2749 0
668  Морелија-Линарес 2007 13 09.03.2007  Свидлер, Пјотр 2728 ½
669  Морелија-Линарес 2007 12 07.03.2007  Топалов, Веселин 2783 ½
670  Морелија-Линарес 2007 11 06.03.2007  Иванчук, Василиј 2750 1
671  Морелија-Линарес 2007 10 04.03.2007  Ананд, Вишванатан 2779 0
672  Морелија-Линарес 2007 9 03.03.2007  Аронјан, Левон 2744 ½
673  Морелија-Линарес 2007 8 02.03.2007  Морозевич, Александар 2741 ½
674  Морелија-Линарес 2007 7 25.02.2007  Свидлер, Пјотр 2728 ½
675  Морелија-Линарес 2007 6 24.02.2007  Леко, Петер 2749 ½
676  Морелија-Линарес 2007 5 22.02.2007  Топалов, Веселин 2783 1
677  Морелија-Линарес 2007 4 21.02.2007  Иванчук, Василиј 2750 1
678  Морелија-Линарес 2007 3 19.02.2007  Ананд, Вишванатан 2779 0
679  Морелија-Линарес 2007 2 18.02.2007  Аронјан, Левон 2744 ½
680  Морелија-Линарес 2007 1 17.02.2007  Морозевич, Александар 2741 1
681  Корус 2007 13 28.01.2007  Широв, Алексеј 2715 ½
682  Корус 2007 12 27.01.2007  Карјакин, Сергеј 2678 ½
683  Корус 2007 11 26.01.2007  Ван Вели, Лук 2683 ½
684  Корус 2007 10 24.01.2007  Топалов, Веселин 2783 0
685  Корус 2007 9 23.01.2007  Раџабов, Тејмур 2729 ½
686  Корус 2007 8 21.01.2007  Крамник, Владимир 2766 ½
687  Корус 2007 7 20.01.2007  Свидлер, Пјотр 2728 0
688  Корус 2007 6 19.01.2007  Мотиљев, Александар 2647 ½
689  Корус 2007 5 18.01.2007  Аронјан, Левон 2744 ½
690  Корус 2007 4 16.01.2007  Ананд, Вишванатан 2779 ½
691  Корус 2007 3 15.01.2007  Пономарјов, Руслан 2723 0
692  Корус 2007 2 14.01.2007  Навара, Давид 2719 0
693  Корус 2007 1 13.01.2007  Тивјаков, Сергеј 2682 ½
694  Меморијал Таља 2006 9 16.11.2006  Гришчук, Александар 2710 ½
695  Меморијал Таља 2006 8 15.11.2006  Пономарјов, Руслан 2703 ½
696  Меморијал Таља 2006 7 14.11.2006  Леко, Петер 2741 ½
697  Меморијал Таља 2006 6 12.11.2006  Аронјан, Левон 2741 0
698  Меморијал Таља 2006 5 11.11.2006  Широв, Алексеј 2720 ½
699  Меморијал Таља 2006 4 10.11.2006  Свидлер, Пјотр 2750 ½
700  Меморијал Таља 2006 3 08.11.2006  Мамеђаров, Шакријар 2728 ½
701  Меморијал Таља 2006 2 07.11.2006  Морозевич, Александар 2747 ½
702  Меморијал Таља 2006 1 06.11.2006  Гељфанд, Борис 2733 0
703  Бил 2006 10 03.08.2006  Брузон, Лазаро 2667 1
704  Бил 2006 9 02.08.2006  Волокитин, Андреј 2662 0
705  Бил 2006 8 01.08.2006  Раџабов, Тејмур 2728 ½
706  Бил 2006 7 31.07.2006  Морозевич, Александар 2731 1
707  Бил 2006 6 30.07.2006  Пелетије, Јаник 2583 ½
708  Бил 2006 5 28.07.2006  Волокитин, Андреј 2662 0
709  Бил 2006 4 27.07.2006  Брузон, Лазаро 2667 ½
710  Бил 2006 3 26.07.2006  Раџабов, Тејмур 2728 ½
711  Бил 2006 2 25.07.2006  Морозевич, Александар 2731 1
712  Бил 2006 1 24.07.2006  Пелетије, Јаник 2583 1