Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије

ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меморијал Петросјана 2014 6 10.11.2014  Гришчук, Александар 2795 ½
2  Меморијал Петросјана 2014 5 09.11.2014  Крамник, Владимир 2760 ½
3  Меморијал Петросјана 2014 4 08.11.2014  Леко, Петер 2731 ½
4  Меморијал Петросјана 2014 3 06.11.2014  Динг, Лижен 2730 ½
5  Меморијал Петросјана 2014 2 05.11.2014  Морозевич, Александар 2724 ½
6  Меморијал Петросјана 2014 1 04.11.2014  Гељфанд, Борис 2759 ½
7  Грен слем мастерс 2014 5 19.09.2014  Ваљехо Понс, Франциско 2712 ½
8  Грен слем мастерс 2014 4 18.09.2014  Пономарјов, Руслан 2717 ½
9  Грен слем мастерс 2014 3 16.09.2014  Ананд, Вишванатан 2785 ½
10  Грен слем мастерс 2014 1 14.09.2014  Ваљехо Понс, Франциско 2712 ½
11  Синкфилд куп 2014 10 06.09.2014  Каруана, Фабијано 2801 ½
12  Синкфилд куп 2014 9 05.09.2014  Карлсен, Магнус 2877 ½
13  Синкфилд куп 2014 8 04.09.2014  Вашје-Лаграв, Максим 2768 ½
14  Синкфилд куп 2014 7 03.09.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
15  Синкфилд куп 2014 6 02.09.2014  Накамура, Хикару 2787 ½
16  Синкфилд куп 2014 1 27.08.2014  Накамура, Хикару 2787 ½
17  Норвешка 2014 9 13.06.2014  Топалов, Веселин 2772 ½
18  Норвешка 2014 8 12.06.2014  Каруана, Фабијано 2791 ½
19  Норвешка 2014 7 10.06.2014  Крамник, Владимир 2783 ½
20  Норвешка 2014 6 09.06.2014  Гири, Аниш 2752 ½
21  Норвешка 2014 4 07.06.2014  Свидлер, Пјотр 2753 ½
22  Норвешка 2014 1 03.06.2014  Агдештајн, Симен 2628 ½
23  Турнир Кандидата 2014 12 27.03.2014  Крамник, Владимир 2787 ½
24  Турнир Кандидата 2014 11 26.03.2014  Свидлер, Пјотр 2758 ½
25  Турнир Кандидата 2014 10 25.03.2014  Топалов, Веселин 2785 ½
26  Турнир Кандидата 2014 8 22.03.2014  Ананд, Вишванатан 2770 ½
27  Турнир Кандидата 2014 6 19.03.2014  Андрејкин, Дмитриј 2709 ½
28  Турнир Кандидата 2014 5 18.03.2014  Крамник, Владимир 2787 ½
29  Турнир Кандидата 2014 3 15.03.2014  Топалов, Веселин 2785 ½
30  Циришки изазов 2014 3 01.02.2014  Гељфанд, Борис 2777 ½
31  Циришки изазов 2014 2 31.01.2014  Карлсен, Магнус 2872 ½
32  Тата стил 2014 8 21.01.2014  Гири, Аниш 2734 ½
33  Тата стил 2014 7 19.01.2014  Гељфанд, Борис 2777 ½
34  Тата стил 2014 3 13.01.2014  Рапорт, Рихард 2691 ½
35  Тата стил 2014 1 11.01.2014  Харикришна, Пентала 2706 ½