Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије

ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Грен слем мастерс 2013 6 12.10.2013  Мамеђаров, Шакријар 2759 ½
2  Грен слем мастерс 2013 3 09.10.2013  Адамс, Мајкл 2753 ½
3  Грен слем мастерс 2013 2 08.10.2013  Мамеђаров, Шакријар 2759 ½
4  Грен слем мастерс 2013 1 07.10.2013  Вашје-Лаграв, Максим 2742 ½
5  Светски куп 2013 6 18.08.2013  Томашевски, Јевгениј 2706 ½
6  Светски куп 2013 4 15.08.2013  Лисиј, Игор 2648 ½
7  Светски куп 2013 3 14.08.2013  Лисиј, Игор 2648 ½
8  Норвешка 2013 9 18.05.2013  Карлсен, Магнус 2868 ½
9  Норвешка 2013 8 17.05.2013  Топалов, Веселин 2793 ½
10  Норвешка 2013 7 15.05.2013  Ванг, Хао 2743 ½
11  Норвешка 2013 5 13.05.2013  Раџабов, Тејмур 2745 ½
12  Норвешка 2013 3 10.05.2013  Свидлер, Пјотр 2769 ½
13  Норвешка 2013 1 08.05.2013  Ананд, Вишванатан 2783 ½
14  Меморијал Аљехина 2013 8 30.04.2013  Фресине, Лорен 2706 ½
15  Меморијал Аљехина 2013 7 29.04.2013  Витјугов, Никита 2712 ½
16  Меморијал Аљехина 2013 6 28.04.2013  Адамс, Мајкл 2727 ½
17  Меморијал Аљехина 2013 5 25.04.2013  Гељфанд, Борис 2739 ½
18  Меморијал Аљехина 2013 3 23.04.2013  Ананд, Вишванатан 2783 ½
19  Турнир Кандидата 2013 13 31.03.2013  Гришчук, Александар 2764 ½
20  Турнир Кандидата 2013 8 24.03.2013  Карлсен, Магнус 2872 ½
21  Турнир Кандидата 2013 7 23.03.2013  Гришчук, Александар 2764 ½
22  Турнир Кандидата 2013 5 20.03.2013  Крамник, Владимир 2810 ½
23  Турнир Кандидата 2013 4 19.03.2013  Свидлер, Пјотр 2747 ½
24  Турнир Кандидата 2013 1 15.03.2013  Карлсен, Магнус 2872 ½
25  Тата стил 2013 13 27.01.2013  Каруана, Фабијано 2781 ½
26  Тата стил 2013 12 26.01.2013  Гири, Аниш 2726 ½
27  Тата стил 2013 9 22.01.2013  Л'Ами, Ервин 2627 ½
28  Тата стил 2013 7 19.01.2013  Карјакин, Сергеј 2780 ½
29  Тата стил 2013 3 14.01.2013  Харикришна, Пентала 2698 ½
30  Тата стил 2013 2 13.01.2013  Карлсен, Магнус 2861 ½
31  Тата стил 2013 1 12.01.2013  Ван Вели, Лук 2679 ½