Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије

ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Лондон Класик 2012 9 10.12.2012  Полгар, Јудит 2705 ½
2  Лондон Класик 2012 8 09.12.2012  Адамс, Мајкл 2710 ½
3  Лондон Класик 2012 7 08.12.2012  Џонс, Гавејн 2644 ½
4  Лондон Класик 2012 6 07.12.2012  Крамник, Владимир 2795 ½
5  Лондон Класик 2012 4 04.12.2012  Мекшејн, Лук 2713 1
6  Лондон Класик 2012 3 03.12.2012  Ананд, Вишванатан 2775 ½
7  Лондон Класик 2012 2 02.12.2012  Карлсен, Магнус 2848 0
8  Лондон Класик 2012 1 01.12.2012  Накамура, Хикару 2760 0
9  Грен слем мастерс 2012 10 13.10.2012  Карлсен, Магнус 2843 ½
10  Грен слем мастерс 2012 9 12.10.2012  Каруана, Фабијано 2773 0
11  Грен слем мастерс 2012 8 11.10.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 ½
12  Грен слем мастерс 2012 7 09.10.2012  Ананд, Вишванатан 2780 ½
13  Грен слем мастерс 2012 6 08.10.2012  Карјакин, Сергеј 2778 ½
14  Грен слем мастерс 2012 5 29.09.2012  Каруана, Фабијано 2773 ½
15  Грен слем мастерс 2012 4 28.09.2012  Карлсен, Магнус 2843 ½
16  Грен слем мастерс 2012 3 26.09.2012  Ваљехо Понс, Франциско 2697 ½
17  Грен слем мастерс 2012 2 25.09.2012  Ананд, Вишванатан 2780 ½
18  Грен слем мастерс 2012 1 24.09.2012  Карјакин, Сергеј 2778 1
19  Меморијал Таља 2012 9 18.06.2012  Каруана, Фабијано 2770 1
20  Меморијал Таља 2012 8 17.06.2012  Раџабов, Тејмур 2784 ½
21  Меморијал Таља 2012 7 16.06.2012  Гришчук, Александар 2761 ½
22  Меморијал Таља 2012 6 14.06.2012  Карлсен, Магнус 2835 ½
23  Меморијал Таља 2012 5 13.06.2012  Морозевич, Александар 2769 0
24  Меморијал Таља 2012 4 12.06.2012  Крамник, Владимир 2801 ½
25  Меморијал Таља 2012 3 10.06.2012  Мекшејн, Лук 2706 0
26  Меморијал Таља 2012 2 09.06.2012  Томашевски, Јевгениј 2738 ½
27  Меморијал Таља 2012 1 08.06.2012  Накамура, Хикару 2775 1
28  Меч: Крамник-Аронјан 6 28.04.2012  Крамник, Владимир 2801 ½
29  Меч: Крамник-Аронјан 5 27.04.2012  Крамник, Владимир 2801 ½
30  Меч: Крамник-Аронјан 4 25.04.2012  Крамник, Владимир 2801 ½
31  Меч: Крамник-Аронјан 3 24.04.2012  Крамник, Владимир 2801 0
32  Меч: Крамник-Аронјан 2 22.04.2012  Крамник, Владимир 2801 ½
33  Меч: Крамник-Аронјан 1 21.04.2012  Крамник, Владимир 2801 1
34  Тата стил 2012 13 29.01.2012  Раџабов, Тејмур 2773 ½
35  Тата стил 2012 12 28.01.2012  Гељфанд, Борис 2739 1
36  Тата стил 2012 11 27.01.2012  Навара, Давид 2712 0
37  Тата стил 2012 10 25.01.2012  Гири, Аниш 2714 1
38  Тата стил 2012 9 24.01.2012  Каруана, Фабијано 2736 1
39  Тата стил 2012 8 22.01.2012  Топалов, Веселин 2770 ½
40  Тата стил 2012 7 21.01.2012  Иванчук, Василиј 2766 ½
41  Тата стил 2012 6 20.01.2012  Гашимов, Вугар 2761 1
42  Тата стил 2012 5 19.01.2012  Ван Вели, Лук 2692 ½
43  Тата стил 2012 4 17.01.2012  Камски, Гата 2732 1
44  Тата стил 2012 3 16.01.2012  Карлсен, Магнус 2835 0
45  Тата стил 2012 2 15.01.2012  Накамура, Хикару 2759 1
46  Тата стил 2012 1 14.01.2012  Карјакин, Сергеј 2769 1