Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије

ВМ Аронјан, Левон (2782) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Лондон Класик 2011 3 05.12.2011  Шорт, Најџел 2698 1
2  Меморијал Таља 2011 8 24.11.2011  Свидлер, Пјотр 2755 1
3  Меморијал Таља 2011 3 18.11.2011  Иванчук, Василиј 2775 1
4  Грен слем мастерс 2011 9 10.10.2011  Ананд, Вишванатан 2817 1
5  Грен слем мастерс 2011 1 26.09.2011  Ваљехо Понс, Франциско 2716 1
6  Екипно светско првенство 2011 60 23.07.2011  Харикришна, Пентала 2669 1
7  Екипно светско првенство 2011 30 19.07.2011  Карјакин, Сергеј 2788 1
8  Екипно светско првенство 2011 10 17.07.2011  Сутовски, Емил 2700 1
9  Тата стил 2011 9 25.01.2011  Широв, Алексеј 2722 1
10  Тата стил 2011 7 22.01.2011  Гришчук, Александар 2773 1
11  Тата стил 2011 4 18.01.2011  Непомњашчи, Јан 2733 1