Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Мамеђаров, Шакријар (2790) - партије

ВМ Мамеђаров, Шакријар (2790) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Синкфилд куп 2018 1 18.08.2018  Со, Весли 2780 1
2  Бил 2018 9 31.07.2018  Карлсен, Магнус 2842 1
3  Бил 2018 7 29.07.2018  Навара, Давид 2741 1
4  Бил 2018 6 27.07.2018  Георгијадис, Нико 2526 1
5  Бил 2018 3 24.07.2018  Вашје-Лаграв, Максим 2779 1
6  Бил 2018 1 22.07.2018  Георгијадис, Нико 2526 1
7  Меморијал Гашимова 2018 8 27.04.2018  Навара, Давид 2745 1
8  Турнир Кандидата 2018 13 26.03.2018  Гришчук, Александар 2767 1
9  Турнир Кандидата 2018 6 16.03.2018  Крамник, Владимир 2800 1
10  Турнир Кандидата 2018 1 10.03.2018  Карјакин, Сергеј 2763 1
11  Тата стил 2018 10 24.01.2018  Свидлер, Пјотр 2768 1
12  Тата стил 2018 7 20.01.2018  Веи, Ји 2743 1
13  Тата стил 2018 6 19.01.2018  Адхибан, Баскаран 2655 1
14  Тата стил 2018 5 17.01.2018  Каруана, Фабијано 2811 1
15  Тата стил 2018 2 14.01.2018  Ху, Јифан 2680 1