Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Мамеђаров, Шакријар (2790) - партије

ВМ Мамеђаров, Шакријар (2790) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Меморијал Таља 2016 8 05.10.2016  Гири, Аниш 2755 ½
2  Меморијал Таља 2016 7 04.10.2016  Аронјан, Левон 2795 ½
3  Меморијал Таља 2016 5 01.10.2016  Свидлер, Пјотр 2745 ½
4  Меморијал Таља 2016 4 30.09.2016  Томашевски, Јевгениј 2731 ½
5  Меморијал Таља 2016 1 26.09.2016  Ли, Чао 2746 ½
6  Меморијал Гашимова 2016 6 01.06.2016  Раџабов, Тејмур 2726 ½
7  Меморијал Гашимова 2016 5 30.05.2016  Мамедов, Рауф 2655 ½
8  Меморијал Гашимова 2016 4 29.05.2016  Ху, Јифан 2663 ½
9  Меморијал Гашимова 2016 1 26.05.2016  Карјакин, Сергеј 2779 ½
10  Тата стил 2016 13 31.01.2016  Карјакин, Сергеј 2769 ½
11  Тата стил 2016 12 30.01.2016  Веи, Ји 2706 ½
12  Тата стил 2016 11 29.01.2016  Каруана, Фабијано 2787 ½
13  Тата стил 2016 10 27.01.2016  Навара, Давид 2730 ½
14  Тата стил 2016 9 26.01.2016  Динг, Лижен 2766 ½
15  Тата стил 2016 8 24.01.2016  Со, Весли 2773 ½
16  Тата стил 2016 4 19.01.2016  Карлсен, Магнус 2844 ½
17  Тата стил 2016 2 17.01.2016  Томашевски, Јевгениј 2728 ½
18  Тата стил 2016 1 16.01.2016  Ван Вели, Лук 2640 ½