Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  ВМ Чабрило, Горан (2392) - партије

ВМ Чабрило, Горан (2392) - партије


# Турнир к датум Противник фед Ело боја рез
1  Созина 2004 8 25.02.2004  Миљанић, Боро 2437 ½
2  Созина 2004 7 24.02.2004  Вајда, Алберт 2427 ½
3  Созина 2004 6 23.02.2004  Стојановић, Далибор 2440 ½
4  Созина 2004 5 22.02.2004  Милановић, Данило 2443 ½
5  Созина 2004 3 20.02.2004  Вајда, Сидонија 2382 ½
6  Созина 2004 2 19.02.2004  Карканакве, Илир 2393 ½