Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Омладински шампионат
Шампионат - Жене - Лига - Жлига - Омладинци - Девојке20 - Кадети

Омладински шампионат

# Старт Крај Место Шампион 2. место 3. место Пгн
2017 28.04.'17 03.05.'17 Београд Павле Димић Младен Рајковић Вук Жегарац 44
2015 11.08.'15 17.08.'15 Кнић Велимир Ивић Михајло Радовановић Бранислав Кипроски 47
2014 18.08.'14 24.08.'14 Београд Милоје Ратковић Владимир Луковић Милан Зајић 66
2013 15.08.'13 21.08.'13 Доњи Милановац Новак Чабаркапа Милан Зајић Владимир Луковић 66
2012 24.07.'12 30.07.'12 Доњи Милановац Милован Ратковић Марко Ненезић Лазар Несторовић 59
2011 31.07.'11 07.08.'11 Доњи Милановац Александар Инђић Филип Кумић Тигран Окиљ 66
2010 16.07.'10 24.07.'10 Врујци Владимир Луковић Иван Шаренац Лазар Радусиновић 66
2009 27.07.'09 04.08.'09 Дивчибаре Петар Крстић Милош Рогановић Милош 1 Станковић 66
2008 14.07.'08 22.07.'08 Голубац Иван Шаренац Стеван Мирковић Александар Инђић 66
2007 05.08.'07 13.08.'07 Златибор Бобан Богосављевић Никола Несторовић Ненад Равић 66
2006 14.08.'06 24.08.'06 Врњачка Бања Бобан Богосављевић Александар Тотх Стеван Мирковић 66
2005 11.08.'05 21.08.'05 Врњачка Бања Марко Кривокапић Балинд Нађ Хеђеши Бобан Богосављевић 66
2004 12.08.'04 24.08.'04 Суботица Балинд Нађ Хеђеши Бобан Богосављевић Марко Кривокапић 91
2003 24.01.'03 07.02.'03 Аранђеловац Вељко Јеремић Никола Ђукић Борки Предојевић 24
2002 09.01.'02 22.01.'02 Обреновац Вељко Јеремић Борки Предојевић Марко Живанић 90
2001 09.01.'01 22.01.'01 Тиват Никола Ђукић Никола Седлак Душан Поповић 91
2000 03.01.'00 18.01.'00 Суботица Никола Седлак Вељко Јеремић Александар Даниловић 110
1999 24.07.'99 01.08.'99 Вршац Петар Бенковић Драшко Бошковић Милош Перуновић  
1998 25.07.'98 09.08.'98 Прохор Пчињски Душан Радовановић Бојан Вучковић Петар Бенковић  
1997 21.07.'97 03.08.'97 Матарушка Бања Славиша Милановић Петар Бенковић Марко Живанић  
1996 28.07.'96 10.08.'96 Нишка Бања Миодраг Р Савић Михајло Стојановић Борко Лајтхајм  
1995 29.07.'95 11.08.'95 Копаоник Драган Шолак Михајло Стојановић Никола Марчетић 91
1994 15.07.'94 28.07.'94 Прохор Пчињски Данило Милановић Александар Ковачевић Михајло Стојановић  
1993 05.08.'93 18.08.'93 Аранђеловац Игор Миладиновић Александар Ковачевић Данило Милановић 91
1992 24.07.'92 06.08.'92 Кладово Игор Миладиновић Александар Ковачевић Игор Сарић  
1974 01.08.'74 20.08.'74 Пореч Драган Барлов Горан Чабрило Ненад Ристић  
1971 01.08.'71 20.08.'71 Горњи Милановац Славољуб Марјановић Душко Радуловић Павле Орлов  
1970 01.08.'70 20.08.'70 Смедеревска Паланка Јанез Барле Драган Перовић Зоран Мачкић  
1969 01.08.'69 20.08.'69 Костолац Саша Величковић Крунослав Хулак & Јанез Барле 2
1947 28.12.'47 11.01.'48 Београд Борислав Ивков & Андрија Фудерер Марио Берток 6

Шампионат - Жене - Лига - Жлига - Омладинци - Девојке20 - Кадети