Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Omladinsko prvenstvo

Omladinsko prvenstvo


# Start Kraj Mesto Turnir Kvalif Pobednik Pgn
13 23.07.'19 28.07.'19 Aranđelovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2019   Mladen Rajković  
12 25.06.'18 30.06.'18 Beograd Omladinsko prvenstvo Srbije 2018   Miloš Milošević 26
11 28.04.'17 03.05.'17 Beograd Omladinsko prvenstvo Srbije 2017  Bg Cs Vo Pavle Dimić 44
10 11.08.'15 17.08.'15 Knić Omladinsko prvenstvo Srbije 2015  Bg Cs Vo Velimir Ivić 47
9 18.08.'14 24.08.'14 Beograd Omladinsko prvenstvo Srbije 2014  Bg Cs Vo Miloje Ratković 66
8 15.08.'13 21.08.'13 Donji Milanovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2013  Bg Cs Vo Novak Čabarkapa 66
7 24.07.'12 30.07.'12 Donji Milanovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2012  Bg Cs Vo Milovan Ratković 59
6 31.07.'11 07.08.'11 Donji Milanovac Omladinsko prvenstvo Srbije 2011  Bg Cs Vo Aleksandar Inđić 66
5 16.07.'10 24.07.'10 Vrujci Omladinsko prvenstvo Srbije 2010  Bg Cs Vo Vladimir Luković 66
4 27.07.'09 04.08.'09 Divčibare Omladinsko prvenstvo Srbije 2009  Bg Cs Vo Petar Krstić 66
3 14.07.'08 22.07.'08 Golubac Omladinsko prvenstvo Srbije 2008  Bg Cs Vo Ivan Šarenac 66
2 05.08.'07 13.08.'07 Zlatibor Omladinsko prvenstvo Srbije 2007  Bg Cs Vo Boban Bogosavljević 66
1 14.08.'06 24.08.'06 Vrnjačka Banja Omladinsko prvenstvo Srbije 2006   Boban Bogosavljević 66
57 11.08.'05 21.08.'05 Vrnjačka Banja Omladinsko prvenstvo SCG 2005   Marko Krivokapić 66
56 12.08.'04 24.08.'04 Subotica Omladinsko prvenstvo SCG 2004   Balind Nađ Heđeši 91
55 24.01.'03 07.02.'03 Aranđelovac Omladinsko Jugoslavije 2003   Veljko Jeremić 24
54 09.01.'02 22.01.'02 Obrenovac Omladinsko Jugoslavije 2002   Veljko Jeremić 90
53 09.01.'01 22.01.'01 Tivat Omladinsko Jugoslavije 2001   Nikola Đukić 91
52 03.01.'00 18.01.'00 Subotica Omladinsko Jugoslavije 2000   Nikola Sedlak 110
51 24.07.'99 01.08.'99 Vršac Omladinsko Jugoslavije 1999   Petar Benković  
50 25.07.'98 09.08.'98 Prohor Pčinjski Omladinsko Jugoslavije 1998  PO Dušan Radovanović  
49 21.07.'97 03.08.'97 Mataruška Banja Omladinsko Jugoslavije 1997  PO Slaviša Milanović  
48 28.07.'96 10.08.'96 Niška Banja Omladinsko Jugoslavije 1996   Miodrag R Savić  
47 29.07.'95 11.08.'95 Kopaonik Omladinsko Jugoslavije 1995   Dragan Šolak 91
46 15.07.'94 28.07.'94 Prohor Pčinjski Omladinsko Jugoslavije 1994   Danilo Milanović  
45 05.08.'93 18.08.'93 Aranđelovac Omladinsko Jugoslavije 1993  PO Igor Miladinović 91
44 24.07.'92 06.08.'92 Kladovo Omladinsko Jugoslavije 1992   Igor Miladinović  
40 24.07.'8808.08.'88 Palić Омладинско Југославије 1988   Владимир Контић  
39 26.07.'8711.08.'87 Samobor Омладинско Југославије 1987   Dragan Kosić  
38 25.07.'8610.08.'86 Pančevo Омладинско Југославије 1986   Ivan Sokolov  
37 25.07.'8511.08.'85 Nevesinje Омладинско Југославије 1985   Nebojša Nikolić  
36 26.07.'8411.08.'84 Leunovo Омладинско Југославије 1984   Zdenko Kožul  
35 25.07.'8311.08.'83 Srbobran Омладинско Југославије 1983   Boro Miljanić  
34 01.08.'8218.08.'82 Pula Омладинско Југославије 1982   Милан Франић  
33 18.07.'8104.08.'81 Bosanska Krupa Омладинско Југославије 1981   Nenad Šulava  
32 01.08.'8020.08.'80 Kladovo Омладинско Југославије 1980   Ognjen Cvitan  
31 ??.08.'79??.08.'79 Oteševo Омладинско Југославије 1979   Branko Damljanović  
30 01.08.'7820.08.'78 Han Pijesak Омладинско Југославије 1978   Predrag Nikolić  
29 01.08.'7720.08.'77 Krk Омладинско Југославије 1977  Sr Nenad Ristić  
28 01.08.'7620.08.'76 Krk Омладинско Југославије 1976  Sr Petar Popović  
27 01.08.'7520.08.'75 Golubac Омладинско Југославије 1975  Sr Petar Popović  
26 01.08.'74 20.08.'74 Poreč Omladinsko Jugoslavije 1974  Sr Dragan Barlov  
25 ??.??.'73??.??.'73 Beograd Омладинско Југославије 1973   Slavoljub Marjanović  
24 ??.??.'72??.??.'72 Golubac Омладинско Југославије 1972   Slavoljub Marjanović  
23 01.08.'71 20.08.'71 Gornji Milanovac Omladinsko Jugoslavije 1971   Slavoljub Marjanović  
22 01.08.'70 20.08.'70 Smederevska Palanka Omladinsko Jugoslavije 1970  Sr Janez Barle  
21 01.08.'69 20.08.'69 Kostolac Omladinsko Jugoslavije 1969  Sr Saša Veličković 2
20 ??.??.'68??.??.'68 Slovenj Gradec Омладинско Југославије 1968   Vujačić, LJubojević  
19 15.08.'6705.09.'67 Vrnjačka Banja Омладинско Југославије 1967   Милко Фућак  
18 01.08.'6620.08.'66 Požarevac Омладинско Југославије 1966   Momčilo Despotović  
17 10.08.'6530.08.'65 Beograd Омладинско Југославије 1965   Momčilo Despotović  
16 ??.??.'64??.??.'64 Smederevska Palanka Омладинско Југославије 1964   Рубинић  
15 ??.??.'63??.??.'63 Dravograd Омладинско Југославије 1963   Antunac, Cvetković, Jelen  
14 ??.??.'62??.??.'62 Vrnjačka Banja Омладинско Југославије 1962   Slobodan Bojković  
13 ??.??.'61??.??.'61 Varaždin Омладинско Југославије 1961   Ivan Nemet  
12 ??.??.'60??.??.'60 Priština Омладинско Југославије 1960   Bruno Parma  
11 ??.??.'59??.??.'59 Bled Омладинско Југославије 1959   Bruno Parma  
10 ??.??.'58??.??.'58 Radovljica Омладинско Југославије 1958   Bruno Parma  
9 ??.??.'57??.??.'57 Novo Mesto Омладинско Југославије 1957   Вранешић, Карањац  
8 ??.??.'56??.??.'56 Kruševac Омладинско Југославије 1956   Карањац  
7 ??.??.'55??.??.'55 Smederevo Омладинско Југославије 1955   Milan R Vukčević  
6 ??.??.'54??.??.'54 Celje Омладинско Југославије 1954   Dragoljub Ćirić  
5 ??.??.'51??.??.'51 Valjevo Омладинско Југославије 1951   Блинц, Завила  
4 ??.??.'50??.??.'50 Kotor Омладинско Југославије 1950   Бошко Ђурашевић, Д.Суботичанец  
3 ??.??.'49??.??.'49 Niš Омладинско Југославије 1949   Михолић  
2 ??.??.'48??.??.'48 Celje Омладинско Југославије 1948   Aleksandar Matanović  
1 28.12.'47 11.01.'48 Beograd Omladinsko Jugoslavije 1947   Ivkov, Fuderer 6