Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Лига - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Pap, Misa

Вечити шах листа

Pap, Misa

# Pap, Misa турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Mondelo Fidalgo, Antonio ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2091 1 2017-10-01
2 Reboredo Martinez, Claudio ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2091 1 2017-10-01
3 Dominguez Fernandez, Angel I ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2163 1 2017-10-01
4 Garcia Albarracin, Francisco D ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2323 0 2017-10-01
5 Leiros Vila, Avelino ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2161 1 2017-10-01
6 Ferreno Sanmartin, Angel ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2091 1 2017-10-01
7 Rodriguez Lopez, Rafael ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2303 = 2017-10-01
8 Cruz Lledo, Pablo ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2439 0 2017-10-01
9 Tudela Corbalan, Carlos ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2206 1 2017-10-01
10 Zajic, Milan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2479 0 2017-10-01
11 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2479 0 2017-10-01
12 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2535 1 2017-10-01
13 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2493 = 2017-10-01
14 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2446 1 2017-10-01
15 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2500 = 2017-10-01
16 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2490 = 2017-10-01
17 Brankovic, Dejan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2374 = 2017-10-01
18 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2574 = 2017-10-01
19 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2607 = 2017-10-01
20 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2420 = 2017-10-01
21 Schuetzhold, Frank GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2091 1 2017-09-01
22 Richter, Gerald GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2091 1 2017-09-01
23 Schelle, Artur GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2190 1 2017-09-01
24 Ehmann, Thilo GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2294 1 2017-09-01
25 Sergeev, Vladimir GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2418 = 2017-09-01
26 Womacka, Mathias GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2436 1 2017-09-01
27 Milov, Leonid GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2444 = 2017-09-01
28 Prusikin, Michael GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2517 = 2017-09-01
29 Pirrot, Dieter GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2371 = 2017-09-01
30 Lopez De Turiso, Jose Angel ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2091 1 2017-09-01
31 Garcia Carbo, Marcial ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2268 1 2017-09-01
32 Juarros Ruiz, Victor ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2091 1 2017-09-01
33 Estremera Panos, Sergio ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2362 1 2017-09-01
34 Firat, Burak ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2482 = 2017-09-01
35 Burmakin, Vladimir ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2520 0 2017-09-01
36 Portela Peleteiro, Alberto ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2397 1 2017-09-01
37 Espineira Gonzalez, Diego ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2368 = 2017-09-01
38 Sanchez Aller, Fernando ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2337 = 2017-09-01
39 Schlitzer, Felix GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2091 1 2017-09-01
40 Werner, Dimo GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2091 1 2017-09-01
41 Zilberman, Polina GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2149 1 2017-09-01
42 Minor, Samuel GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2244 = 2017-09-01
43 Muckle, Julius GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2309 1 2017-09-01
44 Brendel, Oliver GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2329 1 2017-09-01
45 Milov, Leonid GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2444 = 2017-09-01
46 Kast, Joannis GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2096 1 2017-07-01
47 Wecker, Martin GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2096 1 2017-07-01
48 Wittmann, Ralf GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2220 1 2017-07-01
49 Lajthajm, Borko GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2434 = 2017-07-01
50 Milov, Leonid GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2433 = 2017-07-01
51 Ruff, Maximilian GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2256 = 2017-07-01
52 Tran, Thanh Kien GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2196 = 2017-07-01
53 Lacrosse, Marc ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2205 1 2017-06-01
54 Blagojevic, Dragisa ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2462 = 2017-06-01
55 Inkiov, Ventzislav ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2448 1 2017-06-01
56 Vedmediuc, Serghei ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2471 1 2017-06-01
57 Libiszewski, Fabien ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2531 = 2017-06-01
58 Boudriga, Med Ali ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2351 = 2017-06-01
59 Vuelban, Virgilio ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2257 = 2017-06-01
60 Koziak, Vitali ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2503 0 2017-06-01
61 Lalic, Bogdan ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2449 = 2017-06-01
62 Coenen, Michael GER 2. Bundesliga West 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2374 1 2017-06-01
63 Asadzade, Idris ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2080 1 2017-06-01
64 Hall, John ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2176 1 2017-06-01
65 Carstensen, Jacob ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2366 1 2017-06-01
66 Fedorchuk, Sergey A. ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2621 = 2017-06-01
67 Fridman, Daniel ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2605 0 2017-06-01
68 Houska, Jovanka ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2377 = 2017-06-01
69 Kohlweyer, Bernd ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2340 1 2017-06-01
70 Naumkin, Igor ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2414 1 2017-06-01
71 Movsziszian, Karen ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2500 = 2017-06-01
72 Koch, Martin GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2080 1 2017-06-01
73 Maisch, Julian GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2119 1 2017-06-01
74 Cofman, Veaceslav GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2164 1 2017-06-01
75 Scherer, Holger GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2158 1 2017-06-01
76 Schroeder, Jan-Christian GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2516 0 2017-06-01
77 Pogan, Nikolas GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2301 1 2017-06-01
78 Epishin, Vladimir GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2549 = 2017-06-01
79 Hengelbrock, Joachim GER 2. Bundesliga West 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2311 1 2017-05-01
80 Antic, Dejan SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2478 1 2017-05-01
81 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2671 0 2017-05-01
82 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2548 0 2017-05-01
83 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2611 = 2017-05-01
84 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2502 0 2017-05-01
85 Radovanovic, Mihajlo SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2357 1 2017-05-01
86 Todorovic, Goran M SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2457 1 2017-05-01
87 Irizanin, Radoje SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2348 1 2017-05-01
88 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2630 0 2017-05-01
89 Everett, Elijah GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2114 1 2017-05-01
90 Guennigmann, Manuel GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2210 1 2017-05-01
91 Van Delft, Merijn GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2347 0 2017-05-01
92 Engel, Berthold GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2177 0 2017-05-01
93 Rosenberger, Frank GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2110 1 2017-05-01
94 George, Tom GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2170 1 2017-05-01
95 Pogan, Nikolas GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2282 1 2017-05-01
96 Yankelevich, Lev GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2421 0 2017-05-01
97 Hirneise, Jens GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2315 0 2017-05-01
98 Pastelas, Hristoforos GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2110 1 2017-05-01
99 Vatkali, Dimitra GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2110 = 2017-05-01
100 Vlassis, Georgios GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2110 1 2017-05-01
101 Papasimakopoulos, Alexandros GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2155 = 2017-05-01
102 Exizoglou, Dimitrios GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2132 1 2017-05-01
103 Argiroudis, Stamatis GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2293 1 2017-05-01
104 Stanojoski, Zvonko GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2442 = 2017-05-01
105 Nikolaou, Spiridon GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2182 0 2017-05-01
106 Papadopoulos, Panayotis GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2160 1 2017-05-01
107 Haenssel, Christian GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2082 1 2017-04-01
108 Schlenker, Joerg GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2194 1 2017-04-01
109 Ackermann, Hans Werner GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2309 1 2017-04-01
110 Stark, Lars GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2401 1 2017-04-01
111 Feuerstack, Aljoscha GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2449 = 2017-04-01
112 Krause, Benedict GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2407 = 2017-04-01
113 Milanovic, Danilo GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2502 = 2017-04-01
114 Danin, Alexandre GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2585 = 2017-04-01
115 Baklan, Vladimir GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2609 = 2017-04-01
116 Wimmer, Alfred GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2093 1 2017-04-01
117 Fischer, Daniel GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2097 1 2017-04-01
118 Englmeier, Heinz GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2191 1 2017-04-01
119 Guttenthaler, Franz GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2315 1 2017-04-01
120 Karpatchev, Alexandr GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2513 = 2017-04-01
121 Melamed, Tatjana GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2327 1 2017-04-01
122 Kveinys, Aloyzas GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2509 = 2017-04-01
123 Naumkin, Igor GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2416 = 2017-04-01
124 Pirrot, Dieter GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2357 = 2017-04-01
125 Krstic, Milos SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2082 1 2017-03-01
126 Popovic, Aleksandar M SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2266 1 2017-03-01
127 Radovanovic, Mihajlo SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2376 1 2017-03-01
128 Djordjevic, Vuk SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2421 1 2017-03-01
129 Antic, Dejan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2459 = 2017-03-01
130 Todorovic, Goran M SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2458 = 2017-03-01
131 Irizanin, Radoje SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2302 = 2017-03-01
132 Lajthajm, Borko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2434 1 2017-03-01
133 Abramovic, Bosko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2409 = 2017-03-01
134 Petkovic, Slobodan SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2089 1 2017-01-01
135 Drljevic, Ljilja SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2210 1 2017-01-01
136 Velickovic, Sasa SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2312 1 2017-01-01
137 Kislinsky, Alexey SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2451 = 2017-01-01
138 Tosic, Miroslav SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2387 0 2017-01-01
139 Stankovic, Branislav D SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2292 1 2017-01-01
140 Radlovacki, Jovan SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2328 0 2017-01-01
141 Scholz, Christian, Dr. GER 2. Bundesliga West 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2368 0 2017-01-01
142 Klein, Felix GER 2. Bundesliga West 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2321 1 2016-12-01
143 Gombert, Reiner GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2089 1 2016-12-01
144 Roemhild, Marcus GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2089 1 2016-12-01
145 Moser, Axel GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2170 1 2016-12-01
146 Kozul, Zdenko GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2619 0 2016-12-01
147 Quinn, John GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2169 1 2016-12-01
148 Giessmann, Stephan GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2240 1 2016-12-01
149 Landa, Konstantin GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2601 0 2016-12-01
150 Bussard, Christian GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2185 1 2016-12-01
151 Schuster, Karsten GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2276 1 2016-12-01
152 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2523 = 2016-11-01
153 Sethuraman, S.p. SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2640 0 2016-11-01
154 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2423 = 2016-11-01
155 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2459 = 2016-11-01
156 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2517 1 2016-11-01
157 Tadic, Branko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2464 0 2016-11-01
158 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2447 = 2016-11-01
159 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2537 = 2016-11-01
160 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2531 = 2016-11-01
161 Markus, Robert SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2662 = 2016-11-01
162 Radovanovic, Dusan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2334 1 2016-11-01
163 Schnegelsberg, Karl-Heinz GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2089 1 2016-11-01
164 Busch, Lorenz GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2130 1 2016-11-01
165 Siebarth, Raiko GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2236 = 2016-11-01
166 Maar, Samuel GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2089 1 2016-11-01
167 Schroeder, Kevin GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2266 = 2016-11-01
168 Harff, Marcel GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2340 1 2016-11-01
169 Frolov, Artur GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2416 = 2016-11-01
170 Hartmann, Thomas GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2093 = 2016-10-01
171 Friedel, Roland GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2093 1 2016-10-01
172 Saathoff, Richard GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2119 1 2016-10-01
173 Giessmann, Stephan GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2252 1 2016-10-01
174 Milov, Leonid GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2416 = 2016-10-01
175 Loew, Gerald GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2241 1 2016-10-01
176 Krivoborodov, Egor GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2519 0 2016-10-01
177 Wolff, Peter GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2087 1 2016-09-01
178 Hamlack, Heinz GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2087 1 2016-09-01
179 Walter, Thomas GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2163 1 2016-09-01
180 Hopman, Pieter GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2363 1 2016-09-01
181 Sergeev, Vladimir GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2450 = 2016-09-01
182 Grabarczyk, Miroslaw GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2445 = 2016-09-01
183 Miesbauer, Jan GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2321 1 2016-09-01
184 Ivanov, Mikail GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2400 0 2016-09-01
185 Palmi, Herbert GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2087 1 2016-09-01
186 Pollmueller, Michael GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2087 1 2016-08-01
187 Ries, Benjamin GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2173 = 2016-08-01
188 Ciornei, Dragos, Dr. GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2183 1 2016-08-01
189 Lupor, Stefan GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2310 1 2016-08-01
190 Hausrath, Daniel GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2483 1 2016-08-01
191 Dann, Matthias GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2482 = 2016-08-01
192 Pajeken, Wolfgang GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2289 1 2016-08-01
193 Wiebe, Patrick GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2187 = 2016-08-01
194 Zatonskih, Vitalij GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2329 = 2016-08-01
195 Kiroski, Toni SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2261 1 2016-07-01
196 Radovanovic, Mihajlo SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2366 1 2016-07-01
197 Vucinic, Gojko SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2294 0 2016-07-01
198 Gorodetzky, David SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2350 1 2016-07-01
199 Atakisi, Umut SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2358 0 2016-07-01
200 Radovanovic, Nikola SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2394 1 2016-07-01
201 Kontic, Djordjije SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2312 0 2016-07-01
202 Weinzettl, Ernst SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2293 1 2016-07-01
203 Nestorovic, Dejan SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2387 = 2016-07-01
204 Redondo Flores, David ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2084 1 2016-06-01
205 Dukaczewski, Piotr ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2254 1 2016-06-01
206 Panelo, Marcelo ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2388 1 2016-06-01
207 Roeder, Matthias ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2369 = 2016-06-01
208 Trent, Lawrence ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2450 1 2016-06-01
209 Granda Zuniga, Julio E ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2686 0 2016-06-01
210 Kohlweyer, Bernd ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2373 = 2016-06-01
211 Sgircea, Silvia-Raluca ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2233 1 2016-06-01
212 Almagro Llamas, Pablo ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2422 1 2016-06-01
213 Fuente San Sebastian, Ernesto ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2083 1 2016-05-01
214 Vinal Gutierrez, Pedro ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2083 1 2016-05-01
215 Pastor Pons, Pedro Maria ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2156 1 2016-05-01
216 Pogorelov, Ruslan ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2347 1 2016-05-01
217 Valdes Romero, Leonardo ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2375 = 2016-05-01
218 Santos Latasa, Jaime ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2531 = 2016-05-01
219 Paunovic, Dragan ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2427 = 2016-05-01
220 Aabling-Thomsen, Jakob ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2341 = 2016-05-01
221 Garcia Martinez, Marcos ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2150 1 2016-05-01
222 Konik, Michael, Dr. GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2083 1 2016-05-01
223 Kopp, Peter, Dr. GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2083 1 2016-05-01
224 Keller, Peter GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2264 = 2016-05-01
225 Zude, Erik, Dr. GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2403 = 2016-05-01
226 Gazic, Josip GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2267 1 2016-05-01
227 Epishin, Vladimir GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2560 1 2016-05-01
228 Yankelevich, Lev GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2412 = 2016-05-01
229 Hebbering, Tom Elliot GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2158 1 2016-05-01
230 Kuzmin, Yuriy GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2183 = 2016-05-01
231 Burg, Twan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2494 = 2016-05-01
232 Edouard, Romain GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2632 = 2016-05-01
233 Feygin, Michael GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2471 0 2016-05-01
234 Sikkel, Dirk GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2083 1 2016-04-01
235 Rahls, Peter GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2150 = 2016-04-01
236 Bartels, Holger GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2124 = 2016-04-01
237 Eck, Mathias GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2083 = 2016-04-01
238 Kraemer, Max GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2083 1 2016-04-01
239 Boehmer, Christian GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2212 1 2016-04-01
240 Hess, Max GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2275 1 2016-04-01
241 Pezerovic, Edin GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2423 1 2016-04-01
242 Naumkin, Igor GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2432 = 2016-04-01
243 Graf, Felix GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2490 = 2016-04-01
244 Cornette, Matthieu GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2594 = 2016-03-01
245 Haba, Petr GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2487 = 2016-03-01
246 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2651 0 2016-03-01
247 Socko, Bartosz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2577 = 2016-03-01
248 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2448 0 2016-01-01
249 Banusz, Tamas GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2611 0 2016-01-01
250 Etchegaray, Patrice ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2381 = 2016-01-01
251 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2127 1 2016-01-01
252 Kobo, Ori ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2430 = 2016-01-01
253 Vega Gutierrez, Sabrina ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2404 = 2016-01-01
254 Munoz, Miguel ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2440 0 2016-01-01
255 Astasio Lopez, David ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2419 1 2016-01-01
256 Paunovic, Dragan ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2436 = 2016-01-01
257 Ider, Borya ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2460 1 2016-01-01
258 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2431 = 2016-01-01
259 Schwarz, Hans GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2108 1 2015-12-01
260 Obermeier, Herbert GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2108 1 2015-12-01
261 Schaffarczyk, Andre GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2148 = 2015-12-01
262 Glaser, Christian GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2132 1 2015-12-01
263 Lomasov, Semen GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2357 0 2015-12-01
264 Gruettner, Ralf GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2108 1 2015-12-01
265 Zeier, Klaus GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2250 = 2015-12-01
266 Jetzl, Joerg GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2226 1 2015-12-01
267 Neverov, Valeriy GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2502 0 2015-12-01
268 Wilde, Pierre GER NRW Klasse 2 2015/16 round 3 [Nordrheinwestfalen] 2276 1 2015-12-01
269 Gutman, Lev GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2443 = 2015-11-01
270 Heimann, Andreas GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2548 = 2015-11-01
271 Harika, Dronavalli GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2508 0 2015-11-01
272 Mikhalevski, Victor GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2536 = 2015-11-01
273 Koop, Thorben GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2407 1 2015-11-01
274 Greenfeld, Alon GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2535 0 2015-11-01
275 Karpatchev, Aleksandr GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2469 = 2015-11-01
276 Halkias, Stelios GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2538 = 2015-11-01
277 Meijers, Viesturs GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2463 = 2015-11-01
278 Kartsev, Soel GER NRW Klasse 2 2015/16 round 2 [Nordrheinwestfalen] 2240 1 2015-11-01
279 Krstic, Petar SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2327 = 2015-10-01
280 Radovic, Luka SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2286 = 2015-10-01
281 Marinkovic, Ivan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2463 1 2015-10-01
282 Tadic, Branko SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2493 1 2015-10-01
283 Pavlovic, Dejan S SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2402 1 2015-10-01
284 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2417 1 2015-10-01
285 Strbac, Mladen SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2332 1 2015-10-01
286 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2531 0 2015-10-01
287 Sredojevic, Ivan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2416 1 2015-10-01
288 Lampert, Jonas GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2469 1 2015-10-01
289 Palmi, Herbert GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2088 1 2015-09-01
290 Kottmair, Toni GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2215 1 2015-09-01
291 Sterck, Arno GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2138 = 2015-09-01
292 Munk, Petr GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2157 1 2015-09-01
293 Lenaerts, Lennert GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2204 = 2015-09-01
294 Gutman, Lev GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2444 1 2015-09-01
295 Petran, Peter, Dr. GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2362 1 2015-09-01
296 Stefansson, Hannes GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2593 0 2015-09-01
297 Grabarczyk, Miroslaw GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2436 = 2015-09-01
298 Tayyar, Alptug GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2096 1 2015-08-01
299 Heinert, Eugen GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2183 1 2015-08-01
300 De Schampheleire, Glen GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2270 = 2015-08-01
301 Topolewski, Dirk GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2228 1 2015-08-01
302 Starostits, Ilmars GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2443 = 2015-08-01
303 Schleining, Zoya GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2359 = 2015-08-01
304 Henrichs, Thomas GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2460 = 2015-08-01
305 Voicu-Jagodzinsky, Carmen GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2230 1 2015-08-01
306 Schmitz, Philipp GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2195 1 2015-08-01
307 Gueci, Tea ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2130 1 2015-07-01
308 Pescatore, Lorenzo ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2270 = 2015-07-01
309 Bruno, Fabio ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2425 1 2015-07-01
310 Maiorov, Nikita ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2563 0 2015-07-01
311 Bove, Alessandro ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2318 1 2015-07-01
312 Basso, Pier Luigi ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2429 0 2015-07-01
313 Sibilio, Mario ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2295 = 2015-07-01
314 Tate, Emory ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2256 1 2015-07-01
315 Boruchovsky, Avital ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2517 = 2015-07-01
316 Tasic, Vladimir SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2274 1 2015-06-01
317 Zlatanovic, Boroljub SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2378 1 2015-06-01
318 Vlahovic, Bogdan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2322 = 2015-06-01
319 Kovacevic, Aleksandar SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2486 1 2015-06-01
320 Rabrenovic, Vladan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2370 0 2015-06-01
321 Manojlovic, Sava SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2161 1 2015-06-01
322 Vicente Ezeiza, Mikel ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2059 1 2015-05-01
323 Buiza Prieto, Aizbeltz ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2059 1 2015-05-01
324 Cao Armillas, Jesus ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2113 1 2015-05-01
325 Epishin, Vladimir ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2563 0 2015-05-01
326 Buiza Prieto, Eihartze ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2107 1 2015-05-01
327 Nava Pereda, Carlos ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2266 1 2015-05-01
328 Libiszewski, Fabien ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2514 = 2015-05-01
329 Oratovsky, Michael ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2486 = 2015-05-01
330 Hernandez, Elvis ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2308 1 2015-05-01
331 Kreiling, Carsten GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2097 1 2015-05-01
332 Armbrust, Florian GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2303 = 2015-05-01
333 Mager, Denis GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2258 1 2015-05-01
334 Danin, Alexandre GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2584 = 2015-05-01
335 Hacker, Jonas GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2330 1 2015-05-01
336 Korneev, Oleg GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2592 = 2015-05-01
337 Harff, Marcel GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2319 = 2015-05-01
338 Zude, Erik, Dr. GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2388 1 2015-05-01
339 Epishin, Vladimir GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2568 = 2015-05-01
340 Guggenberger, Guido GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2059 1 2015-04-01
341 Hess, Max GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2114 1 2015-04-01
342 Arnold, Max GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2189 1 2015-04-01
343 Steinbacher, Matthias, Dr. GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2284 1 2015-04-01
344 Cebalo, Miso GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2379 1 2015-04-01
345 Teske, Henrik GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2483 = 2015-04-01
346 Gutman, Lev GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2426 = 2015-04-01
347 Lampert, Jonas GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2454 1 2015-04-01
348 Halkias, Stelios GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2527 0 2015-04-01
349 Bjerre, Jonas ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2062 1 2015-02-01
350 Rodriguez Garcia, Carlos ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2190 1 2015-02-01
351 Nunez Miranda, Adrian ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2136 1 2015-02-01
352 Forcen Esteban, Daniel ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2526 1 2015-02-01
353 Korneev, Oleg ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2591 = 2015-02-01
354 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2538 0 2015-02-01
355 Camacho Collados, Marcos ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2461 0 2015-02-01
356 Jimenez Almeida, Luis David ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2221 0 2015-02-01
357 Aranha Filho, Alvaro Z. ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2279 1 2015-02-01
358 Rihterovic, Milan SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2216 0 2015-01-01
359 Tadic, Branko SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2508 1 2015-01-01
360 Perunovic, Milos SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2619 = 2015-01-01
361 Panic, Nenad SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2340 0 2015-01-01
362 Stanojevic, Branko SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2242 1 2015-01-01
363 Nikolic, Vladimir SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2065 1 2015-01-01
364 Stankovic, Miodrag SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2065 1 2015-01-01
365 Modanese, Augusto GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2073 = 2014-12-01
366 Foskanyan, Serzhik GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2073 1 2014-12-01
367 Schloessner, Henrik GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2075 1 2014-12-01
368 Benninger, Rudolf, Dr. GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2087 1 2014-12-01
369 Skembris, Spyridon GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2420 = 2014-12-01
370 Baskin, Robert GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2212 0 2014-12-01
371 Dorst, Johannes GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2254 1 2014-12-01
372 Braun, Ingram GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2076 1 2014-11-01
373 Mueller, Marcus GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2135 1 2014-11-01
374 Graf, Roland GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2190 1 2014-11-01
375 Schmittdiel, Eckhard GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2441 = 2014-11-01
376 Krause, Benedict GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2337 = 2014-11-01
377 Kersten, Uwe GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2300 0 2014-11-01
378 Dijkhuis, Tycho GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2339 1 2014-11-01
379 Petakov, Uros SRB Serbian League 2014 [Palic] 2366 1 2014-10-01
380 Djuric, Stefan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2402 1 2014-10-01
381 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2430 1 2014-10-01
382 Boskovic, Drasko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2438 0 2014-10-01
383 Nestorovic, Lazar SRB Serbian League 2014 [Palic] 2350 1 2014-10-01
384 Antic, Dejan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2485 0 2014-10-01
385 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 0 2014-10-01
386 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2014 [Palic] 2482 0 2014-10-01
387 Markus, Robert SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 = 2014-10-01
388 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2014 [Palic] 2478 0 2014-10-01
389 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2014 [Palic] 2483 = 2014-10-01
390 Radionov, Timur GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2114 1 2014-09-01
391 Cafaro, Luca GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2114 1 2014-09-01
392 Kang, Chuanqi GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2327 1 2014-09-01
393 Anurag, Mhamal GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2405 0 2014-09-01
394 Sbarra, Marco GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2237 1 2014-09-01
395 Liodakis, Konstantinos-Spyros GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2177 1 2014-09-01
396 Prasanna, Raghuram Rao GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2455 0 2014-09-01
397 Theodorou, Nikolas GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2257 0 2014-09-01
398 Naoum, Spyridon GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2162 1 2014-09-01
399 Hatipoglu, Metin GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2114 1 2014-09-01
400 Kostopoulos, Evaggelos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2135 1 2014-09-01
401 Galopoulos, Nikolaos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2361 0 2014-09-01
402 Papadogiannis, Sevastianos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2114 = 2014-09-01
403 Skaperdas, Kostantinos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2114 1 2014-09-01
404 Malikentzos, Sotirios GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2352 = 2014-09-01
405 Galanos, Dimitrios GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2124 1 2014-09-01
406 Lekic, Dusan GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2433 1 2014-09-01
407 Narayanan, Srinath GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2419 0 2014-09-01
408 Radovanovic, Nikola SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2303 0 2014-08-01
409 Tosic, Miroslav SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2427 = 2014-08-01
410 Benderac, Ana SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2210 1 2014-08-01
411 Organdziev, Oliver SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2322 1 2014-08-01
412 Cvetkovic, Srdjan SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2325 1 2014-08-01
413 Nestorovic, Lazar SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2337 1 2014-08-01
414 Abramovic, Bosko SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2443 1 2014-08-01
415 Nestorovic, Dejan SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2432 = 2014-08-01
416 Zajic, Milan SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2415 1 2014-08-01
417 Anagnostopoulos, Konstantinos GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2190 1 2014-08-01
418 Goumas, Georgios GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2371 0 2014-08-01
419 Gavrish, Leonid GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2180 = 2014-08-01
420 Goossens, Hanne GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2156 = 2014-08-01
421 Grichkevitch, Gilles GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2114 1 2014-08-01
422 Haugli, Petter GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2286 1 2014-08-01
423 Kang, Chuanqi GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2327 1 2014-08-01
424 Mirzoev, Azer GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2554 = 2014-08-01
425 Zweschper, Erich GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2101 1 2014-06-01
426 Cordes, Hans-Joerg, Dr. GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2256 1 2014-06-01
427 Kunin, Vitaly GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2554 0 2014-06-01
428 Pogan, Nikolas GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2286 1 2014-06-01
429 Boidman, Yuri GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2403 1 2014-06-01
430 Koziak, Vitali GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2509 1 2014-06-01
431 Kantans, Toms GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2437 = 2014-06-01
432 Nikolov, Momchil GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2515 = 2014-06-01
433 Maiorov, Nikita GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2522 = 2014-06-01
434 Schmidt, Frank GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2099 1 2014-06-01
435 Rochau, Normen GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2099 1 2014-06-01
436 Prestel, Oliver GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2112 1 2014-06-01
437 Geyer, Bernhard GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2178 1 2014-06-01
438 Chernov, Vadim GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2441 = 2014-06-01
439 Skembris, Spyridon GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2470 = 2014-06-01
440 Wittmann, Ralf GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2184 1 2014-06-01
441 Abadia Pascual, Luis ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2099 1 2014-06-01
442 Matras-Clement, Agnieszka ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2254 0 2014-06-01
443 Francisco, Jose Esteves Flora ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2099 1 2014-06-01
444 Lacrosse, Marc ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2189 1 2014-06-01
445 Mascaro March, Pedro ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2398 0 2014-06-01
446 Adel Lahchaichi, Oussama ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2213 1 2014-06-01
447 Sudakova, Irina ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2356 1 2014-06-01
448 Pedersen, Nicolai Vesterbaek ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2406 1 2014-06-01
449 Panelo, Marcelo ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2438 1 2014-06-01
450 Schiegg, Peter GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2095 1 2014-05-01
451 Voss, Gunther GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2160 1 2014-05-01
452 Zuse, Peter GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2262 1 2014-05-01
453 Yagupov, Igor GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2394 0 2014-05-01
454 Krulich, Roman GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2223 1 2014-05-01
455 Kummerow, Heiko GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2263 1 2014-05-01
456 Pirrot, Dieter GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2379 1 2014-05-01
457 Epishin, Vladimir GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2545 0 2014-05-01
458 Singer, Christoph GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2344 = 2014-05-01
459 Picazo Gonzalez, Ana ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2095 1 2014-05-01
460 Ribera Cebolla, Marc ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2095 1 2014-05-01
461 Navarrete Espi, Samuel ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2217 1 2014-05-01
462 Etchegaray, Patrice ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2404 = 2014-05-01
463 Akesson, Ralf ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2444 = 2014-05-01
464 Prosviriakov, Vladimir ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2282 1 2014-05-01
465 Alsina Leal, Daniel ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2546 0 2014-05-01
466 Brito Garcia, Alfredo ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2314 1 2014-05-01
467 Suarez Garcia, Carlos ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2376 1 2014-05-01
468 Gallob, Josef Sen. AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2094 1 2014-03-01
469 Turian, Hans AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2094 1 2014-03-01
470 Frank, Emanuel AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2131 1 2014-03-01
471 Burmakin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2571 = 2014-03-01
472 Lazic, Miroljub AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2467 = 2014-03-01
473 Saduakassova, Dinara AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2351 0 2014-03-01
474 Hafner, Robert AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2094 1 2014-03-01
475 Epishin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2546 = 2014-03-01
476 Mazi, Leon AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2369 1 2014-03-01
477 Schneider, Andreas GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2084 1 2013-12-01
478 Hornung, Hans, Dr. GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2110 1 2013-12-01
479 Ludwig, Peter GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2243 1 2013-12-01
480 Buecker, Stefan GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2301 1 2013-12-01
481 Berkes, Ferenc GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2673 0 2013-12-01
482 Klundt, Klaus GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2340 1 2013-12-01
483 Eggleston, David GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2399 1 2013-12-01
484 Nyzhnyk, Illya GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2625 0 2013-12-01
485 Buchal, Stephan GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2312 1 2013-12-01
486 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2433 0 2013-10-01
487 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2572 1 2013-10-01
488 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2618 0 2013-10-01
489 Antic, Dejan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2463 = 2013-10-01
490 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2449 0 2013-10-01
491 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2543 1 2013-10-01
492 Nestorovic, Lazar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2397 = 2013-10-01
493 Mladenovic, Stefan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2288 = 2013-10-01
494 Sarenac, Ivan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2385 1 2013-10-01
495 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2503 = 2013-10-01
496 Lauritzen, Einar GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2089 1 2013-09-01
497 Arnelind, Mikael GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2161 1 2013-09-01
498 Banikas, Hristos GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2609 0 2013-09-01
499 Berset, Philippe GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2129 1 2013-09-01
500 Stathopoulos, Ioannis GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2247 1 2013-09-01
501 Liodakis, Konstantinos-Spyros GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2156 1 2013-09-01
502 Rychagov, Andrey GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2544 0 2013-09-01
503 De Wachter, Matthias GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2281 1 2013-09-01
504 Delis, G. GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2089 1 2013-09-01
505 Chakravarthi, Y.v.k. GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2089 1 2013-09-01
506 Berezovics, Alexander GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2225 0 2013-09-01
507 Trygstad, Kristian GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2236 1 2013-09-01
508 Johansen, Terje GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2264 1 2013-09-01
509 Ankit, R. Rajpara GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2421 = 2013-09-01
510 Rychagov, Andrey GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2544 1 2013-09-01
511 Svetushkin, Dmitry GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2603 = 2013-09-01
512 Kapnisis, Spyridon GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2449 0 2013-09-01
513 Mardoyan Ararat, T. Artur GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2089 1 2013-08-01
514 Sienczewski, Zbigniew GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2089 1 2013-08-01
515 Cherednichenko, Svetlana GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2290 1 2013-08-01
516 Maiorov, Nikita GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2538 = 2013-08-01
517 Lekic, Dusan GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2430 = 2013-08-01
518 Markidis, Konstantinos GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2376 0 2013-08-01
519 Goumas, Georgios GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2381 = 2013-08-01
520 Skaperdas, Kostantinos GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2141 1 2013-08-01
521 Lirindzakis, Timotheos GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2286 1 2013-08-01
522 Stadler, Alexander GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2098 1 2013-06-01
523 Mihok, Laszlo GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2151 1 2013-06-01
524 Lampert, Jonas GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2333 = 2013-06-01
525 Troyke, Christian GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2326 = 2013-06-01
526 Holm, Sejer GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2244 1 2013-06-01
527 Maiwald, Jens-Uwe GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2466 = 2013-06-01
528 Mihok, Oliver GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2446 0 2013-06-01
529 Stanojevic, Branko SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2300 1 2013-06-01
530 Ivkov, Borislav SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2412 = 2013-06-01
531 Solak, Dragan SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2602 = 2013-06-01
532 Savic, Miodrag R SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2522 1 2013-06-01
533 Perunovic, Milos SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2630 = 2013-06-01
534 Solomunovic, Igor SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2443 1 2013-06-01
535 Simic, Dragisa SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2310 1 2013-06-01
536 Merkesvik, Sondre NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 1 2013-05-01
537 Tari, Aryan NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2293 0 2013-05-01
538 Kristiansen, Willy NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 0 2013-05-01
539 Solli, Oddvar NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 1 2013-05-01
540 Andreassen, Arnold NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 1 2013-05-01
541 Hauge, Lars Oskar NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2182 1 2013-05-01
542 Arvola, Benjamin NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2355 0 2013-05-01
543 Stenersen, Gudmund NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2219 0 2013-05-01
544 Haug, Johannes NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 0 2013-05-01
545 Neuens, Heiko GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2111 1 2013-04-01
546 Schellmann, Frank GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2136 1 2013-04-01
547 Calzetta Ruiz, Monica GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2251 1 2013-04-01
548 Pirrot, Dieter GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2377 1 2013-04-01
549 Belezky, Alexander GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2446 = 2013-04-01
550 Starostits, Ilmars GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2470 = 2013-04-01
551 Mainka, Romuald GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2430 0 2013-04-01
552 Wichmann, Cliff GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2349 1 2013-04-01
553 Epishin, Vladimir GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2607 = 2013-04-01
554 Zwahr, Paul GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2303 0 2013-01-01
555 Andersen, Mads GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2464 = 2013-01-01
556 Kearns, Christopher GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2121 1 2013-01-01
557 Lampert, Jonas GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2288 1 2013-01-01
558 Svane, Rasmus GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2371 0 2013-01-01
559 Gutman, Lev GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2498 = 2013-01-01
560 Vuckovic, Aleksandar GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2334 1 2013-01-01
561 Czebe, Attila GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2481 = 2013-01-01
562 Izso, Daniel GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2331 = 2013-01-01
563 Poetsch, Hagen GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2458 1 2013-01-01
564 Meijers, Viesturs GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2478 = 2013-01-01
565 Sabel, Reinhard GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2113 1 2012-12-01
566 Fellhauer, Clemens GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2113 1 2012-12-01
567 Heinis, Vincent GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2113 1 2012-12-01
568 Lupor, Stefan GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2293 1 2012-12-01
569 Nyzhnyk, Illya GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2620 = 2012-12-01
570 Lupulescu, Constantin GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2613 = 2012-12-01
571 Khenkin, Igor GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2655 0 2012-12-01
572 Dehlinger, Alexander GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2187 1 2012-12-01
573 Moeldner, Juergen GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2285 1 2012-12-01
574 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2583 0 2012-11-01
575 Pavlovic, Goran SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2399 1 2012-11-01
576 Stankovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2359 1 2012-11-01
577 Nestorovic, Lazar SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2384 1 2012-11-01
578 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2531 = 2012-11-01
579 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2467 = 2012-11-01
580 Andrejic, Vladica SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2195 0 2012-11-01
581 Rabrenovic, Vladan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2396 0 2012-11-01
582 Altenbernd, Dirk GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2113 1 2012-11-01
583 Aslan, Benjamin GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2178 1 2012-11-01
584 Michalczak, Thomas GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2339 1 2012-11-01
585 Hammes, Michael GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2368 1 2012-11-01
586 Karpatchev, Aleksandr GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2458 1 2012-11-01
587 Meijers, Viesturs GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2474 = 2012-11-01
588 Ivanov, Mikail M GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2362 = 2012-11-01
589 Eleftherakis, Panagiotis GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2100 1 2012-09-01
590 Tzouganakis, Panteleimon GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2100 1 2012-09-01
591 Kokolias, Konstantinos GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2228 1 2012-09-01
592 Petrov, Marijan GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2522 1 2012-09-01
593 Skembris, Spyridon GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2460 = 2012-09-01
594 Goumas, Georgios GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2402 1 2012-09-01
595 Maiorov, Nikita GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2574 0 2012-09-01
596 Kadianis, Georgios GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
597 Azar, Pinchas GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
598 Makka, Evanthia GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
599 Papaioannou, Ioannis GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2606 0 2012-09-01
600 Linik, Yaron GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
601 Anagnostopoulos, Konstantinos GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
602 Maghalashvili, Davit GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2482 0 2012-09-01
603 Makka, Ioulia GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
604 Petrov, Marijan GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2514 1 2012-09-01
605 Micanovic, Dragutin GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2100 1 2012-08-01
606 Michelakos, Panagiotis GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2168 = 2012-08-01
607 Mamikonyan, Tigran GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2283 1 2012-08-01
608 Darmarakis, Mihail GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2214 1 2012-08-01
609 Fernandez, Daniel Howard GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2349 = 2012-08-01
610 Borovikov, Vladislav GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2569 = 2012-08-01
611 Banikas, Hristos GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2626 0 2012-08-01
612 Minko, Vladimir GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2254 1 2012-08-01
613 Nitin, S GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2417 1 2012-08-01
614 Frosinos, Ioannis GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2100 1 2012-08-01
615 Guidi, Maurizio GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2100 1 2012-08-01
616 Royset, Pal GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2190 1 2012-08-01
617 Swiercz, Dariusz GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2595 = 2012-08-01
618 Borovikov, Vladislav GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2569 0 2012-08-01
619 Lasinskas, Povilas GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2153 1 2012-08-01
620 Nitin, S GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2417 = 2012-08-01
621 Markidis, Konstantinos GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2291 1 2012-08-01
622 Sivuk, Vitaly GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2467 = 2012-08-01
623 Van Vliet, Dennis FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2105 1 2012-07-01
624 Migot, Tangi FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2268 0 2012-07-01
625 De Andres Gonalons, Fernando FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 0 2012-07-01
626 Vekemans, Denis FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 1 2012-07-01
627 Rouffignac, Tanguy FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 1 2012-07-01
628 Jimenez, Martin FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 1 2012-07-01
629 Szylar, Eric FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 = 2012-07-01
630 Schartz, Alain FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2147 1 2012-07-01
631 Bannink, Bernard FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2259 1 2012-07-01
632 Radovanovic, Nikola SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2181 1 2012-07-01
633 Popovic, Dusan SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2548 = 2012-07-01
634 Zivkovic, Vladislav SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2185 1 2012-07-01
635 Arsovic, Zoran SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2455 1 2012-07-01
636 Drljevic, Ljilja SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2171 1 2012-07-01
637 Kosic, Dragan BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2528 0 2012-07-01
638 Pikula, Dejan BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2507 = 2012-07-01
639 Nurkic, Sahbaz BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2418 1 2012-07-01
640 Miljkovic, Miroslav D BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2474 = 2012-07-01
641 Brkic, Ante BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2569 0 2012-07-01
642 Marjanovic, Dejan BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2157 1 2012-07-01
643 Bogosavljevic, Boban BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2523 = 2012-07-01
644 Predojevic, Borki BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2637 = 2012-07-01
645 Pancevski, Filip BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2473 1 2012-07-01
646 Blaeser, Romain GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2101 1 2012-05-01
647 Kozlov, Alexander GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2170 1 2012-05-01
648 Wichmann, Cliff GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2361 1 2012-05-01
649 Gutman, Lev GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2452 1 2012-05-01
650 Teske, Henrik GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2554 1 2012-05-01
651 Epishin, Vladimir GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2559 = 2012-05-01
652 Korchnoi, Viktor GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2549 = 2012-05-01
653 Zubarev, Alexander GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2597 1 2012-05-01
654 Karpatchev, Alexandr GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2443 = 2012-05-01
655 Riesco Lecuona, Juan Manuel ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2101 1 2012-05-01
656 Silva Rodriguez, Julio ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2121 1 2012-05-01
657 Andres Gonzalez, Ivan ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2312 = 2012-05-01
658 De Wachter, Matthias ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2269 = 2012-05-01
659 Bas Mas, Jose Joaquin ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2227 = 2012-05-01
660 Trujillo Alvarado, Ivan ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2173 1 2012-05-01
661 Marzolo, Cyril ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2441 0 2012-05-01
662 Lasinskas, Povilas ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2170 1 2012-05-01
663 Sahl, Sheila Barth ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2214 1 2012-05-01
664 Grosdemange, David FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2101 1 2012-05-01
665 Maiorov, Nikita FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2552 0 2012-05-01
666 Zienkiewicz, Alexandre FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2101 1 2012-05-01
667 Shanava, Konstantine FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2586 0 2012-05-01
668 Bujisho, Benjamin FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2381 = 2012-05-01
669 Donchenko, Anatoly FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2376 1 2012-05-01
670 Cornette, Matthieu FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2545 0 2012-05-01
671 Zozulia, Anna FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2342 1 2012-05-01
672 Korneev, Oleg FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2597 0 2012-05-01
673 Fantinel, Thibault FRA Team 2012 - Nationale 1 - R6-7 [FRANCE] 2294 = 2012-03-01
674 Pinter, Jozsef FRA Team 2012 - Nationale 1 - R6-7 [FRANCE] 2546 = 2012-03-01
675 Andrejic, Vladica SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2170 1 2012-03-01
676 Trifunovic, Miroljub SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2278 0 2012-03-01
677 Peric, Slavisa SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2228 1 2012-03-01
678 Milovanovic, Srboljub SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2203 1 2012-03-01
679 Nenezic, Marko SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2356 0 2012-03-01
680 Sorgic, Dragan SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2242 1 2012-03-01
681 Tosic, Miroslav SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2435 1 2012-03-01
682 Martinovic, Slobodan SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2429 = 2012-03-01
683 Vujic, Mihailo SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2329 = 2012-03-01
684 Spraggett, Kevin FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2588 = 2012-01-01
685 Inkiov, Ventzislav FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2456 1 2012-01-01
686 Lagarde, Maxime FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2478 = 2012-01-01
687 Roser, Kevin FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2449 0 2012-01-01
688 Markovic, Aleksandar SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2111 1 2012-01-01
689 Lazic, Zeljko SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2216 1 2012-01-01
690 Skare, Goran SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2323 1 2012-01-01
691 Radlovacki, Jovan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2429 0 2012-01-01
692 Sorgic, Dragan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2246 1 2012-01-01
693 Nenezic, Marko SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2329 = 2012-01-01
694 Maric, Dragan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2251 1 2012-01-01
695 Pancevski, Filip SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2442 = 2012-01-01
696 Cvetkovic, Srdjan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2395 1 2012-01-01
697 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2354 1 2011-11-01
698 Markovic, Milan D SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2275 1 2011-11-01
699 Jeremic, Veljko SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2519 = 2011-11-01
700 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2524 = 2011-11-01
701 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2473 = 2011-11-01
702 Cabrilo, Goran SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2454 = 2011-11-01
703 Radivojevic, Ivan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2363 = 2011-11-01
704 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2459 1 2011-11-01
705 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2568 = 2011-11-01
706 Novoselski, Zoran SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2384 1 2011-11-01
707 Feher, Adam HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2342 1 2011-11-01
708 Keschitz, Gyorgy HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2307 0 2011-11-01
709 Arnold, Marc T HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2505 0 2011-11-01
710 Szablowski, Pawel HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2420 0 2011-11-01
711 Estrada Nieto, Julian HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2285 1 2011-11-01
712 Kislik, Erik Andrew HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2320 0 2011-11-01
713 Czebe, Attila HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2513 1 2011-11-01
714 Battey, Alexander HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2313 1 2011-11-01
715 Szabo, Krisztian HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2546 = 2011-11-01
716 Dieu, Bruno FRA Team 2012 - Nationale 1 - R1 [FRANCE] 2288 1 2011-11-01
717 Thomassin, Alexandre GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2107 1 2011-09-01
718 Linhart, Wolfgang GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2143 1 2011-09-01
719 Stavrianakis, Ioannis GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2270 1 2011-09-01
720 Kryvoruchko, Yuriy GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2652 0 2011-09-01
721 Milonakis, Georgios GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2176 = 2011-09-01
722 Solberg, Joachim GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2226 = 2011-09-01
723 Townsend, M Paul GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2280 1 2011-09-01
724 Khabarov, Sergey GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2305 1 2011-09-01
725 Jankovic, Alojzije GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2586 1 2011-09-01
726 Papamichael, Georgios GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2107 1 2011-09-01
727 Maris, Ioannis GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2112 1 2011-09-01
728 Chulivska, Vita GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2219 1 2011-09-01
729 Sandipan, Chanda GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2656 1 2011-09-01
730 Zubarev, Alexander GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2597 = 2011-09-01
731 Nikolov, Momchil GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2589 = 2011-09-01
732 Ipatov, Alexander GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2562 0 2011-09-01
733 Khabarov, Sergey GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2305 = 2011-09-01
734 Bortnik, Alexandr GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2327 = 2011-09-01
735 Bulajic, Ratko BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2329 1 2011-09-01
736 Vajic, Goran BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2160 1 2011-09-01
737 Nestorovic, Dejan BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2404 = 2011-09-01
738 Pandurevic, Miro BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2291 1 2011-09-01
739 Radovanovic, Dusan BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2372 0 2011-09-01
740 Cavar, Drago BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2133 1 2011-09-01
741 Ostojic, Nikola BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2458 = 2011-09-01
742 Arsovic, Zoran BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2463 = 2011-09-01
743 Ferrer Sanchez, Pedro Jesus ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2180 1 2011-07-01
744 Lopez Gonzalez, Daniel ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2250 1 2011-07-01
745 Khamrakulov, Ibragim S. ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2495 0 2011-07-01
746 Castano, Henry Augusto ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2273 = 2011-07-01
747 Burgos Figueroa, Carlos E. ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2301 = 2011-07-01
748 Rioboo De Larriva, Alvaro ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2210 1 2011-07-01
749 Bleunven, Andre FRA Team - Nationale 2 - R10-11 [FRA] 2240 1 2011-07-01
750 Todoran, Ion-George FRA Team - Nationale 2 - R10-11 [FRA] 2192 = 2011-07-01
751 Vita, Fabrizio ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2105 1 2011-07-01
752 Barlocco, Carlo ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2140 1 2011-07-01
753 Romanishin, Oleg M ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2524 = 2011-07-01
754 Naumkin, Igor ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2506 1 2011-07-01
755 Salvador, Roland ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2538 1 2011-07-01
756 Horvath, Csaba ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2523 = 2011-07-01
757 Caprio, Guido ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2305 = 2011-07-01
758 Collutiis, Duilio ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2472 = 2011-07-01
759 Djuric, Stefan ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2439 = 2011-07-01
760 Ladrat, Matthieu FRA Team - Nationale 2 - R8-9 [FRANCE] 2211 = 2011-05-01
761 Spraggett, Kevin FRA Team - Nationale 2 - R8-9 [FRANCE] 2576 0 2011-05-01
762 Baron, Romuald ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2096 1 2011-05-01
763 Pressman, Leif ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2198 1 2011-05-01
764 Etchegaray, Patrice ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2394 1 2011-05-01
765 Narciso Dublan, Marc ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2551 = 2011-05-01
766 Barria Zuniga, Daniel ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2438 = 2011-05-01
767 Tratar, Marko ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2482 1 2011-05-01
768 Korchnoi, Viktor ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2557 = 2011-05-01
769 Gonzalez Perez, Arian ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2458 1 2011-05-01
770 Moreno Ruiz, Javier ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2527 = 2011-05-01
771 Chaplain, Fabrice FRA Team - Nationale 2 - R5-7 [FRANCE] 2125 1 2011-03-01
772 Luco, Alain FRA Team - Nationale 2 - R5-7 [FRANCE] 2099 0 2011-03-01
773 Le Ray, Jean-Yves FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2099 1 2011-03-01
774 Hamperl, Fred FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2115 1 2011-03-01
775 Dubertrand, Bernard FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2099 1 2011-03-01
776 Jolly, Jean-Francois FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2372 = 2011-03-01
777 Shirazi, Kamran FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2419 1 2011-03-01
778 Guliyev, Namig FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2507 = 2011-03-01
779 Nadj Hedjesi, Balind SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2407 1 2011-01-01
780 Kosic, Dragan SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2481 = 2011-01-01
781 Boskovic, Drasko SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2417 = 2011-01-01
782 Ilincic, Zlatko SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2447 0 2011-01-01
783 Sax, Gyula SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2529 0 2011-01-01
784 Krivokapic, Marko SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2417 = 2011-01-01
785 Nestorovic, Nikola SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2420 1 2011-01-01
786 Sertic, Rudolf SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2422 = 2011-01-01
787 Mrkonjic, Nenad SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2394 = 2011-01-01
788 David, Vincent FRA Team - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2424 = 2011-01-01
789 Wenzel, Johannes FRA Team - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2104 1 2011-01-01
790 Nikolic, Marko SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2102 1 2011-01-01
791 Jovicic, Radosav SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2200 1 2011-01-01
792 Bergsson, Snorri SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2304 0 2011-01-01
793 Halldorsson, Jon Arni SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2196 1 2011-01-01
794 Krstic, Petar SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2336 1 2011-01-01
795 Podinic, Vladimir SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2412 1 2011-01-01
796 Nikolov, Momchil SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2565 = 2011-01-01
797 Hrzic, Ivan SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2273 1 2011-01-01
798 Drenchev, Petar SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2507 = 2011-01-01
799 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2461 = 2010-11-01
800 Popovic, Milos T SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2401 1 2010-11-01
801 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2564 = 2010-11-01
802 Kosanovic, Goran A SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2375 = 2010-11-01
803 Carnic, Srdjan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2361 1 2010-11-01
804 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2493 0 2010-11-01
805 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2455 = 2010-11-01
806 Martinovic, Slobodan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2425 0 2010-11-01
807 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2477 1 2010-11-01
808 Pavlovic, Milos M SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2483 = 2010-11-01
809 Le Ruyet, Leopold FRA Team - Nationale 2 - R1 [FRANCE] 2204 1 2010-11-01
810 Detsikas, Dimitrios GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2109 1 2010-09-01
811 Gavasheli, Ana GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2168 1 2010-09-01
812 Royset, Paal GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2152 1 2010-09-01
813 Postny, Evgeny GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2577 0 2010-09-01
814 Haugli, Petter GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2301 1 2010-09-01
815 Breier, Andreas GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2399 = 2010-09-01
816 Bellia, Fabrizio GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2376 0 2010-09-01
817 Solberg, Joachim GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2229 1 2010-09-01
818 Bensdorp, Marlies GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2301 = 2010-09-01
819 Di Marco, Salvatore Marco GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2109 1 2010-09-01
820 Pappelis, Dimitrios GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2109 1 2010-09-01
821 Delabaca, Romuald GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2220 1 2010-09-01
822 Banikas, Hristos GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2591 1 2010-09-01
823 Volkov, Sergey GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2597 1 2010-09-01
824 Rychagov, Andrey GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2538 = 2010-09-01
825 Kryvoruchko, Yuriy GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2609 = 2010-09-01
826 Zubarev, Alexander GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2562 = 2010-09-01
827 Svetushkin, Dmitry GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2560 0 2010-09-01
828 Dorfanis, Ilarion GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2193 1 2010-09-01
829 Rozentalis, Eduardas GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2631 = 2010-09-01
830 Atalik, Suat GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2607 = 2010-09-01
831 Mamedov, Nidjat GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2604 0 2010-09-01
832 Malikentzos, Sotirios GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2239 = 2010-09-01
833 Botsari, Anna-Maria GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2318 1 2010-09-01
834 David, Alberto GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2622 0 2010-09-01
835 Homatidis, Panagiotis GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2122 1 2010-09-01
836 Grover, Sahaj GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2411 = 2010-09-01
837 Naoum, Spyridon GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2109 1 2010-09-01
838 Skaperdas, Kostantinos GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2196 0 2010-09-01
839 Balaskas, Panayotis GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2109 1 2010-09-01
840 Kourousis, Epaminondas GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2229 1 2010-09-01
841 Gogolis, Alexandros GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2214 1 2010-09-01
842 Papaioannou, Ioannis GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2621 0 2010-09-01
843 Nikolaidis, Konstantinos GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2290 1 2010-09-01
844 Vorobiov, Evgeny E GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2592 0 2010-09-01
845 Goumas, Georgios GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2298 1 2010-09-01
846 Lafitte, Jean FRA Nationale 3 - R8-9 [Various] 2104 1 2010-07-01
847 Lafarge, Jean-Marc FRA Nationale 3 - R8-9 [Various] 2141 1 2010-07-01
848 Civric, Zdravko SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2203 1 2010-07-01
849 Ostojic, Nikola SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2446 = 2010-07-01
850 Nedeljkovic, Dragan SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2141 1 2010-07-01
851 Maksimovic, Branimir SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2410 = 2010-07-01
852 Lazic, Miroljub SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2494 0 2010-07-01
853 Dinter, Brian ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2116 1 2010-07-01
854 Vuelban, Virgilio ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2369 1 2010-07-01
855 Marholev, Dimitar ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2433 = 2010-07-01
856 Ansell, Simon T ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2384 1 2010-07-01
857 Naumkin, Igor ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2480 = 2010-07-01
858 Romanishin, Oleg M ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2519 0 2010-07-01
859 Rombaldoni, Axel ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2436 1 2010-07-01
860 Bove, Alessandro ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2346 1 2010-07-01
861 Salvador, Roland ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2485 = 2010-07-01
862 Berni, Fabrizio ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2148 1 2010-05-01
863 Vezzosi, Paolo ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2367 1 2010-05-01
864 Janev, Evgeni ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2450 1 2010-05-01
865 Lazic, Miroljub ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2507 = 2010-05-01
866 Laketic, Gojko ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2457 = 2010-05-01
867 Metral, Jean-Paul FRA Nationale 3 - R7 [Various] 2171 1 2010-05-01
868 Pena Riasco, Alexander ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2218 1 2010-05-01
869 Kovacevic, Slobodan ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2383 0 2010-05-01
870 Sanchez-Alarcos Galian, Victor ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2149 1 2010-05-01
871 Chueca Forcen, Alberto ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2282 = 2010-05-01
872 Forcen Esteban, Daniel ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2343 = 2010-05-01
873 Cruz Lledo, Pablo ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2232 = 2010-05-01
874 Camacho Collados, Marcos ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2279 1 2010-05-01
875 Vidarte Morales, Arturo ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2438 1 2010-05-01
876 Quenette, Remi FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2197 = 2010-05-01
877 Crut, Aurelien FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2302 1 2010-05-01
878 Serafimov, Tervel FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2421 = 2010-05-01
879 Brunner, Nicolas FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2420 = 2010-05-01
880 Ringoir, Tanguy FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2401 0 2010-05-01
881 Steil-Antoni, Fiona FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2151 1 2010-05-01
882 Zubarev, Alexander FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2536 0 2010-05-01
883 Hamdouchi, Adina-Maria FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2332 1 2010-05-01
884 Shirazi, Kamran FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2457 0 2010-05-01
885 Caric, Mato CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2121 1 2010-03-01
886 Solic, Kristina CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2170 1 2010-03-01
887 Bosnjak, Nino CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2208 1 2010-03-01
888 Biti, Ozren CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2399 = 2010-03-01
889 Bogut, Zeljko CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2427 0 2010-03-01
890 Kljako, Damir CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2171 1 2010-03-01
891 Sulc, Damir CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2270 = 2010-03-01
892 Ljikar, Zoran CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2209 1 2010-03-01
893 Zaja, Ivan CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2471 1 2010-03-01
894 Gouanelle, Franck FRA Nationale 3 - R6 [Various] 2194 1 2010-03-01
895 Skoberne, Jure   2498 0 2010-01-01
896 Lazic, Miroljub   2454 = 2010-01-01
897 Solak, Dragan   2579 1 2010-01-01
898 Esen, Baris   2493 1 2010-01-01
899 Atakisi, Umut   2409 = 2010-01-01
900 Erdogdu, Mert   2489 = 2010-01-01
901 Kosic, Dragan   2538 0 2010-01-01
902 Krivokapic, Marko   2426 = 2010-01-01
903 Saric, Sinisa   2424 0 2010-01-01
904 Solak, Dragan   2579 1 2010-01-01
905 Esen, Baris   2493 = 2010-01-01
906 Krivokapic, Marko   2426 = 2010-01-01
907 Atakisi, Umut   2409 = 2010-01-01
908 Petakov, Uros   2327 1 2010-01-01
909 Kosic, Dragan   2538 1 2010-01-01
910 Kovacevic, Aleksandar   2558 = 2010-01-01
911 Nadj Hedjesi, Balind   2432 1 2010-01-01
912 Erdogdu, Mert   2489 0 2010-01-01
913 Kovacevic, Aleksandar   2558 = 2010-01-01
914 Saric, Sinisa   2424 = 2010-01-01
915 Jovic, Stevan   2292 0 2010-01-01
916 Atakisi, Umut   2409 1 2010-01-01
917 Esen, Baris   2493 1 2010-01-01
918 Solak, Dragan   2579 = 2010-01-01
919 Kosic, Dragan   2538 0 2010-01-01
920 Erdogdu, Mert   2489 1 2010-01-01
921 Doric, Darko   2470 1 2010-01-01
922 Simon, Laurent   2101 1 2010-01-01
923 Rodriguez Lopez, Rafael   2323 1 2010-01-01
924 Massanet Massanet, Sebastian   2243 1 2010-01-01
925 Abergel, Thal   2533 0 2010-01-01
926 Souleidis, Georgios   2429 1 2010-01-01
927 Mirzoev, Azer   2617 0 2010-01-01
928 Bellaiche, Anthony   2452 1 2010-01-01
929 Mamedov, Nidjat   2617 1 2010-01-01
930 Rozentalis, Eduardas   2611 0 2010-01-01
931 Leitner, Walter   2101 1 2010-01-01
932 Stojanovic, Dobrisav   2331 = 2009-11-01
933 Cvijic, Nevenko   2164 1 2009-11-01
934 Arsovic, Zoran   2468 1 2009-11-01
935 Ostojic, Nikola   2404 = 2009-11-01
936 Pandurevic, Miro   2229 1 2009-11-01
937 Dujkovic, Sinisa   2394 1 2009-11-01
938 Cavar, Drago   2130 1 2009-11-01
939 Radovanovic, Dusan   2312 1 2009-11-01
940 Maric, Bozo   2222 = 2009-11-01
941 Arsovic, Zoran   2468 = 2009-11-01
942 Damljanovic, Branko   2559 = 2009-11-01
943 Martinovic, Slobodan   2452 1 2009-11-01
944 Milanovic, Danilo   2533 = 2009-11-01
945 Maric, Dragan   2267 1 2009-11-01
946 Brenjo, Slavisa   2495 0 2009-11-01
947 Markus, Robert   2608 0 2009-11-01
948 Roganovic, Milos   2474 1 2009-11-01
949 Miladinovic, Igor   2547 0 2009-11-01
950 Abramovic, Bosko   2471 1 2009-11-01
951 Dragojlovic, Andjelko   2402 0 2009-11-01
952 Guliyev, Namig   2525 1 2009-11-01
953 Deloge, Francois   2160 1 2009-11-01
954 Issa, Michel   2084 1 2009-11-01
955 Lopez Paniego, Noel   2078 1 2009-09-01
956 Valles Mata, David   2142 1 2009-09-01
957 Antolin Concha, Diego   2251 = 2009-09-01
958 Hernandez, Ivan   2326 0 2009-09-01
959 Benito Vicente, Jose Oscar   2078 1 2009-09-01
960 Fenil, Shah   2259 = 2009-09-01
961 Ortiz, Nadya Karolina   2242 1 2009-09-01
962 Alcazar Jimenez, Victor   2380 1 2009-09-01
963 Diaz Fernandez, Ivan   2248 1 2009-09-01
964 Andriasian, Zaven   2585 0 2009-09-01
965 Tatar Kis, Szabolcs   2382 = 2009-09-01
966 Reyes Hidalgo, Alejandro   2078 1 2009-09-01
967 Guerrero Romero, Antonio   2078 1 2009-09-01
968 Trujillo Alvarado, Ivan   2167 1 2009-09-01
969 Garcia Padron, Jose   2438 0 2009-09-01
970 Gonzalez Perez, Lutgarda   2140 = 2009-09-01
971 Perez Castellano, Susana   2078 1 2009-09-01
972 Belezky, Alexander   2446 = 2009-09-01
973 Ortega Lopez, Adrian   2078 1 2009-09-01
974 Vinal Gutierrez, Pedro   2086 1 2009-09-01
975 Paunovic, Dragan   2533 1 2009-09-01
976 Huerga Leache, Mikel   2456 = 2009-09-01
977 Pogorelov, Ruslan   2441 0 2009-09-01
978 Alvarez Pedraza, Aramis   2460 1 2009-09-01
979 Ibrahimov, Rasul   2543 = 2009-09-01
980 Strikovic, Aleksa   2523 1 2009-09-01
981 Rusev, Krasimir   2543 1 2009-09-01
982 Savic, Miodrag   2539 0 2009-07-01
983 Bubalovic, Davorin   2279 1 2009-07-01
984 Goric, Esad   2386 1 2009-07-01
985 Filipovic, Marko   2350 = 2009-07-01
986 Novakovic, Dragan   2288 = 2009-07-01
987 Lazic, Miroljub   2438 = 2009-07-01
988 Dostan, Janos   2207 1 2009-07-01
989 Miljkovic, Miroslav D   2445 = 2009-07-01
990 Vukic, Radivoj   2340 1 2009-07-01
991 Vuckovic, Bojan   2572 = 2009-07-01
992 Ivanisevic, Ivan   2625 0 2009-07-01
993 Roganovic, Milos   2501 = 2009-07-01
994 Rajevic, Gavrilo   2274 1 2009-07-01
995 Markus, Robert   2616 0 2009-04-01
996 Pap, Gyula   2467 = 2009-04-01
997 Skoberne, Jure   2501 = 2009-04-01
998 Chirila, Ioan Cristian   2462 1 2009-04-01
999 Nadj Hedjesi, Balind   2296 0 2009-04-01
1000 Sedlak, Nikola   2553 1 2009-04-01
1001 Bogosavljevic, Boban   2541 = 2009-04-01
1002 Manolache, Marius   2493 0 2009-04-01
1003 Roganovic, Milos   2458 = 2009-04-01
1004 Martinovic, Ferdo   2119 1 2009-04-01
1005 Stocko, Josip   2119 1 2009-04-01
1006 Rosic, Slavko S   2237 1 2009-04-01
1007 Martinovic, Sasa   2427 = 2009-04-01
1008 Zivanic, Marko   2464 1 2009-04-01
1009 Kuljasevic, Davorin   2526 1 2009-04-01
1010 Brkic, Ante   2550 0 2009-04-01
1011 Bogut, Zeljko   2458 1 2009-04-01
1012 Saric, Ante   2514 = 2009-04-01
1013 Vitiugov, Nikita   2687 0 2009-04-01
1014 Andrejic, Vladica   2275 1 2009-04-01
1015 Pikula, Dejan   2570 = 2009-04-01
1016 Iordachescu, Viorel   2584 0 2009-04-01
1017 Caruana, Fabiano   2646 0 2009-04-01
1018 Masic, Predrag   2371 1 2009-04-01
1019 Godena, Michele   2537 0 2009-04-01
1020 Sekulic, Dusan   2316 1 2009-04-01
1021 Leniart, Arkadiusz   2360 0 2009-04-01
1022 Van Eijk, Sander   2355 1 2009-04-01
1023 Goric, Esad   2380 0 2009-01-01
1024 Lucan, Darko   2148 1 2009-01-01
1025 Filipovic, Marko   2301 = 2009-01-01
1026 Runic, Zoran   2441 = 2009-01-01
1027 Sedlak, Nikola   2582 = 2009-01-01
1028 Pavlovic, Dragan   2215 1 2009-01-01
1029 Rubil, Marko   2148 1 2009-01-01
1030 Lazic, Miroljub   2539 = 2009-01-01
1031 Savic, Miodrag   2542 = 2009-01-01
1032 Novakovic, Dragan   2292 0 2009-01-01
1033 Milunovic, Toni   2318 1 2009-01-01
1034 Milosevic, Aleksandar   2304 1 2009-01-01
1035 Todorovic, Bojan   2277 0 2009-01-01
1036 Djokic, Nenad   2336 0 2009-01-01
1037 Organdziev, Oliver   2274 = 2009-01-01
1038 Misic, Dragan   2204 1 2009-01-01
1039 Rajevic, Gavrilo   2282 = 2009-01-01
1040 Marinkovic, Zoran   2269 1 2009-01-01
1041 Dudukovic, Nikola   2180 1 2009-01-01
1042 Rabrenovic, Vladan   2357 = 2009-01-01
1043 Petrov, Marijan   2490 = 2009-01-01
1044 Otano Villanueva, Joseba   2148 1 2008-10-01
1045 Cemborain Oricain, Alfonso   2148 1 2008-10-01
1046 Ortiz Suarez, Isam   2405 = 2008-10-01
1047 Sanchez Quiroga, Miguel Angel   2183 1 2008-10-01
1048 Del Rio De Angelis, Salvador G.   2499 = 2008-10-01
1049 Ninov, Nikolai   2509 = 2008-10-01
1050 Huerga Leache, Mikel   2441 1 2008-10-01
1051 Reinaldo Castineira, Roi   2495 0 2008-10-01
1052 Guerra Bastida, Diego   2397 1 2008-10-01
1053 Obon Temprano, Sergi   2211 1 2008-10-01
1054 Mestre Bellido, Hector   2284 1 2008-10-01
1055 Bruzon Batista, Lazaro   2593 = 2008-10-01
1056 Barsov, Alexei   2481 = 2008-10-01
1057 Asis Gargatagli, Hipolit   2396 0 2008-10-01
1058 Ravot, Sylvain   2236 1 2008-10-01
1059 Tsatsalashvili, Keti   2271 1 2008-10-01
1060 Perez Mitjans, Orelvis   2447 1 2008-10-01
1061 Corrales Jimenez, Fidel   2504 0 2008-10-01
1062 Deveau, Henri   2145 1 2008-10-01
1063 Carre, Sylvain   2145 1 2008-10-01
1064 Ravot, Sylvain   2236 = 2008-10-01
1065 Piankov, Evgenij   2337 0 2008-10-01
1066 Lamard, Guillaume   2145 1 2008-10-01
1067 Donskoi, Karel   2145 1 2008-10-01
1068 Dubreuil, Julien   2280 1 2008-10-01
1069 Heuveline, Gregory   2145 1 2008-10-01
1070 Maleki, Nicolas   2161 1 2008-10-01
1071 Gerard, Nicolas   2272 1 2008-10-01
1072 Van Dongen, Patrick   2362 = 2008-10-01
1073 Frick, Christoph   2278 1 2008-10-01
1074 Czarnota, Pawel   2526 = 2008-10-01
1075 Debray, Christopher   2378 1 2008-10-01
1076 Kosten, Anthony C.   2507 0 2008-10-01
1077 Sandu, Mihaela   2288 = 2008-10-01
1078 Laporte, Damien   2212 1 2008-10-01
1079 Guliev, Logman   2437 1 2008-10-01
1080 Babaev, Rashad   2484 = 2008-10-01
1081 Drenchev, Petar   2450 0 2008-10-01
1082 Velten, Paul   2145 1 2008-10-01
1083 Demanghon, Jonathan   2213 1 2008-10-01
1084 Nguyen, Chi-Minh   2432 0 2008-10-01
1085 Gabard, Alexandre   2145 = 2008-10-01
1086 Perunovic, Milos   2589 0 2008-10-01
1087 Lajthajm, Borko   2513 = 2008-10-01
1088 Arsovic, Goran   2469 1 2008-10-01
1089 Stojanovic, Marko   2256 1 2008-10-01
1090 Benkovic, Petar   2479 0 2008-10-01
1091 Markovic, Dusan   2145 1 2008-10-01
1092 Stojanovic, Dobrisav   2345 1 2008-10-01
1093 Radovanovic, Dusan   2350 = 2008-10-01
1094 Sanduleac, Vasile   2452 = 2008-07-01
1095 Murariu, Andrei   2483 1 2008-07-01
1096 Baratosi, Daniel   2441 0 2008-07-01
1097 Jianu, Vlad-Cristian   2530 = 2008-07-01
1098 Chirila, Ioan Cristian   2400 = 2008-07-01
1099 Romanishin, Oleg M   2528 = 2008-07-01
1100 Roussel-Roozmon, Thomas   2442 0 2008-07-01
1101 Szabo, Gergely-Andras-Gyula   2509 = 2008-07-01
1102 Lupulescu, Constantin   2553 = 2008-07-01
1103 Raceanu, Valentin   2407 = 2008-07-01
1104 Shishkin, Vadim   2493 0 2008-07-01
1105 Jurkovic, Ante   2327 = 2008-07-01
1106 Kostrun, Slaven   2267 1 2008-07-01
1107 Kovacevic, Blazimir   2452 = 2008-07-01
1108 Bukal, Vladimir Jr   2431 1 2008-07-01
1109 Palac, Mladen   2559 = 2008-07-01
1110 Tratar, Marko   2477 = 2008-07-01
1111 Cebalo, Miso   2520 = 2008-07-01
1112 Zelcic, Robert   2591 = 2008-07-01
1113 Zaja, Ivan   2454 = 2008-07-01
1114 Talic, Miro   2193 1 2008-04-01
1115 Genov, Petar   2472 = 2008-04-01
1116 Jefic, Srdjan   2143 1 2008-04-01
1117 Benkovic, Petar   2465 = 2008-04-01
1118 Radovanovic, Dusan   2327 = 2008-04-01
1119 Lajthajm, Borko   2511 = 2008-04-01
1120 Markus, Robert   2586 = 2008-04-01
1121 Miljkovic, Milan   2229 1 2008-04-01
1122 Stojanovic, Marko   2233 1 2008-04-01
1123 Bekcic, Martin   2115 1 2008-04-01
1124 Potlimbrzovic, Zdenko   2115 1 2008-04-01
1125 Bobanac, Miro   2289 1 2008-04-01
1126 Majeric, Zoran   2327 1 2008-04-01
1127 Kovacevic, Blazimir   2482 1 2008-04-01
1128 Lazic, Miroljub   2512 = 2008-04-01
1129 Tomic, Bosko   2386 1 2008-04-01
1130 Stupavski, Zdenko   2413 = 2008-04-01
1131 Sertic, Rudolf   2355 = 2008-04-01
1132 Stjepanovic, Dusko   2115 1 2008-04-01
1133 Karahmetovic, Adnan   2313 1 2008-04-01
1134 Dragojlovic, Andjelko   2377 = 2008-04-01
1135 Mujic, Hamza   2330 1 2008-04-01
1136 Sertic, Rudolf   2355 1 2008-04-01
1137 Lazic, Miroljub   2512 0 2008-04-01
1138 Feletar, Darko   2370 1 2008-04-01
1139 Leventic, Ivan   2493 = 2008-04-01
1140 Vernacki, Srdjan   2313 1 2008-04-01