Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Pap, Misa

Вечити шах листа

Pap, Misa

# Pap, Misa турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Pavkov,Nebojsa SRB Gligoric Cup [Vrnjacka Banja] 2219 1 Будући
2 Tadic,Stefan SRB Gligoric Cup [Vrnjacka Banja] 2235 = Будући
3 Mladenovic,Stefan SRB Gligoric Cup [Vrnjacka Banja] 2317 = Будући
4 Bogosavljevic,Boban SRB Gligoric Cup [Vrnjacka Banja] 2519 = Будући
5 Drazic,Sinisa SRB Gligoric Cup [Vrnjacka Banja] 2355 1 Будући
6 Bach, Oliver ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2080 1 2019-05-01
7 Amador Garcia, Ismael ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2080 1 2019-05-01
8 Perez Guerra, Raul ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2093 1 2019-05-01
9 Donate Villalba, Juan Francisco ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2080 1 2019-05-01
10 Gleizerov, Evgeny ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2490 = 2019-05-01
11 Moiseenko, Vadim ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2512 0 2019-05-01
12 Fantinel, Thibault ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2384 0 2019-05-01
13 Hassomal Daswani, Birjkumar ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2080 1 2019-05-01
14 Monpeurt, Cyrielle ESP XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 [Las Palmas de Gran Canaria] 2142 1 2019-05-01
15 Huseynov, Ahad GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2091 1 2019-04-01
16 Gazic, Josip GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2179 = 2019-04-01
17 Ludwig, Peter GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2170 1 2019-04-01
18 Pajeken, Jakob Leon GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2339 1 2019-04-01
19 Browning, Alex GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2210 1 2019-04-01
20 Sivuk, Vitaly GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2514 0 2019-04-01
21 Krastev, Alexander GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2310 0 2019-04-01
22 Ruff, Maximilian GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2326 = 2019-04-01
23 Zhao, Yuanhe MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2396 0 2019-03-01
24 Olcum, Ahmet MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2320 1 2019-03-01
25 Audi, Ameya MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2322 = 2019-03-01
26 Laketic, Gojko MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2363 0 2019-03-01
27 Priasmoro, Novendra MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2452 1 2019-03-01
28 Lazic, Miroljub MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2446 = 2019-03-01
29 Saraci, Nderim MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2397 = 2019-03-01
30 Martorelli, Antonio MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2168 1 2019-03-01
31 Kosic, Dragan MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2502 = 2019-03-01
32 Porlan Minarro, Antonio ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2080 1 2019-02-01
33 Terbe, Julianna ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2272 1 2019-02-01
34 Mingarro Carceller, Sergi ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2361 1 2019-02-01
35 Merario Alarcon, Andres ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2404 = 2019-02-01
36 Medarde Santiago, Luis Marcos ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2386 1 2019-02-01
37 Grigoryan, Karen H. ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2557 = 2019-02-01
38 Bjerre, Jonas Buhl ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2421 = 2019-02-01
39 Domingo Nunez, Alejandro ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2404 1 2019-02-01
40 Svetushkin, Dmitry ESP VII Festival Int. de Ajedrez Ciudad de Lorca 2018-Torneo A [Lorca Murcia] 2592 0 2019-02-01
41 Ingunza Curro, Andres ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2081 1 2019-02-01
42 Roofthoofd, Marcel ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2211 1 2019-02-01
43 Bernabeu Lopez, Carlos Javier ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2344 1 2019-02-01
44 Garcia Martin, Marta ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2296 0 2019-02-01
45 Roldan Marques, Daniel ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2215 1 2019-02-01
46 Dardha, Daniel ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2337 1 2019-02-01
47 Radnai, Adam ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2275 1 2019-02-01
48 Plazuelo Pascual, Juan ESP XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019 [Roquetas de Mar] 2416 1 2019-02-01
49 Sirotanovic, Obrad SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2201 1 2019-01-01
50 Pavkov, Nebojsa SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2220 1 2019-01-01
51 Rogac, Srdjan SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2326 1 2019-01-01
52 Drazic, Sinisa SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2411 0 2019-01-01
53 Bogosavljevic, Boban SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2514 = 2019-01-01
54 Werner, Dimo GER Heusenstamm Sparkassen Open 2018 A [Heusenstamm] 2073 1 2018-12-01
55 Wortmann, Klaus-Peter GER Heusenstamm Sparkassen Open 2018 A [Heusenstamm] 2097 1 2018-12-01
56 Siddharth, Jagadeesh GER Heusenstamm Sparkassen Open 2018 A [Heusenstamm] 2215 1 2018-12-01
57 Bethke, Richard GER Heusenstamm Sparkassen Open 2018 A [Heusenstamm] 2192 1 2018-12-01
58 Zuyev, Igor GER Heusenstamm Sparkassen Open 2018 A [Heusenstamm] 2435 1 2018-12-01
59 Nikolov, Momchil GER Heusenstamm Sparkassen Open 2018 A [Heusenstamm] 2560 = 2018-12-01
60 Noe, Christopher GER Heusenstamm Sparkassen Open 2018 A [Heusenstamm] 2529 0 2018-12-01
61 Wolf, Philipp GER 10. Korbacher Open A-Turnier [Korbach] 2071 1 2018-11-01
62 Schieferstein, Michael GER 10. Korbacher Open A-Turnier [Korbach] 2071 1 2018-11-01
63 Andersen, Lars Christoff GER 10. Korbacher Open A-Turnier [Korbach] 2099 1 2018-11-01
64 Koellner, Ruben Gideon GER 10. Korbacher Open A-Turnier [Korbach] 2274 = 2018-11-01
65 Frolov, Artur GER 10. Korbacher Open A-Turnier [Korbach] 2425 1 2018-11-01
66 Gutman, Lev GER 10. Korbacher Open A-Turnier [Korbach] 2428 = 2018-11-01
67 Rytenko, Vsevolod GER 10. Korbacher Open A-Turnier [Korbach] 2291 = 2018-11-01
68 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2506 = 2018-10-01
69 Benkovic, Petar SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2400 = 2018-10-01
70 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2588 = 2018-10-01
71 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2489 0 2018-10-01
72 Strbac, Mladen SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2320 = 2018-10-01
73 Sarenac, Ivan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2388 0 2018-10-01
74 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2473 1 2018-10-01
75 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2519 1 2018-10-01
76 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2518 = 2018-10-01
77 Kojovic, Dragan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2384 1 2018-10-01
78 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2450 = 2018-10-01
79 Srbis, Jurica CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2428 1 2018-10-01
80 Ruck, Robert CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2505 0 2018-10-01
81 Livaic, Leon CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2483 0 2018-10-01
82 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2490 0 2018-10-01
83 Sedlak, Nikola CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2587 = 2018-10-01
84 Brkic, Ante CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2565 = 2018-10-01
85 Saric, Ante CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2535 = 2018-10-01
86 Medvegy, Zoltan CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2543 = 2018-10-01
87 Antunac, Goran CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2359 0 2018-10-01
88 Vennemann, Juergen GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2073 1 2018-09-01
89 Hein, Ralf GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2073 1 2018-09-01
90 Lorenc, Tomas GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2208 1 2018-09-01
91 Hausner, Ivan GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2321 1 2018-09-01
92 Meijers, Viesturs GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2458 = 2018-09-01
93 Milov, Leonid GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2469 = 2018-09-01
94 Sergeev, Vladimir GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2410 0 2018-09-01
95 Schroeder, Wilfried GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2199 1 2018-09-01
96 Miesbauer, Jan GER Internationales Arber Open 2018 [Bodenmais] 2282 0 2018-09-01
97 Martin Fuentes, Alberto ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2391 1 2018-09-01
98 Alonso Alvarez, Aitor ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2306 1 2018-09-01
99 Quesada Perez, Yasser ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2534 1 2018-09-01
100 Naiditsch, Arkadij ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2711 = 2018-09-01
101 Plazuelo Pascual, Juan ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2429 0 2018-09-01
102 Gascon Del Nogal, Jose Rafael ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2476 = 2018-09-01
103 Boder, Jan GER 10. Vellmarer Schachtage A-Open [Vellmar] 2073 1 2018-08-01
104 Heinelt, Manfred GER 10. Vellmarer Schachtage A-Open [Vellmar] 2126 1 2018-08-01
105 Dorst, Johannes GER 10. Vellmarer Schachtage A-Open [Vellmar] 2217 1 2018-08-01
106 Spiess, Gunter GER 10. Vellmarer Schachtage A-Open [Vellmar] 2420 = 2018-08-01
107 Hahn, Markus GER 10. Vellmarer Schachtage A-Open [Vellmar] 2263 1 2018-08-01
108 Wenninger, Philipp GER 10. Vellmarer Schachtage A-Open [Vellmar] 2371 1 2018-08-01
109 Meyner, Hannes GER 10. Vellmarer Schachtage A-Open [Vellmar] 2170 = 2018-08-01
110 Dessenne, Francois FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2056 = 2018-06-01
111 Boudrenghien, Francois FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2056 1 2018-06-01
112 Seguin, Benjamin FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2056 1 2018-06-01
113 Ikonnikov, Vyacheslav FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2539 0 2018-06-01
114 Pein, Jonathan FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2133 1 2018-06-01
115 Vesin, Jean-Robert FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2213 1 2018-06-01
116 Defromont, Benjamin FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2184 1 2018-06-01
117 Bailet, Pierre FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2501 = 2018-06-01
118 Kveinys, Aloyzas FRA 9eme LUC Open - Tournoi International d'echecs de Lille [LILLE] 2498 = 2018-06-01
119 Deml, Tilo GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2067 1 2018-06-01
120 Ciolek, Andreas GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2214 1 2018-06-01
121 Boe, Mads GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2308 1 2018-06-01
122 Efimenko, Zahar GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2632 = 2018-06-01
123 Olsen, Filip Boe GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2312 1 2018-06-01
124 Lajthajm, Borko GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2422 = 2018-06-01
125 Gasthofer, Viktor GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2298 1 2018-06-01
126 Hess, Max GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2334 = 2018-06-01
127 Enchev, Ivajlo GER Frankenpoweropen 2018 [Wunsiedel] 2492 0 2018-06-01
128 Perez Bolanos, Joel ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2083 1 2018-05-01
129 Amador Garcia, Ismael ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2083 1 2018-05-01
130 Guerra Arrocha, Daniel ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2137 = 2018-05-01
131 Perez Guerra, Raul ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2083 1 2018-05-01
132 Movsziszian, Karen ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2541 = 2018-05-01
133 Garcia Blanco, Omar ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2252 = 2018-05-01
134 Barski, Radoslaw ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2432 1 2018-05-01
135 Klekowski, Maciej ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2489 = 2018-05-01
136 Strikovic, Aleksa ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2507 1 2018-05-01
137 Gantner, Ludovic FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2146 1 2018-05-01
138 Marzano, Carlo FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2261 1 2018-05-01
139 Guichard, Pauline FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2263 1 2018-05-01
140 Shchekachev, Andrei FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2545 = 2018-05-01
141 Sveshnikov, Vladimir FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2375 0 2018-05-01
142 Gavrish, Leonid FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2116 1 2018-05-01
143 Lacroix, Romain FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2227 1 2018-05-01
144 Polard, Gaetan FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2239 = 2018-05-01
145 Rabineau, Clement FRA 16e Open international de Malakoff [MALAKOFF] 2285 1 2018-05-01
146 Battistella, Stefano GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2102 1 2018-04-01
147 Wenner, Tobias GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2146 1 2018-04-01
148 Dorst, Johannes GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2227 1 2018-04-01
149 Pirrot, Dieter GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2364 1 2018-04-01
150 Burmakin, Vladimir GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2528 0 2018-04-01
151 Ivanov, Mikhail GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2355 = 2018-04-01
152 Schmuecker, Marcus GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2211 0 2018-04-01
153 De Santis, Alessio GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2223 0 2018-04-01
154 Behling, Robert GER 34. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2102 = 2018-04-01
155 Alvarado Diaz, Alejandro ESP Liga Gran Canaria Equipos Segunda Division 2017-2018 Rondas 09-11 [Las Palmas de Gran Canaria] 2399 = 2018-04-01
156 Kurajica, Bojan ESP Liga Gran Canaria Equipos Segunda Division 2017-2018 Rondas 09-11 [Las Palmas de Gran Canaria] 2498 0 2018-04-01
157 Li, Zhaoyang (chn) GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2102 = 2018-03-01
158 Filipiak, Thomas GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2102 1 2018-03-01
159 Li, Xueyi GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2176 0 2018-03-01
160 Rosenberger, Frank GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2102 1 2018-03-01
161 Trifan, Andrei Ioan GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2123 1 2018-03-01
162 Leeb, Simon GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2283 1 2018-03-01
163 Beeke, Bob GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2311 1 2018-03-01
164 Berkes, Ferenc GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2669 0 2018-03-01
165 Viani, Antonio Dcunha GER 9. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2402 0 2018-03-01
166 Popovic, Milan S SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2247 1 2018-03-01
167 Nestorovic, Lazar SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2396 1 2018-03-01
168 Djordjevic, Vuk SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2340 = 2018-03-01
169 Rabrenovic, Vladan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2343 1 2018-03-01
170 Savic, Miodrag R SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2505 = 2018-03-01
171 Markovic, Miroslav SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2441 0 2018-03-01
172 Radovanovic, Nikola SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2438 = 2018-03-01
173 Ratkovic, Miloje SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2409 0 2018-03-01
174 Besedes, Danilo SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2018 [Ecka] 2312 1 2018-03-01
175 Prestel, Oliver GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2131 = 2018-02-01
176 Karimi, Farhad GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2091 1 2018-02-01
177 Chennaoui, Yasin GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2091 1 2018-02-01
178 Flick, Antoine GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2344 1 2018-02-01
179 Panneerselvam, Iniyan GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2452 = 2018-02-01
180 Mu, Ke GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2436 = 2018-02-01
181 Kumsiashvili, Nikoloz GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2415 1 2018-02-01
182 Nagy, Gabor GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2469 1 2018-02-01
183 Braun, Arik GER 34. Internationales Boeblinger Open A [Boeblingen] 2583 = 2018-02-01
184 Represa Perez, Mireya ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2091 1 2018-02-01
185 Saber, Yasser ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2244 1 2018-02-01
186 Camacho Collados, Jose ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2393 0 2018-02-01
187 Bentivegna, Francesco ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2297 1 2018-02-01
188 Melero Fidalgo, Juan De Dios ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2353 1 2018-02-01
189 Gines Esteo, Pedro Antonio ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2386 1 2018-02-01
190 Liu, Guanchu ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2457 = 2018-02-01
191 Pulvett Marin, Daniel ESP XXIX Open Internacional De Roquetas Almeria [ROQUETAS DE MAR - ALMERIA] 2438 0 2018-02-01
192 Garcia Fernandez, Miguel ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2091 1 2018-02-01
193 Maza Lopez De Los M., Santiago ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2091 1 2018-02-01
194 Rodriguez Perez, Angel Mariano ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2227 = 2018-02-01
195 Ortega Valle, Jose Ramon ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2091 1 2018-02-01
196 Barrero Garcia, Carlos ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2321 1 2018-02-01
197 Bjerre, Jonas Buhl ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2367 1 2018-02-01
198 Swayams, Mishra ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2432 0 2018-02-01
199 Ondersteijn, Niels ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2370 1 2018-02-01
200 Anurag, Mhamal ESP XLIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla [Sevilla] 2472 = 2018-02-01
201 Zweschper, Erich GER Heusenstamm Sparkassen Open 2017 A [Heusenstamm] 2094 1 2017-12-01
202 Koellner, Ruben Gideon GER Heusenstamm Sparkassen Open 2017 A [Heusenstamm] 2133 1 2017-12-01
203 Erdmann, Stefan GER Heusenstamm Sparkassen Open 2017 A [Heusenstamm] 2194 1 2017-12-01
204 Pitzanti, Matteo GER Heusenstamm Sparkassen Open 2017 A [Heusenstamm] 2182 0 2017-12-01
205 Henrich, Thomas GER Heusenstamm Sparkassen Open 2017 A [Heusenstamm] 2216 1 2017-12-01
206 Lisanti, Andre GER Heusenstamm Sparkassen Open 2017 A [Heusenstamm] 2249 1 2017-12-01
207 Carlstedt, Jonathan GER Heusenstamm Sparkassen Open 2017 A [Heusenstamm] 2403 = 2017-12-01
208 Mondelo Fidalgo, Antonio ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2091 1 2017-10-01
209 Reboredo Martinez, Claudio ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2091 1 2017-10-01
210 Dominguez Fernandez, Angel I ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2163 1 2017-10-01
211 Garcia Albarracin, Francisco D ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2323 0 2017-10-01
212 Leiros Vila, Avelino ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2161 1 2017-10-01
213 Ferreno Sanmartin, Angel ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2091 1 2017-10-01
214 Rodriguez Lopez, Rafael ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2303 = 2017-10-01
215 Cruz Lledo, Pablo ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2439 0 2017-10-01
216 Tudela Corbalan, Carlos ESP IV Abierto Internacional de Ajedrez Hotel CEMAR [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2206 1 2017-10-01
217 Zajic, Milan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2479 0 2017-10-01
218 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2479 0 2017-10-01
219 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2535 1 2017-10-01
220 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2493 = 2017-10-01
221 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2446 1 2017-10-01
222 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2500 = 2017-10-01
223 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2490 = 2017-10-01
224 Brankovic, Dejan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2374 = 2017-10-01
225 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2574 = 2017-10-01
226 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2607 = 2017-10-01
227 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2420 = 2017-10-01
228 Schuetzhold, Frank GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2091 1 2017-09-01
229 Richter, Gerald GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2091 1 2017-09-01
230 Schelle, Artur GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2190 1 2017-09-01
231 Ehmann, Thilo GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2294 1 2017-09-01
232 Sergeev, Vladimir GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2418 = 2017-09-01
233 Womacka, Mathias GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2436 1 2017-09-01
234 Milov, Leonid GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2444 = 2017-09-01
235 Prusikin, Michael GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2517 = 2017-09-01
236 Pirrot, Dieter GER 6. Arber Open 2017 [Bodenmais] 2371 = 2017-09-01
237 Lopez De Turiso, Jose Angel ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2091 1 2017-09-01
238 Garcia Carbo, Marcial ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2268 1 2017-09-01
239 Juarros Ruiz, Victor ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2091 1 2017-09-01
240 Estremera Panos, Sergio ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2362 1 2017-09-01
241 Firat, Burak ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2482 = 2017-09-01
242 Burmakin, Vladimir ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2520 0 2017-09-01
243 Portela Peleteiro, Alberto ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2397 1 2017-09-01
244 Espineira Gonzalez, Diego ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2368 = 2017-09-01
245 Sanchez Aller, Fernando ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2337 = 2017-09-01
246 Schlitzer, Felix GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2091 1 2017-09-01
247 Werner, Dimo GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2091 1 2017-09-01
248 Zilberman, Polina GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2149 1 2017-09-01
249 Minor, Samuel GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2244 = 2017-09-01
250 Muckle, Julius GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2309 1 2017-09-01
251 Brendel, Oliver GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2329 1 2017-09-01
252 Milov, Leonid GER 29. Wiesbadener Schlosspark-Open 2017 [Wiesbaden] 2444 = 2017-09-01
253 Kast, Joannis GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2096 1 2017-07-01
254 Wecker, Martin GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2096 1 2017-07-01
255 Wittmann, Ralf GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2220 1 2017-07-01
256 Lajthajm, Borko GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2434 = 2017-07-01
257 Milov, Leonid GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2433 = 2017-07-01
258 Ruff, Maximilian GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2256 = 2017-07-01
259 Tran, Thanh Kien GER 32. Internationale Hasslocher Schachtage Turnier A [Hassloch] 2196 = 2017-07-01
260 Lacrosse, Marc ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2205 1 2017-06-01
261 Blagojevic, Dragisa ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2462 = 2017-06-01
262 Inkiov, Ventzislav ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2448 1 2017-06-01
263 Vedmediuc, Serghei ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2471 1 2017-06-01
264 Libiszewski, Fabien ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2531 = 2017-06-01
265 Boudriga, Med Ali ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2351 = 2017-06-01
266 Vuelban, Virgilio ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2257 = 2017-06-01
267 Koziak, Vitali ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2503 0 2017-06-01
268 Lalic, Bogdan ITA FE 23 Citta' di Cutro [Cutro] 2449 = 2017-06-01
269 Coenen, Michael GER 2. Bundesliga West 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2374 1 2017-06-01
270 Asadzade, Idris ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2080 1 2017-06-01
271 Hall, John ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2176 1 2017-06-01
272 Carstensen, Jacob ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2366 1 2017-06-01
273 Fedorchuk, Sergey A. ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2621 = 2017-06-01
274 Fridman, Daniel ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2605 0 2017-06-01
275 Houska, Jovanka ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2377 = 2017-06-01
276 Kohlweyer, Bernd ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2340 1 2017-06-01
277 Naumkin, Igor ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2414 1 2017-06-01
278 Movsziszian, Karen ESP VI Open Internacional de Llucmajor [Llucmajor] 2500 = 2017-06-01
279 Koch, Martin GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2080 1 2017-06-01
280 Maisch, Julian GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2119 1 2017-06-01
281 Cofman, Veaceslav GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2164 1 2017-06-01
282 Scherer, Holger GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2158 1 2017-06-01
283 Schroeder, Jan-Christian GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2516 0 2017-06-01
284 Pogan, Nikolas GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2301 1 2017-06-01
285 Epishin, Vladimir GER Internationale Stuttgarter Stadtmeisterschaft 2017 [Stuttgart] 2549 = 2017-06-01
286 Hengelbrock, Joachim GER 2. Bundesliga West 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2311 1 2017-05-01
287 Antic, Dejan SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2478 1 2017-05-01
288 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2671 0 2017-05-01
289 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2548 0 2017-05-01
290 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2611 = 2017-05-01
291 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2502 0 2017-05-01
292 Radovanovic, Mihajlo SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2357 1 2017-05-01
293 Todorovic, Goran M SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2457 1 2017-05-01
294 Irizanin, Radoje SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2348 1 2017-05-01
295 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian Championship 2017 [Kragujevac] 2630 0 2017-05-01
296 Everett, Elijah GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2114 1 2017-05-01
297 Guennigmann, Manuel GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2210 1 2017-05-01
298 Van Delft, Merijn GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2347 0 2017-05-01
299 Engel, Berthold GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2177 0 2017-05-01
300 Rosenberger, Frank GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2110 1 2017-05-01
301 George, Tom GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2170 1 2017-05-01
302 Pogan, Nikolas GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2282 1 2017-05-01
303 Yankelevich, Lev GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2421 0 2017-05-01
304 Hirneise, Jens GER 5. Hofheimer Fruehjahrsopen A-Open [Hofheim am Taunus] 2315 0 2017-05-01
305 Pastelas, Hristoforos GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2110 1 2017-05-01
306 Vatkali, Dimitra GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2110 = 2017-05-01
307 Vlassis, Georgios GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2110 1 2017-05-01
308 Papasimakopoulos, Alexandros GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2155 = 2017-05-01
309 Exizoglou, Dimitrios GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2132 1 2017-05-01
310 Argiroudis, Stamatis GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2293 1 2017-05-01
311 Stanojoski, Zvonko GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2442 = 2017-05-01
312 Nikolaou, Spiridon GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2182 0 2017-05-01
313 Papadopoulos, Panayotis GRE 10th international open Triandrias 2017 - A [Thessaloniki] 2160 1 2017-05-01
314 Haenssel, Christian GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2082 1 2017-04-01
315 Schlenker, Joerg GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2194 1 2017-04-01
316 Ackermann, Hans Werner GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2309 1 2017-04-01
317 Stark, Lars GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2401 1 2017-04-01
318 Feuerstack, Aljoscha GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2449 = 2017-04-01
319 Krause, Benedict GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2407 = 2017-04-01
320 Milanovic, Danilo GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2502 = 2017-04-01
321 Danin, Alexandre GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2585 = 2017-04-01
322 Baklan, Vladimir GER 8. Pfalz Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2609 = 2017-04-01
323 Wimmer, Alfred GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2093 1 2017-04-01
324 Fischer, Daniel GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2097 1 2017-04-01
325 Englmeier, Heinz GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2191 1 2017-04-01
326 Guttenthaler, Franz GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2315 1 2017-04-01
327 Karpatchev, Alexandr GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2513 = 2017-04-01
328 Melamed, Tatjana GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2327 1 2017-04-01
329 Kveinys, Aloyzas GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2509 = 2017-04-01
330 Naumkin, Igor GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2416 = 2017-04-01
331 Pirrot, Dieter GER 33. ChessOrg Schachfestival 2017 Open A [Bad Woerishofen] 2357 = 2017-04-01
332 Krstic, Milos SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2082 1 2017-03-01
333 Popovic, Aleksandar M SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2266 1 2017-03-01
334 Radovanovic, Mihajlo SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2376 1 2017-03-01
335 Djordjevic, Vuk SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2421 1 2017-03-01
336 Antic, Dejan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2459 = 2017-03-01
337 Todorovic, Goran M SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2458 = 2017-03-01
338 Irizanin, Radoje SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2302 = 2017-03-01
339 Lajthajm, Borko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2434 1 2017-03-01
340 Abramovic, Bosko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2017 [Beograd] 2409 = 2017-03-01
341 Petkovic, Slobodan SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2089 1 2017-01-01
342 Drljevic, Ljilja SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2210 1 2017-01-01
343 Velickovic, Sasa SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2312 1 2017-01-01
344 Kislinsky, Alexey SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2451 = 2017-01-01
345 Tosic, Miroslav SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2387 0 2017-01-01
346 Stankovic, Branislav D SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2292 1 2017-01-01
347 Radlovacki, Jovan SRB XXX Belgrade Trophy 2016 [Belgrade] 2328 0 2017-01-01
348 Scholz, Christian, Dr. GER 2. Bundesliga West 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2368 0 2017-01-01
349 Klein, Felix GER 2. Bundesliga West 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2321 1 2016-12-01
350 Gombert, Reiner GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2089 1 2016-12-01
351 Roemhild, Marcus GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2089 1 2016-12-01
352 Moser, Axel GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2170 1 2016-12-01
353 Kozul, Zdenko GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2619 0 2016-12-01
354 Quinn, John GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2169 1 2016-12-01
355 Giessmann, Stephan GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2240 1 2016-12-01
356 Landa, Konstantin GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2601 0 2016-12-01
357 Bussard, Christian GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2185 1 2016-12-01
358 Schuster, Karsten GER 20. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft 2016 [Bad Wiessee] 2276 1 2016-12-01
359 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2523 = 2016-11-01
360 Sethuraman, S.p. SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2640 0 2016-11-01
361 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2423 = 2016-11-01
362 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2459 = 2016-11-01
363 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2517 1 2016-11-01
364 Tadic, Branko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2464 0 2016-11-01
365 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2447 = 2016-11-01
366 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2537 = 2016-11-01
367 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2531 = 2016-11-01
368 Markus, Robert SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2662 = 2016-11-01
369 Radovanovic, Dusan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2334 1 2016-11-01
370 Schnegelsberg, Karl-Heinz GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2089 1 2016-11-01
371 Busch, Lorenz GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2130 1 2016-11-01
372 Siebarth, Raiko GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2236 = 2016-11-01
373 Maar, Samuel GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2089 1 2016-11-01
374 Schroeder, Kevin GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2266 = 2016-11-01
375 Harff, Marcel GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2340 1 2016-11-01
376 Frolov, Artur GER 8th Korbacher Open A [Korbach] 2416 = 2016-11-01
377 Hartmann, Thomas GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2093 = 2016-10-01
378 Friedel, Roland GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2093 1 2016-10-01
379 Saathoff, Richard GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2119 1 2016-10-01
380 Giessmann, Stephan GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2252 1 2016-10-01
381 Milov, Leonid GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2416 = 2016-10-01
382 Loew, Gerald GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2241 1 2016-10-01
383 Krivoborodov, Egor GER Pyramiden Cup 2016 [Fuerth] 2519 0 2016-10-01
384 Wolff, Peter GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2087 1 2016-09-01
385 Hamlack, Heinz GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2087 1 2016-09-01
386 Walter, Thomas GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2163 1 2016-09-01
387 Hopman, Pieter GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2363 1 2016-09-01
388 Sergeev, Vladimir GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2450 = 2016-09-01
389 Grabarczyk, Miroslaw GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2445 = 2016-09-01
390 Miesbauer, Jan GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2321 1 2016-09-01
391 Ivanov, Mikail GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2400 0 2016-09-01
392 Palmi, Herbert GER 5. Internationales Arber Open 2016 [Bodenmais] 2087 1 2016-09-01
393 Pollmueller, Michael GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2087 1 2016-08-01
394 Ries, Benjamin GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2173 = 2016-08-01
395 Ciornei, Dragos, Dr. GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2183 1 2016-08-01
396 Lupor, Stefan GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2310 1 2016-08-01
397 Hausrath, Daniel GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2483 1 2016-08-01
398 Dann, Matthias GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2482 = 2016-08-01
399 Pajeken, Wolfgang GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2289 1 2016-08-01
400 Wiebe, Patrick GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2187 = 2016-08-01
401 Zatonskih, Vitalij GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund Open A [Dortmund] 2329 = 2016-08-01
402 Kiroski, Toni SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2261 1 2016-07-01
403 Radovanovic, Mihajlo SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2366 1 2016-07-01
404 Vucinic, Gojko SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2294 0 2016-07-01
405 Gorodetzky, David SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2350 1 2016-07-01
406 Atakisi, Umut SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2358 0 2016-07-01
407 Radovanovic, Nikola SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2394 1 2016-07-01
408 Kontic, Djordjije SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2312 0 2016-07-01
409 Weinzettl, Ernst SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2293 1 2016-07-01
410 Nestorovic, Dejan SRB Srebrno Jezero 2016 - A tournament [Srebrno jezero] 2387 = 2016-07-01
411 Redondo Flores, David ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2084 1 2016-06-01
412 Dukaczewski, Piotr ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2254 1 2016-06-01
413 Panelo, Marcelo ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2388 1 2016-06-01
414 Roeder, Matthias ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2369 = 2016-06-01
415 Trent, Lawrence ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2450 1 2016-06-01
416 Granda Zuniga, Julio E ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2686 0 2016-06-01
417 Kohlweyer, Bernd ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2373 = 2016-06-01
418 Sgircea, Silvia-Raluca ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2233 1 2016-06-01
419 Almagro Llamas, Pablo ESP V Open Internacional de LLucmajor [Arenal de LLucmajor - Mallorca] 2422 1 2016-06-01
420 Fuente San Sebastian, Ernesto ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2083 1 2016-05-01
421 Vinal Gutierrez, Pedro ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2083 1 2016-05-01
422 Pastor Pons, Pedro Maria ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2156 1 2016-05-01
423 Pogorelov, Ruslan ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2347 1 2016-05-01
424 Valdes Romero, Leonardo ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2375 = 2016-05-01
425 Santos Latasa, Jaime ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2531 = 2016-05-01
426 Paunovic, Dragan ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2427 = 2016-05-01
427 Aabling-Thomsen, Jakob ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2341 = 2016-05-01
428 Garcia Martinez, Marcos ESP 39 Open Internacional de San Sebastian [Donostia - San Sebastian] 2150 1 2016-05-01
429 Konik, Michael, Dr. GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2083 1 2016-05-01
430 Kopp, Peter, Dr. GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2083 1 2016-05-01
431 Keller, Peter GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2264 = 2016-05-01
432 Zude, Erik, Dr. GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2403 = 2016-05-01
433 Gazic, Josip GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2267 1 2016-05-01
434 Epishin, Vladimir GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2560 1 2016-05-01
435 Yankelevich, Lev GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2412 = 2016-05-01
436 Hebbering, Tom Elliot GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2158 1 2016-05-01
437 Kuzmin, Yuriy GER 4. Hofheimer Fruehjahrs-A-Open [Hofheim am Taunus] 2183 = 2016-05-01
438 Burg, Twan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2494 = 2016-05-01
439 Edouard, Romain GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2632 = 2016-05-01
440 Feygin, Michael GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2471 0 2016-05-01
441 Sikkel, Dirk GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2083 1 2016-04-01
442 Rahls, Peter GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2150 = 2016-04-01
443 Bartels, Holger GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2124 = 2016-04-01
444 Eck, Mathias GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2083 = 2016-04-01
445 Kraemer, Max GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2083 1 2016-04-01
446 Boehmer, Christian GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2212 1 2016-04-01
447 Hess, Max GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2275 1 2016-04-01
448 Pezerovic, Edin GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2423 1 2016-04-01
449 Naumkin, Igor GER 32. ChessOrg Schachfestival Bad Woerishofen Open A [Bad Woerishofen] 2432 = 2016-04-01
450 Graf, Felix GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2490 = 2016-04-01
451 Cornette, Matthieu GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2594 = 2016-03-01
452 Haba, Petr GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2487 = 2016-03-01
453 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2651 0 2016-03-01
454 Socko, Bartosz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2577 = 2016-03-01
455 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2448 0 2016-01-01
456 Banusz, Tamas GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2611 0 2016-01-01
457 Etchegaray, Patrice ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2381 = 2016-01-01
458 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2127 1 2016-01-01
459 Kobo, Ori ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2430 = 2016-01-01
460 Vega Gutierrez, Sabrina ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2404 = 2016-01-01
461 Munoz, Miguel ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2440 0 2016-01-01
462 Astasio Lopez, David ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2419 1 2016-01-01
463 Paunovic, Dragan ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2436 = 2016-01-01
464 Ider, Borya ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2460 1 2016-01-01
465 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP XXV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2431 = 2016-01-01
466 Schwarz, Hans GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2108 1 2015-12-01
467 Obermeier, Herbert GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2108 1 2015-12-01
468 Schaffarczyk, Andre GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2148 = 2015-12-01
469 Glaser, Christian GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2132 1 2015-12-01
470 Lomasov, Semen GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2357 0 2015-12-01
471 Gruettner, Ralf GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2108 1 2015-12-01
472 Zeier, Klaus GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2250 = 2015-12-01
473 Jetzl, Joerg GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2226 1 2015-12-01
474 Neverov, Valeriy GER 19. offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2015 [Bad Wiessee] 2502 0 2015-12-01
475 Wilde, Pierre GER NRW Klasse 2 2015/16 round 3 [Nordrheinwestfalen] 2276 1 2015-12-01
476 Gutman, Lev GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2443 = 2015-11-01
477 Heimann, Andreas GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2548 = 2015-11-01
478 Harika, Dronavalli GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2508 0 2015-11-01
479 Mikhalevski, Victor GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2536 = 2015-11-01
480 Koop, Thorben GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2407 1 2015-11-01
481 Greenfeld, Alon GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2535 0 2015-11-01
482 Karpatchev, Aleksandr GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2469 = 2015-11-01
483 Halkias, Stelios GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2538 = 2015-11-01
484 Meijers, Viesturs GER Lev Gutman 70 GM Turnier [Lingen] 2463 = 2015-11-01
485 Kartsev, Soel GER NRW Klasse 2 2015/16 round 2 [Nordrheinwestfalen] 2240 1 2015-11-01
486 Krstic, Petar SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2327 = 2015-10-01
487 Radovic, Luka SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2286 = 2015-10-01
488 Marinkovic, Ivan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2463 1 2015-10-01
489 Tadic, Branko SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2493 1 2015-10-01
490 Pavlovic, Dejan S SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2402 1 2015-10-01
491 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2417 1 2015-10-01
492 Strbac, Mladen SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2332 1 2015-10-01
493 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2531 0 2015-10-01
494 Sredojevic, Ivan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2416 1 2015-10-01
495 Lampert, Jonas GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2469 1 2015-10-01
496 Palmi, Herbert GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2088 1 2015-09-01
497 Kottmair, Toni GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2215 1 2015-09-01
498 Sterck, Arno GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2138 = 2015-09-01
499 Munk, Petr GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2157 1 2015-09-01
500 Lenaerts, Lennert GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2204 = 2015-09-01
501 Gutman, Lev GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2444 1 2015-09-01
502 Petran, Peter, Dr. GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2362 1 2015-09-01
503 Stefansson, Hannes GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2593 0 2015-09-01
504 Grabarczyk, Miroslaw GER 4. Internationales Arber Open 2015 [Bayerisch Eisenstein] 2436 = 2015-09-01
505 Tayyar, Alptug GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2096 1 2015-08-01
506 Heinert, Eugen GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2183 1 2015-08-01
507 De Schampheleire, Glen GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2270 = 2015-08-01
508 Topolewski, Dirk GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2228 1 2015-08-01
509 Starostits, Ilmars GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2443 = 2015-08-01
510 Schleining, Zoya GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2359 = 2015-08-01
511 Henrichs, Thomas GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2460 = 2015-08-01
512 Voicu-Jagodzinsky, Carmen GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2230 1 2015-08-01
513 Schmitz, Philipp GER Sparkassen Chess Meeting 2015 Open A [Dortmund] 2195 1 2015-08-01
514 Gueci, Tea ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2130 1 2015-07-01
515 Pescatore, Lorenzo ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2270 = 2015-07-01
516 Bruno, Fabio ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2425 1 2015-07-01
517 Maiorov, Nikita ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2563 0 2015-07-01
518 Bove, Alessandro ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2318 1 2015-07-01
519 Basso, Pier Luigi ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2429 0 2015-07-01
520 Sibilio, Mario ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2295 = 2015-07-01
521 Tate, Emory ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2256 1 2015-07-01
522 Boruchovsky, Avital ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2517 = 2015-07-01
523 Tasic, Vladimir SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2274 1 2015-06-01
524 Zlatanovic, Boroljub SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2378 1 2015-06-01
525 Vlahovic, Bogdan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2322 = 2015-06-01
526 Kovacevic, Aleksandar SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2486 1 2015-06-01
527 Rabrenovic, Vladan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2370 0 2015-06-01
528 Manojlovic, Sava SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2161 1 2015-06-01
529 Vicente Ezeiza, Mikel ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2059 1 2015-05-01
530 Buiza Prieto, Aizbeltz ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2059 1 2015-05-01
531 Cao Armillas, Jesus ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2113 1 2015-05-01
532 Epishin, Vladimir ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2563 0 2015-05-01
533 Buiza Prieto, Eihartze ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2107 1 2015-05-01
534 Nava Pereda, Carlos ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2266 1 2015-05-01
535 Libiszewski, Fabien ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2514 = 2015-05-01
536 Oratovsky, Michael ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2486 = 2015-05-01
537 Hernandez, Elvis ESP 38 Open Internacional de San Sebastian [San Sebastian] 2308 1 2015-05-01
538 Kreiling, Carsten GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2097 1 2015-05-01
539 Armbrust, Florian GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2303 = 2015-05-01
540 Mager, Denis GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2258 1 2015-05-01
541 Danin, Alexandre GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2584 = 2015-05-01
542 Hacker, Jonas GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2330 1 2015-05-01
543 Korneev, Oleg GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2592 = 2015-05-01
544 Harff, Marcel GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2319 = 2015-05-01
545 Zude, Erik, Dr. GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2388 1 2015-05-01
546 Epishin, Vladimir GER 3. Hofheimer Fruehjahrsopen A [Hofheim am Taunus] 2568 = 2015-05-01
547 Guggenberger, Guido GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2059 1 2015-04-01
548 Hess, Max GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2114 1 2015-04-01
549 Arnold, Max GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2189 1 2015-04-01
550 Steinbacher, Matthias, Dr. GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2284 1 2015-04-01
551 Cebalo, Miso GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2379 1 2015-04-01
552 Teske, Henrik GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2483 = 2015-04-01
553 Gutman, Lev GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2426 = 2015-04-01
554 Lampert, Jonas GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2454 1 2015-04-01
555 Halkias, Stelios GER ChessOrg Schachfestival 2015 Openturnier [Bad Woerishofen] 2527 0 2015-04-01
556 Bjerre, Jonas ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2062 1 2015-02-01
557 Rodriguez Garcia, Carlos ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2190 1 2015-02-01
558 Nunez Miranda, Adrian ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2136 1 2015-02-01
559 Forcen Esteban, Daniel ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2526 1 2015-02-01
560 Korneev, Oleg ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2591 = 2015-02-01
561 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2538 0 2015-02-01
562 Camacho Collados, Marcos ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2461 0 2015-02-01
563 Jimenez Almeida, Luis David ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2221 0 2015-02-01
564 Aranha Filho, Alvaro Z. ESP XXVI Abierto Internacional de Roquetas de Mar [Roquetas de Mar] 2279 1 2015-02-01
565 Rihterovic, Milan SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2216 0 2015-01-01
566 Tadic, Branko SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2508 1 2015-01-01
567 Perunovic, Milos SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2619 = 2015-01-01
568 Panic, Nenad SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2340 0 2015-01-01
569 Stanojevic, Branko SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2242 1 2015-01-01
570 Nikolic, Vladimir SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2065 1 2015-01-01
571 Stankovic, Miodrag SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2065 1 2015-01-01
572 Modanese, Augusto GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2073 = 2014-12-01
573 Foskanyan, Serzhik GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2073 1 2014-12-01
574 Schloessner, Henrik GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2075 1 2014-12-01
575 Benninger, Rudolf, Dr. GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2087 1 2014-12-01
576 Skembris, Spyridon GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2420 = 2014-12-01
577 Baskin, Robert GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2212 0 2014-12-01
578 Dorst, Johannes GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2254 1 2014-12-01
579 Braun, Ingram GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2076 1 2014-11-01
580 Mueller, Marcus GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2135 1 2014-11-01
581 Graf, Roland GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2190 1 2014-11-01
582 Schmittdiel, Eckhard GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2441 = 2014-11-01
583 Krause, Benedict GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2337 = 2014-11-01
584 Kersten, Uwe GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2300 0 2014-11-01
585 Dijkhuis, Tycho GER 6th Korbacher Open A [Korbach] 2339 1 2014-11-01
586 Petakov, Uros SRB Serbian League 2014 [Palic] 2366 1 2014-10-01
587 Djuric, Stefan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2402 1 2014-10-01
588 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2430 1 2014-10-01
589 Boskovic, Drasko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2438 0 2014-10-01
590 Nestorovic, Lazar SRB Serbian League 2014 [Palic] 2350 1 2014-10-01
591 Antic, Dejan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2485 0 2014-10-01
592 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 0 2014-10-01
593 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2014 [Palic] 2482 0 2014-10-01
594 Markus, Robert SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 = 2014-10-01
595 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2014 [Palic] 2478 0 2014-10-01
596 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2014 [Palic] 2483 = 2014-10-01
597 Radionov, Timur GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2114 1 2014-09-01
598 Cafaro, Luca GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2114 1 2014-09-01
599 Kang, Chuanqi GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2327 1 2014-09-01
600 Anurag, Mhamal GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2405 0 2014-09-01
601 Sbarra, Marco GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2237 1 2014-09-01
602 Liodakis, Konstantinos-Spyros GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2177 1 2014-09-01
603 Prasanna, Raghuram Rao GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2455 0 2014-09-01
604 Theodorou, Nikolas GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2257 0 2014-09-01
605 Naoum, Spyridon GRE 7th International Tournament of Palaiohora 2014 [Palaiohora - Chania] 2162 1 2014-09-01
606 Hatipoglu, Metin GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2114 1 2014-09-01
607 Kostopoulos, Evaggelos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2135 1 2014-09-01
608 Galopoulos, Nikolaos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2361 0 2014-09-01
609 Papadogiannis, Sevastianos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2114 = 2014-09-01
610 Skaperdas, Kostantinos GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2114 1 2014-09-01
611 Malikentzos, Sotirios GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2352 = 2014-09-01
612 Galanos, Dimitrios GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2124 1 2014-09-01
613 Lekic, Dusan GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2433 1 2014-09-01
614 Narayanan, Srinath GRE 3rd International Chess Tournament Ideon Andron 2014 [Anogia - Herakleio] 2419 0 2014-09-01
615 Radovanovic, Nikola SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2303 0 2014-08-01
616 Tosic, Miroslav SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2427 = 2014-08-01
617 Benderac, Ana SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2210 1 2014-08-01
618 Organdziev, Oliver SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2322 1 2014-08-01
619 Cvetkovic, Srdjan SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2325 1 2014-08-01
620 Nestorovic, Lazar SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2337 1 2014-08-01
621 Abramovic, Bosko SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2443 1 2014-08-01
622 Nestorovic, Dejan SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2432 = 2014-08-01
623 Zajic, Milan SRB SREBRNO JEZERO 2014 - A [Srebrno jezero] 2415 1 2014-08-01
624 Anagnostopoulos, Konstantinos GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2190 1 2014-08-01
625 Goumas, Georgios GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2371 0 2014-08-01
626 Gavrish, Leonid GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2180 = 2014-08-01
627 Goossens, Hanne GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2156 = 2014-08-01
628 Grichkevitch, Gilles GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2114 1 2014-08-01
629 Haugli, Petter GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2286 1 2014-08-01
630 Kang, Chuanqi GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2327 1 2014-08-01
631 Mirzoev, Azer GRE 6th International Tournament Rethymno 2014 [Rethymno] 2554 = 2014-08-01
632 Zweschper, Erich GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2101 1 2014-06-01
633 Cordes, Hans-Joerg, Dr. GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2256 1 2014-06-01
634 Kunin, Vitaly GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2554 0 2014-06-01
635 Pogan, Nikolas GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2286 1 2014-06-01
636 Boidman, Yuri GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2403 1 2014-06-01
637 Koziak, Vitali GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2509 1 2014-06-01
638 Kantans, Toms GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2437 = 2014-06-01
639 Nikolov, Momchil GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2515 = 2014-06-01
640 Maiorov, Nikita GER 2. Hofheimer Fruehjahrsopen Gruppe A [Hofheim a. Taunus] 2522 = 2014-06-01
641 Schmidt, Frank GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2099 1 2014-06-01
642 Rochau, Normen GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2099 1 2014-06-01
643 Prestel, Oliver GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2112 1 2014-06-01
644 Geyer, Bernhard GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2178 1 2014-06-01
645 Chernov, Vadim GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2441 = 2014-06-01
646 Skembris, Spyridon GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2470 = 2014-06-01
647 Wittmann, Ralf GER 9. Ried-Open [Einhausen] 2184 1 2014-06-01
648 Abadia Pascual, Luis ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2099 1 2014-06-01
649 Matras-Clement, Agnieszka ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2254 0 2014-06-01
650 Francisco, Jose Esteves Flora ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2099 1 2014-06-01
651 Lacrosse, Marc ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2189 1 2014-06-01
652 Mascaro March, Pedro ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2398 0 2014-06-01
653 Adel Lahchaichi, Oussama ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2213 1 2014-06-01
654 Sudakova, Irina ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2356 1 2014-06-01
655 Pedersen, Nicolai Vesterbaek ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2406 1 2014-06-01
656 Panelo, Marcelo ESP III Open Internacional LLucmajor 2014 [Mallorca] 2438 1 2014-06-01
657 Schiegg, Peter GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2095 1 2014-05-01
658 Voss, Gunther GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2160 1 2014-05-01
659 Zuse, Peter GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2262 1 2014-05-01
660 Yagupov, Igor GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2394 0 2014-05-01
661 Krulich, Roman GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2223 1 2014-05-01
662 Kummerow, Heiko GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2263 1 2014-05-01
663 Pirrot, Dieter GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2379 1 2014-05-01
664 Epishin, Vladimir GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2545 0 2014-05-01
665 Singer, Christoph GER Schachfestival Bad Woerishofen 2014 Open [Bad Woerishofen] 2344 = 2014-05-01
666 Picazo Gonzalez, Ana ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2095 1 2014-05-01
667 Ribera Cebolla, Marc ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2095 1 2014-05-01
668 Navarrete Espi, Samuel ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2217 1 2014-05-01
669 Etchegaray, Patrice ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2404 = 2014-05-01
670 Akesson, Ralf ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2444 = 2014-05-01
671 Prosviriakov, Vladimir ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2282 1 2014-05-01
672 Alsina Leal, Daniel ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2546 0 2014-05-01
673 Brito Garcia, Alfredo ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2314 1 2014-05-01
674 Suarez Garcia, Carlos ESP 37 Open Internacional de San Sebastian [Donostia] 2376 1 2014-05-01
675 Gallob, Josef Sen. AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2094 1 2014-03-01
676 Turian, Hans AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2094 1 2014-03-01
677 Frank, Emanuel AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2131 1 2014-03-01
678 Burmakin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2571 = 2014-03-01
679 Lazic, Miroljub AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2467 = 2014-03-01
680 Saduakassova, Dinara AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2351 0 2014-03-01
681 Hafner, Robert AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2094 1 2014-03-01
682 Epishin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2546 = 2014-03-01
683 Mazi, Leon AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2369 1 2014-03-01
684 Schneider, Andreas GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2084 1 2013-12-01
685 Hornung, Hans, Dr. GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2110 1 2013-12-01
686 Ludwig, Peter GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2243 1 2013-12-01
687 Buecker, Stefan GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2301 1 2013-12-01
688 Berkes, Ferenc GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2673 0 2013-12-01
689 Klundt, Klaus GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2340 1 2013-12-01
690 Eggleston, David GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2399 1 2013-12-01
691 Nyzhnyk, Illya GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2625 0 2013-12-01
692 Buchal, Stephan GER 17.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2013 [Bad Wiessee] 2312 1 2013-12-01
693 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2433 0 2013-10-01
694 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2572 1 2013-10-01
695 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2618 0 2013-10-01
696 Antic, Dejan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2463 = 2013-10-01
697 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2449 0 2013-10-01
698 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2543 1 2013-10-01
699 Nestorovic, Lazar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2397 = 2013-10-01
700 Mladenovic, Stefan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2288 = 2013-10-01
701 Sarenac, Ivan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2385 1 2013-10-01
702 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2503 = 2013-10-01
703 Lauritzen, Einar GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2089 1 2013-09-01
704 Arnelind, Mikael GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2161 1 2013-09-01
705 Banikas, Hristos GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2609 0 2013-09-01
706 Berset, Philippe GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2129 1 2013-09-01
707 Stathopoulos, Ioannis GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2247 1 2013-09-01
708 Liodakis, Konstantinos-Spyros GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2156 1 2013-09-01
709 Rychagov, Andrey GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2544 0 2013-09-01
710 De Wachter, Matthias GRE 6th International chess open Paleohora 2013 [Paleohora] 2281 1 2013-09-01
711 Delis, G. GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2089 1 2013-09-01
712 Chakravarthi, Y.v.k. GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2089 1 2013-09-01
713 Berezovics, Alexander GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2225 0 2013-09-01
714 Trygstad, Kristian GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2236 1 2013-09-01
715 Johansen, Terje GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2264 1 2013-09-01
716 Ankit, R. Rajpara GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2421 = 2013-09-01
717 Rychagov, Andrey GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2544 1 2013-09-01
718 Svetushkin, Dmitry GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2603 = 2013-09-01
719 Kapnisis, Spyridon GRE 5th Rethymno International Chess Tournament 2013 [Rethymno] 2449 0 2013-09-01
720 Mardoyan Ararat, T. Artur GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2089 1 2013-08-01
721 Sienczewski, Zbigniew GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2089 1 2013-08-01
722 Cherednichenko, Svetlana GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2290 1 2013-08-01
723 Maiorov, Nikita GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2538 = 2013-08-01
724 Lekic, Dusan GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2430 = 2013-08-01
725 Markidis, Konstantinos GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2376 0 2013-08-01
726 Goumas, Georgios GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2381 = 2013-08-01
727 Skaperdas, Kostantinos GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2141 1 2013-08-01
728 Lirindzakis, Timotheos GRE 2nd International chess tournament "Idaion Andron" [Anogeia - Crete] 2286 1 2013-08-01
729 Stadler, Alexander GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2098 1 2013-06-01
730 Mihok, Laszlo GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2151 1 2013-06-01
731 Lampert, Jonas GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2333 = 2013-06-01
732 Troyke, Christian GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2326 = 2013-06-01
733 Holm, Sejer GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2244 1 2013-06-01
734 Maiwald, Jens-Uwe GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2466 = 2013-06-01
735 Mihok, Oliver GER 7.Internationales Schachfestival Wunsiedel Meisterturnier [Wunsiedel] 2446 0 2013-06-01
736 Stanojevic, Branko SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2300 1 2013-06-01
737 Ivkov, Borislav SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2412 = 2013-06-01
738 Solak, Dragan SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2602 = 2013-06-01
739 Savic, Miodrag R SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2522 1 2013-06-01
740 Perunovic, Milos SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2630 = 2013-06-01
741 Solomunovic, Igor SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2443 1 2013-06-01
742 Simic, Dragisa SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2310 1 2013-06-01
743 Merkesvik, Sondre NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 1 2013-05-01
744 Tari, Aryan NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2293 0 2013-05-01
745 Kristiansen, Willy NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 0 2013-05-01
746 Solli, Oddvar NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 1 2013-05-01
747 Andreassen, Arnold NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 1 2013-05-01
748 Hauge, Lars Oskar NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2182 1 2013-05-01
749 Arvola, Benjamin NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2355 0 2013-05-01
750 Stenersen, Gudmund NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2219 0 2013-05-01
751 Haug, Johannes NOR Det apne NM 2013 Gruppe A [Fagernes] 2111 0 2013-05-01
752 Neuens, Heiko GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2111 1 2013-04-01
753 Schellmann, Frank GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2136 1 2013-04-01
754 Calzetta Ruiz, Monica GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2251 1 2013-04-01
755 Pirrot, Dieter GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2377 1 2013-04-01
756 Belezky, Alexander GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2446 = 2013-04-01
757 Starostits, Ilmars GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2470 = 2013-04-01
758 Mainka, Romuald GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2430 0 2013-04-01
759 Wichmann, Cliff GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2349 1 2013-04-01
760 Epishin, Vladimir GER 28. ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2607 = 2013-04-01
761 Zwahr, Paul GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2303 0 2013-01-01
762 Andersen, Mads GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2464 = 2013-01-01
763 Kearns, Christopher GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2121 1 2013-01-01
764 Lampert, Jonas GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2288 1 2013-01-01
765 Svane, Rasmus GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2371 0 2013-01-01
766 Gutman, Lev GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2498 = 2013-01-01
767 Vuckovic, Aleksandar GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2334 1 2013-01-01
768 Czebe, Attila GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2481 = 2013-01-01
769 Izso, Daniel GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2331 = 2013-01-01
770 Poetsch, Hagen GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2458 1 2013-01-01
771 Meijers, Viesturs GER 1.Korbacher GM-Normenturnier [Korbach] 2478 = 2013-01-01
772 Sabel, Reinhard GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2113 1 2012-12-01
773 Fellhauer, Clemens GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2113 1 2012-12-01
774 Heinis, Vincent GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2113 1 2012-12-01
775 Lupor, Stefan GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2293 1 2012-12-01
776 Nyzhnyk, Illya GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2620 = 2012-12-01
777 Lupulescu, Constantin GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2613 = 2012-12-01
778 Khenkin, Igor GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2655 0 2012-12-01
779 Dehlinger, Alexander GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2187 1 2012-12-01
780 Moeldner, Juergen GER 16.Offene Internationale Bayerische Schachmeisterschaft 2012 [Bad Wiessee] 2285 1 2012-12-01
781 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2583 0 2012-11-01
782 Pavlovic, Goran SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2399 1 2012-11-01
783 Stankovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2359 1 2012-11-01
784 Nestorovic, Lazar SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2384 1 2012-11-01
785 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2531 = 2012-11-01
786 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2467 = 2012-11-01
787 Andrejic, Vladica SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2195 0 2012-11-01
788 Rabrenovic, Vladan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2396 0 2012-11-01
789 Altenbernd, Dirk GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2113 1 2012-11-01
790 Aslan, Benjamin GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2178 1 2012-11-01
791 Michalczak, Thomas GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2339 1 2012-11-01
792 Hammes, Michael GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2368 1 2012-11-01
793 Karpatchev, Aleksandr GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2458 1 2012-11-01
794 Meijers, Viesturs GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2474 = 2012-11-01
795 Ivanov, Mikail M GER 4.Korbacher Open A [Korbach] 2362 = 2012-11-01
796 Eleftherakis, Panagiotis GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2100 1 2012-09-01
797 Tzouganakis, Panteleimon GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2100 1 2012-09-01
798 Kokolias, Konstantinos GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2228 1 2012-09-01
799 Petrov, Marijan GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2522 1 2012-09-01
800 Skembris, Spyridon GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2460 = 2012-09-01
801 Goumas, Georgios GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2402 1 2012-09-01
802 Maiorov, Nikita GRE 1st open chess tournament of Anogeia [Anogeia Crete] 2574 0 2012-09-01
803 Kadianis, Georgios GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
804 Azar, Pinchas GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
805 Makka, Evanthia GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
806 Papaioannou, Ioannis GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2606 0 2012-09-01
807 Linik, Yaron GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
808 Anagnostopoulos, Konstantinos GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
809 Maghalashvili, Davit GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2482 0 2012-09-01
810 Makka, Ioulia GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2104 1 2012-09-01
811 Petrov, Marijan GRE 8th International Open Gaziou - Herakliou [Gazi] 2514 1 2012-09-01
812 Micanovic, Dragutin GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2100 1 2012-08-01
813 Michelakos, Panagiotis GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2168 = 2012-08-01
814 Mamikonyan, Tigran GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2283 1 2012-08-01
815 Darmarakis, Mihail GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2214 1 2012-08-01
816 Fernandez, Daniel Howard GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2349 = 2012-08-01
817 Borovikov, Vladislav GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2569 = 2012-08-01
818 Banikas, Hristos GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2626 0 2012-08-01
819 Minko, Vladimir GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2254 1 2012-08-01
820 Nitin, S GRE 4th International open tounrament of Rethymno 2012 [Rethymno] 2417 1 2012-08-01
821 Frosinos, Ioannis GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2100 1 2012-08-01
822 Guidi, Maurizio GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2100 1 2012-08-01
823 Royset, Pal GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2190 1 2012-08-01
824 Swiercz, Dariusz GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2595 = 2012-08-01
825 Borovikov, Vladislav GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2569 0 2012-08-01
826 Lasinskas, Povilas GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2153 1 2012-08-01
827 Nitin, S GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2417 = 2012-08-01
828 Markidis, Konstantinos GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2291 1 2012-08-01
829 Sivuk, Vitaly GRE 5th International open tounrmaent of Paleochora 2012 [Paleochora] 2467 = 2012-08-01
830 Van Vliet, Dennis FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2105 1 2012-07-01
831 Migot, Tangi FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2268 0 2012-07-01
832 De Andres Gonalons, Fernando FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 0 2012-07-01
833 Vekemans, Denis FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 1 2012-07-01
834 Rouffignac, Tanguy FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 1 2012-07-01
835 Jimenez, Martin FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 1 2012-07-01
836 Szylar, Eric FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2101 = 2012-07-01
837 Schartz, Alain FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2147 1 2012-07-01
838 Bannink, Bernard FRA 3e LUCOPEN - Tournoi International de Lille [LILLE] 2259 1 2012-07-01
839 Radovanovic, Nikola SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2181 1 2012-07-01
840 Popovic, Dusan SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2548 = 2012-07-01
841 Zivkovic, Vladislav SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2185 1 2012-07-01
842 Arsovic, Zoran SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2455 1 2012-07-01
843 Drljevic, Ljilja SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2171 1 2012-07-01
844 Kosic, Dragan BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2528 0 2012-07-01
845 Pikula, Dejan BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2507 = 2012-07-01
846 Nurkic, Sahbaz BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2418 1 2012-07-01
847 Miljkovic, Miroslav D BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2474 = 2012-07-01
848 Brkic, Ante BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2569 0 2012-07-01
849 Marjanovic, Dejan BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2157 1 2012-07-01
850 Bogosavljevic, Boban BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2523 = 2012-07-01
851 Predojevic, Borki BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2637 = 2012-07-01
852 Pancevski, Filip BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2473 1 2012-07-01
853 Blaeser, Romain GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2101 1 2012-05-01
854 Kozlov, Alexander GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2170 1 2012-05-01
855 Wichmann, Cliff GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2361 1 2012-05-01
856 Gutman, Lev GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2452 1 2012-05-01
857 Teske, Henrik GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2554 1 2012-05-01
858 Epishin, Vladimir GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2559 = 2012-05-01
859 Korchnoi, Viktor GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2549 = 2012-05-01
860 Zubarev, Alexander GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2597 1 2012-05-01
861 Karpatchev, Alexandr GER 28.ChessOrg Schachfestival Open [Bad Woerishofen] 2443 = 2012-05-01
862 Riesco Lecuona, Juan Manuel ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2101 1 2012-05-01
863 Silva Rodriguez, Julio ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2121 1 2012-05-01
864 Andres Gonzalez, Ivan ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2312 = 2012-05-01
865 De Wachter, Matthias ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2269 = 2012-05-01
866 Bas Mas, Jose Joaquin ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2227 = 2012-05-01
867 Trujillo Alvarado, Ivan ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2173 1 2012-05-01
868 Marzolo, Cyril ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2441 0 2012-05-01
869 Lasinskas, Povilas ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2170 1 2012-05-01
870 Sahl, Sheila Barth ESP 35 Open Ciudad de San Sebastian [Donostia] 2214 1 2012-05-01
871 Grosdemange, David FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2101 1 2012-05-01
872 Maiorov, Nikita FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2552 0 2012-05-01
873 Zienkiewicz, Alexandre FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2101 1 2012-05-01
874 Shanava, Konstantine FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2586 0 2012-05-01
875 Bujisho, Benjamin FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2381 = 2012-05-01
876 Donchenko, Anatoly FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2376 1 2012-05-01
877 Cornette, Matthieu FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2545 0 2012-05-01
878 Zozulia, Anna FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2342 1 2012-05-01
879 Korneev, Oleg FRA 30e Open International d'checs de Metz - Open A [METZ] 2597 0 2012-05-01
880 Fantinel, Thibault FRA Team 2012 - Nationale 1 - R6-7 [FRANCE] 2294 = 2012-03-01
881 Pinter, Jozsef FRA Team 2012 - Nationale 1 - R6-7 [FRANCE] 2546 = 2012-03-01
882 Andrejic, Vladica SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2170 1 2012-03-01
883 Trifunovic, Miroljub SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2278 0 2012-03-01
884 Peric, Slavisa SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2228 1 2012-03-01
885 Milovanovic, Srboljub SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2203 1 2012-03-01
886 Nenezic, Marko SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2356 0 2012-03-01
887 Sorgic, Dragan SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2242 1 2012-03-01
888 Tosic, Miroslav SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2435 1 2012-03-01
889 Martinovic, Slobodan SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2429 = 2012-03-01
890 Vujic, Mihailo SRB Central Serbia Championship 2012 [Pozarevac] 2329 = 2012-03-01
891 Spraggett, Kevin FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2588 = 2012-01-01
892 Inkiov, Ventzislav FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2456 1 2012-01-01
893 Lagarde, Maxime FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2478 = 2012-01-01
894 Roser, Kevin FRA Team 2012 - Nationale 1 - R2-5 [FRANCE] 2449 0 2012-01-01
895 Markovic, Aleksandar SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2111 1 2012-01-01
896 Lazic, Zeljko SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2216 1 2012-01-01
897 Skare, Goran SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2323 1 2012-01-01
898 Radlovacki, Jovan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2429 0 2012-01-01
899 Sorgic, Dragan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2246 1 2012-01-01
900 Nenezic, Marko SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2329 = 2012-01-01
901 Maric, Dragan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2251 1 2012-01-01
902 Pancevski, Filip SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2442 = 2012-01-01
903 Cvetkovic, Srdjan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2395 1 2012-01-01
904 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2354 1 2011-11-01
905 Markovic, Milan D SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2275 1 2011-11-01
906 Jeremic, Veljko SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2519 = 2011-11-01
907 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2524 = 2011-11-01
908 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2473 = 2011-11-01
909 Cabrilo, Goran SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2454 = 2011-11-01
910 Radivojevic, Ivan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2363 = 2011-11-01
911 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2459 1 2011-11-01
912 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2568 = 2011-11-01
913 Novoselski, Zoran SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2384 1 2011-11-01
914 Feher, Adam HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2342 1 2011-11-01
915 Keschitz, Gyorgy HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2307 0 2011-11-01
916 Arnold, Marc T HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2505 0 2011-11-01
917 Szablowski, Pawel HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2420 0 2011-11-01
918 Estrada Nieto, Julian HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2285 1 2011-11-01
919 Kislik, Erik Andrew HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2320 0 2011-11-01
920 Czebe, Attila HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2513 1 2011-11-01
921 Battey, Alexander HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2313 1 2011-11-01
922 Szabo, Krisztian HUN First Saturday GM Oct 2011 [Budapest] 2546 = 2011-11-01
923 Dieu, Bruno FRA Team 2012 - Nationale 1 - R1 [FRANCE] 2288 1 2011-11-01
924 Thomassin, Alexandre GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2107 1 2011-09-01
925 Linhart, Wolfgang GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2143 1 2011-09-01
926 Stavrianakis, Ioannis GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2270 1 2011-09-01
927 Kryvoruchko, Yuriy GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2652 0 2011-09-01
928 Milonakis, Georgios GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2176 = 2011-09-01
929 Solberg, Joachim GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2226 = 2011-09-01
930 Townsend, M Paul GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2280 1 2011-09-01
931 Khabarov, Sergey GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2305 1 2011-09-01
932 Jankovic, Alojzije GRE 3rd Open of Rethymno [Rethymno] 2586 1 2011-09-01
933 Papamichael, Georgios GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2107 1 2011-09-01
934 Maris, Ioannis GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2112 1 2011-09-01
935 Chulivska, Vita GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2219 1 2011-09-01
936 Sandipan, Chanda GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2656 1 2011-09-01
937 Zubarev, Alexander GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2597 = 2011-09-01
938 Nikolov, Momchil GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2589 = 2011-09-01
939 Ipatov, Alexander GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2562 0 2011-09-01
940 Khabarov, Sergey GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2305 = 2011-09-01
941 Bortnik, Alexandr GRE 4th Open of Paleochora [Paleochora] 2327 = 2011-09-01
942 Bulajic, Ratko BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2329 1 2011-09-01
943 Vajic, Goran BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2160 1 2011-09-01
944 Nestorovic, Dejan BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2404 = 2011-09-01
945 Pandurevic, Miro BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2291 1 2011-09-01
946 Radovanovic, Dusan BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2372 0 2011-09-01
947 Cavar, Drago BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2133 1 2011-09-01
948 Ostojic, Nikola BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2458 = 2011-09-01
949 Arsovic, Zoran BIH First League of Republic Srpska [Banja Vrucica] 2463 = 2011-09-01
950 Ferrer Sanchez, Pedro Jesus ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2180 1 2011-07-01
951 Lopez Gonzalez, Daniel ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2250 1 2011-07-01
952 Khamrakulov, Ibragim S. ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2495 0 2011-07-01
953 Castano, Henry Augusto ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2273 = 2011-07-01
954 Burgos Figueroa, Carlos E. ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2301 = 2011-07-01
955 Rioboo De Larriva, Alvaro ESP 14th Open Diputacion de Malaga [Malaga] 2210 1 2011-07-01
956 Bleunven, Andre FRA Team - Nationale 2 - R10-11 [FRA] 2240 1 2011-07-01
957 Todoran, Ion-George FRA Team - Nationale 2 - R10-11 [FRA] 2192 = 2011-07-01
958 Vita, Fabrizio ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2105 1 2011-07-01
959 Barlocco, Carlo ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2140 1 2011-07-01
960 Romanishin, Oleg M ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2524 = 2011-07-01
961 Naumkin, Igor ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2506 1 2011-07-01
962 Salvador, Roland ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2538 1 2011-07-01
963 Horvath, Csaba ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2523 = 2011-07-01
964 Caprio, Guido ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2305 = 2011-07-01
965 Collutiis, Duilio ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2472 = 2011-07-01
966 Djuric, Stefan ITA FE 2 Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2439 = 2011-07-01
967 Ladrat, Matthieu FRA Team - Nationale 2 - R8-9 [FRANCE] 2211 = 2011-05-01
968 Spraggett, Kevin FRA Team - Nationale 2 - R8-9 [FRANCE] 2576 0 2011-05-01
969 Baron, Romuald ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2096 1 2011-05-01
970 Pressman, Leif ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2198 1 2011-05-01
971 Etchegaray, Patrice ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2394 1 2011-05-01
972 Narciso Dublan, Marc ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2551 = 2011-05-01
973 Barria Zuniga, Daniel ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2438 = 2011-05-01
974 Tratar, Marko ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2482 1 2011-05-01
975 Korchnoi, Viktor ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2557 = 2011-05-01
976 Gonzalez Perez, Arian ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2458 1 2011-05-01
977 Moreno Ruiz, Javier ESP 34 Open Internacional Ciudad de San Sebastian [Donostia-San Sebastian] 2527 = 2011-05-01
978 Chaplain, Fabrice FRA Team - Nationale 2 - R5-7 [FRANCE] 2125 1 2011-03-01
979 Luco, Alain FRA Team - Nationale 2 - R5-7 [FRANCE] 2099 0 2011-03-01
980 Le Ray, Jean-Yves FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2099 1 2011-03-01
981 Hamperl, Fred FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2115 1 2011-03-01
982 Dubertrand, Bernard FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2099 1 2011-03-01
983 Jolly, Jean-Francois FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2372 = 2011-03-01
984 Shirazi, Kamran FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2419 1 2011-03-01
985 Guliyev, Namig FRA 4e open de la Choisille-en-Touraine - A [LA MEMBROLLE SUR CHOISILLE] 2507 = 2011-03-01
986 Nadj Hedjesi, Balind SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2407 1 2011-01-01
987 Kosic, Dragan SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2481 = 2011-01-01
988 Boskovic, Drasko SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2417 = 2011-01-01
989 Ilincic, Zlatko SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2447 0 2011-01-01
990 Sax, Gyula SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2529 0 2011-01-01
991 Krivokapic, Marko SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2417 = 2011-01-01
992 Nestorovic, Nikola SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2420 1 2011-01-01
993 Sertic, Rudolf SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2422 = 2011-01-01
994 Mrkonjic, Nenad SRB Suboticka sahovska jesen GM-1 [Subotica] 2394 = 2011-01-01
995 David, Vincent FRA Team - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2424 = 2011-01-01
996 Wenzel, Johannes FRA Team - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2104 1 2011-01-01
997 Nikolic, Marko SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2102 1 2011-01-01
998 Jovicic, Radosav SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2200 1 2011-01-01
999 Bergsson, Snorri SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2304 0 2011-01-01
1000 Halldorsson, Jon Arni SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2196 1 2011-01-01
1001 Krstic, Petar SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2336 1 2011-01-01
1002 Podinic, Vladimir SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2412 1 2011-01-01
1003 Nikolov, Momchil SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2565 = 2011-01-01
1004 Hrzic, Ivan SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2273 1 2011-01-01
1005 Drenchev, Petar SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2507 = 2011-01-01
1006 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2461 = 2010-11-01
1007 Popovic, Milos T SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2401 1 2010-11-01
1008 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2564 = 2010-11-01
1009 Kosanovic, Goran A SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2375 = 2010-11-01
1010 Carnic, Srdjan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2361 1 2010-11-01
1011 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2493 0 2010-11-01
1012 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2455 = 2010-11-01
1013 Martinovic, Slobodan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2425 0 2010-11-01
1014 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2477 1 2010-11-01
1015 Pavlovic, Milos M SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2483 = 2010-11-01
1016 Le Ruyet, Leopold FRA Team - Nationale 2 - R1 [FRANCE] 2204 1 2010-11-01
1017 Detsikas, Dimitrios GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2109 1 2010-09-01
1018 Gavasheli, Ana GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2168 1 2010-09-01
1019 Royset, Paal GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2152 1 2010-09-01
1020 Postny, Evgeny GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2577 0 2010-09-01
1021 Haugli, Petter GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2301 1 2010-09-01
1022 Breier, Andreas GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2399 = 2010-09-01
1023 Bellia, Fabrizio GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2376 0 2010-09-01
1024 Solberg, Joachim GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2229 1 2010-09-01
1025 Bensdorp, Marlies GRE 2nd International Chess Tournament of Rethymno [Rethymno] 2301 = 2010-09-01
1026 Di Marco, Salvatore Marco GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2109 1 2010-09-01
1027 Pappelis, Dimitrios GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2109 1 2010-09-01
1028 Delabaca, Romuald GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2220 1 2010-09-01
1029 Banikas, Hristos GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2591 1 2010-09-01
1030 Volkov, Sergey GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2597 1 2010-09-01
1031 Rychagov, Andrey GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2538 = 2010-09-01
1032 Kryvoruchko, Yuriy GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2609 = 2010-09-01
1033 Zubarev, Alexander GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2562 = 2010-09-01
1034 Svetushkin, Dmitry GRE 3rd International Chess Tournament of Paleohora [Paleohora, Chania] 2560 0 2010-09-01
1035 Dorfanis, Ilarion GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2193 1 2010-09-01
1036 Rozentalis, Eduardas GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2631 = 2010-09-01
1037 Atalik, Suat GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2607 = 2010-09-01
1038 Mamedov, Nidjat GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2604 0 2010-09-01
1039 Malikentzos, Sotirios GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2239 = 2010-09-01
1040 Botsari, Anna-Maria GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2318 1 2010-09-01
1041 David, Alberto GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2622 0 2010-09-01
1042 Homatidis, Panagiotis GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2122 1 2010-09-01
1043 Grover, Sahaj GRE 19th Open International Chess Tournament of Kavala [Kavala] 2411 = 2010-09-01
1044 Naoum, Spyridon GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2109 1 2010-09-01
1045 Skaperdas, Kostantinos GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2196 0 2010-09-01
1046 Balaskas, Panayotis GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2109 1 2010-09-01
1047 Kourousis, Epaminondas GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2229 1 2010-09-01
1048 Gogolis, Alexandros GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2214 1 2010-09-01
1049 Papaioannou, Ioannis GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2621 0 2010-09-01
1050 Nikolaidis, Konstantinos GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2290 1 2010-09-01
1051 Vorobiov, Evgeny E GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2592 0 2010-09-01
1052 Goumas, Georgios GRE Negroponte 2010 [Halkida] 2298 1 2010-09-01
1053 Lafitte, Jean FRA Nationale 3 - R8-9 [Various] 2104 1 2010-07-01
1054 Lafarge, Jean-Marc FRA Nationale 3 - R8-9 [Various] 2141 1 2010-07-01
1055 Civric, Zdravko SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2203 1 2010-07-01
1056 Ostojic, Nikola SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2446 = 2010-07-01
1057 Nedeljkovic, Dragan SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2141 1 2010-07-01
1058 Maksimovic, Branimir SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2410 = 2010-07-01
1059 Lazic, Miroljub SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2494 0 2010-07-01
1060 Dinter, Brian ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2116 1 2010-07-01
1061 Vuelban, Virgilio ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2369 1 2010-07-01
1062 Marholev, Dimitar ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2433 = 2010-07-01
1063 Ansell, Simon T ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2384 1 2010-07-01
1064 Naumkin, Igor ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2480 = 2010-07-01
1065 Romanishin, Oleg M ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2519 0 2010-07-01
1066 Rombaldoni, Axel ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2436 1 2010-07-01
1067 Bove, Alessandro ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2346 1 2010-07-01
1068 Salvador, Roland ITA FE Citta' di Roseto [Roseto degli Abruzzi] 2485 = 2010-07-01
1069 Berni, Fabrizio ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2148 1 2010-05-01
1070 Vezzosi, Paolo ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2367 1 2010-05-01
1071 Janev, Evgeni ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2450 1 2010-05-01
1072 Lazic, Miroljub ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2507 = 2010-05-01
1073 Laketic, Gojko ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2457 = 2010-05-01
1074 Metral, Jean-Paul FRA Nationale 3 - R7 [Various] 2171 1 2010-05-01
1075 Pena Riasco, Alexander ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2218 1 2010-05-01
1076 Kovacevic, Slobodan ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2383 0 2010-05-01
1077 Sanchez-Alarcos Galian, Victor ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2149 1 2010-05-01
1078 Chueca Forcen, Alberto ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2282 = 2010-05-01
1079 Forcen Esteban, Daniel ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2343 = 2010-05-01
1080 Cruz Lledo, Pablo ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2232 = 2010-05-01
1081 Camacho Collados, Marcos ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2279 1 2010-05-01
1082 Vidarte Morales, Arturo ESP XXXVII Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda Albacete] 2438 1 2010-05-01
1083 Quenette, Remi FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2197 = 2010-05-01
1084 Crut, Aurelien FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2302 1 2010-05-01
1085 Serafimov, Tervel FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2421 = 2010-05-01
1086 Brunner, Nicolas FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2420 = 2010-05-01
1087 Ringoir, Tanguy FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2401 0 2010-05-01
1088 Steil-Antoni, Fiona FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2151 1 2010-05-01
1089 Zubarev, Alexander FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2536 0 2010-05-01
1090 Hamdouchi, Adina-Maria FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2332 1 2010-05-01
1091 Shirazi, Kamran FRA 28e open international de la ville de Metz - A [Metz] 2457 0 2010-05-01
1092 Caric, Mato CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2121 1 2010-03-01
1093 Solic, Kristina CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2170 1 2010-03-01
1094 Bosnjak, Nino CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2208 1 2010-03-01
1095 Biti, Ozren CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2399 = 2010-03-01
1096 Bogut, Zeljko CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2427 0 2010-03-01
1097 Kljako, Damir CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2171 1 2010-03-01
1098 Sulc, Damir CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2270 = 2010-03-01
1099 Ljikar, Zoran CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2209 1 2010-03-01
1100 Zaja, Ivan CRO 15th Open Bosnjaci 2010 [Bosnjaci] 2471 1 2010-03-01
1101 Gouanelle, Franck FRA Nationale 3 - R6 [Various] 2194 1 2010-03-01
1102 Skoberne, Jure   2498 0 2010-01-01
1103 Lazic, Miroljub   2454 = 2010-01-01
1104 Solak, Dragan   2579 1 2010-01-01
1105 Esen, Baris   2493 1 2010-01-01
1106 Atakisi, Umut   2409 = 2010-01-01
1107 Erdogdu, Mert   2489 = 2010-01-01
1108 Kosic, Dragan   2538 0 2010-01-01
1109 Krivokapic, Marko   2426 = 2010-01-01
1110 Saric, Sinisa   2424 0 2010-01-01
1111 Solak, Dragan   2579 1 2010-01-01
1112 Esen, Baris   2493 = 2010-01-01
1113 Krivokapic, Marko   2426 = 2010-01-01
1114 Atakisi, Umut   2409 = 2010-01-01
1115 Petakov, Uros   2327 1 2010-01-01
1116 Kosic, Dragan   2538 1 2010-01-01
1117 Kovacevic, Aleksandar   2558 = 2010-01-01
1118 Nadj Hedjesi, Balind   2432 1 2010-01-01
1119 Erdogdu, Mert   2489 0 2010-01-01
1120 Kovacevic, Aleksandar   2558 = 2010-01-01
1121 Saric, Sinisa   2424 = 2010-01-01
1122 Jovic, Stevan   2292 0 2010-01-01
1123 Atakisi, Umut   2409 1 2010-01-01
1124 Esen, Baris   2493 1 2010-01-01
1125 Solak, Dragan   2579 = 2010-01-01
1126 Kosic, Dragan   2538 0 2010-01-01
1127 Erdogdu, Mert   2489 1 2010-01-01
1128 Doric, Darko   2470 1 2010-01-01
1129 Simon, Laurent   2101 1 2010-01-01
1130 Rodriguez Lopez, Rafael   2323 1 2010-01-01
1131 Massanet Massanet, Sebastian   2243 1 2010-01-01
1132 Abergel, Thal   2533 0 2010-01-01
1133 Souleidis, Georgios   2429 1 2010-01-01
1134 Mirzoev, Azer   2617 0 2010-01-01
1135 Bellaiche, Anthony   2452 1 2010-01-01
1136 Mamedov, Nidjat   2617 1 2010-01-01
1137 Rozentalis, Eduardas   2611 0 2010-01-01
1138 Leitner, Walter   2101 1 2010-01-01
1139 Stojanovic, Dobrisav   2331 = 2009-11-01
1140 Cvijic, Nevenko   2164 1 2009-11-01
1141 Arsovic, Zoran   2468 1 2009-11-01
1142 Ostojic, Nikola   2404 = 2009-11-01
1143 Pandurevic, Miro   2229 1 2009-11-01
1144 Dujkovic, Sinisa   2394 1 2009-11-01
1145 Cavar, Drago   2130 1 2009-11-01
1146 Radovanovic, Dusan   2312 1 2009-11-01
1147 Maric, Bozo   2222 = 2009-11-01
1148 Arsovic, Zoran   2468 = 2009-11-01
1149 Damljanovic, Branko   2559 = 2009-11-01
1150 Martinovic, Slobodan   2452 1 2009-11-01
1151 Milanovic, Danilo   2533 = 2009-11-01
1152 Maric, Dragan   2267 1 2009-11-01
1153 Brenjo, Slavisa   2495 0 2009-11-01
1154 Markus, Robert   2608 0 2009-11-01
1155 Roganovic, Milos   2474 1 2009-11-01
1156 Miladinovic, Igor   2547 0 2009-11-01
1157 Abramovic, Bosko   2471 1 2009-11-01
1158 Dragojlovic, Andjelko   2402 0 2009-11-01
1159 Guliyev, Namig   2525 1 2009-11-01
1160 Deloge, Francois   2160 1 2009-11-01
1161 Issa, Michel   2084 1 2009-11-01
1162 Lopez Paniego, Noel   2078 1 2009-09-01
1163 Valles Mata, David   2142 1 2009-09-01
1164 Antolin Concha, Diego   2251 = 2009-09-01
1165 Hernandez, Ivan   2326 0 2009-09-01
1166 Benito Vicente, Jose Oscar   2078 1 2009-09-01
1167 Fenil, Shah   2259 = 2009-09-01
1168 Ortiz, Nadya Karolina   2242 1 2009-09-01
1169 Alcazar Jimenez, Victor   2380 1 2009-09-01
1170 Diaz Fernandez, Ivan   2248 1 2009-09-01
1171 Andriasian, Zaven   2585 0 2009-09-01
1172 Tatar Kis, Szabolcs   2382 = 2009-09-01
1173 Reyes Hidalgo, Alejandro   2078 1 2009-09-01
1174 Guerrero Romero, Antonio   2078 1 2009-09-01
1175 Trujillo Alvarado, Ivan   2167 1 2009-09-01
1176 Garcia Padron, Jose   2438 0 2009-09-01
1177 Gonzalez Perez, Lutgarda   2140 = 2009-09-01
1178 Perez Castellano, Susana   2078 1 2009-09-01
1179 Belezky, Alexander   2446 = 2009-09-01
1180 Ortega Lopez, Adrian   2078 1 2009-09-01
1181 Vinal Gutierrez, Pedro   2086 1 2009-09-01
1182 Paunovic, Dragan   2533 1 2009-09-01
1183 Huerga Leache, Mikel   2456 = 2009-09-01
1184 Pogorelov, Ruslan   2441 0 2009-09-01
1185 Alvarez Pedraza, Aramis   2460 1 2009-09-01
1186 Ibrahimov, Rasul   2543 = 2009-09-01
1187 Strikovic, Aleksa   2523 1 2009-09-01
1188 Rusev, Krasimir   2543 1 2009-09-01
1189 Savic, Miodrag   2539 0 2009-07-01
1190 Bubalovic, Davorin   2279 1 2009-07-01
1191 Goric, Esad   2386 1 2009-07-01
1192 Filipovic, Marko   2350 = 2009-07-01
1193 Novakovic, Dragan   2288 = 2009-07-01
1194 Lazic, Miroljub   2438 = 2009-07-01
1195 Dostan, Janos   2207 1 2009-07-01
1196 Miljkovic, Miroslav D   2445 = 2009-07-01
1197 Vukic, Radivoj   2340 1 2009-07-01
1198 Vuckovic, Bojan   2572 = 2009-07-01
1199 Ivanisevic, Ivan   2625 0 2009-07-01
1200 Roganovic, Milos   2501 = 2009-07-01
1201 Rajevic, Gavrilo   2274 1 2009-07-01
1202 Markus, Robert   2616 0 2009-04-01
1203 Pap, Gyula   2467 = 2009-04-01
1204 Skoberne, Jure   2501 = 2009-04-01
1205 Chirila, Ioan Cristian   2462 1 2009-04-01
1206 Nadj Hedjesi, Balind   2296 0 2009-04-01
1207 Sedlak, Nikola   2553 1 2009-04-01
1208 Bogosavljevic, Boban   2541 = 2009-04-01
1209 Manolache, Marius   2493 0 2009-04-01
1210 Roganovic, Milos   2458 = 2009-04-01
1211 Martinovic, Ferdo   2119 1 2009-04-01
1212 Stocko, Josip   2119 1 2009-04-01
1213 Rosic, Slavko S   2237 1 2009-04-01
1214 Martinovic, Sasa   2427 = 2009-04-01
1215 Zivanic, Marko   2464 1 2009-04-01
1216 Kuljasevic, Davorin   2526 1 2009-04-01
1217 Brkic, Ante   2550 0 2009-04-01
1218 Bogut, Zeljko   2458 1 2009-04-01
1219 Saric, Ante   2514 = 2009-04-01
1220 Vitiugov, Nikita   2687 0 2009-04-01
1221 Andrejic, Vladica   2275 1 2009-04-01
1222 Pikula, Dejan   2570 = 2009-04-01
1223 Iordachescu, Viorel   2584 0 2009-04-01
1224 Caruana, Fabiano   2646 0 2009-04-01
1225 Masic, Predrag   2371 1 2009-04-01
1226 Godena, Michele   2537 0 2009-04-01
1227 Sekulic, Dusan   2316 1 2009-04-01
1228 Leniart, Arkadiusz   2360 0 2009-04-01
1229 Van Eijk, Sander   2355 1 2009-04-01
1230 Goric, Esad   2380 0 2009-01-01
1231 Lucan, Darko   2148 1 2009-01-01
1232 Filipovic, Marko   2301 = 2009-01-01
1233 Runic, Zoran   2441 = 2009-01-01
1234 Sedlak, Nikola   2582 = 2009-01-01
1235 Pavlovic, Dragan   2215 1 2009-01-01
1236 Rubil, Marko   2148 1 2009-01-01
1237 Lazic, Miroljub   2539 = 2009-01-01
1238 Savic, Miodrag   2542 = 2009-01-01
1239 Novakovic, Dragan   2292 0 2009-01-01
1240 Milunovic, Toni   2318 1 2009-01-01
1241 Milosevic, Aleksandar   2304 1 2009-01-01
1242 Todorovic, Bojan   2277 0 2009-01-01
1243 Djokic, Nenad   2336 0 2009-01-01
1244 Organdziev, Oliver   2274 = 2009-01-01
1245 Misic, Dragan   2204 1 2009-01-01
1246 Rajevic, Gavrilo   2282 = 2009-01-01
1247 Marinkovic, Zoran   2269 1 2009-01-01
1248 Dudukovic, Nikola   2180 1 2009-01-01
1249 Rabrenovic, Vladan   2357 = 2009-01-01
1250 Petrov, Marijan   2490 = 2009-01-01
1251 Otano Villanueva, Joseba   2148 1 2008-10-01
1252 Cemborain Oricain, Alfonso   2148 1 2008-10-01
1253 Ortiz Suarez, Isam   2405 = 2008-10-01
1254 Sanchez Quiroga, Miguel Angel   2183 1 2008-10-01
1255 Del Rio De Angelis, Salvador G.   2499 = 2008-10-01
1256 Ninov, Nikolai   2509 = 2008-10-01
1257 Huerga Leache, Mikel   2441 1 2008-10-01
1258 Reinaldo Castineira, Roi   2495 0 2008-10-01
1259 Guerra Bastida, Diego   2397 1 2008-10-01
1260 Obon Temprano, Sergi   2211 1 2008-10-01
1261 Mestre Bellido, Hector   2284 1 2008-10-01
1262 Bruzon Batista, Lazaro   2593 = 2008-10-01
1263 Barsov, Alexei   2481 = 2008-10-01
1264 Asis Gargatagli, Hipolit   2396 0 2008-10-01
1265 Ravot, Sylvain   2236 1 2008-10-01
1266 Tsatsalashvili, Keti   2271 1 2008-10-01
1267 Perez Mitjans, Orelvis   2447 1 2008-10-01
1268 Corrales Jimenez, Fidel   2504 0 2008-10-01
1269 Deveau, Henri   2145 1 2008-10-01
1270 Carre, Sylvain   2145 1 2008-10-01
1271 Ravot, Sylvain   2236 = 2008-10-01
1272 Piankov, Evgenij   2337 0 2008-10-01
1273 Lamard, Guillaume   2145 1 2008-10-01
1274 Donskoi, Karel   2145 1 2008-10-01
1275 Dubreuil, Julien   2280 1 2008-10-01
1276 Heuveline, Gregory   2145 1 2008-10-01
1277 Maleki, Nicolas   2161 1 2008-10-01
1278 Gerard, Nicolas   2272 1 2008-10-01
1279 Van Dongen, Patrick   2362 = 2008-10-01
1280 Frick, Christoph   2278 1 2008-10-01
1281 Czarnota, Pawel   2526 = 2008-10-01
1282 Debray, Christopher   2378 1 2008-10-01
1283 Kosten, Anthony C.   2507 0 2008-10-01
1284 Sandu, Mihaela   2288 = 2008-10-01
1285 Laporte, Damien   2212 1 2008-10-01
1286 Guliev, Logman   2437 1 2008-10-01
1287 Babaev, Rashad   2484 = 2008-10-01
1288 Drenchev, Petar   2450 0 2008-10-01
1289 Velten, Paul   2145 1 2008-10-01
1290 Demanghon, Jonathan   2213 1 2008-10-01
1291 Nguyen, Chi-Minh   2432 0 2008-10-01
1292 Gabard, Alexandre   2145 = 2008-10-01
1293 Perunovic, Milos   2589 0 2008-10-01
1294 Lajthajm, Borko   2513 = 2008-10-01
1295 Arsovic, Goran   2469 1 2008-10-01
1296 Stojanovic, Marko   2256 1 2008-10-01
1297 Benkovic, Petar   2479 0 2008-10-01
1298 Markovic, Dusan   2145 1 2008-10-01
1299 Stojanovic, Dobrisav   2345 1 2008-10-01
1300 Radovanovic, Dusan   2350 = 2008-10-01
1301 Sanduleac, Vasile   2452 = 2008-07-01
1302 Murariu, Andrei   2483 1 2008-07-01
1303 Baratosi, Daniel   2441 0 2008-07-01
1304 Jianu, Vlad-Cristian   2530 = 2008-07-01
1305 Chirila, Ioan Cristian   2400 = 2008-07-01
1306 Romanishin, Oleg M   2528 = 2008-07-01
1307 Roussel-Roozmon, Thomas   2442 0 2008-07-01
1308 Szabo, Gergely-Andras-Gyula   2509 = 2008-07-01
1309 Lupulescu, Constantin   2553 = 2008-07-01
1310 Raceanu, Valentin   2407 = 2008-07-01
1311 Shishkin, Vadim   2493 0 2008-07-01
1312 Jurkovic, Ante   2327 = 2008-07-01
1313 Kostrun, Slaven   2267 1 2008-07-01
1314 Kovacevic, Blazimir   2452 = 2008-07-01
1315 Bukal, Vladimir Jr   2431 1 2008-07-01
1316 Palac, Mladen   2559 = 2008-07-01
1317 Tratar, Marko   2477 = 2008-07-01
1318 Cebalo, Miso   2520 = 2008-07-01
1319 Zelcic, Robert   2591 = 2008-07-01
1320 Zaja, Ivan   2454 = 2008-07-01
1321 Talic, Miro   2193 1 2008-04-01
1322 Genov, Petar   2472 = 2008-04-01
1323 Jefic, Srdjan   2143 1 2008-04-01
1324 Benkovic, Petar   2465 = 2008-04-01
1325 Radovanovic, Dusan   2327 = 2008-04-01
1326 Lajthajm, Borko   2511 = 2008-04-01
1327 Markus, Robert   2586 = 2008-04-01
1328 Miljkovic, Milan   2229 1 2008-04-01
1329 Stojanovic, Marko   2233 1 2008-04-01
1330 Bekcic, Martin   2115 1 2008-04-01
1331 Potlimbrzovic, Zdenko   2115 1 2008-04-01
1332 Bobanac, Miro   2289 1 2008-04-01
1333 Majeric, Zoran   2327 1 2008-04-01
1334 Kovacevic, Blazimir   2482 1 2008-04-01
1335 Lazic, Miroljub   2512 = 2008-04-01
1336 Tomic, Bosko   2386 1 2008-04-01
1337 Stupavski, Zdenko   2413 = 2008-04-01
1338 Sertic, Rudolf   2355 = 2008-04-01
1339 Stjepanovic, Dusko   2115 1 2008-04-01
1340 Karahmetovic, Adnan   2313 1 2008-04-01
1341 Dragojlovic, Andjelko   2377 = 2008-04-01
1342 Mujic, Hamza   2330 1 2008-04-01
1343 Sertic, Rudolf   2355 1 2008-04-01
1344 Lazic, Miroljub   2512 0 2008-04-01
1345 Feletar, Darko   2370 1 2008-04-01
1346 Leventic, Ivan   2493 = 2008-04-01
1347 Vernacki, Srdjan   2313 1 2008-04-01