Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Stojanovic, Mihajlo

Вечити шах листа

Stojanovic, Mihajlo

# Stojanovic, Mihajlo турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Mihov,Filip SRB Paracin open A [Paracin] 2188 1 Будући
2 Wong,Jianwen SRB Paracin open A [Paracin] 2301 1 Будући
3 Tanriverdi,Enes SRB Paracin open A [Paracin] 2374 = Будући
4 Koksal,Ege SRB Paracin open A [Paracin] 2368 = Будући
5 Chen,Peng SRB Paracin open A [Paracin] 2328 = Будући
6 Franklin,Samuel G A SRB Paracin open A [Paracin] 2339 = Будући
7 Rabrenovic,Vladan SRB Paracin open A [Paracin] 2326 1 Будући
8 Milosevic,Milos SRB Paracin open A [Paracin] 2312 1 Будући
9 Sanal,Vahap SRB Paracin open A [Paracin] 2520 0 Будући
10 Kurmann, Oliver SUI SMM 2019 - League A round 5 [decentralised] 2427 0 Будући
11 Coletta, Stephane SUI Bundesturnier 2019 HT 1 [Olten] 2098 1 2019-07-01
12 Rohrer, Christophe SUI Bundesturnier 2019 HT 1 [Olten] 2176 = 2019-07-01
13 Giertz, Niklaus SUI Bundesturnier 2019 HT 1 [Olten] 2153 1 2019-07-01
14 Goldstern, Filip Daniel SUI Bundesturnier 2019 HT 1 [Olten] 2288 = 2019-07-01
15 Boffa, Mauro SUI Bundesturnier 2019 HT 1 [Olten] 2206 1 2019-07-01
16 Willems, Niels SUI Bundesturnier 2019 HT 1 [Olten] 2344 = 2019-07-01
17 Gallagher, Joseph SUI Bundesturnier 2019 HT 1 [Olten] 2442 1 2019-07-01
18 Uzumcu, Ahmet Utku SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2169 = 2019-07-01
19 Parnali, S Dharia SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2148 1 2019-07-01
20 Konaplev, Anton SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2292 = 2019-07-01
21 Krasteva, Beloslava SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2259 = 2019-07-01
22 Pimpalkhare, Vedant SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2103 = 2019-07-01
23 Markidis, Konstantinos SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2247 = 2019-07-01
24 Sahin, Ozgun SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2234 = 2019-07-01
25 Yordanov, Lachezar SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2302 = 2019-07-01
26 Rajkovic, Dusan SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2286 1 2019-07-01
27 Forster, Richard SUI SMM 2019 - League A round 3-4 [decentralised] 2458 1 2019-06-01
28 Fontaine, Robert SUI SMM 2019 - League A round 3-4 [decentralised] 2552 = 2019-06-01
29 Hakimifard, Ghazal SUI SMM 2019 - League A Round 2 [decentralised] 2261 1 2019-05-01
30 Milovanovic, Milos SUI 2. Zuercher Ostern Open A 2019 [Zurich] 2112 1 2019-05-01
31 Wuethrich, Lorenz SUI 2. Zuercher Ostern Open A 2019 [Zurich] 2138 = 2019-05-01
32 Wyss, Jonas SUI 2. Zuercher Ostern Open A 2019 [Zurich] 2249 = 2019-05-01
33 Zakic, Srdjan SUI 2. Zuercher Ostern Open A 2019 [Zurich] 2362 = 2019-05-01
34 Lou, Vincent SUI 2. Zuercher Ostern Open A 2019 [Zurich] 2112 1 2019-05-01
35 Filipovic, Branko SUI 2. Zuercher Ostern Open A 2019 [Zurich] 2357 = 2019-05-01
36 Shishkin, Vadim SUI 2. Zuercher Ostern Open A 2019 [Zurich] 2442 0 2019-05-01
37 Predojevic, Borki NOR Eliteserien 2018-2019 R7-9 [Oslo] 2623 = 2019-04-01
38 Salomon, Johan NOR Eliteserien 2018-2019 R7-9 [Oslo] 2490 = 2019-04-01
39 Ragger, Markus SUI SMM 2019 - League A Round 1 [decentralised] 2696 = 2019-04-01
40 Kurmann, Oliver SUI SGM 2018-19 (League 1 and 2) round 7 [decentralised] 2458 = 2019-04-01
41 Balogh, Csaba SUI SGM 2018-19 (League 1 and 2) rounds 5-6 [decentralised] 2631 = 2019-03-01
42 Bondar, Yevgen SUI SGM 2018-19 (League 1 and 2) rounds 5-6 [decentralised] 2320 = 2019-03-01
43 Schlosser, Philipp GER Oberliga Baden 2018/2019 February 2019 [various] 2518 = 2019-03-01
44 Ider, Borya GER Oberliga Baden 2018/2019 February 2019 [various] 2502 1 2019-03-01
45 Haldorsen, Benjamin NOR Eliteserien 2018-2019 R4-6 [Oslo] 2454 = 2019-02-01
46 Ostmoe, Geir Sune Tallaksen NOR Eliteserien 2018-2019 R4-6 [Oslo] 2434 = 2019-02-01
47 Urkedal, Frode Olav Olsen NOR Eliteserien 2018-2019 R4-6 [Oslo] 2512 = 2019-02-01
48 Gschnitzer, Adrian GER Oberliga Baden 2018/2019 January 2019 [various] 2368 = 2019-02-01
49 Georgiadis, Nico SUI SGM 2018-19 (League 1 and 2) round 3 [decentralised] 2525 = 2019-01-01
50 Drasko, Milan MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2438 = 2019-01-01
51 Lundin, Jan MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2312 = 2019-01-01
52 Nikcevic, Nebojsa MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2434 = 2019-01-01
53 Krishnater, Kushager MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2305 = 2019-01-01
54 Kojima, Shinya MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2409 = 2019-01-01
55 Benkovic, Petar MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2401 = 2019-01-01
56 Ivic, Velimir MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2497 = 2019-01-01
57 Pratyusha, Bodda MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2273 1 2019-01-01
58 Tsolakidou, Stavroula MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM XII-2018 [Herceg Novi] 2387 = 2019-01-01
59 Ehmann, Thilo GER Oberliga Baden 2018/2019 December 2018 [various] 2330 = 2019-01-01
60 Kessler, Luca SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2407 0 2018-12-01
61 Kurmann, Oliver SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2442 = 2018-12-01
62 Notkevich, Benjamin Arvola NOR Eliteserien 2018-2019 R1-3 [Oslo-Tromso] 2506 = 2018-12-01
63 Hammer, Jon Ludvig NOR Eliteserien 2018-2019 R1-3 [Oslo-Tromso] 2659 1 2018-12-01
64 Galchenko, Matvey NOR Eliteserien 2018-2019 R1-3 [Oslo-Tromso] 2368 = 2018-12-01
65 Netzer, Jean SUI SGM 2018-19 (League 1 and 2) round 1-2 [decentralised] 2410 = 2018-12-01
66 Georgiadis, Ioannis GER Oberliga Baden 2018/2019 November 2018 [various] 2474 1 2018-12-01
67 Libiszewski, Fabien GER Oberliga Baden 2018/2019 November 2018 [various] 2480 = 2018-12-01
68 Stanic, Zoran GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2143 1 2018-11-01
69 Alekseenko, Kirill GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2639 0 2018-11-01
70 Risting, Eivind Olav GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2299 1 2018-11-01
71 Roobol, Martin GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2243 = 2018-11-01
72 Lemmers, Oscar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2327 1 2018-11-01
73 Golubov, Saveliy GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2476 = 2018-11-01
74 Hammes, Michael GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2335 1 2018-11-01
75 Levnajic, Pavle SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2256 1 2018-10-01
76 Leskur, Dejan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2389 1 2018-10-01
77 Arsovic, Zoran SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2422 = 2018-10-01
78 Sarenac, David SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2251 1 2018-10-01
79 Lazic, Miroljub SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2486 1 2018-10-01
80 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2401 = 2018-10-01
81 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2439 = 2018-10-01
82 Vratonjic, Slobo SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2402 1 2018-10-01
83 Harikrishna, Pentala SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2743 1 2018-10-01
84 Patuzzo, Fabrizio SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2319 1 2018-10-01
85 Persson, Andreas SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2126 1 2018-09-01
86 Asaka, Samuel SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2086 1 2018-09-01
87 Kovchan, Alexander SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2572 = 2018-09-01
88 Dragun, Kamil SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2594 = 2018-09-01
89 Donchenko, Alexander SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2588 0 2018-09-01
90 Soham, Das SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2359 1 2018-09-01
91 Indjic, Aleksandar SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2599 = 2018-09-01
92 Antipov, Mikhail Al. SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2626 = 2018-09-01
93 Bartel, Mateusz SUI Biel Master Tournamen (MTO) [Biel] 2604 0 2018-09-01
94 Botta, Gabriele SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 5 [decentralised] 2328 1 2018-08-01
95 Ramseyer, Nicola SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2085 1 2018-08-01
96 Lou, Vincent SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2154 1 2018-08-01
97 Wuethrich, Lorenz SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2168 1 2018-08-01
98 Henrichs, Thomas SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2478 = 2018-08-01
99 Mueller, Leonhard SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2199 1 2018-08-01
100 Haag, Gregor SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2308 = 2018-08-01
101 Klauser, Markus SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2389 1 2018-08-01
102 Stijve, Theo SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2226 = 2018-08-01
103 Curien, Nicolas SUI Swiss Championship 2018 HT1 [Lenzerheide] 2202 1 2018-08-01
104 Heimann, Andreas SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 4 [decentralised] 2588 = 2018-07-01
105 Baum, Jonasz SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2230 1 2018-07-01
106 Ozen, Bahadir SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2316 = 2018-07-01
107 Desnica, Vladan SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2300 = 2018-07-01
108 Avalyan, Artur SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2268 = 2018-07-01
109 Rajkovic, Dusan SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2351 = 2018-07-01
110 Kathmale, Sameer SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2335 1 2018-07-01
111 Atakisi, Umut SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2380 = 2018-07-01
112 Baglan, Esat SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2314 1 2018-07-01
113 Kasparov, Sergey SRB Silver Lake 2018 - Open A [Veliko Gradiste] 2456 = 2018-07-01
114 Kosteniuk, Alexandra SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 3 [decentralised] 2555 = 2018-06-01
115 Weindl, Alfred SUI SGM 2017/18 (League 1+2) round 8 (promotion match) [decentralised] 2323 = 2018-06-01
116 Dietiker, Manuel SUI Bundesturnier HT 1 2018 [Ittigen] 2085 1 2018-06-01
117 Levrand, Roland SUI Bundesturnier HT 1 2018 [Ittigen] 2125 = 2018-06-01
118 Santeramo, Alessia SUI Bundesturnier HT 1 2018 [Ittigen] 2099 1 2018-06-01
119 Curien, Nicolas SUI Bundesturnier HT 1 2018 [Ittigen] 2223 1 2018-06-01
120 Skomorokhin, Roman SUI Bundesturnier HT 1 2018 [Ittigen] 2370 1 2018-06-01
121 Petrov, Nikita SUI Bundesturnier HT 1 2018 [Ittigen] 2590 = 2018-06-01
122 Shishkin, Vadim SUI Bundesturnier HT 1 2018 [Ittigen] 2444 = 2018-06-01
123 Georgiadis, Ioannis GER Oberliga Baden 2017/2018 March 2018 [various] 2471 = 2018-05-01
124 Skytte, Rasmus NOR Kvalifisering til eliteserien 2018-2019 [Oslo] 2401 = 2018-05-01
125 Vestby-Ellingsen, Mads NOR Kvalifisering til eliteserien 2018-2019 [Oslo] 2241 1 2018-05-01
126 Haugli, Petter NOR Kvalifisering til eliteserien 2018-2019 [Oslo] 2250 1 2018-05-01
127 Fontaine, Robert SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 2 [decentralised] 2565 1 2018-05-01
128 Nyland, Thomas NOR Midtkvalik 2018 [Trondheim] 2071 1 2018-04-01
129 Rodic, Donjan SUI SGM 2017/18 (League 1+2) round 7 [decentralised] 2086 1 2018-04-01
130 Fecker, Noah SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 1 [decentralised] 2232 1 2018-04-01
131 Bogner, Sebastian GER Oberliga Baden 2017/2018 February 2018 [various] 2594 = 2018-03-01
132 Papakonstantinou, Spyridon SUI SGM 2017/18 (League 1+2) round 5-6 [decentralised] 2134 1 2018-03-01
133 Borner, Daniel SUI SGM 2017/18 (League 1+2) round 3-4 [decentralised] 2185 1 2018-02-01
134 Friedrich, Norbert SUI SGM 2017/18 (League 1+2) round 3-4 [decentralised] 2279 = 2018-02-01
135 Egli, Urs SUI SGM 2017/18 (League 1+2) round 2 [decentralised] 2073 = 2018-01-01
136 Rusev, Aleksandar SUI SGM 2017/18 (League 1+2) round 1 [decentralised] 2329 = 2017-12-01
137 Wagner, Dennis GER Oberliga Baden 2017/2018 November 2017 [various] 2568 = 2017-12-01
138 Radovanovic, Mihajlo SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2375 0 2017-12-01
139 Atakisi, Umut SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2366 1 2017-12-01
140 Radovanovic, Nikola SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2423 = 2017-12-01
141 Ostojic, Nikola SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2443 1 2017-12-01
142 Mazur, Stefan SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2464 = 2017-12-01
143 Bogosavljevic, Boban SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2509 0 2017-12-01
144 Irizanin, Radoje SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2394 0 2017-12-01
145 Yurtseven, Melih SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2366 0 2017-12-01
146 Kosic, Dragan SRB 3. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 [Valjevo] 2475 = 2017-12-01
147 Drabke, Lorenz Maximilian GER Oberliga Baden 2017/2018 October 2017 [various] 2453 1 2017-11-01
148 Breder, Dennis SUI Swiss Team Championship 2017 NLA round 8-9 [Geneva] 2474 = 2017-11-01
149 Kessler, Luca SUI Swiss Team Championship 2017 NLA round 8-9 [Geneva] 2411 = 2017-11-01
150 Pap, Misa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2505 = 2017-10-01
151 Jojua, Davit SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2590 = 2017-10-01
152 Zajic, Milan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2479 = 2017-10-01
153 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2479 = 2017-10-01
154 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2535 0 2017-10-01
155 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2607 0 2017-10-01
156 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2446 = 2017-10-01
157 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2500 1 2017-10-01
158 Fontaine, Robert SUI Swiss Team Championship 2017 NLA Round 6-7 [decentralised] 2558 0 2017-10-01
159 Zujev, Oleg SUI Swiss Team Championship 2017 NLA Round 6-7 [decentralised] 2360 1 2017-10-01
160 Farkas, Sandor I SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2110 = 2017-09-01
161 Vranic, Ljubomir SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2185 1 2017-09-01
162 Kovacs, Arthur Dr. SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2110 1 2017-09-01
163 Juhasz, Bencze SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2158 1 2017-09-01
164 Sredojevic, Ivan SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2355 = 2017-09-01
165 Farkas, Tibor SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2309 = 2017-09-01
166 Simonyi, Zoltan SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2188 0 2017-09-01
167 Yordanov, Lachezar SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2246 = 2017-09-01
168 Csikos, Mihaly SRB XXI Battle of Senta 1697 [Senta] 2110 1 2017-09-01
169 Charnushevich, Aliaksei SUI Swiss Team Championship 2017 NLA round 5 [decentralised] 2482 0 2017-07-01
170 Georgiadis, Nico SUI Swiss Team Championship 2017 NLA round 4 [decentralised] 2472 = 2017-06-01
171 Riand, Jean-Yves SUI Bundesturnier HT1 (2017) [Olten] 2116 1 2017-06-01
172 Mikavica, Mirko SUI Bundesturnier HT1 (2017) [Olten] 2163 1 2017-06-01
173 Kamber, Bruno SUI Bundesturnier HT1 (2017) [Olten] 2254 = 2017-06-01
174 Engelberts, Martijn SUI Bundesturnier HT1 (2017) [Olten] 2315 1 2017-06-01
175 Baenziger, Fabian SUI Bundesturnier HT1 (2017) [Olten] 2339 = 2017-06-01
176 Pikula, Dejan SUI Bundesturnier HT1 (2017) [Olten] 2452 = 2017-06-01
177 Laurent-Paoli, Pierre SUI Bundesturnier HT1 (2017) [Olten] 2284 1 2017-06-01
178 Hickl, Joerg SUI Swiss Team Championship 2017 NLA 2-3 [decentralised] 2558 1 2017-05-01
179 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2017 NLA 2-3 [decentralised] 2619 1 2017-05-01
180 Ider, Borya GER Oberliga Baden 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2453 = 2017-04-01
181 Huebner, Robert SUI Swiss Team Championship 2017 NLA 1 [decentralised] 2569 0 2017-04-01
182 Vonthron, Horst GER Oberliga Baden 2016/2017 January 2017 [Hamburg] 2373 = 2017-03-01
183 Jenal, Juerg SUI 40. Zuercher Weihnachtsopen Master [Zurich] 2115 1 2017-02-01
184 Yakimenko, Alexander A. SUI 40. Zuercher Weihnachtsopen Master [Zurich] 2230 = 2017-02-01
185 Florescu, Codrut-Constantin SUI 40. Zuercher Weihnachtsopen Master [Zurich] 2283 1 2017-02-01
186 Bartel, Mateusz SUI 40. Zuercher Weihnachtsopen Master [Zurich] 2641 0 2017-02-01
187 Arapovic, Vitomir SUI 40. Zuercher Weihnachtsopen Master [Zurich] 2322 1 2017-02-01
188 Borgo, Giulio SUI 40. Zuercher Weihnachtsopen Master [Zurich] 2356 = 2017-02-01
189 Benkovic, Petar SUI 40. Zuercher Weihnachtsopen Master [Zurich] 2424 = 2017-02-01
190 Halkias, Stelios GER Oberliga Baden 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2585 = 2017-01-01
191 Vincilov, Dusan SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2277 1 2016-12-01
192 Mandic, Milenko SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2103 1 2016-12-01
193 Grujic, Zoran SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2333 1 2016-12-01
194 Stanojevic, Branko SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2221 1 2016-12-01
195 Mastrapovic, Vladimir SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2289 1 2016-12-01
196 Bulajic, Ratko SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2331 1 2016-12-01
197 Strbac, Mladen SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2318 1 2016-12-01
198 Csonka, Balazs SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2398 = 2016-12-01
199 Varga, Zoltan SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2016 [Kac] 2418 = 2016-12-01
200 Gheorghiu, Florin SUI Swiss Team Championship NLA round 8-9 [Geneva] 2378 = 2016-11-01
201 Ovsejevitsch, Sergei SUI Swiss Team Championship NLA round 8-9 [Geneva] 2577 0 2016-11-01
202 Prusikin, Michael SUI Swiss Team Championship NLA round 6-7 [decentralised] 2530 = 2016-10-01
203 Georgiadis, Nico SUI Swiss Team Championship NLA round 6-7 [decentralised] 2474 = 2016-10-01
204 Kovacevic, Marko D SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2111 1 2016-09-01
205 Jovanovic, Sasa T SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2140 1 2016-09-01
206 Zivkovic, Marko SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2216 = 2016-09-01
207 Stankovic, Ivan G SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2259 = 2016-09-01
208 Skare, Goran SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2282 1 2016-09-01
209 Jakovljevic, Zivota SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2111 1 2016-09-01
210 Vucinic, Gojko SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2399 = 2016-09-01
211 Martic, Ivan SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2358 1 2016-09-01
212 Klasan, Vladimir SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2398 = 2016-09-01
213 Radovanovic, Nikola SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2394 = 2016-08-01
214 Nestorovic, Lazar SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2340 = 2016-08-01
215 Sredojevic, Ivan SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2361 = 2016-08-01
216 Fang, Yuxiang SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2494 = 2016-08-01
217 Vukic, Milan SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2391 1 2016-08-01
218 Stankovic, Milos SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2401 = 2016-08-01
219 Kostic, Vladimir G SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2371 1 2016-08-01
220 Lazov, Toni SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2336 = 2016-08-01
221 Milanovic, Slavisa SRB Memorijal Selimira Manojlovica 2016 [Valjevo] 2400 = 2016-08-01
222 Hickl, Joerg SUI Swiss Team Championship NLA round 4-5 [decentralised] 2558 = 2016-07-01
223 Edouard, Romain SUI Swiss Team Championship NLA round 4-5 [decentralised] 2648 = 2016-07-01
224 Zeller, Frank SUI Swiss Team Championship NLA Round 3 [decentralised] 2402 1 2016-06-01
225 Julmy, Sylvain SUI SGM 2015/16 (League 1+2) Round 7 [decentralised] 2108 1 2016-05-01
226 Kosteniuk, Alexandra SUI Swiss Team Championship NLA Round 2 [decentralised] 2557 = 2016-05-01
227 Vonthron, Horst GER Oberliga Baden 2015/16 round 8 [Baden] 2374 = 2016-04-01
228 Huebner, Robert SUI Swiss Team Championship NLA Round 1 [decentralised] 2583 = 2016-04-01
229 Pfrommer, Christoph GER Oberliga Baden 2015/16 rounds 5 - 6 [Baden] 2332 1 2016-03-01
230 Rosner, Jonas GER Oberliga Baden 2015/16 rounds 5 - 6 [Baden] 2372 1 2016-03-01
231 Riff, Jean-Noel SUI SGM 2015/16 (League 1+2) Round 5 [decentralised] 2505 = 2016-03-01
232 Riff, Jean-Noel GER Oberliga Baden 2015/16 round 7 [Baden] 2505 = 2016-03-01
233 Schweizer, Samuel SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2110 1 2016-02-01
234 Hugentobler, Patrik SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2188 1 2016-02-01
235 Todorovic, Nenad SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2314 1 2016-02-01
236 Dragnev, Valentin SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2356 = 2016-02-01
237 Dimitrov, Atanas SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2331 = 2016-02-01
238 Kheit, Wahbi SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2306 0 2016-02-01
239 Windelband, Jens SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2131 1 2016-02-01
240 Vulevic, Vjekoslav SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2268 0 2016-02-01
241 Duessel, Udo SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2175 1 2016-02-01
242 Metz, Hartmut SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2323 = 2016-02-01
243 Curien, Nicolas SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2199 1 2016-02-01
244 Starostits, Ilmars SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2422 1 2016-02-01
245 Naiditsch, Arkadij SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2696 = 2016-02-01
246 Rusev, Aleksandar SUI SGM 2015/16 (League 1+2) Round 3-4 [decentralised] 2303 1 2016-02-01
247 Stoeri, Simon SUI SGM 2015/16 (League 1+2) Round 3-4 [decentralised] 2225 1 2016-02-01
248 Schwing, Hans-Elmar SUI SGM 2015/16 (League 1+2) Round 2 [decentralised] 2269 = 2016-01-01
249 Miezis, Normunds GER Oberliga Baden 2015/16 round 4 [Baden] 2493 = 2016-01-01
250 Cabarkapa, Novak SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2377 = 2015-10-01
251 Zlatanovic, Boroljub SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2374 0 2015-10-01
252 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2436 0 2015-10-01
253 Roganovic, Milos SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2526 1 2015-10-01
254 Marcetic, Nikola SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2383 = 2015-10-01
255 Rajkovic, Mladen SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2248 = 2015-10-01
256 Vucinic, Gojko SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2302 = 2015-10-01
257 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2492 1 2015-10-01
258 Kojovic, Dragan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2394 0 2015-10-01
259 Sermier, Guillaume SUI Swiss Team Championship 2015 (League A,B,1) Round 6-7 [decentralised] 2395 1 2015-10-01
260 Sokolov, Andrei SUI Swiss Team Championship 2015 (League A,B,1) Round 6-7 [decentralised] 2522 = 2015-10-01
261 Filipovic, Branko GER Oberliga Baden 2015/16 round 1 [Baden] 2374 = 2015-10-01
262 Vozinaki, Anthi - Maria GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2153 1 2015-09-01
263 Anagnostopoulos, Konstantinos GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2153 = 2015-09-01
264 Stefanov, Evtim GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2153 1 2015-09-01
265 Goumas, Georgios GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2361 = 2015-09-01
266 Djukic, Sandra GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2168 1 2015-09-01
267 Kuprijanov, Anatoly GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2305 1 2015-09-01
268 Theodorou, Nikolas GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2338 1 2015-09-01
269 Rychagov, Andrey GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2556 = 2015-09-01
270 David, Alberto GRE 11th International Open of Gazi - Heraklion 2015 - A group [Gazi Heraklion] 2575 0 2015-09-01
271 Kazantzidis, Panagiotis GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2148 1 2015-09-01
272 Ladopoulos, Dimitrios GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2265 = 2015-09-01
273 Vafiadis, Kleanthis GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2296 1 2015-09-01
274 Cioara, Andrei-Nestor GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2417 = 2015-09-01
275 Theodorou, Nikolas GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2424 = 2015-09-01
276 Arnaudov, G. Petar GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2465 0 2015-09-01
277 Michelakos, Panagiotis GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2293 = 2015-09-01
278 Barseghyan, Harutyun GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2240 1 2015-09-01
279 Wallace, John Paul GRE 24th Open International Tournament of Kavala - Group A [Kavala] 2385 1 2015-09-01
280 Gaehwiler, Gabriel SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2342 1 2015-08-01
281 Paehtz, Thomas SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2388 = 2015-08-01
282 Raetsky, Alexander SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2405 = 2015-08-01
283 Portmann, Daniel SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2153 1 2015-08-01
284 Cherniaev, Alexander SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2483 = 2015-08-01
285 Filipovic, Branko SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2367 = 2015-08-01
286 Kelecevic, Nedeljko SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2254 1 2015-08-01
287 Kosteniuk, Alexandra SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2517 = 2015-08-01
288 Kaczmarczyk, Dennis SUI Swiss Championship National Tournament [Leukerbad] 2407 = 2015-08-01
289 Hickl, Joerg SUI Swiss Team Championship 2015 (League A,B,1) Round 3-5 [decentralised] 2549 = 2015-07-01
290 Prusikin, Michael SUI Swiss Team Championship 2015 (League A,B,1) Round 3-5 [decentralised] 2535 0 2015-07-01
291 Gheorghiu, Florin SUI Swiss Team Championship 2015 (League A,B,1) Round 1-3 [decentralised] 2375 = 2015-06-01
292 Huebner, Robert SUI Swiss Team Championship 2015 (League A,B,1) Round 1-3 [decentralised] 2596 1 2015-06-01
293 Pelletier, Yannick SUI Swiss Team Championship 2015 (League A,B,1) Round 1-3 [decentralised] 2568 1 2015-06-01
294 Ernst, Rolf SUI Bundesturnier Hauptturnier 1 [Munchenstein] 2153 1 2015-06-01
295 Bischofberger, Dario SUI Bundesturnier Hauptturnier 1 [Munchenstein] 2153 1 2015-06-01
296 Milosevic, Goran SUI Bundesturnier Hauptturnier 1 [Munchenstein] 2353 1 2015-06-01
297 Filipovic, Branko SUI Bundesturnier Hauptturnier 1 [Munchenstein] 2364 1 2015-06-01
298 Bauer, Christian SUI Bundesturnier Hauptturnier 1 [Munchenstein] 2624 = 2015-06-01
299 Lekic, Dusan SUI Bundesturnier Hauptturnier 1 [Munchenstein] 2418 = 2015-06-01
300 Pomini, Aurelien SUI Bundesturnier Hauptturnier 1 [Munchenstein] 2156 1 2015-06-01
301 Popovic, Dusan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2492 0 2015-06-01
302 Kojovic, Dragan SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2386 = 2015-06-01
303 Biljanic, Ljubomir SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2245 1 2015-06-01
304 Kovacevic, Sinisa SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2223 = 2015-06-01
305 Georgiadis, Nico UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2479 = 2015-05-01
306 Mayed, Alrashedi UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2158 1 2015-05-01
307 Mehar, Chinna Reddy C.h. UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2318 = 2015-05-01
308 Yousry, Salah UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2333 1 2015-05-01
309 Ivanisevic, Ivan UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2638 = 2015-05-01
310 Zhigalko, Sergei UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2657 = 2015-05-01
311 Das, Sayantan UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2439 0 2015-05-01
312 Yildiz, Betul Cemre UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2311 1 2015-05-01
313 Petrosyan, Manuel UAE 17th Dubai Open Chess Tournament 2015 [Dubai] 2427 = 2015-05-01
314 Moor, Roger SUI SGM 2014/15 - Bundesliga - Round 6-7 [decentralised] 2391 1 2015-04-01
315 Lutz, Bernhard SUI SGM 2014/15 - Bundesliga - Round 6-7 [decentralised] 2322 1 2015-04-01
316 Brunner, Nicolas GER 2. Bundesliga Sued 2014/15 round 8 [Hamburg] 2435 = 2015-04-01
317 Niklasch, Oliver GER 2. Bundesliga Sued 2014/15 rounds 6 - 7 [Hamburg] 2325 1 2015-03-01
318 Thingstad, Even NOR Norwegian Middle league East 2014-2015 1. division round 4-5 finish [Various] 2270 1 2015-03-01
319 Langmyhr, Tore NOR Norwegian Middle league East 2014-2015 1. division round 4-5 finish [Various] 2150 1 2015-03-01
320 Simon, Ralf-Axel SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2157 1 2015-02-01
321 Fuchs, Judith SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2278 1 2015-02-01
322 Friedrich, Norbert SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2327 1 2015-02-01
323 Moroni, Luca Jr SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2321 = 2015-02-01
324 Hansen, Torbjorn Ringdal SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2470 = 2015-02-01
325 Kurmann, Oliver SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2426 = 2015-02-01
326 Corvi, Marco SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2222 = 2015-02-01
327 Salvesen, Oyvind NOR Norwegian Middle league East 2014-2015 1. division round 3 [Various] 2157 1 2015-02-01
328 Gerber, Richard SUI SGM 2014/15 - Bundesliga - Round 4 [decentralised] 2358 1 2015-02-01
329 Ginsburg, Gennadi GER 2. Bundesliga Sued 2014/15 round 5 [Hamburg] 2502 0 2015-02-01
330 Milosevic, Slavisa SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2233 1 2015-01-01
331 Pavlovic, Milos SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2472 = 2015-01-01
332 Ivanisevic, Ivan SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2622 1 2015-01-01
333 Jovanovic, Dusan D SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2413 = 2015-01-01
334 Stamenkovic, Aleksandar SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2310 1 2015-01-01
335 Radovanovic, Nikola SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2340 1 2015-01-01
336 Vujasinovic, Mihajlo SRB Kup Svetozara Gligorica 2014 [Kragujevac] 2147 1 2015-01-01
337 Buhmann, Rainer SUI SGM 2014/15 - Bundesliga - Round 1-2 [decentralised] 2601 = 2014-12-01
338 Heimann, Andreas GER 2. Bundesliga Sued 2014/15 round 3 [Hamburg] 2538 = 2014-12-01
339 Bruaset, Eivind NOR Hell Grand Prix 2014 [Stjrdal] 2141 1 2014-12-01
340 Tofte, Sondre Waage NOR Hell Grand Prix 2014 [Stjrdal] 2207 1 2014-12-01
341 Madland, Kristoffer NOR Hell Grand Prix 2014 [Stjrdal] 2141 1 2014-12-01
342 Lovik, Lasse Ostebo NOR Hell Grand Prix 2014 [Stjrdal] 2335 1 2014-12-01
343 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B) Round 8-9 [decentralised] 2637 = 2014-11-01
344 Cvitan, Ognjen SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B) Round 8-9 [decentralised] 2539 = 2014-11-01
345 Tarlev, Konstantin GER 2. Bundesliga Sued 2014/15 round 2 [Hamburg] 2557 = 2014-11-01
346 Pezelj, Novak SRB Serbian League 2014 [Palic] 2410 = 2014-10-01
347 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2457 1 2014-10-01
348 Zontakh, Andrey SRB Serbian League 2014 [Palic] 2538 = 2014-10-01
349 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2014 [Palic] 2554 = 2014-10-01
350 Vojinovic, Goran SRB Serbian League 2014 [Palic] 2466 0 2014-10-01
351 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2486 0 2014-10-01
352 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2613 = 2014-10-01
353 Mantovani, Renzo SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B,1) Round 6-7 [decentralised] 2325 1 2014-10-01
354 Forster, Richard SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B,1) Round 6-7 [decentralised] 2450 = 2014-10-01
355 Bischofberger, Dario SUI 2. Zuger Schachopen [Zug] 2147 1 2014-10-01
356 Bender, Dirk SUI 2. Zuger Schachopen [Zug] 2147 1 2014-10-01
357 Stankovic, Zeljko SUI 2. Zuger Schachopen [Zug] 2224 = 2014-10-01
358 Lustenberger, Josef SUI 2. Zuger Schachopen [Zug] 2147 1 2014-10-01
359 Wyss, Jonas SUI 2. Zuger Schachopen [Zug] 2270 1 2014-10-01
360 Kurmann, Oliver SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B,1) Round 5 [decentralised] 2422 = 2014-08-01
361 Schaffner, David SUI Bundesturnier 2014 - HT1 [Olten] 2158 1 2014-07-01
362 Wirz, Heinz SUI Bundesturnier 2014 - HT1 [Olten] 2158 1 2014-07-01
363 Kamber, Bruno SUI Bundesturnier 2014 - HT1 [Olten] 2272 1 2014-07-01
364 Bondar, Yevgen SUI Bundesturnier 2014 - HT1 [Olten] 2380 1 2014-07-01
365 Georgiadis, Nico SUI Bundesturnier 2014 - HT1 [Olten] 2446 = 2014-07-01
366 Hajnal, Zoltan SUI Bundesturnier 2014 - HT1 [Olten] 2367 1 2014-07-01
367 Ovseyevych, Sergey SUI Bundesturnier 2014 - HT1 [Olten] 2586 = 2014-07-01
368 Mettraux, Jean SUI Open de Neuchatel 2014 [Neuchatel] 2153 1 2014-07-01
369 Wenger, Lucas SUI Open de Neuchatel 2014 [Neuchatel] 2153 = 2014-07-01
370 Gendre, Stephane SUI Open de Neuchatel 2014 [Neuchatel] 2153 = 2014-07-01
371 Janko, Michel SUI Open de Neuchatel 2014 [Neuchatel] 2153 = 2014-07-01
372 Duruz, Noe SUI Open de Neuchatel 2014 [Neuchatel] 2153 1 2014-07-01
373 Unternaehrer, Nicolas SUI Open de Neuchatel 2014 [Neuchatel] 2153 1 2014-07-01
374 Bex, Pierre-Alain SUI Open de Neuchatel 2014 [Neuchatel] 2246 1 2014-07-01
375 Klauser, Markus SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B,1) Round 4 [decentralised] 2384 = 2014-07-01
376 Poetsch, Hagen GER 2. Bundesliga Sued 2013/14 round 9 and tiebreaks [Germany] 2482 = 2014-06-01
377 Preissmann, Emmanuel SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B,1) Round 3 [decentralised] 2248 = 2014-06-01
378 Siebrecht, Sebastian SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B,1) Round 2 [decentralised] 2492 = 2014-05-01
379 Georgiadis, Nico UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2421 = 2014-05-01
380 Partac, Elena UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2168 1 2014-05-01
381 Gameel, Mohamed UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2216 = 2014-05-01
382 Mohannad, Farhan UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2313 = 2014-05-01
383 Abhishek, Kelkar UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2300 = 2014-05-01
384 Deshpande, Aniruddha UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2287 1 2014-05-01
385 Nezad, Husein Aziz UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2366 1 2014-05-01
386 Kuzubov, Yuriy UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2639 0 2014-05-01
387 Isaev, Jamshed UAE 16th Dubai Open Chess CH. 2014 [Dubai] 2331 1 2014-05-01
388 Muheim, Lukas SUI SGM 2013/14 - League 1+2 (Round 7) [decentralised] 2309 = 2014-04-01
389 Istratescu, Andrei SUI Swiss Team Championship 2014 (League A,B,1) Round 1 [decentralised] 2672 1 2014-04-01
390 Milchev, Nikolay FRA Team 2014 - Nationale 1 - R7-9 [FRANCE] 2457 = 2014-03-01
391 Modler, Andreas, Dr. SUI SGM 2013/14 - League 1+2 (Round 5+6) [decentralised] 2291 1 2014-03-01
392 Fend, Juergen SUI SGM 2013/14 - League 1+2 (Round 5+6) [decentralised] 2275 1 2014-03-01
393 Ginsburg, Gennadi GER 2. Bundesliga Sued 2013/2014 rounds 6 - 7 [Hamburg] 2511 1 2014-03-01
394 Wirig, Anthony GER 2. Bundesliga Sued 2013/2014 rounds 6 - 7 [Hamburg] 2490 = 2014-03-01
395 Prunescu, Claudiu SUI SGM 2013/14 - League 1+2 (Round 4) [decentralised] 2257 1 2014-02-01
396 Oberhofer, Andre GER 2. Bundeslige Sued 2013/14 round 5 [Germany] 2346 1 2014-02-01
397 Studer, Noel SUI SGM 2013/14 - League 1+2 (Round 1-2) [decentralised] 2354 = 2014-01-01
398 Hautot, Stephane FRA Team 2014 - Nationale 1 - R3-6 [FRANCE] 2379 = 2014-01-01
399 Petkov, Vladimir FRA Team 2014 - Nationale 1 - R3-6 [FRANCE] 2570 = 2014-01-01
400 Mancini, Mario FRA Team 2014 - Nationale 1 - R3-6 [FRANCE] 2211 1 2014-01-01
401 Drabke, Lorenz Maximilian SUI SGM 2013/14 - League 1+2 (Round 3) [decentralised] 2455 = 2014-01-01
402 Dausch, Rene GER 2. Bundesliga Sued 2013/14 rounds 2 and 3 [Germany] 2355 1 2013-12-01
403 Sedina, Elena SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2349 1 2013-11-01
404 Buhmann, Rainer SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2593 0 2013-11-01
405 Bindrich, Falko SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2559 = 2013-11-01
406 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2633 = 2013-11-01
407 Istratescu, Andrei SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2651 0 2013-11-01
408 Renet, Olivier SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2469 = 2013-11-01
409 Forster, Richard SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2451 = 2013-11-01
410 Gaehler, Marco SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2303 1 2013-11-01
411 Knoedler, Dieter, Dr. SUI Swiss Team Championship 2013 (A,B,I) - Round 1-9[SUI] 2344 1 2013-11-01
412 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2493 1 2013-10-01
413 Solak, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2592 = 2013-10-01
414 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2649 = 2013-10-01
415 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2480 = 2013-10-01
416 Blagojevic, Dragisa SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2529 = 2013-10-01
417 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2493 = 2013-10-01
418 Spasov, Vasil SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2573 = 2013-10-01
419 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2464 = 2013-10-01
420 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2393 1 2013-10-01
421 Djukic, Nikola SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2551 0 2013-10-01
422 Salzgeber, Frank SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2186 = 2013-08-01
423 Meylan, Andre SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2165 1 2013-08-01
424 Burnier, David SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2347 1 2013-08-01
425 Gerber, Richard SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2416 1 2013-08-01
426 Huss, Andreas SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2346 = 2013-08-01
427 Bauer, Christian SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2619 = 2013-08-01
428 Klauser, Markus SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2360 1 2013-08-01
429 Miezis, Normunds SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2549 = 2013-08-01
430 Raetsky, Alexander SUI Swiss Championship 2013 HT 1 [Graechen] 2412 = 2013-08-01
431 Delacroix, Jean-Daniel SUI Tournoi de Printemps Maitres [Sion] 2171 1 2013-07-01
432 Patuzzo, Fabrizio SUI Tournoi de Printemps Maitres [Sion] 2297 = 2013-07-01
433 Nueesch, Gerard SUI Tournoi de Printemps Maitres [Sion] 2371 1 2013-07-01
434 Perruchoud, Pierre SUI Tournoi de Printemps Maitres [Sion] 2171 1 2013-07-01
435 McGlew, Gerard SUI Open de Neuchatel 2013 [Neuchatel] 2165 1 2013-06-01
436 Belaz, Christian SUI Open de Neuchatel 2013 [Neuchatel] 2165 1 2013-06-01
437 Schmidt, Ralf SUI Open de Neuchatel 2013 [Neuchatel] 2165 1 2013-06-01
438 Borsos, Bogdan SUI Open de Neuchatel 2013 [Neuchatel] 2270 = 2013-06-01
439 Turdyev, Anvar SUI Open de Neuchatel 2013 [Neuchatel] 2366 1 2013-06-01
440 Benkovic, Petar SUI Open de Neuchatel 2013 [Neuchatel] 2417 = 2013-06-01
441 Miezis, Normunds SUI Open de Neuchatel 2013 [Neuchatel] 2543 = 2013-06-01
442 Rosner, Jonas GER Oberliga Baden 2012/2013 [Baden-Baden] 2314 1 2013-05-01
443 Heinz, Timothee GER Oberliga Baden 2012/2013 [Baden-Baden] 2333 1 2013-05-01
444 Klauser, Markus SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2378 = 2013-05-01
445 Kuehn, Peter, Dr. SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2384 = 2013-05-01
446 Grandadam, Nicolas SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2321 = 2013-05-01
447 Modler, Andreas, Dr. SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2277 1 2013-05-01
448 Moor, Olivier SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2381 = 2013-05-01
449 Hasenohr, Benedict SUI SGM 2012/13 (League 1 + 2) Round 1-7 + tiebreak [SUI] 2196 1 2013-05-01
450 Kulaots, Kaido FRA Team 2013 - Nationale 1 - R10-11 [FRANCE] 2582 0 2013-05-01
451 Vallin, Guillaume FRA Team 2013 - Nationale 1 - R10-11 [FRANCE] 2425 1 2013-05-01
452 Cecconi, Giovanni A SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2166 1 2013-02-01
453 Seps, Monika SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2259 1 2013-02-01
454 Hoang, Harry SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2166 1 2013-02-01
455 Baramidze, David SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2615 = 2013-02-01
456 Shirov, Alexei SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2708 = 2013-02-01
457 Pelletier, Yannick SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2604 = 2013-02-01
458 Melkumyan, Hrant SUI 36. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2649 0 2013-02-01
459 Chabanon, Jean-Luc FRA Team 2013 - Nationale 1 - R5-6 [FRANCE] 2470 1 2013-01-01
460 Kveinys, Aloyzas FRA Team 2013 - Nationale 1 - R5-6 [FRANCE] 2526 = 2013-01-01
461 Lerch, Patrice FRA Team 2013 - Nationale 1 - R1-2 [FRANCE] 2376 = 2012-12-01
462 Fejzullahu, Afrim SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2325 1 2012-11-01
463 Jussupow, Artur SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2578 = 2012-11-01
464 Riff, Jean-Noel SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2509 = 2012-11-01
465 Bindrich, Falko SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2542 0 2012-11-01
466 Miralles, Gilles SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2471 1 2012-11-01
467 Fressinet, Laurent SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2693 0 2012-11-01
468 Prusikin, Michael SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2545 1 2012-11-01
469 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2679 = 2012-11-01
470 Milov, Vadim SUI Swiss Team Championship 2012 (A,B,I) - Round 1-9 [decentralised] 2653 = 2012-11-01
471 Milanovic, Slavisa SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2426 = 2012-11-01
472 Atalik, Suat SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2603 0 2012-11-01
473 Chatalbashev, Boris SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2549 0 2012-11-01
474 Milenkovic, Mladen SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2404 1 2012-11-01
475 Kasparov, Sergey SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2482 = 2012-11-01
476 Rusev, Krasimir SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2544 = 2012-11-01
477 Petkov, Vladimir SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2522 1 2012-11-01
478 Pap, Gyula SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2569 0 2012-11-01
479 Pantelic, Sasa SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2328 1 2012-11-01
480 Djukic, Zeljko SRB 1st League CS 2012 [Vrnjacka Banja] 2405 1 2012-11-01
481 Matthiesen, Martin ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2290 1 2012-07-01
482 Mascaro March, Pedro ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2402 1 2012-07-01
483 Khamrakulov, Ibragim S. ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2519 = 2012-07-01
484 Ninov, Nikolai ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2509 = 2012-07-01
485 Illner, Achim, Dr. ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2389 1 2012-07-01
486 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2248 1 2012-07-01
487 Kalegin, Evgenij ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2479 = 2012-07-01
488 Teran Alvarez, Ismael ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2410 = 2012-07-01
489 Burmakin, Vladimir ESP Magistral GM abril 2012 fbe Winterchess [Mallorca] 2592 = 2012-07-01
490 Onkoud, Abdelaziz FRA Team 2012 - Nationale 2 - R10-11 [FRANCE] 2386 1 2012-07-01
491 Fayard, Alain FRA Team 2012 - Nationale 2 - R10-11 [FRANCE] 2229 1 2012-07-01
492 Deschenaux, Bernard SUI Bundesturnier 2012 - HT1 [Fribourg] 2160 1 2012-07-01
493 Leutwyler, Martin SUI Bundesturnier 2012 - HT1 [Fribourg] 2187 1 2012-07-01
494 Kamber, Bruno SUI Bundesturnier 2012 - HT1 [Fribourg] 2286 = 2012-07-01
495 Schaerer, Julian SUI Bundesturnier 2012 - HT1 [Fribourg] 2264 1 2012-07-01
496 Huss, Andreas SUI Bundesturnier 2012 - HT1 [Fribourg] 2310 1 2012-07-01
497 Studer, Noel SUI Bundesturnier 2012 - HT1 [Fribourg] 2236 1 2012-07-01
498 Filipovic, Branko SUI Bundesturnier 2012 - HT1 [Fribourg] 2387 = 2012-07-01
499 Hansen, Pal Andreas NOR Norwegian Team Championship 2012 [Fagernes] 2160 1 2012-07-01
500 Haugli, Petter NOR Norwegian Team Championship 2012 [Fagernes] 2305 1 2012-07-01
501 Rundgren, Anders NOR Norwegian Team Championship 2012 [Fagernes] 2160 1 2012-07-01
502 Johansen, Paul NOR Norwegian Team Championship 2012 [Fagernes] 2160 1 2012-07-01
503 Philippe, Christophe GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Sued [Hamburg] 2413 = 2012-05-01
504 Balcerak, Jakob GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Sued [Hamburg] 2447 = 2012-05-01
505 Spirin, Oleg GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Sued [Hamburg] 2493 0 2012-05-01
506 Dinger, Florian GER Mannschaftsmeisterschaft 2.Bundesliga Sued [Hamburg] 2366 1 2012-05-01
507 Kuehn, Peter, Dr. SUI SGM 2011/12 (League 1 + 2) Round 1-7 [decentralised] 2397 = 2012-05-01
508 Georges, Sacha SUI SGM 2011/12 (League 1 + 2) Round 1-7 [decentralised] 2237 1 2012-05-01
509 Jussupow, Artur SUI SGM 2011/12 (League 1 + 2) Round 1-7 [decentralised] 2569 = 2012-05-01
510 Miralles, Gilles SUI SGM 2011/12 (League 1 + 2) Round 1-7 [decentralised] 2471 = 2012-05-01
511 Vinke, Andreas FRA Team 2012 - Nationale 2 - R8-9 [FRANCE] 2218 0 2012-05-01
512 Scherer, Max FRA Team 2012 - Nationale 2 - R8-9 [FRANCE] 2239 1 2012-05-01
513 Zichanowicz, Mark SUI Zurich Weihnachtsopen [Zurich] 2191 1 2012-03-01
514 Gaehwiler, Gabriel SUI Zurich Weihnachtsopen [Zurich] 2244 = 2012-03-01
515 Moor, Olivier SUI Zurich Weihnachtsopen [Zurich] 2370 = 2012-03-01
516 Cherednichenko, Svetlana SUI Zurich Weihnachtsopen [Zurich] 2261 1 2012-03-01
517 Sanikidze, Tornike SUI Zurich Weihnachtsopen [Zurich] 2531 = 2012-03-01
518 Zude, Arno SUI Zurich Weihnachtsopen [Zurich] 2422 = 2012-03-01
519 Papa, Severin SUI Zurich Weihnachtsopen [Zurich] 2392 = 2012-03-01
520 Le Corre, Benjamin FRA Team 2012 - Nationale 2 - R5-7 [FRANCE] 2312 1 2012-03-01
521 Damljanovic, Branko MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2607 = 2012-01-01
522 Kovacevic, Aleksandar MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2568 = 2012-01-01
523 Georgiev, Kiril MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2664 0 2012-01-01
524 Perunovic, Milos MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2576 = 2012-01-01
525 Vuckovic, Bojan MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2623 = 2012-01-01
526 Arsovic, Goran MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2409 = 2012-01-01
527 Monsoy, Arild NOR Knut Brokstads Memorial A [Trondheim] 2181 1 2012-01-01
528 Kristiansen, Willy NOR Knut Brokstads Memorial A [Trondheim] 2181 1 2012-01-01
529 Ninov, Nikolai NOR Knut Brokstads Memorial A [Trondheim] 2512 = 2012-01-01
530 Hansen, Pal Andreas NOR Knut Brokstads Memorial A [Trondheim] 2181 1 2012-01-01
531 Madland, Kristoffer NOR Knut Brokstads Memorial A [Trondheim] 2181 1 2012-01-01
532 Calistri, Tristan FRA Team 2012 - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2387 = 2012-01-01
533 Benoit, Michel FRA Team 2012 - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2195 1 2012-01-01
534 Mohebbi, Jafar FRA Team 2012 - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2296 1 2012-01-01
535 Forster, Richard SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2456 1 2011-11-01
536 Pelletier, Yannick SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2586 1 2011-11-01
537 Hochstrasser, Michael SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2368 = 2011-11-01
538 Charnushevich, Aliaksei SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2505 = 2011-11-01
539 Riff, Jean-Noel SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2505 1 2011-11-01
540 Renet, Olivier SUI Swiss Team Championship SMM 2011 [SUI] 2499 = 2011-11-01
541 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2566 = 2011-11-01
542 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2548 = 2011-11-01
543 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2503 0 2011-11-01
544 Strikovic, Aleksa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2573 1 2011-11-01
545 Zivkovic, Ivan B SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2367 1 2011-11-01
546 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2495 = 2011-11-01
547 Solak, Dragan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2598 = 2011-11-01
548 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2475 1 2011-11-01
549 Paci, Nicolas SUI 20. Open International de Martigny [Martigny] 2191 1 2011-09-01
550 Mauron, Pierre SUI 20. Open International de Martigny [Martigny] 2191 1 2011-09-01
551 Brendel, Oliver SUI 20. Open International de Martigny [Martigny] 2380 = 2011-09-01
552 Rindlisbacher, Lars SUI 20. Open International de Martigny [Martigny] 2245 1 2011-09-01
553 Neelotpal, Das SUI 20. Open International de Martigny [Martigny] 2453 = 2011-09-01
554 Arnaudov, G Petar SUI 20. Open International de Martigny [Martigny] 2439 1 2011-09-01
555 Huss, Andreas SUI 20. Open International de Martigny [Martigny] 2311 = 2011-09-01
556 Mitkov, Marjan MKD XX Team Championship of Macedonia [Struga] 2363 = 2011-09-01
557 Menkinoski, Riste MKD XX Team Championship of Macedonia [Struga] 2345 = 2011-09-01
558 Stojanovski, Icko MKD XX Team Championship of Macedonia [Struga] 2258 1 2011-09-01
559 Simeonov, Stefan MKD XX Team Championship of Macedonia [Struga] 2357 1 2011-09-01
560 Ilic, Zoran MKD XX Team Championship of Macedonia [Struga] 2257 = 2011-09-01
561 Nedev, Trajko MKD XX Team Championship of Macedonia [Struga] 2491 = 2011-09-01
562 Lazarev, Vladimir SUI SGM 2010/11 (League 1+2) [SUI] 2432 = 2011-07-01
563 Lutz, Bernhard SUI SGM 2010/11 (League 1+2) [SUI] 2295 1 2011-07-01
564 Rau, Hannes SUI SGM 2010/11 (League 1+2) [SUI] 2459 1 2011-07-01
565 Patuzzo, Fabrizio SUI SGM 2010/11 (League 1+2) [SUI] 2261 1 2011-07-01
566 Gaehler, Marco SUI SGM 2010/11 (League 1+2) [SUI] 2319 1 2011-07-01
567 Strugnell, Carl FRA Team - Nationale 2 - R10-11 [FRA] 2275 1 2011-07-01
568 Esprit, Yohann FRA Team - Nationale 2 - R10-11 [FRA] 2249 1 2011-07-01
569 Popovic, Aleksandar M SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2324 1 2011-07-01
570 Markus, Robert SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2629 1 2011-07-01
571 Vuckovic, Bojan SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2617 0 2011-07-01
572 Milenkovic, Mladen SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2405 1 2011-07-01
573 Delchev, Aleksander SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2619 = 2011-07-01
574 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2648 = 2011-07-01
575 Pavlovic, Milos SRB Serbian Cup 2011 [Valjevo] 2537 = 2011-07-01
576 Buergy, Ivo SUI Bundesturnier 2011 HT1 [Olten] 2174 1 2011-07-01
577 Rindlisbacher, Lars SUI Bundesturnier 2011 HT1 [Olten] 2226 = 2011-07-01
578 Lumsdon, Andrew SUI Bundesturnier 2011 HT1 [Olten] 2174 1 2011-07-01
579 Gloor, Roger SUI Bundesturnier 2011 HT1 [Olten] 2232 1 2011-07-01
580 Filipovic, Branko SUI Bundesturnier 2011 HT1 [Olten] 2409 1 2011-07-01
581 Georgiadis, Nico SUI Bundesturnier 2011 HT1 [Olten] 2280 = 2011-07-01
582 Schaufelberger, Heinz SUI Bundesturnier 2011 HT1 [Olten] 2291 1 2011-07-01
583 Bonferroni, Carlo SUI Open de Neuchatel [Neuchatel] 2174 1 2011-07-01
584 Wiesmann, Dominique SUI Open de Neuchatel [Neuchatel] 2174 1 2011-07-01
585 Potterat, Marc SUI Open de Neuchatel [Neuchatel] 2174 1 2011-07-01
586 Vesin, Jean-Robert SUI Open de Neuchatel [Neuchatel] 2248 1 2011-07-01
587 Preissmann, Emmanuel SUI Open de Neuchatel [Neuchatel] 2308 = 2011-07-01
588 Midoux, Sebastien SUI Open de Neuchatel [Neuchatel] 2276 1 2011-07-01
589 Ulibin, Mikhail SUI Open de Neuchatel [Neuchatel] 2532 = 2011-07-01
590 Raupp, Thomas GER Oberliga Baden [Baden] 2325 1 2011-05-01
591 Wirthensohn, Heinz GER Oberliga Baden [Baden] 2400 = 2011-05-01
592 Schwierskott, Marc Dr. GER Oberliga Baden [Baden] 2228 1 2011-05-01
593 Roos, Daniel GER Oberliga Baden [Baden] 2401 1 2011-05-01
594 Berczes, Csaba GER Oberliga Baden [Baden] 2402 = 2011-05-01
595 Nippgen, Georg GER Oberliga Baden [Baden] 2250 = 2011-05-01
596 Tisdall, Jonathan D NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2420 1 2011-05-01
597 Miezis, Normunds NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2547 0 2011-05-01
598 Tjomsland, Stig NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2347 1 2011-05-01
599 Lie, Espen NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2455 1 2011-05-01
600 Gullaksen, Eirik NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2364 = 2011-05-01
601 Hole, Oystein NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2380 1 2011-05-01
602 Hansen, Torbjorn Ringdal NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2439 = 2011-05-01
603 Harestad, Hans Krogh NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2265 1 2011-05-01
604 Johannessen, Leif Erlend NOR Norwegian Premier League 2011 [Oslo] 2514 1 2011-05-01
605 Schwalfenberg, Joerg FRA Team - Nationale 2 - R8-9 [FRANCE] 2339 = 2011-05-01
606 Medici, Simone SUI V New-Open di Lugano 2011 [Lugano] 2168 1 2011-05-01
607 Botta, Gabriele SUI V New-Open di Lugano 2011 [Lugano] 2268 1 2011-05-01
608 Stella, Andrea SUI V New-Open di Lugano 2011 [Lugano] 2364 1 2011-05-01
609 Hajnal, Zoltan SUI V New-Open di Lugano 2011 [Lugano] 2403 1 2011-05-01
610 Okhotnik, Vladimir SUI V New-Open di Lugano 2011 [Lugano] 2458 = 2011-05-01
611 Galyas, Miklos SUI V New-Open di Lugano 2011 [Lugano] 2462 = 2011-05-01
612 Weiler, Dieter SUI 34. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2182 1 2011-03-01
613 Nemcova, Katerina SUI 34. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2287 1 2011-03-01
614 Hirneise, Tobias SUI 34. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2427 = 2011-03-01
615 Klauser, Markus SUI 34. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2372 = 2011-03-01
616 Zozulia, Anna SUI 34. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2346 = 2011-03-01
617 Jaracz, Barbara SUI 34. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2274 = 2011-03-01
618 Grandadam, Patrik SUI 34. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2189 1 2011-03-01
619 Haener, Philipp SUI Hilton Schachfestival Masters [BASEL] 2180 1 2011-03-01
620 Zozulia, Anna SUI Hilton Schachfestival Masters [BASEL] 2347 1 2011-03-01
621 Bacrot, Etienne SUI Hilton Schachfestival Masters [BASEL] 2723 = 2011-03-01
622 Mirzoev, Azer SUI Hilton Schachfestival Masters [BASEL] 2563 = 2011-03-01
623 Abbasov, Farid SUI Hilton Schachfestival Masters [BASEL] 2537 0 2011-03-01
624 Liepold, Stefan SUI Hilton Schachfestival Masters [BASEL] 2254 1 2011-03-01
625 Filipovic, Branko SUI Hilton Schachfestival Masters [BASEL] 2413 1 2011-03-01
626 Gurevich, Vladimir FRA Team - Nationale 2 - R5-7 [FRANCE] 2467 = 2011-03-01
627 Goldenberg, Richard FRA Team - Nationale 2 - R5-7 [FRANCE] 2329 1 2011-03-01
628 Duessel, Udo SUI Swiss Team Championship SMM 2010 [decentralised] 2288 1 2011-01-01
629 Hasenohr, Benedict SUI Swiss Team Championship SMM 2010 [decentralised] 2188 = 2011-01-01
630 Zeller, Frank SUI Swiss Team Championship SMM 2010 [decentralised] 2415 1 2011-01-01
631 Haas, Carmi SUI Swiss Team Championship SMM 2010 [decentralised] 2255 = 2011-01-01
632 Fressinet, Laurent SUI Swiss Team Championship SMM 2010 [decentralised] 2670 = 2011-01-01
633 Gaustad, Erlend NOR Knut Brokstads Memorial 2010 [Trondheim] 2161 1 2011-01-01
634 Evensen, Tom R NOR Knut Brokstads Memorial 2010 [Trondheim] 2161 1 2011-01-01
635 Langmyhr, Tore NOR Knut Brokstads Memorial 2010 [Trondheim] 2161 1 2011-01-01
636 Ninov, Nikolay NOR Knut Brokstads Memorial 2010 [Trondheim] 2519 = 2011-01-01
637 Becking, Stephan FRA Team - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2405 1 2011-01-01
638 Schwing, Hans-Elmar FRA Team - Nationale 2 - R2-4 [FRANCE] 2299 = 2011-01-01
639 Raselli, Claudio SUI Weekend CHessOPEN [Lugano] 2182 1 2011-01-01
640 Boschetti, Claudio SUI Weekend CHessOPEN [Lugano] 2182 1 2011-01-01
641 Salvetti, Alec SUI Weekend CHessOPEN [Lugano] 2280 1 2011-01-01
642 Spirin, Oleg SUI Weekend CHessOPEN [Lugano] 2464 = 2011-01-01
643 Nabavi, Parwis SUI Weekend CHessOPEN [Lugano] 2260 1 2011-01-01
644 Bozinovic, Boban SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2182 1 2011-01-01
645 Sarenac, David SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2265 1 2011-01-01
646 Dragomirescu, Robin-Alexandru SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2411 1 2011-01-01
647 Blagojevic, Dragisa SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2482 = 2011-01-01
648 Lajthajm, Borko SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2479 = 2011-01-01
649 Abramovic, Bosko SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2461 = 2011-01-01
650 Pikula, Dejan SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2533 = 2011-01-01
651 Pantelic, Sasa SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2382 1 2011-01-01
652 Stojanovic, Dalibor SRB XXIII Belgrade Trophy 2010 [Belgrade, Obrenovac] 2496 = 2011-01-01
653 Galyas, Miklos SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2485 = 2011-01-01
654 Paleologu, Vladimir SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2193 1 2011-01-01
655 Nuri, Kambez SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2280 = 2011-01-01
656 Salvetti, Alec SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2280 1 2011-01-01
657 Luciani, Valerio SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2211 1 2011-01-01
658 Herman, Matthew J SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2182 0 2011-01-01
659 Izsak, Gyula SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2472 = 2011-01-01
660 Ranieri, Fabrizio SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2256 1 2011-01-01
661 Joksic, Sinisa SUI Ascona CHessFESTIVAL 1 [Ascona] 2269 1 2011-01-01
662 Borin, Fabio SUI Weekend CHessOPEN [Ascona] 2182 1 2011-01-01
663 Salvetti, Alec SUI Weekend CHessOPEN [Ascona] 2280 = 2011-01-01
664 Kelecevic, Nedeljko SUI Weekend CHessOPEN [Ascona] 2273 1 2011-01-01
665 Hajnal, Zoltan SUI Weekend CHessOPEN [Ascona] 2391 = 2011-01-01
666 Medici, Simone SUI Weekend CHessOPEN [Ascona] 2182 1 2011-01-01
667 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2611 = 2010-11-01
668 Rapport, Richard SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2534 = 2010-11-01
669 Markus, Robert SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2616 = 2010-11-01
670 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2535 = 2010-11-01
671 Todorovic, Goran N SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2398 1 2010-11-01
672 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2491 1 2010-11-01
673 Halkias, Stelios SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2588 1 2010-11-01
674 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2505 1 2010-11-01
675 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2553 1 2010-11-01
676 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2623 = 2010-11-01
677 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2558 0 2010-11-01
678 Werner, Clemens FRA Team - Nationale 2 - R1 [FRANCE] 2334 1 2010-11-01
679 Strohhaeker, Raoul FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2432 = 2010-09-01
680 Georgiev, Vladimir FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2567 = 2010-09-01
681 Pogonina, Natalija FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2501 1 2010-09-01
682 Kurmann, Oliver FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2443 = 2010-09-01
683 Riff, Jean-Noel FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2499 = 2010-09-01
684 Rusev, Krasimir FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2553 = 2010-09-01
685 Roser, Kevin FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2429 = 2010-09-01
686 Gozzoli, Yannick FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2524 = 2010-09-01
687 Wirig, Anthony FRA Festival de Mulhouse - GM [Sausheim] 2491 = 2010-09-01
688 Arsovic, Zoran MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2446 = 2010-09-01
689 Chatalbashev, Boris MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2613 1 2010-09-01
690 Kovacevic, Aleksandar MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2581 = 2010-09-01
691 Markus, Robert MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2616 = 2010-09-01
692 Pikula, Dejan MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2547 = 2010-09-01
693 Lajthajm, Borko MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2493 1 2010-09-01
694 Georgiev, Kiril MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2675 = 2010-09-01
695 Ivanovic, Bozidar MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2410 = 2010-09-01
696 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2557 = 2010-09-01
697 Schaufelberger, Heinz SUI SGM 2010 (League 1 & 2) [decentralised] 2282 = 2010-07-01
698 Gaehler, Marco SUI SGM 2010 (League 1 & 2) [decentralised] 2261 1 2010-07-01
699 Hohler, Peter SUI SGM 2010 (League 1 & 2) [decentralised] 2200 1 2010-07-01
700 Prusikin, Michael SUI SGM 2010 (League 1 & 2) [decentralised] 2537 = 2010-07-01
701 Kelecevic, Nedeljko SUI SGM 2010 (League 1 & 2) [decentralised] 2294 = 2010-07-01
702 Scherer, Max SUI SGM 2010 (League 1 & 2) [decentralised] 2264 1 2010-07-01
703 Stankovic, Milos SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2325 = 2010-07-01
704 Brenjo, Slavisa SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2522 = 2010-07-01
705 Martinovic, Slobodan SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2421 = 2010-07-01
706 Nevednichy, Vladislav SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2560 0 2010-07-01
707 Milenkovic, Mladen SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2371 = 2010-07-01
708 Ristic, Nenad SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2410 = 2010-07-01
709 Skembris, Spyridon GER Oberliga Baden [Germany] 2474 0 2010-05-01
710 Panzalovic, Srdjan GER Oberliga Baden [Germany] 2475 = 2010-05-01
711 Trassaert, Stephane FRA Nationale 3 - R7 [Various] 2182 1 2010-05-01
712 Kulikov, Evgeny NOR Qualification for Premier League [Various] 2240 1 2010-05-01
713 Gagliardi, Christian SUI 4. Open di Lugano 2010 [Lugano] 2217 1 2010-05-01
714 Salvetti, Alec SUI 4. Open di Lugano 2010 [Lugano] 2296 = 2010-05-01
715 Vucicevic, Moma SUI 4. Open di Lugano 2010 [Lugano] 2326 1 2010-05-01
716 Sbarra, Marco SUI 4. Open di Lugano 2010 [Lugano] 2260 1 2010-05-01
717 Galyas, Miklos SUI 4. Open di Lugano 2010 [Lugano] 2485 1 2010-05-01
718 Misiano, Franco SUI 4. Open di Lugano 2010 [Lugano] 2302 = 2010-05-01
719 Greis, Bernhard GER Baroque Chess Festival [Buchen] 2185 1 2010-03-01
720 Serafimov, Dimitar GER Baroque Chess Festival [Buchen] 2222 1 2010-03-01
721 Serafimov, Tervel GER Baroque Chess Festival [Buchen] 2415 1 2010-03-01
722 Pinter, Joszef GER Baroque Chess Festival [Buchen] 2570 0 2010-03-01
723 Eisenbeiser, Amadeus GER Baroque Chess Festival [Buchen] 2394 1 2010-03-01
724 Hera, Imre GER Baroque Chess Festival [Buchen] 2570 0 2010-03-01
725 Arounopoulos, Stephan SUI Hilton Schachfestival (Master) [Basel] 2188 1 2010-03-01
726 Habibi, Ali SUI Hilton Schachfestival (Master) [Basel] 2312 1 2010-03-01
727 Hendriks, Willy Martinus SUI Hilton Schachfestival (Master) [Basel] 2427 = 2010-03-01
728 Wirthensohn, Heinz SUI Hilton Schachfestival (Master) [Basel] 2392 = 2010-03-01
729 Dgebuadze, Alexandre SUI Hilton Schachfestival (Master) [Basel] 2546 = 2010-03-01
730 Meijers, Viesturs SUI Hilton Schachfestival (Master) [Basel] 2470 = 2010-03-01
731 Eschbach, Dennis SUI Hilton Schachfestival (Master) [Basel] 2435 = 2010-03-01
732 Skokan, Frantisek CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2188 1 2010-03-01
733 Christensen, Henrik CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2188 1 2010-03-01
734 Tsifanskaya, Ludmila CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2188 1 2010-03-01
735 Matras, Ondrej CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2276 1 2010-03-01
736 Ivanov, Mikhail M CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2465 = 2010-03-01
737 Hamrakulova, Yulduz CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2254 1 2010-03-01
738 Maryasin, Boris CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2340 = 2010-03-01
739 Safyanowsky, Mark CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2293 1 2010-03-01
740 Golcman, Evgeny CZE Marienbad Open 2010 - C - open tournament [Marianske Lazne] 2290 1 2010-03-01
741 Boullu, Thomas FRA Nationale 3 - R6 [Various] 2188 1 2010-03-01
742 Wueest, Andrin   2251 1 2010-01-01
743 Gloor, Roger   2180 1 2010-01-01
744 Hugentobler, Patrick   2259 1 2010-01-01
745 Deuber, Roman   2180 1 2010-01-01
746 Hauser, Robert   2180 1 2010-01-01
747 Riedener, Toni   2184 1 2010-01-01
748 Borner, Daniel   2201 = 2010-01-01
749 Stips, Felix   2204 = 2010-01-01
750 Stankovic, Zeljko   2186 1 2010-01-01
751 Kelecevic, Nedeljko   2323 1 2010-01-01
752 Cox, John J   2378 1 2010-01-01
753 Galyas, Miklos   2464 = 2010-01-01
754 Vujadinovic, Milan   2185 1 2010-01-01
755 Nikolic, Milos   2304 = 2010-01-01
756 Bazarov, Konstantin   2271 1 2010-01-01
757 Stojanovic, Dalibor   2469 1 2010-01-01
758 Bozic, Milan   2457 = 2010-01-01
759 Gunnarsson, Jon Viktor   2454 = 2010-01-01
760 Todorovic, Goran M   2448 1 2010-01-01
761 Strikovic, Aleksa   2519 0 2010-01-01
762 Enchev, Ivajlo   2416 1 2010-01-01
763 Adrian, Claude   2289 1 2010-01-01
764 Leskur, Dejan   2428 0 2009-11-01
765 Laketic, Gojko   2479 = 2009-11-01
766 Barlov, Dragan   2471 = 2009-11-01
767 Cabrilo, Goran   2492 1 2009-11-01
768 Miljkovic, Miroslav D   2467 1 2009-11-01
769 Ilincic, Zlatko   2474 = 2009-11-01
770 Marinkovic, Ivan   2461 1 2009-11-01
771 Kovacevic, Aleksandar   2562 = 2009-11-01
772 Langmyhr, Tore   2184 1 2009-11-01
773 Ulvnes, Roar   2184 = 2009-11-01
774 Gamback, Bjorn   2185 1 2009-11-01
775 Lund, Terje   2184 1 2009-11-01
776 Bogoevski, Jani   2286 1 2009-11-01
777 Merkel, Markus   2200 1 2009-11-01
778 Scherer, Max   2261 1 2009-11-01
779 Dudukovic, Nikola   2260 1 2009-09-01
780 Nadj Hedjesi, Balind   2376 1 2009-09-01
781 Nestorovic, Dejan   2392 1 2009-09-01
782 Rajkovic, Dusan   2486 = 2009-09-01
783 Radovanovic, Dusan   2308 1 2009-09-01
784 Antic, Dejan   2513 = 2009-09-01
785 Tosic, Miroslav   2448 = 2009-09-01
786 Abramovic, Bosko   2487 = 2009-09-01
787 Bozic, Milan   2439 = 2009-09-01
788 Bolat, Ahmet   2174 1 2009-09-01
789 Romi, Izak   2174 1 2009-09-01
790 Yilmaz, Turhan   2330 1 2009-09-01
791 Odeev, Handszar   2431 = 2009-09-01
792 Annaberdiev, Meilis   2458 1 2009-09-01
793 Sulashvili, Malkhaz   2456 = 2009-09-01
794 Kovacevic, Aleksandar   2575 = 2009-09-01
795 Maier, Peter   2185 1 2009-07-01
796 Hugentobler, Patrick   2302 1 2009-07-01
797 Nabavi, Parwis   2185 1 2009-07-01
798 Thaler, Toni   2185 1 2009-07-01
799 Lehmann, Marco   2301 1 2009-07-01
800 Borocz, Istvan   2377 1 2009-07-01
801 Horvath, Zsolt   2327 = 2009-07-01
802 Vegh, Endre   2293 1 2009-07-01
803 Banas, Jan   2356 = 2009-07-01
804 Blasko, Istvan   2336 1 2009-07-01
805 Guyot, Philippe   2271 1 2009-07-01
806 Vaisser, Anatoly   2513 1 2009-07-01
807 Georgiadis, Nico   2179 1 2009-07-01
808 Vilaseca, Laurent   2179 1 2009-07-01
809 Muheim, Lukas   2301 1 2009-07-01
810 Kaufmann, Werner   2253 1 2009-07-01
811 Sokolov, Andrei   2558 = 2009-07-01
812 Hoffmann, Michael   2487 = 2009-07-01
813 Gerber, Richard   2377 = 2009-07-01
814 Wiesmann, Dominique   2179 1 2009-07-01
815 Profumo, Alberto   2229 1 2009-07-01
816 Del Rey, Diego   2408 = 2009-07-01
817 Patuzzo, Fabrizio   2304 1 2009-07-01
818 Dragojlovic, Andjelko   2404 = 2009-07-01
819 Csiszar, Csaba   2450 1 2009-07-01
820 Pinchetti, Andrea   2179 1 2009-07-01
821 Schiendorfer, Florian   2179 1 2009-07-01
822 Meyer, Bernhard   2215 1 2009-07-01
823 Meszaros, Gyula   2415 1 2009-07-01
824 Hoffmann, Michael   2487 = 2009-07-01
825 Filipovic, Branko   2421 = 2009-07-01
826 Milosevic, Goran   2384 = 2009-07-01
827 Emmott, Steven   2179 1 2009-07-01
828 Skouvaklis, Alexis   2179 1 2009-07-01
829 De La Rosa, Damian   2179 1 2009-07-01
830 Gagliardi, Christian   2230 = 2009-07-01
831 Prunescu, Claudiu   2179 1 2009-07-01
832 Okhotnik, Vladimir   2451 = 2009-07-01
833 Belezky, Alexander   2455 1 2009-07-01
834 Jovanovic, Zoran   2525 1 2009-07-01
835 Kovacevic, Aleksandar   2561 = 2009-07-01
836 Saric, Ibro   2555 1 2009-07-01
837 Saric, Ante   2502 = 2009-07-01
838 Harikrishna, P   2686 = 2009-07-01
839 Brkic, Ante   2541 = 2009-07-01
840 Zelcic, Robert   2555 = 2009-07-01
841 Uwira, Oliver   2302 1 2009-04-01
842 Pfaffel, Thomas   2185 = 2009-04-01
843 Meyer, Peter   2185 1 2009-04-01
844 Janoszka, Arnd   2299 = 2009-04-01
845 Schiendorfer, Emanuel   2238 1 2009-04-01
846 Moor, Roger   2357 1 2009-04-01
847 Baramidze, David   2557 = 2009-04-01
848 Gasthofer, Viktor   2335 = 2009-04-01
849 Tesar, Peter   2180 1 2009-04-01
850 Gagliardi, Christian   2209 1 2009-04-01
851 Botta, Gabriele   2214 1 2009-04-01
852 Belezky, Alexander   2467 = 2009-04-01
853 Misiano, Franco   2265 = 2009-04-01
854 Schwing, Hans-Elmar   2251 = 2009-04-01
855 Daspres, Loic   2180 1 2009-04-01
856 Sermier, Guillaume   2383 1 2009-04-01
857 Perunovic, Ljubivoje   2185 1 2009-01-01
858 Maksimovic, Miroslav   2245 0 2009-01-01
859 Tasev, Dejan   2185 1 2009-01-01
860 Nenadovic, Ljubisa   2197 1 2009-01-01
861 Popovic, Nenad   2305 = 2009-01-01
862 Ilic, Zoran   2290 1 2009-01-01
863 Panic, Nenad   2360 = 2009-01-01
864 Sredojevic, Ivan   2396 1 2009-01-01
865 Stamenkovic, Aleksandar   2265 1 2008-10-01
866 Nestorovic, Dejan   2426 = 2008-10-01
867 Leskur, Dejan   2461 0 2008-10-01
868 Maksimovic, Branimir   2384 = 2008-10-01
869 Markus, Robert   2557 0 2008-10-01
870 Arsovic, Goran   2469 1 2008-10-01
871 Arsovic, Zoran   2475 = 2008-10-01
872 Ostojic, Nikola   2429 = 2008-10-01
873 Markus, Robert   2572 1 2008-10-01
874 Djukic, Nikola   2545 = 2008-10-01
875 Tosic, Miroslav   2422 0 2008-10-01
876 Perunovic, Milos   2589 = 2008-10-01
877 Cobic, Vladimir   2306 = 2008-10-01
878 Barlov, Dragan   2474 1 2008-10-01
879 Miljkovic, Miroslav D   2427 = 2008-10-01
880 Certic, Branimir   2392 = 2008-10-01
881 Patuzzo, Fabrizio   2273 1 2008-07-01
882 Werner, Clemens   2286 1 2008-07-01
883 Kurmann, Oliver   2396 = 2008-07-01
884 Piazza, Carlo   2205 1 2008-07-01
885 Hamdouchi, Hicham   2575 = 2008-07-01
886 Astengo, Corrado   2205 = 2008-07-01
887 Valsecchi, Alessio   2238 1 2008-07-01
888 Georgiev, Vladimir   2581 = 2008-07-01
889 Belezky, Alexander   2449 = 2008-07-01
890 Messer, Markus   2205 1 2008-07-01
891 Buergy, Ivo   2205 0 2008-07-01
892 Georgiadis, Nico   2205 1 2008-07-01
893 Gabersek, Albert   2205 1 2008-07-01
894 Curien, Nicolas   2232 1 2008-07-01
895 Broennimann, Michael   2255 1 2008-07-01
896 Jenni, Florian   2531 = 2008-07-01
897 Kontic, Djordjije   2367 1 2008-07-01
898 Kalezic, Blazo   2405 = 2008-07-01
899 Nestorovic, Nikola   2421 = 2008-07-01
900 Miron, Lucian-Costin   2408 = 2008-07-01
901 Milanovic, Slavisa   2329 = 2008-07-01
902 Certic, Branimir   2377 = 2008-07-01
903 Krivokapic, Marko   2362 = 2008-07-01
904 Nikac, Predrag   2355 1 2008-07-01
905 Blagojevic, Dragisa   2532 = 2008-07-01
906 Bosshard, Paul   2211 1 2008-07-01
907 Gantner, Matthias   2211 1 2008-07-01
908 Kamber, Bruno   2322 1 2008-07-01
909 Giertz, Niklaus   2323 = 2008-07-01
910 Vulevic, Vjekoslav   2324 1 2008-07-01
911 Milosevic, Goran   2391 1 2008-07-01
912 Barva, Attila   2385 = 2008-07-01
913 Rindlisbacher, Lars   2211 1 2008-07-01
914 Fabre, Mathias   2211 1 2008-07-01
915 Meyer, Bernhard   2239 1 2008-07-01
916 Benkovic, Petar   2463 = 2008-07-01
917 Gerber, Richard   2382 = 2008-07-01
918 Horvath, Tamas   2430 = 2008-07-01
919 Blagojevic, Dragisa   2532 = 2008-07-01
920 Bologan, Viktor   2665 = 2008-07-01
921 Savic, Miodrag R   2542 = 2008-07-01
922 Dujkovic, Sinisa   2415 1 2008-07-01
923 Miladinovic, Igor   2579 = 2008-07-01
924 Saric, Ibro   2562 = 2008-07-01
925 Saric, Ante   2505 = 2008-07-01
926 Cvitan, Ognjen   2538 = 2008-07-01
927 Sabirov, Farkhad   2362 1 2008-04-01
928 Stojanovic, Andjelija   2274 1 2008-04-01
929 Malakhatko, Vadim   2596 = 2008-04-01
930 Chatalbashev, Boris   2581 = 2008-04-01
931 Kritz, Leonid   2596 = 2008-04-01
932 Zozulia, Anna   2343 = 2008-04-01
933 Gallagher, Joseph G   2497 = 2008-04-01
934 Sabirova, Olga   2256 1 2008-04-01
935 Valbuena, Oliver   2232 1 2008-04-01
936 Foglia, Maurizio   2232 1 2008-04-01
937 Pomaro, Alberto   2232 1 2008-04-01
938 Collutiis, Duilio   2389 1 2008-04-01
939 Efimov, Igor   2446 = 2008-04-01
940 Kizov, Atanas   2396 = 2008-04-01
941 Capitelli, Paolo   2205 1 2008-04-01
942 Guido, Flavio   2318 1 2008-04-01
943 Kizov, Atanas   2398 = 2008-04-01
944 Dragojlovic, Andjelko   2377 1 2008-04-01
945 Genocchio, Daniele   2425 = 2008-04-01
946 Borgo, Giulio   2440 = 2008-04-01
947 Steimer, Michel   2205 1 2008-04-01
948 Stets, Dmitry   2427 = 2008-04-01
949 Delmonico, Nils   2205 1 2008-04-01
950 Muheim, Markus   2205 1 2008-04-01
951 Bagri, Jaspaul   2232 1 2008-04-01
952 Jurek, Josef   2335 1 2008-04-01
953 Kelecevic, Nedeljko   2360 = 2008-04-01