Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Лига - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Lazic, Miroljub

Вечити шах листа

Lazic, Miroljub

# Lazic, Miroljub турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Ashiku, Franc ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2341 = 2017-02-01
2 Costachi, Mihnea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2422 = 2017-02-01
3 Stella, Andrea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2480 0 2017-02-01
4 Kollars, Dmitrij ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2500 = 2017-02-01
5 Livaic, Leon ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2451 0 2017-02-01
6 Ashiku, Franc ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2341 = 2017-02-01
7 Costachi, Mihnea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2422 = 2017-02-01
8 Stella, Andrea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2480 = 2017-02-01
9 Kollars, Dmitrij ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2500 0 2017-02-01
10 Livaic, Leon ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2451 = 2017-02-01
11 Valtemara, Mattia Angelo ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2067 1 2017-01-01
12 Ranfagni, Stefano ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2067 = 2017-01-01
13 Falchi, Claudio ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2067 1 2017-01-01
14 Krsnik Cohar, Ivan Vihor ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2353 1 2017-01-01
15 Bonassi, Tommaso ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2071 1 2017-01-01
16 Negro, Roberto ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2190 1 2017-01-01
17 Laketic, Gojko ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2368 1 2017-01-01
18 Basso, Pier Luigi ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2417 0 2017-01-01
19 Stella, Andrea ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2472 0 2017-01-01
20 Cacco, Christian ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2318 1 2017-01-01
21 Orlandini, Andrea ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2052 1 2016-12-01
22 Lapiccirella, Daniele ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2264 1 2016-12-01
23 Sbarra, Marco ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2163 = 2016-12-01
24 Mrdja, Milan ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2315 1 2016-12-01
25 Genocchio, Daniele ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2438 1 2016-12-01
26 Pisacane, Pietro ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2178 1 2016-12-01
27 Vuelban, Virgilio ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2285 1 2016-12-01
28 Laketic, Gojko ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2373 1 2016-12-01
29 Zimina, Olga ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2394 = 2016-12-01
30 Hecht, Hans-Joachim ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2324 1 2016-12-01
31 Caposciutti, Maurizio ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2328 = 2016-12-01
32 Naumkin, Igor ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2432 = 2016-12-01
33 Damia, Angelo SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2260 1 2016-12-01
34 Savicevic, Vlatko SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2350 = 2016-12-01
35 Besedes, Danilo SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2319 = 2016-12-01
36 Ozen, Bahadir SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2368 1 2016-12-01
37 Ernst, Sipke SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2538 1 2016-12-01
38 Lu, Shanglei SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2616 0 2016-12-01
39 Ioannidis, Evgenios SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2301 1 2016-12-01
40 Leskur, Dejan SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2385 = 2016-12-01
41 Marcetic, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2385 1 2016-11-01
42 Roganovic, Milos SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2484 1 2016-11-01
43 Szuhanek, Ranko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2515 = 2016-11-01
44 Vratonjic, Slobo SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2417 = 2016-11-01
45 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2491 = 2016-11-01
46 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2458 = 2016-11-01
47 Radovanovic, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2396 0 2016-11-01
48 Ratkovic, Miloje SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2414 1 2016-11-01
49 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2438 1 2016-11-01
50 Cabarkapa, Novak SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2418 = 2016-11-01
51 Damljanovic, Branko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2543 = 2016-11-01
52 Abd El Gawad, Shaban ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2052 1 2016-11-01
53 Bencheikh, Ilf ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2132 1 2016-11-01
54 Vuelban, Virgilio ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2285 1 2016-11-01
55 Passerotti, Pierluigi ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2241 = 2016-11-01
56 Manfredi, Vincenzo ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2218 = 2016-11-01
57 Gollain, Marc ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2079 1 2016-10-01
58 Marzano, Carlo ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2202 1 2016-10-01
59 Passerotti, Pierluigi ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2269 = 2016-10-01
60 Sejkora, Vlastimil ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2251 1 2016-10-01
61 Legky, Nikolay A ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2430 = 2016-10-01
62 Naumkin, Igor ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2436 1 2016-10-01
63 Formento, Paolo ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2307 = 2016-10-01
64 Raineri, Valerio ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2098 1 2016-10-01
65 Mazzini, Mauro ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2221 = 2016-10-01
66 Stabolewski, Andreas GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2101 1 2016-09-01
67 Holtel, Jasper GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2258 = 2016-09-01
68 Boehm, Juergen GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2184 1 2016-09-01
69 Foerster, Jonas GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2289 = 2016-09-01
70 Stefansson, Hannes GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2577 = 2016-09-01
71 Maiwald, Jens-Uwe GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2458 0 2016-09-01
72 Reuker, Jari GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2091 0 2016-09-01
73 Peredy, Ferenc GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2209 1 2016-09-01
74 Wagener, Claude GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2284 1 2016-09-01
75 Belli, Giorgio ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2061 1 2016-09-01
76 Mazzini, Mauro ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2191 = 2016-09-01
77 Seresin, Francesco ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2200 = 2016-09-01
78 Negro, Roberto ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2134 1 2016-09-01
79 Carnicelli, Valerio ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2244 1 2016-09-01
80 Laketic, Gojko ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2419 = 2016-09-01
81 Andersen, Alf R. ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2112 1 2016-09-01
82 Kozul, Zdenko BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2614 0 2016-08-01
83 Radovanovic, Mihajlo BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2362 = 2016-08-01
84 Kojic, Tigran BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2355 1 2016-08-01
85 Vukic, Milan BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2391 = 2016-08-01
86 Arsovic, Zoran BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2420 1 2016-08-01
87 Stavnjak, Lazar BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2246 = 2016-08-01
88 Seitaj, Ilir BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2364 0 2016-08-01
89 Kadric, Denis BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2562 0 2016-08-01
90 Brkic, Ante BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2585 0 2016-08-01
91 Kouvatsou, Maria ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2090 1 2016-07-01
92 Babikov, Ivan ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2301 1 2016-07-01
93 L`ami, Alina ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2359 = 2016-07-01
94 Gilevych, Artem ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2404 1 2016-07-01
95 Wieczorek, Oskar ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2432 1 2016-07-01
96 Sadzikowski, Daniel ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2546 = 2016-07-01
97 Van Haastert, Edwin ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2435 = 2016-07-01
98 Vovk, Andriy ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2632 0 2016-07-01
99 Parnali, S Dharia ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2160 = 2016-07-01
100 Paduano, Claudio ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2066 1 2016-07-01
101 Varvaglione, Antonio ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2194 1 2016-07-01
102 Laketic, Gojko ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2398 = 2016-07-01
103 Lattanzio, Savino ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2229 1 2016-07-01
104 Franciosi, Fausto ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2219 1 2016-07-01
105 Altini, Nicola ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2411 = 2016-07-01
106 Naumkin, Igor ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2418 = 2016-07-01
107 Safranska, Anda ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2222 1 2016-06-01
108 Maisuradze, Nino ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2268 1 2016-06-01
109 Lalic, Bogdan ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2425 = 2016-06-01
110 Lazarev, Vladimir ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2383 = 2016-06-01
111 Ninov, Nikolai ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2460 = 2016-06-01
112 Blagojevic, Dragisa ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2509 = 2016-06-01
113 Naumkin, Igor ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2446 1 2016-06-01
114 Laketic, Gojko ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2394 1 2016-06-01
115 Piasetski, Leon ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2282 = 2016-06-01
116 Podetti, Davide ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2081 = 2016-03-01
117 Loiacono, Antonio ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2061 = 2016-03-01
118 Pitzanti, Matteo ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2069 1 2016-03-01
119 Di Benedetto, Edoardo ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2218 1 2016-03-01
120 Gilevych, Artem ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2390 = 2016-03-01
121 Gromovs, Sergejs ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2183 1 2016-02-01
122 Vuelban, Virgilio ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2316 = 2016-02-01
123 Drasko, Milan ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2448 = 2016-02-01
124 Carnicelli, Valerio ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2168 1 2016-02-01
125 Arnetta, Maria Teresa ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2087 1 2016-02-01
126 Ortega, Lexy ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2476 = 2016-02-01
127 Astengo, Corrado ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2121 1 2016-01-01
128 Lapiccirella, Daniele ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2235 = 2016-01-01
129 Lapiccirella, Mattia ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2189 1 2016-01-01
130 Cereda, Loris ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2252 1 2016-01-01
131 Nomin-Erdene, Davaademberel ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2430 = 2016-01-01
132 Lajthajm, Borko ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2428 = 2016-01-01
133 Tirelli, Mauro ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2193 1 2016-01-01
134 Vezzosi, Paolo ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2369 = 2016-01-01
135 Bodiroga, Predrag ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2328 = 2016-01-01
136 Bergamasco, Tommaso ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2066 = 2016-01-01
137 Santeramo, Alessia ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2133 1 2016-01-01
138 Santagati, Alessandro ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2262 1 2016-01-01
139 Nikolov, Momchil ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2548 = 2016-01-01
140 Solomon, Kenny ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2392 = 2016-01-01
141 Brunello, Marina ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2342 = 2016-01-01
142 Georgiev, Kiril ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2627 0 2016-01-01
143 Rossi, Carlo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2284 1 2016-01-01
144 Valsecchi, Alessio ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2466 0 2016-01-01
145 Falsetti, Paolo ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2049 1 2015-12-01
146 Bonassi, Tommaso ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2053 = 2015-12-01
147 Genocchio, Daniele ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2424 = 2015-12-01
148 Brugo, Marco ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2111 1 2015-12-01
149 Masotti, Roberto ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2049 1 2015-12-01
150 Mazzini, Mauro ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2079 1 2015-12-01
151 Djuric, Stefan ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2400 1 2015-12-01
152 Gilevych, Artem ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2410 = 2015-12-01
153 Naumkin, Igor ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2447 1 2015-12-01
154 Efimov, Igor ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2407 = 2015-12-01
155 Tripi, Nicolo ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2056 1 2015-12-01
156 Molina, Fabrizio ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2199 1 2015-12-01
157 Brun, Dario ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2274 1 2015-12-01
158 Manfredi, Vincenzo ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2266 = 2015-12-01
159 Laketic, Gojko ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2407 = 2015-12-01
160 Sardo, Gabriele ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2155 1 2015-11-01
161 Vuelban, Virgilio ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2326 1 2015-11-01
162 Caposciutti, Maurizio ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2315 = 2015-11-01
163 Zimina, Olga ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2378 = 2015-11-01
164 Naumkin, Igor ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2447 1 2015-11-01
165 Mogranzini, Roberto ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2505 = 2015-11-01
166 Laketic, Gojko ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2411 = 2015-11-01
167 Dimitrijevic, Radmilo SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2241 = 2015-10-01
168 Munizaba, Slobodan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2358 0 2015-10-01
169 Radovic, Luka SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2286 = 2015-10-01
170 Zajic, Milan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2472 = 2015-10-01
171 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2425 = 2015-10-01
172 Tagliaferri, Valerio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2066 1 2015-10-01
173 Rossini, Fulvio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2066 1 2015-10-01
174 Ventura, Salvatore ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2083 1 2015-10-01
175 Formento, Paolo ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2212 1 2015-10-01
176 Vuelban, Virgilio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2327 = 2015-10-01
177 Guanciale, Orazio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2172 1 2015-10-01
178 Taurisano, Vincenzo ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2066 1 2015-10-01
179 Buiano, Fabio ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2106 = 2015-10-01
180 Gervasio, Francesco ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2066 1 2015-10-01
181 Vuelban, Virgilio ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2327 = 2015-10-01
182 Messina, Enrico ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2144 1 2015-10-01
183 Di Lascio, Savino ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2066 1 2015-10-01
184 Paolillo, Gaia ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2116 1 2015-10-01
185 Varvaglione, Antonio ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2245 = 2015-10-01
186 Miconi, Francesco ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2066 = 2015-10-01
187 Laketic, Gojko ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2443 = 2015-10-01
188 Drago, Paolo ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2066 1 2015-09-01
189 Pepino, Enrico ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2154 1 2015-09-01
190 Davi, Alessandro ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2159 1 2015-09-01
191 Del Rio De Angelis, Salvador G. ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2494 = 2015-09-01
192 Laketic, Gojko ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2422 = 2015-09-01
193 Drasko, Milan ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2437 = 2015-09-01
194 Blechzin, Igor ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2356 1 2015-09-01
195 Manfredi, Vincenzo ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2209 1 2015-09-01
196 Bardone, Lorenzo ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2192 1 2015-09-01
197 Bergamasco, Tommaso ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2066 1 2015-09-01
198 Boscolo, Marco ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2095 1 2015-09-01
199 Lodici, Lorenzo ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2348 = 2015-09-01
200 Micottis, Dorian ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2228 = 2015-09-01
201 Kazakov, Mikhail ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2491 = 2015-09-01
202 Somborski, Nebojsa ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2326 = 2015-09-01
203 Drasko, Milan ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2439 = 2015-09-01
204 Nester, Ihor ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2254 0 2015-09-01
205 Luciani, Valerio ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2249 1 2015-09-01
206 Nobile, Stefano ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2066 1 2015-08-01
207 Varvaglione, Antonio ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2202 1 2015-08-01
208 Mrdja, Milan ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2360 = 2015-08-01
209 Drasko, Milan ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2437 = 2015-08-01
210 Rotstein, Arkadij ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2502 = 2015-08-01
211 Strebkovs, Andrejs ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2356 = 2015-08-01
212 Laketic, Gojko ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2422 = 2015-08-01
213 Iannello, Andrea ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2066 1 2015-08-01
214 Naumkin, Igor ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2437 = 2015-08-01
215 Taher, Rami ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2070 1 2015-07-01
216 Hamza, Amira ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2070 1 2015-07-01
217 Malakhatko, Vadim ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2507 = 2015-07-01
218 Tiviakov, Sergei ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2641 = 2015-07-01
219 Miladinovic, Igor ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2561 = 2015-07-01
220 Oussedik, Mahfoud ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2212 = 2015-07-01
221 Arab, Adlane ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2460 = 2015-07-01
222 Sumets, Andrey ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2583 0 2015-07-01
223 Bengherabi, Khalil ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2201 = 2015-07-01
224 Parrella, Alfredo ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2091 1 2015-06-01
225 Daulyte, Deimante ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2397 1 2015-06-01
226 Naumkin, Igor ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2446 = 2015-06-01
227 Vovk, Yuri ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2613 = 2015-06-01
228 Cornette, Matthieu ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2588 = 2015-06-01
229 Petkov, Vladimir ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2526 = 2015-06-01
230 Burmakin, Vladimir ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2584 = 2015-06-01
231 Blagojevic, Dragisa ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2522 = 2015-06-01
232 Mrdja, Milan ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2374 1 2015-06-01
233 Djosic, Slavoljub SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2263 0 2015-06-01
234 Jablanovic, Zoran SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2240 1 2015-06-01
235 Kovacevic, Djordje SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2087 1 2015-06-01
236 Bardone, Lorenzo ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2170 1 2015-05-01
237 Bonagura, Stefano ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2254 1 2015-05-01
238 Cattaneo, Marco ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2162 1 2015-05-01
239 Borgo, Giulio ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2356 = 2015-05-01
240 Stella, Andrea ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2427 1 2015-05-01
241 Kahmane, Toufik ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
242 Khalef, Laadel ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
243 Bengherabi, Khalil ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2145 1 2015-04-01
244 Volkov, Sergey ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2612 0 2015-04-01
245 Saim, Mohamed Ilias ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2088 1 2015-04-01
246 Tiviakov, Sergei ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2661 0 2015-04-01
247 Saadouni, Aissa ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
248 Barsov, Alexei ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2455 0 2015-04-01
249 Gourari, Moustafa ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
250 Iannello, Andrea ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2042 1 2015-03-01
251 Varvaglione, Antonio ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2160 1 2015-03-01
252 Dragojlovic, Andjelko ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2314 = 2015-03-01
253 Drasko, Milan ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2427 = 2015-03-01
254 Favaloro, Andrea ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2064 1 2015-03-01
255 Draskovic, Davor ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2042 1 2015-02-01
256 Palermo, Stefano ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2164 1 2015-02-01
257 Gromovs, Sergejs ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2199 1 2015-02-01
258 Ortega, Lexy ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2475 = 2015-02-01
259 Moroni, Luca Jr ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2367 1 2015-02-01
260 Lalic, Bogdan ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2482 = 2015-02-01
261 Drasko, Milan ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2427 = 2015-02-01
262 Cardarelli, Angelo ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2059 1 2015-01-01
263 Boraso, Alessio ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2166 1 2015-01-01
264 Lodici, Lorenzo ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2312 = 2015-01-01
265 Laketic, Gojko ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2389 = 2015-01-01
266 Xia, Jie ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2292 0 2015-01-01
267 Fregonese, Giulio ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2129 1 2015-01-01
268 De Santis, Alessio ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2288 = 2015-01-01
269 Vezzosi, Paolo ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2291 = 2015-01-01
270 Brunello, Marina ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2254 0 2015-01-01
271 Goossens, Hanne ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2090 1 2015-01-01
272 Lanzani, Mario ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2302 = 2015-01-01
273 Brezovar, Matjaz ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2264 1 2015-01-01
274 Codenotti, Marco ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2345 = 2015-01-01
275 Massironi, Marco ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2236 1 2015-01-01
276 Montilli, Vincenzo ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2122 1 2014-12-01
277 N Guyen, Emilien ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2201 0 2014-12-01
278 Vezzosi, Paolo ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2284 1 2014-12-01
279 Krsnik Cohar, Ivan Vihor ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2163 1 2014-12-01
280 Contini, Gabriele ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2066 1 2014-12-01
281 Mazzini, Mauro ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2082 1 2014-12-01
282 Mihalj, Miroslav M ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2226 1 2014-12-01
283 Dragojlovic, Andjelko ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2290 = 2014-12-01
284 Sanchez, Joseph ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2503 0 2014-12-01
285 Lasio, Millo ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2066 1 2014-12-01
286 Astengo, Marcello ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2071 0 2014-12-01
287 Simoncini, Francesco ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2071 1 2014-12-01
288 Gelardi, Davide ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2071 1 2014-12-01
289 Movileanu, Daniela ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2122 1 2014-12-01
290 Atteo, Domenico ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2066 1 2014-11-01
291 Abd El Gawad, Shaban ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2066 1 2014-11-01
292 Angelini, Marco ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2219 1 2014-11-01
293 Laketic, Gojko ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2389 = 2014-11-01
294 Sanchez, Joseph ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2503 = 2014-11-01
295 Bannery, Benjamin ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2066 1 2014-11-01
296 Fregonese, Giulio ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2134 1 2014-11-01
297 Dappiano, Andrea ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2211 1 2014-11-01
298 Boscolo, Federico ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2290 = 2014-11-01
299 Rombaldoni, Denis ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2477 = 2014-11-01
300 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2014 [Palic] 2434 1 2014-10-01
301 Ristic, Nebojsa M SRB Serbian League 2014 [Palic] 2377 1 2014-10-01
302 Markovic, Ivan J SRB Serbian League 2014 [Palic] 2469 = 2014-10-01
303 Sredojevic, Ivan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2414 0 2014-10-01
304 Jesenski, Tibor SRB Serbian League 2014 [Palic] 2346 1 2014-10-01
305 Velickovic, Sasa SRB Serbian League 2014 [Palic] 2373 1 2014-10-01
306 Kalinic, Dusan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2083 = 2014-10-01
307 Nestorovic, Nikola SRB Serbian League 2014 [Palic] 2447 = 2014-10-01
308 Laketic, Gojko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2398 = 2014-10-01
309 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2014 [Palic] 2485 0 2014-10-01
310 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2132 1 2014-09-01
311 Rossi, Aldo A ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2262 = 2014-09-01
312 Delfino, Luigi ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2227 = 2014-09-01
313 Coratella, Giuseppe ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2221 1 2014-09-01
314 Mrdja, Milan ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2376 = 2014-09-01
315 Laketic, Gojko ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2417 1 2014-09-01
316 Fantini, Marco ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2069 1 2014-09-01
317 Martorelli, Antonio ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2266 0 2014-09-01
318 Tonel, Giulia ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2069 1 2014-09-01
319 Zuttioni, Federico ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2096 1 2014-09-01
320 De Santis, Alessio ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2267 1 2014-09-01
321 Piscopo, Pierluigi ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2418 = 2014-09-01
322 Petkov, Vladimir ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2538 = 2014-09-01
323 Varvaglione, Antonio ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2066 1 2014-08-01
324 Yao, Stefano ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2176 1 2014-08-01
325 Altini, Nicola ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2412 = 2014-08-01
326 Laketic, Gojko ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2417 = 2014-08-01
327 Sergeev, Vladimir ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2447 = 2014-08-01
328 Aghayev, Miragha ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2364 1 2014-08-01
329 Efimov, Igor ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2406 = 2014-08-01
330 Del Rio De Angelis, Salvador G. ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2520 = 2014-08-01
331 Blechzin, Igor ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2360 = 2014-08-01
332 Hamza, Amira ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2060 1 2014-07-01
333 Seddaoui, Yamine ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2090 1 2014-07-01
334 Bouaziz, Mehdi ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2256 1 2014-07-01
335 Zaibi, Amir ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2256 = 2014-07-01
336 Arab, Adlane ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2430 = 2014-07-01
337 Bouzidi, Ahmed ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2197 1 2014-07-01
338 Malakhatko, Vadim ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2552 = 2014-07-01
339 Miladinovic, Igor ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2570 = 2014-07-01
340 Haddouche, Mohamed ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2505 = 2014-07-01
341 Cordi , Domenico ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2066 1 2014-06-01
342 Carbone, Stefano ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2085 1 2014-06-01
343 Mrdja, Milan ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2378 = 2014-06-01
344 Bentivegna, Francesco ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2282 = 2014-06-01
345 Rossi, Aldo A ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2260 = 2014-06-01
346 Inkiov, Ventzislav ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2427 = 2014-06-01
347 Laketic, Gojko ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2428 = 2014-06-01
348 Makka, Ioulia ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2181 1 2014-06-01
349 Vovk, Andrey ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2610 0 2014-06-01
350 Coimbra, Margarida ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2071 1 2014-06-01
351 Blagojevic, Dragisa ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2517 = 2014-06-01
352 Roeder, Matthias ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2419 = 2014-06-01
353 Maze, Sebastien ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2536 0 2014-06-01
354 Voiska, Margarita ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2288 1 2014-06-01
355 Malaniuk, Vladimir P ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2554 = 2014-06-01
356 Burmakin, Vladimir ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2561 = 2014-06-01
357 Talbi, Chafik TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2204 1 2014-06-01
358 Bouzidi, Ahmed TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2211 1 2014-06-01
359 Miladinovic, Igor TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2573 0 2014-06-01
360 Azaiez, Fahmi TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2103 1 2014-06-01
361 Amdouni, Zoubaier TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2275 1 2014-06-01
362 Novikov, Stanislav TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2554 0 2014-06-01
363 Romero Holmes, Alfonso TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2480 = 2014-06-01
364 Ibrahim, Hatim TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2349 = 2014-06-01
365 Haddouche, Mohamed TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2511 = 2014-06-01
366 Mulaj, Jakup AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2067 1 2014-03-01
367 Injac, Petar AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2067 1 2014-03-01
368 Sereinig, Eduard AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2134 1 2014-03-01
369 Epishin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2546 = 2014-03-01
370 Pap, Misa AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2494 = 2014-03-01
371 Hafner, Robert AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2080 1 2014-03-01
372 Lajthajm, Borko AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2519 = 2014-03-01
373 Burmakin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2571 0 2014-03-01
374 Higatsberger, Michael AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2196 = 2014-03-01
375 Barletta, Antonio ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2068 1 2014-02-01
376 Palermo, Stefano ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2121 1 2014-02-01
377 Albertini, Luca ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2148 1 2014-02-01
378 Drasko, Milan ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2457 = 2014-02-01
379 Machidon, Cristi ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2068 1 2014-02-01
380 Lanzani, Mario ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2305 = 2014-02-01
381 Vuelban, Virgilio ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2304 = 2014-02-01
382 Gallo, Enrico ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2108 1 2014-01-01
383 Guerra, Alessandro ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2217 1 2014-01-01
384 Basso, Pier Luigi ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2303 1 2014-01-01
385 Laketic, Gojko ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2447 = 2014-01-01
386 Bianchi, Andrea ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2132 = 2014-01-01
387 Parrella, Alfredo ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2103 1 2014-01-01
388 Sibilio, Mario ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2314 = 2014-01-01
389 Bove, Alessandro ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2371 = 2014-01-01
390 Fierro Baquero, Martha L. ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2362 1 2014-01-01
391 Petkov, Vladimir ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2558 0 2014-01-01
392 Brunello, Marina ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2259 1 2014-01-01
393 Manca, Federico ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2402 = 2014-01-01
394 Caprio, Guido ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2423 = 2014-01-01
395 Sanchez, Joseph ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2534 1 2014-01-01
396 Abd El Gawad, Shaban ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2045 1 2013-12-01
397 Mazzini, Mauro ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2103 1 2013-12-01
398 Sanchez, Joseph ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2533 = 2013-12-01
399 Djuric, Stefan ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2442 = 2013-12-01
400 Laketic, Gojko ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2449 1 2013-12-01
401 Salvador, Roland ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2471 = 2013-12-01
402 Brun, Dario ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2240 1 2013-12-01
403 Mortola, Alberto ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2052 1 2013-12-01
404 Di Paolo, Raffaele ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2262 = 2013-12-01
405 Salvador, Roland ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2458 = 2013-12-01
406 Pesce, Gabriele ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2216 1 2013-12-01
407 Ninov, Nikolai ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2466 0 2013-12-01
408 Paraschiv, Paul-Alexandru ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2052 1 2013-12-01
409 Bizovi, Mihai ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2154 = 2013-12-01
410 Visanescu, Daria-Ioana ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2066 1 2013-12-01
411 Ardeleanu, Alin ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2333 1 2013-12-01
412 Petre, Nad-Titus ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2351 = 2013-12-01
413 Foisor, Cristina-Adela ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2347 1 2013-12-01
414 Manolache, Marius ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2497 = 2013-12-01
415 Bogdan, Dan ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2367 = 2013-12-01
416 Petrisor, Adrian-Marian ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2402 = 2013-12-01
417 Azaiez, Fahmi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2073 1 2013-11-01
418 Wolf, Walter TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2226 1 2013-11-01
419 Ezat, Mohamed TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2456 = 2013-11-01
420 Drasko, Milan TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2464 = 2013-11-01
421 Miladinovic, Igor TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2572 = 2013-11-01
422 Haddouche, Mohamed TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2462 = 2013-11-01
423 Payen, Arnaud TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2318 1 2013-11-01
424 Shoker, Samy TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2489 = 2013-11-01
425 Sarwat, Walaa TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2314 1 2013-11-01
426 Beltrami, Francesco ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2045 1 2013-11-01
427 Sirena, Gianni ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2045 1 2013-11-01
428 Salvador, Roland ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2471 = 2013-11-01
429 Migliorini, Matteo ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2049 = 2013-11-01
430 Cattaneo, Marco ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2111 = 2013-11-01
431 Necevski, Aleksandar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2296 1 2013-10-01
432 Maksimovic, Branimir SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2409 1 2013-10-01
433 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2395 1 2013-10-01
434 Kojovic, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2412 1 2013-10-01
435 Radusinovic, Lazar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2306 = 2013-10-01
436 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2429 1 2013-10-01
437 Novoselski, Zoran SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2369 = 2013-10-01
438 Arsovic, Zoran SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2425 = 2013-10-01
439 Todorovic, Goran N SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2380 = 2013-10-01
440 Kostic, Vladimir G SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2430 = 2013-10-01
441 Boudriga, Med Ali TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2274 0 2013-10-01
442 Van Hoolandt, Patrick TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2211 1 2013-10-01
443 Taeib, Sahbi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2117 = 2013-10-01
444 Kaabi, Mejdi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2330 1 2013-10-01
445 Payen, Arnaud TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2318 = 2013-10-01
446 Boudriga, Med Ali TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2274 = 2013-10-01
447 Van Hoolandt, Patrick TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2211 1 2013-10-01
448 Taeib, Sahbi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2117 1 2013-10-01
449 Kaabi, Mejdi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2330 = 2013-10-01
450 Payen, Arnaud TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2318 = 2013-10-01
451 Santeramo, Domenico ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2059 1 2013-09-01
452 Stromboli, Carlo ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2328 = 2013-09-01
453 Delfino, Luigi ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2221 1 2013-09-01
454 Naumkin, Igor ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2445 = 2013-09-01
455 Foglia, Maurizio ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2113 1 2013-09-01
456 Laketic, Gojko ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2419 0 2013-09-01
457 Marinelli, Gian Marco ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2057 1 2013-09-01
458 Voiska, Margarita ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2261 = 2013-09-01
459 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2219 0 2013-09-01
460 Picco, Ruggero ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2057 1 2013-09-01
461 Zuttioni, Federico ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2068 1 2013-09-01
462 Dragojlovic, Andjelko ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2349 = 2013-09-01
463 Naumkin, Igor ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2445 0 2013-09-01
464 Simonyi, Zoltan SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2220 1 2013-08-01
465 Nadj Hedjesi, Balind SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2389 = 2013-08-01
466 Dudukovic, Nikola SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2321 0 2013-08-01
467 Vranic, Ljubomir SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2225 1 2013-08-01
468 Andrijevic, Milan SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2322 = 2013-08-01
469 Vucinic, Gojko SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2252 1 2013-08-01
470 Stankovic, Milos SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2396 = 2013-08-01
471 Kosanovic, Goran A SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2372 0 2013-08-01
472 Cica, Dragan SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2067 1 2013-08-01
473 Callier, Christophe ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2089 1 2013-07-01
474 Santagati, Alessandro ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2216 1 2013-07-01
475 Boscolo, Federico ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2314 = 2013-07-01
476 Borgo, Giulio ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2378 = 2013-07-01
477 Albano, Marco ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2256 = 2013-07-01
478 Rambaldi, Francesco ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2340 1 2013-07-01
479 Tania, Sachdev ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2408 = 2013-07-01
480 Hambleton, Aman ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2461 = 2013-07-01
481 Pancevski, Filip ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2513 = 2013-07-01
482 Robertsen, Thomas ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2242 0 2013-06-01
483 Miracola, Massimiliano ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2118 1 2013-06-01
484 Brociner, Beniamino ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2076 1 2013-06-01
485 Sudakova, Irina ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2340 1 2013-06-01
486 Martinez, Rolly ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2447 1 2013-06-01
487 Collutiis, Duilio ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2473 = 2013-06-01
488 Sanchez, Joseph ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2539 = 2013-06-01
489 Rebeggiani, Andrea ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2076 1 2013-06-01
490 Lagumina, Giulio ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2311 0 2013-06-01
491 Carola, Paolo ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2076 1 2013-06-01
492 Grichkevitch, Gilles ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2153 1 2013-06-01
493 Delfino, Luigi ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2210 = 2013-06-01
494 Fierro Baquero, Martha L. ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2362 0 2013-06-01
495 Lazic, Dragoljub SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2284 1 2013-06-01
496 De Palma, Fabrizio ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2091 1 2013-04-01
497 Moroni, Luca Jr ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2170 1 2013-04-01
498 Collutiis, Duilio ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2478 = 2013-04-01
499 Sanchez, Joseph ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2554 = 2013-04-01
500 Faraoni, Enrico ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2072 1 2013-04-01
501 Mosca, Leonildo ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2105 1 2013-03-01
502 Santolini, Luigi ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2139 1 2013-03-01
503 Scalcione, Michelangelo ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2332 = 2013-03-01
504 Solomon, Kenny ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2423 1 2013-03-01
505 Drazic, Sinisa ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2469 1 2013-03-01
506 Viaggi, Stefano ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2071 1 2013-02-01
507 Del Monaco, Andrea ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2247 = 2013-02-01
508 Boscolo, Federico ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2320 1 2013-02-01
509 Petkov, Vladimir ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2567 = 2013-02-01
510 Codenotti, Marco ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2362 0 2013-02-01
511 Solomon, Kenny ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2440 1 2013-02-01
512 Shishkin, Vadim ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2501 1 2013-02-01
513 Burmakin, Vladimir ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2558 = 2013-02-01
514 Naumkin, Igor ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2500 = 2013-02-01
515 Luvera`, Filippo ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2063 1 2013-02-01
516 Maze, Sebastien ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2546 = 2013-02-01
517 Arnaudov, G. Petar ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2485 0 2013-02-01
518 Stromboli, Ettore ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2331 = 2013-02-01
519 Pisacane, Pietro ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2063 1 2013-02-01
520 Santagati, Alessandro ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2226 1 2013-02-01
521 Stromboli, Carlo ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2325 = 2013-02-01
522 Stella, Andrea ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2465 0 2013-02-01
523 Drasko, Milan ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2459 = 2013-02-01
524 Santolini, Luigi ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2144 0 2013-01-01
525 Omeri, Silvan ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2208 1 2013-01-01
526 Maltsev, Leonid ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2071 = 2013-01-01
527 Sorbera, Giovanni ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2176 1 2013-01-01
528 Negro, Roberto ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2156 1 2013-01-01
529 Grandic, Zvjezdan CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Nasice, Orahovica] 2177 1 2012-12-01
530 Bogosavljevic, Boban CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Nasice, Orahovica] 2497 = 2012-12-01
531 Spoljar, Marijan CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Nasice, Orahovica] 2253 1 2012-12-01
532 Mortola, Alberto ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2059 1 2012-12-01
533 Topczewski, Damian ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2200 1 2012-12-01
534 Aghayev, Miragha ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2244 0 2012-12-01
535 Laketic, Gojko ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2435 = 2012-12-01
536 Sbarra, Marco ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2246 1 2012-12-01
537 Sala, Giovanni ITA WE Assago [Assago] 2064 1 2012-12-01
538 Quaranta, Cristiano ITA WE Assago [Assago] 2105 1 2012-12-01
539 Sbarra, Marco ITA WE Assago [Assago] 2254 1 2012-12-01
540 Pinna, Ferdinando ITA WE Assago [Assago] 2064 1 2012-12-01
541 Massironi, Marco ITA WE Assago [Assago] 2224 1 2012-12-01
542 Miracola, Massimiliano ITA WE Assago [Assago] 2111 1 2012-12-01
543 Benkiar, Djamel ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2064 1 2012-12-01
544 Zaibi, Amir ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2271 1 2012-12-01
545 Volkov, Sergey ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2577 0 2012-12-01
546 Ferhi, Djamel ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2140 1 2012-12-01
547 Belouadah, Saad ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2301 1 2012-12-01
548 Haddouche, Mohamed ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2440 0 2012-12-01
549 Njili, Kamel ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2374 = 2012-12-01
550 Arab, Adlane ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2428 1 2012-12-01
551 Barsov, Alexei ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2508 0 2012-12-01
552 Pikula, Dejan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2489 = 2012-11-01
553 Maksimovic, Branimir SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2447 1 2012-11-01
554 Spiric, Igor SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2268 1 2012-11-01
555 Govedarica, Radovan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2399 = 2012-11-01
556 Vujacic, Borivoje SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2299 = 2012-11-01
557 Kumic, Filip SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2223 = 2012-11-01
558 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2443 = 2012-11-01
559 Swannie, Douglas ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2059 1 2012-11-01
560 Bemporad, Filippo ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2059 1 2012-11-01
561 Martinez, Rolly ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2439 = 2012-11-01
562 Salvador, Roland ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2469 = 2012-11-01
563 Castrogiovanni, Carlo ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2059 1 2012-11-01
564 Sirena, Gianni ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2064 1 2012-10-01
565 Difronzo, Andrea ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2064 1 2012-10-01
566 Laketic, Gojko ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2438 1 2012-10-01
567 Naumkin, Igor ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2477 0 2012-10-01
568 Delfino, Luigi ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2182 0 2012-10-01
569 De Giorgi, Stefano ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2090 1 2012-10-01
570 Petkov, Vladimir ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2511 = 2012-10-01
571 Varvaglione, Antonio ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2064 1 2012-10-01
572 Rinaudo, Sergio ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2104 = 2012-10-01
573 Moroni, Luca Jr ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2116 1 2012-10-01
574 Tomescu, Vlad ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2403 = 2012-10-01
575 Bentivegna, Francesco ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2317 1 2012-10-01
576 Valsecchi, Alessio ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2427 1 2012-10-01
577 Volkov, Sergey ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2589 0 2012-10-01
578 Martinez, Rolly ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2426 = 2012-10-01
579 Sanchez, Joseph ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2518 = 2012-10-01
580 Rago, Riccardo ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2056 1 2012-10-01
581 Sobjerg, Erik ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2272 1 2012-10-01
582 Schacher, Gerd ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2340 1 2012-10-01
583 Collutiis, Duilio ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2501 = 2012-10-01
584 Satyapragyan, Swayangsu ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2435 1 2012-10-01
585 Sveshnikov, Vladimir ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2405 = 2012-10-01
586 Piscopo, Pierluigi ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2381 = 2012-10-01
587 Levin, Felix ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2520 = 2012-10-01
588 Roy Chowdhury, Saptarshi ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2419 = 2012-10-01
589 Boudriga, Med Ali TUN Tunisian grandmasters tournament [Bizerte] 2191 = 2012-09-01
590 Zaibi, Amir TUN Tunisian grandmasters tournament [Bizerte] 2214 0 2012-09-01
591 Amdouni, Zoubaier TUN Tunisian grandmasters tournament [Bizerte] 2305 = 2012-09-01
592 Rebeggiani, Andrea ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2064 1 2012-09-01
593 Garonzi, Martino ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2064 1 2012-09-01
594 Xia, Jie ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2254 = 2012-09-01
595 Laketic, Gojko ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2438 = 2012-09-01
596 Della Pietra, Andrea ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2204 1 2012-09-01
597 Naumkin, Igor ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2477 1 2012-09-01
598 Petkov, Vladimir ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2511 0 2012-09-01
599 Guzzetti, Luigi Enrico ITA WE Villa Litta [Lainate] 2045 1 2012-08-01
600 Lapiccirella, Mattia ITA WE Villa Litta [Lainate] 2205 1 2012-08-01
601 Laketic, Gojko ITA WE Villa Litta [Lainate] 2451 1 2012-08-01
602 Salvador, Roland ITA WE Villa Litta [Lainate] 2502 = 2012-08-01
603 Martinez, Rolly ITA WE Villa Litta [Lainate] 2419 = 2012-08-01
604 Pataki, Gyozo CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2357 = 2012-07-01
605 Stanisavljevic, Mladen CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2229 1 2012-07-01
606 Martinovic, Slobodan CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2439 = 2012-07-01
607 Jusic, Zdenko CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2358 1 2012-07-01
608 Goric, Esad CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2360 = 2012-07-01
609 Mesko, Damir CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2052 1 2012-07-01
610 Rabrenovic, Vladan SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2397 1 2012-07-01
611 Rogac, Srdjan SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2298 = 2012-07-01
612 Vena, Alessio ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2045 1 2012-07-01
613 Messina, Enrico ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2167 = 2012-07-01
614 Mazzarella, Antonio ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2045 1 2012-07-01
615 Pescatore, Lorenzo ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2195 1 2012-07-01
616 Stromboli, Carlo ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2329 1 2012-07-01
617 Baldi, Daniele ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2045 1 2012-07-01
618 Arigoni, Bruno ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2045 1 2012-07-01
619 Collutiis, Duilio ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2513 = 2012-07-01
620 Solodovnichenko, Yuri ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2570 0 2012-07-01
621 Mola, Pietro ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2225 1 2012-07-01
622 Seric, Alen CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2053 1 2012-05-01
623 Bogosavljevic, Boban CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2523 = 2012-05-01
624 Dabo-Peranic, Robert CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2318 = 2012-05-01
625 Bubalovic, Davorin CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2283 = 2012-05-01
626 Nestorovic, Vladimir CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2217 1 2012-05-01
627 Hmam, Mohamed TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2127 1 2012-05-01
628 Ali, Sebbar TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2330 = 2012-05-01
629 Hamdouchi, Adina-Maria TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2258 1 2012-05-01
630 Vijayalakshmi, Subbaraman TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2376 = 2012-05-01
631 Hassan, Sayed Barakat TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2373 1 2012-05-01
632 Ulibin, Mikhail TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2515 1 2012-05-01
633 Miladinovic, Igor TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2555 0 2012-05-01
634 Bruno, Fabio TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2435 0 2012-05-01
635 Miladinovic, Igor TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2555 = 2012-05-01
636 Haddouche, Mohamed TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2410 0 2012-05-01
637 Zaibi, Amir TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2174 0 2012-05-01
638 Pikula, Dejan TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2525 = 2012-05-01
639 Adnani, Moklis TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2394 1 2012-05-01
640 Miladinovic, Igor TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2555 = 2012-05-01
641 Haddouche, Mohamed TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2410 = 2012-05-01
642 Zaibi, Amir TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2174 = 2012-05-01
643 Pikula, Dejan TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2525 = 2012-05-01
644 Giuliano, Vincenzo ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
645 Casto, Corrado ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
646 Cannella, Carlo ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
647 Drasko, Milan ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2478 = 2012-03-01
648 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2386 = 2012-03-01
649 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2219 = 2012-03-01
650 Signorelli, Gaetano ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
651 Pisacane, Pietro ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
652 Damia, Angelo ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2303 = 2012-03-01
653 Caprio, Guido ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2353 0 2012-03-01
654 Giuliano, Vincenzo ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
655 Epishin, Vladimir ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2561 0 2012-03-01
656 Gregori, Giacomo ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
657 Drasko, Milan ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2459 0 2012-03-01
658 Blasco, Domenico ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
659 Santagati, Alessandro ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2239 1 2012-03-01
660 Rebeggiani, Andrea ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2070 1 2012-03-01
661 Consalvo, Gerardo ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2070 = 2012-03-01
662 Pescatore, Lorenzo ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2174 1 2012-03-01
663 Buiano, Fabio ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2070 1 2012-03-01
664 Stromboli, Ettore ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2302 0 2012-03-01
665 Messina, Enrico ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2139 1 2012-03-01
666 Redo, Giorgio ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2098 1 2012-03-01
667 Omeri, Silvan ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2211 1 2012-03-01
668 Scalcione, Michelangelo ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2347 = 2012-03-01
669 Collutiis, Duilio ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2477 = 2012-03-01
670 Rossato, Armando ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2107 1 2012-03-01
671 Spoljar, Marijan CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2239 = 2012-01-01
672 Strahija, Sasa CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2063 1 2012-01-01
673 Bubalovic, Davorin CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2287 = 2012-01-01
674 Brociner, Beniamino ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2063 1 2012-01-01
675 Miracola, Massimiliano ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2063 1 2012-01-01
676 Mariano, Elia ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2208 1 2012-01-01
677 Martinez, Rolly ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2411 = 2012-01-01
678 Salvador, Roland ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2501 = 2012-01-01
679 Beljan, Mladen CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2059 1 2012-01-01
680 Kozarcanin, Sead CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2173 1 2012-01-01
681 Doric, Darko CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2504 = 2012-01-01
682 Nevednichy, Vladislav CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2543 0 2012-01-01
683 Berke, Ana CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2190 1 2012-01-01
684 Dimitrov, Pavel CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2353 = 2012-01-01
685 Muskardin, Mario CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2186 1 2012-01-01
686 Cvitan, Ognjen CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2523 = 2012-01-01
687 Baron, Tal CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2504 = 2012-01-01
688 Astengo, Corrado ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2095 1 2012-01-01
689 Cani, Gazmir ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2174 1 2012-01-01
690 Jobava, Baadur ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2678 0 2012-01-01
691 Sbarra, Marco ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2245 1 2012-01-01
692 Malaniuk, Vladimir P ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2504 = 2012-01-01
693 Valsecchi, Alessio ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2376 0 2012-01-01
694 Brunello, Marina ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2221 1 2012-01-01
695 Shishkin, Vadim ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2449 0 2012-01-01
696 Gongalov, Bojan ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2084 1 2012-01-01
697 Milazzo, Mario ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2088 1 2012-01-01
698 Rossi, Carlo ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2318 1 2012-01-01
699 Bellini, Fabio ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2513 = 2012-01-01
700 Maiorov, Nikita ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2558 1 2012-01-01
701 Epishin, Vladimir ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2543 = 2012-01-01
702 Solodovnichenko, Yuri ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2629 0 2012-01-01
703 Arnaudov, G. Petar ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2477 = 2012-01-01
704 Laketic, Gojko ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2444 1 2012-01-01
705 Fercec, Nenad ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2451 = 2012-01-01
706 Fasiello, Andrea ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2049 1 2011-11-01
707 Rizzo, Giovanbattista ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2093 1 2011-11-01
708 Martorelli, Antonio ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2224 = 2011-11-01
709 Laketic, Gojko ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2439 = 2011-11-01
710 Mrdja, Milan ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2389 = 2011-11-01
711 Pizzuto, Samuele Tullio ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2112 1 2011-11-01
712 Naumkin, Igor ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2486 = 2011-11-01
713 Toth, Aleksandar SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2315 = 2011-11-01
714 Kumic, Filip SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2088 1 2011-11-01
715 Rajcevic, Stevan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2095 1 2011-11-01
716 Velickovic, Sasa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2409 = 2011-11-01
717 Maksimovic, Branimir SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2455 = 2011-11-01
718 Andersson, Thorbjorn ITA FE Livigno [Livigno] 2063 1 2011-11-01
719 Svetushkin, Dmitry ITA FE Livigno [Livigno] 2594 0 2011-11-01
720 Schwartz, Ylon ITA FE Livigno [Livigno] 2252 1 2011-11-01
721 Fedorchuk, Sergey A. ITA FE Livigno [Livigno] 2635 = 2011-11-01
722 Maiorov, Nikita ITA FE Livigno [Livigno] 2558 = 2011-11-01
723 Solodovnichenko, Yuri ITA FE Livigno [Livigno] 2622 0 2011-11-01
724 Palit, Somak ITA FE Livigno [Livigno] 2363 = 2011-11-01
725 Marholev, Dimitar ITA FE Livigno [Livigno] 2355 = 2011-11-01
726 Mazur, Stefan ITA FE Livigno [Livigno] 2372 = 2011-11-01
727 Laco, Giuseppe ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2134 1 2011-09-01
728 Di Paolo, Raffaele ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2312 1 2011-09-01
729 Korneev, Oleg ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2573 1 2011-09-01
730 Banusz, Tamas ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2555 = 2011-09-01
731 Petkov, Vladimir ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2517 0 2011-09-01
732 Rotstein, Arkadij ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2547 = 2011-09-01
733 Okhotnik, Vladimir ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2486 0 2011-09-01
734 Ceschia, Ivano ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2257 1 2011-09-01
735 Collutiis, Duilio ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2472 = 2011-09-01
736 Di Via, Saverio ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2049 1 2011-09-01
737 Giambrone, Salvatore ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2049 1 2011-09-01
738 Ferrante, Marco ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2152 1 2011-09-01
739 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2214 1 2011-09-01
740 Spirin, Oleg ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2491 = 2011-09-01
741 Kizov, Atanas ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2393 = 2011-09-01
742 Bifulco, Michel ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2049 = 2011-09-01
743 Tonel, Giulia ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2049 1 2011-09-01
744 Moncelli, Giorgio ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2103 = 2011-09-01
745 Turrin, Osvaldo ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2049 1 2011-09-01
746 Xia, Jie ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2253 1 2011-09-01
747 Solomon, Kenny ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2426 1 2011-09-01
748 Burmakin, Vladimir ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2579 = 2011-09-01
749 Meijers, Viesturs ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2492 = 2011-09-01
750 Lacrosse, Marc ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2168 1 2011-07-01
751 Naumkin, Igor ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2499 = 2011-07-01
752 Blagojevic, Dragisa ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2524 = 2011-07-01
753 Levin, Felix ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2476 = 2011-07-01
754 Jovanic, Ognjen ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2480 = 2011-07-01
755 Drasko, Milan ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2485 = 2011-07-01
756 Meijers, Viesturs ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2493 0 2011-07-01
757 Petkov, Vladimir ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2493 0 2011-07-01
758 Mrdja, Milan ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2404 = 2011-07-01
759 Chierici, Marianna ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2072 1 2011-07-01
760 Giretti Kanev, Jasen ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2180 1 2011-07-01
761 Malfagia, Andrea ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2280 = 2011-07-01
762 Genocchio, Daniele ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2431 0 2011-07-01
763 Vezzosi, Paolo ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2369 = 2011-07-01
764 Molina, Fabrizio ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2236 1 2011-07-01
765 Pizzuto, Samuele Tullio ITA OP Alimini Village [Otranto] 2136 1 2011-07-01
766 Prakken, Gerrit ITA OP Alimini Village [Otranto] 2212 1 2011-07-01
767 Kogan, Artur ITA OP Alimini Village [Otranto] 2556 = 2011-07-01
768 Godena, Michele ITA OP Alimini Village [Otranto] 2528 = 2011-07-01
769 Naumkin, Igor ITA OP Alimini Village [Otranto] 2506 = 2011-07-01
770 Codenotti, Marco ITA OP Alimini Village [Otranto] 2284 = 2011-07-01
771 Adrian, Claude ITA OP Alimini Village [Otranto] 2267 1 2011-07-01
772 Shytaj, Luca ITA OP Alimini Village [Otranto] 2494 0 2011-07-01
773 Dvirnyy, Daniyyl ITA OP Alimini Village [Otranto] 2448 = 2011-07-01
774 Korneev, Oleg ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2573 = 2011-07-01
775 Aleksic, Nenad ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2355 = 2011-07-01
776 Laketic, Gojko ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2442 = 2011-07-01
777 Giorni, Moreno ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2071 0 2011-07-01
778 D`aquino, Ugo ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2071 1 2011-07-01
779 Fezza, Davide ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2141 1 2011-07-01
780 Altini, Daniele ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2256 1 2011-07-01
781 Laketic, Gojko ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2442 = 2011-07-01
782 Altini, Nicola ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2206 = 2011-07-01
783 Fiore, Mario ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2232 1 2011-07-01
784 Kizov, Atanas ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2392 = 2011-07-01
785 Vincenzi, Marco ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2091 1 2011-05-01
786 Magrini, Fabrizio ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2161 1 2011-05-01
787 Cordi`, Domenico ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2088 1 2011-05-01
788 Damia, Angelo ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2360 = 2011-05-01
789 Vuelban, Virgilio ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2362 = 2011-05-01
790 Rambaldi, Francesco ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2172 0 2011-05-01
791 Sgnaolin, Davide ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2284 1 2011-05-01
792 Gagliardi, Christian ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2212 1 2011-05-01
793 Pucovski, Miroslav ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2304 1 2011-05-01
794 Salvador, Roland ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2532 0 2011-05-01
795 Cabrilo, Goran CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2445 = 2011-05-01
796 Martinovic, Slobodan CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2431 = 2011-05-01
797 Saric, Sinisa CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2448 = 2011-05-01
798 Stipandic, Marko CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2090 1 2011-05-01
799 Dabo-Peranic, Robert CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2299 0 2011-05-01
800 Runic, Zoran CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2403 = 2011-05-01
801 Lo Pinto, Giovanni ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2080 1 2011-03-01
802 Santagati, Alessandro ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2162 1 2011-03-01
803 Bentivegna, Francesco ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2331 1 2011-03-01
804 La Bella, Roberto ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2113 1 2011-03-01
805 Kizov, Atanas ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2374 = 2011-03-01
806 Dragojlovic, Andjelko ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2395 = 2011-03-01
807 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2260 = 2011-03-01
808 Pinton, Maurizio ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2088 1 2011-03-01
809 Kizov, Atanas ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2392 = 2011-03-01
810 Drasko, Milan ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2486 = 2011-03-01
811 Naumkin, Igor ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2499 = 2011-03-01
812 Collutiis, Duilio ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2463 = 2011-03-01
813 Rombaldoni, Axel ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2453 = 2011-03-01
814 Marholev, Dimitar ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2401 = 2011-03-01
815 Gregori, Giacomo ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2088 1 2011-03-01
816 Petkov, Vladimir ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2506 = 2011-03-01
817 Crnogorac, Zeljko CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2102 1 2011-01-01
818 Arbanas, Josip CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2297 = 2011-01-01
819 Kovacevic, Aleksandar CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2582 = 2011-01-01
820 Pejovic, Jovan MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2181 1 2011-01-01
821 Kontic, Djordjije MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2348 = 2011-01-01
822 Nikac, Predrag MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2362 = 2011-01-01
823 Djukanovic, Sreten MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2307 1 2011-01-01
824 Vulevic, Vjekoslav MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2284 1 2011-01-01
825 Nikcevic, Nebojsa MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2405 = 2011-01-01
826 Abramovic, Bosko MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2461 = 2011-01-01
827 Teodonio, Fabrizio ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2080 1 2011-01-01
828 De Santis, Alessio ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2293 1 2011-01-01
829 Kizov, Atanas ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2374 1 2011-01-01
830 Zaja, Ivan ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2489 = 2011-01-01
831 Schaefer, Michael ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2232 1 2011-01-01
832 Solomon, Kenny ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2403 1 2011-01-01
833 Genocchio, Daniele ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2433 0 2011-01-01
834 Collutiis, Duilio ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2473 = 2011-01-01
835 Laketic, Gojko ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2459 = 2011-01-01
836 Arsovic, Goran SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2434 = 2010-11-01
837 Bozic, Milan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2456 0 2010-11-01
838 Pavlovic, Goran SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2395 = 2010-11-01
839 Skliba, Martin ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2287 = 2010-11-01
840 Karl, Hans ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2211 1 2010-11-01
841 Valsecchi, Alessio ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2331 1 2010-11-01
842 Arnaudov, G. Petar ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2442 0 2010-11-01
843 Chytilek, Roman ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2368 1 2010-11-01
844 Rotstein, Arkadij ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2542 = 2010-11-01
845 Bertagnolli, Alexander ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2395 = 2010-11-01
846 Shachar, Ehud ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2353 = 2010-11-01
847 Yudkovsky, Yair ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2315 0 2010-11-01
848 Szuhanek, Ranko CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2504 = 2010-11-01
849 Leventic, Ivan CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2498 = 2010-11-01
850 Cabrilo, Goran CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2455 = 2010-11-01
851 Goric, Esad CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2365 1 2010-11-01
852 Sertic, Rudolf CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2422 = 2010-11-01
853 Szuhanek, Ranko CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2504 = 2010-11-01
854 Leventic, Ivan CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2498 = 2010-11-01
855 Cabrilo, Goran CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2455 = 2010-11-01
856 Goric, Esad CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2365 = 2010-11-01
857 Sertic, Rudolf CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2422 = 2010-11-01
858 Puleo, Diego ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
859 La Bella, Roberto ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
860 Rotstein, Arkadij ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2527 = 2010-09-01
861 Di Misa, Salvatore ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
862 Valguarnera, Girolamo ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2179 1 2010-09-01
863 La Bella, Massimiliano ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
864 Ceccarini, Marco ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
865 Messina, Damiano ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
866 La Bella, Roberto ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2106 1 2010-09-01
867 Santagati, Alessandro ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2187 1 2010-09-01
868 Grichkevitch, Gilles ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2122 = 2010-09-01
869 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2390 = 2010-09-01
870 Marholev, Dimitar ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2428 = 2010-09-01
871 Kizov, Atanas ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2397 = 2010-09-01
872 Ristic, Nenad ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2413 = 2010-09-01
873 Di Misa, Salvatore ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2106 1 2010-09-01
874 Aleksic, Nenad ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2378 = 2010-09-01
875 Scardino, Paolo ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2106 1 2010-09-01
876 Lorusso, Giuseppe ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2106 1 2010-09-01
877 Boscolo, Federico ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2129 1 2010-09-01
878 Laketic, Gojko ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2442 = 2010-09-01
879 Dragojlovic, Andjelko ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2390 1 2010-09-01
880 Meijers, Viesturs ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2474 0 2010-09-01
881 Kizov, Atanas ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2397 = 2010-09-01
882 Velikov, Petar SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2423 = 2010-07-01
883 Popchev, Milko SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2499 = 2010-07-01
884 Djukic, Zeljko SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2385 1 2010-07-01
885 Abasov, Nijat Azad Oglu SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2514 = 2010-07-01
886 Miladinovic, Igor SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2563 = 2010-07-01
887 Kovacevic, Blazimir SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2443 = 2010-07-01
888 Cabrilo, Goran SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2475 = 2010-07-01
889 Miljkovic, Miroslav D SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2484 = 2010-07-01
890 Tosic, Miroslav SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2439 = 2010-07-01
891 Bozanic, Ivica CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2281 1 2010-07-01
892 Plenkovic, Zdenko CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2387 = 2010-07-01
893 Milosavljevic, Jovan CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2115 1 2010-07-01
894 Sax, Gyula CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2517 = 2010-07-01
895 Hera, Imre Jr CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2558 0 2010-07-01
896 Drazic, Sinisa CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2531 = 2010-07-01
897 Ljubicic, Filip CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2367 = 2010-07-01
898 Curic, Drazen CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2229 1 2010-07-01
899 Dumpor, Atif CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2407 = 2010-07-01
900 Jovanovic, Milos SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2249 1 2010-07-01
901 Pavlovic, Goran SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2397 = 2010-07-01
902 Katanic-Vujic, Petar SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2332 1 2010-07-01
903 Savic, Miodrag R SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2529 1 2010-07-01
904 Pap, Misa SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2504 1 2010-07-01
905 Ostojic, Nikola SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2446 = 2010-07-01
906 Maksimovic, Branimir SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2410 = 2010-07-01
907 Consalvo, Gerardo ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2094 1 2010-07-01
908 Vuelban, Virgilio ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2369 1 2010-07-01
909 Piscopo, Pierluigi ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2426 = 2010-07-01
910 Kosic, Dragan ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2501 0 2010-07-01
911 Gromovs, Sergejs ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2319 1 2010-07-01
912 Seletsky, Grigory ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2337 = 2010-07-01
913 Caprio, Guido ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2224 1 2010-07-01
914 Petrucci, Riccardo ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2094 1 2010-07-01
915 Mola, Pietro ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2221 1 2010-07-01
916 Bruno, Fabio ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2458 = 2010-07-01
917 Kosic, Dragan ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2501 = 2010-07-01
918 Laketic, Gojko ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2453 = 2010-07-01
919 Sullolari, Saip ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2138 1 2010-05-01
920 Marholev, Dimitar ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2423 = 2010-05-01
921 Pace, Pietro Dario ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2304 1 2010-05-01
922 Pap, Misa ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2521 = 2010-05-01
923 Colovic, Aleksandar ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2464 = 2010-05-01
924 Bojanic, Borislav CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2107 1 2010-05-01
925 Runic, Zoran CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2405 = 2010-05-01
926 Goric, Esad CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2368 = 2010-05-01
927 Nestorovic, Vladimir CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2248 0 2010-05-01
928 Martic, Zlatko CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2404 = 2010-05-01
929 Lalic, Kristijan CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2295 = 2010-05-01
930 Palazzotto, Giuseppe ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2054 1 2010-03-01
931 Arnetta Maria, Teresa ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2054 1 2010-03-01
932 Kizov, Atanas ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2415 1 2010-03-01
933 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2394 = 2010-03-01
934 Seletsky, Grigory ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2338 1 2010-03-01
935 Drasko, Milan ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2527 = 2010-03-01
936 Rombaldoni, Denis ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2504 0 2010-03-01
937 Rotunno, Giuseppe ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2084 1 2010-03-01
938 Stromboli, Ettore ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2263 1 2010-03-01
939 Drasko, Milan ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2537 = 2010-03-01
940 Sanchez, Joseph ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2490 = 2010-03-01
941 Collutiis, Duilio ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2429 1 2010-03-01
942 Gromovs, Sergejs ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2334 1 2010-03-01
943 Maiorov, Nikita ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2509 = 2010-03-01
944 Vianello, Enrico ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2194 1 2010-03-01
945 Cocchi, Andrea ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2245 1 2010-03-01
946 Scalcione, Michelangelo ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2372 1 2010-03-01
947 Sanchez, Joseph ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2490 = 2010-03-01
948 Dvirnyy, Daniyyl ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2441 = 2010-03-01
949 Bojanic, Borislav   2050 1 2010-01-01
950 Runic, Zoran   2429 = 2010-01-01
951 Frank, Vladimir   2197 1 2010-01-01
952 Radosavljevic, Petar   2116 1 2010-01-01
953 Bubalovic, Davorin   2297 = 2010-01-01
954 Solak, Dragan   2579 = 2010-01-01
955 Pap, Misa   2501 = 2010-01-01
956 Esen, Baris   2493 0 2010-01-01
957 Atakisi, Umut   2409 1 2010-01-01
958 Erdogdu, Mert   2489 = 2010-01-01
959 Kosic, Dragan   2538 = 2010-01-01
960 Krivokapic, Marko   2426 = 2010-01-01
961 Saric, Sinisa   2424 = 2010-01-01
962 Skoberne, Jure   2498 = 2010-01-01
963 Bonanno, Alessandro   2135 = 2010-01-01
964 Bonade, Massimo   2103 1 2010-01-01
965 Sgnaolin, Davide   2213 1 2010-01-01
966 Abasov, Nijat Azad Oglu   2522 = 2010-01-01
967 David, Alberto   2593 = 2010-01-01
968 Damia, Angelo   2338 1 2010-01-01
969 Drazic, Sinisa   2519 = 2010-01-01
970 Genocchio, Daniele   2464 = 2010-01-01
971 Shishkin, Vadim   2507 1 2010-01-01
972 Belloni, Umberto   2054 1 2010-01-01
973 Dervishi, Erald   2564 1 2010-01-01
974 Quinn, Mark   2393 = 2010-01-01
975 Laketic, Gojko   2468 = 2010-01-01
976 Genocchio, Daniele   2464 1 2010-01-01
977 Fercec, Nenad   2483 = 2010-01-01
978 Borgo, Giulio   2439 = 2010-01-01
979 Efimov, Igor   2435 = 2010-01-01
980 Zaja, Ivan   2463 = 2010-01-01
981 Benderac, Srdjan   2373 1 2009-11-01
982 Solomunovic, Igor   2421 = 2009-11-01
983 Lajthajm, Borko   2484 = 2009-11-01
984 Benkovic, Petar   2456 = 2009-11-01
985 Milanovic, Danilo   2533 0 2009-11-01
986 Arsovic, Goran   2423 = 2009-11-01
987 Stojanovic, Marko   2253 1 2009-11-01
988 Pavlovic, Dejan S   2416 = 2009-11-01
989 Tadic, Branko   2532 1 2009-11-01
990 Nikcevic, Branko   2153 1 2009-11-01
991 Savic, Miodrag R   2545 0 2009-11-01
992 Nestorovic, Nikola   2412 = 2009-11-01
993 Aleksic, Nenad   2374 = 2009-11-01
994 Mihalj, Miroslav M   2297 1 2009-11-01
995 Sarenac, Ivan   2353 = 2009-11-01
996 Strikovic, Aleksa   2512 0 2009-11-01
997 Bongiorni, Gabriele   2050 1 2009-11-01
998 Tirelli, Mauro   2050 1 2009-11-01
999 Tagliaferri, Valerio   2050 1 2009-11-01
1000 Salvador, Roland   2461 = 2009-11-01
1001 Collutiis, Duilio   2450 = 2009-11-01
1002 Cuppone, Damiano   2088 1 2009-09-01
1003 Barletta, Mauro   2224 = 2009-09-01
1004 Malfagia, Andrea   2282 1 2009-09-01
1005 Mogranzini, Roberto   2422 = 2009-09-01
1006 Piscopo, Pierluigi   2405 = 2009-09-01
1007 Tanasa, Remus   2088 = 2009-09-01
1008 Leon Hoyos, Manuel   2527 = 2009-09-01
1009 Bighiu, Gheorghe   2088 1 2009-09-01
1010 Laketic, Gojko   2457 = 2009-09-01
1011 Aghayev, Miragha   2106 1 2009-09-01
1012 Nielsen, Steffen   2206 1 2009-09-01
1013 Vezzosi, Paolo   2372 = 2009-09-01
1014 Sumets, Andrey   2595 = 2009-09-01
1015 Borsos, Bogdan   2289 = 2009-09-01
1016 Pomaro, Alberto   2284 = 2009-09-01
1017 Vitobello, Pasquale   2054 1 2009-09-01
1018 Fezza, Davide   2082 1 2009-09-01
1019 Ljubisavljevic, Zivojin Z   2287 1 2009-09-01
1020 Lazarev, Vladimir   2462 = 2009-09-01
1021 Safranska, Anda   2310 = 2009-09-01
1022 Sumets, Andrey   2595 0 2009-09-01
1023 Pedrazzi, Giuseppe   2054 = 2009-09-01
1024 Ferretti, Alessandro   2054 1 2009-09-01
1025 Boscolo, Federico   2054 1 2009-09-01
1026 Aleksic, Nenad   2367 = 2009-09-01
1027 Marigo, Narciso   2054 1 2009-09-01
1028 Bracaglia, Carlo   2135 1 2009-09-01
1029 Rombaldoni, Axel   2425 = 2009-09-01
1030 Goric, Esad   2386 1 2009-07-01
1031 Filipovic, Marko   2350 1 2009-07-01
1032 Novakovic, Dragan   2288 1 2009-07-01
1033 Martinovic, Slobodan   2472 = 2009-07-01
1034 Masirevic, Milenko   2088 1 2009-07-01
1035 Pap, Misa   2475 = 2009-07-01
1036 Brigati, Alessandro   2100 1 2009-07-01
1037 Lupik, Marina   2225 0 2009-07-01
1038 Moncelli, Giorgio   2088 1 2009-07-01
1039 Guerra, Alessandro   2193 1 2009-07-01
1040 Peric, Slavisa   2277 1 2009-07-01
1041 Vezzosi, Paolo   2363 1 2009-07-01
1042 Ariete, Gerardo   2088 1 2009-07-01
1043 Martorelli, Antonio   2236 1 2009-07-01
1044 Aleksic, Nenad   2365 = 2009-07-01
1045 Laketic, Gojko   2457 = 2009-07-01
1046 Kizov, Atanas   2391 = 2009-07-01
1047 Quimi, Marco   2242 1 2009-07-01
1048 Kosic, Dragan   2512 = 2009-07-01
1049 Brodsky, Michail   2524 = 2009-07-01
1050 Sveshnikov, Evgeny   2554 = 2009-07-01
1051 Vezzani, Stefano   2176 1 2009-07-01
1052 Drazic, Sinisa   2533 0 2009-07-01
1053 Oppici, Gabriele   2088 = 2009-07-01
1054 Sveshnikov, Vladimir   2385 = 2009-07-01
1055 Ignacz, Maria   2197 1 2009-07-01
1056 Bruno, Fabio   2441 0 2009-07-01
1057 Demiraj, Rumi   2122 1 2009-04-01
1058 Dragojlovic, Andjelko   2393 = 2009-04-01
1059 Marholev, Dimitar   2421 = 2009-04-01
1060 Quaranta, Cristiano   2136 = 2009-04-01
1061 Barletta, Mauro   2232 1 2009-04-01
1062 Salvador, Roland   2464 = 2009-04-01
1063 Mrdja, Milan   2401 = 2009-04-01
1064 Zaja, Ivan   2461 = 2009-04-01
1065 De Santis, Alessio   2263 = 2009-04-01
1066 Tagliagambe, Stefano   2122 1 2009-04-01
1067 Franceschi, Riccardo   2160 1 2009-04-01
1068 Stromboli, Carlo   2275 = 2009-04-01
1069 Mola, Pietro   2250 = 2009-04-01
1070 Stoppa, Omar   2222 = 2009-04-01
1071 Aghayev, Miragha   2122 1 2009-04-01
1072 Brih, Said   2268 1 2009-04-01
1073 Kizov, Atanas   2404 = 2009-04-01
1074 Bruno, Fabio   2460 0 2009-04-01
1075 De Santis, Alessio   2278 0 2009-04-01
1076 Rotoni, Matteo   2168 1 2009-04-01
1077 Guido, Flavio   2382 = 2009-04-01
1078 Jakovljevic, Vlado   2420 = 2009-04-01
1079 Foglia, Maurizio   2164 1 2009-04-01
1080 Iordachescu, Viorel   2584 = 2009-04-01
1081 Cora , Massimo   2104 1 2009-04-01
1082 Vianello, Enrico   2163 = 2009-04-01
1083 Quaranta, Cristiano   2124 1 2009-04-01
1084 Laketic, Gojko   2448 = 2009-04-01
1085 Gromovs, Sergejs   2358 1 2009-04-01
1086 Sbarra, Marco   2191 1 2009-04-01
1087 Njili, Kamel   2343 0 2009-04-01
1088 Zanetti, Alberto   2166 1 2009-04-01
1089 Ljubisavljevic, Zivojin Z   2266 1 2009-04-01
1090 Laketic, Gojko   2448 = 2009-04-01
1091 Runic, Zoran   2441 = 2009-01-01
1092 Pavlovic, Dragan   2215 1 2009-01-01
1093 Rajkovic, Mario   2189 1 2009-01-01
1094 Savic, Miodrag   2542 0 2009-01-01
1095 Goric, Esad   2380 = 2009-01-01
1096 Stanic, Zoran   2237 = 2009-01-01
1097 Sedlak, Nikola   2582 = 2009-01-01
1098 Pap, Misa   2498 = 2009-01-01
1099 Novakovic, Dragan   2292 = 2009-01-01
1100 Pavlovic, Vladimir   2189 1 2009-01-01
1101 Panican, Gheorghe   2122 1 2009-01-01
1102 Bianchi, Andrea   2157 1 2009-01-01
1103 Drasko, Milan   2537 0 2009-01-01
1104 Caprio, Guido   2198 = 2009-01-01
1105 Barletta, Mauro   2232 = 2009-01-01
1106 Marcori, Mirko   2122 1 2009-01-01
1107 Faccia, Sergio   2122 1 2009-01-01
1108 Guerra, Alessandro   2195 1 2009-01-01
1109 Coratella, Giuseppe   2258 = 2009-01-01
1110 Riff, Jean-Noel   2487 0 2008-10-01
1111 Kurmann, Oliver   2385 0 2008-10-01
1112 Gozzoli, Yannick   2509 = 2008-10-01
1113 Cornette, Matthieu   2496 0 2008-10-01
1114 Bogner, Sebastian   2423 = 2008-10-01
1115 Wirig, Anthony   2477 = 2008-10-01
1116 Chatalbashev, Boris   2605 = 2008-10-01
1117 Fargere, Francois   2367 1 2008-10-01
1118 Iotov, Valentin   2531 = 2008-10-01
1119 Roth, Antoine   2178 = 2008-10-01
1120 Haub, Thorsten Michael   2460 = 2008-10-01
1121 Lutz, Eric   2240 1 2008-10-01
1122 Briet, Antoine   2178 1 2008-10-01
1123 Milov, Leonid   2531 = 2008-10-01
1124 Inkiov, Ventzislav   2446 = 2008-10-01
1125 Karpatchev, Aleksandr   2460 = 2008-10-01
1126 Mohebbi, Jaffar   2265 0 2008-10-01
1127 Grasso, Nino   2178 1 2008-10-01
1128 Vezzani, Stefano   2178 1 2008-10-01
1129 Scharrer, Patrick   2281 1 2008-10-01
1130 Dragojlovic, Andjelko   2400 1 2008-10-01
1131 Kizov, Atanas   2426 = 2008-10-01
1132 Hansen, Torbjorn Ringdal   2423 = 2008-10-01
1133 Lettieri, Giuseppe   2322 = 2008-10-01
1134 Occari, Maurizio   2178 1 2008-10-01
1135 Paolinelli, Giacomo   2178 1 2008-10-01
1136 Brancaleoni, Maurizio   2251 = 2008-10-01
1137 Satta, Vladimiro   2235 1 2008-10-01
1138 Ferretti, Folco   2284 0 2008-10-01
1139 Stromboli, Ettore   2300 = 2008-10-01
1140 Sabia, Corrado   2205 1 2008-10-01
1141 Borgiani, Flavio   2215 1 2008-10-01
1142 Caruso, Augusto   2227 1 2008-10-01
1143 Natoli, Andrea   2178 1 2008-10-01
1144 Campini, Marco   2178 1 2008-10-01
1145 Vuelban, Virgilio   2263 = 2008-10-01
1146 Ristic, Nenad   2421 = 2008-10-01
1147 Lantini, Marco   2212 = 2008-10-01
1148 Stoyko, Maksym   2178 1 2008-10-01
1149 Saric, Ibro   2559 = 2008-10-01
1150 Pancevski, Filip   2407 0 2008-10-01
1151 Stojanovic, Dalibor   2450 = 2008-10-01
1152 Dizdarevic, Emir   2501 = 2008-10-01
1153 Bodiroga, Predrag   2431 0 2008-10-01
1154 Vojinovic, Goran   2468 = 2008-10-01
1155 Predojevic, Borki   2634 = 2008-10-01
1156 Mijailovic, Zoran   2397 = 2008-10-01
1157 Kovacevic, Blazimir   2473 = 2008-10-01
1158 Skoko, Milan   2257 = 2008-10-01
1159 Strikovic, Aleksa   2512 1 2008-10-01
1160 Novoselski, Zoran   2388 = 2008-10-01
1161 Marinkovic, Ivan   2453 = 2008-10-01
1162 Benkovic, Petar   2479 = 2008-10-01
1163 Sarenac, David   2222 1 2008-10-01
1164 Stromboli, Ettore   2329 1 2008-07-01
1165 Naumkin, Igor   2494 = 2008-07-01
1166 Andonov, Bogomil   2334 1 2008-07-01
1167 Kasparov, Sergey   2480 = 2008-07-01
1168 Dobrev, Nanko   2402 = 2008-07-01
1169 Mrdja, Milan   2360 1 2008-07-01
1170 Maiorov, Nikita   2524 = 2008-07-01
1171 Meijers, Viesturs   2510 = 2008-07-01
1172 Solodovnichenko, Yuri   2537 0 2008-07-01
1173 Messina, Ottavio   2189 1 2008-07-01
1174 Pucovski, Miroslav   2363 1 2008-07-01
1175 Tratar, Marko   2477 = 2008-07-01
1176 Bellia, Fabrizio   2401 = 2008-07-01
1177 Gaponenko, Inna   2442 = 2008-07-01
1178 Mogranzini, Roberto   2418 = 2008-07-01
1179 Contin, Daniel   2303 1 2008-07-01
1180 Astengo, Corrado   2189 1 2008-07-01
1181 Pomaro, Alberto   2209 = 2008-07-01
1182 Welling, Gerard   2378 = 2008-07-01
1183 Gerola, Fausto   2193 1 2008-07-01
1184 Leon Hoyos, Manuel   2490 0 2008-07-01
1185 Faccia, Sergio   2142 1 2008-04-01
1186 Navarro, Stefano   2258 1 2008-04-01
1187 Mrdja, Milan   2408 = 2008-04-01
1188 Dragojlovic, Andjelko   2409 = 2008-04-01
1189 Vuelban, Virgilio   2399 1 2008-04-01
1190 Laketic, Gojko   2433 = 2008-04-01
1191 Kizov, Atanas   2396 = 2008-04-01
1192 Rettore, Ludwig   2177 1 2008-04-01
1193 Okhotnik, Vladimir   2433 1 2008-04-01
1194 Nelli, Carlo   2142 1 2008-04-01
1195 Cordara, Michele   2142 1 2008-04-01
1196 Mola, Pietro   2256 = 2008-04-01
1197 Riccio, Eros   2178 1 2008-04-01
1198 Di Caro, Calogero   2394 = 2008-04-01
1199 Cecconi, Giovanni A   2204 1 2008-04-01
1200 Nikolic, Milenko   2162 1 2008-04-01
1201 Zavacki, Ivan   2162 1 2008-04-01
1202 Djukic, Zeljko   2300 1 2008-04-01
1203 Sertic, Rudolf   2355 = 2008-04-01
1204 Karahmetovic, Adnan   2313 1 2008-04-01
1205 Pap, Misa   2465 = 2008-04-01
1206 Bobanac, Miro   2289 1 2008-04-01
1207 Kovacevic, Blazimir   2482 = 2008-04-01
1208 Stupavski, Zdenko   2413 = 2008-04-01
1209 Ruggeri, Pietro   2162 1 2008-04-01
1210 Bonafede, Alessandro   2299 1 2008-04-01
1211 Scalcione, Michelangelo   2431 = 2008-04-01
1212 Gromovs, Sergejs   2378 1 2008-04-01
1213 Mateo, Ramon   2484 = 2008-04-01
1214 Bes, Stephane   2162 1 2008-04-01
1215 Lamorelle, Yves   2235 = 2008-04-01
1216 Bocancea, Dmitrii   2274 1 2008-04-01
1217 Saric, Ante   2438 = 2008-04-01
1218 Qendro, Llambi   2396 1 2008-04-01
1219 Piscopo, Pierluigi   2357 = 2008-04-01
1220 Horvath, Jozsef   2519 = 2008-04-01
1221 Anic, Darko   2448 = 2008-04-01
1222 Lamoureux, Charles   2354 1 2008-04-01
1223 Gnjezdur, Vladimir   2162 1 2008-04-01
1224 Saric, Sinisa   2317 1 2008-04-01
1225 Medak, Bojan   2373 1 2008-04-01
1226 Sertic, Rudolf   2355 = 2008-04-01
1227 Leventic, Ivan   2493 = 2008-04-01
1228 Pap, Misa   2465 1 2008-04-01
1229 Jovanovic, Zoran   2525 = 2008-04-01
1230 Szuhanek, Ranko   2455 = 2008-04-01
1231 Nurkic, Sahbaz   2403 = 2008-04-01