Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Lazic, Miroljub

Вечити шах листа

Lazic, Miroljub

# Lazic, Miroljub турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Oglaza, Oskar SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2320 = 2019-03-01
2 Mahalakshmi, M SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2219 = 2019-03-01
3 Mendonca, Leon Luke SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2349 = 2019-03-01
4 Savic, Miodrag R SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2486 = 2019-03-01
5 Lajthajm, Borko SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2431 = 2019-03-01
6 Raja, Rithvik R SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2431 = 2019-03-01
7 Yang, Kaiqi SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2448 = 2019-03-01
8 Fenil, Shah SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2400 0 2019-03-01
9 Djordjevic, Vuk SRB GM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2408 = 2019-03-01
10 Olcum, Ahmet MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2320 1 2019-03-01
11 Saraci, Nderim MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2397 0 2019-03-01
12 Martorelli, Antonio MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2168 0 2019-03-01
13 Kosic, Dragan MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2502 = 2019-03-01
14 Zhao, Yuanhe MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2396 0 2019-03-01
15 Pap, Misa MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2501 = 2019-03-01
16 Audi, Ameya MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2322 1 2019-03-01
17 Laketic, Gojko MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2363 = 2019-03-01
18 Priasmoro, Novendra MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2019 [Herceg Novi] 2452 = 2019-03-01
19 Pozzari, Simone ITA WE Tre re - A [Milano] 2058 = 2019-02-01
20 Beretta, Giulio ITA WE Tre re - A [Milano] 2058 1 2019-02-01
21 Jara, Erick ITA WE Tre re - A [Milano] 2168 = 2019-02-01
22 Sbarra, Marco ITA WE Tre re - A [Milano] 2158 = 2019-02-01
23 Vezzosi, Paolo ITA WE Tre re - A [Milano] 2270 = 2019-02-01
24 Reale, Simone ITA WE Tre re - A [Milano] 2058 1 2019-02-01
25 Tiraboschi, Nicolo ITA WE Trofeo degli scudi - A [Vimercate] 2092 1 2019-01-01
26 Ventura, Salvatore ITA WE Trofeo degli scudi - A [Vimercate] 2182 1 2019-01-01
27 Gagliardi, Cristian ITA WE Trofeo degli scudi - A [Vimercate] 2171 1 2019-01-01
28 Pasini, Nicolo ITA WE Trofeo degli scudi - A [Vimercate] 2166 1 2019-01-01
29 Boraso, Alessio ITA WE Trofeo degli scudi - A [Vimercate] 2239 = 2019-01-01
30 Brociner, Beniamino ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2169 1 2019-01-01
31 Massironi, Marco ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2247 = 2019-01-01
32 Aleksic, Nenad ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2290 = 2019-01-01
33 Beretta, Giulio ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2056 1 2019-01-01
34 Roeder, Matthias ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2385 = 2019-01-01
35 Andreoni, Giuseppe ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2240 1 2019-01-01
36 Botta, Massimiliano ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2180 1 2019-01-01
37 Lalic, Bogdan ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2420 = 2019-01-01
38 Salvador, Roland ITA FE 39 Memorial Crespi - Magistrale [Milano] 2407 = 2019-01-01
39 Colonetti, Fabio ITA WE 8 Trofeo Liscate - A [Liscate] 2066 1 2018-12-01
40 Gagliardi, Cristian ITA WE 8 Trofeo Liscate - A [Liscate] 2186 1 2018-12-01
41 Lapiccirella, Daniele ITA WE 8 Trofeo Liscate - A [Liscate] 2205 1 2018-12-01
42 Bonassi, Tommaso ITA WE 8 Trofeo Liscate - A [Liscate] 2109 1 2018-12-01
43 Genocchio, Daniele ITA WE 8 Trofeo Liscate - A [Liscate] 2379 = 2018-12-01
44 Vianello, Enrico ITA WE 25 Autunno scacchistico veneziano - A [Venezia] 2094 = 2018-12-01
45 Bianchi, Andrea ITA WE 25 Autunno scacchistico veneziano - A [Venezia] 2078 1 2018-12-01
46 Dragojlovic, Andjelko ITA WE 25 Autunno scacchistico veneziano - A [Venezia] 2288 = 2018-12-01
47 Sedina, Elena ITA WE 25 Autunno scacchistico veneziano - A [Venezia] 2262 = 2018-12-01
48 Chetverik, Maxim ITA WE 25 Autunno scacchistico veneziano - A [Venezia] 2214 1 2018-12-01
49 Petersen, Steen GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2131 1 2018-11-01
50 Rozentalis, Eduardas GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2522 0 2018-11-01
51 Kalogeris, Ioannis GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2351 0 2018-11-01
52 Dek, Lennart GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2304 = 2018-11-01
53 Omorjan, Dejan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2249 1 2018-11-01
54 Ballmann, Martin GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2381 1 2018-11-01
55 Rosenthal, Jonathan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2315 = 2018-11-01
56 Sansonetti, Giorgio ITA FE 21 Sant'Anna - A [Vernole] 2086 1 2018-10-01
57 Patavia, Antonio ITA FE 21 Sant'Anna - A [Vernole] 2086 1 2018-10-01
58 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 21 Sant'Anna - A [Vernole] 2266 1 2018-10-01
59 Lalic, Bogdan ITA FE 21 Sant'Anna - A [Vernole] 2400 = 2018-10-01
60 Di Trapani, Davide ITA FE 21 Sant'Anna - A [Vernole] 2189 1 2018-10-01
61 Zimina, Olga ITA FE 21 Sant'Anna - A [Vernole] 2421 = 2018-10-01
62 Naumkin, Igor ITA FE 21 Sant'Anna - A [Vernole] 2382 = 2018-10-01
63 Kojovic, Dragan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2384 1 2018-10-01
64 Tosic, Miroslav SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2363 = 2018-10-01
65 Radovanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2408 = 2018-10-01
66 Bozic, Milan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2336 1 2018-10-01
67 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2494 0 2018-10-01
68 Leskur, Dejan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2389 = 2018-10-01
69 Arsovic, Zoran SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2422 0 2018-10-01
70 Sarenac, David SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2251 0 2018-10-01
71 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2448 = 2018-10-01
72 Cabarkapa, Novak SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2451 1 2018-10-01
73 Juic, Ranko BIH 4th PST International Chess Tournament 2018 [Kotor Varos] 2086 1 2018-09-01
74 Dumpor, Atif BIH 4th PST International Chess Tournament 2018 [Kotor Varos] 2287 = 2018-09-01
75 Milekic, Daniel BIH 4th PST International Chess Tournament 2018 [Kotor Varos] 2274 = 2018-09-01
76 Markovic, Miroslav BIH 4th PST International Chess Tournament 2018 [Kotor Varos] 2470 0 2018-09-01
77 Fejzovski, Enver BIH 4th PST International Chess Tournament 2018 [Kotor Varos] 2086 1 2018-09-01
78 Maksimovic, Bojan BIH 4th PST International Chess Tournament 2018 [Kotor Varos] 2243 1 2018-09-01
79 Obad, Andrija BIH 4th PST International Chess Tournament 2018 [Kotor Varos] 2277 1 2018-09-01
80 Nalbant, Tuna Onat SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2289 1 2018-09-01
81 Hirneise, Tobias SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2465 = 2018-09-01
82 Ozen, Deniz SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2412 = 2018-09-01
83 Radovic, Janko SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2412 1 2018-09-01
84 Muratovic, Efim SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2383 = 2018-09-01
85 Radovanovic, Nikola SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2435 = 2018-09-01
86 Pikula, Dejan SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2466 = 2018-09-01
87 Radovanovic, Mihajlo SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2408 0 2018-09-01
88 Kostic, Vladimir G SRB 4. Memorijal Selimira Manojlovica 2018 [Valjevo] 2323 = 2018-09-01
89 De Santis, Alessio ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2260 1 2018-07-01
90 Ceschia, Ivano ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2325 0 2018-07-01
91 Sgircea, Silvia-Raluca ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2204 1 2018-07-01
92 Terao, Juliana Sayumi ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2292 1 2018-07-01
93 Martinez, Ayelen ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2209 0 2018-07-01
94 Calzetta Ruiz, Monica ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2289 0 2018-07-01
95 Battistella, Stefano ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2106 1 2018-07-01
96 Dappiano, Andrea ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2279 = 2018-07-01
97 Bolzoni, Massimo ITA FE Memorial Renato Didoni 2018 [Milano] 2097 1 2018-06-01
98 Titze, Leo ITA FE Memorial Renato Didoni 2018 [Milano] 2097 1 2018-06-01
99 Benghiat, Marco ITA FE Memorial Renato Didoni 2018 [Milano] 2097 1 2018-06-01
100 Salvador, Roland ITA FE Memorial Renato Didoni 2018 [Milano] 2415 = 2018-06-01
101 Pasini, Nicolo ITA FE Memorial Renato Didoni 2018 [Milano] 2202 1 2018-06-01
102 Cereda, Loris ITA FE Memorial Renato Didoni 2018 [Milano] 2356 1 2018-06-01
103 Jobava, Baadur ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2669 0 2018-06-01
104 Banikas, Hristos ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2594 0 2018-06-01
105 Bellia, Fabrizio ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2443 = 2018-06-01
106 Moroni, Luca Jr ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2556 1 2018-06-01
107 Sadzikowski, Daniel ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2582 0 2018-06-01
108 Chatalbashev, Boris ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2567 = 2018-06-01
109 Vallejo Pons, Francisco ITA CIS 50 Master 2018 [Gallipoli] 2705 1 2018-06-01
110 Tomic, Aleksandar MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2359 = 2018-03-01
111 Sukovic, Andrej MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2262 1 2018-03-01
112 Bick, Gabriel MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2403 = 2018-03-01
113 Dizdarevic, Emir MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2461 = 2018-03-01
114 Ostojic, Nikola MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2449 = 2018-03-01
115 Drasko, Milan MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2452 = 2018-03-01
116 Strugnell, Carl MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2330 1 2018-03-01
117 Ivanovic, Bozidar MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2420 = 2018-03-01
118 Srinath, Rao S.v. MNE Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 [Herceg Novi] 2278 1 2018-03-01
119 Pala, Giorgio ITA FE 6 Lazio Scacchi [Roma] 2099 1 2018-02-01
120 Parpinel, Marco ITA FE 6 Lazio Scacchi [Roma] 2160 1 2018-02-01
121 Bystrov, Sergej M. ITA FE 6 Lazio Scacchi [Roma] 2256 1 2018-02-01
122 Sonis, Francesco ITA FE 6 Lazio Scacchi [Roma] 2425 0 2018-02-01
123 Drasko, Milan ITA FE 6 Lazio Scacchi [Roma] 2446 = 2018-02-01
124 Passerotti, Pierluigi ITA FE 6 Lazio Scacchi [Roma] 2241 1 2018-02-01
125 Carnicelli, Valerio ITA FE 6 Lazio Scacchi [Roma] 2301 = 2018-02-01
126 Agnello, Francesco Claudio ITA WE Trofeo degli Scudi [Vimercate] 2123 1 2018-01-01
127 Krsnik Cohar, Ivan Vihor ITA WE Trofeo degli Scudi [Vimercate] 2289 1 2018-01-01
128 Boraso, Alessio ITA WE Trofeo degli Scudi [Vimercate] 2233 1 2018-01-01
129 Jovanic, Ognjen ITA WE Trofeo degli Scudi [Vimercate] 2504 = 2018-01-01
130 Eryshkanova, Anastasiya ITA WE Trofeo degli Scudi [Vimercate] 2173 1 2018-01-01
131 Natalucci, Fabrizio ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2149 1 2018-01-01
132 Pasini, Nicolo ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2161 1 2018-01-01
133 Aleksic, Nenad ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2309 = 2018-01-01
134 Lapiccirella, Daniele ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2249 1 2018-01-01
135 Salvador, Roland ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2421 1 2018-01-01
136 Akshat, Khamparia ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2364 = 2018-01-01
137 Massironi, Marco ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2202 1 2018-01-01
138 Andreoni, Giuseppe ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2154 1 2018-01-01
139 Di Trapani, Davide ITA FE 38 Edoardo Crespi [Milano] 2181 = 2018-01-01
140 Pirrello, Christian ITA WE 7 Trofeo Liscate [Liscate] 2090 1 2017-12-01
141 Pasini, Nicolo ITA WE 7 Trofeo Liscate [Liscate] 2148 = 2017-12-01
142 Ventura, Salvatore ITA WE 7 Trofeo Liscate [Liscate] 2190 1 2017-12-01
143 Vezzosi, Paolo ITA WE 7 Trofeo Liscate [Liscate] 2299 1 2017-12-01
144 Mrdja, Milan ITA WE 7 Trofeo Liscate [Liscate] 2278 = 2017-12-01
145 Gueci, Laura ITA FE 3 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2090 1 2017-12-01
146 Gregori, Giacomo ITA FE 3 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2227 1 2017-12-01
147 Rakhmanov, Aleksandr ITA FE 3 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2654 0 2017-12-01
148 Martorelli, Antonio ITA FE 3 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2198 = 2017-12-01
149 Lagumina, Giulio ITA FE 3 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2241 1 2017-12-01
150 Djuric, Stefan ITA FE 3 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2385 = 2017-12-01
151 Epishin, Vladimir ITA FE 3 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2519 = 2017-12-01
152 Passerotti, Pierluigi ITA Fe 5 Levante Ligure [La Spezia] 2212 1 2017-12-01
153 Laketic, Gojko ITA Fe 5 Levante Ligure [La Spezia] 2370 = 2017-12-01
154 Colonetti, Fabio ITA Fe 5 Levante Ligure [La Spezia] 2089 1 2017-12-01
155 Genocchio, Daniele ITA Fe 5 Levante Ligure [La Spezia] 2410 1 2017-12-01
156 Djuric, Stefan ITA Fe 5 Levante Ligure [La Spezia] 2379 = 2017-12-01
157 Hera, Imre Jr. MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2619 = 2017-11-01
158 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2436 = 2017-11-01
159 Nikcevic, Nebojsa MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2424 = 2017-11-01
160 Milanovic, Danilo MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2500 0 2017-11-01
161 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2493 0 2017-11-01
162 Simic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2306 1 2017-11-01
163 Miladinovic, Igor MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2535 = 2017-11-01
164 Drasko, Milan MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2449 = 2017-11-01
165 Savic, Miodrag R MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2507 = 2017-11-01
166 Abd El Gawad, Shaban ITA WE 4 Villa Bombrini [Genova] 2090 1 2017-11-01
167 Vijayalakshmi, Subbaraman ITA WE 4 Villa Bombrini [Genova] 2358 1 2017-11-01
168 Manfredi, Vincenzo ITA WE 4 Villa Bombrini [Genova] 2253 = 2017-11-01
169 Glek, Igor ITA WE 4 Villa Bombrini [Genova] 2413 1 2017-11-01
170 Mrdja, Milan ITA WE 4 Villa Bombrini [Genova] 2278 = 2017-11-01
171 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2113 1 2017-10-01
172 Frigieri, Fabrizio ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2154 1 2017-10-01
173 Abolianin, Arthur ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2329 1 2017-10-01
174 Lalic, Bogdan ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2438 = 2017-10-01
175 Passerotti, Pierluigi ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2223 1 2017-10-01
176 Laketic, Gojko ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2357 1 2017-10-01
177 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2284 = 2017-10-01
178 Varvaglione, Antonio ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2211 1 2017-10-01
179 De Giorgi, Stefano ITA FE 20 Sant'Anna [Pisignano] 2067 1 2017-10-01
180 Mladenovic, Stefan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2324 1 2017-10-01
181 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2576 = 2017-10-01
182 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2444 = 2017-10-01
183 Scekic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2395 = 2017-10-01
184 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2532 = 2017-10-01
185 Lapcevic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2358 1 2017-10-01
186 Nestorovic, Nikola SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2506 1 2017-10-01
187 Djuric, Stefan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2386 1 2017-10-01
188 Ratkovic, Milovan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2398 0 2017-10-01
189 Ivic, Velimir SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2394 1 2017-10-01
190 Popovic, Petar SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2446 = 2017-10-01
191 Gromovs, Sergejs ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2210 1 2017-09-01
192 Vuelban, Virgilio ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2261 1 2017-09-01
193 Laketic, Gojko ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2357 = 2017-09-01
194 Naumkin, Igor ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2417 = 2017-09-01
195 Basso, Pier Luigi ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2434 0 2017-09-01
196 Martorelli, Antonio ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2146 = 2017-09-01
197 Di Benedetto, Edoardo ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2281 = 2017-09-01
198 Dappiano, Andrea ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2326 1 2017-09-01
199 David, Alberto ITA FE 15 Spilimbergo [Spilimbergo] 2586 = 2017-09-01
200 Cardellicchio, Umberto ITA OP Citta' Gemellate [Lioni] 2067 1 2017-09-01
201 Forno, Roberto ITA OP Citta' Gemellate [Lioni] 2067 1 2017-09-01
202 Paolillo, Gaia ITA OP Citta' Gemellate [Lioni] 2067 1 2017-09-01
203 Laketic, Gojko ITA OP Citta' Gemellate [Lioni] 2357 = 2017-09-01
204 Foglia, Maurizio ITA OP Citta' Gemellate [Lioni] 2067 1 2017-09-01
205 Valenti, Giuseppe ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2128 = 2017-07-01
206 Bettalli, Francesco ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2182 1 2017-07-01
207 D`amore, Carlo ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2432 = 2017-07-01
208 Yrjola, Jouni ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2338 1 2017-07-01
209 Gilevych, Artem ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2423 0 2017-07-01
210 Di Benedetto, Edoardo ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2270 = 2017-07-01
211 Szczepkowska, Karina ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2408 = 2017-07-01
212 Pruijssers, Roeland ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2501 1 2017-07-01
213 Vovk, Yuri ITA OP 6 del Salento - Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2600 0 2017-07-01
214 Dicuonzo, Antonio ITA FE Mem Renato Didoni 2017 [Milano] 2067 1 2017-06-01
215 Lafitte, Antoine ITA FE Mem Renato Didoni 2017 [Milano] 2067 1 2017-06-01
216 Miracola, Giorgia ITA FE Mem Renato Didoni 2017 [Milano] 2067 1 2017-06-01
217 Gervasio, Francesco ITA FE Mem Renato Didoni 2017 [Milano] 2067 1 2017-06-01
218 Vezzosi, Paolo ITA FE Mem Renato Didoni 2017 [Milano] 2318 = 2017-06-01
219 Andreoni, Giuseppe ITA FE Mem Renato Didoni 2017 [Milano] 2159 = 2017-06-01
220 Aghayev, Miragha ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2380 1 2017-06-01
221 Cebalo, Miso ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2320 1 2017-06-01
222 Napoli, Nicolo ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2307 1 2017-06-01
223 Gilevych, Artem ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2423 = 2017-06-01
224 Collutiis, Duilio ITA CIS Master 2017 [Gallipoli] 2409 = 2017-06-01
225 Ashiku, Franc ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2341 = 2017-02-01
226 Costachi, Mihnea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2422 = 2017-02-01
227 Stella, Andrea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2480 0 2017-02-01
228 Kollars, Dmitrij ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2500 = 2017-02-01
229 Livaic, Leon ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2451 0 2017-02-01
230 Ashiku, Franc ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2341 = 2017-02-01
231 Costachi, Mihnea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2422 = 2017-02-01
232 Stella, Andrea ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2480 = 2017-02-01
233 Kollars, Dmitrij ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2500 0 2017-02-01
234 Livaic, Leon ITA ITT GM Scheveningen [Montebelluna] 2451 = 2017-02-01
235 Valtemara, Mattia Angelo ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2067 1 2017-01-01
236 Ranfagni, Stefano ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2067 = 2017-01-01
237 Falchi, Claudio ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2067 1 2017-01-01
238 Krsnik Cohar, Ivan Vihor ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2353 1 2017-01-01
239 Bonassi, Tommaso ITA WE 10 Dicembrino [Vimercate] 2071 1 2017-01-01
240 Negro, Roberto ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2190 1 2017-01-01
241 Laketic, Gojko ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2368 1 2017-01-01
242 Basso, Pier Luigi ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2417 0 2017-01-01
243 Stella, Andrea ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2472 0 2017-01-01
244 Cacco, Christian ITA WE 24 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2318 1 2017-01-01
245 Orlandini, Andrea ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2052 1 2016-12-01
246 Lapiccirella, Daniele ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2264 1 2016-12-01
247 Sbarra, Marco ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2163 = 2016-12-01
248 Mrdja, Milan ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2315 1 2016-12-01
249 Genocchio, Daniele ITA OP 6 Liscate [Liscate] 2438 1 2016-12-01
250 Pisacane, Pietro ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2178 1 2016-12-01
251 Vuelban, Virgilio ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2285 1 2016-12-01
252 Laketic, Gojko ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2373 1 2016-12-01
253 Zimina, Olga ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2394 = 2016-12-01
254 Hecht, Hans-Joachim ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2324 1 2016-12-01
255 Caposciutti, Maurizio ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2328 = 2016-12-01
256 Naumkin, Igor ITA OP 2 Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2432 = 2016-12-01
257 Damia, Angelo SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2260 1 2016-12-01
258 Savicevic, Vlatko SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2350 = 2016-12-01
259 Besedes, Danilo SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2319 = 2016-12-01
260 Ozen, Bahadir SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2368 1 2016-12-01
261 Ernst, Sipke SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2538 1 2016-12-01
262 Lu, Shanglei SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2616 0 2016-12-01
263 Ioannidis, Evgenios SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2301 1 2016-12-01
264 Leskur, Dejan SRB Serbian Open Chess Championship 2016 [Novi Sad] 2385 = 2016-12-01
265 Marcetic, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2385 1 2016-11-01
266 Roganovic, Milos SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2484 1 2016-11-01
267 Szuhanek, Ranko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2515 = 2016-11-01
268 Vratonjic, Slobo SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2417 = 2016-11-01
269 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2491 = 2016-11-01
270 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2458 = 2016-11-01
271 Radovanovic, Nikola SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2396 0 2016-11-01
272 Ratkovic, Miloje SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2414 1 2016-11-01
273 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2438 1 2016-11-01
274 Cabarkapa, Novak SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2418 = 2016-11-01
275 Damljanovic, Branko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2543 = 2016-11-01
276 Abd El Gawad, Shaban ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2052 1 2016-11-01
277 Bencheikh, Ilf ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2132 1 2016-11-01
278 Vuelban, Virgilio ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2285 1 2016-11-01
279 Passerotti, Pierluigi ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2241 = 2016-11-01
280 Manfredi, Vincenzo ITA WE 3 Villa Bombrini [Genova] 2218 = 2016-11-01
281 Gollain, Marc ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2079 1 2016-10-01
282 Marzano, Carlo ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2202 1 2016-10-01
283 Passerotti, Pierluigi ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2269 = 2016-10-01
284 Sejkora, Vlastimil ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2251 1 2016-10-01
285 Legky, Nikolay A ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2430 = 2016-10-01
286 Naumkin, Igor ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2436 1 2016-10-01
287 Formento, Paolo ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2307 = 2016-10-01
288 Raineri, Valerio ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2098 1 2016-10-01
289 Mazzini, Mauro ITA FE 58 Imperia [Imperia] 2221 = 2016-10-01
290 Stabolewski, Andreas GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2101 1 2016-09-01
291 Holtel, Jasper GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2258 = 2016-09-01
292 Boehm, Juergen GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2184 1 2016-09-01
293 Foerster, Jonas GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2289 = 2016-09-01
294 Stefansson, Hannes GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2577 = 2016-09-01
295 Maiwald, Jens-Uwe GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2458 0 2016-09-01
296 Reuker, Jari GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2091 0 2016-09-01
297 Peredy, Ferenc GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2209 1 2016-09-01
298 Wagener, Claude GER ZMDI Open 2016 Group A [Dresden] 2284 1 2016-09-01
299 Belli, Giorgio ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2061 1 2016-09-01
300 Mazzini, Mauro ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2191 = 2016-09-01
301 Seresin, Francesco ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2200 = 2016-09-01
302 Negro, Roberto ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2134 1 2016-09-01
303 Carnicelli, Valerio ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2244 1 2016-09-01
304 Laketic, Gojko ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2419 = 2016-09-01
305 Andersen, Alf R. ITA FE 14 Spilimbergo [Spilimbergo] 2112 1 2016-09-01
306 Kozul, Zdenko BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2614 0 2016-08-01
307 Radovanovic, Mihajlo BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2362 = 2016-08-01
308 Kojic, Tigran BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2355 1 2016-08-01
309 Vukic, Milan BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2391 = 2016-08-01
310 Arsovic, Zoran BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2420 1 2016-08-01
311 Stavnjak, Lazar BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2246 = 2016-08-01
312 Seitaj, Ilir BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2364 0 2016-08-01
313 Kadric, Denis BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2562 0 2016-08-01
314 Brkic, Ante BIH 15th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Bihac] 2585 0 2016-08-01
315 Kouvatsou, Maria ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2090 1 2016-07-01
316 Babikov, Ivan ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2301 1 2016-07-01
317 L`ami, Alina ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2359 = 2016-07-01
318 Gilevych, Artem ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2404 1 2016-07-01
319 Wieczorek, Oskar ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2432 1 2016-07-01
320 Sadzikowski, Daniel ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2546 = 2016-07-01
321 Van Haastert, Edwin ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2435 = 2016-07-01
322 Vovk, Andriy ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2632 0 2016-07-01
323 Parnali, S Dharia ITA OP 5 Ecoresort Le Sirene' [Gallipoli] 2160 = 2016-07-01
324 Paduano, Claudio ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2066 1 2016-07-01
325 Varvaglione, Antonio ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2194 1 2016-07-01
326 Laketic, Gojko ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2398 = 2016-07-01
327 Lattanzio, Savino ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2229 1 2016-07-01
328 Franciosi, Fausto ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2219 1 2016-07-01
329 Altini, Nicola ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2411 = 2016-07-01
330 Naumkin, Igor ITA OP 6 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2418 = 2016-07-01
331 Safranska, Anda ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2222 1 2016-06-01
332 Maisuradze, Nino ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2268 1 2016-06-01
333 Lalic, Bogdan ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2425 = 2016-06-01
334 Lazarev, Vladimir ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2383 = 2016-06-01
335 Ninov, Nikolai ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2460 = 2016-06-01
336 Blagojevic, Dragisa ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2509 = 2016-06-01
337 Naumkin, Igor ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2446 1 2016-06-01
338 Laketic, Gojko ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2394 1 2016-06-01
339 Piasetski, Leon ITA FE 22 Citta' di Cutro [Cutro] 2282 = 2016-06-01
340 Podetti, Davide ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2081 = 2016-03-01
341 Loiacono, Antonio ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2061 = 2016-03-01
342 Pitzanti, Matteo ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2069 1 2016-03-01
343 Di Benedetto, Edoardo ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2218 1 2016-03-01
344 Gilevych, Artem ITA FE Oltreadda [Corte Palasio] 2390 = 2016-03-01
345 Gromovs, Sergejs ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2183 1 2016-02-01
346 Vuelban, Virgilio ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2316 = 2016-02-01
347 Drasko, Milan ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2448 = 2016-02-01
348 Carnicelli, Valerio ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2168 1 2016-02-01
349 Arnetta, Maria Teresa ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2087 1 2016-02-01
350 Ortega, Lexy ITA FE 4 SS Lazio [Roma] 2476 = 2016-02-01
351 Astengo, Corrado ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2121 1 2016-01-01
352 Lapiccirella, Daniele ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2235 = 2016-01-01
353 Lapiccirella, Mattia ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2189 1 2016-01-01
354 Cereda, Loris ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2252 1 2016-01-01
355 Nomin-Erdene, Davaademberel ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2430 = 2016-01-01
356 Lajthajm, Borko ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2428 = 2016-01-01
357 Tirelli, Mauro ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2193 1 2016-01-01
358 Vezzosi, Paolo ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2369 = 2016-01-01
359 Bodiroga, Predrag ITA FE 36 Edoardo Crespi [Milano] 2328 = 2016-01-01
360 Bergamasco, Tommaso ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2066 = 2016-01-01
361 Santeramo, Alessia ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2133 1 2016-01-01
362 Santagati, Alessandro ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2262 1 2016-01-01
363 Nikolov, Momchil ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2548 = 2016-01-01
364 Solomon, Kenny ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2392 = 2016-01-01
365 Brunello, Marina ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2342 = 2016-01-01
366 Georgiev, Kiril ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2627 0 2016-01-01
367 Rossi, Carlo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2284 1 2016-01-01
368 Valsecchi, Alessio ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2466 0 2016-01-01
369 Falsetti, Paolo ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2049 1 2015-12-01
370 Bonassi, Tommaso ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2053 = 2015-12-01
371 Genocchio, Daniele ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2424 = 2015-12-01
372 Brugo, Marco ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2111 1 2015-12-01
373 Masotti, Roberto ITA OP 5 Trofeo Liscate [Liscate] 2049 1 2015-12-01
374 Mazzini, Mauro ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2079 1 2015-12-01
375 Djuric, Stefan ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2400 1 2015-12-01
376 Gilevych, Artem ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2410 = 2015-12-01
377 Naumkin, Igor ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2447 1 2015-12-01
378 Efimov, Igor ITA WE 3 Levante Ligure [La Spezia] 2407 = 2015-12-01
379 Tripi, Nicolo ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2056 1 2015-12-01
380 Molina, Fabrizio ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2199 1 2015-12-01
381 Brun, Dario ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2274 1 2015-12-01
382 Manfredi, Vincenzo ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2266 = 2015-12-01
383 Laketic, Gojko ITA WE 2 Villa Bombrini [Genova] 2407 = 2015-12-01
384 Sardo, Gabriele ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2155 1 2015-11-01
385 Vuelban, Virgilio ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2326 1 2015-11-01
386 Caposciutti, Maurizio ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2315 = 2015-11-01
387 Zimina, Olga ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2378 = 2015-11-01
388 Naumkin, Igor ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2447 1 2015-11-01
389 Mogranzini, Roberto ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2505 = 2015-11-01
390 Laketic, Gojko ITA OP Isola di Capri - Vladimir Lenin [Capri] 2411 = 2015-11-01
391 Dimitrijevic, Radmilo SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2241 = 2015-10-01
392 Munizaba, Slobodan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2358 0 2015-10-01
393 Radovic, Luka SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2286 = 2015-10-01
394 Zajic, Milan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2472 = 2015-10-01
395 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2425 = 2015-10-01
396 Tagliaferri, Valerio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2066 1 2015-10-01
397 Rossini, Fulvio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2066 1 2015-10-01
398 Ventura, Salvatore ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2083 1 2015-10-01
399 Formento, Paolo ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2212 1 2015-10-01
400 Vuelban, Virgilio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2327 = 2015-10-01
401 Guanciale, Orazio ITA OP 16 Citta' di Crema [Crema] 2172 1 2015-10-01
402 Taurisano, Vincenzo ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2066 1 2015-10-01
403 Buiano, Fabio ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2106 = 2015-10-01
404 Gervasio, Francesco ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2066 1 2015-10-01
405 Vuelban, Virgilio ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2327 = 2015-10-01
406 Messina, Enrico ITA FE 5 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2144 1 2015-10-01
407 Di Lascio, Savino ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2066 1 2015-10-01
408 Paolillo, Gaia ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2116 1 2015-10-01
409 Varvaglione, Antonio ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2245 = 2015-10-01
410 Miconi, Francesco ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2066 = 2015-10-01
411 Laketic, Gojko ITA OP Citta' di Lacedonia [Lacedonia] 2443 = 2015-10-01
412 Drago, Paolo ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2066 1 2015-09-01
413 Pepino, Enrico ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2154 1 2015-09-01
414 Davi, Alessandro ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2159 1 2015-09-01
415 Del Rio De Angelis, Salvador G. ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2494 = 2015-09-01
416 Laketic, Gojko ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2422 = 2015-09-01
417 Drasko, Milan ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2437 = 2015-09-01
418 Blechzin, Igor ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2356 1 2015-09-01
419 Manfredi, Vincenzo ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2209 1 2015-09-01
420 Bardone, Lorenzo ITA FE 4 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2192 1 2015-09-01
421 Bergamasco, Tommaso ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2066 1 2015-09-01
422 Boscolo, Marco ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2095 1 2015-09-01
423 Lodici, Lorenzo ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2348 = 2015-09-01
424 Micottis, Dorian ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2228 = 2015-09-01
425 Kazakov, Mikhail ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2491 = 2015-09-01
426 Somborski, Nebojsa ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2326 = 2015-09-01
427 Drasko, Milan ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2439 = 2015-09-01
428 Nester, Ihor ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2254 0 2015-09-01
429 Luciani, Valerio ITA FE Lignano [Lignano Sabbiadoro] 2249 1 2015-09-01
430 Nobile, Stefano ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2066 1 2015-08-01
431 Varvaglione, Antonio ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2202 1 2015-08-01
432 Mrdja, Milan ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2360 = 2015-08-01
433 Drasko, Milan ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2437 = 2015-08-01
434 Rotstein, Arkadij ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2502 = 2015-08-01
435 Strebkovs, Andrejs ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2356 = 2015-08-01
436 Laketic, Gojko ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2422 = 2015-08-01
437 Iannello, Andrea ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2066 1 2015-08-01
438 Naumkin, Igor ITA FE 3 Citta' di Locri [Locri] 2437 = 2015-08-01
439 Taher, Rami ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2070 1 2015-07-01
440 Hamza, Amira ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2070 1 2015-07-01
441 Malakhatko, Vadim ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2507 = 2015-07-01
442 Tiviakov, Sergei ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2641 = 2015-07-01
443 Miladinovic, Igor ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2561 = 2015-07-01
444 Oussedik, Mahfoud ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2212 = 2015-07-01
445 Arab, Adlane ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2460 = 2015-07-01
446 Sumets, Andrey ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2583 0 2015-07-01
447 Bengherabi, Khalil ALG International Open Tournament June 2015 13th K.Ameyar [Algiers] 2201 = 2015-07-01
448 Parrella, Alfredo ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2091 1 2015-06-01
449 Daulyte, Deimante ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2397 1 2015-06-01
450 Naumkin, Igor ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2446 = 2015-06-01
451 Vovk, Yuri ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2613 = 2015-06-01
452 Cornette, Matthieu ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2588 = 2015-06-01
453 Petkov, Vladimir ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2526 = 2015-06-01
454 Burmakin, Vladimir ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2584 = 2015-06-01
455 Blagojevic, Dragisa ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2522 = 2015-06-01
456 Mrdja, Milan ITA FE XXI Citta' di Cutro [Cutro] 2374 1 2015-06-01
457 Djosic, Slavoljub SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2263 0 2015-06-01
458 Jablanovic, Zoran SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2240 1 2015-06-01
459 Kovacevic, Djordje SRB Kup Svetozara Gligorica 2015 [Kraljevo] 2087 1 2015-06-01
460 Bardone, Lorenzo ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2170 1 2015-05-01
461 Bonagura, Stefano ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2254 1 2015-05-01
462 Cattaneo, Marco ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2162 1 2015-05-01
463 Borgo, Giulio ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2356 = 2015-05-01
464 Stella, Andrea ITA CIS 2015 - A2 Girone 2 [Milano] 2427 1 2015-05-01
465 Kahmane, Toufik ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
466 Khalef, Laadel ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
467 Bengherabi, Khalil ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2145 1 2015-04-01
468 Volkov, Sergey ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2612 0 2015-04-01
469 Saim, Mohamed Ilias ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2088 1 2015-04-01
470 Tiviakov, Sergei ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2661 0 2015-04-01
471 Saadouni, Aissa ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
472 Barsov, Alexei ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2455 0 2015-04-01
473 Gourari, Moustafa ALG 3eme tournoi du President [Algiers] 2051 1 2015-04-01
474 Iannello, Andrea ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2042 1 2015-03-01
475 Varvaglione, Antonio ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2160 1 2015-03-01
476 Dragojlovic, Andjelko ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2314 = 2015-03-01
477 Drasko, Milan ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2427 = 2015-03-01
478 Favaloro, Andrea ITA OP Inverno a Sant'Ilario [Sant'Ilario] 2064 1 2015-03-01
479 Draskovic, Davor ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2042 1 2015-02-01
480 Palermo, Stefano ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2164 1 2015-02-01
481 Gromovs, Sergejs ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2199 1 2015-02-01
482 Ortega, Lexy ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2475 = 2015-02-01
483 Moroni, Luca Jr ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2367 1 2015-02-01
484 Lalic, Bogdan ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2482 = 2015-02-01
485 Drasko, Milan ITA FE 3 SS Lazio [Roma] 2427 = 2015-02-01
486 Cardarelli, Angelo ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2059 1 2015-01-01
487 Boraso, Alessio ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2166 1 2015-01-01
488 Lodici, Lorenzo ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2312 = 2015-01-01
489 Laketic, Gojko ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2389 = 2015-01-01
490 Xia, Jie ITA WE 22 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2292 0 2015-01-01
491 Fregonese, Giulio ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2129 1 2015-01-01
492 De Santis, Alessio ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2288 = 2015-01-01
493 Vezzosi, Paolo ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2291 = 2015-01-01
494 Brunello, Marina ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2254 0 2015-01-01
495 Goossens, Hanne ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2090 1 2015-01-01
496 Lanzani, Mario ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2302 = 2015-01-01
497 Brezovar, Matjaz ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2264 1 2015-01-01
498 Codenotti, Marco ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2345 = 2015-01-01
499 Massironi, Marco ITA FE 17 Citta' di Padova [Padova] 2236 1 2015-01-01
500 Montilli, Vincenzo ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2122 1 2014-12-01
501 N Guyen, Emilien ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2201 0 2014-12-01
502 Vezzosi, Paolo ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2284 1 2014-12-01
503 Krsnik Cohar, Ivan Vihor ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2163 1 2014-12-01
504 Contini, Gabriele ITA OP 4 Trofeo Liscate [Liscate] 2066 1 2014-12-01
505 Mazzini, Mauro ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2082 1 2014-12-01
506 Mihalj, Miroslav M ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2226 1 2014-12-01
507 Dragojlovic, Andjelko ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2290 = 2014-12-01
508 Sanchez, Joseph ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2503 0 2014-12-01
509 Lasio, Millo ITA OP 2 del Levante Ligure [La Spezia] 2066 1 2014-12-01
510 Astengo, Marcello ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2071 0 2014-12-01
511 Simoncini, Francesco ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2071 1 2014-12-01
512 Gelardi, Davide ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2071 1 2014-12-01
513 Movileanu, Daniela ITA WE 8 Citta' di Recco [Recco] 2122 1 2014-12-01
514 Atteo, Domenico ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2066 1 2014-11-01
515 Abd El Gawad, Shaban ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2066 1 2014-11-01
516 Angelini, Marco ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2219 1 2014-11-01
517 Laketic, Gojko ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2389 = 2014-11-01
518 Sanchez, Joseph ITA WE Villa Bombrini [Genova] 2503 = 2014-11-01
519 Bannery, Benjamin ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2066 1 2014-11-01
520 Fregonese, Giulio ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2134 1 2014-11-01
521 Dappiano, Andrea ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2211 1 2014-11-01
522 Boscolo, Federico ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2290 = 2014-11-01
523 Rombaldoni, Denis ITA WE 9 Citta' di Chioggia [Chioggia] 2477 = 2014-11-01
524 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2014 [Palic] 2434 1 2014-10-01
525 Ristic, Nebojsa M SRB Serbian League 2014 [Palic] 2377 1 2014-10-01
526 Markovic, Ivan J SRB Serbian League 2014 [Palic] 2469 = 2014-10-01
527 Sredojevic, Ivan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2414 0 2014-10-01
528 Jesenski, Tibor SRB Serbian League 2014 [Palic] 2346 1 2014-10-01
529 Velickovic, Sasa SRB Serbian League 2014 [Palic] 2373 1 2014-10-01
530 Kalinic, Dusan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2083 = 2014-10-01
531 Nestorovic, Nikola SRB Serbian League 2014 [Palic] 2447 = 2014-10-01
532 Laketic, Gojko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2398 = 2014-10-01
533 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2014 [Palic] 2485 0 2014-10-01
534 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2132 1 2014-09-01
535 Rossi, Aldo A ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2262 = 2014-09-01
536 Delfino, Luigi ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2227 = 2014-09-01
537 Coratella, Giuseppe ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2221 1 2014-09-01
538 Mrdja, Milan ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2376 = 2014-09-01
539 Laketic, Gojko ITA FR 21 Citta' di Campobasso [Campobasso] 2417 1 2014-09-01
540 Fantini, Marco ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2069 1 2014-09-01
541 Martorelli, Antonio ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2266 0 2014-09-01
542 Tonel, Giulia ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2069 1 2014-09-01
543 Zuttioni, Federico ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2096 1 2014-09-01
544 De Santis, Alessio ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2267 1 2014-09-01
545 Piscopo, Pierluigi ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2418 = 2014-09-01
546 Petkov, Vladimir ITA OP 12 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2538 = 2014-09-01
547 Varvaglione, Antonio ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2066 1 2014-08-01
548 Yao, Stefano ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2176 1 2014-08-01
549 Altini, Nicola ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2412 = 2014-08-01
550 Laketic, Gojko ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2417 = 2014-08-01
551 Sergeev, Vladimir ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2447 = 2014-08-01
552 Aghayev, Miragha ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2364 1 2014-08-01
553 Efimov, Igor ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2406 = 2014-08-01
554 Del Rio De Angelis, Salvador G. ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2520 = 2014-08-01
555 Blechzin, Igor ITA FE 3 Scacchisti.it [Acqui Terme] 2360 = 2014-08-01
556 Hamza, Amira ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2060 1 2014-07-01
557 Seddaoui, Yamine ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2090 1 2014-07-01
558 Bouaziz, Mehdi ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2256 1 2014-07-01
559 Zaibi, Amir ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2256 = 2014-07-01
560 Arab, Adlane ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2430 = 2014-07-01
561 Bouzidi, Ahmed ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2197 1 2014-07-01
562 Malakhatko, Vadim ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2552 = 2014-07-01
563 Miladinovic, Igor ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2570 = 2014-07-01
564 Haddouche, Mohamed ALG International Open Kheireddine ameyar 2014 [Algiers] 2505 = 2014-07-01
565 Cordi , Domenico ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2066 1 2014-06-01
566 Carbone, Stefano ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2085 1 2014-06-01
567 Mrdja, Milan ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2378 = 2014-06-01
568 Bentivegna, Francesco ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2282 = 2014-06-01
569 Rossi, Aldo A ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2260 = 2014-06-01
570 Inkiov, Ventzislav ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2427 = 2014-06-01
571 Laketic, Gojko ITA FE 2 Citta' di Locri [Locri] 2428 = 2014-06-01
572 Makka, Ioulia ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2181 1 2014-06-01
573 Vovk, Andrey ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2610 0 2014-06-01
574 Coimbra, Margarida ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2071 1 2014-06-01
575 Blagojevic, Dragisa ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2517 = 2014-06-01
576 Roeder, Matthias ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2419 = 2014-06-01
577 Maze, Sebastien ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2536 0 2014-06-01
578 Voiska, Margarita ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2288 1 2014-06-01
579 Malaniuk, Vladimir P ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2554 = 2014-06-01
580 Burmakin, Vladimir ITA FE XX Citta' di Cutro [Cutro] 2561 = 2014-06-01
581 Talbi, Chafik TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2204 1 2014-06-01
582 Bouzidi, Ahmed TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2211 1 2014-06-01
583 Miladinovic, Igor TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2573 0 2014-06-01
584 Azaiez, Fahmi TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2103 1 2014-06-01
585 Amdouni, Zoubaier TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2275 1 2014-06-01
586 Novikov, Stanislav TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2554 0 2014-06-01
587 Romero Holmes, Alfonso TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2480 = 2014-06-01
588 Ibrahim, Hatim TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2349 = 2014-06-01
589 Haddouche, Mohamed TUN Ridha Belkadhi Memorial - Open A [Monastir] 2511 = 2014-06-01
590 Mulaj, Jakup AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2067 1 2014-03-01
591 Injac, Petar AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2067 1 2014-03-01
592 Sereinig, Eduard AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2134 1 2014-03-01
593 Epishin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2546 = 2014-03-01
594 Pap, Misa AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2494 = 2014-03-01
595 Hafner, Robert AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2080 1 2014-03-01
596 Lajthajm, Borko AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2519 = 2014-03-01
597 Burmakin, Vladimir AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2571 0 2014-03-01
598 Higatsberger, Michael AUT 5. Int. Villach Open 2014 [Villach] 2196 = 2014-03-01
599 Barletta, Antonio ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2068 1 2014-02-01
600 Palermo, Stefano ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2121 1 2014-02-01
601 Albertini, Luca ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2148 1 2014-02-01
602 Drasko, Milan ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2457 = 2014-02-01
603 Machidon, Cristi ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2068 1 2014-02-01
604 Lanzani, Mario ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2305 = 2014-02-01
605 Vuelban, Virgilio ITA OP Internazionale SS Lazio [Roma] 2304 = 2014-02-01
606 Gallo, Enrico ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2108 1 2014-01-01
607 Guerra, Alessandro ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2217 1 2014-01-01
608 Basso, Pier Luigi ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2303 1 2014-01-01
609 Laketic, Gojko ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2447 = 2014-01-01
610 Bianchi, Andrea ITA WE 21 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2132 = 2014-01-01
611 Parrella, Alfredo ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2103 1 2014-01-01
612 Sibilio, Mario ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2314 = 2014-01-01
613 Bove, Alessandro ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2371 = 2014-01-01
614 Fierro Baquero, Martha L. ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2362 1 2014-01-01
615 Petkov, Vladimir ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2558 0 2014-01-01
616 Brunello, Marina ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2259 1 2014-01-01
617 Manca, Federico ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2402 = 2014-01-01
618 Caprio, Guido ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2423 = 2014-01-01
619 Sanchez, Joseph ITA FE 16 Citta' di Padova [Padova] 2534 1 2014-01-01
620 Abd El Gawad, Shaban ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2045 1 2013-12-01
621 Mazzini, Mauro ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2103 1 2013-12-01
622 Sanchez, Joseph ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2533 = 2013-12-01
623 Djuric, Stefan ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2442 = 2013-12-01
624 Laketic, Gojko ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2449 1 2013-12-01
625 Salvador, Roland ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2471 = 2013-12-01
626 Brun, Dario ITA OP del Levante Ligure [La Spezia] 2240 1 2013-12-01
627 Mortola, Alberto ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2052 1 2013-12-01
628 Di Paolo, Raffaele ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2262 = 2013-12-01
629 Salvador, Roland ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2458 = 2013-12-01
630 Pesce, Gabriele ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2216 1 2013-12-01
631 Ninov, Nikolai ITA WE 7 Citta' di Recco [Recco] 2466 0 2013-12-01
632 Paraschiv, Paul-Alexandru ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2052 1 2013-12-01
633 Bizovi, Mihai ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2154 = 2013-12-01
634 Visanescu, Daria-Ioana ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2066 1 2013-12-01
635 Ardeleanu, Alin ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2333 1 2013-12-01
636 Petre, Nad-Titus ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2351 = 2013-12-01
637 Foisor, Cristina-Adela ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2347 1 2013-12-01
638 Manolache, Marius ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2497 = 2013-12-01
639 Bogdan, Dan ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2367 = 2013-12-01
640 Petrisor, Adrian-Marian ROU PIUS BRANZEU Memorial - 2013 [Timisoara] 2402 = 2013-12-01
641 Azaiez, Fahmi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2073 1 2013-11-01
642 Wolf, Walter TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2226 1 2013-11-01
643 Ezat, Mohamed TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2456 = 2013-11-01
644 Drasko, Milan TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2464 = 2013-11-01
645 Miladinovic, Igor TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2572 = 2013-11-01
646 Haddouche, Mohamed TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2462 = 2013-11-01
647 Payen, Arnaud TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2318 1 2013-11-01
648 Shoker, Samy TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2489 = 2013-11-01
649 Sarwat, Walaa TUN Memorial Mohamed Slama 2013 Open A [Monastir] 2314 1 2013-11-01
650 Beltrami, Francesco ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2045 1 2013-11-01
651 Sirena, Gianni ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2045 1 2013-11-01
652 Salvador, Roland ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2471 = 2013-11-01
653 Migliorini, Matteo ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2049 = 2013-11-01
654 Cattaneo, Marco ITA OP 3 Trofeo Liscate [Liscate] 2111 = 2013-11-01
655 Necevski, Aleksandar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2296 1 2013-10-01
656 Maksimovic, Branimir SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2409 1 2013-10-01
657 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2395 1 2013-10-01
658 Kojovic, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2412 1 2013-10-01
659 Radusinovic, Lazar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2306 = 2013-10-01
660 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2429 1 2013-10-01
661 Novoselski, Zoran SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2369 = 2013-10-01
662 Arsovic, Zoran SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2425 = 2013-10-01
663 Todorovic, Goran N SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2380 = 2013-10-01
664 Kostic, Vladimir G SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2430 = 2013-10-01
665 Boudriga, Med Ali TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2274 0 2013-10-01
666 Van Hoolandt, Patrick TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2211 1 2013-10-01
667 Taeib, Sahbi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2117 = 2013-10-01
668 Kaabi, Mejdi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2330 1 2013-10-01
669 Payen, Arnaud TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2318 = 2013-10-01
670 Boudriga, Med Ali TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2274 = 2013-10-01
671 Van Hoolandt, Patrick TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2211 1 2013-10-01
672 Taeib, Sahbi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2117 1 2013-10-01
673 Kaabi, Mejdi TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2330 = 2013-10-01
674 Payen, Arnaud TUN Memorial Mohamed Slama 2013 IM/GM Norm [Monastir] 2318 = 2013-10-01
675 Santeramo, Domenico ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2059 1 2013-09-01
676 Stromboli, Carlo ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2328 = 2013-09-01
677 Delfino, Luigi ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2221 1 2013-09-01
678 Naumkin, Igor ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2445 = 2013-09-01
679 Foglia, Maurizio ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2113 1 2013-09-01
680 Laketic, Gojko ITA OP XX Citta' di Campobasso [Campobasso] 2419 0 2013-09-01
681 Marinelli, Gian Marco ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2057 1 2013-09-01
682 Voiska, Margarita ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2261 = 2013-09-01
683 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2219 0 2013-09-01
684 Picco, Ruggero ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2057 1 2013-09-01
685 Zuttioni, Federico ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2068 1 2013-09-01
686 Dragojlovic, Andjelko ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2349 = 2013-09-01
687 Naumkin, Igor ITA OP 11 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2445 0 2013-09-01
688 Simonyi, Zoltan SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2220 1 2013-08-01
689 Nadj Hedjesi, Balind SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2389 = 2013-08-01
690 Dudukovic, Nikola SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2321 0 2013-08-01
691 Vranic, Ljubomir SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2225 1 2013-08-01
692 Andrijevic, Milan SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2322 = 2013-08-01
693 Vucinic, Gojko SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2252 1 2013-08-01
694 Stankovic, Milos SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2396 = 2013-08-01
695 Kosanovic, Goran A SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2372 0 2013-08-01
696 Cica, Dragan SRB XVII Battle of Senta 1697 A [Senta] 2067 1 2013-08-01
697 Callier, Christophe ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2089 1 2013-07-01
698 Santagati, Alessandro ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2216 1 2013-07-01
699 Boscolo, Federico ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2314 = 2013-07-01
700 Borgo, Giulio ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2378 = 2013-07-01
701 Albano, Marco ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2256 = 2013-07-01
702 Rambaldi, Francesco ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2340 1 2013-07-01
703 Tania, Sachdev ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2408 = 2013-07-01
704 Hambleton, Aman ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2461 = 2013-07-01
705 Pancevski, Filip ITA FE 4 Forni di Sopra - Dolomiti [Forni di Sopra] 2513 = 2013-07-01
706 Robertsen, Thomas ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2242 0 2013-06-01
707 Miracola, Massimiliano ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2118 1 2013-06-01
708 Brociner, Beniamino ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2076 1 2013-06-01
709 Sudakova, Irina ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2340 1 2013-06-01
710 Martinez, Rolly ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2447 1 2013-06-01
711 Collutiis, Duilio ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2473 = 2013-06-01
712 Sanchez, Joseph ITA OP Memorial R. Didoni [Milano] 2539 = 2013-06-01
713 Rebeggiani, Andrea ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2076 1 2013-06-01
714 Lagumina, Giulio ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2311 0 2013-06-01
715 Carola, Paolo ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2076 1 2013-06-01
716 Grichkevitch, Gilles ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2153 1 2013-06-01
717 Delfino, Luigi ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2210 = 2013-06-01
718 Fierro Baquero, Martha L. ITA OP 2 della Maremma [Marina di Grosseto] 2362 0 2013-06-01
719 Lazic, Dragoljub SRB Kup Svetozara Gligorica 2013 [Banja Koviljaca] 2284 1 2013-06-01
720 De Palma, Fabrizio ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2091 1 2013-04-01
721 Moroni, Luca Jr ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2170 1 2013-04-01
722 Collutiis, Duilio ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2478 = 2013-04-01
723 Sanchez, Joseph ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2554 = 2013-04-01
724 Faraoni, Enrico ITA WE XII Scacchi tra le Torri [Melegnano] 2072 1 2013-04-01
725 Mosca, Leonildo ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2105 1 2013-03-01
726 Santolini, Luigi ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2139 1 2013-03-01
727 Scalcione, Michelangelo ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2332 = 2013-03-01
728 Solomon, Kenny ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2423 1 2013-03-01
729 Drazic, Sinisa ITA FE 5 Memorial Szabados- Citta' di Noale [Noale] 2469 1 2013-03-01
730 Viaggi, Stefano ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2071 1 2013-02-01
731 Del Monaco, Andrea ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2247 = 2013-02-01
732 Boscolo, Federico ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2320 1 2013-02-01
733 Petkov, Vladimir ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2567 = 2013-02-01
734 Codenotti, Marco ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2362 0 2013-02-01
735 Solomon, Kenny ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2440 1 2013-02-01
736 Shishkin, Vadim ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2501 1 2013-02-01
737 Burmakin, Vladimir ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2558 = 2013-02-01
738 Naumkin, Igor ITA OP 15 Citta' di Padova [Padova] 2500 = 2013-02-01
739 Luvera`, Filippo ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2063 1 2013-02-01
740 Maze, Sebastien ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2546 = 2013-02-01
741 Arnaudov, G. Petar ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2485 0 2013-02-01
742 Stromboli, Ettore ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2331 = 2013-02-01
743 Pisacane, Pietro ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2063 1 2013-02-01
744 Santagati, Alessandro ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2226 1 2013-02-01
745 Stromboli, Carlo ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2325 = 2013-02-01
746 Stella, Andrea ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2465 0 2013-02-01
747 Drasko, Milan ITA FE 6 Costa Viola [Bagnara] 2459 = 2013-02-01
748 Santolini, Luigi ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2144 0 2013-01-01
749 Omeri, Silvan ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2208 1 2013-01-01
750 Maltsev, Leonid ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2071 = 2013-01-01
751 Sorbera, Giovanni ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2176 1 2013-01-01
752 Negro, Roberto ITA WE 20 del Graticolato [Santa Maria di Sala] 2156 1 2013-01-01
753 Grandic, Zvjezdan CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Nasice, Orahovica] 2177 1 2012-12-01
754 Bogosavljevic, Boban CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Nasice, Orahovica] 2497 = 2012-12-01
755 Spoljar, Marijan CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Nasice, Orahovica] 2253 1 2012-12-01
756 Mortola, Alberto ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2059 1 2012-12-01
757 Topczewski, Damian ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2200 1 2012-12-01
758 Aghayev, Miragha ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2244 0 2012-12-01
759 Laketic, Gojko ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2435 = 2012-12-01
760 Sbarra, Marco ITA WE 6 Citta' di Recco [Recco] 2246 1 2012-12-01
761 Sala, Giovanni ITA WE Assago [Assago] 2064 1 2012-12-01
762 Quaranta, Cristiano ITA WE Assago [Assago] 2105 1 2012-12-01
763 Sbarra, Marco ITA WE Assago [Assago] 2254 1 2012-12-01
764 Pinna, Ferdinando ITA WE Assago [Assago] 2064 1 2012-12-01
765 Massironi, Marco ITA WE Assago [Assago] 2224 1 2012-12-01
766 Miracola, Massimiliano ITA WE Assago [Assago] 2111 1 2012-12-01
767 Benkiar, Djamel ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2064 1 2012-12-01
768 Zaibi, Amir ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2271 1 2012-12-01
769 Volkov, Sergey ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2577 0 2012-12-01
770 Ferhi, Djamel ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2140 1 2012-12-01
771 Belouadah, Saad ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2301 1 2012-12-01
772 Haddouche, Mohamed ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2440 0 2012-12-01
773 Njili, Kamel ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2374 = 2012-12-01
774 Arab, Adlane ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2428 1 2012-12-01
775 Barsov, Alexei ALG 11eme Memorial International Kheireddine Ameyar A [Alger] 2508 0 2012-12-01
776 Pikula, Dejan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2489 = 2012-11-01
777 Maksimovic, Branimir SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2447 1 2012-11-01
778 Spiric, Igor SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2268 1 2012-11-01
779 Govedarica, Radovan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2399 = 2012-11-01
780 Vujacic, Borivoje SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2299 = 2012-11-01
781 Kumic, Filip SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2223 = 2012-11-01
782 Ostojic, Nikola SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2443 = 2012-11-01
783 Swannie, Douglas ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2059 1 2012-11-01
784 Bemporad, Filippo ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2059 1 2012-11-01
785 Martinez, Rolly ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2439 = 2012-11-01
786 Salvador, Roland ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2469 = 2012-11-01
787 Castrogiovanni, Carlo ITA WE 2 Liscate [Liscate] 2059 1 2012-11-01
788 Sirena, Gianni ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2064 1 2012-10-01
789 Difronzo, Andrea ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2064 1 2012-10-01
790 Laketic, Gojko ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2438 1 2012-10-01
791 Naumkin, Igor ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2477 0 2012-10-01
792 Delfino, Luigi ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2182 0 2012-10-01
793 De Giorgi, Stefano ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2090 1 2012-10-01
794 Petkov, Vladimir ITA FE 15 Sant'Anna [Pisignano] 2511 = 2012-10-01
795 Varvaglione, Antonio ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2064 1 2012-10-01
796 Rinaudo, Sergio ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2104 = 2012-10-01
797 Moroni, Luca Jr ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2116 1 2012-10-01
798 Tomescu, Vlad ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2403 = 2012-10-01
799 Bentivegna, Francesco ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2317 1 2012-10-01
800 Valsecchi, Alessio ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2427 1 2012-10-01
801 Volkov, Sergey ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2589 0 2012-10-01
802 Martinez, Rolly ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2426 = 2012-10-01
803 Sanchez, Joseph ITA FE delle Marche [Civitanova Marche] 2518 = 2012-10-01
804 Rago, Riccardo ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2056 1 2012-10-01
805 Sobjerg, Erik ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2272 1 2012-10-01
806 Schacher, Gerd ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2340 1 2012-10-01
807 Collutiis, Duilio ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2501 = 2012-10-01
808 Satyapragyan, Swayangsu ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2435 1 2012-10-01
809 Sveshnikov, Vladimir ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2405 = 2012-10-01
810 Piscopo, Pierluigi ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2381 = 2012-10-01
811 Levin, Felix ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2520 = 2012-10-01
812 Roy Chowdhury, Saptarshi ITA FE 10 Citta' di Amantea [Amantea] 2419 = 2012-10-01
813 Boudriga, Med Ali TUN Tunisian grandmasters tournament [Bizerte] 2191 = 2012-09-01
814 Zaibi, Amir TUN Tunisian grandmasters tournament [Bizerte] 2214 0 2012-09-01
815 Amdouni, Zoubaier TUN Tunisian grandmasters tournament [Bizerte] 2305 = 2012-09-01
816 Rebeggiani, Andrea ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2064 1 2012-09-01
817 Garonzi, Martino ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2064 1 2012-09-01
818 Xia, Jie ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2254 = 2012-09-01
819 Laketic, Gojko ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2438 = 2012-09-01
820 Della Pietra, Andrea ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2204 1 2012-09-01
821 Naumkin, Igor ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2477 1 2012-09-01
822 Petkov, Vladimir ITA OP 10 Citta' di Spilimbergo [Spilimbergo] 2511 0 2012-09-01
823 Guzzetti, Luigi Enrico ITA WE Villa Litta [Lainate] 2045 1 2012-08-01
824 Lapiccirella, Mattia ITA WE Villa Litta [Lainate] 2205 1 2012-08-01
825 Laketic, Gojko ITA WE Villa Litta [Lainate] 2451 1 2012-08-01
826 Salvador, Roland ITA WE Villa Litta [Lainate] 2502 = 2012-08-01
827 Martinez, Rolly ITA WE Villa Litta [Lainate] 2419 = 2012-08-01
828 Pataki, Gyozo CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2357 = 2012-07-01
829 Stanisavljevic, Mladen CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2229 1 2012-07-01
830 Martinovic, Slobodan CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2439 = 2012-07-01
831 Jusic, Zdenko CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2358 1 2012-07-01
832 Goric, Esad CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2360 = 2012-07-01
833 Mesko, Damir CRO 21th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Nasice] 2052 1 2012-07-01
834 Rabrenovic, Vladan SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2397 1 2012-07-01
835 Rogac, Srdjan SRB Serbian Cup 2012 [Kragujevac] 2298 = 2012-07-01
836 Vena, Alessio ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2045 1 2012-07-01
837 Messina, Enrico ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2167 = 2012-07-01
838 Mazzarella, Antonio ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2045 1 2012-07-01
839 Pescatore, Lorenzo ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2195 1 2012-07-01
840 Stromboli, Carlo ITA FE 4 Torre Bisaccia [Bisaccia] 2329 1 2012-07-01
841 Baldi, Daniele ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2045 1 2012-07-01
842 Arigoni, Bruno ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2045 1 2012-07-01
843 Collutiis, Duilio ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2513 = 2012-07-01
844 Solodovnichenko, Yuri ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2570 0 2012-07-01
845 Mola, Pietro ITA OP della Maremma [Marina di Grosseto] 2225 1 2012-07-01
846 Seric, Alen CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2053 1 2012-05-01
847 Bogosavljevic, Boban CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2523 = 2012-05-01
848 Dabo-Peranic, Robert CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2318 = 2012-05-01
849 Bubalovic, Davorin CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2283 = 2012-05-01
850 Nestorovic, Vladimir CRO 5th CUP of CU Osjecko-baranjska zupanija for 2012 [Nasice] 2217 1 2012-05-01
851 Hmam, Mohamed TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2127 1 2012-05-01
852 Ali, Sebbar TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2330 = 2012-05-01
853 Hamdouchi, Adina-Maria TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2258 1 2012-05-01
854 Vijayalakshmi, Subbaraman TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2376 = 2012-05-01
855 Hassan, Sayed Barakat TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2373 1 2012-05-01
856 Ulibin, Mikhail TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2515 1 2012-05-01
857 Miladinovic, Igor TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2555 0 2012-05-01
858 Bruno, Fabio TUN FIRST INTERNATIONAL OPEN ELHAOUARIA [ELHAOUARIA] 2435 0 2012-05-01
859 Miladinovic, Igor TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2555 = 2012-05-01
860 Haddouche, Mohamed TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2410 0 2012-05-01
861 Zaibi, Amir TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2174 0 2012-05-01
862 Pikula, Dejan TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2525 = 2012-05-01
863 Adnani, Moklis TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2394 1 2012-05-01
864 Miladinovic, Igor TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2555 = 2012-05-01
865 Haddouche, Mohamed TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2410 = 2012-05-01
866 Zaibi, Amir TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2174 = 2012-05-01
867 Pikula, Dejan TUN 1st Chess festival of Haouaria (A) (GM tournament) [ELHAOUARIA] 2525 = 2012-05-01
868 Giuliano, Vincenzo ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
869 Casto, Corrado ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
870 Cannella, Carlo ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
871 Drasko, Milan ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2478 = 2012-03-01
872 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2386 = 2012-03-01
873 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2219 = 2012-03-01
874 Signorelli, Gaetano ITA FE 5 Memorial Lorena Fronte [Pachino] 2059 1 2012-03-01
875 Pisacane, Pietro ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
876 Damia, Angelo ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2303 = 2012-03-01
877 Caprio, Guido ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2353 0 2012-03-01
878 Giuliano, Vincenzo ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
879 Epishin, Vladimir ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2561 0 2012-03-01
880 Gregori, Giacomo ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
881 Drasko, Milan ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2459 0 2012-03-01
882 Blasco, Domenico ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2070 1 2012-03-01
883 Santagati, Alessandro ITA FE 5 Costa Viola [Palmi] 2239 1 2012-03-01
884 Rebeggiani, Andrea ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2070 1 2012-03-01
885 Consalvo, Gerardo ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2070 = 2012-03-01
886 Pescatore, Lorenzo ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2174 1 2012-03-01
887 Buiano, Fabio ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2070 1 2012-03-01
888 Stromboli, Ettore ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2302 0 2012-03-01
889 Messina, Enrico ITA WE Scacchi a Salerno [Salerno] 2139 1 2012-03-01
890 Redo, Giorgio ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2098 1 2012-03-01
891 Omeri, Silvan ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2211 1 2012-03-01
892 Scalcione, Michelangelo ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2347 = 2012-03-01
893 Collutiis, Duilio ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2477 = 2012-03-01
894 Rossato, Armando ITA WE 4 Citta' di Noale - Memorial Ragazzini-Szabados [Noale] 2107 1 2012-03-01
895 Spoljar, Marijan CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2239 = 2012-01-01
896 Strahija, Sasa CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2063 1 2012-01-01
897 Bubalovic, Davorin CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2287 = 2012-01-01
898 Brociner, Beniamino ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2063 1 2012-01-01
899 Miracola, Massimiliano ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2063 1 2012-01-01
900 Mariano, Elia ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2208 1 2012-01-01
901 Martinez, Rolly ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2411 = 2012-01-01
902 Salvador, Roland ITA WE 4 Felice Bosi [Milano] 2501 = 2012-01-01
903 Beljan, Mladen CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2059 1 2012-01-01
904 Kozarcanin, Sead CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2173 1 2012-01-01
905 Doric, Darko CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2504 = 2012-01-01
906 Nevednichy, Vladislav CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2543 0 2012-01-01
907 Berke, Ana CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2190 1 2012-01-01
908 Dimitrov, Pavel CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2353 = 2012-01-01
909 Muskardin, Mario CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2186 1 2012-01-01
910 Cvitan, Ognjen CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2523 = 2012-01-01
911 Baron, Tal CRO 5th Open Tournament Mediteran 2017 [Rijeka] 2504 = 2012-01-01
912 Astengo, Corrado ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2095 1 2012-01-01
913 Cani, Gazmir ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2174 1 2012-01-01
914 Jobava, Baadur ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2678 0 2012-01-01
915 Sbarra, Marco ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2245 1 2012-01-01
916 Malaniuk, Vladimir P ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2504 = 2012-01-01
917 Valsecchi, Alessio ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2376 0 2012-01-01
918 Brunello, Marina ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2221 1 2012-01-01
919 Shishkin, Vadim ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2449 0 2012-01-01
920 Gongalov, Bojan ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2084 1 2012-01-01
921 Milazzo, Mario ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2088 1 2012-01-01
922 Rossi, Carlo ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2318 1 2012-01-01
923 Bellini, Fabio ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2513 = 2012-01-01
924 Maiorov, Nikita ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2558 1 2012-01-01
925 Epishin, Vladimir ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2543 = 2012-01-01
926 Solodovnichenko, Yuri ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2629 0 2012-01-01
927 Arnaudov, G. Petar ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2477 = 2012-01-01
928 Laketic, Gojko ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2444 1 2012-01-01
929 Fercec, Nenad ITA FE 14 Citta' di Padova [Padova] 2451 = 2012-01-01
930 Fasiello, Andrea ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2049 1 2011-11-01
931 Rizzo, Giovanbattista ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2093 1 2011-11-01
932 Martorelli, Antonio ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2224 = 2011-11-01
933 Laketic, Gojko ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2439 = 2011-11-01
934 Mrdja, Milan ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2389 = 2011-11-01
935 Pizzuto, Samuele Tullio ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2112 1 2011-11-01
936 Naumkin, Igor ITA FE 14. Sant'Anna [Pisignano] 2486 = 2011-11-01
937 Toth, Aleksandar SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2315 = 2011-11-01
938 Kumic, Filip SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2088 1 2011-11-01
939 Rajcevic, Stevan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2095 1 2011-11-01
940 Velickovic, Sasa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2409 = 2011-11-01
941 Maksimovic, Branimir SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2455 = 2011-11-01
942 Andersson, Thorbjorn ITA FE Livigno [Livigno] 2063 1 2011-11-01
943 Svetushkin, Dmitry ITA FE Livigno [Livigno] 2594 0 2011-11-01
944 Schwartz, Ylon ITA FE Livigno [Livigno] 2252 1 2011-11-01
945 Fedorchuk, Sergey A. ITA FE Livigno [Livigno] 2635 = 2011-11-01
946 Maiorov, Nikita ITA FE Livigno [Livigno] 2558 = 2011-11-01
947 Solodovnichenko, Yuri ITA FE Livigno [Livigno] 2622 0 2011-11-01
948 Palit, Somak ITA FE Livigno [Livigno] 2363 = 2011-11-01
949 Marholev, Dimitar ITA FE Livigno [Livigno] 2355 = 2011-11-01
950 Mazur, Stefan ITA FE Livigno [Livigno] 2372 = 2011-11-01
951 Laco, Giuseppe ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2134 1 2011-09-01
952 Di Paolo, Raffaele ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2312 1 2011-09-01
953 Korneev, Oleg ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2573 1 2011-09-01
954 Banusz, Tamas ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2555 = 2011-09-01
955 Petkov, Vladimir ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2517 0 2011-09-01
956 Rotstein, Arkadij ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2547 = 2011-09-01
957 Okhotnik, Vladimir ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2486 0 2011-09-01
958 Ceschia, Ivano ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2257 1 2011-09-01
959 Collutiis, Duilio ITA FE Dolomiti [Forni di Sopra] 2472 = 2011-09-01
960 Di Via, Saverio ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2049 1 2011-09-01
961 Giambrone, Salvatore ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2049 1 2011-09-01
962 Ferrante, Marco ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2152 1 2011-09-01
963 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2214 1 2011-09-01
964 Spirin, Oleg ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2491 = 2011-09-01
965 Kizov, Atanas ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2393 = 2011-09-01
966 Bifulco, Michel ITA OP Terra degli Elimi [Erice] 2049 = 2011-09-01
967 Tonel, Giulia ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2049 1 2011-09-01
968 Moncelli, Giorgio ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2103 = 2011-09-01
969 Turrin, Osvaldo ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2049 1 2011-09-01
970 Xia, Jie ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2253 1 2011-09-01
971 Solomon, Kenny ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2426 1 2011-09-01
972 Burmakin, Vladimir ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2579 = 2011-09-01
973 Meijers, Viesturs ITA WE 9 Citt di Spilimbergo [Spilimbergo] 2492 = 2011-09-01
974 Lacrosse, Marc ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2168 1 2011-07-01
975 Naumkin, Igor ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2499 = 2011-07-01
976 Blagojevic, Dragisa ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2524 = 2011-07-01
977 Levin, Felix ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2476 = 2011-07-01
978 Jovanic, Ognjen ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2480 = 2011-07-01
979 Drasko, Milan ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2485 = 2011-07-01
980 Meijers, Viesturs ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2493 0 2011-07-01
981 Petkov, Vladimir ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2493 0 2011-07-01
982 Mrdja, Milan ITA FE XVII Citta di Cutro [Cutro] 2404 = 2011-07-01
983 Chierici, Marianna ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2072 1 2011-07-01
984 Giretti Kanev, Jasen ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2180 1 2011-07-01
985 Malfagia, Andrea ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2280 = 2011-07-01
986 Genocchio, Daniele ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2431 0 2011-07-01
987 Vezzosi, Paolo ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2369 = 2011-07-01
988 Molina, Fabrizio ITA FE 15 Salsomaggiore [Salsomaggiore Terme] 2236 1 2011-07-01
989 Pizzuto, Samuele Tullio ITA OP Alimini Village [Otranto] 2136 1 2011-07-01
990 Prakken, Gerrit ITA OP Alimini Village [Otranto] 2212 1 2011-07-01
991 Kogan, Artur ITA OP Alimini Village [Otranto] 2556 = 2011-07-01
992 Godena, Michele ITA OP Alimini Village [Otranto] 2528 = 2011-07-01
993 Naumkin, Igor ITA OP Alimini Village [Otranto] 2506 = 2011-07-01
994 Codenotti, Marco ITA OP Alimini Village [Otranto] 2284 = 2011-07-01
995 Adrian, Claude ITA OP Alimini Village [Otranto] 2267 1 2011-07-01
996 Shytaj, Luca ITA OP Alimini Village [Otranto] 2494 0 2011-07-01
997 Dvirnyy, Daniyyl ITA OP Alimini Village [Otranto] 2448 = 2011-07-01
998 Korneev, Oleg ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2573 = 2011-07-01
999 Aleksic, Nenad ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2355 = 2011-07-01
1000 Laketic, Gojko ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2442 = 2011-07-01
1001 Giorni, Moreno ITA FE 8 Citta' di Viterbo [Blera] 2071 0 2011-07-01
1002 D`aquino, Ugo ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2071 1 2011-07-01
1003 Fezza, Davide ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2141 1 2011-07-01
1004 Altini, Daniele ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2256 1 2011-07-01
1005 Laketic, Gojko ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2442 = 2011-07-01
1006 Altini, Nicola ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2206 = 2011-07-01
1007 Fiore, Mario ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2232 1 2011-07-01
1008 Kizov, Atanas ITA FE 3.Torre Bisaccia [Bisaccia] 2392 = 2011-07-01
1009 Vincenzi, Marco ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2091 1 2011-05-01
1010 Magrini, Fabrizio ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2161 1 2011-05-01
1011 Cordi`, Domenico ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2088 1 2011-05-01
1012 Damia, Angelo ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2360 = 2011-05-01
1013 Vuelban, Virgilio ITA WE 10 Scacchi fra le Torri [Melegnano] 2362 = 2011-05-01
1014 Rambaldi, Francesco ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2172 0 2011-05-01
1015 Sgnaolin, Davide ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2284 1 2011-05-01
1016 Gagliardi, Christian ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2212 1 2011-05-01
1017 Pucovski, Miroslav ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2304 1 2011-05-01
1018 Salvador, Roland ITA FE V Citta' di Erba [Erba] 2532 0 2011-05-01
1019 Cabrilo, Goran CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2445 = 2011-05-01
1020 Martinovic, Slobodan CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2431 = 2011-05-01
1021 Saric, Sinisa CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2448 = 2011-05-01
1022 Stipandic, Marko CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2090 1 2011-05-01
1023 Dabo-Peranic, Robert CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2299 0 2011-05-01
1024 Runic, Zoran CRO 20th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vukovar] 2403 = 2011-05-01
1025 Lo Pinto, Giovanni ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2080 1 2011-03-01
1026 Santagati, Alessandro ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2162 1 2011-03-01
1027 Bentivegna, Francesco ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2331 1 2011-03-01
1028 La Bella, Roberto ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2113 1 2011-03-01
1029 Kizov, Atanas ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2374 = 2011-03-01
1030 Dragojlovic, Andjelko ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2395 = 2011-03-01
1031 Ljubisavljevic, Zivojin Z ITA FE IV Lorena Fronte [Pachino] 2260 = 2011-03-01
1032 Pinton, Maurizio ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2088 1 2011-03-01
1033 Kizov, Atanas ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2392 = 2011-03-01
1034 Drasko, Milan ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2486 = 2011-03-01
1035 Naumkin, Igor ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2499 = 2011-03-01
1036 Collutiis, Duilio ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2463 = 2011-03-01
1037 Rombaldoni, Axel ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2453 = 2011-03-01
1038 Marholev, Dimitar ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2401 = 2011-03-01
1039 Gregori, Giacomo ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2088 1 2011-03-01
1040 Petkov, Vladimir ITA FE 4 Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2506 = 2011-03-01
1041 Crnogorac, Zeljko CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2102 1 2011-01-01
1042 Arbanas, Josip CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2297 = 2011-01-01
1043 Kovacevic, Aleksandar CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r7-r11) [Vukovar] 2582 = 2011-01-01
1044 Pejovic, Jovan MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2181 1 2011-01-01
1045 Kontic, Djordjije MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2348 = 2011-01-01
1046 Nikac, Predrag MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2362 = 2011-01-01
1047 Djukanovic, Sreten MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2307 1 2011-01-01
1048 Vulevic, Vjekoslav MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2284 1 2011-01-01
1049 Nikcevic, Nebojsa MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2405 = 2011-01-01
1050 Abramovic, Bosko MNE Otvoreno medjunarodno prvenstvo Bara [Bar] 2461 = 2011-01-01
1051 Teodonio, Fabrizio ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2080 1 2011-01-01
1052 De Santis, Alessio ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2293 1 2011-01-01
1053 Kizov, Atanas ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2374 1 2011-01-01
1054 Zaja, Ivan ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2489 = 2011-01-01
1055 Schaefer, Michael ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2232 1 2011-01-01
1056 Solomon, Kenny ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2403 1 2011-01-01
1057 Genocchio, Daniele ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2433 0 2011-01-01
1058 Collutiis, Duilio ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2473 = 2011-01-01
1059 Laketic, Gojko ITA OP 13 Citta' di Padova [Padova] 2459 = 2011-01-01
1060 Arsovic, Goran SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2434 = 2010-11-01
1061 Bozic, Milan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2456 0 2010-11-01
1062 Pavlovic, Goran SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2395 = 2010-11-01
1063 Skliba, Martin ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2287 = 2010-11-01
1064 Karl, Hans ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2211 1 2010-11-01
1065 Valsecchi, Alessio ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2331 1 2010-11-01
1066 Arnaudov, G. Petar ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2442 0 2010-11-01
1067 Chytilek, Roman ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2368 1 2010-11-01
1068 Rotstein, Arkadij ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2542 = 2010-11-01
1069 Bertagnolli, Alexander ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2395 = 2010-11-01
1070 Shachar, Ehud ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2353 = 2010-11-01
1071 Yudkovsky, Yair ITA FE Citta' di Livigno [Livigno] 2315 0 2010-11-01
1072 Szuhanek, Ranko CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2504 = 2010-11-01
1073 Leventic, Ivan CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2498 = 2010-11-01
1074 Cabrilo, Goran CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2455 = 2010-11-01
1075 Goric, Esad CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2365 1 2010-11-01
1076 Sertic, Rudolf CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2422 = 2010-11-01
1077 Szuhanek, Ranko CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2504 = 2010-11-01
1078 Leventic, Ivan CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2498 = 2010-11-01
1079 Cabrilo, Goran CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2455 = 2010-11-01
1080 Goric, Esad CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2365 = 2010-11-01
1081 Sertic, Rudolf CRO International GM Tournament DDS Vukovar 2010 [Vukovar] 2422 = 2010-11-01
1082 Puleo, Diego ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
1083 La Bella, Roberto ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
1084 Rotstein, Arkadij ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2527 = 2010-09-01
1085 Di Misa, Salvatore ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
1086 Valguarnera, Girolamo ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2179 1 2010-09-01
1087 La Bella, Massimiliano ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
1088 Ceccarini, Marco ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
1089 Messina, Damiano ITA FE del Mediterraneo [Terrasini] 2106 1 2010-09-01
1090 La Bella, Roberto ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2106 1 2010-09-01
1091 Santagati, Alessandro ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2187 1 2010-09-01
1092 Grichkevitch, Gilles ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2122 = 2010-09-01
1093 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2390 = 2010-09-01
1094 Marholev, Dimitar ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2428 = 2010-09-01
1095 Kizov, Atanas ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2397 = 2010-09-01
1096 Ristic, Nenad ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2413 = 2010-09-01
1097 Di Misa, Salvatore ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2106 1 2010-09-01
1098 Aleksic, Nenad ITA FE 16. Citta' di Gioiosa Marea [Gioiosa Marea] 2378 = 2010-09-01
1099 Scardino, Paolo ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2106 1 2010-09-01
1100 Lorusso, Giuseppe ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2106 1 2010-09-01
1101 Boscolo, Federico ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2129 1 2010-09-01
1102 Laketic, Gojko ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2442 = 2010-09-01
1103 Dragojlovic, Andjelko ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2390 1 2010-09-01
1104 Meijers, Viesturs ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2474 0 2010-09-01
1105 Kizov, Atanas ITA OP 6 La Birreria Pedavena [Pedavena] 2397 = 2010-09-01
1106 Velikov, Petar SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2423 = 2010-07-01
1107 Popchev, Milko SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2499 = 2010-07-01
1108 Djukic, Zeljko SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2385 1 2010-07-01
1109 Abasov, Nijat Azad Oglu SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2514 = 2010-07-01
1110 Miladinovic, Igor SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2563 = 2010-07-01
1111 Kovacevic, Blazimir SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2443 = 2010-07-01
1112 Cabrilo, Goran SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2475 = 2010-07-01
1113 Miljkovic, Miroslav D SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2484 = 2010-07-01
1114 Tosic, Miroslav SRB GM Celin Kamen 2010 [Niska Banja] 2439 = 2010-07-01
1115 Bozanic, Ivica CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2281 1 2010-07-01
1116 Plenkovic, Zdenko CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2387 = 2010-07-01
1117 Milosavljevic, Jovan CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2115 1 2010-07-01
1118 Sax, Gyula CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2517 = 2010-07-01
1119 Hera, Imre Jr CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2558 0 2010-07-01
1120 Drazic, Sinisa CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2531 = 2010-07-01
1121 Ljubicic, Filip CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2367 = 2010-07-01
1122 Curic, Drazen CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2229 1 2010-07-01
1123 Dumpor, Atif CRO 15th International GM Tournament of Father Ivan Cvitanovic Memorial [Split] 2407 = 2010-07-01
1124 Jovanovic, Milos SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2249 1 2010-07-01
1125 Pavlovic, Goran SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2397 = 2010-07-01
1126 Katanic-Vujic, Petar SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2332 1 2010-07-01
1127 Savic, Miodrag R SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2529 1 2010-07-01
1128 Pap, Misa SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2504 1 2010-07-01
1129 Ostojic, Nikola SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2446 = 2010-07-01
1130 Maksimovic, Branimir SRB Serbian Cup 2010 [Kragujevac] 2410 = 2010-07-01
1131 Consalvo, Gerardo ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2094 1 2010-07-01
1132 Vuelban, Virgilio ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2369 1 2010-07-01
1133 Piscopo, Pierluigi ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2426 = 2010-07-01
1134 Kosic, Dragan ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2501 0 2010-07-01
1135 Gromovs, Sergejs ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2319 1 2010-07-01
1136 Seletsky, Grigory ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2337 = 2010-07-01
1137 Caprio, Guido ITA OP 2 Torre di Bisaccia [Bisaccia] 2224 1 2010-07-01
1138 Petrucci, Riccardo ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2094 1 2010-07-01
1139 Mola, Pietro ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2221 1 2010-07-01
1140 Bruno, Fabio ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2458 = 2010-07-01
1141 Kosic, Dragan ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2501 = 2010-07-01
1142 Laketic, Gojko ITA WE Citta' di Bibbiena [Bibbiena] 2453 = 2010-07-01
1143 Sullolari, Saip ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2138 1 2010-05-01
1144 Marholev, Dimitar ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2423 = 2010-05-01
1145 Pace, Pietro Dario ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2304 1 2010-05-01
1146 Pap, Misa ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2521 = 2010-05-01
1147 Colovic, Aleksandar ITA WE Citta' di Erba [Erba] 2464 = 2010-05-01
1148 Bojanic, Borislav CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2107 1 2010-05-01
1149 Runic, Zoran CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2405 = 2010-05-01
1150 Goric, Esad CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2368 = 2010-05-01
1151 Nestorovic, Vladimir CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2248 0 2010-05-01
1152 Martic, Zlatko CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2404 = 2010-05-01
1153 Lalic, Kristijan CRO 19th CRO Team Ch - II. League East (r1-r6) [Vinkovci, Valpovo] 2295 = 2010-05-01
1154 Palazzotto, Giuseppe ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2054 1 2010-03-01
1155 Arnetta Maria, Teresa ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2054 1 2010-03-01
1156 Kizov, Atanas ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2415 1 2010-03-01
1157 Dragojlovic, Andjelko ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2394 = 2010-03-01
1158 Seletsky, Grigory ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2338 1 2010-03-01
1159 Drasko, Milan ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2527 = 2010-03-01
1160 Rombaldoni, Denis ITA FE 3. Lorena Fronte [Pachino] 2504 0 2010-03-01
1161 Rotunno, Giuseppe ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2084 1 2010-03-01
1162 Stromboli, Ettore ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2263 1 2010-03-01
1163 Drasko, Milan ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2537 = 2010-03-01
1164 Sanchez, Joseph ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2490 = 2010-03-01
1165 Collutiis, Duilio ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2429 1 2010-03-01
1166 Gromovs, Sergejs ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2334 1 2010-03-01
1167 Maiorov, Nikita ITA FE Costa Viola [S. Eufemia d'Aspromonte] 2509 = 2010-03-01
1168 Vianello, Enrico ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2194 1 2010-03-01
1169 Cocchi, Andrea ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2245 1 2010-03-01
1170 Scalcione, Michelangelo ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2372 1 2010-03-01
1171 Sanchez, Joseph ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2490 = 2010-03-01
1172 Dvirnyy, Daniyyl ITA WE 3. Citta' di Noale [Noale] 2441 = 2010-03-01
1173 Bojanic, Borislav   2050 1 2010-01-01
1174 Runic, Zoran   2429 = 2010-01-01
1175 Frank, Vladimir   2197 1 2010-01-01
1176 Radosavljevic, Petar   2116 1 2010-01-01
1177 Bubalovic, Davorin   2297 = 2010-01-01
1178 Solak, Dragan   2579 = 2010-01-01
1179 Pap, Misa   2501 = 2010-01-01
1180 Esen, Baris   2493 0 2010-01-01
1181 Atakisi, Umut   2409 1 2010-01-01
1182 Erdogdu, Mert   2489 = 2010-01-01
1183 Kosic, Dragan   2538 = 2010-01-01
1184 Krivokapic, Marko   2426 = 2010-01-01
1185 Saric, Sinisa   2424 = 2010-01-01
1186 Skoberne, Jure   2498 = 2010-01-01
1187 Bonanno, Alessandro   2135 = 2010-01-01
1188 Bonade, Massimo   2103 1 2010-01-01
1189 Sgnaolin, Davide   2213 1 2010-01-01
1190 Abasov, Nijat Azad Oglu   2522 = 2010-01-01
1191 David, Alberto   2593 = 2010-01-01
1192 Damia, Angelo   2338 1 2010-01-01
1193 Drazic, Sinisa   2519 = 2010-01-01
1194 Genocchio, Daniele   2464 = 2010-01-01
1195 Shishkin, Vadim   2507 1 2010-01-01
1196 Belloni, Umberto   2054 1 2010-01-01
1197 Dervishi, Erald   2564 1 2010-01-01
1198 Quinn, Mark   2393 = 2010-01-01
1199 Laketic, Gojko   2468 = 2010-01-01
1200 Genocchio, Daniele   2464 1 2010-01-01
1201 Fercec, Nenad   2483 = 2010-01-01
1202 Borgo, Giulio   2439 = 2010-01-01
1203 Efimov, Igor   2435 = 2010-01-01
1204 Zaja, Ivan   2463 = 2010-01-01
1205 Benderac, Srdjan   2373 1 2009-11-01
1206 Solomunovic, Igor   2421 = 2009-11-01
1207 Lajthajm, Borko   2484 = 2009-11-01
1208 Benkovic, Petar   2456 = 2009-11-01
1209 Milanovic, Danilo   2533 0 2009-11-01
1210 Arsovic, Goran   2423 = 2009-11-01
1211 Stojanovic, Marko   2253 1 2009-11-01
1212 Pavlovic, Dejan S   2416 = 2009-11-01
1213 Tadic, Branko   2532 1 2009-11-01
1214 Nikcevic, Branko   2153 1 2009-11-01
1215 Savic, Miodrag R   2545 0 2009-11-01
1216 Nestorovic, Nikola   2412 = 2009-11-01
1217 Aleksic, Nenad   2374 = 2009-11-01
1218 Mihalj, Miroslav M   2297 1 2009-11-01
1219 Sarenac, Ivan   2353 = 2009-11-01
1220 Strikovic, Aleksa   2512 0 2009-11-01
1221 Bongiorni, Gabriele   2050 1 2009-11-01
1222 Tirelli, Mauro   2050 1 2009-11-01
1223 Tagliaferri, Valerio   2050 1 2009-11-01
1224 Salvador, Roland   2461 = 2009-11-01
1225 Collutiis, Duilio   2450 = 2009-11-01
1226 Cuppone, Damiano   2088 1 2009-09-01
1227 Barletta, Mauro   2224 = 2009-09-01
1228 Malfagia, Andrea   2282 1 2009-09-01
1229 Mogranzini, Roberto   2422 = 2009-09-01
1230 Piscopo, Pierluigi   2405 = 2009-09-01
1231 Tanasa, Remus   2088 = 2009-09-01
1232 Leon Hoyos, Manuel   2527 = 2009-09-01
1233 Bighiu, Gheorghe   2088 1 2009-09-01
1234 Laketic, Gojko   2457 = 2009-09-01
1235 Aghayev, Miragha   2106 1 2009-09-01
1236 Nielsen, Steffen   2206 1 2009-09-01
1237 Vezzosi, Paolo   2372 = 2009-09-01
1238 Sumets, Andrey   2595 = 2009-09-01
1239 Borsos, Bogdan   2289 = 2009-09-01
1240 Pomaro, Alberto   2284 = 2009-09-01
1241 Vitobello, Pasquale   2054 1 2009-09-01
1242 Fezza, Davide   2082 1 2009-09-01
1243 Ljubisavljevic, Zivojin Z   2287 1 2009-09-01
1244 Lazarev, Vladimir   2462 = 2009-09-01
1245 Safranska, Anda   2310 = 2009-09-01
1246 Sumets, Andrey   2595 0 2009-09-01
1247 Pedrazzi, Giuseppe   2054 = 2009-09-01
1248 Ferretti, Alessandro   2054 1 2009-09-01
1249 Boscolo, Federico   2054 1 2009-09-01
1250 Aleksic, Nenad   2367 = 2009-09-01
1251 Marigo, Narciso   2054 1 2009-09-01
1252 Bracaglia, Carlo   2135 1 2009-09-01
1253 Rombaldoni, Axel   2425 = 2009-09-01
1254 Goric, Esad   2386 1 2009-07-01
1255 Filipovic, Marko   2350 1 2009-07-01
1256 Novakovic, Dragan   2288 1 2009-07-01
1257 Martinovic, Slobodan   2472 = 2009-07-01
1258 Masirevic, Milenko   2088 1 2009-07-01
1259 Pap, Misa   2475 = 2009-07-01
1260 Brigati, Alessandro   2100 1 2009-07-01
1261 Lupik, Marina   2225 0 2009-07-01
1262 Moncelli, Giorgio   2088 1 2009-07-01
1263 Guerra, Alessandro   2193 1 2009-07-01
1264 Peric, Slavisa   2277 1 2009-07-01
1265 Vezzosi, Paolo   2363 1 2009-07-01
1266 Ariete, Gerardo   2088 1 2009-07-01
1267 Martorelli, Antonio   2236 1 2009-07-01
1268 Aleksic, Nenad   2365 = 2009-07-01
1269 Laketic, Gojko   2457 = 2009-07-01
1270 Kizov, Atanas   2391 = 2009-07-01
1271 Quimi, Marco   2242 1 2009-07-01
1272 Kosic, Dragan   2512 = 2009-07-01
1273 Brodsky, Michail   2524 = 2009-07-01
1274 Sveshnikov, Evgeny   2554 = 2009-07-01
1275 Vezzani, Stefano   2176 1 2009-07-01
1276 Drazic, Sinisa   2533 0 2009-07-01
1277 Oppici, Gabriele   2088 = 2009-07-01
1278 Sveshnikov, Vladimir   2385 = 2009-07-01
1279 Ignacz, Maria   2197 1 2009-07-01
1280 Bruno, Fabio   2441 0 2009-07-01
1281 Demiraj, Rumi   2122 1 2009-04-01
1282 Dragojlovic, Andjelko   2393 = 2009-04-01
1283 Marholev, Dimitar   2421 = 2009-04-01
1284 Quaranta, Cristiano   2136 = 2009-04-01
1285 Barletta, Mauro   2232 1 2009-04-01
1286 Salvador, Roland   2464 = 2009-04-01
1287 Mrdja, Milan   2401 = 2009-04-01
1288 Zaja, Ivan   2461 = 2009-04-01
1289 De Santis, Alessio   2263 = 2009-04-01
1290 Tagliagambe, Stefano   2122 1 2009-04-01
1291 Franceschi, Riccardo   2160 1 2009-04-01
1292 Stromboli, Carlo   2275 = 2009-04-01
1293 Mola, Pietro   2250 = 2009-04-01
1294 Stoppa, Omar   2222 = 2009-04-01
1295 Aghayev, Miragha   2122 1 2009-04-01
1296 Brih, Said   2268 1 2009-04-01
1297 Kizov, Atanas   2404 = 2009-04-01
1298 Bruno, Fabio   2460 0 2009-04-01
1299 De Santis, Alessio   2278 0 2009-04-01
1300 Rotoni, Matteo   2168 1 2009-04-01
1301 Guido, Flavio   2382 = 2009-04-01
1302 Jakovljevic, Vlado   2420 = 2009-04-01
1303 Foglia, Maurizio   2164 1 2009-04-01
1304 Iordachescu, Viorel   2584 = 2009-04-01
1305 Cora , Massimo   2104 1 2009-04-01
1306 Vianello, Enrico   2163 = 2009-04-01
1307 Quaranta, Cristiano   2124 1 2009-04-01
1308 Laketic, Gojko   2448 = 2009-04-01
1309 Gromovs, Sergejs   2358 1 2009-04-01
1310 Sbarra, Marco   2191 1 2009-04-01
1311 Njili, Kamel   2343 0 2009-04-01
1312 Zanetti, Alberto   2166 1 2009-04-01
1313 Ljubisavljevic, Zivojin Z   2266 1 2009-04-01
1314 Laketic, Gojko   2448 = 2009-04-01
1315 Runic, Zoran   2441 = 2009-01-01
1316 Pavlovic, Dragan   2215 1 2009-01-01
1317 Rajkovic, Mario   2189 1 2009-01-01
1318 Savic, Miodrag   2542 0 2009-01-01
1319 Goric, Esad   2380 = 2009-01-01
1320 Stanic, Zoran   2237 = 2009-01-01
1321 Sedlak, Nikola   2582 = 2009-01-01
1322 Pap, Misa   2498 = 2009-01-01
1323 Novakovic, Dragan   2292 = 2009-01-01
1324 Pavlovic, Vladimir   2189 1 2009-01-01
1325 Panican, Gheorghe   2122 1 2009-01-01
1326 Bianchi, Andrea   2157 1 2009-01-01
1327 Drasko, Milan   2537 0 2009-01-01
1328 Caprio, Guido   2198 = 2009-01-01
1329 Barletta, Mauro   2232 = 2009-01-01
1330 Marcori, Mirko   2122 1 2009-01-01
1331 Faccia, Sergio   2122 1 2009-01-01
1332 Guerra, Alessandro   2195 1 2009-01-01
1333 Coratella, Giuseppe   2258 = 2009-01-01
1334 Riff, Jean-Noel   2487 0 2008-10-01
1335 Kurmann, Oliver   2385 0 2008-10-01
1336 Gozzoli, Yannick   2509 = 2008-10-01
1337 Cornette, Matthieu   2496 0 2008-10-01
1338 Bogner, Sebastian   2423 = 2008-10-01
1339 Wirig, Anthony   2477 = 2008-10-01
1340 Chatalbashev, Boris   2605 = 2008-10-01
1341 Fargere, Francois   2367 1 2008-10-01
1342 Iotov, Valentin   2531 = 2008-10-01
1343 Roth, Antoine   2178 = 2008-10-01
1344 Haub, Thorsten Michael   2460 = 2008-10-01
1345 Lutz, Eric   2240 1 2008-10-01
1346 Briet, Antoine   2178 1 2008-10-01
1347 Milov, Leonid   2531 = 2008-10-01
1348 Inkiov, Ventzislav   2446 = 2008-10-01
1349 Karpatchev, Aleksandr   2460 = 2008-10-01
1350 Mohebbi, Jaffar   2265 0 2008-10-01
1351 Grasso, Nino   2178 1 2008-10-01
1352 Vezzani, Stefano   2178 1 2008-10-01
1353 Scharrer, Patrick   2281 1 2008-10-01
1354 Dragojlovic, Andjelko   2400 1 2008-10-01
1355 Kizov, Atanas   2426 = 2008-10-01
1356 Hansen, Torbjorn Ringdal   2423 = 2008-10-01
1357 Lettieri, Giuseppe   2322 = 2008-10-01
1358 Occari, Maurizio   2178 1 2008-10-01
1359 Paolinelli, Giacomo   2178 1 2008-10-01
1360 Brancaleoni, Maurizio   2251 = 2008-10-01
1361 Satta, Vladimiro   2235 1 2008-10-01
1362 Ferretti, Folco   2284 0 2008-10-01
1363 Stromboli, Ettore   2300 = 2008-10-01
1364 Sabia, Corrado   2205 1 2008-10-01
1365 Borgiani, Flavio   2215 1 2008-10-01
1366 Caruso, Augusto   2227 1 2008-10-01
1367 Natoli, Andrea   2178 1 2008-10-01
1368 Campini, Marco   2178 1 2008-10-01
1369 Vuelban, Virgilio   2263 = 2008-10-01
1370 Ristic, Nenad   2421 = 2008-10-01
1371 Lantini, Marco   2212 = 2008-10-01
1372 Stoyko, Maksym   2178 1 2008-10-01
1373 Saric, Ibro   2559 = 2008-10-01
1374 Pancevski, Filip   2407 0 2008-10-01
1375 Stojanovic, Dalibor   2450 = 2008-10-01
1376 Dizdarevic, Emir   2501 = 2008-10-01
1377 Bodiroga, Predrag   2431 0 2008-10-01
1378 Vojinovic, Goran   2468 = 2008-10-01
1379 Predojevic, Borki   2634 = 2008-10-01
1380 Mijailovic, Zoran   2397 = 2008-10-01
1381 Kovacevic, Blazimir   2473 = 2008-10-01
1382 Skoko, Milan   2257 = 2008-10-01
1383 Strikovic, Aleksa   2512 1 2008-10-01
1384 Novoselski, Zoran   2388 = 2008-10-01
1385 Marinkovic, Ivan   2453 = 2008-10-01
1386 Benkovic, Petar   2479 = 2008-10-01
1387 Sarenac, David   2222 1 2008-10-01
1388 Stromboli, Ettore   2329 1 2008-07-01
1389 Naumkin, Igor   2494 = 2008-07-01
1390 Andonov, Bogomil   2334 1 2008-07-01
1391 Kasparov, Sergey   2480 = 2008-07-01
1392 Dobrev, Nanko   2402 = 2008-07-01
1393 Mrdja, Milan   2360 1 2008-07-01
1394 Maiorov, Nikita   2524 = 2008-07-01
1395 Meijers, Viesturs   2510 = 2008-07-01
1396 Solodovnichenko, Yuri   2537 0 2008-07-01
1397 Messina, Ottavio   2189 1 2008-07-01
1398 Pucovski, Miroslav   2363 1 2008-07-01
1399 Tratar, Marko   2477 = 2008-07-01
1400 Bellia, Fabrizio   2401 = 2008-07-01
1401 Gaponenko, Inna   2442 = 2008-07-01
1402 Mogranzini, Roberto   2418 = 2008-07-01
1403 Contin, Daniel   2303 1 2008-07-01
1404 Astengo, Corrado   2189 1 2008-07-01
1405 Pomaro, Alberto   2209 = 2008-07-01
1406 Welling, Gerard   2378 = 2008-07-01
1407 Gerola, Fausto   2193 1 2008-07-01
1408 Leon Hoyos, Manuel   2490 0 2008-07-01
1409 Faccia, Sergio   2142 1 2008-04-01
1410 Navarro, Stefano   2258 1 2008-04-01
1411 Mrdja, Milan   2408 = 2008-04-01
1412 Dragojlovic, Andjelko   2409 = 2008-04-01
1413 Vuelban, Virgilio   2399 1 2008-04-01
1414 Laketic, Gojko   2433 = 2008-04-01
1415 Kizov, Atanas   2396 = 2008-04-01
1416 Rettore, Ludwig   2177 1 2008-04-01
1417 Okhotnik, Vladimir   2433 1 2008-04-01
1418 Nelli, Carlo   2142 1 2008-04-01
1419 Cordara, Michele   2142 1 2008-04-01
1420 Mola, Pietro   2256 = 2008-04-01
1421 Riccio, Eros   2178 1 2008-04-01
1422 Di Caro, Calogero   2394 = 2008-04-01
1423 Cecconi, Giovanni A   2204 1 2008-04-01
1424 Nikolic, Milenko   2162 1 2008-04-01
1425 Zavacki, Ivan   2162 1 2008-04-01
1426 Djukic, Zeljko   2300 1 2008-04-01
1427 Sertic, Rudolf   2355 = 2008-04-01
1428 Karahmetovic, Adnan   2313 1 2008-04-01
1429 Pap, Misa   2465 = 2008-04-01
1430 Bobanac, Miro   2289 1 2008-04-01
1431 Kovacevic, Blazimir   2482 = 2008-04-01
1432 Stupavski, Zdenko   2413 = 2008-04-01
1433 Ruggeri, Pietro   2162 1 2008-04-01
1434 Bonafede, Alessandro   2299 1 2008-04-01
1435 Scalcione, Michelangelo   2431 = 2008-04-01
1436 Gromovs, Sergejs   2378 1 2008-04-01
1437 Mateo, Ramon   2484 = 2008-04-01
1438 Bes, Stephane   2162 1 2008-04-01
1439 Lamorelle, Yves   2235 = 2008-04-01
1440 Bocancea, Dmitrii   2274 1 2008-04-01
1441 Saric, Ante   2438 = 2008-04-01
1442 Qendro, Llambi   2396 1 2008-04-01
1443 Piscopo, Pierluigi   2357 = 2008-04-01
1444 Horvath, Jozsef   2519 = 2008-04-01
1445 Anic, Darko   2448 = 2008-04-01
1446 Lamoureux, Charles   2354 1 2008-04-01
1447 Gnjezdur, Vladimir   2162 1 2008-04-01
1448 Saric, Sinisa   2317 1 2008-04-01
1449 Medak, Bojan   2373 1 2008-04-01
1450 Sertic, Rudolf   2355 = 2008-04-01
1451 Leventic, Ivan   2493 = 2008-04-01
1452 Pap, Misa   2465 1 2008-04-01
1453 Jovanovic, Zoran   2525 = 2008-04-01
1454 Szuhanek, Ranko   2455 = 2008-04-01
1455 Nurkic, Sahbaz   2403 = 2008-04-01