Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Strikovic, Aleksa

Вечити шах листа

Strikovic, Aleksa

# Strikovic, Aleksa турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Cu Hor, Kelvin Emerson GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2090 1 2019-02-01
2 Reyes Najera, Carlos A. GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2124 1 2019-02-01
3 Galvez Dastin, Eduardo GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2239 1 2019-02-01
4 Almeida Quintana, Omar GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2540 = 2019-02-01
5 Gonzalez Zamora, Juan Carlos GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2529 1 2019-02-01
6 Barrientos, Sergio E GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2494 0 2019-02-01
7 Burgos Figueroa, Carlos E. GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2245 1 2019-02-01
8 Zaragatski, Ilja GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2465 0 2019-02-01
9 Garcia Fuentes, Sergio Miguel GUA IRT I TORNEO INTERNACIONAL CLUB CAISSA GUATEMALA [GUATEMALA] 2155 1 2019-02-01
10 Galego, Luis ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2497 = 2019-01-01
11 Sande Edreira, Jose Antonio ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2230 = 2019-01-01
12 Petkov, Vladimir ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2507 = 2019-01-01
13 Minero Pineda, Sergio ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2385 = 2019-01-01
14 Gonzalez Trigal, Jose Luis ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2353 1 2019-01-01
15 Sahelices Casado, Roberto ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2121 1 2019-01-01
16 Starostits, Ilmars ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2458 = 2019-01-01
17 Rodriguez Lopez, Rafael ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2292 = 2019-01-01
18 Larino Nieto, David ESP II Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2445 = 2019-01-01
19 Moreno Ruiz, Javier ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2450 1 2019-01-01
20 Velten, Paul ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2485 = 2019-01-01
21 Martinez Fernandez, Adrian ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2212 1 2019-01-01
22 Napoli, Nicolo ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2289 1 2019-01-01
23 Suarez Garcia, Carlos ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2449 = 2019-01-01
24 Starostits, Ilmars ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2458 = 2019-01-01
25 Huerga Leache, Mikel ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2448 = 2019-01-01
26 Oratovsky, Michael ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2464 = 2019-01-01
27 Ambartsumova, Karina ESP XXVIII Torneo Magistral Int. de Elgoibar [Elgoibar] 2383 = 2019-01-01
28 Saya, Ethan FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2090 1 2018-12-01
29 Vanderbeeken, Mikael FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2162 1 2018-12-01
30 De Lussac, Rainier FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2105 1 2018-12-01
31 Moussard, Jules FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2579 0 2018-12-01
32 Duquesnoy, Jean-Philippe FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2167 1 2018-12-01
33 David, Alberto FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2561 = 2018-12-01
34 Palac, Mladen FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2548 = 2018-12-01
35 Doluhanova, Evgeniya FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2350 0 2018-12-01
36 Viennot, Dylan FRA 16e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2325 1 2018-12-01
37 Tadic, Branko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2478 = 2018-10-01
38 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2473 = 2018-10-01
39 Mastrovasilis, Athanasios SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2518 = 2018-10-01
40 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2608 = 2018-10-01
41 Ilincic, Zlatko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2450 1 2018-10-01
42 Robulj, Nenad SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2312 1 2018-10-01
43 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2506 0 2018-10-01
44 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2454 1 2018-10-01
45 Svetushkin, Dmitry SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2580 0 2018-10-01
46 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2489 = 2018-10-01
47 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2584 = 2018-10-01
48 Varela Peteira, David ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2081 1 2018-09-01
49 Rodriguez Dominguez, Miguel I ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2115 = 2018-09-01
50 Tubio Agrasar, Pablo ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2081 = 2018-09-01
51 Llaneza Mendez, Javier ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2081 1 2018-09-01
52 Garcia Carbo, Marcial ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2272 1 2018-09-01
53 Medarde Santiago, Luis Marcos ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2361 1 2018-09-01
54 Manolache, Marius ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2494 = 2018-09-01
55 Starostits, Ilmars ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2449 1 2018-09-01
56 Del Rey, Diego ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2336 = 2018-09-01
57 Loiacono, Antonio ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2197 1 2018-07-01
58 Di Benedetto, Edoardo ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2288 1 2018-07-01
59 Beshukov, Sergei ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2402 0 2018-07-01
60 Martinez, Ayelen ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2209 0 2018-07-01
61 De Santis, Alessio ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2260 = 2018-07-01
62 Dappiano, Andrea ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2279 1 2018-07-01
63 Di Benedetto, Desiree ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2293 1 2018-07-01
64 Qendro, Llambi ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2334 = 2018-07-01
65 Bellia, Fabrizio ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2428 = 2018-07-01
66 Carrera Perez, Francisco ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2228 1 2018-06-01
67 Baltar Iglesias, David ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2204 1 2018-06-01
68 Garcia Carbo, Marcial ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2235 0 2018-06-01
69 Silva, Luis Neves Da ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2339 1 2018-06-01
70 Porto Fuentes, Oscar ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2107 1 2018-06-01
71 Lopez Lopez, Alfredo ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2107 1 2018-06-01
72 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2318 = 2018-06-01
73 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2383 0 2018-06-01
74 Guerra Bastida, Diego ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2327 1 2018-06-01
75 Cawdery, Daniel RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2429 = 2018-06-01
76 Roselli Mailhe, Bernardo RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2433 = 2018-06-01
77 Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2252 1 2018-06-01
78 Hoffman, Alejandro RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2488 = 2018-06-01
79 Kayonde, Andrew RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2394 1 2018-06-01
80 Ralison, Milanto Harifidy RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2326 1 2018-06-01
81 Kobese, Watu RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2336 = 2018-06-01
82 Klaasen, Calvin John RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2272 = 2018-06-01
83 Grover, Sahaj RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2490 = 2018-06-01
84 Pintor, Simao POR Taca de Portugal 2017-2018 - oitavos [Gaia - Lisboa] 2099 1 2018-06-01
85 Reyes Lopez, Angel ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2107 1 2018-05-01
86 Antonano Fedz-Quincoces, Avelino ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2107 1 2018-05-01
87 Rios, Cristhian Camilo ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2426 0 2018-05-01
88 Camino Carrio, Nicanor ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2107 1 2018-05-01
89 Ramirez Medina, Victor ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2243 1 2018-05-01
90 Arenas, David ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2449 = 2018-05-01
91 Libiszewski, Fabien ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2507 = 2018-05-01
92 Pap, Misa ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2483 0 2018-05-01
93 Carvalho, Vitor Hugo Pina Soares POR Taca de Portugal 2017-2018 - 2. eliminatoria [clubes] 2106 1 2018-02-01
94 Rego, Joao Rui Farias Soares POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
95 Maltez, Nuno Manuel Fidalgo POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
96 Redondo Arguelles, Graciela POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
97 Campora, Daniel H. POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2417 = 2018-01-01
98 Veiga, Jose Francisco R P Neves POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2240 1 2018-01-01
99 Santos, Jose Guilherme B Lima POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
100 Ribeiro, Bruno POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2120 1 2018-01-01
101 Larino Nieto, David ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2472 = 2018-01-01
102 Rodriguez Lopez, Rafael ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2292 = 2018-01-01
103 Sanchez Jerez, Emilio Miguel ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2344 = 2018-01-01
104 Ruperez Benito, Antonio ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2331 1 2018-01-01
105 Sousa, Andre Ventura ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2391 1 2018-01-01
106 Gonzalez Trigal, Jose Luis ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2401 = 2018-01-01
107 Pazos Porta, Antonio ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2375 1 2018-01-01
108 Galego, Luis ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2481 = 2018-01-01
109 Gonzalez Perez, Arian ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2451 = 2018-01-01
110 Emmenecker, Philippe FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2103 1 2017-12-01
111 Ariza, Thomas FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2205 1 2017-12-01
112 Le Hetet, Nicolas FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2329 1 2017-12-01
113 Meunier, Clement FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2300 0 2017-12-01
114 Doluhanova, Evgeniya FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2328 1 2017-12-01
115 Kulkarni, Rakesh FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2281 = 2017-12-01
116 Sai Agni Jeevitesh, J FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2374 1 2017-12-01
117 Onischuk, Vladimir FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2623 = 2017-12-01
118 Ravi, Teja S. FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2361 1 2017-12-01
119 Diaz Rodriguez, Pablo ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2090 1 2017-12-01
120 Casares Cabanas, Carlos ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2090 1 2017-12-01
121 Gomez Dieguez, David ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2216 1 2017-12-01
122 Larino Nieto, David ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2469 = 2017-12-01
123 Petkov, Vladimir ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2499 = 2017-12-01
124 Eggerud, Frank NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2095 1 2017-11-01
125 Lindbol, Aleksander NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2095 1 2017-11-01
126 Chu, Wei Chao NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2340 0 2017-11-01
127 Fossan, Aleksander NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2095 1 2017-11-01
128 Tallaksen, Levi Andre NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2266 1 2017-11-01
129 Haldorsen, Benjamin NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2405 = 2017-11-01
130 Miedema, David NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2364 1 2017-11-01
131 Bartholomew, John NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2444 1 2017-11-01
132 Chatalbashev, Boris NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2550 = 2017-11-01
133 Romano, Luis Miguel Pereira POR Supertaca 2017-2018 [Famalicao] 2095 0 2017-11-01
134 Sanal, Vahap SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2542 0 2017-10-01
135 Fernandez, Daniel Howard SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2497 = 2017-10-01
136 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2611 0 2017-10-01
137 Banusz, Tamas SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2608 0 2017-10-01
138 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2420 1 2017-10-01
139 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2614 = 2017-10-01
140 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2477 = 2017-10-01
141 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2490 0 2017-10-01
142 Morozevich, Alexander SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2676 = 2017-10-01
143 Grigoryan, Karen H. SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2568 = 2017-10-01
144 Lupulescu, Constantin SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2630 = 2017-10-01
145 Cinza Lopez, Javier ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 0 2017-09-01
146 Fernandez Lopez, Alejandro I ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
147 Diaz Gomez, Mateo ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
148 Bouza-Brey Teijeiro, Gonzalo ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
149 Veiga, Jose Francisco R P Neves ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
150 Silva, Luis Neves Da ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2354 1 2017-09-01
151 Burmakin, Vladimir ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2520 = 2017-09-01
152 Huerga Leache, Mikel ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2446 1 2017-09-01
153 Yuffa, Daniil ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2515 = 2017-09-01
154 Saraiva, Rafael Morais ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2109 1 2017-08-01
155 Padeiro, Jose ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2276 1 2017-08-01
156 Starostits, Ilmars ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2412 = 2017-08-01
157 Sousa, Andre Ventura ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2368 1 2017-08-01
158 Fernandez Romero, Ernesto ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2470 = 2017-08-01
159 Larino Nieto, David ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2495 = 2017-08-01
160 Fedorchuk, Sergey A. ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2628 0 2017-08-01
161 Garcia Carbo, Marcial ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2253 = 2017-08-01
162 Aranda Marin, Cristian ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2266 1 2017-08-01
163 Gonzalez Perez, Arian ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2461 = 2017-08-01
164 Cernadas Camean, David ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2109 1 2017-08-01
165 Martinez Rodriguez, Eugenio ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2109 1 2017-08-01
166 Garcia Castro, Pablo ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2347 1 2017-08-01
167 Lazarev, Vladimir ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2417 = 2017-08-01
168 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2228 = 2017-08-01
169 Sanchez Aller, Fernando ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2290 1 2017-08-01
170 Ulyanovskyy, Viktor POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2219 = 2017-08-01
171 Pinheiro, Albano POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
172 Pereira, Fernando POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
173 Leao, Tiago Miguel Da Silva POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
174 Gonzalez Perez, Arian POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2461 = 2017-08-01
175 Diogo, Vasco POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2213 = 2017-08-01
176 Barrero Garcia, Carlos POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2309 1 2017-08-01
177 Cavaleiro, Daniel Felipe Costa POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
178 Lombaers, Peter POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2327 0 2017-08-01
179 Garcia Bugallo, Jose Luis ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 1 2017-07-01
180 Redondo Arguelles, Graciela ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 = 2017-07-01
181 Represa Perez, Mireya ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 1 2017-07-01
182 Estefano Rilova, Fernando ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 1 2017-07-01
183 Rodriguez Lopez, Rafael ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2249 1 2017-07-01
184 Aguera Naredo, Javier ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2364 1 2017-07-01
185 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2524 1 2017-07-01
186 Campora, Daniel H. ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2432 = 2017-07-01
187 Portela Peleteiro, Alberto ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2385 = 2017-07-01
188 Corona Garcia, Tomas ESP Liga Gallega División de Honor. Temporada 2017 Rondas 10-11 [Galicia] 2132 1 2017-06-01
189 Gonzalez Perez, Arian ESP Liga Gallega División de Honor. Temporada 2017 Rondas 10-11 [Galicia] 2478 1 2017-06-01
190 Silva, Luis Neves Da POR Taca de Portugal 2016/2017 oitavos-de-final [Porto - Lisboa] 2307 0 2017-06-01
191 Rebollo Montes, Bernardo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 8-9 [Galicia] 2102 1 2017-05-01
192 Laiz Ibanez, Hector ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 8-9 [Galicia] 2291 1 2017-05-01
193 Santaclara Rodriguez, Ramon ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 5-6-7 [Galicia] 2097 1 2017-04-01
194 Rodriguez Calvo, Manoel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 5-6-7 [Galicia] 2156 1 2017-04-01
195 Silva, Luis Neves Da ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 5-6-7 [Galicia] 2318 1 2017-04-01
196 Guerra Bastida, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2320 1 2017-03-01
197 Tubio Agrasar, Pablo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2094 1 2017-03-01
198 Lopez Rodriguez, Walter ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2223 1 2017-03-01
199 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2345 = 2017-03-01
200 Berkaoui, Abderrahim MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2106 1 2017-01-01
201 Saber, Yasser MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2170 1 2017-01-01
202 Touzane, Olivier MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2299 1 2017-01-01
203 Shishkin, Vadim MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2452 = 2017-01-01
204 Anwar, Tarik MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2106 1 2017-01-01
205 Adly, Ahmed MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2602 = 2017-01-01
206 Haznedaroglu, Kivanc MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2488 = 2017-01-01
207 Karpatchev, Aleksandr MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2491 0 2017-01-01
208 Kukov, Velislav MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2366 1 2017-01-01
209 Lanzani, Mario ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2273 1 2017-01-01
210 Sonis, Francesco ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2402 = 2017-01-01
211 Beshukov, Sergei ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2385 = 2017-01-01
212 Supriya, Joshi ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 0 2017-01-01
213 Roberti, Bruno ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 1 2017-01-01
214 Agnello, Francesco Claudio ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 1 2017-01-01
215 Matta, Vinay Kumar ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2227 0 2017-01-01
216 Ciampi, Vincenzo ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 1 2017-01-01
217 Deshpande, Aniruddha ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2208 = 2017-01-01
218 Velten, Paul ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2468 0 2017-01-01
219 Drazic, Sinisa ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2396 1 2017-01-01
220 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2459 1 2017-01-01
221 Teran Alvarez, Ismael ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2388 = 2017-01-01
222 Movsziszian, Karen ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2523 = 2017-01-01
223 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2140 1 2017-01-01
224 Vega Gutierrez, Sabrina ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2403 = 2017-01-01
225 Oratovsky, Michael ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2473 = 2017-01-01
226 Ider, Borya ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2465 1 2017-01-01
227 Barral Rubirosa, Cristobal ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2100 1 2016-11-01
228 Alshameary Puente, Ismael ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2308 1 2016-11-01
229 Greenfeld, Alon ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2569 0 2016-11-01
230 Bruchmann, Stephan ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2294 1 2016-11-01
231 Ulybin, Mikhail ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2475 1 2016-11-01
232 Stella, Andrea ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2416 0 2016-11-01
233 Larino Nieto, David ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2497 = 2016-11-01
234 Suarez Gomez, Julio ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2448 1 2016-11-01
235 Gleizerov, Evgeny ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2504 = 2016-11-01
236 Sanz Uruena, Diego ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2100 1 2016-10-01
237 Vinal Gutierrez, Pedro ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2100 1 2016-10-01
238 Perez Pacheco, Ricardo ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2201 1 2016-10-01
239 Ortega Amarelle, Mariano ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2436 = 2016-10-01
240 Ruperez Benito, Antonio ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2304 = 2016-10-01
241 Diaz Velandia, Jose Manuel ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2364 1 2016-10-01
242 Santos Latasa, Jaime ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2569 = 2016-10-01
243 Martinez Duany, Lelys Stanley ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2526 = 2016-10-01
244 Prieto Aranguren, Alain ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2168 = 2016-10-01
245 Romano, Luis Miguel POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2106 1 2016-09-01
246 Diogo, Pedro Filipe Candido POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2106 1 2016-09-01
247 Rocha, Sergio POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2365 1 2016-09-01
248 Silva, Fernando POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2271 1 2016-09-01
249 Lombaers, Peter POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2289 0 2016-09-01
250 Butkiewicz, Lukasz POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2424 0 2016-09-01
251 Suarez Garcia, Carlos POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2426 = 2016-09-01
252 Guerreiro, Nuno POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2169 1 2016-09-01
253 Mendes, Pedro Miguel Gomes POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2106 1 2016-09-01
254 Essop, Hishaam RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
255 Joao, Amaral RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
256 Meintjes, Jacques C. RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
257 Mwale, Joseph RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 = 2016-08-01
258 Govindasamy, Nashlen RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
259 Kobese, Watu RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2344 1 2016-08-01
260 Cawdery, Daniel RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2412 = 2016-08-01
261 Jere, Daniel RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2368 1 2016-08-01
262 Kromhout, Alexander RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
263 Dias, Vanderson RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2112 1 2016-08-01
264 Bhawoodien, Shabir Hussain RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 = 2016-08-01
265 Sousa, Hugo Carneiro ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2105 1 2016-02-01
266 Rodriguez Dominguez, Miguel I ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2105 1 2016-02-01
267 Guerra Bastida, Diego ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2299 = 2016-02-01
268 Cruz Alvarez De Ron, Dan ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2192 1 2016-02-01
269 Espineira Gonzalez, Diego ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2354 = 2016-02-01
270 Gonzalez Diaz, Julio ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2251 = 2016-02-01
271 Rodriguez Garcia, Carlos ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2168 1 2016-02-01
272 Paunovic, Dragan ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2436 1 2016-02-01
273 Starostits, Ilmars ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2409 = 2016-02-01
274 Gregori, Giacomo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2113 1 2016-01-01
275 Aghayev, Miragha ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2367 0 2016-01-01
276 Varvaglione, Antonio ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2247 1 2016-01-01
277 Lodici, Lorenzo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2347 = 2016-01-01
278 Codenotti, Marco ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2405 = 2016-01-01
279 Vezzosi, Paolo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2369 1 2016-01-01
280 Danin, Alexandre ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2569 = 2016-01-01
281 Solomon, Kenny ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2392 1 2016-01-01
282 Maiorov, Nikita ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2566 = 2016-01-01
283 Varela Mourin, Jesus ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2100 1 2015-12-01
284 Rodriguez Lopez, Rafael ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2251 = 2015-12-01
285 Gomez Lopez, Roberto ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2159 1 2015-12-01
286 Gonzalez Trigal, Jose Luis ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2268 1 2015-12-01
287 Bernal Moro, Luis Javier ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2412 1 2015-12-01
288 Jasson, Alexander Luke Joseph RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
289 Kromhout, Ewan RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
290 Kromhout, Alexander RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
291 Odendaal, Frederick RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
292 Crismann, Alessandro Claudio RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
293 Hercules, Benjamin Vincent RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2124 1 2015-11-01
294 Amini, Daud RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
295 Latreche, Khadidja RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
296 De Villiers, Charles RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2235 = 2015-10-01
297 Willenberg, Craig Glen RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
298 Odendaal, Frederick RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
299 Klaasen, Calvin Jong RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2152 1 2015-10-01
300 Martin Duque, Jesus ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2354 1 2015-09-01
301 Almagro Mazariegos, Sebastian ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2329 0 2015-09-01
302 Suarez Garcia, Carlos ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2408 = 2015-09-01
303 Valmana Canto, Jaime ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2424 1 2015-09-01
304 Suarez Gomez, Julio ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2417 0 2015-09-01
305 Fernandez Borrego, Pablo ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2407 = 2015-09-01
306 Guimaraes, Jorge POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2254 1 2015-09-01
307 Dias, Ivo Rodrigues POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2122 1 2015-09-01
308 Silva, Stephane POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2126 1 2015-09-01
309 Cruz, Jorge Filipe Egas Da POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2109 1 2015-09-01
310 Ulyanovskyy, Viktor POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2233 = 2015-09-01
311 Diogo, Vasco POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2240 0 2015-09-01
312 Parreira, Andre Filipe Roxo POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2109 1 2015-09-01
313 Martinez Duany, Lelys Stanley POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2450 = 2015-09-01
314 Galvao, Henrique POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2201 1 2015-09-01
315 Bouza-Brey Teijeiro, Gonzalo ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2106 1 2015-08-01
316 Planas Gene, Juan ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2106 1 2015-08-01
317 Iwanow, Anna ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2251 1 2015-08-01
318 Suarez Gomez, Julio ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2400 1 2015-08-01
319 Arribas Lopez, Angel ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2537 0 2015-08-01
320 Tallarico Tallarico, Ovido Mario ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2133 1 2015-08-01
321 Fernandez Borrego, Pablo ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2378 = 2015-08-01
322 Abal Cores, Lucas ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2373 1 2015-08-01
323 Larino Nieto, David ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2451 = 2015-08-01
324 Longano, Michael Nicholas RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2095 1 2015-08-01
325 Anderson, Gavin RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2250 1 2015-08-01
326 Mabusela, Johannes Manyedi RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2268 1 2015-08-01
327 Makoto, Rodwell RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2403 = 2015-08-01
328 Kobese, Watu RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2328 1 2015-08-01
329 Short, Nigel D RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2683 = 2015-08-01
330 Kunte, Abhijit RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2483 = 2015-08-01
331 Solomon, Kenny RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2382 1 2015-08-01
332 Van Den Heever, Donovan RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2254 1 2015-08-01
333 Bouah, Lyndon RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2124 = 2015-08-01
334 Bifulco, Michel ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2159 1 2015-07-01
335 Sibilio, Mario ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2295 1 2015-07-01
336 Dvirnyy, Danyyil ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2540 0 2015-07-01
337 Bar, Aviv ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2126 0 2015-07-01
338 Real Pereyra, Diana Carime ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2126 1 2015-07-01
339 Damia, Angelo ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2194 1 2015-07-01
340 Boruchovsky, Avital ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2517 = 2015-07-01
341 Pijpers, Arthur ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2428 = 2015-07-01
342 Moroni, Luca Jr ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2437 = 2015-07-01
343 Grigorian, Roudolph FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 1 2015-06-01
344 Van Der Lende, Ilias FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2333 0 2015-06-01
345 Silvert, Alexandre FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 = 2015-06-01
346 Coulon, Guillaume FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 = 2015-06-01
347 Caderon, Michel FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 1 2015-06-01
348 Henris, Luc FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2153 1 2015-06-01
349 Lazarev, Vladimir FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2361 = 2015-06-01
350 Shirazi, Kamran FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2385 = 2015-06-01
351 Tornay Gomez, Josu GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2126 1 2015-06-01
352 Walter, Thomas GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2141 1 2015-06-01
353 Hamlack, Heinz GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2126 1 2015-06-01
354 Danin, Alexandre GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2575 = 2015-06-01
355 Schroeder, Jan-Christian GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2458 = 2015-06-01
356 Lampert, Jonas GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2442 = 2015-06-01
357 Delchev, Aleksander GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2607 0 2015-06-01
358 Diaz Rodriguez, Jose Antonio ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2122 1 2015-05-01
359 Perez Garcia, Roberto ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2159 1 2015-05-01
360 Aquino, Jose Rodolfo ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2215 1 2015-05-01
361 Arias Igual, Alejandro ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2274 1 2015-05-01
362 Granda Zuniga, Julio E ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2644 0 2015-05-01
363 Martin Duque, Jesus ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2376 1 2015-05-01
364 Torres Sanchez, Jose ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2262 = 2015-05-01
365 Paunovic, Dragan ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2442 = 2015-05-01
366 Maier, Christian ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2380 1 2015-05-01
367 Boydia, Sidi MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2129 1 2015-03-01
368 Amdouni, Zoubaier MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2365 1 2015-03-01
369 Tiviakov, Sergei MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2669 = 2015-03-01
370 Kasparov, Sergey MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2477 0 2015-03-01
371 Touzane, Olivier MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2337 1 2015-03-01
372 Milliet, Sophie MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2390 1 2015-03-01
373 Le Roux, Jean-Pierre MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2539 = 2015-03-01
374 Malakhatko, Vadim MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2520 0 2015-03-01
375 Farahat, Ali MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2364 1 2015-02-01
376 Arnaudov, G. Petar MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2445 = 2015-02-01
377 Petkov, Vladimir MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2527 = 2015-02-01
378 Libiszewski, Fabien MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2522 = 2015-02-01
379 Nafri, Khalil MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2192 0 2015-02-01
380 Cubas Pons, Juan Miguel POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2251 1 2015-02-01
381 Salomon, Johan POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2343 1 2015-02-01
382 Shkapenko, Pavel POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2418 = 2015-02-01
383 Cabezas Ayala, Ivan POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2324 = 2015-02-01
384 Lopez Mulet, Inigo POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2403 1 2015-02-01
385 Kantans, Toms POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2447 = 2015-02-01
386 Socko, Bartosz POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2617 = 2015-02-01
387 Rivera, Daniel POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2345 1 2015-02-01
388 Damaso, Rui POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2425 0 2015-02-01
389 Ascenso, Luis Manuel Pereira POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
390 Costa, Paulo POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
391 Hoffman, Alejandro POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2476 = 2015-01-01
392 Carneiro, Carlos POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2224 1 2015-01-01
393 Guerra, Jose Antonio Goulart De POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
394 Soares, Luis Francisco Almeida POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
395 Astasio Lopez, David ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2403 = 2015-01-01
396 Buscara, Sevan ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2376 1 2015-01-01
397 Teran Alvarez, Ismael ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2427 = 2015-01-01
398 Spraggett, Kevin ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2561 = 2015-01-01
399 Etchegaray, Patrice ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2411 = 2015-01-01
400 Paunovic, Dragan ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2472 = 2015-01-01
401 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2142 0 2015-01-01
402 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2435 1 2015-01-01
403 Almagro Llamas, Pablo ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2487 1 2015-01-01
404 Represa Perez, Mireya ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2132 1 2014-09-01
405 Forgas Moreno, Yaniela ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2150 1 2014-09-01
406 Espineira Gonzalez, Diego ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2360 0 2014-09-01
407 Gonzalez Gonzalez, Alfonso ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2132 1 2014-09-01
408 Ivanov, Jordan ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2359 1 2014-09-01
409 Larino Nieto, David ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2432 = 2014-09-01
410 Gonzalez Perez, Arian ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2480 = 2014-09-01
411 Patino Romaris, Juan Roberto ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2222 1 2014-09-01
412 Martinez Duany, Lelys Stanley ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2465 = 2014-09-01
413 Garcia Bugallo, Jose Luis ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2132 1 2014-08-01
414 Gude Fernandez, Antonio ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2132 1 2014-08-01
415 Garcia Castro, Pablo ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2357 0 2014-08-01
416 Abal Cores, Lucas ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2137 1 2014-08-01
417 Fernandez Losada, Daniel ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2200 1 2014-08-01
418 Cruz Alvarez De Ron, Dan ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2205 1 2014-08-01
419 Rivera, Daniel ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2347 1 2014-08-01
420 Suarez Gomez, Julio ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2307 = 2014-08-01
421 Dominguez Fernandez, Angel I ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2142 1 2014-08-01
422 Forgas Moreno, Yaniela ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2194 = 2014-08-01
423 Rodriguez Boado, Martin ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2175 1 2014-08-01
424 Rivera, Daniel ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2347 0 2014-08-01
425 Medarde Santiago, Luis Marcos ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2160 1 2014-08-01
426 Fernandez Borrego, Pablo ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2341 1 2014-08-01
427 Hoffman, Alejandro ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2450 0 2014-08-01
428 Gomez Dieguez, David ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2172 1 2014-08-01
429 Padeiro, Jose ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2349 1 2014-08-01
430 Millan Soto, Miguel ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2142 1 2014-08-01
431 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2264 1 2014-08-01
432 Ivanov, Jordan ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2355 = 2014-08-01
433 Paunovic, Dragan ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2478 = 2014-08-01
434 Gomez Dieguez, David ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2172 1 2014-08-01
435 Manolache, Marius ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2478 = 2014-08-01
436 Bolado Saez, Sergio ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2354 = 2014-08-01
437 Kovacevic, Slobodan ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2359 1 2014-08-01
438 Rodriguez Fontecha, Marcos ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2308 1 2014-08-01
439 Hjornevik, Knut J NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2132 1 2014-07-01
440 Haarr, Jon Kristian NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2221 1 2014-07-01
441 Sumets, Andrey NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2640 = 2014-07-01
442 Fossan, Erik NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2369 1 2014-07-01
443 Salomon, Johan NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2317 1 2014-07-01
444 Korneev, Oleg NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2599 = 2014-07-01
445 Antic, Dejan RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2474 = 2014-06-01
446 Kayonde, Andrew RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2280 0 2014-06-01
447 Emojong, Elijah RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2316 = 2014-06-01
448 Murshed, Niaz RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2464 1 2014-06-01
449 Kasparov, Sergey RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2480 0 2014-06-01
450 Kobese, Watu RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2333 1 2014-06-01
451 Makoto, Rodwell RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2271 1 2014-06-01
452 Van Der Nat, Nicholas RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2366 = 2014-06-01
453 Solomon, Kenny RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2353 1 2014-06-01
454 Gluckman, David RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2245 1 2014-06-01
455 Kobese, Watu RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2333 = 2014-06-01
456 Van Den Heever, Donovan RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2291 1 2014-06-01
457 Toma, Katarzyna RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2300 1 2014-06-01
458 Emojong, Elijah RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2316 1 2014-06-01
459 Kasparov, Sergey RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2480 1 2014-06-01
460 Steel, Henry Robert RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2415 = 2014-06-01
461 Solomon, Kenny RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2353 = 2014-06-01
462 Murshed, Niaz RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2459 = 2014-06-01
463 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2459 1 2014-05-01
464 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2250 1 2014-05-01
465 Baltar Iglesias, David ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2260 1 2014-05-01
466 Ferreira, Jorge Viterbo ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2376 = 2014-05-01
467 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2326 = 2014-05-01
468 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2357 1 2014-05-01
469 Casares Cabanas, Carlos ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2162 1 2014-05-01
470 Suarez Gomez, Julio ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2162 1 2014-05-01
471 Sevillano Garcia, Joaquin ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2133 1 2014-05-01
472 Lopez Mulet, Inigo ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2149 1 2014-05-01
473 Villasenor Rubio, Emilio Jose ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2283 1 2014-05-01
474 Buscara, Sevan ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2345 0 2014-05-01
475 Rego, Pedro Filipe ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2226 1 2014-05-01
476 Valmana Canto, Jaime ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2340 0 2014-05-01
477 Martinez Lopez, David ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2229 1 2014-05-01
478 Sanchez Saez, Francisco ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2318 1 2014-05-01
479 Cabezas Ayala, Ivan ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2328 1 2014-05-01
480 Ciriano Lamban, Alejandro ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2129 1 2014-02-01
481 Gracia Suarez, Jesus ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2129 1 2014-02-01
482 Rudolf, Anna ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2302 1 2014-02-01
483 Hoffman, Alejandro ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2447 = 2014-02-01
484 Firat, Burak ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2433 0 2014-02-01
485 Sanchez Saez, Francisco ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2295 1 2014-02-01
486 Glavina, Pablo ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2444 1 2014-02-01
487 Cruz, Jonathan ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2468 1 2014-02-01
488 Peralta, Fernando ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2600 = 2014-02-01
489 Jerez Garcia, Jose Juan ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2129 1 2014-01-01
490 Grube, Kurt ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2129 1 2014-01-01
491 Vega Gutierrez, Belinda ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2180 1 2014-01-01
492 Vega Gutierrez, Sabrina ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2382 1 2014-01-01
493 Kurajica, Bojan ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2515 = 2014-01-01
494 De La Cruz Sanchez, Carlos G. ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2256 1 2014-01-01
495 Barlov, Dragan ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2436 = 2014-01-01
496 Garcia Blanco, Omar ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2287 = 2014-01-01
497 Rodriguez Ferraz, Borja ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2205 = 2014-01-01
498 Alsina Leal, Daniel ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2542 = 2014-01-01
499 Astasio Lopez, David ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2397 1 2014-01-01
500 Romanishin, Oleg M ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2495 = 2014-01-01
501 Franco Alonso, Alejandro ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2485 = 2014-01-01
502 Ringoir, Tanguy ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2506 = 2014-01-01
503 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2221 1 2014-01-01
504 Arribas Lopez, Angel ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2488 = 2014-01-01
505 Cruz, Cristhian ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2549 0 2014-01-01
506 Paunovic, Dragan ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2500 = 2014-01-01
507 Andres Gonzalez, Alberto ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2543 0 2013-10-01
508 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2472 = 2013-10-01
509 Hoffman, Alejandro ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2456 = 2013-10-01
510 Franco Alonso, Alejandro ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2483 = 2013-10-01
511 Etchegaray, Patrice ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2397 1 2013-10-01
512 Argandona Riveiro, Inigo ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2386 = 2013-10-01
513 Ringoir, Tanguy ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2490 = 2013-10-01
514 Aabling-Thomsen, Jakob ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2380 = 2013-10-01
515 Paunovic, Dragan ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2500 = 2013-10-01
516 Andias, Joao Pedro Menezes POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2133 1 2013-09-01
517 Sousa, Nuno POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2133 1 2013-09-01
518 Ulyanovskyy, Viktor POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2266 1 2013-09-01
519 Kolosowski, Mateusz POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2425 = 2013-09-01
520 Silva, Fernando POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2309 1 2013-09-01
521 Gonzalez Perez, Arian POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2473 = 2013-09-01
522 Cavaleiro, Daniel Felipe Costa POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2133 1 2013-09-01
523 Vasques, Antonio Pedro Freixial POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2183 1 2013-09-01
524 Guerreiro, Nuno POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2153 1 2013-09-01
525 Martinez Rodriguez, Eugenio ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2104 1 2013-08-01
526 Ruiz Martinez, Isidro ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2104 1 2013-08-01
527 Suarez Gomez, Julio ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2133 1 2013-08-01
528 Pazos Porta, Antonio ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2334 1 2013-08-01
529 Larino Nieto, David ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2501 1 2013-08-01
530 Paunovic, Dragan ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2495 = 2013-08-01
531 Guerra Bastida, Diego ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2374 1 2013-08-01
532 Garcia Castro, Pablo ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2354 1 2013-08-01
533 Aagaard, Jacob ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2519 = 2013-08-01
534 Grant, Jonathan I M SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2235 1 2013-08-01
535 Burns-Mannion, Stephen R SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2378 1 2013-08-01
536 Hebden, Mark L SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2555 = 2013-08-01
537 Jones, Gawain C B SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2643 1 2013-08-01
538 Farago, Ivan SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2447 = 2013-08-01
539 McNab, Colin A SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2461 = 2013-08-01
540 Barnaure, Vlad-Victor SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2503 1 2013-08-01
541 Gormally, Daniel W SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2496 = 2013-08-01
542 Hera, Imre Jr. SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2558 0 2013-08-01
543 Patino Romaris, Juan Roberto ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2237 1 2013-06-01
544 Hoffman, Alejandro ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2453 = 2013-06-01
545 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2289 0 2013-06-01
546 Perez Fungueiro, Manuel ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2250 1 2013-06-01
547 Mederos Aguila, Jose ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2101 1 2013-06-01
548 Garcia Carbo, Marcial ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2299 1 2013-06-01
549 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2304 1 2013-06-01
550 Espineira Gonzalez, Diego ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2350 = 2013-06-01
551 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2341 = 2013-06-01
552 Cross, Dominic ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2100 1 2013-05-01
553 Ribeiro, Jose ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2107 1 2013-05-01
554 Claros Egea, Christian ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2236 1 2013-05-01
555 Kovacevic, Slobodan ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2331 1 2013-05-01
556 Korneev, Oleg ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2609 = 2013-05-01
557 Sedlak, Nikola ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2577 = 2013-05-01
558 Ibarra Jerez, Jose Carlos ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2544 = 2013-05-01
559 Cabrera, Alexis ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2529 0 2013-05-01
560 Jimenez Martinez, Jose Vicente ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2244 1 2013-05-01
561 Salas Latorre, Jose ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2109 1 2013-02-01
562 Valiente Roy, Jose Javier ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2109 1 2013-02-01
563 Barrantes Munoz, Hugo Pedro ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2216 1 2013-02-01
564 Ramiro Ovejero, Juan Luis ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2362 1 2013-02-01
565 Glavina, Pablo ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2447 = 2013-02-01
566 Lopez Gracia, Fernando ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2368 0 2013-02-01
567 Cerrajeria Ruiz, Jesus Maria ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2155 1 2013-02-01
568 Rzayev, Bahruz ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2370 = 2013-02-01
569 Quintin Navarro, Alberto ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2220 1 2013-02-01
570 Batsiashvili, Nino ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2425 1 2013-01-01
571 Matnadze, Ana ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2401 0 2013-01-01
572 Mirzoev, Azer ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2553 = 2013-01-01
573 Cruz, Cristhian ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2496 = 2013-01-01
574 Etchegaray, Patrice ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2411 1 2013-01-01
575 Velten, Paul ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2369 0 2013-01-01
576 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2435 1 2013-01-01
577 Astasio Lopez, David ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2400 0 2013-01-01
578 Moskalenko, Viktor ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2532 = 2013-01-01
579 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2376 1 2012-11-01
580 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2512 0 2012-11-01
581 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2614 0 2012-11-01
582 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2465 0 2012-11-01
583 Andrejic, Vladica SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2195 1 2012-11-01
584 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2423 0 2012-11-01
585 Djuric, Stefan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2445 = 2012-11-01
586 Radlovacki, Jovan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2408 1 2012-11-01
587 Markus, Robert SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2605 0 2012-11-01
588 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2456 = 2012-11-01
589 Alonso Gonzalez, Fernando ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2160 1 2012-10-01
590 Medarde Santiago, Luis Marcos ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2160 = 2012-10-01
591 Navarro Alonso, Jorge ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2171 1 2012-10-01
592 Gomez Ledo, Roberto Carlos ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2429 0 2012-10-01
593 Arrese-Igor Sanchez, Cesareo ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2160 1 2012-10-01
594 Rodriguez Lopez, Rafael ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2244 1 2012-10-01
595 Espineira Gonzalez, Diego ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2361 = 2012-10-01
596 Barlov, Dragan ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2451 = 2012-10-01
597 Fernandez Cardoso, Alexey ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2449 0 2012-10-01
598 Barrio Ugidos, Ibon ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2160 1 2012-10-01
599 Gomez Gandara, Emilio ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2160 1 2012-10-01
600 Santos Latasa, Jaime ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2403 1 2012-10-01
601 Guerra Mendez, Jose Angel ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2441 = 2012-10-01
602 Fernandez Cardoso, Alexey ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2449 1 2012-10-01
603 Martinez Duany, Lelys Stanley ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2476 1 2012-10-01
604 Mirzoev, Azer ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2545 = 2012-10-01
605 Obregon Rivero, Juan Carlos ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2497 = 2012-10-01
606 Paunovic, Dragan ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2512 = 2012-10-01
607 Salgado Lopez, Ivan POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2635 0 2012-09-01
608 Vasques, Antonio Pedro Freixial POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2214 = 2012-09-01
609 Appel, Ralf POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2535 = 2012-09-01
610 Gonzalez Perez, Arian POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2452 0 2012-09-01
611 Spraggett, Kevin POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2595 0 2012-09-01
612 Rocha, Sergio POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2404 1 2012-09-01
613 Garcia-Ortega Mendez, Jose M POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2328 1 2012-09-01
614 Alvarez Fernandez, Enrique POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2369 1 2012-09-01
615 Johannessen, Leif Erlend POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2507 0 2012-09-01
616 Arnedo Ruiz, Alberto ESP CE Equipos Segunda Divisin GI [Padron A Corua] 2160 1 2012-09-01
617 Paredes Galan, Angel ESP CE Equipos Segunda Divisin GI [Padron A Corua] 2351 1 2012-09-01
618 Cramling, Pia ESP CE Equipos Segunda Divisin GI [Padron A Corua] 2503 = 2012-09-01
619 Guijarro Arca, Basilio ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2160 1 2012-09-01
620 Lozano Arribas, Carlos ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2160 1 2012-09-01
621 Ruiz Sanchez, Orlen ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2418 = 2012-09-01
622 Guerra Mendez, Jose Angel ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2441 = 2012-09-01
623 Leon Varela, Luis ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2165 1 2012-09-01
624 Guerra Bastida, Diego ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2397 = 2012-09-01
625 Ivanov, Jordan ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2359 = 2012-09-01
626 Arnedo Ruiz, Alberto ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2160 1 2012-09-01
627 Larino Nieto, David ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2483 = 2012-09-01
628 Alhuwar, Jasem FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2285 0 2012-08-01
629 Plump, Detlef Dr. FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2252 1 2012-08-01
630 Le Quang, Kim FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2282 1 2012-08-01
631 Ducarmon, Quinten FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2382 = 2012-08-01
632 Payen, Arnaud FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2351 1 2012-08-01
633 Zhou, Yang-Fan FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2427 1 2012-08-01
634 Fedorchuk, Sergey A. FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2630 = 2012-08-01
635 Griffiths, Ryan Rhys FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2326 1 2012-08-01
636 Shchekachev, Andrei FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2528 = 2012-08-01
637 Mateus, Francisco POR 34. Taca de Portugal [several] 2164 1 2012-07-01
638 Andrade, Jose M Vieira POR 34. Taca de Portugal [several] 2251 1 2012-07-01
639 Rodriguez Rodriguez, Antonio ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2207 1 2012-07-01
640 Paredes Galan, Angel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2359 1 2012-07-01
641 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2298 1 2012-07-01
642 Ferreira, Jorge Viterbo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2339 1 2012-07-01
643 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2452 1 2012-07-01
644 Lopez Lopez, Alfredo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2159 1 2012-07-01
645 Espineira Gonzalez, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2377 1 2012-07-01
646 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2268 1 2012-07-01
647 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2318 0 2012-07-01
648 Dziuba, Marcin ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2589 = 2012-07-01
649 Ramirez Medina, Victor ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2159 1 2012-05-01
650 Illijin, Neboisa ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2191 1 2012-05-01
651 Cabrera Trujillo, Jorge ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2357 = 2012-05-01
652 Vega Gutierrez, Sabrina ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2323 0 2012-05-01
653 Alvarado Diaz, Alejandro ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2219 1 2012-05-01
654 Sanchez Quintero, Raul ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2159 1 2012-05-01
655 Espinosa Aranda, Angel ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2399 0 2012-05-01
656 Herrera Reyes, Jose Antonio ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2220 1 2012-05-01
657 Valles, Manuel ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2260 1 2012-05-01
658 Hoffman, Alejandro POR Supertaca 2011/2012 [Porto] 2444 = 2012-01-01
659 Ocokoljic, Zoran SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2164 1 2012-01-01
660 Radosavljevic, Slobodan D SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2234 1 2012-01-01
661 Janev, Tihomir SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2366 1 2012-01-01
662 Pancevski, Filip SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2442 = 2012-01-01
663 Anton, Teodor SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2380 1 2012-01-01
664 Radlovacki, Jovan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2429 = 2012-01-01
665 Filip, Lucian SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2471 = 2012-01-01
666 Sarenac, Ivan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2327 1 2012-01-01
667 Ernst, Sipke SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2593 = 2012-01-01
668 Zeller, Frank SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2375 0 2012-01-01
669 Botta, Gabriele SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2303 = 2012-01-01
670 Trois, Francisco R T SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2275 1 2012-01-01
671 Lund, Silas SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2398 1 2012-01-01
672 Ninov, Nikolai SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2508 = 2012-01-01
673 Oratovsky, Michael SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2522 = 2012-01-01
674 Mirumian, Vigen SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2530 = 2012-01-01
675 Salvetti, Alec SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2248 1 2012-01-01
676 Foisor, Cristina-Adela SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2418 = 2012-01-01
677 Paleologu, Vladimir SUI Ascona Weekend Chess Open 2011 [Ascona] 2174 1 2012-01-01
678 Dimitrijevic, Srdjan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2302 1 2011-11-01
679 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2566 1 2011-11-01
680 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2548 1 2011-11-01
681 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2503 = 2011-11-01
682 Zivkovic, Ivan B SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2367 1 2011-11-01
683 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2591 0 2011-11-01
684 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2459 1 2011-11-01
685 Solak, Dragan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2598 = 2011-11-01
686 Pavlovic, Goran SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2406 1 2011-11-01
687 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2354 0 2011-11-01
688 Andias, Joao Pedro Menezes ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
689 Fernandez Lozano, Francesc ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
690 Bykov, Alexey ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2278 0 2011-09-01
691 Saboride Bua, Jorge ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
692 Salgado Lopez, Oscar ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2219 0 2011-09-01
693 Hernando Casas, Jose Manuel ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
694 Lopez Lopez, Alfredo ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
695 Fernandez Saavedra, Jose Luis ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
696 Guerra Mendez, Jose Angel ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2472 1 2011-09-01
697 Rocha, Paulo POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
698 De Sousa Da Silva, Armando POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 0 2011-09-01
699 Ferreira, Ana Margarida POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
700 Oliveira, Maria Ines POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
701 Pires, Gustavo POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
702 Buhmann, Rainer POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2582 = 2011-09-01
703 Velicka, Petr POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2461 1 2011-09-01
704 Fernandez Cardoso, Alexey POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2450 1 2011-09-01
705 Guerra Mendez, Jose Angel POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2450 1 2011-09-01
706 Pires, Gustavo POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2173 1 2011-09-01
707 Camacho Collados, Marcos POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2404 0 2011-09-01
708 Rocha, Sergio POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2412 1 2011-09-01
709 Appel, Ralf POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2522 1 2011-09-01
710 Gonzalez Perez, Arian POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2490 = 2011-09-01
711 Dias, Paulo POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2434 0 2011-09-01
712 Spraggett, Kevin POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2573 = 2011-09-01
713 Tiviakov, Sergei POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2623 0 2011-09-01
714 Rodriguez Fernandez, Juan R. ESP Cto. de Espaa por Equipos Segunda Division G-I [Padrn A Corua] 2198 1 2011-09-01
715 Espineira Gonzalez, Diego ESP Cto. de Espaa por Equipos Segunda Division G-I [Padrn A Corua] 2360 1 2011-09-01
716 Navarro Rivas, Rashid ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2173 1 2011-09-01
717 Pazos Porta, Antonio ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2318 1 2011-09-01
718 Garcia Castro, Pablo ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2399 1 2011-09-01
719 Espineira Gonzalez, Diego ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2360 = 2011-09-01
720 Fernandez Cardoso, Alexey ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2450 = 2011-09-01
721 Genov, Petar ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2428 = 2011-09-01
722 Sande Edreira, Jose Antonio ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2348 = 2011-09-01
723 Gomez Ledo, Roberto Carlos ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2428 = 2011-09-01
724 Ivanov, Jordan ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2398 1 2011-09-01
725 Ferreira, Jorge Viterbo POR 33 Taca de Portugal [POR] 2359 1 2011-07-01
726 Padeiro, Jose POR 33 Taca de Portugal [POR] 2280 1 2011-07-01
727 Diaz Suarez, Cayetano ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2170 1 2011-07-01
728 Alvarado Diaz, Alejandro ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2170 1 2011-07-01
729 Alvarado Ascanio, Francisco ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2195 1 2011-07-01
730 Cabrera Trujillo, Jorge ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2392 1 2011-07-01
731 Granda Zuniga, Julio E ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2615 = 2011-07-01
732 Kurajica, Bojan ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2531 = 2011-07-01
733 Hernando Rodrigo, Jose Maria ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2313 1 2011-07-01
734 Vera Gonzalez-Quevedo, Reynaldo ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2518 = 2011-07-01
735 Barlov, Dragan ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2472 = 2011-07-01
736 Wagner, Frank ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2170 1 2011-07-01
737 Herbold, Manfred ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2187 1 2011-07-01
738 Siebrecht, Sebastian ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2435 1 2011-07-01
739 Buhmann, Rainer ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2590 = 2011-07-01
740 Kurajica, Bojan ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2531 = 2011-07-01
741 Perez Fungueiro, Manuel ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2265 1 2011-05-01
742 Diaz Nunez, Adolfo ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2237 = 2011-05-01
743 Pena Gomez, Manuel ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2421 0 2011-05-01
744 Ferreira, Jorge Viterbo ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2367 1 2011-05-01
745 Casares Cabanas, Carlos ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2204 1 2011-05-01
746 Baltar Iglesias, David ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2284 1 2011-05-01
747 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2339 = 2011-05-01
748 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2455 1 2011-05-01
749 Perez Mauricio, Xoel ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2285 1 2011-05-01
750 Graf, Alexander ESP Play Off Liga Gallega. Temporada 2011 [Galicia] 2621 0 2011-05-01
751 Leiros Vila, Avelino ESP Play Off Liga Gallega. Temporada 2011 [Galicia] 2170 = 2011-05-01
752 Roganovic, Milos SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2497 = 2010-11-01
753 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2499 0 2010-11-01
754 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2469 1 2010-11-01
755 Solak, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2567 = 2010-11-01
756 Kosanovic, Goran A SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2375 = 2010-11-01
757 Blesic, Vaso SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2383 1 2010-11-01
758 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2493 = 2010-11-01
759 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2551 1 2010-11-01
760 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2449 0 2010-11-01
761 Arsovic, Zoran SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2446 1 2010-11-01
762 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2477 = 2010-11-01
763 Laynez Aspenberg, Jose ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2160 1 2010-11-01
764 Castejon Caballero, Andres ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2160 1 2010-11-01
765 Ramirez Garcia, Jorge Alberto ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2246 1 2010-11-01
766 Perez Gonzalez, Jose Manuel ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2318 1 2010-11-01
767 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2515 = 2010-11-01
768 Gomez Garrido, Camilo ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2514 1 2010-11-01
769 Corrales Jimenez, Fidel ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2599 = 2010-11-01
770 Vazquez Igarza, Renier ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2535 = 2010-11-01
771 Rubio Mejia, Luis Ignacio ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2373 1 2010-11-01
772 Calderon Rojo, Daniel ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2160 1 2010-11-01
773 Dominguez Carmona, Miguel ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2160 1 2010-11-01
774 Rios, Alejandro ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2299 1 2010-11-01
775 Roa Alonso, Santiago ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2454 1 2010-11-01
776 Moreno Ruiz, Javier ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2491 1 2010-11-01
777 Korneev, Oleg ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2562 = 2010-11-01
778 Almeida Quintana, Omar ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2559 0 2010-11-01
779 Herraiz Hidalgo, Herminio ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2480 0 2010-11-01
780 Rocha, Sergio Manuel Colaco POR 32 Taca de Portugal [various] 2431 = 2010-09-01
781 Silva, Antonio Augusto Magalha POR 32 Taca de Portugal [various] 2240 1 2010-09-01
782 Spraggett, Kevin Barry POR 32 Taca de Portugal [various] 2575 = 2010-09-01
783 Marques, Pedro J S L Godinho POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2157 1 2010-09-01
784 Perez Negro, Jose POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2159 1 2010-09-01
785 Paunovic, Dragan, Gm POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2553 = 2010-09-01
786 Spraggett, Kevin Barry, Gm POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2575 = 2010-09-01
787 Diogo, Vasco Andre Marcalo, Fm POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2293 1 2010-09-01
788 Lima, Etelvino Filipe Fernande POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
789 Nora, Fernando Manuel Lobo C POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
790 Vasques, Antonio Pedro Freixia POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
791 Vassallo, Mauricio Flavio POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2432 = 2010-09-01
792 Leiros Vila, Avelino POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2168 1 2010-09-01
793 Bolhari, Orphe Iraj POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2167 1 2010-09-01
794 Korneev, Oleg POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2543 = 2010-09-01
795 Johannessen, Leif Erlend POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2522 0 2010-09-01
796 Correia, Jorge Paulo Cardoso V POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
797 Tiviakov, Sergei POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2623 = 2010-09-01
798 Appel, Ralf POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2544 0 2010-09-01
799 Grana Lois, Jorge POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
800 Buhmann, Rainer POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2573 1 2010-09-01
801 Ferreira, Jorge Joao Viterbo POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2324 1 2010-09-01
802 Dumitrache, Dragos-Nicolae POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2462 1 2010-09-01
803 Ayala, Ivan Rafael Cabezas POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2355 = 2010-09-01
804 Galego, Luis ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2486 = 2010-07-01
805 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2296 1 2010-07-01
806 Perez Fungueiro, Manuel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2255 1 2010-07-01
807 Rodriguez Rodriguez, Antonio ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2231 1 2010-07-01
808 Pantin Soto, Jose Ramon ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2211 1 2010-07-01
809 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2290 1 2010-07-01
810 Leira Paricio, Julio ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2185 1 2010-07-01
811 Yilmaz, Mustafa TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2476 0 2010-07-01
812 Yilmaz, Mustafa TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2476 1 2010-07-01
813 Kanmazalp, Ogulcan TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2287 1 2010-07-01
814 Kanmazalp, Ogulcan TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2287 0 2010-07-01
815 Firat, Burak TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2403 1 2010-07-01
816 Firat, Burak TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2403 = 2010-07-01
817 Esen, Baris TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2521 = 2010-07-01
818 Esen, Baris TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2521 = 2010-07-01
819 Erdogdu, Mert TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2458 0 2010-07-01
820 Erdogdu, Mert TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2458 1 2010-07-01
821 Molina Mataran, Manuel ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2131 1 2010-05-01
822 Lopez Gonzalez, Daniel ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2202 1 2010-05-01
823 Rodriguez Lopez, Rafael ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2314 1 2010-05-01
824 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2453 1 2010-05-01
825 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2527 0 2010-05-01
826 Bellon Lopez, Juan Manuel ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2440 1 2010-05-01
827 Recuero Guerra, David ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2480 = 2010-05-01
828 Munoz Moreno, Francisco Javier ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2295 1 2010-05-01
829 Matamoros Franco, Carlos S. ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2545 = 2010-05-01
830 Martinez Molina, Jose Juan ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2144 1 2010-05-01
831 Perez Aleman, Pedro Tomas ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2144 1 2010-05-01
832 Vega Gutierrez, Sabrina ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2314 1 2010-05-01
833 Barlov, Dragan ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2487 = 2010-05-01
834 Menvielle Laccourreye, Augusto ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2287 1 2010-05-01
835 Hernandez Carmenates, Holden ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2541 = 2010-05-01
836 Vega Gutierrez, Belinda ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2233 1 2010-05-01
837 Kurajica, Bojan ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2525 = 2010-05-01
838 Camino Carrio, Nicanor ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2144 1 2010-05-01
839 Nortes Hernandez, Pedro ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2144 1 2010-05-01
840 Fernandez Manrique, Agustin ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2144 1 2010-05-01
841 Cori T., Deysi ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2434 = 2010-05-01
842 Tatai, Stefano ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2356 1 2010-05-01
843 Mekhitarian, Krikor Sevag ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2490 = 2010-05-01
844 Heberla, Bartlomiej ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2509 = 2010-05-01
845 Barlov, Dragan ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2487 = 2010-05-01
846 Cabrera Trujillo, Jorge ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2370 1 2010-05-01
847 Kurajica, Bojan ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2525 0 2010-05-01
848 Fernandez Andrade, Antonio ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2119 1 2010-03-01
849 Rodriguez Lopez, Rafael ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2323 1 2010-03-01
850 Alonso Martinez, Tomas ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2149 1 2010-03-01
851 Larino Nieto, David ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2467 1 2010-03-01
852 Movsziszian, Karen ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2541 = 2010-03-01
853 Hoffman, Alejandro ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2426 = 2010-03-01
854 Korneev, Oleg ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2571 1 2010-03-01
855 Pereira, Ruben Miguel Nunes   2448 = 2010-01-01
856 Milojevic, Miodrag   2119 1 2010-01-01
857 Zivkovic, Dejan   2263 1 2010-01-01
858 Andrijevic, Milan   2371 1 2010-01-01
859 Dziuba, Marcin   2574 = 2010-01-01
860 Arngrimsson, Dagur   2375 = 2010-01-01
861 Radosavljevic, Slobodan D   2260 1 2010-01-01
862 Nikolov, Momchil   2529 = 2010-01-01
863 Stojanovic, Mihajlo   2585 1 2010-01-01
864 Szabo, Gergely-Andras-Gyula   2535 = 2010-01-01
865 Popov, Sinisa S   2455 1 2009-11-01
866 Nestorovic, Nikola   2412 1 2009-11-01
867 Aleksic, Nenad   2374 1 2009-11-01
868 Saric, Sinisa   2418 0 2009-11-01
869 Rajkovic, Dusan   2472 = 2009-11-01
870 Perunovic, Miodrag   2439 0 2009-11-01
871 Milutinovic, Dejan D   2112 1 2009-11-01
872 Benkovic, Petar   2463 1 2009-11-01
873 Lazic, Miroljub   2450 1 2009-11-01
874 Korneev, Oleg   2623 0 2009-09-01
875 Zamarbide Inarrea, Daniel   2186 1 2009-09-01
876 Cruz Alvarez De Ron, Dan   2260 1 2009-09-01
877 Gomez Ledo, Roberto Carlos   2398 = 2009-09-01
878 Rodriguez Lopez, Rafael   2299 0 2009-09-01
879 Lacrosse, Marc   2216 1 2009-09-01
880 Alvarez Fernandez, Enrique   2376 1 2009-09-01
881 Paunovic, Dragan   2537 = 2009-09-01
882 Bolhari, Orfeh   2186 1 2009-09-01
883 Recuero Guerra, David   2459 1 2009-09-01
884 Garcia Albarracin, Jose Antonio   2123 1 2009-09-01
885 Gavilan Diaz, Mario   2280 1 2009-09-01
886 Bermejo Martinez, Jorge   2240 = 2009-09-01
887 Djuric, Stefan   2437 0 2009-09-01
888 Jessel, Stephen   2275 1 2009-09-01
889 Karim, Ismael   2406 1 2009-09-01
890 Fernandez Romero, Ernesto   2461 1 2009-09-01
891 Paunovic, Dragan   2533 = 2009-09-01
892 Korneev, Oleg   2537 = 2009-09-01
893 Garcia Serrano, Jose M.   2123 1 2009-09-01
894 Zamarbide Inarrea, Daniel   2175 1 2009-09-01
895 Pogorelov, Ruslan   2441 = 2009-09-01
896 Alvarez Pedraza, Aramis   2460 0 2009-09-01
897 De Pablos Fernandez, Mariano   2123 1 2009-09-01
898 Villavicencio Martinez, Adalberto   2340 1 2009-09-01
899 Ivanov, Jordan   2431 = 2009-09-01
900 Pap, Misa   2478 0 2009-09-01
901 Berbatov, Kiprian   2398 0 2009-09-01
902 Wegerle, Joerg   2430 = 2009-09-01
903 Grana Lois, Jorge   2123 1 2009-09-01
904 Garcia Romero, Benjamin Abel   2218 1 2009-09-01
905 Tiviakov, Sergei   2674 = 2009-09-01
906 Spraggett, Kevin   2606 = 2009-09-01
907 Appel, Ralf   2552 = 2009-09-01
908 Cuenca Jimenez, Jose Fernando   2440 = 2009-09-01
909 Pena Gomez, Manuel   2466 1 2009-07-01
910 Fernandez Borrego, Pablo   2256 1 2009-07-01
911 Suarez Pousa, Diego   2431 1 2009-07-01
912 Pena Torres, Jose Carlos   2183 1 2009-07-01
913 Perez Fungueiro, Manuel   2249 0 2009-07-01
914 Casares Cabanas, Carlos   2188 1 2009-07-01
915 Salgado Lopez, Ivan   2554 0 2009-07-01
916 Barlov, Dragan   2463 = 2009-07-01
917 Kurajica, Bojan   2555 1 2009-07-01
918 Vega Gutierrez, Sabrina   2334 = 2009-07-01
919 Brito Garcia, Alfredo   2348 1 2009-07-01
920 Vega Gutierrez, Belinda   2236 1 2009-07-01
921 Barlov, Dragan   2463 = 2009-07-01
922 Kurajica, Bojan   2555 0 2009-07-01
923 Vega Gutierrez, Sabrina   2334 = 2009-07-01
924 Vega Gutierrez, Belinda   2236 1 2009-07-01
925 Brito Garcia, Alfredo   2348 0 2009-07-01
926 Salgado Lopez, Ivan   2559 = 2009-07-01
927 Santos Izquierdo, Carlos   2186 1 2009-07-01
928 Fernandez Manrique, Agustin   2186 1 2009-07-01
929 Matnadze, Ana   2414 1 2009-07-01
930 Rizouk, Aimen   2505 = 2009-07-01
931 Kasparov, Sergey   2476 = 2009-07-01
932 Zaja, Ivan   2449 = 2009-07-01
933 Karim, Ismael   2410 1 2009-07-01
934 Granda Zuniga, Julio E   2610 0 2009-07-01
935 Barlov, Dragan   2463 0 2009-07-01
936 Perera Borrego, Mariela   2183 1 2009-04-01
937 Sanchez Carrasco, Fco. Javier   2183 1 2009-04-01
938 Barrantes Munoz, Hugo Pedro   2217 1 2009-04-01
939 Recuero Guerra, David   2435 1 2009-04-01
940 Pogorelov, Ruslan   2451 = 2009-04-01
941 Rivas Pastor, Manuel   2514 = 2009-04-01
942 Teran Alvarez, Ismael   2436 1 2009-04-01
943 Salgado Lopez, Ivan   2554 0 2009-04-01
944 Barria, Daniel   2419 = 2009-04-01
945 Sanchez Jerez, Emilio Miguel   2180 1 2008-10-01
946 Larino Nieto, David   2422 1 2008-10-01
947 Komljenovic, Davorin   2462 = 2008-10-01
948 Giaccio, Alfredo   2464 = 2008-10-01
949 Perez Garcia, Rodney   2432 1 2008-10-01
950 Fedorchuk, Sergey A.   2671 0 2008-10-01
951 Tissir, Mohamed   2440 1 2008-10-01
952 Epishin, Vladimir   2566 = 2008-10-01
953 Ivanov, Mikhail M   2492 1 2008-10-01
954 Lorente Ibanez, Luis   2162 1 2008-10-01
955 Malo Guillen, Jose Luis   2171 1 2008-10-01
956 Dukaczewski, Piotr   2351 1 2008-10-01
957 Sethuraman, S.p.   2425 = 2008-10-01
958 Collas, Didier   2439 1 2008-10-01
959 Burmakin, Vladimir   2626 = 2008-10-01
960 Huerga Leache, Mikel   2434 = 2008-10-01
961 Cuenca Jimenez, Jose Fernando   2448 1 2008-10-01
962 Rodshtein, Maxim   2605 1 2008-10-01
963 Baklan, Vladimir   2630 0 2008-10-01
964 Haast, Anne   2162 1 2008-10-01
965 Butuc, Maria   2188 1 2008-10-01
966 Demuth, Adrien   2315 1 2008-10-01
967 Rodshtein, Maxim   2605 = 2008-10-01
968 Panelo, Marcelo   2414 0 2008-10-01
969 Bermejo Martinez, Jorge   2267 1 2008-10-01
970 Berkovich, Mark A   2396 = 2008-10-01
971 Delorme, Axel   2377 1 2008-10-01
972 Damljanovic, Branko   2579 = 2008-10-01
973 Lazic, Miroljub   2528 0 2008-10-01
974 Leskur, Dejan   2444 1 2008-10-01
975 Kosanovic, Goran A   2393 1 2008-10-01
976 Cvetkovic, Srdjan   2374 = 2008-10-01
977 Barlov, Dragan   2474 0 2008-10-01
978 Certic, Branimir   2392 0 2008-10-01
979 Lara Granero, Bio   2193 1 2008-07-01
980 Moreno Gracia, Daniel   2222 0 2008-07-01
981 Lopez Quevedo, Eduardo   2193 1 2008-07-01
982 Sanchez Jerez, Emilio   2193 1 2008-07-01
983 Cortes Lizano, Jesus   2250 1 2008-07-01
984 Larino Nieto, David   2439 1 2008-07-01
985 Ibarra Jerez, Jose Carlos   2493 1 2008-07-01
986 Cabrera, Alexis   2491 = 2008-07-01
987 Movsziszian, Karen   2527 0 2008-07-01
988 Cabezas Ayala, Ivan   2321 0 2008-07-01
989 Figuero Toro, Julian Francisco   2253 1 2008-07-01
990 Rocha, Sergio   2412 1 2008-07-01
991 Dolezal, Cristian   2436 1 2008-07-01
992 Vitor, Antonio   2368 = 2008-07-01
993 Frois, Antonio   2370 0 2008-07-01
994 Garcia Romero, Benjamin Abel   2250 0 2008-07-01
995 Carrasco Martinez, Juan M.   2417 1 2008-07-01
996 Guerra Tulcan, Lenin   2274 = 2008-07-01
997 Rodriguez Guerrero, Angela   2201 1 2008-04-01
998 Fernandez Siles, Luis   2310 1 2008-04-01
999 Saldano, Horacio   2452 1 2008-04-01
1000 Cuenca Jimenez, Jose   2451 0 2008-04-01
1001 Del Rey, Diego   2397 1 2008-04-01
1002 Perez Mitjans, Orelvis   2421 1 2008-04-01
1003 Korneev, Oleg   2587 = 2008-04-01
1004 Suba, Mihai   2502 1 2008-04-01
1005 Matamoros Franco, Carlos S.   2525 = 2008-04-01
1006 Oyaga Valencia, Jesus Maria   2201 1 2008-04-01
1007 Ignacz, Rozsa   2201 0 2008-04-01
1008 Agudo Tena, Angel   2201 1 2008-04-01
1009 Anguas Fanlo, Sergio   2201 1 2008-04-01
1010 Martinez Martin, David   2400 0 2008-04-01
1011 Argandona Salinas, Gorka   2201 1 2008-04-01
1012 Delgado Crespo, Mairelys   2285 1 2008-04-01
1013 Fomani, Medhi   2193 = 2008-04-01
1014 Fenollar Jorda, Manuel   2253 = 2008-04-01
1015 Cori T., Deysi   2201 = 2008-04-01
1016 Aranaz Portugues, Jose Carlos   2193 1 2008-04-01
1017 Ris, Robert   2386 1 2008-04-01
1018 Perez Rodriguez, Luis Manuel   2432 0 2008-04-01
1019 Gavilan Diaz, Mario   2280 1 2008-04-01
1020 Cruz Ravina, Francisco Javier   2361 = 2008-04-01