Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Strikovic, Aleksa

Вечити шах листа

Strikovic, Aleksa

# Strikovic, Aleksa турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Tadic, Branko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2478 = 2018-10-01
2 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2473 = 2018-10-01
3 Mastrovasilis, Athanasios SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2518 = 2018-10-01
4 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2608 = 2018-10-01
5 Ilincic, Zlatko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2450 1 2018-10-01
6 Robulj, Nenad SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2312 1 2018-10-01
7 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2506 0 2018-10-01
8 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2454 1 2018-10-01
9 Svetushkin, Dmitry SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2580 0 2018-10-01
10 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2489 = 2018-10-01
11 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2584 = 2018-10-01
12 Varela Peteira, David ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2081 1 2018-09-01
13 Rodriguez Dominguez, Miguel I ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2115 = 2018-09-01
14 Tubio Agrasar, Pablo ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2081 = 2018-09-01
15 Llaneza Mendez, Javier ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2081 1 2018-09-01
16 Garcia Carbo, Marcial ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2272 1 2018-09-01
17 Medarde Santiago, Luis Marcos ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2361 1 2018-09-01
18 Manolache, Marius ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2494 = 2018-09-01
19 Starostits, Ilmars ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2449 1 2018-09-01
20 Del Rey, Diego ESP XXXIII Torneo Int. de Ajedrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2336 = 2018-09-01
21 Loiacono, Antonio ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2197 1 2018-07-01
22 Di Benedetto, Edoardo ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2288 1 2018-07-01
23 Beshukov, Sergei ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2402 0 2018-07-01
24 Martinez, Ayelen ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2209 0 2018-07-01
25 De Santis, Alessio ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2260 = 2018-07-01
26 Dappiano, Andrea ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2279 1 2018-07-01
27 Di Benedetto, Desiree ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2293 1 2018-07-01
28 Qendro, Llambi ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2334 = 2018-07-01
29 Bellia, Fabrizio ITA FE 9 Dolomiti [Forni di Sopra] 2428 = 2018-07-01
30 Carrera Perez, Francisco ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2228 1 2018-06-01
31 Baltar Iglesias, David ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2204 1 2018-06-01
32 Garcia Carbo, Marcial ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2235 0 2018-06-01
33 Silva, Luis Neves Da ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2339 1 2018-06-01
34 Porto Fuentes, Oscar ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2107 1 2018-06-01
35 Lopez Lopez, Alfredo ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2107 1 2018-06-01
36 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2318 = 2018-06-01
37 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2383 0 2018-06-01
38 Guerra Bastida, Diego ESP Liga Galega Division de Honra 2018. [Galicia] 2327 1 2018-06-01
39 Cawdery, Daniel RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2429 = 2018-06-01
40 Roselli Mailhe, Bernardo RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2433 = 2018-06-01
41 Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2252 1 2018-06-01
42 Hoffman, Alejandro RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2488 = 2018-06-01
43 Kayonde, Andrew RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2394 1 2018-06-01
44 Ralison, Milanto Harifidy RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2326 1 2018-06-01
45 Kobese, Watu RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2336 = 2018-06-01
46 Klaasen, Calvin John RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2272 = 2018-06-01
47 Grover, Sahaj RSA 2018 Capablanca Chess Festival (GM Norm) [Pretoria] 2490 = 2018-06-01
48 Pintor, Simao POR Taca de Portugal 2017-2018 - oitavos [Gaia - Lisboa] 2099 1 2018-06-01
49 Reyes Lopez, Angel ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2107 1 2018-05-01
50 Antonano Fedz-Quincoces, Avelino ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2107 1 2018-05-01
51 Rios, Cristhian Camilo ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2426 0 2018-05-01
52 Camino Carrio, Nicanor ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2107 1 2018-05-01
53 Ramirez Medina, Victor ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2243 1 2018-05-01
54 Arenas, David ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2449 = 2018-05-01
55 Libiszewski, Fabien ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2507 = 2018-05-01
56 Pap, Misa ESP XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 [Las Palmas de Gran Canaria] 2483 0 2018-05-01
57 Carvalho, Vitor Hugo Pina Soares POR Taca de Portugal 2017-2018 - 2. eliminatoria [clubes] 2106 1 2018-02-01
58 Rego, Joao Rui Farias Soares POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
59 Maltez, Nuno Manuel Fidalgo POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
60 Redondo Arguelles, Graciela POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
61 Campora, Daniel H. POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2417 = 2018-01-01
62 Veiga, Jose Francisco R P Neves POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2240 1 2018-01-01
63 Santos, Jose Guilherme B Lima POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2099 1 2018-01-01
64 Ribeiro, Bruno POR IV Azores Chess Open (CNL) [Ponta Delgada] 2120 1 2018-01-01
65 Larino Nieto, David ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2472 = 2018-01-01
66 Rodriguez Lopez, Rafael ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2292 = 2018-01-01
67 Sanchez Jerez, Emilio Miguel ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2344 = 2018-01-01
68 Ruperez Benito, Antonio ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2331 1 2018-01-01
69 Sousa, Andre Ventura ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2391 1 2018-01-01
70 Gonzalez Trigal, Jose Luis ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2401 = 2018-01-01
71 Pazos Porta, Antonio ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2375 1 2018-01-01
72 Galego, Luis ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2481 = 2018-01-01
73 Gonzalez Perez, Arian ESP Magistral GEMA63 Categoria G.M. [Mondariz Balneario, (Pontevedra)] 2451 = 2018-01-01
74 Emmenecker, Philippe FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2103 1 2017-12-01
75 Ariza, Thomas FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2205 1 2017-12-01
76 Le Hetet, Nicolas FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2329 1 2017-12-01
77 Meunier, Clement FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2300 0 2017-12-01
78 Doluhanova, Evgeniya FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2328 1 2017-12-01
79 Kulkarni, Rakesh FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2281 = 2017-12-01
80 Sai Agni Jeevitesh, J FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2374 1 2017-12-01
81 Onischuk, Vladimir FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2623 = 2017-12-01
82 Ravi, Teja S. FRA 15e Rencontres Internationales du Cap d'Agde - Grand Prix [AGDE] 2361 1 2017-12-01
83 Diaz Rodriguez, Pablo ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2090 1 2017-12-01
84 Casares Cabanas, Carlos ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2090 1 2017-12-01
85 Gomez Dieguez, David ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2216 1 2017-12-01
86 Larino Nieto, David ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2469 = 2017-12-01
87 Petkov, Vladimir ESP VIII Torneo Cidade de Lugo [Lugo] 2499 = 2017-12-01
88 Eggerud, Frank NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2095 1 2017-11-01
89 Lindbol, Aleksander NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2095 1 2017-11-01
90 Chu, Wei Chao NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2340 0 2017-11-01
91 Fossan, Aleksander NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2095 1 2017-11-01
92 Tallaksen, Levi Andre NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2266 1 2017-11-01
93 Haldorsen, Benjamin NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2405 = 2017-11-01
94 Miedema, David NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2364 1 2017-11-01
95 Bartholomew, John NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2444 1 2017-11-01
96 Chatalbashev, Boris NOR Stavanger OPEN 2017 [Stavanger] 2550 = 2017-11-01
97 Romano, Luis Miguel Pereira POR Supertaca 2017-2018 [Famalicao] 2095 0 2017-11-01
98 Sanal, Vahap SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2542 0 2017-10-01
99 Fernandez, Daniel Howard SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2497 = 2017-10-01
100 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2611 0 2017-10-01
101 Banusz, Tamas SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2608 0 2017-10-01
102 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2420 1 2017-10-01
103 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2614 = 2017-10-01
104 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2477 = 2017-10-01
105 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2490 0 2017-10-01
106 Morozevich, Alexander SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2676 = 2017-10-01
107 Grigoryan, Karen H. SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2568 = 2017-10-01
108 Lupulescu, Constantin SRB Serbian League 2017 [Ruma] 2630 = 2017-10-01
109 Cinza Lopez, Javier ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 0 2017-09-01
110 Fernandez Lopez, Alejandro I ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
111 Diaz Gomez, Mateo ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
112 Bouza-Brey Teijeiro, Gonzalo ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
113 Veiga, Jose Francisco R P Neves ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2100 1 2017-09-01
114 Silva, Luis Neves Da ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2354 1 2017-09-01
115 Burmakin, Vladimir ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2520 = 2017-09-01
116 Huerga Leache, Mikel ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2446 1 2017-09-01
117 Yuffa, Daniil ESP V Torneo Internacional Cidade de Pontevedra [Pontevedra] 2515 = 2017-09-01
118 Saraiva, Rafael Morais ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2109 1 2017-08-01
119 Padeiro, Jose ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2276 1 2017-08-01
120 Starostits, Ilmars ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2412 = 2017-08-01
121 Sousa, Andre Ventura ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2368 1 2017-08-01
122 Fernandez Romero, Ernesto ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2470 = 2017-08-01
123 Larino Nieto, David ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2495 = 2017-08-01
124 Fedorchuk, Sergey A. ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2628 0 2017-08-01
125 Garcia Carbo, Marcial ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2253 = 2017-08-01
126 Aranda Marin, Cristian ESP IV Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2266 1 2017-08-01
127 Gonzalez Perez, Arian ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2461 = 2017-08-01
128 Cernadas Camean, David ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2109 1 2017-08-01
129 Martinez Rodriguez, Eugenio ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2109 1 2017-08-01
130 Garcia Castro, Pablo ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2347 1 2017-08-01
131 Lazarev, Vladimir ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2417 = 2017-08-01
132 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2228 = 2017-08-01
133 Sanchez Aller, Fernando ESP III Torneo Internacional Vila de Noia [Noia] 2290 1 2017-08-01
134 Ulyanovskyy, Viktor POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2219 = 2017-08-01
135 Pinheiro, Albano POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
136 Pereira, Fernando POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
137 Leao, Tiago Miguel Da Silva POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
138 Gonzalez Perez, Arian POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2461 = 2017-08-01
139 Diogo, Vasco POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2213 = 2017-08-01
140 Barrero Garcia, Carlos POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2309 1 2017-08-01
141 Cavaleiro, Daniel Felipe Costa POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2109 1 2017-08-01
142 Lombaers, Peter POR CN Equipas 2016-2017 - 1.divisao [Leiria] 2327 0 2017-08-01
143 Garcia Bugallo, Jose Luis ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 1 2017-07-01
144 Redondo Arguelles, Graciela ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 = 2017-07-01
145 Represa Perez, Mireya ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 1 2017-07-01
146 Estefano Rilova, Fernando ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2103 1 2017-07-01
147 Rodriguez Lopez, Rafael ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2249 1 2017-07-01
148 Aguera Naredo, Javier ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2364 1 2017-07-01
149 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2524 1 2017-07-01
150 Campora, Daniel H. ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2432 = 2017-07-01
151 Portela Peleteiro, Alberto ESP IX Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo] 2385 = 2017-07-01
152 Corona Garcia, Tomas ESP Liga Gallega División de Honor. Temporada 2017 Rondas 10-11 [Galicia] 2132 1 2017-06-01
153 Gonzalez Perez, Arian ESP Liga Gallega División de Honor. Temporada 2017 Rondas 10-11 [Galicia] 2478 1 2017-06-01
154 Silva, Luis Neves Da POR Taca de Portugal 2016/2017 oitavos-de-final [Porto - Lisboa] 2307 0 2017-06-01
155 Rebollo Montes, Bernardo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 8-9 [Galicia] 2102 1 2017-05-01
156 Laiz Ibanez, Hector ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 8-9 [Galicia] 2291 1 2017-05-01
157 Santaclara Rodriguez, Ramon ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 5-6-7 [Galicia] 2097 1 2017-04-01
158 Rodriguez Calvo, Manoel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 5-6-7 [Galicia] 2156 1 2017-04-01
159 Silva, Luis Neves Da ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 5-6-7 [Galicia] 2318 1 2017-04-01
160 Guerra Bastida, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2320 1 2017-03-01
161 Tubio Agrasar, Pablo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2094 1 2017-03-01
162 Lopez Rodriguez, Walter ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2223 1 2017-03-01
163 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2017 Rondas 1-2-3-4 [Galicia] 2345 = 2017-03-01
164 Berkaoui, Abderrahim MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2106 1 2017-01-01
165 Saber, Yasser MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2170 1 2017-01-01
166 Touzane, Olivier MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2299 1 2017-01-01
167 Shishkin, Vadim MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2452 = 2017-01-01
168 Anwar, Tarik MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2106 1 2017-01-01
169 Adly, Ahmed MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2602 = 2017-01-01
170 Haznedaroglu, Kivanc MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2488 = 2017-01-01
171 Karpatchev, Aleksandr MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2491 0 2017-01-01
172 Kukov, Velislav MAR 9eme international trophee mohammad Sekkat [Marrakech] 2366 1 2017-01-01
173 Lanzani, Mario ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2273 1 2017-01-01
174 Sonis, Francesco ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2402 = 2017-01-01
175 Beshukov, Sergei ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2385 = 2017-01-01
176 Supriya, Joshi ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 0 2017-01-01
177 Roberti, Bruno ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 1 2017-01-01
178 Agnello, Francesco Claudio ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 1 2017-01-01
179 Matta, Vinay Kumar ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2227 0 2017-01-01
180 Ciampi, Vincenzo ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2106 1 2017-01-01
181 Deshpande, Aniruddha ITA OP 1 Roma citta' aperta [Roma] 2208 = 2017-01-01
182 Velten, Paul ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2468 0 2017-01-01
183 Drazic, Sinisa ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2396 1 2017-01-01
184 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2459 1 2017-01-01
185 Teran Alvarez, Ismael ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2388 = 2017-01-01
186 Movsziszian, Karen ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2523 = 2017-01-01
187 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2140 1 2017-01-01
188 Vega Gutierrez, Sabrina ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2403 = 2017-01-01
189 Oratovsky, Michael ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2473 = 2017-01-01
190 Ider, Borya ESP XXVI Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2465 1 2017-01-01
191 Barral Rubirosa, Cristobal ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2100 1 2016-11-01
192 Alshameary Puente, Ismael ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2308 1 2016-11-01
193 Greenfeld, Alon ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2569 0 2016-11-01
194 Bruchmann, Stephan ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2294 1 2016-11-01
195 Ulybin, Mikhail ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2475 1 2016-11-01
196 Stella, Andrea ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2416 0 2016-11-01
197 Larino Nieto, David ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2497 = 2016-11-01
198 Suarez Gomez, Julio ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2448 1 2016-11-01
199 Gleizerov, Evgeny ESP Festival Internacional de Ajedrez O Grove-La Toja [O Grove (Pontevedra)] 2504 = 2016-11-01
200 Sanz Uruena, Diego ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2100 1 2016-10-01
201 Vinal Gutierrez, Pedro ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2100 1 2016-10-01
202 Perez Pacheco, Ricardo ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2201 1 2016-10-01
203 Ortega Amarelle, Mariano ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2436 = 2016-10-01
204 Ruperez Benito, Antonio ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2304 = 2016-10-01
205 Diaz Velandia, Jose Manuel ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2364 1 2016-10-01
206 Santos Latasa, Jaime ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2569 = 2016-10-01
207 Martinez Duany, Lelys Stanley ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2526 = 2016-10-01
208 Prieto Aranguren, Alain ESP XXII Trofeo Virgen de Valencia [Viono de Pielagos] 2168 = 2016-10-01
209 Romano, Luis Miguel POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2106 1 2016-09-01
210 Diogo, Pedro Filipe Candido POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2106 1 2016-09-01
211 Rocha, Sergio POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2365 1 2016-09-01
212 Silva, Fernando POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2271 1 2016-09-01
213 Lombaers, Peter POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2289 0 2016-09-01
214 Butkiewicz, Lukasz POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2424 0 2016-09-01
215 Suarez Garcia, Carlos POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2426 = 2016-09-01
216 Guerreiro, Nuno POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2169 1 2016-09-01
217 Mendes, Pedro Miguel Gomes POR CN Equipas 2015-2016 - 1. divisao [Matosinhos] 2106 1 2016-09-01
218 Essop, Hishaam RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
219 Joao, Amaral RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
220 Meintjes, Jacques C. RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
221 Mwale, Joseph RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 = 2016-08-01
222 Govindasamy, Nashlen RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
223 Kobese, Watu RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2344 1 2016-08-01
224 Cawdery, Daniel RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2412 = 2016-08-01
225 Jere, Daniel RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2368 1 2016-08-01
226 Kromhout, Alexander RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 1 2016-08-01
227 Dias, Vanderson RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2112 1 2016-08-01
228 Bhawoodien, Shabir Hussain RSA South African Open Chess Championships 2016 (A-Section) [Cape Town] 2105 = 2016-08-01
229 Sousa, Hugo Carneiro ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2105 1 2016-02-01
230 Rodriguez Dominguez, Miguel I ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2105 1 2016-02-01
231 Guerra Bastida, Diego ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2299 = 2016-02-01
232 Cruz Alvarez De Ron, Dan ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2192 1 2016-02-01
233 Espineira Gonzalez, Diego ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2354 = 2016-02-01
234 Gonzalez Diaz, Julio ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2251 = 2016-02-01
235 Rodriguez Garcia, Carlos ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2168 1 2016-02-01
236 Paunovic, Dragan ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2436 1 2016-02-01
237 Starostits, Ilmars ESP IV Torneo Int. Memorial Ramon Escudeiro Tilve [Pontevedra] 2409 = 2016-02-01
238 Gregori, Giacomo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2113 1 2016-01-01
239 Aghayev, Miragha ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2367 0 2016-01-01
240 Varvaglione, Antonio ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2247 1 2016-01-01
241 Lodici, Lorenzo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2347 = 2016-01-01
242 Codenotti, Marco ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2405 = 2016-01-01
243 Vezzosi, Paolo ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2369 1 2016-01-01
244 Danin, Alexandre ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2569 = 2016-01-01
245 Solomon, Kenny ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2392 1 2016-01-01
246 Maiorov, Nikita ITA FE 18 Citta' di Padova [Padova] 2566 = 2016-01-01
247 Varela Mourin, Jesus ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2100 1 2015-12-01
248 Rodriguez Lopez, Rafael ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2251 = 2015-12-01
249 Gomez Lopez, Roberto ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2159 1 2015-12-01
250 Gonzalez Trigal, Jose Luis ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2268 1 2015-12-01
251 Bernal Moro, Luis Javier ESP Torneo Int. de San Froilan [Lugo] 2412 1 2015-12-01
252 Jasson, Alexander Luke Joseph RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
253 Kromhout, Ewan RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
254 Kromhout, Alexander RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
255 Odendaal, Frederick RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
256 Crismann, Alessandro Claudio RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2095 1 2015-11-01
257 Hercules, Benjamin Vincent RSA 4th FIDE Invitational Closed Tournament 2014 [Port Elizabeth] 2124 1 2015-11-01
258 Amini, Daud RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
259 Latreche, Khadidja RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
260 De Villiers, Charles RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2235 = 2015-10-01
261 Willenberg, Craig Glen RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
262 Odendaal, Frederick RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2094 1 2015-10-01
263 Klaasen, Calvin Jong RSA Steinitz Chess Club 38th Anniversary Festival (Elite Section) [Cape Town] 2152 1 2015-10-01
264 Martin Duque, Jesus ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2354 1 2015-09-01
265 Almagro Mazariegos, Sebastian ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2329 0 2015-09-01
266 Suarez Garcia, Carlos ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2408 = 2015-09-01
267 Valmana Canto, Jaime ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2424 1 2015-09-01
268 Suarez Gomez, Julio ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2417 0 2015-09-01
269 Fernandez Borrego, Pablo ESP CE Equipos Segunda Division 2015 [Padron Galicia] 2407 = 2015-09-01
270 Guimaraes, Jorge POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2254 1 2015-09-01
271 Dias, Ivo Rodrigues POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2122 1 2015-09-01
272 Silva, Stephane POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2126 1 2015-09-01
273 Cruz, Jorge Filipe Egas Da POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2109 1 2015-09-01
274 Ulyanovskyy, Viktor POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2233 = 2015-09-01
275 Diogo, Vasco POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2240 0 2015-09-01
276 Parreira, Andre Filipe Roxo POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2109 1 2015-09-01
277 Martinez Duany, Lelys Stanley POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2450 = 2015-09-01
278 Galvao, Henrique POR CN Equipas 2014-2015 - 1. divisao [Matosinhos] 2201 1 2015-09-01
279 Bouza-Brey Teijeiro, Gonzalo ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2106 1 2015-08-01
280 Planas Gene, Juan ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2106 1 2015-08-01
281 Iwanow, Anna ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2251 1 2015-08-01
282 Suarez Gomez, Julio ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2400 1 2015-08-01
283 Arribas Lopez, Angel ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2537 0 2015-08-01
284 Tallarico Tallarico, Ovido Mario ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2133 1 2015-08-01
285 Fernandez Borrego, Pablo ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2378 = 2015-08-01
286 Abal Cores, Lucas ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2373 1 2015-08-01
287 Larino Nieto, David ESP VII Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2451 = 2015-08-01
288 Longano, Michael Nicholas RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2095 1 2015-08-01
289 Anderson, Gavin RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2250 1 2015-08-01
290 Mabusela, Johannes Manyedi RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2268 1 2015-08-01
291 Makoto, Rodwell RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2403 = 2015-08-01
292 Kobese, Watu RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2328 1 2015-08-01
293 Short, Nigel D RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2683 = 2015-08-01
294 Kunte, Abhijit RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2483 = 2015-08-01
295 Solomon, Kenny RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2382 1 2015-08-01
296 Van Den Heever, Donovan RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2254 1 2015-08-01
297 Bouah, Lyndon RSA South African Open Chess Championships 2015 [Cape Town] 2124 = 2015-08-01
298 Bifulco, Michel ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2159 1 2015-07-01
299 Sibilio, Mario ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2295 1 2015-07-01
300 Dvirnyy, Danyyil ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2540 0 2015-07-01
301 Bar, Aviv ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2126 0 2015-07-01
302 Real Pereyra, Diana Carime ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2126 1 2015-07-01
303 Damia, Angelo ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2194 1 2015-07-01
304 Boruchovsky, Avital ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2517 = 2015-07-01
305 Pijpers, Arthur ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2428 = 2015-07-01
306 Moroni, Luca Jr ITA OP Salinello [Tortoreto Lido] 2437 = 2015-07-01
307 Grigorian, Roudolph FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 1 2015-06-01
308 Van Der Lende, Ilias FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2333 0 2015-06-01
309 Silvert, Alexandre FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 = 2015-06-01
310 Coulon, Guillaume FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 = 2015-06-01
311 Caderon, Michel FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2126 1 2015-06-01
312 Henris, Luc FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2153 1 2015-06-01
313 Lazarev, Vladimir FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2361 = 2015-06-01
314 Shirazi, Kamran FRA 6me LUCOPEN - Tournoi International d'Echecs de Lille [LILLE] 2385 = 2015-06-01
315 Tornay Gomez, Josu GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2126 1 2015-06-01
316 Walter, Thomas GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2141 1 2015-06-01
317 Hamlack, Heinz GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2126 1 2015-06-01
318 Danin, Alexandre GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2575 = 2015-06-01
319 Schroeder, Jan-Christian GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2458 = 2015-06-01
320 Lampert, Jonas GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2442 = 2015-06-01
321 Delchev, Aleksander GER 9. Internationales Schachfestival Meister [Wunsiedel] 2607 0 2015-06-01
322 Diaz Rodriguez, Jose Antonio ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2122 1 2015-05-01
323 Perez Garcia, Roberto ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2159 1 2015-05-01
324 Aquino, Jose Rodolfo ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2215 1 2015-05-01
325 Arias Igual, Alejandro ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2274 1 2015-05-01
326 Granda Zuniga, Julio E ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2644 0 2015-05-01
327 Martin Duque, Jesus ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2376 1 2015-05-01
328 Torres Sanchez, Jose ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2262 = 2015-05-01
329 Paunovic, Dragan ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2442 = 2015-05-01
330 Maier, Christian ESP 42 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda (Albacete)] 2380 1 2015-05-01
331 Boydia, Sidi MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2129 1 2015-03-01
332 Amdouni, Zoubaier MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2365 1 2015-03-01
333 Tiviakov, Sergei MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2669 = 2015-03-01
334 Kasparov, Sergey MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2477 0 2015-03-01
335 Touzane, Olivier MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2337 1 2015-03-01
336 Milliet, Sophie MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2390 1 2015-03-01
337 Le Roux, Jean-Pierre MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2539 = 2015-03-01
338 Malakhatko, Vadim MAR 2nd OPEN INTERNATIONAL MED VI [CASABLANCA] 2520 0 2015-03-01
339 Farahat, Ali MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2364 1 2015-02-01
340 Arnaudov, G. Petar MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2445 = 2015-02-01
341 Petkov, Vladimir MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2527 = 2015-02-01
342 Libiszewski, Fabien MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2522 = 2015-02-01
343 Nafri, Khalil MAR trophee Med sekkat [MARRAKECH] 2192 0 2015-02-01
344 Cubas Pons, Juan Miguel POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2251 1 2015-02-01
345 Salomon, Johan POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2343 1 2015-02-01
346 Shkapenko, Pavel POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2418 = 2015-02-01
347 Cabezas Ayala, Ivan POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2324 = 2015-02-01
348 Lopez Mulet, Inigo POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2403 1 2015-02-01
349 Kantans, Toms POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2447 = 2015-02-01
350 Socko, Bartosz POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2617 = 2015-02-01
351 Rivera, Daniel POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2345 1 2015-02-01
352 Damaso, Rui POR Lisbon Christmas International Chess Open [Lisboa] 2425 0 2015-02-01
353 Ascenso, Luis Manuel Pereira POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
354 Costa, Paulo POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
355 Hoffman, Alejandro POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2476 = 2015-01-01
356 Carneiro, Carlos POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2224 1 2015-01-01
357 Guerra, Jose Antonio Goulart De POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
358 Soares, Luis Francisco Almeida POR Azores Chess Open 2014 [Ponta Delgada] 2128 1 2015-01-01
359 Astasio Lopez, David ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2403 = 2015-01-01
360 Buscara, Sevan ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2376 1 2015-01-01
361 Teran Alvarez, Ismael ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2427 = 2015-01-01
362 Spraggett, Kevin ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2561 = 2015-01-01
363 Etchegaray, Patrice ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2411 = 2015-01-01
364 Paunovic, Dragan ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2472 = 2015-01-01
365 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2142 0 2015-01-01
366 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2435 1 2015-01-01
367 Almagro Llamas, Pablo ESP XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2487 1 2015-01-01
368 Represa Perez, Mireya ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2132 1 2014-09-01
369 Forgas Moreno, Yaniela ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2150 1 2014-09-01
370 Espineira Gonzalez, Diego ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2360 0 2014-09-01
371 Gonzalez Gonzalez, Alfonso ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2132 1 2014-09-01
372 Ivanov, Jordan ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2359 1 2014-09-01
373 Larino Nieto, David ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2432 = 2014-09-01
374 Gonzalez Perez, Arian ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2480 = 2014-09-01
375 Patino Romaris, Juan Roberto ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2222 1 2014-09-01
376 Martinez Duany, Lelys Stanley ESP XXX Aberto Internacional Albario [Cambados] 2465 = 2014-09-01
377 Garcia Bugallo, Jose Luis ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2132 1 2014-08-01
378 Gude Fernandez, Antonio ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2132 1 2014-08-01
379 Garcia Castro, Pablo ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2357 0 2014-08-01
380 Abal Cores, Lucas ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2137 1 2014-08-01
381 Fernandez Losada, Daniel ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2200 1 2014-08-01
382 Cruz Alvarez De Ron, Dan ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2205 1 2014-08-01
383 Rivera, Daniel ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2347 1 2014-08-01
384 Suarez Gomez, Julio ESP VI Abierto Internacional Carlos I Silgar [Sanxenxo (Pontevedra)] 2307 = 2014-08-01
385 Dominguez Fernandez, Angel I ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2142 1 2014-08-01
386 Forgas Moreno, Yaniela ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2194 = 2014-08-01
387 Rodriguez Boado, Martin ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2175 1 2014-08-01
388 Rivera, Daniel ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2347 0 2014-08-01
389 Medarde Santiago, Luis Marcos ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2160 1 2014-08-01
390 Fernandez Borrego, Pablo ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2341 1 2014-08-01
391 Hoffman, Alejandro ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2450 0 2014-08-01
392 Gomez Dieguez, David ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2172 1 2014-08-01
393 Padeiro, Jose ESP I Torneo Internacional Campus Ourense [Ourense] 2349 1 2014-08-01
394 Millan Soto, Miguel ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2142 1 2014-08-01
395 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2264 1 2014-08-01
396 Ivanov, Jordan ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2355 = 2014-08-01
397 Paunovic, Dragan ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2478 = 2014-08-01
398 Gomez Dieguez, David ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2172 1 2014-08-01
399 Manolache, Marius ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2478 = 2014-08-01
400 Bolado Saez, Sergio ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2354 = 2014-08-01
401 Kovacevic, Slobodan ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2359 1 2014-08-01
402 Rodriguez Fontecha, Marcos ESP IX Torneo Internacional de Ajedrez Mestre Rodrigo [Ferrol] 2308 1 2014-08-01
403 Hjornevik, Knut J NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2132 1 2014-07-01
404 Haarr, Jon Kristian NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2221 1 2014-07-01
405 Sumets, Andrey NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2640 = 2014-07-01
406 Fossan, Erik NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2369 1 2014-07-01
407 Salomon, Johan NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2317 1 2014-07-01
408 Korneev, Oleg NOR Stavanger Open A NGP 2014 [Stavanger] 2599 = 2014-07-01
409 Antic, Dejan RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2474 = 2014-06-01
410 Kayonde, Andrew RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2280 0 2014-06-01
411 Emojong, Elijah RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2316 = 2014-06-01
412 Murshed, Niaz RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2464 1 2014-06-01
413 Kasparov, Sergey RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2480 0 2014-06-01
414 Kobese, Watu RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2333 1 2014-06-01
415 Makoto, Rodwell RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2271 1 2014-06-01
416 Van Der Nat, Nicholas RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2366 = 2014-06-01
417 Solomon, Kenny RSA Capablanca Open (GM Norm Section) [Pretoria] 2353 1 2014-06-01
418 Gluckman, David RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2245 1 2014-06-01
419 Kobese, Watu RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2333 = 2014-06-01
420 Van Den Heever, Donovan RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2291 1 2014-06-01
421 Toma, Katarzyna RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2300 1 2014-06-01
422 Emojong, Elijah RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2316 1 2014-06-01
423 Kasparov, Sergey RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2480 1 2014-06-01
424 Steel, Henry Robert RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2415 = 2014-06-01
425 Solomon, Kenny RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2353 = 2014-06-01
426 Murshed, Niaz RSA Steinitz Open (GM Norm Section) [Cape Town] 2459 = 2014-06-01
427 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2459 1 2014-05-01
428 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2250 1 2014-05-01
429 Baltar Iglesias, David ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2260 1 2014-05-01
430 Ferreira, Jorge Viterbo ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2376 = 2014-05-01
431 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2326 = 2014-05-01
432 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2357 1 2014-05-01
433 Casares Cabanas, Carlos ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2162 1 2014-05-01
434 Suarez Gomez, Julio ESP Liga Gallega D.de H. Temporada 2014 [Galicia] 2162 1 2014-05-01
435 Sevillano Garcia, Joaquin ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2133 1 2014-05-01
436 Lopez Mulet, Inigo ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2149 1 2014-05-01
437 Villasenor Rubio, Emilio Jose ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2283 1 2014-05-01
438 Buscara, Sevan ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2345 0 2014-05-01
439 Rego, Pedro Filipe ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2226 1 2014-05-01
440 Valmana Canto, Jaime ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2340 0 2014-05-01
441 Martinez Lopez, David ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2229 1 2014-05-01
442 Sanchez Saez, Francisco ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2318 1 2014-05-01
443 Cabezas Ayala, Ivan ESP 41 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2328 1 2014-05-01
444 Ciriano Lamban, Alejandro ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2129 1 2014-02-01
445 Gracia Suarez, Jesus ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2129 1 2014-02-01
446 Rudolf, Anna ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2302 1 2014-02-01
447 Hoffman, Alejandro ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2447 = 2014-02-01
448 Firat, Burak ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2433 0 2014-02-01
449 Sanchez Saez, Francisco ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2295 1 2014-02-01
450 Glavina, Pablo ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2444 1 2014-02-01
451 Cruz, Jonathan ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2468 1 2014-02-01
452 Peralta, Fernando ESP VII Open Internacional Stadium Casablanca [Zaragoza] 2600 = 2014-02-01
453 Jerez Garcia, Jose Juan ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2129 1 2014-01-01
454 Grube, Kurt ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2129 1 2014-01-01
455 Vega Gutierrez, Belinda ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2180 1 2014-01-01
456 Vega Gutierrez, Sabrina ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2382 1 2014-01-01
457 Kurajica, Bojan ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2515 = 2014-01-01
458 De La Cruz Sanchez, Carlos G. ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2256 1 2014-01-01
459 Barlov, Dragan ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2436 = 2014-01-01
460 Garcia Blanco, Omar ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2287 = 2014-01-01
461 Rodriguez Ferraz, Borja ESP XXXIV Torneo Internacional El Corte Ingls 2013 [Las Palmas de Gran Canaria] 2205 = 2014-01-01
462 Alsina Leal, Daniel ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2542 = 2014-01-01
463 Astasio Lopez, David ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2397 1 2014-01-01
464 Romanishin, Oleg M ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2495 = 2014-01-01
465 Franco Alonso, Alejandro ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2485 = 2014-01-01
466 Ringoir, Tanguy ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2506 = 2014-01-01
467 Barrenechea Bahamonde, Gustavo ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2221 1 2014-01-01
468 Arribas Lopez, Angel ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2488 = 2014-01-01
469 Cruz, Cristhian ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2549 0 2014-01-01
470 Paunovic, Dragan ESP XXIII Torneo Magistral Internacional de Elgoibar [Elgoibar] 2500 = 2014-01-01
471 Andres Gonzalez, Alberto ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2543 0 2013-10-01
472 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2472 = 2013-10-01
473 Hoffman, Alejandro ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2456 = 2013-10-01
474 Franco Alonso, Alejandro ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2483 = 2013-10-01
475 Etchegaray, Patrice ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2397 1 2013-10-01
476 Argandona Riveiro, Inigo ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2386 = 2013-10-01
477 Ringoir, Tanguy ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2490 = 2013-10-01
478 Aabling-Thomsen, Jakob ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2380 = 2013-10-01
479 Paunovic, Dragan ESP II Goi Mailako Zentroa Xake Txapelketa Itxia [Donostia San Sebastian (Spain)] 2500 = 2013-10-01
480 Andias, Joao Pedro Menezes POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2133 1 2013-09-01
481 Sousa, Nuno POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2133 1 2013-09-01
482 Ulyanovskyy, Viktor POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2266 1 2013-09-01
483 Kolosowski, Mateusz POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2425 = 2013-09-01
484 Silva, Fernando POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2309 1 2013-09-01
485 Gonzalez Perez, Arian POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2473 = 2013-09-01
486 Cavaleiro, Daniel Felipe Costa POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2133 1 2013-09-01
487 Vasques, Antonio Pedro Freixial POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2183 1 2013-09-01
488 Guerreiro, Nuno POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2013 [Matosinhos] 2153 1 2013-09-01
489 Martinez Rodriguez, Eugenio ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2104 1 2013-08-01
490 Ruiz Martinez, Isidro ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2104 1 2013-08-01
491 Suarez Gomez, Julio ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2133 1 2013-08-01
492 Pazos Porta, Antonio ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2334 1 2013-08-01
493 Larino Nieto, David ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2501 1 2013-08-01
494 Paunovic, Dragan ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2495 = 2013-08-01
495 Guerra Bastida, Diego ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2374 1 2013-08-01
496 Garcia Castro, Pablo ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2354 1 2013-08-01
497 Aagaard, Jacob ESP V Abierto Internacional Carlos I Silgar [Pontevedra] 2519 = 2013-08-01
498 Grant, Jonathan I M SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2235 1 2013-08-01
499 Burns-Mannion, Stephen R SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2378 1 2013-08-01
500 Hebden, Mark L SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2555 = 2013-08-01
501 Jones, Gawain C B SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2643 1 2013-08-01
502 Farago, Ivan SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2447 = 2013-08-01
503 McNab, Colin A SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2461 = 2013-08-01
504 Barnaure, Vlad-Victor SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2503 1 2013-08-01
505 Gormally, Daniel W SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2496 = 2013-08-01
506 Hera, Imre Jr. SCO Scottish Championship and International Open 2013 [Helensburgh] 2558 0 2013-08-01
507 Patino Romaris, Juan Roberto ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2237 1 2013-06-01
508 Hoffman, Alejandro ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2453 = 2013-06-01
509 Senlle Caride, Miguel ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2289 0 2013-06-01
510 Perez Fungueiro, Manuel ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2250 1 2013-06-01
511 Mederos Aguila, Jose ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2101 1 2013-06-01
512 Garcia Carbo, Marcial ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2299 1 2013-06-01
513 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2304 1 2013-06-01
514 Espineira Gonzalez, Diego ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2350 = 2013-06-01
515 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega Division de Honor. Temporada 2013 [Galicia] 2341 = 2013-06-01
516 Cross, Dominic ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2100 1 2013-05-01
517 Ribeiro, Jose ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2107 1 2013-05-01
518 Claros Egea, Christian ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2236 1 2013-05-01
519 Kovacevic, Slobodan ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2331 1 2013-05-01
520 Korneev, Oleg ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2609 = 2013-05-01
521 Sedlak, Nikola ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2577 = 2013-05-01
522 Ibarra Jerez, Jose Carlos ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2544 = 2013-05-01
523 Cabrera, Alexis ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2529 0 2013-05-01
524 Jimenez Martinez, Jose Vicente ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2244 1 2013-05-01
525 Salas Latorre, Jose ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2109 1 2013-02-01
526 Valiente Roy, Jose Javier ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2109 1 2013-02-01
527 Barrantes Munoz, Hugo Pedro ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2216 1 2013-02-01
528 Ramiro Ovejero, Juan Luis ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2362 1 2013-02-01
529 Glavina, Pablo ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2447 = 2013-02-01
530 Lopez Gracia, Fernando ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2368 0 2013-02-01
531 Cerrajeria Ruiz, Jesus Maria ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2155 1 2013-02-01
532 Rzayev, Bahruz ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2370 = 2013-02-01
533 Quintin Navarro, Alberto ESP VI Open Inter. St Casablanca Agusta Aragon [Zaragoza] 2220 1 2013-02-01
534 Batsiashvili, Nino ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2425 1 2013-01-01
535 Matnadze, Ana ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2401 0 2013-01-01
536 Mirzoev, Azer ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2553 = 2013-01-01
537 Cruz, Cristhian ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2496 = 2013-01-01
538 Etchegaray, Patrice ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2411 1 2013-01-01
539 Velten, Paul ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2369 0 2013-01-01
540 Gonzalez De La Torre, Santiago ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2435 1 2013-01-01
541 Astasio Lopez, David ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2400 0 2013-01-01
542 Moskalenko, Viktor ESP Torneo Magistral Inter.de Elgoibar [Elgoibar] 2532 = 2013-01-01
543 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2376 1 2012-11-01
544 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2512 0 2012-11-01
545 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2614 0 2012-11-01
546 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2465 0 2012-11-01
547 Andrejic, Vladica SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2195 1 2012-11-01
548 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2423 0 2012-11-01
549 Djuric, Stefan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2445 = 2012-11-01
550 Radlovacki, Jovan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2408 1 2012-11-01
551 Markus, Robert SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2605 0 2012-11-01
552 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2456 = 2012-11-01
553 Alonso Gonzalez, Fernando ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2160 1 2012-10-01
554 Medarde Santiago, Luis Marcos ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2160 = 2012-10-01
555 Navarro Alonso, Jorge ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2171 1 2012-10-01
556 Gomez Ledo, Roberto Carlos ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2429 0 2012-10-01
557 Arrese-Igor Sanchez, Cesareo ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2160 1 2012-10-01
558 Rodriguez Lopez, Rafael ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2244 1 2012-10-01
559 Espineira Gonzalez, Diego ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2361 = 2012-10-01
560 Barlov, Dragan ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2451 = 2012-10-01
561 Fernandez Cardoso, Alexey ESP XXVIII Abierto Internacional Albario [Cambados] 2449 0 2012-10-01
562 Barrio Ugidos, Ibon ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2160 1 2012-10-01
563 Gomez Gandara, Emilio ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2160 1 2012-10-01
564 Santos Latasa, Jaime ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2403 1 2012-10-01
565 Guerra Mendez, Jose Angel ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2441 = 2012-10-01
566 Fernandez Cardoso, Alexey ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2449 1 2012-10-01
567 Martinez Duany, Lelys Stanley ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2476 1 2012-10-01
568 Mirzoev, Azer ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2545 = 2012-10-01
569 Obregon Rivero, Juan Carlos ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2497 = 2012-10-01
570 Paunovic, Dragan ESP Torneo Int. Virgen de Valencia [Vioo de Pielagos] 2512 = 2012-10-01
571 Salgado Lopez, Ivan POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2635 0 2012-09-01
572 Vasques, Antonio Pedro Freixial POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2214 = 2012-09-01
573 Appel, Ralf POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2535 = 2012-09-01
574 Gonzalez Perez, Arian POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2452 0 2012-09-01
575 Spraggett, Kevin POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2595 0 2012-09-01
576 Rocha, Sergio POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2404 1 2012-09-01
577 Garcia-Ortega Mendez, Jose M POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2328 1 2012-09-01
578 Alvarez Fernandez, Enrique POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2369 1 2012-09-01
579 Johannessen, Leif Erlend POR Campeonato Nacional da 1. divisao - 2012 [Matosinhos] 2507 0 2012-09-01
580 Arnedo Ruiz, Alberto ESP CE Equipos Segunda Divisin GI [Padron A Corua] 2160 1 2012-09-01
581 Paredes Galan, Angel ESP CE Equipos Segunda Divisin GI [Padron A Corua] 2351 1 2012-09-01
582 Cramling, Pia ESP CE Equipos Segunda Divisin GI [Padron A Corua] 2503 = 2012-09-01
583 Guijarro Arca, Basilio ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2160 1 2012-09-01
584 Lozano Arribas, Carlos ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2160 1 2012-09-01
585 Ruiz Sanchez, Orlen ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2418 = 2012-09-01
586 Guerra Mendez, Jose Angel ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2441 = 2012-09-01
587 Leon Varela, Luis ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2165 1 2012-09-01
588 Guerra Bastida, Diego ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2397 = 2012-09-01
589 Ivanov, Jordan ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2359 = 2012-09-01
590 Arnedo Ruiz, Alberto ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2160 1 2012-09-01
591 Larino Nieto, David ESP XXVII Torneo Internacional de Xadrez Cidade de Ferrol [Ferrol] 2483 = 2012-09-01
592 Alhuwar, Jasem FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2285 0 2012-08-01
593 Plump, Detlef Dr. FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2252 1 2012-08-01
594 Le Quang, Kim FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2282 1 2012-08-01
595 Ducarmon, Quinten FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2382 = 2012-08-01
596 Payen, Arnaud FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2351 1 2012-08-01
597 Zhou, Yang-Fan FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2427 1 2012-08-01
598 Fedorchuk, Sergey A. FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2630 = 2012-08-01
599 Griffiths, Ryan Rhys FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2326 1 2012-08-01
600 Shchekachev, Andrei FRA Championnat de Paris Ile de France 2012 Open Fide (<=2200) [PARIS] 2528 = 2012-08-01
601 Mateus, Francisco POR 34. Taca de Portugal [several] 2164 1 2012-07-01
602 Andrade, Jose M Vieira POR 34. Taca de Portugal [several] 2251 1 2012-07-01
603 Rodriguez Rodriguez, Antonio ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2207 1 2012-07-01
604 Paredes Galan, Angel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2359 1 2012-07-01
605 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2298 1 2012-07-01
606 Ferreira, Jorge Viterbo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2339 1 2012-07-01
607 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2452 1 2012-07-01
608 Lopez Lopez, Alfredo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2159 1 2012-07-01
609 Espineira Gonzalez, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2377 1 2012-07-01
610 De Prado Rodriguez, Oscar Bruno ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2268 1 2012-07-01
611 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2318 0 2012-07-01
612 Dziuba, Marcin ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2.012G [Galicia] 2589 = 2012-07-01
613 Ramirez Medina, Victor ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2159 1 2012-05-01
614 Illijin, Neboisa ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2191 1 2012-05-01
615 Cabrera Trujillo, Jorge ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2357 = 2012-05-01
616 Vega Gutierrez, Sabrina ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2323 0 2012-05-01
617 Alvarado Diaz, Alejandro ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2219 1 2012-05-01
618 Sanchez Quintero, Raul ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2159 1 2012-05-01
619 Espinosa Aranda, Angel ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2399 0 2012-05-01
620 Herrera Reyes, Jose Antonio ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2220 1 2012-05-01
621 Valles, Manuel ESP V Open Int Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012 [Las Palmas de Gran Canaria] 2260 1 2012-05-01
622 Hoffman, Alejandro POR Supertaca 2011/2012 [Porto] 2444 = 2012-01-01
623 Ocokoljic, Zoran SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2164 1 2012-01-01
624 Radosavljevic, Slobodan D SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2234 1 2012-01-01
625 Janev, Tihomir SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2366 1 2012-01-01
626 Pancevski, Filip SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2442 = 2012-01-01
627 Anton, Teodor SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2380 1 2012-01-01
628 Radlovacki, Jovan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2429 = 2012-01-01
629 Filip, Lucian SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2471 = 2012-01-01
630 Sarenac, Ivan SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2327 1 2012-01-01
631 Ernst, Sipke SRB XXIV Belgrade Trophy 2011 [Obrenovac] 2593 = 2012-01-01
632 Zeller, Frank SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2375 0 2012-01-01
633 Botta, Gabriele SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2303 = 2012-01-01
634 Trois, Francisco R T SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2275 1 2012-01-01
635 Lund, Silas SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2398 1 2012-01-01
636 Ninov, Nikolai SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2508 = 2012-01-01
637 Oratovsky, Michael SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2522 = 2012-01-01
638 Mirumian, Vigen SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2530 = 2012-01-01
639 Salvetti, Alec SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2248 1 2012-01-01
640 Foisor, Cristina-Adela SUI Ascona Chess Festival 2011 - GM [Ascona] 2418 = 2012-01-01
641 Paleologu, Vladimir SUI Ascona Weekend Chess Open 2011 [Ascona] 2174 1 2012-01-01
642 Dimitrijevic, Srdjan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2302 1 2011-11-01
643 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2566 1 2011-11-01
644 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2548 1 2011-11-01
645 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2503 = 2011-11-01
646 Zivkovic, Ivan B SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2367 1 2011-11-01
647 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2591 0 2011-11-01
648 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2459 1 2011-11-01
649 Solak, Dragan SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2598 = 2011-11-01
650 Pavlovic, Goran SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2406 1 2011-11-01
651 Nadj Hedjesi, Balind SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2354 0 2011-11-01
652 Andias, Joao Pedro Menezes ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
653 Fernandez Lozano, Francesc ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
654 Bykov, Alexey ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2278 0 2011-09-01
655 Saboride Bua, Jorge ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
656 Salgado Lopez, Oscar ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2219 0 2011-09-01
657 Hernando Casas, Jose Manuel ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
658 Lopez Lopez, Alfredo ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
659 Fernandez Saavedra, Jose Luis ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2159 1 2011-09-01
660 Guerra Mendez, Jose Angel ESP III Abierto Internacional Carlos I. 2011 [Sanxenxo] 2472 1 2011-09-01
661 Rocha, Paulo POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
662 De Sousa Da Silva, Armando POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 0 2011-09-01
663 Ferreira, Ana Margarida POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
664 Oliveira, Maria Ines POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
665 Pires, Gustavo POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2173 1 2011-09-01
666 Buhmann, Rainer POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2582 = 2011-09-01
667 Velicka, Petr POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2461 1 2011-09-01
668 Fernandez Cardoso, Alexey POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2450 1 2011-09-01
669 Guerra Mendez, Jose Angel POR Cidade de Aveiro [Aveiro] 2450 1 2011-09-01
670 Pires, Gustavo POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2173 1 2011-09-01
671 Camacho Collados, Marcos POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2404 0 2011-09-01
672 Rocha, Sergio POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2412 1 2011-09-01
673 Appel, Ralf POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2522 1 2011-09-01
674 Gonzalez Perez, Arian POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2490 = 2011-09-01
675 Dias, Paulo POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2434 0 2011-09-01
676 Spraggett, Kevin POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2573 = 2011-09-01
677 Tiviakov, Sergei POR Campeonato Nacional da 1. divisao [Torres Vedras] 2623 0 2011-09-01
678 Rodriguez Fernandez, Juan R. ESP Cto. de Espaa por Equipos Segunda Division G-I [Padrn A Corua] 2198 1 2011-09-01
679 Espineira Gonzalez, Diego ESP Cto. de Espaa por Equipos Segunda Division G-I [Padrn A Corua] 2360 1 2011-09-01
680 Navarro Rivas, Rashid ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2173 1 2011-09-01
681 Pazos Porta, Antonio ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2318 1 2011-09-01
682 Garcia Castro, Pablo ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2399 1 2011-09-01
683 Espineira Gonzalez, Diego ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2360 = 2011-09-01
684 Fernandez Cardoso, Alexey ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2450 = 2011-09-01
685 Genov, Petar ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2428 = 2011-09-01
686 Sande Edreira, Jose Antonio ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2348 = 2011-09-01
687 Gomez Ledo, Roberto Carlos ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2428 = 2011-09-01
688 Ivanov, Jordan ESP XXVI Festival Internacional de Ajedrez Cidade de Ferrol. Torneo A [Ferrol] 2398 1 2011-09-01
689 Ferreira, Jorge Viterbo POR 33 Taca de Portugal [POR] 2359 1 2011-07-01
690 Padeiro, Jose POR 33 Taca de Portugal [POR] 2280 1 2011-07-01
691 Diaz Suarez, Cayetano ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2170 1 2011-07-01
692 Alvarado Diaz, Alejandro ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2170 1 2011-07-01
693 Alvarado Ascanio, Francisco ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2195 1 2011-07-01
694 Cabrera Trujillo, Jorge ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2392 1 2011-07-01
695 Granda Zuniga, Julio E ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2615 = 2011-07-01
696 Kurajica, Bojan ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2531 = 2011-07-01
697 Hernando Rodrigo, Jose Maria ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2313 1 2011-07-01
698 Vera Gonzalez-Quevedo, Reynaldo ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2518 = 2011-07-01
699 Barlov, Dragan ESP 4th Memorial Montalvo 2011 [Las Palmas] 2472 = 2011-07-01
700 Wagner, Frank ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2170 1 2011-07-01
701 Herbold, Manfred ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2187 1 2011-07-01
702 Siebrecht, Sebastian ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2435 1 2011-07-01
703 Buhmann, Rainer ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2590 = 2011-07-01
704 Kurajica, Bojan ESP I Open Villa de Aguimes 2011 [Gran Canaria] 2531 = 2011-07-01
705 Perez Fungueiro, Manuel ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2265 1 2011-05-01
706 Diaz Nunez, Adolfo ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2237 = 2011-05-01
707 Pena Gomez, Manuel ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2421 0 2011-05-01
708 Ferreira, Jorge Viterbo ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2367 1 2011-05-01
709 Casares Cabanas, Carlos ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2204 1 2011-05-01
710 Baltar Iglesias, David ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2284 1 2011-05-01
711 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2339 = 2011-05-01
712 Suarez Pousa, Diego ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2455 1 2011-05-01
713 Perez Mauricio, Xoel ESP Liga Gallega Divisin de Honor . Temporada 2011 [Galicia] 2285 1 2011-05-01
714 Graf, Alexander ESP Play Off Liga Gallega. Temporada 2011 [Galicia] 2621 0 2011-05-01
715 Leiros Vila, Avelino ESP Play Off Liga Gallega. Temporada 2011 [Galicia] 2170 = 2011-05-01
716 Roganovic, Milos SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2497 = 2010-11-01
717 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2499 0 2010-11-01
718 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2469 1 2010-11-01
719 Solak, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2567 = 2010-11-01
720 Kosanovic, Goran A SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2375 = 2010-11-01
721 Blesic, Vaso SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2383 1 2010-11-01
722 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2493 = 2010-11-01
723 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2551 1 2010-11-01
724 Perunovic, Miodrag SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2449 0 2010-11-01
725 Arsovic, Zoran SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2446 1 2010-11-01
726 Savic, Miodrag R SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2477 = 2010-11-01
727 Laynez Aspenberg, Jose ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2160 1 2010-11-01
728 Castejon Caballero, Andres ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2160 1 2010-11-01
729 Ramirez Garcia, Jorge Alberto ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2246 1 2010-11-01
730 Perez Gonzalez, Jose Manuel ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2318 1 2010-11-01
731 Del Rio De Angelis, Salvador G. ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2515 = 2010-11-01
732 Gomez Garrido, Camilo ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2514 1 2010-11-01
733 Corrales Jimenez, Fidel ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2599 = 2010-11-01
734 Vazquez Igarza, Renier ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2535 = 2010-11-01
735 Rubio Mejia, Luis Ignacio ESP 25 Open Internacional de Ajedrez Parla 2010 [Madrid] 2373 1 2010-11-01
736 Calderon Rojo, Daniel ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2160 1 2010-11-01
737 Dominguez Carmona, Miguel ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2160 1 2010-11-01
738 Rios, Alejandro ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2299 1 2010-11-01
739 Roa Alonso, Santiago ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2454 1 2010-11-01
740 Moreno Ruiz, Javier ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2491 1 2010-11-01
741 Korneev, Oleg ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2562 = 2010-11-01
742 Almeida Quintana, Omar ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2559 0 2010-11-01
743 Herraiz Hidalgo, Herminio ESP I Memorial Oliver Gonzalez [Madrid] 2480 0 2010-11-01
744 Rocha, Sergio Manuel Colaco POR 32 Taca de Portugal [various] 2431 = 2010-09-01
745 Silva, Antonio Augusto Magalha POR 32 Taca de Portugal [various] 2240 1 2010-09-01
746 Spraggett, Kevin Barry POR 32 Taca de Portugal [various] 2575 = 2010-09-01
747 Marques, Pedro J S L Godinho POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2157 1 2010-09-01
748 Perez Negro, Jose POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2159 1 2010-09-01
749 Paunovic, Dragan, Gm POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2553 = 2010-09-01
750 Spraggett, Kevin Barry, Gm POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2575 = 2010-09-01
751 Diogo, Vasco Andre Marcalo, Fm POR IV Open Internacional Hotel D. Lus/AAC [Coimbra] 2293 1 2010-09-01
752 Lima, Etelvino Filipe Fernande POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
753 Nora, Fernando Manuel Lobo C POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
754 Vasques, Antonio Pedro Freixia POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
755 Vassallo, Mauricio Flavio POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2432 = 2010-09-01
756 Leiros Vila, Avelino POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2168 1 2010-09-01
757 Bolhari, Orphe Iraj POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2167 1 2010-09-01
758 Korneev, Oleg POR III Torneio Internacional Cidade de Gaia/ X Profigaia Open [VN Gaia] 2543 = 2010-09-01
759 Johannessen, Leif Erlend POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2522 0 2010-09-01
760 Correia, Jorge Paulo Cardoso V POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
761 Tiviakov, Sergei POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2623 = 2010-09-01
762 Appel, Ralf POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2544 0 2010-09-01
763 Grana Lois, Jorge POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2154 1 2010-09-01
764 Buhmann, Rainer POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2573 1 2010-09-01
765 Ferreira, Jorge Joao Viterbo POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2324 1 2010-09-01
766 Dumitrache, Dragos-Nicolae POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2462 1 2010-09-01
767 Ayala, Ivan Rafael Cabezas POR 52 CNE - 1a Divisao [VN Gaia] 2355 = 2010-09-01
768 Galego, Luis ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2486 = 2010-07-01
769 Fernandez Borrego, Pablo ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2296 1 2010-07-01
770 Perez Fungueiro, Manuel ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2255 1 2010-07-01
771 Rodriguez Rodriguez, Antonio ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2231 1 2010-07-01
772 Pantin Soto, Jose Ramon ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2211 1 2010-07-01
773 Sanchez Aller, Fernando ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2290 1 2010-07-01
774 Leira Paricio, Julio ESP Liga Gallega Divisin de Honor. Temporada 2010 [Galicia] 2185 1 2010-07-01
775 Yilmaz, Mustafa TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2476 0 2010-07-01
776 Yilmaz, Mustafa TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2476 1 2010-07-01
777 Kanmazalp, Ogulcan TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2287 1 2010-07-01
778 Kanmazalp, Ogulcan TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2287 0 2010-07-01
779 Firat, Burak TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2403 1 2010-07-01
780 Firat, Burak TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2403 = 2010-07-01
781 Esen, Baris TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2521 = 2010-07-01
782 Esen, Baris TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2521 = 2010-07-01
783 Erdogdu, Mert TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2458 0 2010-07-01
784 Erdogdu, Mert TUR 2nd Kahraman Olga Memorial [Istnbul] 2458 1 2010-07-01
785 Molina Mataran, Manuel ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2131 1 2010-05-01
786 Lopez Gonzalez, Daniel ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2202 1 2010-05-01
787 Rodriguez Lopez, Rafael ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2314 1 2010-05-01
788 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2453 1 2010-05-01
789 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2527 0 2010-05-01
790 Bellon Lopez, Juan Manuel ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2440 1 2010-05-01
791 Recuero Guerra, David ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2480 = 2010-05-01
792 Munoz Moreno, Francisco Javier ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2295 1 2010-05-01
793 Matamoros Franco, Carlos S. ESP XIII Open Internacional de Ajedrez Diputacion de Malaga [Malaga] 2545 = 2010-05-01
794 Martinez Molina, Jose Juan ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2144 1 2010-05-01
795 Perez Aleman, Pedro Tomas ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2144 1 2010-05-01
796 Vega Gutierrez, Sabrina ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2314 1 2010-05-01
797 Barlov, Dragan ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2487 = 2010-05-01
798 Menvielle Laccourreye, Augusto ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2287 1 2010-05-01
799 Hernandez Carmenates, Holden ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2541 = 2010-05-01
800 Vega Gutierrez, Belinda ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2233 1 2010-05-01
801 Kurajica, Bojan ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2525 = 2010-05-01
802 Camino Carrio, Nicanor ESP III Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2010 [Las Palmas de Gran Canaria] 2144 1 2010-05-01
803 Nortes Hernandez, Pedro ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2144 1 2010-05-01
804 Fernandez Manrique, Agustin ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2144 1 2010-05-01
805 Cori T., Deysi ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2434 = 2010-05-01
806 Tatai, Stefano ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2356 1 2010-05-01
807 Mekhitarian, Krikor Sevag ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2490 = 2010-05-01
808 Heberla, Bartlomiej ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2509 = 2010-05-01
809 Barlov, Dragan ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2487 = 2010-05-01
810 Cabrera Trujillo, Jorge ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2370 1 2010-05-01
811 Kurajica, Bojan ESP IV Torneo Internacional Ciudad de La Laguna [La Laguna, Tenerife] 2525 0 2010-05-01
812 Fernandez Andrade, Antonio ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2119 1 2010-03-01
813 Rodriguez Lopez, Rafael ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2323 1 2010-03-01
814 Alonso Martinez, Tomas ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2149 1 2010-03-01
815 Larino Nieto, David ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2467 1 2010-03-01
816 Movsziszian, Karen ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2541 = 2010-03-01
817 Hoffman, Alejandro ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2426 = 2010-03-01
818 Korneev, Oleg ESP IX Open Internacional Gema [Mondariz] 2571 1 2010-03-01
819 Pereira, Ruben Miguel Nunes   2448 = 2010-01-01
820 Milojevic, Miodrag   2119 1 2010-01-01
821 Zivkovic, Dejan   2263 1 2010-01-01
822 Andrijevic, Milan   2371 1 2010-01-01
823 Dziuba, Marcin   2574 = 2010-01-01
824 Arngrimsson, Dagur   2375 = 2010-01-01
825 Radosavljevic, Slobodan D   2260 1 2010-01-01
826 Nikolov, Momchil   2529 = 2010-01-01
827 Stojanovic, Mihajlo   2585 1 2010-01-01
828 Szabo, Gergely-Andras-Gyula   2535 = 2010-01-01
829 Popov, Sinisa S   2455 1 2009-11-01
830 Nestorovic, Nikola   2412 1 2009-11-01
831 Aleksic, Nenad   2374 1 2009-11-01
832 Saric, Sinisa   2418 0 2009-11-01
833 Rajkovic, Dusan   2472 = 2009-11-01
834 Perunovic, Miodrag   2439 0 2009-11-01
835 Milutinovic, Dejan D   2112 1 2009-11-01
836 Benkovic, Petar   2463 1 2009-11-01
837 Lazic, Miroljub   2450 1 2009-11-01
838 Korneev, Oleg   2623 0 2009-09-01
839 Zamarbide Inarrea, Daniel   2186 1 2009-09-01
840 Cruz Alvarez De Ron, Dan   2260 1 2009-09-01
841 Gomez Ledo, Roberto Carlos   2398 = 2009-09-01
842 Rodriguez Lopez, Rafael   2299 0 2009-09-01
843 Lacrosse, Marc   2216 1 2009-09-01
844 Alvarez Fernandez, Enrique   2376 1 2009-09-01
845 Paunovic, Dragan   2537 = 2009-09-01
846 Bolhari, Orfeh   2186 1 2009-09-01
847 Recuero Guerra, David   2459 1 2009-09-01
848 Garcia Albarracin, Jose Antonio   2123 1 2009-09-01
849 Gavilan Diaz, Mario   2280 1 2009-09-01
850 Bermejo Martinez, Jorge   2240 = 2009-09-01
851 Djuric, Stefan   2437 0 2009-09-01
852 Jessel, Stephen   2275 1 2009-09-01
853 Karim, Ismael   2406 1 2009-09-01
854 Fernandez Romero, Ernesto   2461 1 2009-09-01
855 Paunovic, Dragan   2533 = 2009-09-01
856 Korneev, Oleg   2537 = 2009-09-01
857 Garcia Serrano, Jose M.   2123 1 2009-09-01
858 Zamarbide Inarrea, Daniel   2175 1 2009-09-01
859 Pogorelov, Ruslan   2441 = 2009-09-01
860 Alvarez Pedraza, Aramis   2460 0 2009-09-01
861 De Pablos Fernandez, Mariano   2123 1 2009-09-01
862 Villavicencio Martinez, Adalberto   2340 1 2009-09-01
863 Ivanov, Jordan   2431 = 2009-09-01
864 Pap, Misa   2478 0 2009-09-01
865 Berbatov, Kiprian   2398 0 2009-09-01
866 Wegerle, Joerg   2430 = 2009-09-01
867 Grana Lois, Jorge   2123 1 2009-09-01
868 Garcia Romero, Benjamin Abel   2218 1 2009-09-01
869 Tiviakov, Sergei   2674 = 2009-09-01
870 Spraggett, Kevin   2606 = 2009-09-01
871 Appel, Ralf   2552 = 2009-09-01
872 Cuenca Jimenez, Jose Fernando   2440 = 2009-09-01
873 Pena Gomez, Manuel   2466 1 2009-07-01
874 Fernandez Borrego, Pablo   2256 1 2009-07-01
875 Suarez Pousa, Diego   2431 1 2009-07-01
876 Pena Torres, Jose Carlos   2183 1 2009-07-01
877 Perez Fungueiro, Manuel   2249 0 2009-07-01
878 Casares Cabanas, Carlos   2188 1 2009-07-01
879 Salgado Lopez, Ivan   2554 0 2009-07-01
880 Barlov, Dragan   2463 = 2009-07-01
881 Kurajica, Bojan   2555 1 2009-07-01
882 Vega Gutierrez, Sabrina   2334 = 2009-07-01
883 Brito Garcia, Alfredo   2348 1 2009-07-01
884 Vega Gutierrez, Belinda   2236 1 2009-07-01
885 Barlov, Dragan   2463 = 2009-07-01
886 Kurajica, Bojan   2555 0 2009-07-01
887 Vega Gutierrez, Sabrina   2334 = 2009-07-01
888 Vega Gutierrez, Belinda   2236 1 2009-07-01
889 Brito Garcia, Alfredo   2348 0 2009-07-01
890 Salgado Lopez, Ivan   2559 = 2009-07-01
891 Santos Izquierdo, Carlos   2186 1 2009-07-01
892 Fernandez Manrique, Agustin   2186 1 2009-07-01
893 Matnadze, Ana   2414 1 2009-07-01
894 Rizouk, Aimen   2505 = 2009-07-01
895 Kasparov, Sergey   2476 = 2009-07-01
896 Zaja, Ivan   2449 = 2009-07-01
897 Karim, Ismael   2410 1 2009-07-01
898 Granda Zuniga, Julio E   2610 0 2009-07-01
899 Barlov, Dragan   2463 0 2009-07-01
900 Perera Borrego, Mariela   2183 1 2009-04-01
901 Sanchez Carrasco, Fco. Javier   2183 1 2009-04-01
902 Barrantes Munoz, Hugo Pedro   2217 1 2009-04-01
903 Recuero Guerra, David   2435 1 2009-04-01
904 Pogorelov, Ruslan   2451 = 2009-04-01
905 Rivas Pastor, Manuel   2514 = 2009-04-01
906 Teran Alvarez, Ismael   2436 1 2009-04-01
907 Salgado Lopez, Ivan   2554 0 2009-04-01
908 Barria, Daniel   2419 = 2009-04-01
909 Sanchez Jerez, Emilio Miguel   2180 1 2008-10-01
910 Larino Nieto, David   2422 1 2008-10-01
911 Komljenovic, Davorin   2462 = 2008-10-01
912 Giaccio, Alfredo   2464 = 2008-10-01
913 Perez Garcia, Rodney   2432 1 2008-10-01
914 Fedorchuk, Sergey A.   2671 0 2008-10-01
915 Tissir, Mohamed   2440 1 2008-10-01
916 Epishin, Vladimir   2566 = 2008-10-01
917 Ivanov, Mikhail M   2492 1 2008-10-01
918 Lorente Ibanez, Luis   2162 1 2008-10-01
919 Malo Guillen, Jose Luis   2171 1 2008-10-01
920 Dukaczewski, Piotr   2351 1 2008-10-01
921 Sethuraman, S.p.   2425 = 2008-10-01
922 Collas, Didier   2439 1 2008-10-01
923 Burmakin, Vladimir   2626 = 2008-10-01
924 Huerga Leache, Mikel   2434 = 2008-10-01
925 Cuenca Jimenez, Jose Fernando   2448 1 2008-10-01
926 Rodshtein, Maxim   2605 1 2008-10-01
927 Baklan, Vladimir   2630 0 2008-10-01
928 Haast, Anne   2162 1 2008-10-01
929 Butuc, Maria   2188 1 2008-10-01
930 Demuth, Adrien   2315 1 2008-10-01
931 Rodshtein, Maxim   2605 = 2008-10-01
932 Panelo, Marcelo   2414 0 2008-10-01
933 Bermejo Martinez, Jorge   2267 1 2008-10-01
934 Berkovich, Mark A   2396 = 2008-10-01
935 Delorme, Axel   2377 1 2008-10-01
936 Damljanovic, Branko   2579 = 2008-10-01
937 Lazic, Miroljub   2528 0 2008-10-01
938 Leskur, Dejan   2444 1 2008-10-01
939 Kosanovic, Goran A   2393 1 2008-10-01
940 Cvetkovic, Srdjan   2374 = 2008-10-01
941 Barlov, Dragan   2474 0 2008-10-01
942 Certic, Branimir   2392 0 2008-10-01
943 Lara Granero, Bio   2193 1 2008-07-01
944 Moreno Gracia, Daniel   2222 0 2008-07-01
945 Lopez Quevedo, Eduardo   2193 1 2008-07-01
946 Sanchez Jerez, Emilio   2193 1 2008-07-01
947 Cortes Lizano, Jesus   2250 1 2008-07-01
948 Larino Nieto, David   2439 1 2008-07-01
949 Ibarra Jerez, Jose Carlos   2493 1 2008-07-01
950 Cabrera, Alexis   2491 = 2008-07-01
951 Movsziszian, Karen   2527 0 2008-07-01
952 Cabezas Ayala, Ivan   2321 0 2008-07-01
953 Figuero Toro, Julian Francisco   2253 1 2008-07-01
954 Rocha, Sergio   2412 1 2008-07-01
955 Dolezal, Cristian   2436 1 2008-07-01
956 Vitor, Antonio   2368 = 2008-07-01
957 Frois, Antonio   2370 0 2008-07-01
958 Garcia Romero, Benjamin Abel   2250 0 2008-07-01
959 Carrasco Martinez, Juan M.   2417 1 2008-07-01
960 Guerra Tulcan, Lenin   2274 = 2008-07-01
961 Rodriguez Guerrero, Angela   2201 1 2008-04-01
962 Fernandez Siles, Luis   2310 1 2008-04-01
963 Saldano, Horacio   2452 1 2008-04-01
964 Cuenca Jimenez, Jose   2451 0 2008-04-01
965 Del Rey, Diego   2397 1 2008-04-01
966 Perez Mitjans, Orelvis   2421 1 2008-04-01
967 Korneev, Oleg   2587 = 2008-04-01
968 Suba, Mihai   2502 1 2008-04-01
969 Matamoros Franco, Carlos S.   2525 = 2008-04-01
970 Oyaga Valencia, Jesus Maria   2201 1 2008-04-01
971 Ignacz, Rozsa   2201 0 2008-04-01
972 Agudo Tena, Angel   2201 1 2008-04-01
973 Anguas Fanlo, Sergio   2201 1 2008-04-01
974 Martinez Martin, David   2400 0 2008-04-01
975 Argandona Salinas, Gorka   2201 1 2008-04-01
976 Delgado Crespo, Mairelys   2285 1 2008-04-01
977 Fomani, Medhi   2193 = 2008-04-01
978 Fenollar Jorda, Manuel   2253 = 2008-04-01
979 Cori T., Deysi   2201 = 2008-04-01
980 Aranaz Portugues, Jose Carlos   2193 1 2008-04-01
981 Ris, Robert   2386 1 2008-04-01
982 Perez Rodriguez, Luis Manuel   2432 0 2008-04-01
983 Gavilan Diaz, Mario   2280 1 2008-04-01
984 Cruz Ravina, Francisco Javier   2361 = 2008-04-01