Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Li, Chao

Вечити шах листа

Li, Chao

# Li, Chao турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Nie, Xinyang CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2348 = 2020-01-01
2 Wang, Hao CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2756 0 2020-01-01
3 Wei, Yi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2725 = 2020-01-01
4 Dubov, Daniil CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2690 = 2020-01-01
5 Wang, Yue CHN 2019 Chinese Chess League Division A 16-18 [Tian Jin] 2677 = 2019-12-01
6 Ma, Qun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 16-18 [Tian Jin] 2629 1 2019-12-01
7 Zhou, Weiqi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 16-18 [Tian Jin] 2587 = 2019-12-01
8 Anton Guijarro, David CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2678 0 2019-09-01
9 Zhao, Jun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2633 = 2019-09-01
10 Xiang, Zeyu CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2439 = 2019-09-01
11 Ni, Hua CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2668 = 2019-09-01
12 Naiditsch, Arkadij CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2681 = 2019-08-01
13 Cheparinov, Ivan CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2666 1 2019-08-01
14 Wei, Yi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2737 = 2019-08-01
15 Rapport, Richard CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2735 = 2019-08-01
16 Peng, Hongchi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2370 0 2019-07-01
17 Xu, Yi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2526 = 2019-07-01
18 Zhao, Jun CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2625 = 2019-07-01
19 Li, Di CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2535 = 2019-07-01
20 Li, Yankai CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2432 1 2019-07-01
21 Li, Shilong CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2482 1 2019-07-01
22 Xiang, Zeyu CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2432 1 2019-07-01
23 Wu, Xibin CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2298 1 2019-07-01
24 Chen, Kailin CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2298 1 2019-07-01
25 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2708 0 2019-06-01
26 Zhou, Weiqi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2588 1 2019-06-01
27 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2636 = 2019-01-01
28 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2568 = 2019-01-01
29 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2565 = 2019-01-01
30 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2726 = 2019-01-01
31 Aithmidou, Mohamed-Mehdi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2308 0 2018-11-01
32 Martinez Romero, Martin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2438 1 2018-11-01
33 Cruz, Cristhian GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2571 1 2018-11-01
34 Firouzja, Alireza GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2582 = 2018-11-01
35 Korobov, Anton GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2685 = 2018-11-01
36 Van Foreest, Jorden GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2624 = 2018-11-01
37 Dragun, Kamil GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2568 1 2018-11-01
38 Shankland, Samuel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2722 = 2018-11-01
39 Zhao, Chenxi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2323 1 2018-11-01
40 Balogh, Csaba CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2625 = 2018-11-01
41 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2681 = 2018-11-01
42 Wong, Gengchun GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2314 1 2018-09-01
43 Pajeken, Jakob Leon GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2379 1 2018-09-01
44 Carow, Johannes GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2445 1 2018-09-01
45 Papp, Gabor GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2597 = 2018-09-01
46 Heimann, Andreas GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2590 = 2018-09-01
47 Vaibhav, Suri GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2561 0 2018-09-01
48 Dann, Matthias GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2534 = 2018-09-01
49 Buckels, Valentin GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2363 1 2018-09-01
50 Wang, Yu A. GER FIDE Open Dresden 2018 Group A [Dresden] 2314 1 2018-09-01
51 Ni, Hua CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2673 = 2018-09-01
52 Zeng, Chongsheng CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2539 1 2018-09-01
53 Lin, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2345 = 2018-09-01
54 Liu, Qingnan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2543 1 2018-09-01
55 Xu, Minghui CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2334 1 2018-08-01
56 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2587 = 2018-08-01
57 Li, Di CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2442 1 2018-08-01
58 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2599 = 2018-08-01
59 Matlakov, Maxim CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2704 = 2018-07-01
60 Sjugirov, Sanan CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2663 = 2018-07-01
61 Alekseenko, Kirill CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2625 = 2018-07-01
62 Sarana, Alexey CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2587 = 2018-07-01
63 Esipenko, Andrey CHN 2018 CHINA-RUSSIA CHESS MATCH MEN [Qin Huangdao] 2587 = 2018-07-01
64 Zhang, Ziji CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2374 1 2018-07-01
65 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2519 = 2018-07-01
66 Wang, Yiye CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2443 1 2018-07-01
67 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2596 = 2018-07-01
68 Lin, Chen CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2514 1 2018-07-01
69 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2679 = 2018-07-01
70 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2594 = 2018-07-01
71 Li, Di CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2450 1 2018-07-01
72 Lan, Zilun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2343 = 2018-07-01
73 Zhang, Ziji CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2374 1 2018-07-01
74 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2519 = 2018-07-01
75 Wang, Yiye CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2443 1 2018-07-01
76 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2596 = 2018-07-01
77 Lin, Chen CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2514 1 2018-07-01
78 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2679 = 2018-07-01
79 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2594 = 2018-07-01
80 Li, Di CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2450 1 2018-07-01
81 Lan, Zilun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2343 = 2018-07-01
82 Zhao, Chenxi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2324 1 2018-06-01
83 Zhang, Ziji CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2361 1 2018-06-01
84 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2686 = 2018-06-01
85 Ni, Hua CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2670 = 2018-05-01
86 Andreikin, Dmitry CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2702 = 2018-05-01
87 Xiang, Zeyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2411 = 2018-05-01
88 Liu, Qingnan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2527 = 2018-05-01
89 Liu, Qingnan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2522 = 2018-01-01
90 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2604 1 2018-01-01
91 Andreikin, Dmitry CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2712 = 2018-01-01
92 Wei, Yi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2739 = 2017-12-01
93 Karpov, Anatoly GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2626 1 2017-12-01
94 Schroeder, Jan-Christian GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2549 = 2017-12-01
95 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 0 2017-12-01
96 Hammer, Jon Ludvig ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2629 = 2017-12-01
97 Rapport, Richard ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2692 = 2017-12-01
98 Gelfand, Boris ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2719 = 2017-12-01
99 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 = 2017-12-01
100 Eljanov, Pavel ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2707 = 2017-12-01
101 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 0 2017-12-01
102 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 1 2017-12-01
103 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 = 2017-12-01
104 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2783 = 2017-11-01
105 Shytaj, Luca, Dr. GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2465 1 2017-11-01
106 Krysa, Leandro GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2540 = 2017-10-01
107 Krysa, Leandro GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2540 1 2017-10-01
108 Sevian, Samuel GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2610 = 2017-10-01
109 Sevian, Samuel GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2610 = 2017-10-01
110 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 = 2017-10-01
111 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 = 2017-10-01
112 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2640 1 2017-09-01
113 Lu, Shanglei CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2628 = 2017-09-01
114 Ni, Hua CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2677 = 2017-09-01
115 Wang, Yue CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2699 = 2017-09-01
116 Aronian, Levon SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2809 = 2017-08-01
117 Svidler, Peter SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2749 = 2017-08-01
118 Giri, Anish SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2775 = 2017-08-01
119 Jakovenko, Dmitry SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2703 = 2017-08-01
120 Adams, Michael SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2736 = 2017-08-01
121 Eljanov, Pavel SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2739 1 2017-08-01
122 Riazantsev, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2654 0 2017-08-01
123 Harikrishna, P. SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2737 1 2017-08-01
124 Mamedyarov, Shakhriyar SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2800 = 2017-08-01
125 Liu, Qingnan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2506 1 2017-08-01
126 Wen, Yang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2617 = 2017-08-01
127 Wang, Chen CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2510 1 2017-08-01
128 Dai, Changren CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2423 1 2017-07-01
129 Liu, Chuming CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2320 1 2017-07-01
130 Xu, Jun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2514 1 2017-07-01
131 Wen, Yang CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2617 = 2017-07-01
132 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2573 1 2017-07-01
133 Ju, Wenjun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2583 1 2017-07-01
134 Li, Di CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2474 = 2017-07-01
135 Zhang, Ziji CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2362 1 2017-07-01
136 Li, Shilong CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2524 = 2017-07-01
137 Stupak, Kirill RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2564 1 2017-07-01
138 Negi, Parimarjan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2670 = 2017-07-01
139 Xiong, Jeffery RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2658 = 2017-07-01
140 Abdelnabbi, Imed RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2428 1 2017-07-01
141 Sanal, Vahap RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2533 = 2017-07-01
142 Moiseenko, Alexander RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2676 = 2017-07-01
143 Fedoseev, Vladimir RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2703 1 2017-07-01
144 Hauge, Lars Oskar RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2448 1 2017-07-01
145 Bartel, Mateusz RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2637 1 2017-07-01
146 Laznicka, Viktor FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2672 = 2017-06-01
147 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2734 = 2017-06-01
148 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2576 0 2017-06-01
149 Neiksans, Arturs FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2599 1 2017-06-01
150 Flear, Glenn C FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2439 1 2017-06-01
151 Malakhov, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2712 = 2017-06-01
152 Kryvoruchko, Yuriy FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2714 = 2017-06-01
153 Gledura, Benjamin FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2602 = 2017-06-01
154 Colin, Vincent FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2381 1 2017-06-01
155 Edouard, Romain FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2640 = 2017-06-01
156 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2535 1 2017-06-01
157 Gao, Rui CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2543 1 2017-05-01
158 Ding, Liren CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2759 = 2017-05-01
159 Ni, Hua CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2674 = 2017-05-01
160 Wang, Yue CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2706 = 2017-05-01
161 Vachier-Lagrave, Maxime UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2796 0 2017-03-01
162 Hou, Yifan UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2651 = 2017-03-01
163 Riazantsev, Alexander UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2671 = 2017-03-01
164 Tomashevsky, Evgeny UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2711 1 2017-03-01
165 Vallejo Pons, Francisco UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2709 = 2017-03-01
166 Nepomniachtchi, Ian UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2749 0 2017-03-01
167 Eljanov, Pavel UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2759 1 2017-03-01
168 Ding, Liren UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2760 = 2017-03-01
169 Rapport, Richard UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2692 = 2017-03-01
170 Mihajlov, Sebastian SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2359 1 2016-12-01
171 Vajda, Levente SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2597 = 2016-12-01
172 Grachev, Boris SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2632 = 2016-12-01
173 Durarbayli, Vasif SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2606 = 2016-12-01
174 Moiseenko, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2650 0 2016-12-01
175 Matlakov, Maxim SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2691 = 2016-12-01
176 Mamedyarov, Shakhriyar RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2761 = 2016-11-01
177 Kramnik, Vladimir RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2808 = 2016-11-01
178 Anand, Viswanathan RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2776 = 2016-11-01
179 Gelfand, Boris RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2743 1 2016-11-01
180 Tomashevsky, Evgeny RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2731 = 2016-11-01
181 Svidler, Peter RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2745 0 2016-11-01
182 Nepomniachtchi, Ian RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2740 = 2016-11-01
183 Aronian, Levon RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2795 = 2016-11-01
184 Giri, Anish RUS Tal Memorial 2016 [Moscow] 2755 = 2016-11-01
185 Fejzullahu, Afrim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2346 1 2016-10-01
186 Soors, Stef AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2398 1 2016-10-01
187 Di Berardino, Diego Rafael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2499 = 2016-10-01
188 Flores, Diego AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2595 1 2016-10-01
189 Short, Nigel D AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2666 0 2016-10-01
190 Almasi, Zoltan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2684 0 2016-10-01
191 Aleksandrov, Aleksej AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2547 0 2016-10-01
192 Lu, Shanglei CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2611 = 2016-09-01
193 Xu, Xiangyu CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2466 1 2016-09-01
194 Zeng, Chongsheng CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2552 1 2016-09-01
195 Zhou, Jianchao CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2620 = 2016-09-01
196 Wei, Yi CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2696 = 2016-09-01
197 Ma, Zhonghan CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2461 1 2016-09-01
198 Bu, Xiangzhi CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2723 = 2016-09-01
199 Wan, Yunguo CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2481 = 2016-09-01
200 Zhang, Fuhan CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2358 = 2016-09-01
201 Hu, Zehua CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2358 1 2016-08-01
202 Xu, Zhihang CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2358 = 2016-08-01
203 Nie, Xinyang CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2358 1 2016-08-01
204 Zhang, Xiaopeng CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2358 1 2016-08-01
205 Popov, Ivan CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2610 0 2016-08-01
206 Liu, Zhaoqi CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2358 1 2016-08-01
207 Ji, Dan CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2393 1 2016-08-01
208 Yang, Yuhang CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2358 1 2016-08-01
209 Lv, Qinhao CHN 2016Chinese Chess League Division B [Ha Rabing] 2358 1 2016-08-01
210 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2788 = 2016-06-01
211 Kramnik, Vladimir NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2801 = 2016-06-01
212 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2784 = 2016-06-01
213 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2851 = 2016-06-01
214 Harikrishna, P. NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2763 0 2016-06-01
215 Topalov, Veselin NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2754 = 2016-06-01
216 Grandelius, Nils NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2649 = 2016-06-01
217 Eljanov, Pavel NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2765 1 2016-06-01
218 Giri, Anish NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2790 = 2016-06-01
219 Lagarde, Maxime FRA Team 2016 - Nationale 1 r10-11 [FRANCE] 2580 1 2016-05-01
220 Prie, Eric FRA Team 2016 - Nationale 1 r10-11 [FRANCE] 2478 1 2016-05-01
221 Kasimdzhanov, Rustam GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2694 0 2016-05-01
222 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2508 1 2016-05-01
223 Martinsen, Stig K GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2357 1 2016-04-01
224 Beerdsen, Thomas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2357 1 2016-04-01
225 Schroeder, Jan-Christian GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2496 1 2016-04-01
226 Danin, Alexandre GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2571 1 2016-04-01
227 Fedorchuk, Sergey GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2604 = 2016-04-01
228 Kozul, Zdenko GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2609 1 2016-04-01
229 Perunovic, Milos GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2620 = 2016-04-01
230 Moiseenko, Alexander GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2668 = 2016-04-01
231 Fedoseev, Vladimir GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2664 0 2016-04-01
232 Wemmers, Xander ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2352 1 2016-03-01
233 Blomqvist, Erik ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2492 0 2016-03-01
234 Bellin, Robert ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2351 1 2016-03-01
235 Santos Ruiz, Miguel ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2427 1 2016-03-01
236 Stefanova, Antoaneta ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2515 = 2016-03-01
237 Al-Sayed, Mohammed ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2530 1 2016-03-01
238 Bachmann, Axel ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2610 1 2016-03-01
239 Anton Guijarro, David ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 = 2016-03-01
240 Lenic, Luka ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2611 1 2016-03-01
241 Harikrishna, P. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2755 = 2016-03-01
242 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2575 = 2016-03-01
243 Tregubov, Pavel V. GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2582 1 2016-03-01
244 Bulski, Krzysztof GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2527 = 2016-03-01
245 Wagner, Dennis GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2585 = 2016-03-01
246 Uksini, Bardhyl AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2351 1 2016-03-01
247 Colpe, Malte AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2386 1 2016-03-01
248 Xu, Xiangyu AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2458 1 2016-03-01
249 Pap, Gyula AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2542 1 2016-03-01
250 Ragger, Markus AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2682 = 2016-03-01
251 Banusz, Tamas AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2616 = 2016-03-01
252 Istratescu, Andrei AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2609 1 2016-03-01
253 Turov, Maxim AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2603 1 2016-03-01
254 Boruchovsky, Avital AUT Chess Open Graz 2016- A Group [Graz] 2547 1 2016-03-01
255 Shoker, Samy QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2489 1 2016-01-01
256 Ipatov, Alexander QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2619 1 2016-01-01
257 Sethuraman, S.p. QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2639 1 2016-01-01
258 Giri, Anish QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2784 = 2016-01-01
259 Carlsen, Magnus QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2834 0 2016-01-01
260 Yu, Yangyi QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2736 = 2016-01-01
261 Naroditsky, Daniel QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2628 = 2016-01-01
262 Vidit, Santosh Gujrathi QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2644 = 2016-01-01
263 Khismatullin, Denis QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2654 = 2016-01-01
264 Maenhout, Thibaut MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2374 = 2015-11-01
265 Kreisl, Robert MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2437 1 2015-11-01
266 Dubov, Daniil MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2661 1 2015-11-01
267 Matlakov, Maxim MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2689 1 2015-11-01
268 Adams, Michael MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2742 0 2015-11-01
269 Andreikin, Dmitry MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2720 1 2015-11-01
270 Vachier-Lagrave, Maxime MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2758 0 2015-11-01
271 Romanov, Evgeny GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2573 1 2015-10-01
272 Rapport, Richard GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2649 0 2015-10-01
273 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2616 = 2015-10-01
274 Leko, Peter HUN Leko P - Li Chao B Match [Szeged] 2714 = 2015-09-01
275 Leko, Peter HUN Leko P - Li Chao B Match [Szeged] 2714 = 2015-09-01
276 Leko, Peter HUN Leko P - Li Chao B Match [Szeged] 2714 1 2015-09-01
277 Leko, Peter HUN Leko P - Li Chao B Match [Szeged] 2714 1 2015-09-01
278 Leko, Peter HUN Leko P - Li Chao B Match [Szeged] 2714 = 2015-09-01
279 Rombach, Michael GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2330 1 2015-05-01
280 Vatter, Hans-Joachim GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2330 1 2015-05-01
281 Neef, Maximilian GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2359 1 2015-05-01
282 Krassowizkij, Jaroslaw GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2419 1 2015-05-01
283 Collins, Sam E GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2478 1 2015-05-01
284 Naiditsch, Arkadij GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2720 = 2015-05-01
285 Bacrot, Etienne GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2706 1 2015-05-01
286 Piorun, Kacper GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2545 1 2015-05-01
287 Schmaltz, Roland GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2495 1 2015-05-01
288 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2686 = 2015-05-01
289 Anton Guijarro, David GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2614 1 2015-05-01
290 Laurusas, Tomas FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2411 = 2015-04-01
291 Vetoshko, Volodymyr FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2404 1 2015-04-01
292 Moussard, Jules FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2422 1 2015-04-01
293 Kulaots, Kaido FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2558 = 2015-04-01
294 Gabrielian, Artur FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2551 1 2015-04-01
295 Onischuk, Vladimir FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2629 1 2015-04-01
296 Bachmann, Axel FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2601 = 2015-04-01
297 Mekhitarian, Krikor Sevag FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2556 1 2015-04-01
298 Ulybin, Mikhail FRA 31e open international de Cappelle-la-Grande [CAPPELLE LA GRANDE] 2502 1 2015-04-01
299 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2597 1 2015-04-01
300 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2648 1 2015-04-01
301 Htay, Min Lwin VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2321 1 2015-04-01
302 Dimakiling, Oliver VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2400 = 2015-04-01
303 Nolte, Rolando VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2394 1 2015-04-01
304 Pitra, Andika VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2321 1 2015-04-01
305 Dao, Thien Hai VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2482 1 2015-04-01
306 Le, Quang Liem VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2676 1 2015-04-01
307 Nguyen, Ngoc Truong Son VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2659 1 2015-04-01
308 Zhang, Zhong VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2614 0 2015-04-01
309 Gomez, John Paul VIE 5th HDBank cup international open chess tournament [Ho Chi Minh] 2524 0 2015-04-01
310 Swiercz, Dariusz GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2617 = 2015-03-01
311 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2661 0 2015-03-01
312 Ramiro Ovejero, Juan Luis FRA Team 2015 - Nationale 1 - R3-5 [FRANCE] 2351 1 2015-01-01
313 Bricard, Emmanuel FRA Team 2015 - Nationale 1 - R3-5 [FRANCE] 2427 1 2015-01-01
314 Midoux, Sebastien FRA Team 2015 - Nationale 1 - R3-5 [FRANCE] 2322 1 2015-01-01
315 Balogh, Csaba ESP Magistral Ciutat de Barcelona 2014 [Barcelona] 2658 0 2015-01-01
316 Alonso Rosell, Alvar ESP Magistral Ciutat de Barcelona 2014 [Barcelona] 2529 1 2015-01-01
317 Narciso Dublan, Marc ESP Magistral Ciutat de Barcelona 2014 [Barcelona] 2515 1 2015-01-01
318 Grigoryan, Karen H. ESP Magistral Ciutat de Barcelona 2014 [Barcelona] 2586 = 2015-01-01
319 Illescas Cordoba, Miguel ESP Magistral Ciutat de Barcelona 2014 [Barcelona] 2602 1 2015-01-01
320 Shirov, Alexei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2675 0 2015-01-01
321 Bogner, Sebastian GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2586 1 2015-01-01
322 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2496 = 2015-01-01
323 Marie, Xavier FRA 24me Open international d'checs de Caen - Tournoi A [CAEN] 2311 1 2014-12-01
324 Moriniaux, Colin FRA 24me Open international d'checs de Caen - Tournoi A [CAEN] 2311 1 2014-12-01
325 Laplanche, Denis FRA 24me Open international d'checs de Caen - Tournoi A [CAEN] 2311 1 2014-12-01
326 Karpatchev, Aleksandr FRA 24me Open international d'checs de Caen - Tournoi A [CAEN] 2442 0 2014-12-01
327 Plessis, Arnaud FRA 24me Open international d'checs de Caen - Tournoi A [CAEN] 2311 1 2014-12-01
328 Onkoud, Abdelaziz FRA 24me Open international d'checs de Caen - Tournoi A [CAEN] 2372 1 2014-12-01
329 Shchekachev, Andrei FRA 24me Open international d'checs de Caen - Tournoi A [CAEN] 2549 1 2014-12-01
330 Tomczak, Jacek GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2569 1 2014-12-01
331 Van Kampen, Robin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2612 1 2014-12-01
332 Modric, Vladimir GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2322 1 2014-12-01
333 Eichner, Christian GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2322 1 2014-12-01
334 Klundt, Klaus GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2322 1 2014-12-01
335 Schmittdiel, Eckhard GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2450 1 2014-12-01
336 Borovikov, Vladislav GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2556 = 2014-12-01
337 Sadzikowski, Daniel GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2496 1 2014-12-01
338 Rausis, Igor, Dr. GER Heusenstammer Schloss-Open 2014 [Heusenstamm] 2586 = 2014-12-01
339 Charnushevich, Aliaksei FRA Team 2015 - Nationale 1 - R1-2 [FRANCE] 2514 = 2014-11-01
340 Vernay, Clovis FRA Team 2015 - Nationale 1 - R1-2 [FRANCE] 2416 1 2014-11-01
341 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2647 1 2014-11-01
342 Nikolic, Predrag GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2605 = 2014-11-01
343 Kromer, Thomas GER 9. Internat. Deizisauer Herbstopen 2014 A [Deizisau] 2311 1 2014-11-01
344 Sessler, Joachim, Dr. GER 9. Internat. Deizisauer Herbstopen 2014 A [Deizisau] 2311 1 2014-11-01
345 Hirneise, Jens GER 9. Internat. Deizisauer Herbstopen 2014 A [Deizisau] 2311 1 2014-11-01
346 Karpatchev, Aleksandr GER 9. Internat. Deizisauer Herbstopen 2014 A [Deizisau] 2442 1 2014-11-01
347 Neyman, Igor GER 9. Internat. Deizisauer Herbstopen 2014 A [Deizisau] 2311 1 2014-11-01
348 Guliyev, Namig GER 9. Internat. Deizisauer Herbstopen 2014 A [Deizisau] 2556 1 2014-11-01
349 Gschnitzer, Oswald, Dr. GER 9. Internat. Deizisauer Herbstopen 2014 A [Deizisau] 2389 1 2014-11-01
350 Dietzel, Jan-Arthur GER Oberliga Wuerttemberg 2013/2014 rounds 6 - 7 [Wuerttemberg] 2310 1 2014-04-01
351 Vuilleumier, Alexandre FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2330 1 2014-04-01
352 Camacho Collados, Jose FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2388 = 2014-04-01
353 Bellia, Fabrizio FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2398 1 2014-04-01
354 Donchenko, Alexander FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2463 1 2014-04-01
355 Greenfeld, Alon FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2532 1 2014-04-01
356 Yakovich, Yuri FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2533 = 2014-04-01
357 Bauer, Christian FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2624 = 2014-04-01
358 Bukavshin, Ivan FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2585 = 2014-04-01
359 Ankit, R. Rajpara FRA 28eme Festival International des Jeux - Tournoi A [CANNES] 2455 = 2014-04-01
360 Abrahams, Daniel ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2300 = 2014-04-01
361 Ontiveros, John ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2300 1 2014-04-01
362 Restuccia, Francisco ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2300 1 2014-04-01
363 Galego, Luis ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2463 1 2014-04-01
364 Harika, Dronavalli ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2487 1 2014-04-01
365 Kobalia, Mikhail ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2646 = 2014-04-01
366 Rozentalis, Eduardas ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2623 1 2014-04-01
367 Amin, Bassem ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2657 1 2014-04-01
368 Rapport, Richard ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2681 1 2014-04-01
369 Van Kampen, Robin ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2603 = 2014-04-01
370 Bronznik, Valerij GER Oberliga Wuerttemberg 2013/14 round 8 [Wuerttemberg] 2310 1 2014-04-01
371 Martinez Reyes, Pedro Ramon ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2280 1 2014-03-01
372 Munguntuul, Batkhuyag ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2438 1 2014-03-01
373 Muzychuk, Mariya ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2503 1 2014-03-01
374 Henrichs, Thomas ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2477 1 2014-03-01
375 Rodshtein, Maxim ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2682 = 2014-03-01
376 Ivanchuk, Vassily ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2739 0 2014-03-01
377 Lenderman, Aleksandr ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2562 1 2014-03-01
378 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 = 2014-03-01
379 Hansen, Eric ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2559 = 2014-03-01
380 Javakhishvili, Lela ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2430 1 2014-03-01
381 Jicman, Ligia-Letitia AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2297 1 2014-03-01
382 Lei, Tingjie AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2346 = 2014-03-01
383 Aravindh, Chithambaram Vr. AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2381 1 2014-03-01
384 Can, Emre AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2520 = 2014-03-01
385 Berchtenbreiter, Maximilian AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2421 1 2014-03-01
386 Negi, Parimarjan AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2633 = 2014-03-01
387 Ankit, R. Rajpara AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2455 = 2014-03-01
388 Barbosa, Evandro Amorim AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2459 1 2014-03-01
389 Ragger, Markus AUT Casino Open Graz 2014 - Group A [Graz] 2646 = 2014-03-01
390 Makka, Ioulia GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2280 1 2014-02-01
391 Pfeffer, Ruprecht GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2280 1 2014-02-01
392 Sobeck, Guenter GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2280 1 2014-02-01
393 Andre, Gordon GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2314 1 2014-02-01
394 Zakhartsov, Viacheslav GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2541 1 2014-02-01
395 Kantans, Toms GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2412 1 2014-02-01
396 Meskovs, Nikita GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2431 1 2014-02-01
397 Kasparov, Sergey GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2487 1 2014-02-01
398 Richter, Leonard GER XVII. Neujahrs-Open Guben [Guben] 2280 1 2014-02-01
399 Bjerre, Tavs GER 16. NordWest-Cup A-Open 2014 [Bad Zwischenahn] 2280 1 2014-02-01
400 Drill, Frank GER 16. NordWest-Cup A-Open 2014 [Bad Zwischenahn] 2280 1 2014-02-01
401 Hundack, Rolf GER 16. NordWest-Cup A-Open 2014 [Bad Zwischenahn] 2280 1 2014-02-01
402 Meijers, Viesturs GER 16. NordWest-Cup A-Open 2014 [Bad Zwischenahn] 2464 1 2014-02-01
403 Epishin, Vladimir GER 16. NordWest-Cup A-Open 2014 [Bad Zwischenahn] 2548 1 2014-02-01
404 Ikonnikov, Vyacheslav GER 16. NordWest-Cup A-Open 2014 [Bad Zwischenahn] 2569 0 2014-02-01
405 Meins, Gerlef GER 16. NordWest-Cup A-Open 2014 [Bad Zwischenahn] 2450 1 2014-02-01
406 Ivanchuk, Vassily TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2731 0 2014-01-01
407 Kramnik, Vladimir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2793 = 2014-01-01
408 Aronian, Levon TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2801 0 2014-01-01
409 Nakamura, Hikaru TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2786 0 2014-01-01
410 Ezat, Mohamed TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2454 1 2014-01-01
411 Mamedov, Rauf TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2647 1 2014-01-01
412 Khenkin, Igor TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2612 = 2014-01-01
413 Ipatov, Alexander TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2630 1 2014-01-01
414 Zeng, Chongsheng CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2505 0 2014-01-01
415 Zhou, Weiqi CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2613 = 2014-01-01
416 Wang, Yue CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2723 = 2014-01-01
417 Zhao, Zong-Yuan CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2579 1 2014-01-01
418 Lan, Zilun CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2283 1 2014-01-01
419 Wei, Yi CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2604 = 2013-12-01
420 Kobalia, Mikhail CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2649 1 2013-12-01
421 Wang, Hao CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2737 = 2013-12-01
422 Mu, Ke CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2311 1 2013-11-01
423 Wang, Yue CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2713 = 2013-11-01
424 Wan, Yunguo CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2512 0 2013-11-01
425 Yu, Lie CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2373 1 2013-11-01
426 Lou, Yiping CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2489 = 2013-11-01
427 Fang, Yan CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2303 1 2013-11-01
428 Wen, Yang CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2590 1 2013-11-01
429 Postny, Evgeny NOR World Cup [Tromso] 2628 = 2013-10-01
430 Postny, Evgeny NOR World Cup [Tromso] 2628 = 2013-10-01
431 Giri, Anish NOR World Cup [Tromso] 2737 0 2013-10-01
432 Giri, Anish NOR World Cup [Tromso] 2737 0 2013-10-01
433 Tologontegin, Semetey RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2370 1 2013-08-01
434 Abasov, Nijat RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2498 1 2013-08-01
435 Tazbir, Marcin RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2561 1 2013-08-01
436 Onischuk, Vladimir RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2576 = 2013-08-01
437 Andriasian, Zaven RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2620 = 2013-08-01
438 Moranda, Wojciech RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2570 1 2013-08-01
439 Ma, Qun RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2584 = 2013-08-01
440 Alekseev, Evgeny RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2714 = 2013-08-01
441 Matlakov, Maxim RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2665 = 2013-08-01
442 Hou, Yifan CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2617 = 2013-07-01
443 Xiu, Deshun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2534 1 2013-07-01
444 Wei, Yi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2530 0 2013-07-01
445 Wang, Yue CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2706 = 2013-07-01
446 Li, Shilong CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2558 = 2013-07-01
447 Zhou, Weiqi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2590 1 2013-07-01
448 Yu, Yangyi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2675 = 2013-07-01
449 Zhao, Jun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2589 0 2013-07-01
450 Ma, Qun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2559 = 2013-07-01
451 Zhou, Jianchao CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2607 1 2013-07-01
452 Bu, Xiangzhi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2662 = 2013-07-01
453 Farrell, Roger S AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2286 1 2013-06-01
454 Lane, Gary W. AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2412 1 2013-06-01
455 Cheng, Bobby AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2425 = 2013-06-01
456 Li, Zuhao Luke AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2286 1 2013-06-01
457 Czebe, Attila AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2492 0 2013-06-01
458 Morris, James AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2388 1 2013-06-01
459 Smirnov, Anton AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2286 1 2013-06-01
460 Sethuraman, S.p. AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2532 1 2013-06-01
461 Zhao, Zong-Yuan AUS O2C Doeberl Cup Premier 2013 [Canberra] 2537 1 2013-06-01
462 Castor, David AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2286 1 2013-06-01
463 Akshat, Khamparia AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2393 1 2013-06-01
464 Horvath, Adam AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2509 1 2013-06-01
465 Zhao, Zong-Yuan AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2537 = 2013-06-01
466 Sethuraman, S.p. AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2541 = 2013-06-01
467 Czebe, Attila AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2479 1 2013-06-01
468 Vajda, Levente AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2632 1 2013-06-01
469 Van Wely, Loek AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2684 0 2013-06-01
470 Cheng, Bobby AUS Sydney International Open 2013 [Sydney] 2425 1 2013-06-01
471 G., Akash PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2397 1 2013-06-01
472 Wan, Yunguo PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2509 = 2013-06-01
473 Emperado, Emmanuel PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2313 1 2013-06-01
474 Gomez, John Paul PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2511 = 2013-06-01
475 Dao, Thien Hai PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2506 1 2013-06-01
476 Bitoon, Richard PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2403 1 2013-06-01
477 Sadorra, Julio Catalino PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2561 = 2013-06-01
478 Dzhumaev, Marat PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2549 1 2013-06-01
479 Paragua, Mark PHI Manny Pacquiao Cup Asian Continental Championship - Men [Manila] 2550 = 2013-06-01
480 Wang, Kevin USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2283 1 2013-02-01
481 Chibukhchian, Arthur USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2448 1 2013-02-01
482 Gelashvili, Tamaz USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2566 1 2013-02-01
483 Hammer, Jon Ludvig USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2633 = 2013-02-01
484 Kolev, Atanas Ivan USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2585 1 2013-02-01
485 Gareev, Timur USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2663 0 2013-02-01
486 Aldama, Dionisio USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2434 1 2013-02-01
487 Kacheishvili, Giorgi USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2602 = 2013-02-01
488 Shankland, Sam USA 22nd Annual North American Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2595 = 2013-02-01
489 Esserman, Marc USA 2013 Boston Chess Congress - Premier Section [Boston, Massachusetts] 2447 1 2013-02-01
490 Shmelov, Denys Konstantin USA 2013 Boston Chess Congress - Premier Section [Boston, Massachusetts] 2418 1 2013-02-01
491 Ivanov, Alexander USA 2013 Boston Chess Congress - Premier Section [Boston, Massachusetts] 2542 = 2013-02-01
492 Lee, Andy C USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2274 1 2013-02-01
493 Mezentsev, Vladimir USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2352 1 2013-02-01
494 Kaidanov, Gregory USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2598 = 2013-02-01
495 Naroditsky, Daniel A USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2483 1 2013-02-01
496 Margvelashvili, Giorgi USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2569 = 2013-02-01
497 Troff, Kayden W USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2365 1 2013-02-01
498 Perelshteyn, Eugene USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2531 1 2013-02-01
499 Flores, Mauricio USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2488 1 2013-02-01
500 Xiong, Jeffery USA 4th Annual Golden State Open [Concord, California] 2274 = 2013-02-01
501 Wang, Hao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2737 = 2013-01-01
502 Eljanov, Pavel CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2687 1 2013-01-01
503 Volokitin, Andrei CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2722 0 2013-01-01
504 Wei, Yi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2485 1 2013-01-01
505 Vishnu, Prasanna. V UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2463 = 2012-12-01
506 Atabayev, Yusup UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2407 = 2012-12-01
507 Atabayev, Maksat UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2446 = 2012-12-01
508 Saravanan, V. UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2399 0 2012-12-01
509 Udeshi, Aditya UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2368 0 2012-12-01
510 Elarbi, Abobker UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2293 1 2012-12-01
511 Chulivska, Vita UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2293 1 2012-12-01
512 Ashwin, Jayaram UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2488 1 2012-12-01
513 Parligras, Mircea-Emilian UAE Fujairah INT Chess CH 2012"Mastar Tournament" [Fujairah] 2635 = 2012-12-01
514 Sukandar, Irine Kharisma INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2362 = 2012-11-01
515 Farid, Firman Syah INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2326 1 2012-11-01
516 Xu, Jun INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2506 1 2012-11-01
517 Lu, Shanglei INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2526 = 2012-11-01
518 Dao, Thien Hai INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2523 1 2012-11-01
519 Gagunashvili, Merab INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2584 1 2012-11-01
520 Yu, Yangyi INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2651 = 2012-11-01
521 Grigoryan, Avetik INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2572 1 2012-11-01
522 Nguyen, Ngoc Truong Son INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2635 1 2012-11-01
523 Kayonde, Andrew TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2265 1 2012-10-01
524 Vocaturo, Daniele TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2542 1 2012-10-01
525 Nevednichy, Vladislav TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2554 1 2012-10-01
526 Jakovenko, Dmitry TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2722 0 2012-10-01
527 Golizadeh, Asghar TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2475 1 2012-10-01
528 Kadric, Denis TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2418 1 2012-10-01
529 Paragua, Mark TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2508 1 2012-10-01
530 Yu, Ruiyuan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2516 = 2012-10-01
531 Bu, Xiangzhi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2683 = 2012-10-01
532 Ma, Zhonghan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2336 1 2012-10-01
533 Vitiugov, Nikita CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2699 1 2012-10-01
534 Wang, Chen CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2481 = 2012-08-01
535 Liu, Qingnan CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2483 = 2012-08-01
536 Lin, Chen CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2446 = 2012-08-01
537 Nepomniachtchi, Ian RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2718 0 2012-08-01
538 Vitiugov, Nikita RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2703 = 2012-08-01
539 Matlakov, Maxim RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2668 = 2012-08-01
540 Jakovenko, Dmitry RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2736 0 2012-08-01
541 Tomashevsky, Evgeny RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2733 = 2012-08-01
542 Zvjaginsev, Vadim CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2683 = 2012-08-01
543 Ni, Hua CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2660 = 2012-08-01
544 Liu, Chang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2310 = 2012-08-01
545 Bu, Xiangzhi CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2668 = 2012-07-01
546 Ma, Zhonghan CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2369 = 2012-07-01
547 Yang, Kaiqi CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2360 1 2012-07-01
548 Yu, Lie CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2417 1 2012-07-01
549 Berg, Emanuel SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2587 = 2012-07-01
550 Giri, Anish SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2693 = 2012-07-01
551 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2556 = 2012-07-01
552 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2560 1 2012-07-01
553 Caruana, Fabiano SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2770 = 2012-07-01
554 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2566 0 2012-07-01
555 Leko, Peter SWE Sigeman & Co 2012 [Malmo] 2723 0 2012-07-01
556 Zhao, Jun CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2577 = 2012-07-01
557 Nguyen, Duc Hoa CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2496 1 2012-07-01
558 Seyedjavad, Alavimoghaddam CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2449 1 2012-07-01
559 Hamdani, Rudin CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2322 1 2012-07-01
560 Goh, Wei Ming Kevin CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2426 0 2012-07-01
561 Munkhgal, Gombosuren CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2387 1 2012-07-01
562 Zelesco, Karl NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2293 1 2012-03-01
563 Drummond, Matthew NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2293 1 2012-03-01
564 Ikeda, Junta NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2349 1 2012-03-01
565 Xie, George Wendi NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2459 1 2012-03-01
566 Bojkov, Dejan NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2553 = 2012-03-01
567 Zhao, Xue NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2551 1 2012-03-01
568 Zhao, Jun NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2569 = 2012-03-01
569 Rozentalis, Eduardas NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2592 1 2012-03-01
570 Tao, Trevor NZL 119 NZL Championship Queenstown Open [Queenstown] 2422 = 2012-03-01
571 Malinda, S K A D J SRI 5th Colombo International Chess Championships 2012 [Colombo] 2293 1 2012-03-01
572 Rathnasekara, Abimanyu SRI 5th Colombo International Chess Championships 2012 [Colombo] 2293 1 2012-03-01
573 Ranasinghe, S D SRI 5th Colombo International Chess Championships 2012 [Colombo] 2293 1 2012-03-01
574 Saranga, N C O SRI 5th Colombo International Chess Championships 2012 [Colombo] 2293 1 2012-03-01
575 Anuruddha, G C SRI 5th Colombo International Chess Championships 2012 [Colombo] 2293 1 2012-03-01
576 Pradeep, Kumar R A SRI 5th Colombo International Chess Championships 2012 [Colombo] 2293 1 2012-03-01
577 Alahakoon, Isuru SRI 5th Colombo International Chess Championships 2012 [Colombo] 2293 1 2012-03-01
578 Motylev, Alexander CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2690 = 2012-01-01
579 Wang, Rui CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2432 1 2012-01-01
580 Xu, Jun CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2500 = 2012-01-01
581 Ma, Qun CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2462 0 2012-01-01
582 Ma, Zhonghan CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2361 = 2012-01-01
583 Zhou, Jianchao CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2634 1 2012-01-01
584 Nguyen, Ngoc Truong Son RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2637 = 2011-11-01
585 Nguyen, Ngoc Truong Son RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2637 0 2011-11-01
586 Lu, Yijie CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2370 1 2011-11-01
587 Dzhumaev, Marat CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2492 1 2011-11-01
588 Zhou, Weiqi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2598 0 2011-11-01
589 Gundavaa, Bayrsaikhan CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2467 = 2011-11-01
590 Bu, Xiangzhi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2666 1 2011-11-01
591 Zhou, Jianchao CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2628 0 2011-11-01
592 Wan, Yunguo CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2459 = 2011-11-01
593 Li, Shilong CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2515 1 2011-11-01
594 Mahmud, Syarif INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2315 1 2011-11-01
595 Irwanto, Sadikin INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2429 1 2011-11-01
596 Cao, Sang INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2529 1 2011-11-01
597 Tkachiev, Vladislav INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2631 0 2011-11-01
598 Purnama, Tirta Chandra INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2368 1 2011-11-01
599 Barbosa, Oliver INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2538 = 2011-11-01
600 Kotanjian, Tigran INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2546 1 2011-11-01
601 Wang, Yue INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2716 = 2011-11-01
602 Mareco, Sandro INA Indonesia Open Championship 2011 [Jakarta] 2597 1 2011-11-01
603 Sargissian, Gabriel CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2663 = 2011-09-01
604 Ma, Zhonghan CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2378 1 2011-09-01
605 Lou, Yiping CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2431 1 2011-09-01
606 Mamedov, Rauf CHN World Team Championship [Ningbo] 2679 = 2011-09-01
607 Efimenko, Zahar CHN World Team Championship [Ningbo] 2706 = 2011-09-01
608 Shulman, Yuri CHN World Team Championship [Ningbo] 2617 1 2011-09-01
609 Akopian, Vladimir CHN World Team Championship [Ningbo] 2667 = 2011-09-01
610 Shoker, Samy CHN World Team Championship [Ningbo] 2475 = 2011-09-01
611 Nepomniachtchi, Ian CHN World Team Championship [Ningbo] 2711 = 2011-09-01
612 Ganguly, Surya Shekhar CHN World Team Championship [Ningbo] 2627 = 2011-09-01
613 Polgar, Judit CHN World Team Championship [Ningbo] 2699 1 2011-09-01
614 Wu, Xibin CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2365 1 2011-09-01
615 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2675 = 2011-09-01
616 Yu, Lie CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2414 1 2011-09-01
617 Zhang, Tony CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2269 1 2011-09-01
618 Pavlov, Sergey CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2505 = 2011-09-01
619 Swinkels, Robin CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2483 1 2011-09-01
620 Markos, Jan CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2585 1 2011-09-01
621 Andriasian, Zaven CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2616 1 2011-09-01
622 Grigoryan, Avetik CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2608 1 2011-09-01
623 Wang, Hao CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2718 1 2011-09-01
624 Melkumyan, Hrant CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2600 1 2011-09-01
625 Vovk, Yuri CHN Univerisade Men [Shenzhen] 2564 1 2011-09-01
626 Liu, Guanchu CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2246 1 2011-07-01
627 Bu, Xiangzhi CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2677 1 2011-07-01
628 Ding, Liren CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2637 1 2011-07-01
629 Wang, Chen CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2435 1 2011-07-01
630 Wang, Hao CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2728 = 2011-07-01
631 Yu, Ruiyuan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2439 0 2011-07-01
632 Ghader Pour, Shayesteh INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2246 1 2011-07-01
633 Stany, G A INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2407 1 2011-07-01
634 Megaranto, Susanto INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2533 = 2011-07-01
635 Moradiabadi, Elshan INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2537 1 2011-07-01
636 Jumabayev, Rinat INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2562 1 2011-07-01
637 Medina, Warda Aulia INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2246 1 2011-07-01
638 Antonio, Rogelio Jr INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2589 = 2011-07-01
639 Halay, Taufik INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2346 1 2011-07-01
640 Kyaw, Lin Naing INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2246 1 2011-07-01
641 Bu, Xiangzhi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2662 0 2011-07-01
642 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 0 2011-07-01
643 Yu, Yangyi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2646 0 2011-07-01
644 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 = 2011-07-01
645 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 = 2011-07-01
646 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 1 2011-07-01
647 Wang, Hao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2732 = 2011-07-01
648 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 1 2011-07-01
649 Ding, Liren CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2664 = 2011-07-01
650 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 = 2011-05-01
651 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 = 2011-05-01
652 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 0 2011-05-01
653 Ding, Liren CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2637 = 2011-05-01
654 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 1 2011-05-01
655 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 1 2011-05-01
656 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 1 2011-05-01
657 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 = 2011-05-01
658 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 = 2011-05-01
659 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 1 2011-05-01
660 Ding, Liren CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2637 = 2011-05-01
661 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 0 2011-05-01
662 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 1 2011-05-01
663 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 1 2011-05-01
664 Zhang, Xiaopeng CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2246 1 2011-05-01
665 Yang, Kaiqi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2399 1 2011-05-01
666 Yu, Ruiyuan CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2439 1 2011-05-01
667 Zhou, Weiqi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2592 1 2011-05-01
668 Bu, Xiangzhi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2677 = 2011-05-01
669 Yu, Yangyi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2652 = 2011-05-01
670 Lu, Shanglei CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2455 = 2011-05-01
671 Ding, Liren CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2637 1 2011-05-01
672 Zhou, Jianchao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2660 = 2011-05-01
673 Li, Shilong CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2520 0 2011-05-01
674 Xiu, Deshun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2508 0 2011-05-01
675 Wang, Yue CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2734 = 2011-05-01
676 Zhou, Jianchao CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2660 1 2011-05-01
677 Zhang, Ziyang CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2442 1 2011-05-01
678 Bu, Xiangzhi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2677 = 2011-05-01
679 Yu, Yangyi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2652 = 2011-05-01
680 Zhao, Jun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2580 0 2011-05-01
681 Ding, Liren CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2637 0 2011-05-01
682 Ni, Hua CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 1 2011-05-01
683 Hou, Yifan CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2602 = 2011-05-01
684 Nijboer, Friso NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2584 = 2011-03-01
685 McShane, Luke J NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 0 2011-03-01
686 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2726 0 2011-03-01
687 Le, Quang Liem NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2664 1 2011-03-01
688 Sargissian, Gabriel NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2667 = 2011-03-01
689 Hammer, Jon Ludvig NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2647 1 2011-03-01
690 Efimenko, Zahar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2701 = 2011-03-01
691 Ganguly, Surya Shekhar NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2651 = 2011-03-01
692 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2673 1 2011-03-01
693 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2708 0 2011-03-01
694 Spoelman, Wouter NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2547 0 2011-03-01
695 Fressinet, Laurent NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2707 0 2011-03-01
696 Tkachiev, Vladislav NED Tata Steel Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2636 1 2011-03-01
697 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 1 2011-01-01
698 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2673 = 2011-01-01
699 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 = 2011-01-01
700 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
701 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 1 2011-01-01
702 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 0 2011-01-01
703 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 1 2011-01-01
704 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 = 2011-01-01
705 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 1 2011-01-01
706 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 1 2011-01-01
707 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 1 2011-01-01
708 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 = 2011-01-01
709 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 0 2011-01-01
710 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
711 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 = 2011-01-01
712 Wang, Hao CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2727 0 2011-01-01
713 Zhao, Jun CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2606 1 2011-01-01
714 Malakhov, Vladimir CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2712 = 2011-01-01
715 Ankit, R Rajpara PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2362 1 2010-11-01
716 Yu, Lie PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2447 1 2010-11-01
717 Nolte, Rolando PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2425 = 2010-11-01
718 Ding, Liren PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2574 = 2010-11-01
719 Kotanjian, Tigran PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2551 1 2010-11-01
720 Zhao, Jun PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2586 0 2010-11-01
721 Sharavdorj, Dashzegve PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2448 = 2010-11-01
722 Barbosa, Oliver PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2458 = 2010-11-01
723 Dableo, Ronald PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2448 1 2010-11-01
724 Yang, Kaiqi CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2399 1 2010-11-01
725 Liu, Qingnan CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2451 = 2010-11-01
726 Zhou, Jianchao CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2660 = 2010-11-01
727 Shukuraliev, Algis RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2332 = 2010-11-01
728 Berkes, Ferenc RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2678 = 2010-11-01
729 Kalezic, Blazo RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2449 1 2010-11-01
730 Atabayev, Yusup RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2313 1 2010-11-01
731 Shulman, Yuri RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2636 0 2010-11-01
732 Karjakin, Sergey RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2747 = 2010-11-01
733 Rombaldoni, Denis RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2501 = 2010-11-01
734 Liang, Chong CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2509 1 2010-11-01
735 Motylev, Alexander CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2694 = 2010-11-01
736 Ji, Dan CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2344 1 2010-11-01
737 Wang, Hao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2724 = 2010-09-01
738 Bu, Xiangzhi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2676 = 2010-09-01
739 Lu, Shanglei CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2422 1 2010-09-01
740 Yang, Kaiqi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2396 1 2010-07-01
741 Li, Haoyu CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2369 1 2010-07-01
742 Ni, Hua CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2667 0 2010-07-01
743 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2642 1 2010-07-01
744 Wang, Chen CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2390 = 2010-07-01
745 Xu, Jun CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2513 = 2010-07-01
746 Wan, Yunguo PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2424 1 2010-07-01
747 Nguyen, Huynh Minh Huy PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2469 = 2010-07-01
748 Bitoon, Richard PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2476 1 2010-07-01
749 Megaranto, Susanto PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2527 = 2010-07-01
750 Macala, Allan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2283 1 2010-07-01
751 Ding, Liren PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2565 = 2010-07-01
752 Yu, Yangyi PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2574 1 2010-07-01
753 Ni, Hua PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2667 0 2010-07-01
754 Sethuraman, S.p. PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2493 = 2010-07-01
755 Lu, Shanglei CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2349 = 2010-07-01
756 Zhou, Jianchao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2652 0 2010-07-01
757 Bu, Xiangzhi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2681 = 2010-07-01
758 Zhou, Weiqi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2585 = 2010-07-01
759 Wang, Hao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2722 = 2010-07-01
760 Ding, Liren CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2547 = 2010-07-01
761 Li, Shilong CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2514 0 2010-07-01
762 Ji, Dan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2379 1 2010-07-01
763 Hou, Yifan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2589 = 2010-07-01
764 Ni, Hua CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2667 = 2010-07-01
765 Zhang, Ziyang CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2422 1 2010-07-01
766 Wang, Hao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2722 = 2010-07-01
767 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 1 2010-07-01
768 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 0 2010-07-01
769 Bu, Xiangzhi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2681 = 2010-07-01
770 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 1 2010-07-01
771 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 = 2010-07-01
772 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 1 2010-07-01
773 Ding, Liren CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2547 = 2010-07-01
774 Yu, Yangyi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 1 2010-07-01
775 Li, Haoyu CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2367 = 2010-05-01
776 Tong, Yuanming CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2489 = 2010-05-01
777 Chowdhury, Sohel AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2213 1 2010-05-01
778 Sharma, Dinesh K. AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2361 1 2010-05-01
779 Johansen, Darryl K. AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2457 1 2010-05-01
780 Bojkov, Dejan AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2505 1 2010-05-01
781 Barua, Dibyendu AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2479 = 2010-05-01
782 Smerdon, David AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2530 1 2010-05-01
783 Panchanathan, Magesh Chandran AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2543 1 2010-05-01
784 Xie, George Wendi AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2470 = 2010-05-01
785 Malaniuk, Vladimir P AUS Doeberl Cup Premier [Canberra] 2582 = 2010-05-01
786 Stead, Kerry AUS Sydney International Open [Sydney] 2213 1 2010-05-01
787 Ly, Moulthun AUS Sydney International Open [Sydney] 2315 1 2010-05-01
788 Macak, Stefan AUS Sydney International Open [Sydney] 2470 1 2010-05-01
789 Bojkov, Dejan AUS Sydney International Open [Sydney] 2505 = 2010-05-01
790 Smerdon, David AUS Sydney International Open [Sydney] 2530 1 2010-05-01
791 Jones, Gawain C B AUS Sydney International Open [Sydney] 2556 = 2010-05-01
792 Zhao, Zong-Yuan AUS Sydney International Open [Sydney] 2592 = 2010-05-01
793 Fernandez, Daniel Howard AUS Sydney International Open [Sydney] 2298 = 2010-05-01
794 Malaniuk, Vladimir P AUS Sydney International Open [Sydney] 2582 0 2010-05-01
795 Bok, Benjamin NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2322 1 2010-03-01
796 Vocaturo, Daniele NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2495 = 2010-03-01
797 Plukkel, Sjoerd NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2279 1 2010-03-01
798 Soumya, Swaminathan NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2323 1 2010-03-01
799 Van Kampen, Robin NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2456 = 2010-03-01
800 Lie, Kjetil A. NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2547 1 2010-03-01
801 Grandelius, Nils NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2515 0 2010-03-01
802 Gupta, Abhijeet NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2577 = 2010-03-01
803 Robson, Ray NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2570 1 2010-03-01
804 Swinkels, Robin NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2495 1 2010-03-01
805 Muzychuk, Mariya NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2447 1 2010-03-01
806 Kuipers, Stefan NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2340 = 2010-03-01
807 Peng, Zhaoqin NED Corus Chess Tournament - GMC [Wijk aan Zee] 2402 1 2010-03-01
808 Malakhov, Vladimir   2715 = 2010-01-01
809 Wang, Hao   2690 0 2010-01-01
810 Akopian, Vladimir   2698 1 2010-01-01
811 Zhou, Weiqi   2593 = 2010-01-01
812 Kokol, Peter   2322 1 2010-01-01
813 Ashwin, Jayaram   2451 1 2010-01-01
814 Chirila, Ioan-Cristian   2504 1 2010-01-01
815 Yu, Yangyi   2509 0 2010-01-01
816 Lalith, Babu M R   2477 1 2010-01-01
817 Iturrizaga, Eduardo   2605 = 2010-01-01
818 Vachier-Lagrave, Maxime   2718 = 2010-01-01
819 Lenderman, Alex   2542 1 2010-01-01
820 Zhigalko, Sergei   2646 0 2010-01-01
821 Grigoryan, Avetik   2515 0 2010-01-01
822 Leon Hoyos, Manuel   2516 = 2010-01-01
823 Karthikeyan, P   2449 1 2010-01-01
824 Vocaturo, Daniele   2510 = 2010-01-01
825 Sargissian, Gabriel   2676 = 2010-01-01
826 Sargissian, Gabriel   2676 = 2010-01-01
827 Pelletier, Yannick   2589 0 2010-01-01
828 Pelletier, Yannick   2589 1 2010-01-01
829 Gashimov, Vugar   2758 = 2010-01-01
830 Gashimov, Vugar   2758 = 2010-01-01
831 Lou, Yiping   2410 1 2009-11-01
832 Dreev, Alexey   2668 = 2009-11-01
833 Wang, Rui   2434 = 2009-11-01
834 Wen, Yang   2532 1 2009-11-01
835 Xu, Jun   2498 0 2009-11-01
836 Wang, Yue   2736 = 2009-11-01
837 Wang, Chen   2400 0 2009-11-01
838 Inarkiev, Ernesto   2675 1 2009-11-01
839 Liu, Qingnan   2426 = 2009-11-01
840 Lou, Yiping   2406 0 2009-11-01
841 Mohammadi, Amir   2234 1 2009-11-01
842 Zhang, Xiaowen   2391 1 2009-11-01
843 Sriram, Jha   2459 = 2009-11-01
844 Nguyen, Anh Dung   2474 = 2009-11-01
845 Ma, Qun   2319 = 2009-11-01
846 Tolentino, Rustum   2362 = 2009-11-01
847 Tirto,   2407 1 2009-11-01
848 Gao, Rui   2491 1 2009-11-01
849 Iuldachev, Saidali   2518 = 2009-11-01
850 Bu, Xiangzhi   2702 1 2009-11-01
851 Ni, Hua   2692 0 2009-11-01
852 Zhang, Pengxiang   2616 = 2009-11-01
853 Wang, Yue   2736 0 2009-11-01
854 Zhou, Jianchao   2623 1 2009-11-01
855 Wang, Hao   2690 = 2009-11-01
856 Ding, Liren   2530 0 2009-11-01
857 Lysyj, Igor   2617 = 2009-09-01
858 Ter-Sahakyan, Samvel   2480 = 2009-09-01
859 Babujian, Levon   2515 0 2009-09-01
860 Kotanjian, Tigran   2580 1 2009-09-01
861 Jumabayev, Rinat   2550 1 2009-09-01
862 Zhigalko, Sergei   2621 0 2009-09-01
863 Berkes, Ferenc   2647 0 2009-09-01
864 Grigoryan, Avetik   2504 = 2009-09-01
865 Pashikian, Arman   2650 0 2009-09-01
866 Zhou, Weiqi   2563 = 2009-07-01
867 Li, Shilong   2557 = 2009-07-01
868 Wang, Hao   2696 = 2009-07-01
869 Gao, Rui   2500 1 2009-07-01
870 Wen, Yang   2532 = 2009-07-01
871 Xu, Jun   2498 0 2009-07-01
872 Yu, Yangyi   2433 1 2009-07-01
873 Ding, Liren   2458 1 2009-07-01
874 Zhao, Jun   2560 = 2009-07-01
875 Xiu, Deshun   2422 = 2009-07-01
876 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
877 Ni, Hua   2724 = 2009-07-01
878 Hou, Yifan   2590 = 2009-07-01
879 Zhou, Weiqi   2563 = 2009-07-01
880 Li, Shilong   2557 1 2009-07-01
881 Wang, Hao   2696 0 2009-07-01
882 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
883 Bu, Xiangzhi   2704 0 2009-07-01
884 Ji, Dan   2342 = 2009-07-01
885 Ding, Liren   2458 = 2009-07-01
886 Liang, Chong   2511 1 2009-07-01
887 Zhang, Pengxiang   2638 1 2009-07-01
888 Zhou, Jianchao   2580 = 2009-04-01
889 Wang, Hao   2684 = 2009-04-01
890 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
891 Xu, Jun   2534 1 2009-04-01
892 Ding, Liren   2395 1 2009-04-01
893 Zhou, Jianchao   2580 = 2009-04-01
894 Wang, Hao   2684 0 2009-04-01
895 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
896 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
897 Ding, Liren   2395 = 2009-04-01
898 Alekseev, Evgeny   2708 1 2009-04-01
899 Tomashevsky, Evgeny   2646 0 2009-04-01
900 Inarkiev, Ernesto   2675 = 2009-04-01
901 Jakovenko, Dmitry   2709 1 2009-04-01
902 Svidler, Peter   2738 = 2009-04-01
903 Qiao, Liang   2342 1 2009-04-01
904 Zhao, Jun   2567 = 2009-04-01
905 Jia, Haoxiang   2331 1 2009-04-01
906 Li, Shilong   2505 = 2009-04-01
907 Zhang, Ziyang   2445 1 2009-04-01
908 Zhang, Pengxiang   2636 = 2009-04-01
909 Zhao, Zong-Yuan   2567 1 2009-04-01
910 Harikrishna, P.   2659 = 2009-04-01
911 Algildah, Khalid   2272 1 2009-04-01
912 Long, Peter   2353 1 2009-04-01
913 Kayumov, Sergey   2457 1 2009-04-01
914 Laylo, Darwin   2507 1 2009-04-01
915 Pashikian, Arman   2611 = 2009-04-01
916 Nguyen, Van Huy   2422 1 2009-04-01
917 Mikheev, Stanislav   2321 1 2009-04-01
918 Kremenietsky, Anatoly M.   2346 1 2009-04-01
919 Kachko, Alexander   2401 1 2009-04-01
920 Novikov, Stanislav   2523 = 2009-04-01
921 Nikolenko, Oleg   2511 0 2009-04-01
922 Vorotnikov, Vladislav V   2421 1 2009-04-01
923 Onischuk, Vladimir   2487 = 2009-04-01
924 Ajrapetjan, Yuriy   2490 = 2009-04-01
925 Ponkratov, Pavel   2557 0 2009-04-01
926 Zhou, Weiqi   2542 = 2009-04-01
927 Ragger, Markus   2540 1 2009-04-01
928 Sjugirov, Sanan   2562 = 2009-04-01
929 Li, Shilong   2559 = 2009-04-01
930 Kotsur, Pavel   2563 0 2009-04-01
931 Chadaev, Nikolai   2568 1 2009-04-01
932 Andriasian, Zaven   2564 0 2009-04-01
933 Shomoev, Anton   2567 = 2009-04-01
934 Gomez, John Paul   2519 = 2009-01-01
935 Zhigalko, Andrey   2568 1 2009-01-01
936 Hammer, Jon Ludvig   2522 = 2009-01-01
937 McNab, Colin A   2454 = 2009-01-01
938 Tu, Hoang Thong   2496 1 2009-01-01
939 Maze, Sebastien   2576 1 2009-01-01
940 Jones, Gawain C B   2548 1 2009-01-01
941 Petrosian, Tigran L   2629 0 2009-01-01
942 Pacher, Milan   2361 1 2008-10-01
943 Can, Emre   2460 1 2008-10-01
944 Popov, Ivan   2549 = 2008-10-01
945 Sanikidze, Tornike   2486 1 2008-10-01
946 Brkic, Ante   2530 1 2008-10-01
947 Le, Quang Liem   2577 1 2008-10-01
948 Braun, Arik   2533 0 2008-10-01
949 Howell, David W L   2561 1 2008-10-01
950 Rodshtein, Maxim   2605 0 2008-10-01
951 Safarli, Eltaj   2527 = 2008-10-01
952 Negi, Parimerjan   2529 0 2008-10-01
953 Melkumyan, Hrant   2507 0 2008-10-01
954 Leon Hoyos, Manuel   2543 = 2008-10-01
955 Nadig, Kruttika   2240 1 2008-10-01
956 Yang, Kaiqi   2366 1 2008-10-01
957 Zhang, Ziyang   2441 1 2008-10-01
958 Li, Shilong   2503 = 2008-10-01
959 Irwanto, Sadikin   2453 1 2008-10-01
960 Megaranto, Susanto   2532 0 2008-10-01
961 Iuldachev, Saidali   2520 1 2008-10-01
962 Zhang, Zhong   2632 1 2008-10-01
963 Dzhumaev, Marat   2549 1 2008-10-01
964 Lim, Yee-Weng   2367 1 2008-10-01
965 Laylo, Darwin   2504 = 2008-10-01
966 Nguyen, Van Huy   2386 1 2008-10-01
967 Sadorra, Julio Catalino   2470 1 2008-10-01
968 Gomez, John Paul   2457 = 2008-10-01
969 Zhang, Zhong   2632 = 2008-10-01
970 Laylo, Darwin   2504 1 2008-10-01
971 Ghaemmaghami, Ehsan   2597 1 2008-10-01
972 Torre, Eugene   2524 0 2008-10-01
973 Shanava, Konstantine   2521 1 2008-10-01
974 Zhou, Weiqi   2556 1 2008-10-01
975 Qiao, Liang   2348 1 2008-07-01
976 Bu, Xiangzhi   2691 0 2008-07-01
977 Jia, Haoxiang   2216 = 2008-07-01
978 Schmid, Stefan   2232 1 2008-07-01
979 Wang, Li   2407 1 2008-07-01
980 Laxman, R R   2488 = 2008-07-01
981 Sadorra, Julio Catalino   2455 = 2008-07-01
982 Ashwin, Jayaram   2446 1 2008-07-01
983 Sadatnajafi, M   2288 1 2008-07-01
984 Salem, A R Saleh   2429 1 2008-07-01
985 Gagunashvili, Merab   2553 = 2008-07-01
986 So, Wesley   2540 = 2008-07-01
987 Xu, Hanbing   2308 = 2008-07-01
988 Li, Shilong   2512 0 2008-07-01
989 Zhang, Ziyang   2384 1 2008-07-01
990 Zhang, Pengxiang   2640 1 2008-07-01
991 Zhou, Weiqi   2560 = 2008-07-01
992 Ni, Hua   2704 0 2008-07-01
993 Zhang, Ziyang   2384 1 2008-07-01
994 Wang, Li   2407 1 2008-07-01
995 Bancod, Ronald   2411 1 2008-07-01
996 Antonio, Rogelio   2529 1 2008-07-01
997 Megaranto, Susanto   2561 0 2008-07-01
998 Sadorra, Julio Catalino   2455 1 2008-07-01
999 Zhou, Weiqi   2560 = 2008-07-01
1000 So, Wesley   2540 1 2008-07-01
1001 Le, Quang Liem   2568 = 2008-07-01
1002 Mahjoob, Morteza   2488 = 2008-07-01
1003 Ghaem Maghami, Ehsan   2604 = 2008-07-01
1004 Li, Shilong   2512 1 2008-07-01
1005 Zhou, Weiqi   2560 = 2008-07-01
1006 Yu, Shaoteng   2505 = 2008-07-01
1007 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
1008 Zhang, Pengxiang   2640 = 2008-07-01
1009 Wang, Hao   2684 = 2008-07-01
1010 Ni, Hua   2704 0 2008-07-01
1011 Ding, Liren   2395 = 2008-07-01
1012 Zhou, Jianchao   2580 = 2008-07-01
1013 Wen, Yang   2497 = 2008-07-01
1014 Liang, Chong   2484 = 2008-07-01
1015 Illingworth, Max   2179 = 2008-04-01
1016 Capel, Evan Timothy   2179 1 2008-04-01
1017 Senador, Emmanuel   2380 = 2008-04-01
1018 Wallis, Christopher   2238 1 2008-04-01
1019 Mas, Hafizulhelmi   2372 1 2008-04-01
1020 Nouri, Hamed   2426 1 2008-04-01
1021 Li, Ruofan   2417 = 2008-04-01
1022 Wang, Rui   2482 1 2008-04-01
1023 Zhou, Weiqi   2469 1 2008-04-01
1024 Zhang, Zhong   2634 1 2008-04-01
1025 Rahman, Ziaur   2522 = 2008-04-01
1026 Senador, Emmanuel   2356 = 2008-04-01
1027 Sadorra, Julio Catalino   2414 = 2008-04-01
1028 Nolte, Rolando   2402 1 2008-04-01
1029 Barbosa, Oliver   2420 1 2008-04-01
1030 Dao, Thien Hai   2530 = 2008-04-01
1031 Paragua, Mark   2514 0 2008-04-01
1032 Huang, Qian   2416 1 2008-04-01
1033 Gonzales, Jayson   2454 = 2008-04-01
1034 Sevilla Subiza, Javier   2203 1 2008-04-01
1035 Lakunza, Juan Carlos   2203 1 2008-04-01
1036 Delgado Crespo, Mairelys   2285 1 2008-04-01
1037 Salgado Lopez, Ivan   2460 0 2008-04-01
1038 Recuero Guerra, David   2407 1 2008-04-01
1039 Martinez Martin, David   2400 0 2008-04-01
1040 Mindeguia Guruceaga, Juan J.   2224 1 2008-04-01
1041 Sande Edreira, Jose Antonio   2342 1 2008-04-01
1042 Lafuente, Pablo   2489 1 2008-04-01