Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Yu, Yangyi

Вечити шах листа

Yu, Yangyi

# Yu, Yangyi турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2644 0 2020-02-01
2 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2872 = 2020-02-01
3 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2822 0 2020-02-01
4 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2758 = 2020-02-01
5 Vitiugov, Nikita NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2747 = 2020-02-01
6 Firouzja, Alireza NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2723 = 2020-02-01
7 Kovalev, Vladislav NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2660 = 2020-02-01
8 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2758 0 2020-02-01
9 Artemiev, Vladislav NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2731 = 2020-02-01
10 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2765 = 2020-02-01
11 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2768 = 2020-02-01
12 Dubov, Daniil NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2683 0 2020-02-01
13 Xiong, Jeffery NED Tata Steel Masters 2020 [Wijk aan Zee] 2712 = 2020-02-01
14 Peng, Xiongjian CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2489 = 2020-01-01
15 Predke, Alexandr CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2676 = 2020-01-01
16 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2633 = 2020-01-01
17 Xu, Xiangyu CHN 2019 Chinese Chess League Division A 19-22 [China] 2582 = 2020-01-01
18 So, Wesley ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2760 = 2020-01-01
19 So, Wesley ISR FIDE Grand Prix Series 2019. Jerusalem. [Jerusalem] 2760 0 2020-01-01
20 Jakovenko, Dmitry GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2691 = 2019-12-01
21 Jakovenko, Dmitry GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2691 = 2019-12-01
22 Duda, Jan-Krzysztof GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2748 = 2019-12-01
23 Duda, Jan-Krzysztof GER FIDE Grand Prix Series 2019 Hamburg [Hamburg] 2748 0 2019-12-01
24 Dai, Changren CHN 2019 Chinese Chess League Division A 16-18 [Tian Jin] 2509 = 2019-12-01
25 Bai, Jinshi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 16-18 [Tian Jin] 2600 1 2019-12-01
26 Zeng, Chongsheng CHN 2019 Chinese Chess League Division A 16-18 [Tian Jin] 2544 0 2019-12-01
27 Ghaem Maghami, Ehsan RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2544 1 2019-11-01
28 Ghaem Maghami, Ehsan RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2544 0 2019-11-01
29 Adhiban, B. RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2639 = 2019-11-01
30 Adhiban, B. RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2639 = 2019-11-01
31 Wei, Yi RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2721 = 2019-11-01
32 Wei, Yi RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2721 = 2019-11-01
33 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2776 = 2019-11-01
34 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2776 1 2019-11-01
35 Vitiugov, Nikita RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2732 = 2019-11-01
36 Vitiugov, Nikita RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2732 = 2019-11-01
37 Ding, Liren RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2811 = 2019-11-01
38 Ding, Liren RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2811 = 2019-11-01
39 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2774 = 2019-11-01
40 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2774 = 2019-11-01
41 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2774 = 2019-11-01
42 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2774 = 2019-11-01
43 Mareco, Sandro ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2634 1 2019-11-01
44 Oparin, Grigoriy ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2654 = 2019-11-01
45 Sarana, Alexey ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2655 = 2019-11-01
46 Ganguly, Surya Shekhar ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2658 = 2019-11-01
47 Kovalev, Vladislav ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2661 = 2019-11-01
48 Nabaty, Tamir ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2658 1 2019-11-01
49 Maghsoodloo, Parham ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2664 = 2019-11-01
50 Shirov, Alexei ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2664 = 2019-11-01
51 Adhiban, B. ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2639 = 2019-11-01
52 Kryvoruchko, Yuriy ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2669 = 2019-11-01
53 Sevian, Samuel ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2654 = 2019-11-01
54 Dai, Changren CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2510 = 2019-09-01
55 Xu, Zhihang CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2501 1 2019-09-01
56 Oleksiyenko, Mykhaylo CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2600 1 2019-09-01
57 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2638 = 2019-09-01
58 Cheparinov, Ivan CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2666 = 2019-09-01
59 Zhou, Jianchao CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2608 1 2019-09-01
60 Amin, Bassem CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2707 = 2019-09-01
61 Vallejo Pons, Francisco CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2687 = 2019-09-01
62 Parligras, Mircea-Emilian CHN 2019 Belt and Road China Hunan International Chess Open (Category A) [Chang Sha , China] 2638 1 2019-09-01
63 Lu, Shanglei CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2610 1 2019-09-01
64 Liu, Qingnan CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2533 1 2019-09-01
65 Harikrishna, Pentala CHN 2019 Chinese Chess League Division A 12-15 [Jia Xing] 2738 = 2019-09-01
66 Vidit, Santosh Gujrathi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 1 2019-08-01
67 Wei, Yi CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2741 = 2019-08-01
68 Rapport, Richard CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2735 = 2019-08-01
69 Wang, Hao CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2737 = 2019-08-01
70 Artemiev, Vladislav CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2761 = 2019-08-01
71 Amin, Bassem CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2707 = 2019-08-01
72 Inarkiev, Ernesto CHN The 10th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,China] 2693 = 2019-08-01
73 Aronian, Levon LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2756 = 2019-08-01
74 Aronian, Levon LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2756 = 2019-08-01
75 Grischuk, Alexander LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2766 = 2019-08-01
76 Grischuk, Alexander LAT FIDE Grand Prix Series Riga- 2019 [Riga] 2766 = 2019-08-01
77 Peng, Xiongjian CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2467 1 2019-08-01
78 Xu, Yinglun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2562 1 2019-08-01
79 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2638 1 2019-08-01
80 Li, Di CHN 2019 Chinese Chess League Division A 8-11 [Jin Hua] 2523 1 2019-08-01
81 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2779 = 2019-07-01
82 Ding, Liren NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2805 = 2019-07-01
83 So, Wesley NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2754 0 2019-07-01
84 Grischuk, Alexander NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2775 1 2019-07-01
85 Caruana, Fabiano NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2819 = 2019-07-01
86 Anand, Viswanathan NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2767 = 2019-07-01
87 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2752 = 2019-07-01
88 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2875 0 2019-07-01
89 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Altibox Norway Chess 2019 [Stavanger] 2774 1 2019-07-01
90 Zhang, Ziji CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2408 1 2019-07-01
91 Bai, Jinshi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2606 1 2019-07-01
92 Bu, Xiangzhi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2729 = 2019-07-01
93 Xu, Xiangyu CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2583 = 2019-07-01
94 Dai, Changren CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2480 0 2019-07-01
95 Xu, Yinglun CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2548 = 2019-07-01
96 Ma, Qun CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2626 = 2019-07-01
97 Bao, Qilin CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2412 1 2019-07-01
98 Liu, Zexu CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2338 1 2019-07-01
99 Li, Yankai CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2430 1 2019-06-01
100 Zeng, Chongsheng CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2559 = 2019-06-01
101 Xu, Minghui CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2374 1 2019-05-01
102 Wen, Yang CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2604 1 2019-05-01
103 Inarkiev, Ernesto CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2692 = 2019-05-01
104 Vidit, Santosh Gujrathi CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2717 = 2019-05-01
105 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
106 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
107 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
108 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 0 2019-05-01
109 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
110 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 0 2019-05-01
111 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
112 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
113 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 0 2019-05-01
114 Rapport, Richard CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2726 = 2019-05-01
115 Guseinov, Gadir KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2664 1 2019-04-01
116 Sevian, Samuel KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2642 = 2019-04-01
117 Nepomniachtchi, Ian KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2771 0 2019-04-01
118 Ganguly, Surya Shekhar KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2633 0 2019-04-01
119 Grandelius, Nils KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2694 = 2019-04-01
120 McShane, Luke J KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2661 = 2019-04-01
121 Ismagambetov, Anuar KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2545 1 2019-04-01
122 Erenberg, Ariel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2409 = 2019-03-01
123 Fenollar Jorda, Manuel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2364 = 2019-03-01
124 Vega Gutierrez, Sabrina ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2390 1 2019-03-01
125 Werle, Jan ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2541 1 2019-03-01
126 Yuffa, Daniil ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2578 = 2019-03-01
127 Vaibhav, Suri ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2590 1 2019-03-01
128 Adhiban, B. ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2689 1 2019-03-01
129 Matlakov, Maxim ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2700 = 2019-03-01
130 Le, Quang Liem ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2714 1 2019-03-01
131 Artemiev, Vladislav ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2709 0 2019-03-01
132 Lan, Zilun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2364 = 2019-01-01
133 Jakovenko, Dmitry CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2735 = 2019-01-01
134 Li, Di CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2487 1 2019-01-01
135 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2604 1 2019-01-01
136 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
137 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
138 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
139 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 1 2018-12-01
140 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
141 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
142 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
143 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 0 2018-12-01
144 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
145 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
146 Tissir, Mohamed GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2388 1 2018-11-01
147 Gallego Alcaraz, Andres Felipe GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2511 1 2018-11-01
148 Vera Siguenas, Deivy GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2494 1 2018-11-01
149 Bosiocic, Marin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2600 1 2018-11-01
150 Laznicka, Viktor GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2662 0 2018-11-01
151 Idani, Pouya GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2589 = 2018-11-01
152 Ivanchuk, Vassily GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2710 = 2018-11-01
153 L`ami, Erwin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2639 = 2018-11-01
154 Radjabov, Teimour GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2751 = 2018-11-01
155 Wojtaszek, Radoslaw GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2727 = 2018-11-01
156 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
157 Beerdsen, Thomas GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2460 1 2018-11-01
158 Veinberg, Nimrod GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2386 1 2018-11-01
159 Babula, Vlastimil GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2522 = 2018-11-01
160 Vitiugov, Nikita GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2709 = 2018-11-01
161 Leko, Peter GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2690 = 2018-11-01
162 Howell, David W L GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2689 = 2018-11-01
163 Postny, Evgeny GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2612 1 2018-11-01
164 Xu, Yinglun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2533 1 2018-11-01
165 Zhang, Ziji CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2397 1 2018-11-01
166 Chu, Wei Chao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2393 1 2018-11-01
167 Le, Quang Liem CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2728 = 2018-09-01
168 Bu, Xiangzhi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2712 0 2018-09-01
169 Wei, Yi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2729 1 2018-09-01
170 Vidit, Santosh Gujrathi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2718 1 2018-09-01
171 Duda, Jan-Krzysztof CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2737 = 2018-09-01
172 Fedoseev, Vladimir CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2707 1 2018-09-01
173 Shankland, Samuel CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2727 = 2018-09-01
174 Harikrishna, P. CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2739 = 2018-09-01
175 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2652 1 2018-09-01
176 Xiang, Zeyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2399 1 2018-09-01
177 Cheparinov, Ivan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2718 0 2018-09-01
178 Gordievsky, Dmitry CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2637 1 2018-08-01
179 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2621 = 2018-08-01
180 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2584 = 2018-08-01
181 Sethuraman, S.p. CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2656 = 2018-08-01
182 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2499 = 2018-07-01
183 Xu, Yinglun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2536 1 2018-07-01
184 Wang, Hao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2710 = 2018-07-01
185 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2718 1 2018-07-01
186 Wei, Yi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2734 = 2018-07-01
187 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2629 = 2018-07-01
188 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2581 1 2018-07-01
189 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2499 = 2018-07-01
190 Xu, Yinglun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2536 1 2018-07-01
191 Wang, Hao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2710 = 2018-07-01
192 Bu, Xiangzhi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2718 1 2018-07-01
193 Wei, Yi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2734 = 2018-07-01
194 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2629 = 2018-07-01
195 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2581 1 2018-07-01
196 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2525 1 2018-06-01
197 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2499 1 2018-06-01
198 Chu, Wei Chao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2403 1 2018-06-01
199 Xu, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2522 1 2018-05-01
200 Zhou, Weiqi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2603 1 2018-05-01
201 Lin, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2360 = 2018-05-01
202 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2616 0 2018-05-01
203 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2709 = 2018-01-01
204 Wen, Yang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2605 1 2018-01-01
205 Zhou, Weiqi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2613 1 2018-01-01
206 Moiseenko, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2667 1 2018-01-01
207 Lin, Chen CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2477 1 2017-12-01
208 Xu, Zhihang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2376 1 2017-12-01
209 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2491 1 2017-12-01
210 Paltrinieri, Nicholas TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2343 1 2017-11-01
211 Grachev, Boris TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2645 = 2017-11-01
212 Vea, Odin Blikra TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2343 1 2017-11-01
213 Demuth, Adrien TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2538 1 2017-11-01
214 Dvirnyy, Danyyil TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2542 1 2017-11-01
215 Karjakin, Sergey TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2765 = 2017-11-01
216 Vajda, Levente TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2588 = 2017-11-01
217 Pourramezanali, Amirreza GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2534 = 2017-10-01
218 Pourramezanali, Amirreza GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2534 = 2017-10-01
219 Jobava, Baadur GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
220 Jobava, Baadur GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
221 Gao, Rui CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2552 1 2017-09-01
222 Lan, Zilun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2345 1 2017-09-01
223 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2597 1 2017-09-01
224 Naiditsch, Arkadij CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2712 = 2017-08-01
225 Wang, Hao CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2698 = 2017-08-01
226 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 = 2017-08-01
227 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 1 2017-08-01
228 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 0 2017-08-01
229 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 = 2017-08-01
230 Ding, Liren CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2781 = 2017-08-01
231 Ivanchuk, Vassily CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2729 = 2017-08-01
232 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 1 2017-08-01
233 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 = 2017-08-01
234 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 = 2017-08-01
235 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 0 2017-08-01
236 Grischuk, Alexander CHN Jiayuguan-2017 China-Russia Chess Grandmaster Summit [Jiayuguan] 2761 0 2017-08-01
237 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2698 = 2017-08-01
238 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2536 1 2017-08-01
239 Moiseenko, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2671 = 2017-08-01
240 Li, Yankai CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2451 = 2017-07-01
241 Zhou, Yibo CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2349 1 2017-07-01
242 Wei, Yi CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2728 = 2017-07-01
243 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2624 1 2017-07-01
244 Ma, Qun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2637 = 2017-07-01
245 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2595 1 2017-07-01
246 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2536 1 2017-07-01
247 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2482 1 2017-07-01
248 Xu, Yinglun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2536 = 2017-07-01
249 Kovalev, Vladislav RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2641 1 2017-07-01
250 Adhiban, B. RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2670 1 2017-07-01
251 Akobian, Varuzhan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2673 = 2017-07-01
252 Hesham, Abdelrahman RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2372 1 2017-07-01
253 Yilmaz, Mustafa RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2630 = 2017-07-01
254 Korobov, Anton RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2711 = 2017-07-01
255 Vitiugov, Nikita RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2720 = 2017-07-01
256 Salomon, Johan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2501 = 2017-07-01
257 Duda, Jan-Krzysztof RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2697 = 2017-07-01
258 Yeoh, Li Tian CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2470 = 2017-06-01
259 Xu, Minghui CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2343 1 2017-06-01
260 Sadorra, Julio Catalino CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2575 = 2017-06-01
261 Xu, Yinglun CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2560 = 2017-06-01
262 Gundavaa, Bayarsaikhan CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2485 1 2017-06-01
263 Sengupta, Deep CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2586 1 2017-06-01
264 Wang, Hao CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2680 = 2017-06-01
265 Sethuraman, S.p. CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2633 1 2017-06-01
266 Vidit, Santosh Gujrathi CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2687 = 2017-06-01
267 Yu, Ruiyuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2513 1 2017-06-01
268 Zvjaginsev, Vadim CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2661 1 2017-06-01
269 Peng, Hongchi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2343 1 2017-06-01
270 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
271 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
272 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
273 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
274 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
275 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 0 2017-05-01
276 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
277 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
278 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
279 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
280 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2637 = 2017-05-01
281 Lu, Shanglei CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2615 = 2017-05-01
282 Kryvoruchko, Yuriy CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2710 = 2017-05-01
283 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2392 1 2017-05-01
284 Karthikeyan, Murali RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2578 = 2017-04-01
285 Blomqvist, Erik RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2573 1 2017-04-01
286 Bluebaum, Matthias RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2632 = 2017-04-01
287 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2639 0 2017-04-01
288 Van Foreest, Jorden RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2584 1 2017-04-01
289 Sunilduth Lyna, Narayanan RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2524 1 2017-04-01
290 Berkes, Ferenc RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2648 = 2017-04-01
291 Iturrizaga Bonelli, Eduardo RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2652 1 2017-04-01
292 Najer, Evgeniy RUS Aeroflot Open 2017 A [Moscow] 2659 = 2017-04-01
293 Sahl, Bjarke ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2363 1 2017-03-01
294 Esserman, Marc ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2468 1 2017-03-01
295 Antipov, Mikhail Al. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2580 = 2017-03-01
296 Maze, Sebastien ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2613 = 2017-03-01
297 Vazquez Igarza, Renier ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2572 1 2017-03-01
298 Piorun, Kacper ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2651 1 2017-03-01
299 Dragnev, Valentin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2492 1 2017-03-01
300 Nakamura, Hikaru ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2785 = 2017-03-01
301 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2796 = 2017-03-01
302 Ju, Wenjun ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2583 1 2017-03-01
303 Yu, Kaifeng CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2329 1 2017-01-01
304 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2609 = 2017-01-01
305 Andreikin, Dmitry CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2737 = 2017-01-01
306 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2668 = 2017-01-01
307 Liu, Chang CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2334 1 2017-01-01
308 Vignesh, N R CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2432 1 2017-01-01
309 Batchuluun, Tsegmed CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2521 = 2017-01-01
310 Wen, Yang CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2607 1 2017-01-01
311 Hamitevici, Vladimir CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2477 1 2017-01-01
312 Tan, Zhongyi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2496 1 2017-01-01
313 Tsydypov, Zhamsaran CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2460 1 2017-01-01
314 Xu, Yinglun CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2535 = 2017-01-01
315 Rapport, Richard CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2717 1 2017-01-01
316 Wei, Yi CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2706 = 2016-12-01
317 Wang, Yue CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2723 1 2016-12-01
318 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2626 = 2016-12-01
319 Wendt, Jan-Dietrich SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2332 1 2016-12-01
320 Radovanovic, Mihajlo SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2370 1 2016-12-01
321 Eggleston, David J SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2413 1 2016-12-01
322 Frolyanov, Dmitry SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2539 1 2016-12-01
323 Matlakov, Maxim SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2691 = 2016-12-01
324 Korobov, Anton SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2689 = 2016-12-01
325 Najer, Evgeniy SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 = 2016-12-01
326 Makolli, Perparim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2325 1 2016-10-01
327 Vandenbussche, Thibaut AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2401 1 2016-10-01
328 Barbosa, Evandro Amorim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2509 1 2016-10-01
329 Brunello, Sabino AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2568 = 2016-10-01
330 Kryvoruchko, Yuriy AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2693 0 2016-10-01
331 McShane, Luke J AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2671 = 2016-10-01
332 Berkes, Ferenc AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2640 = 2016-10-01
333 Andreasen, Joan Hendrik AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2325 1 2016-10-01
334 Stupak, Kirill AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2561 1 2016-10-01
335 Nguyen, Huynh Minh Huy AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2435 = 2016-10-01
336 Lu, Shanglei CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2613 = 2016-10-01
337 Zhao, Yuanhe CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2362 1 2016-10-01
338 Bu, Xiangzhi CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2704 = 2016-10-01
339 Fang, Yuxiang CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2503 1 2016-10-01
340 Yu, Lie CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2334 1 2016-09-01
341 Li, Di CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2426 1 2016-09-01
342 Xu, Yinglun CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2522 = 2016-09-01
343 Lou, Yiping CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2448 1 2016-09-01
344 Xu, Jun CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2534 0 2016-09-01
345 Mu, Ke CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2425 1 2016-09-01
346 Zhao, Jun CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2622 1 2016-09-01
347 Wang, Rui CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2386 1 2016-09-01
348 Wu, Hao CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2334 1 2016-09-01
349 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
350 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 1 2016-08-01
351 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
352 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 = 2016-08-01
353 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 = 2016-08-01
354 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
355 Ding, Liren CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2778 0 2016-08-01
356 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
357 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
358 Lin, Yi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2334 = 2016-08-01
359 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2632 = 2016-08-01
360 Harikrishna, P. CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2755 = 2016-08-01
361 Li, Shilong CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2512 = 2016-08-01
362 Wang, Kevin USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 1 2016-07-01
363 Brown, Michael William USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2418 0 2016-07-01
364 Menon, Gopal S USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 = 2016-07-01
365 Gorti, Akshita USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 1 2016-07-01
366 Li, Ben USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2337 1 2016-07-01
367 Lee, Michael USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2433 1 2016-07-01
368 Stukopin, Andrey USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2595 = 2016-07-01
369 Macieja, Bartlomiej USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2554 = 2016-07-01
370 Baryshpolets, Andrey USA 25th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2550 1 2016-07-01
371 Andreikin, Dmitry RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2743 = 2016-07-01
372 Nepomniachtchi, Ian RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2719 = 2016-07-01
373 Jakovenko, Dmitry RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2710 = 2016-07-01
374 Matlakov, Maxim RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2691 1 2016-07-01
375 Dubov, Daniil RUS Friendship chess men team tournament [Moscow] 2666 = 2016-07-01
376 Lin, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2520 1 2016-07-01
377 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2696 = 2016-07-01
378 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2621 1 2016-07-01
379 Mamedyarov, Shakhriyar CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2750 = 2016-05-01
380 Zhao, Yuanhe CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2338 1 2016-05-01
381 Wen, Yang CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2614 = 2016-05-01
382 Vuilleumier, Alexandre ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2356 = 2016-03-01
383 Goriatchkin, Jouri ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2347 1 2016-03-01
384 Zhukova, Natalia ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2484 1 2016-03-01
385 Maze, Sebastien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2591 = 2016-03-01
386 Muzychuk, Anna ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2537 1 2016-03-01
387 Edouard, Romain ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2617 1 2016-03-01
388 Vidit, Santosh Gujrathi ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2642 = 2016-03-01
389 Sethuraman, S.p. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 = 2016-03-01
390 Grandelius, Nils ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2635 = 2016-03-01
391 Jones, Gawain C B ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2625 0 2016-03-01
392 Ni, Hua CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2696 = 2016-01-01
393 Ni, Hua CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2696 = 2016-01-01
394 Wei, Yi CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2737 = 2016-01-01
395 Wei, Yi CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2737 = 2016-01-01
396 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2693 = 2016-01-01
397 Inarkiev, Ernesto CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2668 = 2016-01-01
398 Wang, Chen CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2530 1 2016-01-01
399 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2482 = 2016-01-01
400 Neelotpal, Das QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2475 1 2016-01-01
401 Bok, Benjamin QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2594 1 2016-01-01
402 Swiercz, Dariusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 = 2016-01-01
403 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2648 = 2016-01-01
404 Xu, Yinglun QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2470 1 2016-01-01
405 Li, Chao B QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2750 = 2016-01-01
406 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2796 = 2016-01-01
407 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 1 2016-01-01
408 So, Wesley QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2775 1 2016-01-01
409 Xu, Minghui CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2321 1 2015-12-01
410 Gao, Rui CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2537 = 2015-12-01
411 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2621 1 2015-12-01
412 Iordachescu, Viorel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2583 1 2015-11-01
413 Iordachescu, Viorel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2583 1 2015-11-01
414 Lysyj, Igor AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2671 = 2015-11-01
415 Lysyj, Igor AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2671 = 2015-11-01
416 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 0 2015-11-01
417 Karjakin, Sergey AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2762 = 2015-11-01
418 Contreras, Henry USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2321 1 2015-11-01
419 Arun Prasad, S. USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2520 1 2015-11-01
420 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2581 1 2015-11-01
421 Bareev, Evgeny USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2669 = 2015-11-01
422 McShane, Luke J USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2674 = 2015-11-01
423 Rombaldoni, Axel USA 2015 Millionaire Chess Open II [Las Vegas, Nevada] 2528 1 2015-11-01
424 Ledger, Dave J MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2321 1 2015-11-01
425 Hauge, Lars Oskar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2400 1 2015-11-01
426 Guseinov, Gadir MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2634 = 2015-11-01
427 Hracek, Zbynek MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2613 1 2015-11-01
428 Vocaturo, Daniele MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2579 = 2015-11-01
429 Korobov, Anton MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2700 = 2015-11-01
430 Khmelniker, Ilya MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2498 1 2015-11-01
431 Karjakin, Sergey CHN 2015 China-Russia 'Heixiazi Island' Cup Chess Challenge Tournament Round 1-3 [Fuyuan China] 2753 = 2015-09-01
432 Liu, Guanchu CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2382 1 2015-09-01
433 Malakhov, Vladimir CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2683 0 2015-09-01
434 Li, Shilong CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2516 = 2015-09-01
435 Lin, Chen CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2494 1 2015-09-01
436 Sasikiran, Krishnan CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2642 1 2015-08-01
437 Lu, Shanglei CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2606 = 2015-08-01
438 Ni, Hua CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2701 = 2015-08-01
439 Wei, Yi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2721 = 2015-08-01
440 Bu, Xiangzhi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2696 = 2015-08-01
441 Ding, Liren CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2749 0 2015-08-01
442 Bruzon Batista, Lazaro CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2677 = 2015-08-01
443 Wang, Yue CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2726 = 2015-08-01
444 Wang, Chen CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2522 = 2015-08-01
445 Svidler, Peter CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2740 = 2015-08-01
446 Vitiugov, Nikita CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2734 = 2015-08-01
447 Matlakov, Maxim CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2691 = 2015-08-01
448 Fedoseev, Vladimir CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2664 0 2015-08-01
449 Dubov, Daniil CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2661 = 2015-08-01
450 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2601 = 2015-08-01
451 Mu, Ke CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2387 1 2015-08-01
452 Wang, Chen CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2521 1 2015-08-01
453 Zhang, Ziji CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2336 1 2015-08-01
454 Ding, Liren CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2749 = 2015-07-01
455 Bai, Jinshi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2523 = 2015-07-01
456 Wen, Yang CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2592 1 2015-07-01
457 Andreikin, Dmitry CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 1 2015-07-01
458 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
459 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 1 2015-07-01
460 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 1 2015-07-01
461 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 1 2015-07-01
462 Andreikin, Dmitry CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 0 2015-07-01
463 Eljanov, Pavel CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2718 = 2015-07-01
464 Dominguez Perez, Leinier CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2746 1 2015-07-01
465 Bruzon Batista, Lazaro CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2677 = 2015-07-01
466 Nepomniachtchi, Ian CUB 50 Torneo Internacional Capablanca Grupo Elite [La Habana] 2720 = 2015-07-01
467 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2606 = 2015-06-01
468 Wei, Yi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2718 = 2015-06-01
469 Ding, Liren CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2757 0 2015-06-01
470 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2523 = 2015-06-01
471 Wen, Yang CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2583 1 2015-06-01
472 Wang, Hao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2710 = 2015-06-01
473 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2472 1 2015-06-01
474 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2589 = 2015-06-01
475 Lin, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2460 1 2015-06-01
476 Wang, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2536 1 2015-06-01
477 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2613 0 2015-06-01
478 Li, Di CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2324 1 2015-05-01
479 Ma, Qun CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2609 = 2015-05-01
480 Zhu, Yi CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2324 1 2015-05-01
481 Yu, Ruiyuan CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2571 1 2015-05-01
482 Lenderman, Aleksandr ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2617 = 2015-05-01
483 Erdos, Viktor ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2612 = 2015-05-01
484 Karjakin, Sergey ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2757 = 2015-05-01
485 Sargissian, Gabriel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2674 1 2015-05-01
486 Shoker, Samy ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2482 0 2015-05-01
487 Sutovsky, Emil ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2628 = 2015-05-01
488 Ivanchuk, Vassily ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2731 0 2015-05-01
489 Bruzon Batista, Lazaro ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2691 1 2015-05-01
490 Sethuraman, S.p. ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 1 2015-05-01
491 Nuri, Kambez ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2324 1 2015-03-01
492 Shyam, Sundar M. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2489 1 2015-03-01
493 Oparin, Grigoriy ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2551 = 2015-03-01
494 Sengupta, Deep ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2569 1 2015-03-01
495 Lalith, Babu M.r. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2537 1 2015-03-01
496 Vazquez Igarza, Renier ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 1 2015-03-01
497 Hou, Yifan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2673 = 2015-03-01
498 Nakamura, Hikaru ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2776 0 2015-03-01
499 Wagner, Dennis ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2501 = 2015-03-01
500 Bok, Benjamin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2572 = 2015-03-01
501 Lu, Shanglei CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2566 1 2015-01-01
502 Wang, Yue CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2711 = 2015-01-01
503 Yang, Kaiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2351 1 2015-01-01
504 Javakhishvili, Lela QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2486 1 2015-01-01
505 Bogner, Sebastian QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2598 1 2015-01-01
506 Salem, A.r. Saleh QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2586 = 2015-01-01
507 Perunovic, Milos QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2619 = 2015-01-01
508 Durarbayli, Vasif QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2621 1 2015-01-01
509 Shankland, Samuel L QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2642 = 2015-01-01
510 Lenderman, Aleksandr QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2598 1 2015-01-01
511 Giri, Anish QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2776 1 2015-01-01
512 Kramnik, Vladimir QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2760 1 2015-01-01
513 Zhou, Weiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2614 0 2015-01-01
514 Navara, David CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2727 = 2015-01-01
515 Ni, Hua CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2683 = 2015-01-01
516 Kavutskiy, Konstantin USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2307 1 2014-11-01
517 Fishbein, Alexander USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2472 1 2014-11-01
518 Holt, Conrad USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2571 1 2014-11-01
519 Margvelashvili, Giorgi USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2540 1 2014-11-01
520 Robson, Ray USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2628 = 2014-11-01
521 So, Wesley USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2755 = 2014-11-01
522 Naroditsky, Daniel USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2601 = 2014-11-01
523 Ma, Zhonghan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
524 Fang, Yuxiang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2324 = 2014-10-01
525 Wen, Yang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2598 1 2014-10-01
526 Xu, Xiangyu (chn) CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2300 1 2014-10-01
527 Cu Hor, Winston Darwin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2268 1 2014-09-01
528 Mehmeti, Dritan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2416 1 2014-09-01
529 Almasi, Zoltan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2690 1 2014-09-01
530 Svidler, Peter NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2751 = 2014-09-01
531 Van Wely, Loek NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2662 = 2014-09-01
532 Adly, Ahmed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2589 1 2014-09-01
533 Markus, Robert NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2602 1 2014-09-01
534 Safarli, Eltaj NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2649 1 2014-09-01
535 Eljanov, Pavel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2723 = 2014-09-01
536 Fressinet, Laurent NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2708 1 2014-09-01
537 Duda, Jan-Krzysztof NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2576 1 2014-09-01
538 Yi, Wei CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2634 = 2014-08-01
539 Ponomariov, Ruslan CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2723 = 2014-08-01
540 Weiqi, Zhou CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2601 = 2014-08-01
541 Jun, Zhao CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2603 1 2014-08-01
542 Qun, Ma CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2609 1 2014-08-01
543 Deshun, Xiu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2550 0 2014-08-01
544 Liren, Ding CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2714 0 2014-08-01
545 Naiditsch, Arkadij CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2705 0 2014-08-01
546 Xiangzhi, Bu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2693 = 2014-08-01
547 Li, Shilong CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2503 1 2014-08-01
548 Zvjaginsev, Vadim CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2662 = 2014-08-01
549 Wei, Yi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2636 = 2014-08-01
550 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2588 1 2014-08-01
551 Ahmad, Al Khatib IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2275 1 2014-07-01
552 Kurukulasuriya, Prasanna IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2275 1 2014-07-01
553 Ismagambetov, Anuar IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2508 1 2014-07-01
554 Nguyen, Ngoc Truong Son IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2621 = 2014-07-01
555 Sasikiran, Krishnan IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2669 0 2014-07-01
556 Al-Khattab, Ghassan M. Ali Ajmed IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2275 1 2014-07-01
557 Pourramezanali, Amirreza IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2449 = 2014-07-01
558 Moradiabadi, Elshan IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2586 = 2014-07-01
559 Lu, Shanglei CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2546 = 2014-07-01
560 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2609 = 2014-07-01
561 Wan, Yunguo CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2492 1 2014-07-01
562 Mu, Ke CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2325 = 2014-05-01
563 Li, Wenxiang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2267 1 2014-05-01
564 Wen, Yang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2581 = 2014-05-01
565 Liu, Guanchu CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2358 = 2014-05-01
566 Darini, Pouria UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2471 1 2014-05-01
567 Vaibhav, Suri UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2530 1 2014-05-01
568 Salem, A.r. Saleh UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2561 1 2014-05-01
569 Ghaem Maghami, Ehsan UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2556 = 2014-05-01
570 Wei, Yi UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2629 = 2014-05-01
571 Sethuraman, S.p. UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2576 1 2014-05-01
572 Kasimdzhanov, Rustam UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2693 = 2014-05-01
573 Bu, Xiangzhi UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2699 1 2014-05-01
574 Adhiban, B. UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2609 = 2014-05-01
575 Ding, Liren CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2717 = 2014-04-01
576 Liu, Qingnan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2501 1 2014-04-01
577 Wei, Yi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2625 1 2014-04-01
578 Lin, Chen CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2475 = 2014-04-01
579 Xiu, Deshun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2571 = 2014-04-01
580 Zeng, Chongsheng CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2520 1 2014-04-01
581 Ma, Qun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2606 = 2014-04-01
582 Wen, Yang CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2591 = 2014-04-01
583 Hou, Yifan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2629 = 2014-04-01
584 Zhao, Jun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2608 = 2014-04-01
585 Zhou, Jianchao CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2565 = 2014-04-01
586 Brunello, Sabino NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2602 0 2014-02-01
587 Bok, Benjamin NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2560 0 2014-02-01
588 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2607 1 2014-02-01
589 Reinderman, Dimitri NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2593 0 2014-02-01
590 Troff, Kayden W NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2457 = 2014-02-01
591 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2553 1 2014-02-01
592 Goudriaan, Etienne NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2431 1 2014-02-01
593 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2710 0 2014-02-01
594 Van Delft, Merijn NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2430 1 2014-02-01
595 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2711 = 2014-02-01
596 Muzychuk, Anna NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2566 1 2014-02-01
597 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2637 0 2014-02-01
598 Zhao, Xue NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Challengers [Wijk aan Zee] 2567 1 2014-02-01
599 Sokolov, Ivan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2625 = 2014-01-01
600 Nepomniachtchi, Ian TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 0 2014-01-01
601 Sargissian, Gabriel TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2676 = 2014-01-01
602 Labib, Ibrahim Hasan TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2411 1 2014-01-01
603 Durarbayli, Vasif TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2559 1 2014-01-01
604 Baramidze, David TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2614 1 2014-01-01
605 Can, Emre TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2519 = 2014-01-01
606 Yu, Shaoteng CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2497 1 2014-01-01
607 Yap, Kim Steven CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2414 1 2014-01-01
608 Malakhov, Vladimir CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2716 = 2014-01-01
609 Zhang, Pengxiang CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2574 1 2014-01-01
610 Lu, Shanglei CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2554 = 2014-01-01
611 Yu, Ruiyuan CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2553 = 2013-12-01
612 Gao, Rui CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2462 1 2013-12-01
613 Megaranto, Susanto CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2527 = 2013-12-01
614 Zhou, Weiqi CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2614 = 2013-11-01
615 Ma, Qun CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2600 1 2013-11-01
616 Yang, Kaiqi CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2341 1 2013-11-01
617 Lu, Shanglei CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2543 0 2013-11-01
618 Zhou, Jianchao CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2587 = 2013-11-01
619 Lin, Weiguo CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2447 0 2013-11-01
620 Zhao, Jun CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2592 = 2013-11-01
621 Beliavsky, Alexander G NOR World Cup [Tromso] 2651 = 2013-10-01
622 Beliavsky, Alexander G NOR World Cup [Tromso] 2651 = 2013-10-01
623 Caruana, Fabiano NOR World Cup [Tromso] 2796 0 2013-10-01
624 Caruana, Fabiano NOR World Cup [Tromso] 2796 = 2013-10-01
625 Gaehwiler, Gabriel TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2287 1 2013-10-01
626 Sunilduth Lyna, Narayanan TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2408 1 2013-10-01
627 Pavlidis, Antonios TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2471 1 2013-10-01
628 Salem, A.r. Saleh TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2570 1 2013-10-01
629 Ipatov, Alexander TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2601 = 2013-10-01
630 Sethuraman, S.p. TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2553 1 2013-10-01
631 Eliseev, Urii TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2550 1 2013-10-01
632 Cori, Jorge TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2587 = 2013-10-01
633 Grover, Sahaj TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2479 = 2013-10-01
634 Indjic, Aleksandar TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2549 1 2013-10-01
635 Stukopin, Andrey TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2522 1 2013-10-01
636 Ter-Sahakyan, Samvel TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2575 1 2013-10-01
637 Vidit, Santosh Gujrathi TUR World Junior U20 Chess Championships-Open [Kocaeli] 2565 = 2013-10-01
638 Wei, Yi CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2530 1 2013-08-01
639 Gao, Rui CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2460 0 2013-08-01
640 Wang, Yiye CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2275 1 2013-08-01
641 Gameel, Mohamed KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2275 1 2013-08-01
642 Ismagambetov, Anuar KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2495 1 2013-08-01
643 Sengupta, Deep KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 1 2013-08-01
644 Salem, A.r. Saleh KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2531 1 2013-08-01
645 Ding, Liren KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2702 = 2013-08-01
646 Al-Modiahki, Mohamad KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2546 1 2013-08-01
647 Batchuluun, Tsegmed KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2517 1 2013-08-01
648 Pham, Chuong RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2365 1 2013-08-01
649 Ibarra Chami, Luis Fernando RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2482 = 2013-08-01
650 Petenyi, Tamas RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2480 = 2013-08-01
651 Munkhgal, Gombosuren RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2406 1 2013-08-01
652 Margvelashvili, Giorgi RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2548 0 2013-08-01
653 Atabayev, Yusup RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2431 = 2013-08-01
654 Atabayev, Maksat RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2460 = 2013-08-01
655 Rzayev, Bahruz RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2429 1 2013-08-01
656 Batchuluun, Tsegmed RUS 27 World Summer Universiade M [Kazan] 2517 1 2013-08-01
657 Zhou, Weiqi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2590 = 2013-07-01
658 Hou, Yifan CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2617 0 2013-07-01
659 Zhao, Jun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2589 = 2013-07-01
660 Ma, Qun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2559 = 2013-07-01
661 Zhou, Jianchao CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2607 = 2013-07-01
662 Bu, Xiangzhi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2662 = 2013-07-01
663 Li, Chao B CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2686 = 2013-07-01
664 Xiu, Deshun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2534 = 2013-07-01
665 Wei, Yi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2530 = 2013-07-01
666 Wang, Yue CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2706 = 2013-07-01
667 Li, Shilong CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2558 1 2013-07-01
668 Lou, Yiping CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2482 1 2013-07-01
669 Chu, Wei Chao CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2275 = 2013-07-01
670 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2662 = 2013-07-01
671 Zeng, Chongsheng CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2504 1 2013-07-01
672 Zhou, Weiqi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2590 0 2013-07-01
673 Xiu, Deshun CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2534 1 2013-07-01
674 Lu, Shanglei CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2551 = 2013-07-01
675 Wei, Yi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2530 = 2013-07-01
676 Zhou, Jianchao CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2607 = 2013-07-01
677 Wen, Yang CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2618 1 2013-07-01
678 Bu, Xiangzhi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2662 = 2013-07-01
679 Ding, Liren CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2707 = 2013-07-01
680 Ni, Hua CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2646 0 2013-07-01
681 Bao, Khoa VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2296 1 2013-04-01
682 Wang, Jue VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2390 0 2013-04-01
683 Medina, Warda Aulia VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2325 1 2013-04-01
684 Hoang, Canh Huan VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2371 = 2013-04-01
685 Duong, The Anh VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2359 1 2013-04-01
686 Lou, Yiping VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2475 = 2013-04-01
687 Pham, Le Thao Nguyen VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2422 1 2013-04-01
688 Yu, Ruiyuan VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2556 0 2013-04-01
689 Lu, Yijie VIE 3rd HDBank International Open Chess tournament 2013 [Ho Chi Minh] 2400 = 2013-04-01
690 Veltkamp, Gerben ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2288 1 2013-03-01
691 Nezad, Husein Aziz ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2394 1 2013-03-01
692 Zatonskih, Anna ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2491 1 2013-03-01
693 Ehlvest, Jaan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2605 = 2013-03-01
694 Gordon, Stephen J ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2533 1 2013-03-01
695 Georgiev, Kiril ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2643 0 2013-03-01
696 Cmilyte, Viktorija ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2515 1 2013-03-01
697 Jones, Gawain C B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2632 1 2013-03-01
698 Navara, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2710 0 2013-03-01
699 Cramling, Pia ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2518 1 2013-03-01
700 Heerde, Thomas ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2288 1 2013-03-01
701 Handler, Lukas ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 1 2013-03-01
702 Lou, Yiping ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2468 1 2013-03-01
703 Shulman, Yury ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2563 1 2013-03-01
704 Gajewski, Grzegorz ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2644 = 2013-03-01
705 Giri, Anish ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2722 = 2013-03-01
706 Jones, Gawain C B ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2637 = 2013-03-01
707 So, Wesley ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2684 = 2013-03-01
708 Stefansson, Hannes ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2496 = 2013-03-01
709 Xiu, Deshun ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2530 = 2013-03-01
710 Chen, Fan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2354 1 2013-01-01
711 Zhou, Jianchao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2598 1 2013-01-01
712 Li, Shilong CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2561 1 2013-01-01
713 Zhou, Weiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2597 = 2013-01-01
714 Ding, Liren CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2702 = 2012-11-01
715 Wang, Chen CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2469 1 2012-11-01
716 Malakhov, Vladimir CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2713 1 2012-11-01
717 Wang, Li CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2416 1 2012-11-01
718 Pascua, Haridas INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2350 1 2012-11-01
719 Cao, Sang INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2514 1 2012-11-01
720 Dao, Thien Hai INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2523 = 2012-11-01
721 Hoang, Thanh Trang INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2470 1 2012-11-01
722 Bocharov, Dmitry INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2603 1 2012-11-01
723 Ganguly, Surya Shekhar INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2610 1 2012-11-01
724 Li, Chao B INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2681 = 2012-11-01
725 Lu, Shanglei INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2526 1 2012-11-01
726 Sokolov, Ivan INA 2nd Indonesia Open Chess Championship 2012 [Jakarta] 2690 = 2012-11-01
727 Wei, Yi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2453 1 2012-10-01
728 Wen, Yang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2618 = 2012-10-01
729 Le, Quang Liem CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2693 1 2012-10-01
730 Wan, Yunguo CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2474 1 2012-10-01
731 Arvola, Benjamin GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2300 1 2012-09-01
732 Barbosa, Evandro Amorim GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2436 1 2012-09-01
733 Indjic, Aleksandar GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2481 1 2012-09-01
734 Cori, Jorge GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2487 1 2012-09-01
735 Ipatov, Alexander GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2577 = 2012-09-01
736 Ter-Sahakyan, Samvel GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2567 = 2012-09-01
737 Debashis, Das GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2446 = 2012-09-01
738 Grigoryan, Karen H. GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2529 1 2012-09-01
739 Rapport, Richard GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2605 0 2012-09-01
740 Oparin, Grigoriy GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2488 1 2012-09-01
741 Ding, Liren GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2695 = 2012-09-01
742 Grandelius, Nils GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2562 = 2012-09-01
743 Van Kampen, Robin GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2565 = 2012-09-01
744 Wen, Yang CHN Danzhou GM [Danzhou] 2550 = 2012-08-01
745 Ni, Hua CHN Danzhou GM [Danzhou] 2673 = 2012-08-01
746 Zhou, Weiqi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2624 = 2012-08-01
747 Bu, Xiangzhi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2656 = 2012-08-01
748 Hou, Yifan CHN Danzhou GM [Danzhou] 2623 = 2012-08-01
749 Zhao, Jun CHN Danzhou GM [Danzhou] 2577 = 2012-08-01
750 Zhou, Jianchao CHN Danzhou GM [Danzhou] 2609 = 2012-08-01
751 Wang , Yue CHN Danzhou GM [Danzhou] 2690 1 2012-08-01
752 Ding, Liren CHN Danzhou GM [Danzhou] 2679 = 2012-08-01
753 Motylev, Alexander CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2673 = 2012-08-01
754 Malakhov, Vladimir CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2712 0 2012-08-01
755 Riazantsev, Alexander CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2714 0 2012-08-01
756 Matlakov, Maxim RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2668 0 2012-08-01
757 Nepomniachtchi, Ian RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2718 = 2012-08-01
758 Jakovenko, Dmitry RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2736 0 2012-08-01
759 Tomashevsky, Evgeny RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2733 0 2012-08-01
760 Vitiugov, Nikita RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2703 1 2012-08-01
761 Wang, Hao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2739 0 2012-08-01
762 Lou, Yiping CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2425 0 2012-08-01
763 Yu, Shaoteng CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2497 = 2012-08-01
764 Zhao, Jun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2583 1 2012-07-01
765 Le, Quang Liem CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2698 1 2012-07-01
766 Wang, Rui CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2407 1 2012-07-01
767 Lu, Shanglei CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2514 1 2012-07-01
768 Nguyen, Huynh Minh Huy VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2442 1 2012-07-01
769 Laylo, Darwin VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2502 1 2012-07-01
770 Gomez, John Paul VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2507 1 2012-07-01
771 Liu, Qingnan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2483 = 2012-07-01
772 Barbosa, Oliver VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2550 1 2012-07-01
773 Negi, Parimarjan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2640 0 2012-07-01
774 Paragua, Mark VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2521 1 2012-07-01
775 Salem, A R Saleh VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2528 1 2012-07-01
776 Le, Quang Liem VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2703 = 2012-07-01
777 Khusnutdinov, Rustam CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2509 = 2012-07-01
778 Gupta, Abhijeet CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2644 0 2012-07-01
779 Mahjoob, Morteza CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2424 1 2012-07-01
780 Iskandar, Bin Abdullah CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2226 1 2012-07-01
781 Nasanjargal, Urtnasan CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2304 1 2012-07-01
782 Lou, Yiping CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2419 = 2012-05-01
783 Ding, Liren CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2660 = 2012-05-01
784 Wei, Yi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2371 = 2012-05-01
785 Zhou, Weiqi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2628 = 2012-05-01
786 Zhou, Jianchao CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2625 = 2012-05-01
787 Wen, Yang CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2549 = 2012-05-01
788 Zhao, Jun CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2583 1 2012-05-01
789 Zhao, Jun CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2583 1 2012-05-01
790 Lu, Shanglei CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2514 1 2012-05-01
791 Bu, Xiangzhi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2668 = 2012-05-01
792 Ni, Hua CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2637 = 2012-05-01
793 Wang, Yue CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2702 = 2012-05-01
794 Hou, Yifan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2639 = 2012-05-01
795 Li, Shilong CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2549 1 2012-05-01
796 Wang, Chen CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2490 1 2012-05-01
797 Ding, Liren CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2660 = 2012-05-01
798 Liu, Qingnan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2461 = 2012-05-01
799 Zhou, Jianchao CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2625 0 2012-05-01
800 Venkatesh, M.r. RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2499 1 2012-03-01
801 Alekseev, Evgeny RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2670 0 2012-03-01
802 Yilmaz, Mustafa RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2521 = 2012-03-01
803 Grigoryan, Karen H. RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2482 = 2012-03-01
804 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2525 0 2012-03-01
805 Tukhaev, Adam RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2537 0 2012-03-01
806 Cori, Jorge RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2489 1 2012-03-01
807 Grigoriants, Sergey RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2570 = 2012-03-01
808 Ghaem Maghami, Ehsan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2570 = 2012-03-01
809 Wang, Chen CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2454 = 2012-01-01
810 Wang, Hao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2733 = 2012-01-01
811 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2428 = 2012-01-01
812 Wang, Yue CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2697 1 2012-01-01
813 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2665 = 2012-01-01
814 Ni, Hua CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2656 1 2012-01-01
815 Parligras, Mircea-Emilian RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2636 0 2011-11-01
816 Parligras, Mircea-Emilian RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2636 0 2011-11-01
817 Wang, Yu A CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2360 = 2011-11-01
818 Jia, Haoxiang CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2368 = 2011-11-01
819 Guo, Qi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2367 1 2011-11-01
820 Wang, Chen CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2454 0 2011-11-01
821 Zeng, Chongsheng CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2413 1 2011-11-01
822 Yu, Ruiyuan CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2428 1 2011-11-01
823 Xu, Jun CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2500 1 2011-11-01
824 Liem, Le Quang CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2717 0 2011-11-01
825 Wan, Yunguo CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2459 = 2011-11-01
826 Ma, Qun CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2447 0 2011-09-01
827 Wang, Shuai CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2427 = 2011-09-01
828 Zhou, Jianchao CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2636 0 2011-09-01
829 Mamedyarov, Shakhriyar CHN World Team Championship [Ningbo] 2765 0 2011-09-01
830 Smirin, Ilia CHN World Team Championship [Ningbo] 2676 = 2011-09-01
831 Seirawan, Yasser CHN World Team Championship [Ningbo] 2635 1 2011-09-01
832 Sargissian, Gabriel CHN World Team Championship [Ningbo] 2663 0 2011-09-01
833 Svidler, Peter CHN World Team Championship [Ningbo] 2739 = 2011-09-01
834 Balogh, Csaba CHN World Team Championship [Ningbo] 2643 0 2011-09-01
835 Malakhov, Vladimir CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2706 = 2011-09-01
836 Zhao, Jun CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2588 = 2011-09-01
837 Ding, Liren CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2654 = 2011-09-01
838 Wu, Xibin CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2360 = 2011-07-01
839 Zhao, Jun CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2580 1 2011-07-01
840 Lu, Shanglei CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2456 = 2011-07-01
841 Gao, Rui CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2435 = 2011-07-01
842 Wang, Rui CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2437 = 2011-07-01
843 Xu, Jun CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2486 1 2011-07-01
844 Pourkashiyan, Atousa INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2371 1 2011-07-01
845 Thejkumar, M S INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2458 = 2011-07-01
846 Purnama, Tirta Chandra INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2404 = 2011-07-01
847 Ghaem Maghami, Ehsan INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2606 0 2011-07-01
848 Kazhgaleyev, Murtas INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2618 = 2011-07-01
849 Sukandar, Irine Kharisma INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2354 1 2011-07-01
850 So, Wesley INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2667 = 2011-07-01
851 Hamdani, Rudin INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2368 1 2011-07-01
852 Nyi, Nyi Lwin INA 17th Asian Citiies Championship for Dubai Cup [Jakarta] 2252 1 2011-07-01
853 Darini, Pouria IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2471 1 2011-07-01
854 Laylo, Darwin IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2516 1 2011-07-01
855 Jumabayev, Rinat IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2558 = 2011-07-01
856 Pourramezanali, Amirreza IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2330 1 2011-07-01
857 Bu, Xiangzhi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2662 1 2011-07-01
858 Harikrishna, P IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2666 = 2011-07-01
859 Sasikiran, Krishnan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2676 = 2011-07-01
860 Moradiabadi, Elshan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2536 1 2011-07-01
861 Nguyen, Ngoc Truong Son IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2635 0 2011-07-01
862 Wang, Hao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2732 = 2011-07-01
863 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 1 2011-07-01
864 Li, Chao B CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2656 1 2011-07-01
865 Bu, Xiangzhi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2662 = 2011-07-01
866 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 1 2011-07-01
867 Ding, Liren CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2664 = 2011-07-01
868 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 1 2011-07-01
869 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 1 2011-07-01
870 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 = 2011-07-01
871 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 = 2011-05-01
872 Ding, Liren CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2637 1 2011-05-01
873 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 = 2011-05-01
874 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 = 2011-05-01
875 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 0 2011-05-01
876 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 = 2011-05-01
877 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
878 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 1 2011-05-01
879 Ding, Liren CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2637 = 2011-05-01
880 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 0 2011-05-01
881 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 1 2011-05-01
882 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 1 2011-05-01
883 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 1 2011-05-01
884 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 = 2011-05-01
885 Li, Aize CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2252 1 2011-05-01
886 Wang, Chen CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2435 = 2011-05-01
887 Lu, Yijie CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2378 1 2011-05-01
888 Fang, Yan CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2271 = 2011-05-01
889 Lou, Yiping CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2446 1 2011-05-01
890 Li, Chao B CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2646 = 2011-05-01
891 Zhou, Jianchao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2660 0 2011-05-01
892 Li, Haoyu CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2386 1 2011-05-01
893 Zhou, Weiqi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2592 = 2011-05-01
894 Bu, Xiangzhi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2677 = 2011-05-01
895 Li, Shilong CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2520 1 2011-05-01
896 Zhao, Jun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2580 = 2011-05-01
897 Ding, Liren CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2637 = 2011-05-01
898 Ni, Hua CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 0 2011-05-01
899 Hou, Yifan CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2602 0 2011-05-01
900 Li, Chao B CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 = 2011-05-01
901 Xiu, Deshun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2508 = 2011-05-01
902 Wang, Yue CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2734 1 2011-05-01
903 Zhou, Jianchao CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2660 0 2011-05-01
904 Zhang, Ziyang CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2442 1 2011-05-01
905 Vo, Thanh Ninh VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2335 1 2011-03-01
906 Wang, Chen VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2423 = 2011-03-01
907 Barbosa, Oliver VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2461 1 2011-03-01
908 Dimakiling, Oliver VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2432 1 2011-03-01
909 Bitoon, Richard VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2461 1 2011-03-01
910 Gomez, John Paul VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2527 = 2011-03-01
911 Tran, Thanh Tu VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2286 1 2011-03-01
912 Nguyen, Ngoc Truong Son VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2628 = 2011-03-01
913 Le, Quang Liem VIE The First HDBank Cup Open chess Tournament [Ho Chi Minh] 2664 = 2011-03-01
914 Ibrayev, Nurlan RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2394 1 2011-03-01
915 Kalmachevskikh, Viktor RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2295 1 2011-03-01
916 Predke, Alexandr RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2415 1 2011-03-01
917 Gomez, John Paul RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2527 1 2011-03-01
918 Lenderman, Aleksandr RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2549 1 2011-03-01
919 Kotsur, Pavel RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2559 = 2011-03-01
920 Demchenko, Anton RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2546 = 2011-03-01
921 Matlakov, Maxim RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2616 = 2011-03-01
922 Jumabayev, Rinat RUS Moscow Open 2011 E [Moscow] 2555 1 2011-03-01
923 Movsesian, Sergei RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2721 = 2011-03-01
924 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2715 = 2011-03-01
925 Jumabayev, Rinat RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2555 0 2011-03-01
926 Roussel-Roozmon, Thomas RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2500 1 2011-03-01
927 Alsina Leal, Daniel RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2531 1 2011-03-01
928 Riazantsev, Alexander RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2689 1 2011-03-01
929 Volokitin, Andrei RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2678 1 2011-03-01
930 Mamedov, Rauf RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
931 Kasimdzhanov, Rustam RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 = 2011-03-01
932 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 0 2011-01-01
933 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
934 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 1 2011-01-01
935 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
936 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2673 = 2011-01-01
937 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 0 2011-01-01
938 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
939 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
940 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 0 2011-01-01
941 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
942 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
943 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
944 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 0 2011-01-01
945 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 1 2011-01-01
946 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
947 Wan, Yunguo CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2467 1 2011-01-01
948 Wen, Yang CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2519 1 2011-01-01
949 Yu, Lie CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2410 1 2011-01-01
950 Liu, Hongtao CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2194 1 2010-11-01
951 Wu, Wenjin CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2407 1 2010-11-01
952 Xu, Hanbing CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2354 1 2010-11-01
953 Zhao, Jun CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2586 = 2010-11-01
954 Wan, Yunguo CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2453 1 2010-11-01
955 Wang, Rui CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2432 0 2010-11-01
956 Wang, Chen CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2407 1 2010-11-01
957 Jia, Haoxiang CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2373 1 2010-11-01
958 Ma, Qun CHN 2010 Chinese Chess League Division B (Individual,Men) [Zhengzhou,China] 2382 = 2010-11-01
959 Zeng, Chongsheng CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2410 1 2010-11-01
960 Ma, Qun CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2382 1 2010-11-01
961 Lou, Yiping CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2421 1 2010-11-01
962 Yu, Shaoteng CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2526 1 2010-11-01
963 Wang, Chen CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2404 1 2010-11-01
964 Zhou, Weiqi CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2569 0 2010-11-01
965 Wan, Yunguo CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2453 1 2010-09-01
966 Wen, Yang CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2507 = 2010-09-01
967 Yu, Lie CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2447 = 2010-09-01
968 Zeng, Chongsheng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2350 1 2010-07-01
969 Ma, Qun CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2369 0 2010-07-01
970 Zhou, Jianchao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2650 = 2010-07-01
971 Yu, Shaoteng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2529 1 2010-07-01
972 Gao, Rui CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2464 = 2010-07-01
973 Ji, Dan CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2379 1 2010-07-01
974 Ginting, Nasib PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2397 1 2010-07-01
975 Kuderinov, Kirill PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2442 1 2010-07-01
976 Sethuraman, S.p. PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2493 1 2010-07-01
977 So, Wesley PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2665 = 2010-07-01
978 Gupta, Abhijeet PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2560 = 2010-07-01
979 Ni, Hua PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2667 = 2010-07-01
980 Li, Chao B PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2613 0 2010-07-01
981 Golizadeh, Asghar PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2454 1 2010-07-01
982 Sasikiran, Krishnan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2686 = 2010-07-01
983 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 = 2010-07-01
984 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 = 2010-07-01
985 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 = 2010-07-01
986 Ding, Liren CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2547 = 2010-07-01
987 Bu, Xiangzhi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2681 = 2010-07-01
988 Wang, Hao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2722 0 2010-07-01
989 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 = 2010-07-01
990 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 = 2010-07-01
991 Li, Chao B CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2619 0 2010-07-01
992 Wang, Chen CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2400 1 2010-05-01
993 Wan, Yunguo CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2437 1 2010-05-01
994 Liu, Qingnan CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2428 1 2010-05-01
995 Ding, Liren   2530 = 2010-01-01
996 Peng, Xiaomin   2588 = 2010-01-01
997 Bu, Xiangzhi   2702 0 2010-01-01
998 Dang, Tat Thang   2261 1 2010-01-01
999 Ma, Qun   2337 1 2010-01-01
1000 Zhang, Xiaopeng   2109 1 2010-01-01
1001 Le, Quang Liem   2602 0 2010-01-01
1002 Wen, Yang   2538 = 2010-01-01
1003 Zeng, Chongsheng   2326 1 2010-01-01
1004 Megaranto, Susanto   2527 1 2010-01-01
1005 Liu, Qingnan   2426 = 2010-01-01
1006 Zhou, Weiqi   2593 = 2010-01-01
1007 Cuberli, Emiliano   2161 1 2010-01-01
1008 Zaslavsky, Mikhail   2392 1 2010-01-01
1009 Iturrizaga, Eduardo   2605 1 2010-01-01
1010 Li, Chao B   2617 1 2010-01-01
1011 Zhigalko, Sergei   2646 0 2010-01-01
1012 Rodshtein, Maxim   2623 = 2010-01-01
1013 Bindrich, Falko   2516 0 2010-01-01
1014 Robson, Ray   2527 0 2010-01-01
1015 Ashwin, Jayaram   2451 1 2010-01-01
1016 Chirila, Ioan-Cristian   2504 = 2010-01-01
1017 Brunello, Sabino   2533 1 2010-01-01
1018 Leon Hoyos, Manuel   2516 1 2010-01-01
1019 Grigoryan, Avetik   2515 = 2010-01-01
1020 Movsesian, Sergei   2718 1 2010-01-01
1021 Movsesian, Sergei   2718 = 2010-01-01
1022 Bartel, Mateusz   2618 1 2010-01-01
1023 Bartel, Mateusz   2618 = 2010-01-01
1024 Vachier-Lagrave, Maxime   2718 0 2010-01-01
1025 Vachier-Lagrave, Maxime   2718 = 2010-01-01
1026 Wu, Wenjin   2412 = 2009-11-01
1027 Liang, Chong   2502 = 2009-11-01
1028 Zhang, Ziyang   2420 1 2009-11-01
1029 Tong, Yuanming   2502 1 2009-11-01
1030 Eng, Andre Jerome   2110 = 2009-11-01
1031 Yeoh, Li Tian   2110 1 2009-11-01
1032 Yu, Lie   2340 1 2009-11-01
1033 Nadanian, Ashot   2441 1 2009-11-01
1034 Ghaem Maghami, Ehsan   2589 = 2009-11-01
1035 Rahman, Ziaur   2538 1 2009-11-01
1036 Dzhumaev, Marat   2535 1 2009-11-01
1037 Senador, Emmanuel   2372 0 2009-11-01
1038 Nguyen, Ngoc Truong Son   2592 = 2009-11-01
1039 Qu, Yanqiao   2124 1 2009-09-01
1040 Ma, Qun   2319 = 2009-09-01
1041 Yu, Jiangwei   2221 1 2009-09-01
1042 Lu, Yijie   2286 1 2009-09-01
1043 Li, Shilong   2533 0 2009-09-01
1044 Jia, Haoxiang   2347 = 2009-09-01
1045 Qiao, Liang   2349 1 2009-09-01
1046 Wu, Xibin   2353 = 2009-09-01
1047 Wan, Yunguo   2446 1 2009-09-01
1048 Zhang, Ziyang   2420 = 2009-09-01
1049 Xu, Jun   2498 0 2009-07-01
1050 Zhou, Weiqi   2563 0 2009-07-01
1051 Ding, Liren   2458 = 2009-07-01
1052 Zhao, Jun   2560 1 2009-07-01
1053 Xiu, Deshun   2422 1 2009-07-01
1054 Zhou, Jianchao   2635 0 2009-07-01
1055 Li, Chao B   2643 0 2009-07-01
1056 Li, Shilong   2557 = 2009-07-01
1057 Wang, Hao   2696 = 2009-07-01
1058 Gao, Rui   2500 1 2009-07-01
1059 Wen, Yang   2532 = 2009-07-01
1060 Nguyen, Ngoc Truong Son   2588 = 2009-07-01
1061 Ghaem Maghami, Ehsan   2593 = 2009-07-01
1062 Nguyen, Anh Dung   2518 1 2009-07-01
1063 Mahjoob, Morteza   2498 0 2009-07-01
1064 Torre, Eugenio   2561 1 2009-07-01
1065 Bui, Vinh   2522 1 2009-07-01
1066 Yu, Shaoteng   2504 = 2009-07-01
1067 So, Wesley   2641 = 2009-07-01
1068 Megaranto, Susanto   2553 1 2009-07-01
1069 Sasikiran, Krishnan   2682 1 2009-07-01
1070 Kunte, Abhijit   2513 = 2009-07-01
1071 Florendo, Paulo James   2257 1 2009-07-01
1072 Negi, Parimarjan   2592 1 2009-07-01
1073 Ganguly, Surya Shekhar   2625 = 2009-07-01
1074 Gupta, Abhijeet   2570 1 2009-07-01
1075 Sandipan, Chanda   2558 = 2009-07-01
1076 Megaranto, Susanto   2553 = 2009-07-01
1077 Nguyen, Ngoc Truong Son   2588 = 2009-07-01
1078 Deepan, Chakkravarthy J   2482 = 2009-07-01
1079 Paragua, Mark   2529 = 2009-07-01
1080 Wen, Yang   2508 = 2009-04-01
1081 Inarkiev, Ernesto   2669 0 2009-04-01
1082 Kabanov, Nikolai   2502 1 2009-04-01
1083 Kalegin, Evgenij   2510 = 2009-04-01
1084 Danin, Alexandre   2465 1 2009-04-01
1085 Khachiyan, Melikset   2519 = 2009-04-01
1086 Petrosian, Davit G.   2477 0 2009-04-01
1087 Kiselev, Vitaliy   2539 1 2009-04-01
1088 Nechepurenko, Roman V.   2508 1 2009-04-01
1089 Rakhmanov, Aleksandr   2541 0 2009-04-01
1090 Tunik, Gennady   2506 = 2009-04-01
1091 Zhou, Weiqi   2556 0 2009-01-01
1092 Yu, Ruiyuan   2261 1 2009-01-01
1093 Robson, Ray   2441 = 2009-01-01
1094 Xu, Hanbing   2308 1 2009-01-01
1095 Ji, Dan   2286 = 2009-01-01
1096 Wang, Zili   2501 1 2009-01-01
1097 Li, Bo   2305 = 2009-01-01
1098 Li, Shilong   2503 0 2009-01-01
1099 Wang, Chen   2356 1 2008-07-01
1100 Wang, Li   2330 1 2008-07-01
1101 Yu, Shaoteng   2505 = 2008-07-01
1102 Short, Nigel D   2660 = 2008-07-01
1103 Peng, Xiaomin   2590 = 2008-07-01
1104 Sun, Hui   2263 1 2008-07-01
1105 Lou, Yiping   2318 = 2008-07-01
1106 Shuvalov, Evgenij   2207 1 2008-04-01
1107 Kupreichik, Viktor D   2389 1 2008-04-01
1108 Wang, Chen   2356 = 2008-04-01
1109 Hayrapetian, Ovik   2377 1 2008-04-01
1110 Ogloblin, Nikolay   2355 0 2008-04-01
1111 Abbasifar, Hasan   2369 = 2008-04-01
1112 Nazarov, Anvar   2347 1 2008-04-01
1113 Kovanova, Baira   2348 1 2008-04-01
1114 Vasilevich, Irina   2378 1 2008-04-01