Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Ding, Liren

Вечити шах листа

Ding, Liren

# Ding, Liren турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 1 2018-09-01
2 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 = 2018-09-01
3 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 = 2018-09-01
4 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 1 2018-09-01
5 Nakamura, Hikaru NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2769 = 2018-07-01
6 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2789 = 2018-07-01
7 Anand, Viswanathan NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2760 = 2018-07-01
8 Zeng, Chongsheng CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2540 1 2018-06-01
9 Lin, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2391 1 2018-06-01
10 Cheparinov, Ivan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2705 1 2018-06-01
11 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2645 1 2018-05-01
12 Liu, Guanchu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2459 1 2018-05-01
13 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
14 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
15 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 = 2018-05-01
16 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 = 2018-05-01
17 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
18 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 = 2018-05-01
19 Navara, David AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 1 2018-05-01
20 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 1 2018-05-01
21 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 = 2018-05-01
22 Aronian, Levon GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2794 = 2018-04-01
23 Caruana, Fabiano GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2784 = 2018-04-01
24 So, Wesley GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2799 = 2018-04-01
25 Grischuk, Alexander GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2767 = 2018-04-01
26 Mamedyarov, Shakhriyar GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2809 = 2018-04-01
27 Karjakin, Sergey GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2763 = 2018-04-01
28 Kramnik, Vladimir GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2800 = 2018-04-01
29 Aronian, Levon GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2794 = 2018-04-01
30 Caruana, Fabiano GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2784 = 2018-04-01
31 So, Wesley GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2799 = 2018-04-01
32 Grischuk, Alexander GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2767 = 2018-04-01
33 Mamedyarov, Shakhriyar GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2809 1 2018-04-01
34 Kramnik, Vladimir GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2800 = 2018-04-01
35 Karjakin, Sergey GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2763 = 2018-04-01
36 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2597 = 2018-01-01
37 Wei, Yi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2743 = 2018-01-01
38 Zhao, Zong-Yuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2543 = 2018-01-01
39 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2604 = 2018-01-01
40 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2706 = 2017-12-01
41 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2546 1 2017-12-01
42 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2553 1 2017-12-01
43 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 = 2017-12-01
44 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 = 2017-12-01
45 Eljanov, Pavel ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2707 = 2017-12-01
46 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 1 2017-12-01
47 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 = 2017-12-01
48 Nakamura, Hikaru ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2780 = 2017-12-01
49 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 = 2017-12-01
50 Svidler, Peter ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2763 = 2017-12-01
51 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
52 Lodici, Lorenzo TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2407 = 2017-11-01
53 Inarkiev, Ernesto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2693 = 2017-11-01
54 Tari, Aryan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2578 1 2017-11-01
55 Stevic, Hrvoje TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2616 1 2017-11-01
56 Vocaturo, Daniele TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2607 1 2017-11-01
57 Kramnik, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2794 = 2017-11-01
58 Nisipeanu, Liviu-Dieter TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2672 = 2017-11-01
59 Haddouche, Mohamed GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2487 1 2017-10-01
60 Haddouche, Mohamed GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2487 = 2017-10-01
61 Kravtsiv, Martyn GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2670 = 2017-10-01
62 Kravtsiv, Martyn GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2670 = 2017-10-01
63 Vidit, Santosh Gujrathi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
64 Vidit, Santosh Gujrathi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
65 Wang, Hao GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2701 = 2017-10-01
66 Wang, Hao GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2701 1 2017-10-01
67 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 = 2017-10-01
68 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 1 2017-10-01
69 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 = 2017-10-01
70 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 = 2017-10-01
71 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
72 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
73 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
74 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
75 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
76 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 0 2017-09-01
77 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
78 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
79 Li, Di CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2462 1 2017-09-01
80 Wang, Yiye CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2442 1 2017-09-01
81 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2455 1 2017-09-01
82 Xu, Zhihang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2377 = 2017-09-01
83 Wang, Hao CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2698 = 2017-08-01
84 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 = 2017-08-01
85 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 1 2017-08-01
86 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 = 2017-08-01
87 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 1 2017-08-01
88 Ivanchuk, Vassily CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2729 0 2017-08-01
89 Yu, Yangyi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2753 = 2017-08-01
90 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 1 2017-08-01
91 Naiditsch, Arkadij CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2712 = 2017-08-01
92 Grischuk, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2761 = 2017-08-01
93 Lin, Chen CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2449 1 2017-08-01
94 Zhang, Ziji CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2394 = 2017-08-01
95 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2606 = 2017-08-01
96 Zhigalko, Sergei RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2635 = 2017-07-01
97 Vidit, Santosh Gujrathi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2692 = 2017-07-01
98 Shankland, Samuel L RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2676 = 2017-07-01
99 Solak, Dragan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2641 = 2017-07-01
100 Ponomariov, Ruslan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2712 1 2017-07-01
101 Nepomniachtchi, Ian RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2732 = 2017-07-01
102 Urkedal, Frode RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2541 1 2017-07-01
103 Wojtaszek, Radoslaw RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2730 = 2017-07-01
104 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
105 Inarkiev, Ernesto RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2727 1 2017-06-01
106 Hou, Yifan RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2652 1 2017-06-01
107 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2755 = 2017-06-01
108 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2772 = 2017-06-01
109 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2795 = 2017-06-01
110 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2786 = 2017-06-01
111 Giri, Anish RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2785 = 2017-06-01
112 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 1 2017-06-01
113 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2637 = 2017-06-01
114 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
115 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
116 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 1 2017-05-01
117 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
118 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
119 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 1 2017-05-01
120 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
121 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
122 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
123 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 1 2017-05-01
124 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2503 = 2017-05-01
125 Li, Chao B CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2720 = 2017-05-01
126 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2392 1 2017-05-01
127 Fang, Yuxiang CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2498 1 2017-05-01
128 Rapport, Richard UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2692 0 2017-03-01
129 Salem, A.r. Saleh UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2656 1 2017-03-01
130 Hammer, Jon Ludvig UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2628 = 2017-03-01
131 Jakovenko, Dmitry UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2709 = 2017-03-01
132 Nepomniachtchi, Ian UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2749 = 2017-03-01
133 Hou, Yifan UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2651 = 2017-03-01
134 Nakamura, Hikaru UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
135 Li, Chao B UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2720 = 2017-03-01
136 Aronian, Levon UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 1 2017-03-01
137 Bai, Jinshi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2544 1 2017-01-01
138 Yu, Kaifeng CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2357 1 2017-01-01
139 Liu, Yan CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2403 1 2017-01-01
140 Zhou, Jianchao CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2632 = 2017-01-01
141 Wang, Hao CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2701 = 2016-12-01
142 Yu, Ruiyuan CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2514 = 2016-12-01
143 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2693 = 2016-12-01
144 Lauber, Arnd SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2434 1 2016-12-01
145 Bogosavljevic, Boban SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2520 1 2016-12-01
146 Svidler, Peter SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2742 0 2016-12-01
147 Kramnik, Vladimir SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2810 = 2016-12-01
148 Inarkiev, Ernesto SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2714 = 2016-12-01
149 Saraci, Nderim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2353 1 2016-10-01
150 Leitao, Rafael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2616 = 2016-10-01
151 Rombaldoni, Axel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2567 1 2016-10-01
152 Ponomariov, Ruslan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2709 = 2016-10-01
153 Perez Ponsa, Federico AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2585 1 2016-10-01
154 Howell, David W L AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 = 2016-10-01
155 Rapport, Richard AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 = 2016-10-01
156 Rodgaard, John AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2353 1 2016-10-01
157 Zhigalko, Andrey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2591 = 2016-10-01
158 Nguyen, Ngoc Truong Son AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2633 1 2016-10-01
159 Zhang, Zhong CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2637 1 2016-10-01
160 Zeng, Chongsheng CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2529 = 2016-10-01
161 Zhao, Yuanhe CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2362 1 2016-10-01
162 Bu, Xiangzhi CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2704 1 2016-10-01
163 Aronian, Levon USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2792 = 2016-09-01
164 So, Wesley USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 = 2016-09-01
165 Giri, Anish USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2769 = 2016-09-01
166 Anand, Viswanathan USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2770 = 2016-09-01
167 Topalov, Veselin USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2761 0 2016-09-01
168 Svidler, Peter USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 1 2016-09-01
169 Caruana, Fabiano USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2807 = 2016-09-01
170 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2819 = 2016-09-01
171 Nakamura, Hikaru USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2791 0 2016-09-01
172 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 0 2016-08-01
173 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
174 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 0 2016-08-01
175 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 1 2016-08-01
176 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
177 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
178 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 1 2016-08-01
179 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
180 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
181 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 0 2016-08-01
182 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
183 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
184 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
185 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2615 = 2016-08-01
186 Zhao, Chenxi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2378 1 2016-08-01
187 Wang, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2502 0 2016-08-01
188 Inarkiev, Ernesto CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2729 = 2016-07-01
189 Lin, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2520 = 2016-07-01
190 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2696 = 2016-07-01
191 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
192 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
193 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 1 2016-06-01
194 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
195 Chen, Qi B CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2377 1 2016-05-01
196 Liu, Chang CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2377 1 2016-05-01
197 Li, Di CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2420 1 2016-05-01
198 Zhao, Jun CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2634 = 2016-05-01
199 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 1 2016-03-01
200 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2798 = 2016-03-01
201 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2016-03-01
202 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2016-03-01
203 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 1 2016-03-01
204 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2730 = 2016-03-01
205 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 0 2016-03-01
206 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 = 2016-03-01
207 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 = 2016-03-01
208 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 = 2016-03-01
209 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 1 2016-03-01
210 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 1 2016-03-01
211 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
212 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 = 2016-01-01
213 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 0 2016-01-01
214 Zhao, Yuanhe CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2376 1 2016-01-01
215 Ma, Qun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2606 1 2016-01-01
216 Xu, Yinglun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2470 = 2016-01-01
217 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2730 = 2016-01-01
218 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 0 2015-12-01
219 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
220 Giri, Anish ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2798 = 2015-12-01
221 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 = 2015-12-01
222 Giri, Anish ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2798 = 2015-12-01
223 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
224 Krnan, Tomas AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2440 1 2015-11-01
225 Krnan, Tomas AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2440 = 2015-11-01
226 Inarkiev, Ernesto AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2660 1 2015-11-01
227 Inarkiev, Ernesto AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2660 = 2015-11-01
228 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 = 2015-11-01
229 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 1 2015-11-01
230 Wei, Yi AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2734 1 2015-11-01
231 Wei, Yi AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2734 0 2015-11-01
232 Karjakin, Sergey CHN 2015 China-Russia 'Heixiazi Island' Cup Chess Challenge Tournament Round 1-3 [Fuyuan China] 2753 = 2015-09-01
233 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2662 1 2015-09-01
234 Bai, Jinshi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2521 1 2015-09-01
235 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2521 1 2015-09-01
236 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2713 1 2015-09-01
237 Wei, Yi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2721 = 2015-08-01
238 Bu, Xiangzhi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2696 = 2015-08-01
239 Wang, Chen CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2522 1 2015-08-01
240 Bruzon Batista, Lazaro CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2677 = 2015-08-01
241 Wang, Yue CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2726 0 2015-08-01
242 Yu, Yangyi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2715 1 2015-08-01
243 Sasikiran, Krishnan CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2642 = 2015-08-01
244 Lu, Shanglei CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2606 1 2015-08-01
245 Ni, Hua CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2701 = 2015-08-01
246 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 = 2015-08-01
247 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 = 2015-08-01
248 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 1 2015-08-01
249 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 1 2015-08-01
250 Xu, Xiangyu Chn CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2349 1 2015-08-01
251 Malakhov, Vladimir CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2699 1 2015-08-01
252 Xu, Yinglun CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2454 1 2015-08-01
253 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2724 1 2015-08-01
254 Yu, Yangyi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2715 = 2015-07-01
255 Bu, Xiangzhi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2696 = 2015-07-01
256 Zhang, Ziji CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2349 1 2015-07-01
257 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2613 = 2015-06-01
258 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2606 = 2015-06-01
259 Yu, Yangyi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2723 1 2015-06-01
260 Wei, Yi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2718 0 2015-06-01
261 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2523 1 2015-06-01
262 Wen, Yang CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2583 = 2015-06-01
263 Wang, Hao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2710 1 2015-06-01
264 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2472 = 2015-06-01
265 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2589 = 2015-06-01
266 Lin, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2460 = 2015-06-01
267 Wang, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2536 1 2015-06-01
268 Shankland, Samuel L ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2661 1 2015-05-01
269 Leko, Peter ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
270 Grischuk, Alexander ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2794 = 2015-05-01
271 Aronian, Levon ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2770 = 2015-05-01
272 Amin, Bassem ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 1 2015-05-01
273 Gelfand, Boris ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2747 = 2015-05-01
274 Ponomariov, Ruslan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
275 Dominguez Perez, Leinier ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2729 = 2015-05-01
276 Harikrishna, P. ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2731 = 2015-05-01
277 Adhiban, B. IND india China Summit [Hyderabad] 2646 1 2015-04-01
278 Adhiban, B. IND india China Summit [Hyderabad] 2646 = 2015-04-01
279 Lalith, Babu M.r. IND india China Summit [Hyderabad] 2556 0 2015-04-01
280 Lalith, Babu M.r. IND india China Summit [Hyderabad] 2556 1 2015-04-01
281 Sasikiran, Krishnan IND india China Summit [Hyderabad] 2682 1 2015-04-01
282 Sasikiran, Krishnan IND india China Summit [Hyderabad] 2682 = 2015-04-01
283 Sethuraman, S.p. IND india China Summit [Hyderabad] 2623 0 2015-04-01
284 Sethuraman, S.p. IND india China Summit [Hyderabad] 2623 1 2015-04-01
285 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 0 2015-02-01
286 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 1 2015-02-01
287 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 1 2015-02-01
288 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 1 2015-02-01
289 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 = 2015-02-01
290 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 0 2015-02-01
291 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 1 2015-02-01
292 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 1 2015-02-01
293 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 0 2015-02-01
294 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 = 2015-02-01
295 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 1 2015-02-01
296 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 = 2015-02-01
297 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 1 2015-02-01
298 Xiu, Deshun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2553 = 2015-01-01
299 Wang, Rui CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2394 1 2015-01-01
300 Motylev, Alexander CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2680 = 2015-01-01
301 Al-Sayed, Mohammed QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2507 1 2015-01-01
302 Van Kampen, Robin QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2612 0 2015-01-01
303 Potapov, Pavel QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2479 1 2015-01-01
304 Miton, Kamil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2601 = 2015-01-01
305 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2615 1 2015-01-01
306 Romanov, Evgeny QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2636 = 2015-01-01
307 Gupta, Abhijeet QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2632 = 2015-01-01
308 Dubov, Daniil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2629 1 2015-01-01
309 Adhiban, B. QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2630 = 2015-01-01
310 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2587 = 2015-01-01
311 Yu, Chaojie CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2332 1 2015-01-01
312 Xu, Xiangyu Chn CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2332 1 2015-01-01
313 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2621 1 2015-01-01
314 Kramnik, Vladimir RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2760 = 2014-12-01
315 Leko, Peter RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2731 = 2014-12-01
316 Aronian, Levon RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2797 = 2014-12-01
317 Grischuk, Alexander RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2795 = 2014-12-01
318 Inarkiev, Ernesto RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2688 = 2014-12-01
319 Gelfand, Boris RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2759 = 2014-12-01
320 Morozevich, Alexander RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2724 = 2014-12-01
321 Mamedov, Nidjat TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2624 = 2014-10-01
322 Harikrishna, P. TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2725 = 2014-10-01
323 Dubov, Daniil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2614 1 2014-10-01
324 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2743 = 2014-10-01
325 McHedlishvili, Mikheil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2618 = 2014-10-01
326 Cheparinov, Ivan TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2681 = 2014-10-01
327 Inarkiev, Ernesto TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2666 0 2014-10-01
328 Yilmaz, Mustafa TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2569 = 2014-10-01
329 Zhigalko, Sergei TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2678 0 2014-10-01
330 Grachev, Boris TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2672 = 2014-10-01
331 Yurtseven, Melih TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2342 1 2014-10-01
332 Lin, Chen CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
333 Ma, Zhonghan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
334 Wen, Yang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2598 = 2014-10-01
335 Juarez Flores, Carlos A. NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2425 1 2014-09-01
336 Balogh, Csaba NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2637 1 2014-09-01
337 Grischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2795 = 2014-09-01
338 L`ami, Erwin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2631 = 2014-09-01
339 Ezat, Mohamed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2466 1 2014-09-01
340 Perunovic, Milos NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2602 1 2014-09-01
341 Radjabov, Teimour NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2724 = 2014-09-01
342 Ponomariov, Ruslan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2717 = 2014-09-01
343 Bacrot, Etienne NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2720 = 2014-09-01
344 Gajewski, Grzegorz NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2659 1 2014-09-01
345 Jun, Zhao CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2603 1 2014-08-01
346 Naiditsch, Arkadij CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2705 = 2014-08-01
347 Xiangzhi, Bu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2693 = 2014-08-01
348 Yi, Wei CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2634 = 2014-08-01
349 Ponomariov, Ruslan CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2723 = 2014-08-01
350 Weiqi, Zhou CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2601 1 2014-08-01
351 Yangyi, Yu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2675 1 2014-08-01
352 Qun, Ma CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2609 = 2014-08-01
353 Deshun, Xiu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2550 1 2014-08-01
354 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2588 1 2014-08-01
355 Zhou, Jiangnan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2326 1 2014-08-01
356 Zhao, Yuanhe CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2326 1 2014-08-01
357 Malakhov, Vladimir CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2698 = 2014-08-01
358 Mansour, Sameer IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2314 1 2014-07-01
359 Kalugampitiya, R S IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2314 1 2014-07-01
360 Jumabayev, Rinat IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2561 1 2014-07-01
361 Le, Quang Liem IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2712 = 2014-07-01
362 Sethuraman, S.p. IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2582 = 2014-07-01
363 Darini, Pouria IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2449 1 2014-07-01
364 Ghaem Maghami, Ehsan IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2580 = 2014-07-01
365 Bologan, Viktor CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2661 1 2014-07-01
366 Yang, Kaiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2340 1 2014-07-01
367 Zhou, Weiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2601 1 2014-07-01
368 Liu, Chang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2351 1 2014-05-01
369 Lin, Chen CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2483 1 2014-05-01
370 Xu, Zhihang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2310 1 2014-05-01
371 Bu, Xiangzhi CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2699 = 2014-05-01
372 Vul, Arkadi Eremeevich FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2346 1 2014-04-01
373 Gao, Rui FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2468 1 2014-04-01
374 Papin, Vasily FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2515 = 2014-04-01
375 Maiorov, Nikita FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2520 1 2014-04-01
376 Piorun, Kacper FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2570 0 2014-04-01
377 Haub, Thorsten Michael FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2449 1 2014-04-01
378 Martynov, Pavel FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2352 1 2014-04-01
379 Manolache, Marius FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2495 = 2014-04-01
380 Jovanic, Ognjen FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2526 1 2014-04-01
381 Yu, Yangyi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2664 = 2014-04-01
382 Zeng, Chongsheng CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2520 1 2014-04-01
383 Ma, Qun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2606 = 2014-04-01
384 Wen, Yang CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2591 1 2014-04-01
385 Hou, Yifan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2629 0 2014-04-01
386 Zhao, Jun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2608 1 2014-04-01
387 Zhou, Jianchao CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2565 = 2014-04-01
388 Xiu, Deshun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2571 = 2014-04-01
389 Liu, Qingnan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2501 = 2014-04-01
390 Wei, Yi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2625 = 2014-04-01
391 Lin, Chen CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2475 1 2014-04-01
392 Giri, Anish TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2732 = 2014-01-01
393 Korobov, Anton TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2713 0 2014-01-01
394 Movsesian, Sergei TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2700 1 2014-01-01
395 Kamsky, Gata TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 1 2014-01-01
396 Shoker, Samy TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2500 1 2014-01-01
397 Safarli, Eltaj TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2653 = 2014-01-01
398 Fridman, Daniel TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2600 = 2014-01-01
399 Yilmaz, Mustafa TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2577 = 2014-01-01
400 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2617 1 2014-01-01
401 Malakhov, Vladimir CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2708 0 2013-12-01
402 Wang, Rui CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2406 1 2013-12-01
403 Li, Shilong CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2523 1 2013-12-01
404 Fang, Yan CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2318 1 2013-11-01
405 Bu, Xiangzhi CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2667 = 2013-11-01
406 Xiu, Deshun CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2585 = 2013-11-01
407 Wei, Yi CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2580 1 2013-11-01
408 Wang, Chen CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2492 0 2013-11-01
409 Wang, Yiye CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2326 = 2013-11-01
410 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 = 2013-09-01
411 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
412 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 = 2013-09-01
413 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
414 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 1 2013-09-01
415 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 1 2013-09-01
416 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
417 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 1 2013-09-01
418 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
419 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 0 2013-09-01
420 Malakhov, Vladimir CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2710 = 2013-08-01
421 Zhang, Pengxiang CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2576 1 2013-08-01
422 Liu, Chang CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2363 1 2013-08-01
423 Al-Zendani, Zendan KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2360 1 2013-08-01
424 Gundavaa, Bayarsaikhan KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2516 1 2013-08-01
425 Jumabayev, Rinat KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 = 2013-08-01
426 Al-Modiahki, Mohamad KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2546 1 2013-08-01
427 Yu, Yangyi KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2675 = 2013-08-01
428 Sengupta, Deep KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 1 2013-08-01
429 Salem, A.r. Saleh KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2531 0 2013-08-01
430 Lu, Shanglei CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2551 1 2013-07-01
431 Wei, Yi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2530 1 2013-07-01
432 Zhou, Jianchao CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2607 = 2013-07-01
433 Wen, Yang CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2618 1 2013-07-01
434 Bu, Xiangzhi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2662 = 2013-07-01
435 Zhou, Weiqi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2590 = 2013-07-01
436 Ni, Hua CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2646 1 2013-07-01
437 Yu, Yangyi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2675 = 2013-07-01
438 Xiu, Deshun CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2534 1 2013-07-01
439 Aronian, Levon RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2809 1 2013-06-01
440 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2722 0 2013-06-01
441 Fressinet, Laurent RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2706 = 2013-06-01
442 Kramnik, Vladimir RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2801 = 2013-06-01
443 Anand, Viswanathan RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2783 0 2013-06-01
444 Svidler, Peter RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2747 = 2013-06-01
445 Gelfand, Boris RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2739 0 2013-06-01
446 Adams, Michael RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2727 = 2013-06-01
447 Vitiugov, Nikita RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2712 = 2013-06-01
448 Mihajlov, Sebastian ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2309 = 2013-03-01
449 Finnbogadottir, Tinna Kristin ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2309 1 2013-03-01
450 Mammadova, Gulnar ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 1 2013-03-01
451 Wei, Yi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2501 = 2013-03-01
452 Urkedal, Frode ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2473 1 2013-03-01
453 Shulman, Yury ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2563 = 2013-03-01
454 Maze, Sebastien ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2556 1 2013-03-01
455 Ipatov, Alexander ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2569 1 2013-03-01
456 Eljanov, Pavel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2678 0 2013-03-01
457 Thorhallsson, Throstur ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2441 1 2013-03-01
458 Zhou, Weiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2597 = 2013-01-01
459 Bu, Xiangzhi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2682 1 2013-01-01
460 Jobava, Baadur CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2711 = 2013-01-01
461 Zhang, Pengxiang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2580 1 2013-01-01
462 Yu, Yangyi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2651 = 2012-11-01
463 Wang, Hao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2748 = 2012-11-01
464 Lou, Yiping CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2444 = 2012-11-01
465 Liu, Chang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2336 1 2012-11-01
466 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 = 2012-11-01
467 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 0 2012-11-01
468 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
469 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2705 = 2012-11-01
470 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 1 2012-11-01
471 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 = 2012-11-01
472 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 1 2012-11-01
473 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
474 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2705 = 2012-11-01
475 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 = 2012-11-01
476 Bwalya, Gillan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2295 1 2012-10-01
477 Brunello, Sabino TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2586 = 2012-10-01
478 Parligras, Mircea-Emilian TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2618 0 2012-10-01
479 Darini, Pouria TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2503 1 2012-10-01
480 Stojanovic, Dalibor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2495 1 2012-10-01
481 Akopian, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2687 = 2012-10-01
482 Mamedov, Rauf TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2634 1 2012-10-01
483 Barbosa, Oliver TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2554 1 2012-10-01
484 Onischuk, Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2666 1 2012-10-01
485 Volokitin, Andrei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2709 = 2012-10-01
486 Wang, Rui CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2410 1 2012-10-01
487 Wang, Li CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2410 = 2012-10-01
488 Motylev, Alexander CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2658 1 2012-10-01
489 Malakhov, Vladimir CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2700 0 2012-10-01
490 Thavandiran, Shiyam GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2301 1 2012-09-01
491 Gao, Rui GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2442 = 2012-09-01
492 Aggelis, Nikolaos GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2352 1 2012-09-01
493 Yilmaz, Mustafa GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2543 = 2012-09-01
494 Kovalev, Vladislav GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2485 1 2012-09-01
495 Salem, A.r. Saleh GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2546 = 2012-09-01
496 Baron, Tal GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2451 1 2012-09-01
497 Ipatov, Alexander GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2577 = 2012-09-01
498 Schreiner, Peter GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2444 = 2012-09-01
499 Grover, Sahaj GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2516 1 2012-09-01
500 Yu, Yangyi GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2635 = 2012-09-01
501 Shimanov, Aleksandr GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2596 1 2012-09-01
502 Rapport, Richard GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2605 = 2012-09-01
503 Wang , Yue CHN Danzhou GM [Danzhou] 2690 = 2012-08-01
504 Wen, Yang CHN Danzhou GM [Danzhou] 2550 = 2012-08-01
505 Ni, Hua CHN Danzhou GM [Danzhou] 2673 = 2012-08-01
506 Zhou, Weiqi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2624 = 2012-08-01
507 Bu, Xiangzhi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2656 0 2012-08-01
508 Hou, Yifan CHN Danzhou GM [Danzhou] 2623 1 2012-08-01
509 Zhao, Jun CHN Danzhou GM [Danzhou] 2577 1 2012-08-01
510 Zhou, Jianchao CHN Danzhou GM [Danzhou] 2609 = 2012-08-01
511 Yu, Yangyi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2626 = 2012-08-01
512 Wang, Hao CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2738 1 2012-08-01
513 Zhou, Jianchao CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2609 1 2012-08-01
514 Zeng, Chongsheng CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2457 1 2012-08-01
515 Vitiugov, Nikita RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2703 0 2012-08-01
516 Jakovenko, Dmitry RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2736 = 2012-08-01
517 Tomashevsky, Evgeny RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2733 = 2012-08-01
518 Matlakov, Maxim RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2668 1 2012-08-01
519 Nepomniachtchi, Ian RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2718 = 2012-08-01
520 Yu, Ruiyuan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2526 1 2012-08-01
521 Zhao, Jun CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2571 = 2012-08-01
522 Mu, Ke CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2290 1 2012-08-01
523 Lin, Chen CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2446 = 2012-07-01
524 Gao, Rui CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2417 1 2012-07-01
525 Ma, Qun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2481 = 2012-07-01
526 Xiu, Deshun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2492 1 2012-07-01
527 Kuderinov, Kirill VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2493 1 2012-07-01
528 Yu, Ruiyuan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2511 = 2012-07-01
529 Venkatesh, M R VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2517 1 2012-07-01
530 Sethuraman, S P VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2546 1 2012-07-01
531 Liu, Qingnan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2483 = 2012-07-01
532 Gomez, John Paul VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2507 = 2012-07-01
533 Negi, Parimarjan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2640 0 2012-07-01
534 Paragua, Mark VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2521 1 2012-07-01
535 Barbosa, Oliver VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2550 = 2012-07-01
536 Mohammed, Zozek Salah Mohammed CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2279 1 2012-07-01
537 Ismagambetov, Anuar CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2478 1 2012-07-01
538 Negi, Parimarjan CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2640 1 2012-07-01
539 Lou, Yiping CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2428 1 2012-07-01
540 Nguyen, Van Huy CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2502 = 2012-07-01
541 Pouria, Darini CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2491 = 2012-07-01
542 Muhammad, Luthfi Ali CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2279 1 2012-07-01
543 Chan, Yi Ren Daniel CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2333 1 2012-07-01
544 Battulga, Namkhai CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2397 = 2012-07-01
545 Wei, Yi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2371 = 2012-05-01
546 Yu, Yangyi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2615 = 2012-05-01
547 Zhou, Weiqi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2628 = 2012-05-01
548 Zhou, Jianchao CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2625 = 2012-05-01
549 Wen, Yang CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2549 1 2012-05-01
550 Zhao, Jun CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2583 1 2012-05-01
551 Lou, Yiping CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2419 1 2012-05-01
552 Wang, Yue CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2702 1 2012-05-01
553 Hou, Yifan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2639 = 2012-05-01
554 Li, Shilong CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2549 1 2012-05-01
555 Wang, Chen CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2490 1 2012-05-01
556 Lu, Shanglei CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2514 1 2012-05-01
557 Liu, Qingnan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2461 = 2012-05-01
558 Zhou, Jianchao CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2625 1 2012-05-01
559 Zhao, Jun CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2583 = 2012-05-01
560 Yu, Yangyi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2615 = 2012-05-01
561 Bu, Xiangzhi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2668 = 2012-05-01
562 Ni, Hua CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2637 = 2012-05-01
563 Wang, Hao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2733 0 2012-01-01
564 Wang, Yue CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2716 = 2012-01-01
565 Zhou, Jianchao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2628 = 2012-01-01
566 Zhao, Jun CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2582 1 2012-01-01
567 Motylev, Alexander CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2678 = 2012-01-01
568 Zhou, Weiqi CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2622 = 2012-01-01
569 So, Wesley RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2658 = 2011-11-01
570 So, Wesley RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2658 = 2011-11-01
571 Pham, Le Thao Nguyen CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2362 1 2011-11-01
572 Ma, Qun CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2455 0 2011-11-01
573 Munkhgal, Gombosuren CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2348 1 2011-11-01
574 Gao, Rui CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2424 1 2011-11-01
575 Lu, Shanglei CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2517 1 2011-11-01
576 Zhou, Weiqi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2598 = 2011-11-01
577 Lu, Yijie CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2370 1 2011-11-01
578 Zhou, Jianchao CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2628 0 2011-11-01
579 Levan, Pantsulaia CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2614 1 2011-11-01
580 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2675 = 2011-09-01
581 Gao, Rui CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2420 = 2011-09-01
582 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2431 1 2011-09-01
583 Areshchenko, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2682 1 2011-09-01
584 Nabaty, Tamir CHN World Team Championship [Ningbo] 2584 0 2011-09-01
585 Ezat, Mohamed CHN World Team Championship [Ningbo] 2430 1 2011-09-01
586 Negi, Parimarjan CHN World Team Championship [Ningbo] 2642 = 2011-09-01
587 Wang, Shuai CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2427 1 2011-09-01
588 Wu, Xibin CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2365 1 2011-09-01
589 Yu, Yangyi CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2672 = 2011-09-01
590 Ma, Zhonghan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2262 1 2011-07-01
591 Chen, Fan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2345 1 2011-07-01
592 Li, Chao B CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 0 2011-07-01
593 Wang, Hao CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2728 1 2011-07-01
594 Li, Haoyu CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2386 1 2011-07-01
595 Ni, Hua CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 = 2011-07-01
596 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 = 2011-07-01
597 Bu, Xiangzhi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2662 = 2011-07-01
598 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 = 2011-07-01
599 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 0 2011-07-01
600 Wang, Hao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2732 0 2011-07-01
601 Yu, Yangyi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2646 = 2011-07-01
602 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 = 2011-07-01
603 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 0 2011-07-01
604 Li, Chao B CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2656 = 2011-07-01
605 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 = 2011-05-01
606 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 0 2011-05-01
607 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 0 2011-05-01
608 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 = 2011-05-01
609 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 0 2011-05-01
610 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
611 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 = 2011-05-01
612 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 1 2011-05-01
613 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 = 2011-05-01
614 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 = 2011-05-01
615 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 = 2011-05-01
616 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 1 2011-05-01
617 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
618 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 1 2011-05-01
619 Xu, Yi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2237 1 2011-05-01
620 Li, Haoyu CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2386 1 2011-05-01
621 Zhou, Weiqi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2592 0 2011-05-01
622 Xu, Hanbing CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2378 1 2011-05-01
623 Fang, Yan CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2271 1 2011-05-01
624 Zhou, Jianchao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2660 = 2011-05-01
625 Li, Shilong CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2520 1 2011-05-01
626 Li, Chao B CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2646 0 2011-05-01
627 Xiu, Deshun CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2508 = 2011-05-01
628 Zhou, Jianchao CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2660 = 2011-05-01
629 Zhang, Ziyang CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2442 1 2011-05-01
630 Bu, Xiangzhi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2677 1 2011-05-01
631 Yu, Yangyi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2652 = 2011-05-01
632 Zhao, Jun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2580 = 2011-05-01
633 Li, Shilong CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2520 1 2011-05-01
634 Ni, Hua CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 1 2011-05-01
635 Hou, Yifan CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2602 = 2011-05-01
636 Li, Chao B CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 1 2011-05-01
637 Xiu, Deshun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2508 1 2011-05-01
638 Wang, Yue CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2734 1 2011-05-01
639 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2505 0 2011-03-01
640 Vorobiov, Evgeny E. RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2556 = 2011-03-01
641 Vocaturo, Daniele RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2570 1 2011-03-01
642 Mekhitarian, Krikor Sevag RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2528 1 2011-03-01
643 Timofeev, Artyom RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 = 2011-03-01
644 Kamsky, Gata RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2730 1 2011-03-01
645 Grachev, Boris RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
646 Jakovenko, Dmitry RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2718 = 2011-03-01
647 Zvjaginsev, Vadim RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
648 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 1 2011-01-01
649 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
650 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2673 = 2011-01-01
651 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 0 2011-01-01
652 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
653 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 0 2011-01-01
654 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
655 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 1 2011-01-01
656 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 1 2011-01-01
657 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 1 2011-01-01
658 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 = 2011-01-01
659 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
660 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
661 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
662 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
663 Li, Shilong CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2517 1 2011-01-01
664 Wang, Chen CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2424 1 2011-01-01
665 Xiu, Deshun CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2514 1 2011-01-01
666 Pham, Le Thao Nguyen PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2304 1 2010-11-01
667 Dela Cruz, Noel PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2392 1 2010-11-01
668 Kazhgaleyev, Murtas PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2619 = 2010-11-01
669 Li, Chao B PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2629 = 2010-11-01
670 Filippov, Anton PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2609 1 2010-11-01
671 Le, Quang Liem PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2681 = 2010-11-01
672 Gagunashvili, Merab PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2596 = 2010-11-01
673 So, Wesley PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2674 = 2010-11-01
674 Zhang, Zhong PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2582 1 2010-11-01
675 Zhang, Pengxiang CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2593 1 2010-11-01
676 Zhao, Jun CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2577 1 2010-11-01
677 Ji, Dan CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2344 1 2010-11-01
678 Zeng, Chongsheng CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2410 1 2010-11-01
679 Li, Haoyu CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2367 = 2010-11-01
680 Zhou, Jianchao CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2660 = 2010-11-01
681 Yu, Shaoteng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2523 = 2010-09-01
682 Motylev, Alexander CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2685 0 2010-09-01
683 Wang, Hao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2715 0 2010-07-01
684 Wen, Yang CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2520 = 2010-07-01
685 Wei, Yi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2244 1 2010-07-01
686 Yu, Ruiyuan CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2309 = 2010-07-01
687 Wang, Yue CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2749 = 2010-07-01
688 Lou, Yiping CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2429 1 2010-07-01
689 Wang, Chen PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2390 1 2010-07-01
690 Lou, Yiping PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2429 1 2010-07-01
691 Yu, Ruiyuan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2309 = 2010-07-01
692 Ni, Hua PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2667 = 2010-07-01
693 Toufighi, Homayoon PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2491 1 2010-07-01
694 Li, Chao B PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2613 = 2010-07-01
695 Gundavaa, Bayarsaikhan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2471 1 2010-07-01
696 Gupta, Abhijeet PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2560 = 2010-07-01
697 Le, Quang Liem PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2689 0 2010-07-01
698 Wang, Hao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2722 0 2010-07-01
699 Ni, Hua CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2667 0 2010-07-01
700 Li, Shilong CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2514 1 2010-07-01
701 Ji, Dan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2379 = 2010-07-01
702 Hou, Yifan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2589 1 2010-07-01
703 Li, Chao B CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2619 = 2010-07-01
704 Zhang, Ziyang CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2422 = 2010-07-01
705 Lu, Shanglei CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2349 1 2010-07-01
706 Zhou, Jianchao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2652 0 2010-07-01
707 Bu, Xiangzhi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2681 0 2010-07-01
708 Zhou, Weiqi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2585 = 2010-07-01
709 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 1 2010-07-01
710 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 1 2010-07-01
711 Bu, Xiangzhi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2681 0 2010-07-01
712 Yu, Yangyi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 = 2010-07-01
713 Wang, Hao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2722 1 2010-07-01
714 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 = 2010-07-01
715 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 = 2010-07-01
716 Li, Chao B CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2619 = 2010-07-01
717 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 = 2010-07-01
718 Bu, Xiangzhi CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2682 0 2010-05-01
719 Tong, Yuanming CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2489 0 2010-05-01
720 Xu, Jun CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2506 = 2010-05-01
721 Lu, Yijie CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2324 0 2010-05-01
722 Yu, Yangyi   2509 = 2010-01-01
723 Zhang, Zhong   2606 = 2010-01-01
724 Zhang, Ziyang   2429 = 2010-01-01
725 Pashikian, Arman   2655 = 2009-11-01
726 Motylev, Alexander   2677 = 2009-11-01
727 Peng, Xiaomin   2588 1 2009-11-01
728 Ma, Qun   2319 1 2009-11-01
729 Harikrishna, P.   2679 = 2009-11-01
730 Lin, Chen   2442 0 2009-11-01
731 Ni, Hua   2701 = 2009-11-01
732 Tomashevsky, Evgeny   2689 = 2009-11-01
733 Nepomniachtchi, Ian   2632 = 2009-11-01
734 Vitiugov, Nikita   2681 1 2009-11-01
735 Timofeev, Artyom   2681 = 2009-11-01
736 Malakhov, Vladimir   2707 0 2009-11-01
737 Wang, Hao   2690 = 2009-11-01
738 Zhou, Jianchao   2623 = 2009-11-01
739 Bu, Xiangzhi   2702 1 2009-11-01
740 Ni, Hua   2692 = 2009-11-01
741 Zhang, Pengxiang   2616 0 2009-11-01
742 Wang, Yue   2736 0 2009-11-01
743 Li, Chao B   2617 1 2009-11-01
744 Wen, Yang   2532 0 2009-07-01
745 Xu, Jun   2498 1 2009-07-01
746 Yu, Yangyi   2433 = 2009-07-01
747 Zhou, Weiqi   2563 1 2009-07-01
748 Zhao, Jun   2560 = 2009-07-01
749 Xiu, Deshun   2422 1 2009-07-01
750 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
751 Li, Chao B   2643 0 2009-07-01
752 Li, Shilong   2557 = 2009-07-01
753 Wang, Hao   2696 0 2009-07-01
754 Gao, Rui   2500 0 2009-07-01
755 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
756 Negi, Parimarjan   2592 = 2009-07-01
757 Ghaem Maghami, Ehsan   2593 = 2009-07-01
758 Nguyen, Ngoc Truong Son   2588 = 2009-07-01
759 Hassan, Abdullah   2322 1 2009-07-01
760 Khamrakulov, Dzhurabek   2524 1 2009-07-01
761 Hossain, Enamul   2531 1 2009-07-01
762 Le, Quang Liem   2591 = 2009-07-01
763 Sasikiran, Krishnan   2682 0 2009-07-01
764 Filippov, Anton   2584 = 2009-07-01
765 Gupta, Abhijeet   2570 0 2009-07-01
766 Bu, Xiangzhi   2704 = 2009-07-01
767 Ji, Dan   2342 = 2009-07-01
768 Li, Shilong   2557 1 2009-07-01
769 Liang, Chong   2511 = 2009-07-01
770 Zhang, Pengxiang   2638 1 2009-07-01
771 Ni, Hua   2724 1 2009-07-01
772 Hou, Yifan   2590 1 2009-07-01
773 Zhou, Weiqi   2563 = 2009-07-01
774 Li, Chao B   2643 = 2009-07-01
775 Wang, Hao   2696 1 2009-07-01
776 Wang, Hao   2684 0 2009-04-01
777 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
778 Zhou, Jianchao   2580 1 2009-04-01
779 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
780 Li, Chao B   2582 0 2009-04-01
781 Wang, Hao   2684 = 2009-04-01
782 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
783 Zhou, Jianchao   2580 0 2009-04-01
784 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
785 Li, Chao B   2582 = 2009-04-01
786 Liang, Chong   2502 = 2009-04-01
787 Zhou, Jianchao   2612 = 2009-04-01
788 Zhao, Zong-Yuan   2567 0 2009-04-01
789 Wang, Chen   2375 = 2009-04-01
790 Bu, Xiangzhi   2714 0 2009-04-01
791 Grigoriev, Semyon   2177 1 2008-10-01
792 Vasilov, Artur   2187 1 2008-10-01
793 Mukhamadeev, Dmitry   2089 1 2008-10-01
794 Janzelj, Tim   2089 1 2008-10-01
795 Strygin, Alexandr   2089 1 2008-10-01
796 Ni, Hua   2680 = 2008-07-01
797 Ni, Hua   2704 = 2008-07-01
798 Yu, Shaoteng   2505 = 2008-07-01
799 Zhou, Jianchao   2580 0 2008-07-01
800 Wen, Yang   2497 = 2008-07-01
801 Liang, Chong   2484 1 2008-07-01
802 Li, Shilong   2512 1 2008-07-01
803 Zhou, Weiqi   2560 = 2008-07-01
804 Li, Chao B   2582 = 2008-07-01
805 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
806 Zhang, Pengxiang   2640 0 2008-07-01
807 Wang, Hao   2684 = 2008-07-01