Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Ding, Liren

Вечити шах листа

Ding, Liren

# Ding, Liren турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2835 = 2019-02-01
2 Vidit, Santosh Gujrathi NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2695 = 2019-02-01
3 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2612 1 2019-02-01
4 Fedoseev, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2724 = 2019-02-01
5 Shankland, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2725 1 2019-02-01
6 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2019-02-01
7 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2783 = 2019-02-01
8 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2763 = 2019-02-01
9 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2019-02-01
10 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2817 = 2019-02-01
11 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2731 = 2019-02-01
12 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2019-02-01
13 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2738 = 2019-02-01
14 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
15 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 = 2018-12-01
16 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
17 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 1 2018-12-01
18 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
19 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
20 Vachier-Lagrave, Maxime CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2778 0 2018-12-01
21 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 1 2018-12-01
22 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
23 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
24 Cordova, Emilio GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2609 1 2018-11-01
25 Saric, Ivan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2689 1 2018-11-01
26 Navara, David GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2740 = 2018-11-01
27 Maghsoodloo, Parham GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2649 = 2018-11-01
28 Giri, Anish GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2780 = 2018-11-01
29 Mamedyarov, Shakhriyar GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2820 = 2018-11-01
30 Duda, Jan-Krzysztof GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2739 1 2018-11-01
31 Caruana, Fabiano GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2827 = 2018-11-01
32 Gorodetzky, David GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2452 1 2018-11-01
33 Werle, Jan GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2527 = 2018-11-01
34 Svidler, Peter GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2756 1 2018-11-01
35 Wang, Hao GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2722 = 2018-11-01
36 Carlsen, Magnus GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2839 = 2018-11-01
37 Efimenko, Zahar GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2641 1 2018-11-01
38 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 1 2018-09-01
39 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 = 2018-09-01
40 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 = 2018-09-01
41 Topalov, Veselin CHN 2018 China Wenzhou "Xinqiao Cup" Chess Grandmaster Match(Men) [Wenzhou] 2747 1 2018-09-01
42 Nakamura, Hikaru NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2769 = 2018-07-01
43 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2789 = 2018-07-01
44 Anand, Viswanathan NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2760 = 2018-07-01
45 Zeng, Chongsheng CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2540 1 2018-06-01
46 Lin, Yi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2391 1 2018-06-01
47 Cheparinov, Ivan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2705 1 2018-06-01
48 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2645 1 2018-05-01
49 Liu, Guanchu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2459 1 2018-05-01
50 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2744 = 2018-05-01
51 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2778 = 2018-05-01
52 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2749 = 2018-05-01
53 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2777 = 2018-05-01
54 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 = 2018-05-01
55 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2814 = 2018-05-01
56 Navara, David AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 1 2018-05-01
57 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2704 1 2018-05-01
58 Carlsen, Magnus AZE SHAMKIR CHESS 2018, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2843 = 2018-05-01
59 Aronian, Levon GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2794 = 2018-04-01
60 Caruana, Fabiano GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2784 = 2018-04-01
61 So, Wesley GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2799 = 2018-04-01
62 Grischuk, Alexander GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2767 = 2018-04-01
63 Mamedyarov, Shakhriyar GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2809 = 2018-04-01
64 Karjakin, Sergey GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2763 = 2018-04-01
65 Kramnik, Vladimir GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2800 = 2018-04-01
66 Aronian, Levon GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2794 = 2018-04-01
67 Caruana, Fabiano GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2784 = 2018-04-01
68 So, Wesley GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2799 = 2018-04-01
69 Grischuk, Alexander GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2767 = 2018-04-01
70 Mamedyarov, Shakhriyar GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2809 1 2018-04-01
71 Kramnik, Vladimir GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2800 = 2018-04-01
72 Karjakin, Sergey GER Candidates Tournament 2018 [Berlin] 2763 = 2018-04-01
73 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2597 = 2018-01-01
74 Wei, Yi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2743 = 2018-01-01
75 Zhao, Zong-Yuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2543 = 2018-01-01
76 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2604 = 2018-01-01
77 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2706 = 2017-12-01
78 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2546 1 2017-12-01
79 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2553 1 2017-12-01
80 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 = 2017-12-01
81 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 = 2017-12-01
82 Eljanov, Pavel ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2707 = 2017-12-01
83 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 1 2017-12-01
84 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 = 2017-12-01
85 Nakamura, Hikaru ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2780 = 2017-12-01
86 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 = 2017-12-01
87 Svidler, Peter ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2763 = 2017-12-01
88 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
89 Lodici, Lorenzo TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2407 = 2017-11-01
90 Inarkiev, Ernesto TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2693 = 2017-11-01
91 Tari, Aryan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2578 1 2017-11-01
92 Stevic, Hrvoje TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2616 1 2017-11-01
93 Vocaturo, Daniele TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2607 1 2017-11-01
94 Kramnik, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2794 = 2017-11-01
95 Nisipeanu, Liviu-Dieter TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2672 = 2017-11-01
96 Haddouche, Mohamed GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2487 1 2017-10-01
97 Haddouche, Mohamed GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2487 = 2017-10-01
98 Kravtsiv, Martyn GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2670 = 2017-10-01
99 Kravtsiv, Martyn GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2670 = 2017-10-01
100 Vidit, Santosh Gujrathi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
101 Vidit, Santosh Gujrathi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2702 = 2017-10-01
102 Wang, Hao GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2701 = 2017-10-01
103 Wang, Hao GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2701 1 2017-10-01
104 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 = 2017-10-01
105 Rapport, Richard GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2675 1 2017-10-01
106 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 = 2017-10-01
107 So, Wesley GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2792 = 2017-10-01
108 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
109 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
110 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
111 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
112 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
113 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 0 2017-09-01
114 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
115 Giri, Anish CHN The 3rd Wenzhou Grandmaster Match [Wenzhou] 2772 = 2017-09-01
116 Li, Di CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2462 1 2017-09-01
117 Wang, Yiye CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2442 1 2017-09-01
118 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2455 1 2017-09-01
119 Xu, Zhihang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2377 = 2017-09-01
120 Wang, Hao CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2698 = 2017-08-01
121 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 = 2017-08-01
122 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 1 2017-08-01
123 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 = 2017-08-01
124 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 1 2017-08-01
125 Ivanchuk, Vassily CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2729 0 2017-08-01
126 Yu, Yangyi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2753 = 2017-08-01
127 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 1 2017-08-01
128 Naiditsch, Arkadij CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2712 = 2017-08-01
129 Grischuk, Alexander CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2761 = 2017-08-01
130 Lin, Chen CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2449 1 2017-08-01
131 Zhang, Ziji CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2394 = 2017-08-01
132 Zhao, Jun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2606 = 2017-08-01
133 Zhigalko, Sergei RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2635 = 2017-07-01
134 Vidit, Santosh Gujrathi RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2692 = 2017-07-01
135 Shankland, Samuel L RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2676 = 2017-07-01
136 Solak, Dragan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2641 = 2017-07-01
137 Ponomariov, Ruslan RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2712 1 2017-07-01
138 Nepomniachtchi, Ian RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2732 = 2017-07-01
139 Urkedal, Frode RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2541 1 2017-07-01
140 Wojtaszek, Radoslaw RUS World Team Championship 2017 [Khanty-Mansiysk] 2730 = 2017-07-01
141 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
142 Inarkiev, Ernesto RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2727 1 2017-06-01
143 Hou, Yifan RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2652 1 2017-06-01
144 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2755 = 2017-06-01
145 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2772 = 2017-06-01
146 Vachier-Lagrave, Maxime RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2795 = 2017-06-01
147 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2786 = 2017-06-01
148 Giri, Anish RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2785 = 2017-06-01
149 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 1 2017-06-01
150 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2637 = 2017-06-01
151 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
152 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
153 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 1 2017-05-01
154 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
155 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 = 2017-05-01
156 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 1 2017-05-01
157 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
158 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
159 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 = 2017-05-01
160 Harikrishna, Pentala CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2758 1 2017-05-01
161 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2503 = 2017-05-01
162 Li, Chao B CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2720 = 2017-05-01
163 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2392 1 2017-05-01
164 Fang, Yuxiang CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2498 1 2017-05-01
165 Rapport, Richard UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2692 0 2017-03-01
166 Salem, A.r. Saleh UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2656 1 2017-03-01
167 Hammer, Jon Ludvig UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2628 = 2017-03-01
168 Jakovenko, Dmitry UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2709 = 2017-03-01
169 Nepomniachtchi, Ian UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2749 = 2017-03-01
170 Hou, Yifan UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2651 = 2017-03-01
171 Nakamura, Hikaru UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
172 Li, Chao B UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2720 = 2017-03-01
173 Aronian, Levon UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 1 2017-03-01
174 Bai, Jinshi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2544 1 2017-01-01
175 Yu, Kaifeng CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2357 1 2017-01-01
176 Liu, Yan CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2403 1 2017-01-01
177 Zhou, Jianchao CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2632 = 2017-01-01
178 Wang, Hao CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2701 = 2016-12-01
179 Yu, Ruiyuan CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2514 = 2016-12-01
180 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2693 = 2016-12-01
181 Lauber, Arnd SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2434 1 2016-12-01
182 Bogosavljevic, Boban SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2520 1 2016-12-01
183 Svidler, Peter SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2742 0 2016-12-01
184 Kramnik, Vladimir SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2810 = 2016-12-01
185 Inarkiev, Ernesto SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2714 = 2016-12-01
186 Saraci, Nderim AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2353 1 2016-10-01
187 Leitao, Rafael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2616 = 2016-10-01
188 Rombaldoni, Axel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2567 1 2016-10-01
189 Ponomariov, Ruslan AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2709 = 2016-10-01
190 Perez Ponsa, Federico AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2585 1 2016-10-01
191 Howell, David W L AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 = 2016-10-01
192 Rapport, Richard AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2752 = 2016-10-01
193 Rodgaard, John AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2353 1 2016-10-01
194 Zhigalko, Andrey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2591 = 2016-10-01
195 Nguyen, Ngoc Truong Son AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2633 1 2016-10-01
196 Zhang, Zhong CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2637 1 2016-10-01
197 Zeng, Chongsheng CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2529 = 2016-10-01
198 Zhao, Yuanhe CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2362 1 2016-10-01
199 Bu, Xiangzhi CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2704 1 2016-10-01
200 Aronian, Levon USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2792 = 2016-09-01
201 So, Wesley USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 = 2016-09-01
202 Giri, Anish USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2769 = 2016-09-01
203 Anand, Viswanathan USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2770 = 2016-09-01
204 Topalov, Veselin USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2761 0 2016-09-01
205 Svidler, Peter USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 1 2016-09-01
206 Caruana, Fabiano USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2807 = 2016-09-01
207 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2819 = 2016-09-01
208 Nakamura, Hikaru USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2791 0 2016-09-01
209 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 0 2016-08-01
210 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
211 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 0 2016-08-01
212 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 1 2016-08-01
213 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
214 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
215 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 1 2016-08-01
216 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
217 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
218 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 0 2016-08-01
219 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
220 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
221 Grischuk, Alexander CHN 2016 "Xinqiao Cup" Grandmaster Match [Wenzhou] 2747 = 2016-08-01
222 Ma, Qun CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2615 = 2016-08-01
223 Zhao, Chenxi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2378 1 2016-08-01
224 Wang, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2502 0 2016-08-01
225 Inarkiev, Ernesto CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2729 = 2016-07-01
226 Lin, Chen CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2520 = 2016-07-01
227 Malakhov, Vladimir CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2696 = 2016-07-01
228 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
229 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
230 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 1 2016-06-01
231 So, Wesley CHN 2016 China-USA Chess Grandmaster Summit Match [Shanghai] 2773 = 2016-06-01
232 Chen, Qi B CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2377 1 2016-05-01
233 Liu, Chang CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2377 1 2016-05-01
234 Li, Di CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2420 1 2016-05-01
235 Zhao, Jun CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2634 = 2016-05-01
236 Adams, Michael NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 1 2016-03-01
237 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2798 = 2016-03-01
238 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 = 2016-03-01
239 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2016-03-01
240 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2769 1 2016-03-01
241 Navara, David NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2730 = 2016-03-01
242 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2787 0 2016-03-01
243 Wei, Yi NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 = 2016-03-01
244 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2747 = 2016-03-01
245 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2640 = 2016-03-01
246 Tomashevsky, Evgeny NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2728 1 2016-03-01
247 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2760 1 2016-03-01
248 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2016 - Masters [Wijk aan Zee] 2844 = 2016-03-01
249 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 = 2016-01-01
250 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 0 2016-01-01
251 Zhao, Yuanhe CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2376 1 2016-01-01
252 Ma, Qun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2606 1 2016-01-01
253 Xu, Yinglun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2470 = 2016-01-01
254 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2730 = 2016-01-01
255 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 0 2015-12-01
256 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
257 Giri, Anish ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2798 = 2015-12-01
258 So, Wesley ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2760 = 2015-12-01
259 Giri, Anish ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2798 = 2015-12-01
260 Anand, Viswanathan ESP VIII Final Chess Masters Bilbao [Bilbao] 2803 = 2015-12-01
261 Krnan, Tomas AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2440 1 2015-11-01
262 Krnan, Tomas AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2440 = 2015-11-01
263 Inarkiev, Ernesto AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2660 1 2015-11-01
264 Inarkiev, Ernesto AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2660 = 2015-11-01
265 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 = 2015-11-01
266 Guseinov, Gadir AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2634 1 2015-11-01
267 Wei, Yi AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2734 1 2015-11-01
268 Wei, Yi AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2734 0 2015-11-01
269 Karjakin, Sergey CHN 2015 China-Russia 'Heixiazi Island' Cup Chess Challenge Tournament Round 1-3 [Fuyuan China] 2753 = 2015-09-01
270 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2662 1 2015-09-01
271 Bai, Jinshi CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2521 1 2015-09-01
272 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2521 1 2015-09-01
273 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2713 1 2015-09-01
274 Wei, Yi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2721 = 2015-08-01
275 Bu, Xiangzhi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2696 = 2015-08-01
276 Wang, Chen CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2522 1 2015-08-01
277 Bruzon Batista, Lazaro CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2677 = 2015-08-01
278 Wang, Yue CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2726 0 2015-08-01
279 Yu, Yangyi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2715 1 2015-08-01
280 Sasikiran, Krishnan CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2642 = 2015-08-01
281 Lu, Shanglei CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2606 1 2015-08-01
282 Ni, Hua CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2701 = 2015-08-01
283 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 = 2015-08-01
284 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 = 2015-08-01
285 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 1 2015-08-01
286 Gelfand, Boris CHN 2015 China-Wenzhou International Grandmaster Chess Match [Zhe Jiang Wenzhou] 2751 1 2015-08-01
287 Xu, Xiangyu Chn CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2349 1 2015-08-01
288 Malakhov, Vladimir CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2699 1 2015-08-01
289 Xu, Yinglun CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2454 1 2015-08-01
290 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2724 1 2015-08-01
291 Yu, Yangyi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2715 = 2015-07-01
292 Bu, Xiangzhi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2696 = 2015-07-01
293 Zhang, Ziji CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2349 1 2015-07-01
294 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2613 = 2015-06-01
295 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2606 = 2015-06-01
296 Yu, Yangyi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2723 1 2015-06-01
297 Wei, Yi CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2718 0 2015-06-01
298 Liu, Qingnan CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2523 1 2015-06-01
299 Wen, Yang CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2583 = 2015-06-01
300 Wang, Hao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2710 1 2015-06-01
301 Wan, Yunguo CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2472 = 2015-06-01
302 Zhou, Jianchao CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2589 = 2015-06-01
303 Lin, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2460 = 2015-06-01
304 Wang, Chen CHN 2015 Chinese chess championship(men) [Xing Hua] 2536 1 2015-06-01
305 Shankland, Samuel L ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2661 1 2015-05-01
306 Leko, Peter ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
307 Grischuk, Alexander ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2794 = 2015-05-01
308 Aronian, Levon ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2770 = 2015-05-01
309 Amin, Bassem ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2634 1 2015-05-01
310 Gelfand, Boris ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2747 = 2015-05-01
311 Ponomariov, Ruslan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
312 Dominguez Perez, Leinier ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2729 = 2015-05-01
313 Harikrishna, P. ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2731 = 2015-05-01
314 Adhiban, B. IND india China Summit [Hyderabad] 2646 1 2015-04-01
315 Adhiban, B. IND india China Summit [Hyderabad] 2646 = 2015-04-01
316 Lalith, Babu M.r. IND india China Summit [Hyderabad] 2556 0 2015-04-01
317 Lalith, Babu M.r. IND india China Summit [Hyderabad] 2556 1 2015-04-01
318 Sasikiran, Krishnan IND india China Summit [Hyderabad] 2682 1 2015-04-01
319 Sasikiran, Krishnan IND india China Summit [Hyderabad] 2682 = 2015-04-01
320 Sethuraman, S.p. IND india China Summit [Hyderabad] 2623 0 2015-04-01
321 Sethuraman, S.p. IND india China Summit [Hyderabad] 2623 1 2015-04-01
322 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 0 2015-02-01
323 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 1 2015-02-01
324 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 1 2015-02-01
325 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 1 2015-02-01
326 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 = 2015-02-01
327 Vachier-Lagrave, Maxime NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 0 2015-02-01
328 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 1 2015-02-01
329 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 1 2015-02-01
330 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 0 2015-02-01
331 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 = 2015-02-01
332 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 1 2015-02-01
333 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 = 2015-02-01
334 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 1 2015-02-01
335 Xiu, Deshun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2553 = 2015-01-01
336 Wang, Rui CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2394 1 2015-01-01
337 Motylev, Alexander CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2680 = 2015-01-01
338 Al-Sayed, Mohammed QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2507 1 2015-01-01
339 Van Kampen, Robin QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2612 0 2015-01-01
340 Potapov, Pavel QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2479 1 2015-01-01
341 Miton, Kamil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2601 = 2015-01-01
342 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2615 1 2015-01-01
343 Romanov, Evgeny QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2636 = 2015-01-01
344 Gupta, Abhijeet QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2632 = 2015-01-01
345 Dubov, Daniil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2629 1 2015-01-01
346 Adhiban, B. QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2630 = 2015-01-01
347 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2587 = 2015-01-01
348 Yu, Chaojie CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2332 1 2015-01-01
349 Xu, Xiangyu Chn CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2332 1 2015-01-01
350 Ma, Qun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2621 1 2015-01-01
351 Kramnik, Vladimir RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2760 = 2014-12-01
352 Leko, Peter RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2731 = 2014-12-01
353 Aronian, Levon RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2797 = 2014-12-01
354 Grischuk, Alexander RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2795 = 2014-12-01
355 Inarkiev, Ernesto RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2688 = 2014-12-01
356 Gelfand, Boris RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2759 = 2014-12-01
357 Morozevich, Alexander RUS TASHIR International Chess Tournament in the memory of Tigran Petrosyian [Moscow] 2724 = 2014-12-01
358 Mamedov, Nidjat TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2624 = 2014-10-01
359 Harikrishna, P. TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2725 = 2014-10-01
360 Dubov, Daniil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2614 1 2014-10-01
361 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2743 = 2014-10-01
362 McHedlishvili, Mikheil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2618 = 2014-10-01
363 Cheparinov, Ivan TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2681 = 2014-10-01
364 Inarkiev, Ernesto TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2666 0 2014-10-01
365 Yilmaz, Mustafa TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2569 = 2014-10-01
366 Zhigalko, Sergei TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2678 0 2014-10-01
367 Grachev, Boris TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2672 = 2014-10-01
368 Yurtseven, Melih TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2342 1 2014-10-01
369 Lin, Chen CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
370 Ma, Zhonghan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
371 Wen, Yang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2598 = 2014-10-01
372 Juarez Flores, Carlos A. NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2425 1 2014-09-01
373 Balogh, Csaba NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2637 1 2014-09-01
374 Grischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2795 = 2014-09-01
375 L`ami, Erwin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2631 = 2014-09-01
376 Ezat, Mohamed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2466 1 2014-09-01
377 Perunovic, Milos NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2602 1 2014-09-01
378 Radjabov, Teimour NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2724 = 2014-09-01
379 Ponomariov, Ruslan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2717 = 2014-09-01
380 Bacrot, Etienne NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2720 = 2014-09-01
381 Gajewski, Grzegorz NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2659 1 2014-09-01
382 Jun, Zhao CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2603 1 2014-08-01
383 Naiditsch, Arkadij CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2705 = 2014-08-01
384 Xiangzhi, Bu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2693 = 2014-08-01
385 Yi, Wei CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2634 = 2014-08-01
386 Ponomariov, Ruslan CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2723 = 2014-08-01
387 Weiqi, Zhou CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2601 1 2014-08-01
388 Yangyi, Yu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2675 1 2014-08-01
389 Qun, Ma CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2609 = 2014-08-01
390 Deshun, Xiu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2550 1 2014-08-01
391 Zhou, Jianchao CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2588 1 2014-08-01
392 Zhou, Jiangnan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2326 1 2014-08-01
393 Zhao, Yuanhe CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2326 1 2014-08-01
394 Malakhov, Vladimir CHN 2014 Chinese Chess League Division A(8-11) [GuangDong] 2698 = 2014-08-01
395 Mansour, Sameer IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2314 1 2014-07-01
396 Kalugampitiya, R S IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2314 1 2014-07-01
397 Jumabayev, Rinat IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2561 1 2014-07-01
398 Le, Quang Liem IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2712 = 2014-07-01
399 Sethuraman, S.p. IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2582 = 2014-07-01
400 Darini, Pouria IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2449 1 2014-07-01
401 Ghaem Maghami, Ehsan IRI Asian Nations Cup 2014- Standard-Open [Tabriz] 2580 = 2014-07-01
402 Bologan, Viktor CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2661 1 2014-07-01
403 Yang, Kaiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2340 1 2014-07-01
404 Zhou, Weiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2601 1 2014-07-01
405 Liu, Chang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2351 1 2014-05-01
406 Lin, Chen CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2483 1 2014-05-01
407 Xu, Zhihang CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2310 1 2014-05-01
408 Bu, Xiangzhi CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2699 = 2014-05-01
409 Vul, Arkadi Eremeevich FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2346 1 2014-04-01
410 Gao, Rui FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2468 1 2014-04-01
411 Papin, Vasily FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2515 = 2014-04-01
412 Maiorov, Nikita FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2520 1 2014-04-01
413 Piorun, Kacper FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2570 0 2014-04-01
414 Haub, Thorsten Michael FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2449 1 2014-04-01
415 Martynov, Pavel FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2352 1 2014-04-01
416 Manolache, Marius FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2495 = 2014-04-01
417 Jovanic, Ognjen FRA 30e open international de Cappelle-la-Grande [Cappelle la Grande] 2526 1 2014-04-01
418 Yu, Yangyi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2664 = 2014-04-01
419 Zeng, Chongsheng CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2520 1 2014-04-01
420 Ma, Qun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2606 = 2014-04-01
421 Wen, Yang CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2591 1 2014-04-01
422 Hou, Yifan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2629 0 2014-04-01
423 Zhao, Jun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2608 1 2014-04-01
424 Zhou, Jianchao CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2565 = 2014-04-01
425 Xiu, Deshun CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2571 = 2014-04-01
426 Liu, Qingnan CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2501 = 2014-04-01
427 Wei, Yi CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2625 = 2014-04-01
428 Lin, Chen CHN 2014 China chess individual tournament group A (men) [China Xinghua] 2475 1 2014-04-01
429 Giri, Anish TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2732 = 2014-01-01
430 Korobov, Anton TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2713 0 2014-01-01
431 Movsesian, Sergei TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2700 1 2014-01-01
432 Kamsky, Gata TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2721 1 2014-01-01
433 Shoker, Samy TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2500 1 2014-01-01
434 Safarli, Eltaj TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2653 = 2014-01-01
435 Fridman, Daniel TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2600 = 2014-01-01
436 Yilmaz, Mustafa TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2577 = 2014-01-01
437 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2617 1 2014-01-01
438 Malakhov, Vladimir CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2708 0 2013-12-01
439 Wang, Rui CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2406 1 2013-12-01
440 Li, Shilong CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2523 1 2013-12-01
441 Fang, Yan CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2318 1 2013-11-01
442 Bu, Xiangzhi CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2667 = 2013-11-01
443 Xiu, Deshun CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2585 = 2013-11-01
444 Wei, Yi CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2580 1 2013-11-01
445 Wang, Chen CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2492 0 2013-11-01
446 Wang, Yiye CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2326 = 2013-11-01
447 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 = 2013-09-01
448 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
449 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 = 2013-09-01
450 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
451 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 1 2013-09-01
452 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 1 2013-09-01
453 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
454 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 1 2013-09-01
455 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
456 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 0 2013-09-01
457 Malakhov, Vladimir CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2710 = 2013-08-01
458 Zhang, Pengxiang CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2576 1 2013-08-01
459 Liu, Chang CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2363 1 2013-08-01
460 Al-Zendani, Zendan KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2360 1 2013-08-01
461 Gundavaa, Bayarsaikhan KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2516 1 2013-08-01
462 Jumabayev, Rinat KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 = 2013-08-01
463 Al-Modiahki, Mohamad KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2546 1 2013-08-01
464 Yu, Yangyi KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2675 = 2013-08-01
465 Sengupta, Deep KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2548 1 2013-08-01
466 Salem, A.r. Saleh KOR 4th Incheon Asian Indoor & Martial Arts Games Men Individual [Incheon] 2531 0 2013-08-01
467 Lu, Shanglei CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2551 1 2013-07-01
468 Wei, Yi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2530 1 2013-07-01
469 Zhou, Jianchao CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2607 = 2013-07-01
470 Wen, Yang CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2618 1 2013-07-01
471 Bu, Xiangzhi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2662 = 2013-07-01
472 Zhou, Weiqi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2590 = 2013-07-01
473 Ni, Hua CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2646 1 2013-07-01
474 Yu, Yangyi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2675 = 2013-07-01
475 Xiu, Deshun CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2534 1 2013-07-01
476 Aronian, Levon RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2809 1 2013-06-01
477 Vachier-Lagrave, Maxime RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2722 0 2013-06-01
478 Fressinet, Laurent RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2706 = 2013-06-01
479 Kramnik, Vladimir RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2801 = 2013-06-01
480 Anand, Viswanathan RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2783 0 2013-06-01
481 Svidler, Peter RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2747 = 2013-06-01
482 Gelfand, Boris RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2739 0 2013-06-01
483 Adams, Michael RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2727 = 2013-06-01
484 Vitiugov, Nikita RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2712 = 2013-06-01
485 Mihajlov, Sebastian ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2309 = 2013-03-01
486 Finnbogadottir, Tinna Kristin ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2309 1 2013-03-01
487 Mammadova, Gulnar ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2369 1 2013-03-01
488 Wei, Yi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2501 = 2013-03-01
489 Urkedal, Frode ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2473 1 2013-03-01
490 Shulman, Yury ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2563 = 2013-03-01
491 Maze, Sebastien ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2556 1 2013-03-01
492 Ipatov, Alexander ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2569 1 2013-03-01
493 Eljanov, Pavel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2678 0 2013-03-01
494 Thorhallsson, Throstur ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2441 1 2013-03-01
495 Zhou, Weiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2597 = 2013-01-01
496 Bu, Xiangzhi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2682 1 2013-01-01
497 Jobava, Baadur CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2711 = 2013-01-01
498 Zhang, Pengxiang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2580 1 2013-01-01
499 Yu, Yangyi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2651 = 2012-11-01
500 Wang, Hao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2748 = 2012-11-01
501 Lou, Yiping CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2444 = 2012-11-01
502 Liu, Chang CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2336 1 2012-11-01
503 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 = 2012-11-01
504 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 0 2012-11-01
505 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
506 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2705 = 2012-11-01
507 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 1 2012-11-01
508 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 = 2012-11-01
509 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 1 2012-11-01
510 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
511 Vachier-Lagrave, Maxime USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2705 = 2012-11-01
512 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 = 2012-11-01
513 Bwalya, Gillan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2295 1 2012-10-01
514 Brunello, Sabino TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2586 = 2012-10-01
515 Parligras, Mircea-Emilian TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2618 0 2012-10-01
516 Darini, Pouria TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2503 1 2012-10-01
517 Stojanovic, Dalibor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2495 1 2012-10-01
518 Akopian, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2687 = 2012-10-01
519 Mamedov, Rauf TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2634 1 2012-10-01
520 Barbosa, Oliver TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2554 1 2012-10-01
521 Onischuk, Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2666 1 2012-10-01
522 Volokitin, Andrei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2709 = 2012-10-01
523 Wang, Rui CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2410 1 2012-10-01
524 Wang, Li CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2410 = 2012-10-01
525 Motylev, Alexander CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2658 1 2012-10-01
526 Malakhov, Vladimir CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2700 0 2012-10-01
527 Thavandiran, Shiyam GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2301 1 2012-09-01
528 Gao, Rui GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2442 = 2012-09-01
529 Aggelis, Nikolaos GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2352 1 2012-09-01
530 Yilmaz, Mustafa GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2543 = 2012-09-01
531 Kovalev, Vladislav GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2485 1 2012-09-01
532 Salem, A.r. Saleh GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2546 = 2012-09-01
533 Baron, Tal GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2451 1 2012-09-01
534 Ipatov, Alexander GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2577 = 2012-09-01
535 Schreiner, Peter GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2444 = 2012-09-01
536 Grover, Sahaj GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2516 1 2012-09-01
537 Yu, Yangyi GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2635 = 2012-09-01
538 Shimanov, Aleksandr GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2596 1 2012-09-01
539 Rapport, Richard GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2605 = 2012-09-01
540 Wang , Yue CHN Danzhou GM [Danzhou] 2690 = 2012-08-01
541 Wen, Yang CHN Danzhou GM [Danzhou] 2550 = 2012-08-01
542 Ni, Hua CHN Danzhou GM [Danzhou] 2673 = 2012-08-01
543 Zhou, Weiqi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2624 = 2012-08-01
544 Bu, Xiangzhi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2656 0 2012-08-01
545 Hou, Yifan CHN Danzhou GM [Danzhou] 2623 1 2012-08-01
546 Zhao, Jun CHN Danzhou GM [Danzhou] 2577 1 2012-08-01
547 Zhou, Jianchao CHN Danzhou GM [Danzhou] 2609 = 2012-08-01
548 Yu, Yangyi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2626 = 2012-08-01
549 Wang, Hao CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2738 1 2012-08-01
550 Zhou, Jianchao CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2609 1 2012-08-01
551 Zeng, Chongsheng CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2457 1 2012-08-01
552 Vitiugov, Nikita RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2703 0 2012-08-01
553 Jakovenko, Dmitry RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2736 = 2012-08-01
554 Tomashevsky, Evgeny RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2733 = 2012-08-01
555 Matlakov, Maxim RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2668 1 2012-08-01
556 Nepomniachtchi, Ian RUS Match Russia-China 2012 men [St.Petersburg] 2718 = 2012-08-01
557 Yu, Ruiyuan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2526 1 2012-08-01
558 Zhao, Jun CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2571 = 2012-08-01
559 Mu, Ke CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2290 1 2012-08-01
560 Lin, Chen CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2446 = 2012-07-01
561 Gao, Rui CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2417 1 2012-07-01
562 Ma, Qun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2481 = 2012-07-01
563 Xiu, Deshun CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2492 1 2012-07-01
564 Kuderinov, Kirill VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2493 1 2012-07-01
565 Yu, Ruiyuan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2511 = 2012-07-01
566 Venkatesh, M R VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2517 1 2012-07-01
567 Sethuraman, S P VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2546 1 2012-07-01
568 Liu, Qingnan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2483 = 2012-07-01
569 Gomez, John Paul VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2507 = 2012-07-01
570 Negi, Parimarjan VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2640 0 2012-07-01
571 Paragua, Mark VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2521 1 2012-07-01
572 Barbosa, Oliver VIE 11th ASIAN Continental - Open Championships [Ho Chi Minh] 2550 = 2012-07-01
573 Mohammed, Zozek Salah Mohammed CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2279 1 2012-07-01
574 Ismagambetov, Anuar CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2478 1 2012-07-01
575 Negi, Parimarjan CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2640 1 2012-07-01
576 Lou, Yiping CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2428 1 2012-07-01
577 Nguyen, Van Huy CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2502 = 2012-07-01
578 Pouria, Darini CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2491 = 2012-07-01
579 Muhammad, Luthfi Ali CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2279 1 2012-07-01
580 Chan, Yi Ren Daniel CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2333 1 2012-07-01
581 Battulga, Namkhai CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2397 = 2012-07-01
582 Wei, Yi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2371 = 2012-05-01
583 Yu, Yangyi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2615 = 2012-05-01
584 Zhou, Weiqi CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2628 = 2012-05-01
585 Zhou, Jianchao CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2625 = 2012-05-01
586 Wen, Yang CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2549 1 2012-05-01
587 Zhao, Jun CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2583 1 2012-05-01
588 Lou, Yiping CHN 2012 Asian Team Championship Chinese Team Selection [Beijing, China] 2419 1 2012-05-01
589 Wang, Yue CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2702 1 2012-05-01
590 Hou, Yifan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2639 = 2012-05-01
591 Li, Shilong CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2549 1 2012-05-01
592 Wang, Chen CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2490 1 2012-05-01
593 Lu, Shanglei CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2514 1 2012-05-01
594 Liu, Qingnan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2461 = 2012-05-01
595 Zhou, Jianchao CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2625 1 2012-05-01
596 Zhao, Jun CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2583 = 2012-05-01
597 Yu, Yangyi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2615 = 2012-05-01
598 Bu, Xiangzhi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2668 = 2012-05-01
599 Ni, Hua CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2637 = 2012-05-01
600 Wang, Hao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2733 0 2012-01-01
601 Wang, Yue CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2716 = 2012-01-01
602 Zhou, Jianchao CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2628 = 2012-01-01
603 Zhao, Jun CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2582 1 2012-01-01
604 Motylev, Alexander CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2678 = 2012-01-01
605 Zhou, Weiqi CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2622 = 2012-01-01
606 So, Wesley RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2658 = 2011-11-01
607 So, Wesley RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2658 = 2011-11-01
608 Pham, Le Thao Nguyen CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2362 1 2011-11-01
609 Ma, Qun CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2455 0 2011-11-01
610 Munkhgal, Gombosuren CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2348 1 2011-11-01
611 Gao, Rui CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2424 1 2011-11-01
612 Lu, Shanglei CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2517 1 2011-11-01
613 Zhou, Weiqi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2598 = 2011-11-01
614 Lu, Yijie CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2370 1 2011-11-01
615 Zhou, Jianchao CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2628 0 2011-11-01
616 Levan, Pantsulaia CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2614 1 2011-11-01
617 Bu, Xiangzhi CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2675 = 2011-09-01
618 Gao, Rui CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2420 = 2011-09-01
619 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2431 1 2011-09-01
620 Areshchenko, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2682 1 2011-09-01
621 Nabaty, Tamir CHN World Team Championship [Ningbo] 2584 0 2011-09-01
622 Ezat, Mohamed CHN World Team Championship [Ningbo] 2430 1 2011-09-01
623 Negi, Parimarjan CHN World Team Championship [Ningbo] 2642 = 2011-09-01
624 Wang, Shuai CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2427 1 2011-09-01
625 Wu, Xibin CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2365 1 2011-09-01
626 Yu, Yangyi CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2672 = 2011-09-01
627 Ma, Zhonghan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2262 1 2011-07-01
628 Chen, Fan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2345 1 2011-07-01
629 Li, Chao B CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 0 2011-07-01
630 Wang, Hao CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2728 1 2011-07-01
631 Li, Haoyu CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2386 1 2011-07-01
632 Ni, Hua CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 = 2011-07-01
633 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 = 2011-07-01
634 Bu, Xiangzhi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2662 = 2011-07-01
635 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 = 2011-07-01
636 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 0 2011-07-01
637 Wang, Hao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2732 0 2011-07-01
638 Yu, Yangyi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2646 = 2011-07-01
639 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 = 2011-07-01
640 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 0 2011-07-01
641 Li, Chao B CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2656 = 2011-07-01
642 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 = 2011-05-01
643 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 0 2011-05-01
644 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 0 2011-05-01
645 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 = 2011-05-01
646 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 0 2011-05-01
647 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
648 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 = 2011-05-01
649 Zhao, Jun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2580 1 2011-05-01
650 Yu, Yangyi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2652 = 2011-05-01
651 Zhou, Jianchao CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2660 = 2011-05-01
652 Li, Chao B CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2646 = 2011-05-01
653 Zhou, Weiqi CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2592 1 2011-05-01
654 Xiu, Deshun CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2508 1 2011-05-01
655 Wan, Yunguo CHN 2011 World Chess Team Tournament Chinese Players Selection Double Round Robin [Beijing] 2458 1 2011-05-01
656 Xu, Yi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2237 1 2011-05-01
657 Li, Haoyu CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2386 1 2011-05-01
658 Zhou, Weiqi CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2592 0 2011-05-01
659 Xu, Hanbing CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2378 1 2011-05-01
660 Fang, Yan CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2271 1 2011-05-01
661 Zhou, Jianchao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2660 = 2011-05-01
662 Li, Shilong CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2520 1 2011-05-01
663 Li, Chao B CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2646 0 2011-05-01
664 Xiu, Deshun CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2508 = 2011-05-01
665 Zhou, Jianchao CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2660 = 2011-05-01
666 Zhang, Ziyang CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2442 1 2011-05-01
667 Bu, Xiangzhi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2677 1 2011-05-01
668 Yu, Yangyi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2652 = 2011-05-01
669 Zhao, Jun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2580 = 2011-05-01
670 Li, Shilong CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2520 1 2011-05-01
671 Ni, Hua CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 1 2011-05-01
672 Hou, Yifan CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2602 = 2011-05-01
673 Li, Chao B CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 1 2011-05-01
674 Xiu, Deshun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2508 1 2011-05-01
675 Wang, Yue CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2734 1 2011-05-01
676 Fedoseev, Vladimir RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2505 0 2011-03-01
677 Vorobiov, Evgeny E. RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2556 = 2011-03-01
678 Vocaturo, Daniele RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2570 1 2011-03-01
679 Mekhitarian, Krikor Sevag RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2528 1 2011-03-01
680 Timofeev, Artyom RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2681 = 2011-03-01
681 Kamsky, Gata RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2730 1 2011-03-01
682 Grachev, Boris RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
683 Jakovenko, Dmitry RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2718 = 2011-03-01
684 Zvjaginsev, Vadim RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2660 = 2011-03-01
685 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 1 2011-01-01
686 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 = 2011-01-01
687 Bu, Xiangzhi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2673 = 2011-01-01
688 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 0 2011-01-01
689 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
690 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 0 2011-01-01
691 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
692 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 1 2011-01-01
693 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 1 2011-01-01
694 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 1 2011-01-01
695 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 = 2011-01-01
696 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
697 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
698 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
699 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
700 Li, Shilong CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2517 1 2011-01-01
701 Wang, Chen CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2424 1 2011-01-01
702 Xiu, Deshun CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2514 1 2011-01-01
703 Pham, Le Thao Nguyen PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2304 1 2010-11-01
704 Dela Cruz, Noel PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2392 1 2010-11-01
705 Kazhgaleyev, Murtas PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2619 = 2010-11-01
706 Li, Chao B PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2629 = 2010-11-01
707 Filippov, Anton PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2609 1 2010-11-01
708 Le, Quang Liem PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2681 = 2010-11-01
709 Gagunashvili, Merab PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2596 = 2010-11-01
710 So, Wesley PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2674 = 2010-11-01
711 Zhang, Zhong PHI Florencio Campomanes Memorial Tournament [Manila] 2582 1 2010-11-01
712 Zhang, Pengxiang CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2593 1 2010-11-01
713 Zhao, Jun CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2577 1 2010-11-01
714 Ji, Dan CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2344 1 2010-11-01
715 Zeng, Chongsheng CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2410 1 2010-11-01
716 Li, Haoyu CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2367 = 2010-11-01
717 Zhou, Jianchao CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2660 = 2010-11-01
718 Yu, Shaoteng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2523 = 2010-09-01
719 Motylev, Alexander CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2685 0 2010-09-01
720 Wang, Hao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2715 0 2010-07-01
721 Wen, Yang CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2520 = 2010-07-01
722 Wei, Yi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2244 1 2010-07-01
723 Yu, Ruiyuan CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2309 = 2010-07-01
724 Wang, Yue CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2749 = 2010-07-01
725 Lou, Yiping CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2429 1 2010-07-01
726 Wang, Chen PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2390 1 2010-07-01
727 Lou, Yiping PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2429 1 2010-07-01
728 Yu, Ruiyuan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2309 = 2010-07-01
729 Ni, Hua PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2667 = 2010-07-01
730 Toufighi, Homayoon PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2491 1 2010-07-01
731 Li, Chao B PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2613 = 2010-07-01
732 Gundavaa, Bayarsaikhan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2471 1 2010-07-01
733 Gupta, Abhijeet PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2560 = 2010-07-01
734 Le, Quang Liem PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2689 0 2010-07-01
735 Wang, Hao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2722 0 2010-07-01
736 Ni, Hua CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2667 0 2010-07-01
737 Li, Shilong CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2514 1 2010-07-01
738 Ji, Dan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2379 = 2010-07-01
739 Hou, Yifan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2589 1 2010-07-01
740 Li, Chao B CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2619 = 2010-07-01
741 Zhang, Ziyang CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2422 = 2010-07-01
742 Lu, Shanglei CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2349 1 2010-07-01
743 Zhou, Jianchao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2652 0 2010-07-01
744 Bu, Xiangzhi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2681 0 2010-07-01
745 Zhou, Weiqi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2585 = 2010-07-01
746 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 1 2010-07-01
747 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 1 2010-07-01
748 Bu, Xiangzhi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2681 0 2010-07-01
749 Yu, Yangyi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 = 2010-07-01
750 Wang, Hao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2722 1 2010-07-01
751 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 = 2010-07-01
752 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 = 2010-07-01
753 Li, Chao B CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2619 = 2010-07-01
754 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 = 2010-07-01
755 Bu, Xiangzhi CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2682 0 2010-05-01
756 Tong, Yuanming CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2489 0 2010-05-01
757 Xu, Jun CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2506 = 2010-05-01
758 Lu, Yijie CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2324 0 2010-05-01
759 Yu, Yangyi   2509 = 2010-01-01
760 Zhang, Zhong   2606 = 2010-01-01
761 Zhang, Ziyang   2429 = 2010-01-01
762 Pashikian, Arman   2655 = 2009-11-01
763 Motylev, Alexander   2677 = 2009-11-01
764 Peng, Xiaomin   2588 1 2009-11-01
765 Ma, Qun   2319 1 2009-11-01
766 Harikrishna, P.   2679 = 2009-11-01
767 Lin, Chen   2442 0 2009-11-01
768 Ni, Hua   2701 = 2009-11-01
769 Tomashevsky, Evgeny   2689 = 2009-11-01
770 Nepomniachtchi, Ian   2632 = 2009-11-01
771 Vitiugov, Nikita   2681 1 2009-11-01
772 Timofeev, Artyom   2681 = 2009-11-01
773 Malakhov, Vladimir   2707 0 2009-11-01
774 Wang, Hao   2690 = 2009-11-01
775 Zhou, Jianchao   2623 = 2009-11-01
776 Bu, Xiangzhi   2702 1 2009-11-01
777 Ni, Hua   2692 = 2009-11-01
778 Zhang, Pengxiang   2616 0 2009-11-01
779 Wang, Yue   2736 0 2009-11-01
780 Li, Chao B   2617 1 2009-11-01
781 Wen, Yang   2532 0 2009-07-01
782 Xu, Jun   2498 1 2009-07-01
783 Yu, Yangyi   2433 = 2009-07-01
784 Zhou, Weiqi   2563 1 2009-07-01
785 Zhao, Jun   2560 = 2009-07-01
786 Xiu, Deshun   2422 1 2009-07-01
787 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
788 Li, Chao B   2643 0 2009-07-01
789 Li, Shilong   2557 = 2009-07-01
790 Wang, Hao   2696 0 2009-07-01
791 Gao, Rui   2500 0 2009-07-01
792 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
793 Negi, Parimarjan   2592 = 2009-07-01
794 Ghaem Maghami, Ehsan   2593 = 2009-07-01
795 Nguyen, Ngoc Truong Son   2588 = 2009-07-01
796 Hassan, Abdullah   2322 1 2009-07-01
797 Khamrakulov, Dzhurabek   2524 1 2009-07-01
798 Hossain, Enamul   2531 1 2009-07-01
799 Le, Quang Liem   2591 = 2009-07-01
800 Sasikiran, Krishnan   2682 0 2009-07-01
801 Filippov, Anton   2584 = 2009-07-01
802 Gupta, Abhijeet   2570 0 2009-07-01
803 Bu, Xiangzhi   2704 = 2009-07-01
804 Ji, Dan   2342 = 2009-07-01
805 Li, Shilong   2557 1 2009-07-01
806 Liang, Chong   2511 = 2009-07-01
807 Zhang, Pengxiang   2638 1 2009-07-01
808 Ni, Hua   2724 1 2009-07-01
809 Hou, Yifan   2590 1 2009-07-01
810 Zhou, Weiqi   2563 = 2009-07-01
811 Li, Chao B   2643 = 2009-07-01
812 Wang, Hao   2696 1 2009-07-01
813 Wang, Hao   2684 0 2009-04-01
814 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
815 Zhou, Jianchao   2580 1 2009-04-01
816 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
817 Li, Chao B   2582 0 2009-04-01
818 Wang, Hao   2684 = 2009-04-01
819 Xu, Jun   2534 = 2009-04-01
820 Zhou, Jianchao   2580 0 2009-04-01
821 Zhou, Weiqi   2560 = 2009-04-01
822 Li, Chao B   2582 = 2009-04-01
823 Liang, Chong   2502 = 2009-04-01
824 Zhou, Jianchao   2612 = 2009-04-01
825 Zhao, Zong-Yuan   2567 0 2009-04-01
826 Wang, Chen   2375 = 2009-04-01
827 Bu, Xiangzhi   2714 0 2009-04-01
828 Grigoriev, Semyon   2177 1 2008-10-01
829 Vasilov, Artur   2187 1 2008-10-01
830 Mukhamadeev, Dmitry   2089 1 2008-10-01
831 Janzelj, Tim   2089 1 2008-10-01
832 Strygin, Alexandr   2089 1 2008-10-01
833 Ni, Hua   2680 = 2008-07-01
834 Ni, Hua   2704 = 2008-07-01
835 Yu, Shaoteng   2505 = 2008-07-01
836 Zhou, Jianchao   2580 0 2008-07-01
837 Wen, Yang   2497 = 2008-07-01
838 Liang, Chong   2484 1 2008-07-01
839 Li, Shilong   2512 1 2008-07-01
840 Zhou, Weiqi   2560 = 2008-07-01
841 Li, Chao B   2582 = 2008-07-01
842 Wang, Yue   2689 = 2008-07-01
843 Zhang, Pengxiang   2640 0 2008-07-01
844 Wang, Hao   2684 = 2008-07-01