Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Bu, Xiangzhi

Вечити шах листа

Bu, Xiangzhi

# Bu, Xiangzhi турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Xu, Xiangyu RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2576 = 2019-11-01
2 Xu, Xiangyu RUS FIDE World Cup 2019 [Khanty-Mansiysk] 2576 = 2019-11-01
3 Huschenbeth, Niclas ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2624 1 2019-11-01
4 Riazantsev, Alexander ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2645 1 2019-11-01
5 Wang, Hao ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2726 0 2019-11-01
6 Papaioannou, Ioannis ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2645 = 2019-11-01
7 Lupulescu, Constantin ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2643 = 2019-11-01
8 Zhang, Zhong ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2636 = 2019-11-01
9 Melkumyan, Hrant ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2650 0 2019-11-01
10 Alekseev, Evgeny ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2629 = 2019-11-01
11 Abdusattorov, Nodirbek ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2608 = 2019-11-01
12 Parligras, Mircea-Emilian ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2629 = 2019-11-01
13 Akobian, Varuzhan ENG 2019 FIDE Chess.com Grand Swiss [Douglas, Isle of Man] 2625 = 2019-11-01
14 Motylev, Alexander CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2654 = 2019-08-01
15 Andriasian, Zaven CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2589 1 2019-08-01
16 Ponkratov, Pavel CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2651 = 2019-08-01
17 Narayanan.s.l CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2616 = 2019-08-01
18 Li, Bo CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2322 = 2019-08-01
19 Bao, Qilin CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2420 1 2019-08-01
20 Wang, Zideng CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2322 1 2019-08-01
21 Wang, Zijian CHN 2019 Chinese Chess League Division B [Harbin, China] 2322 1 2019-08-01
22 Wang, Hao CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2737 = 2019-07-01
23 Ma, Qun CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2626 = 2019-07-01
24 Yu, Yangyi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2738 = 2019-07-01
25 Dai, Changren CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2480 1 2019-07-01
26 Zhang, Ziji CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2408 = 2019-07-01
27 Xu, Xiangyu CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2583 = 2019-07-01
28 Wei, Yi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2741 = 2019-07-01
29 Bai, Jinshi CHN 2019 Chinese chess team tournament (men) [Da Qing] 2606 = 2019-07-01
30 Abasov, Nijat KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2627 = 2019-04-01
31 Artemiev, Vladislav KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2736 = 2019-04-01
32 Aravindh, Chithambaram Vr. KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2599 1 2019-04-01
33 Tabatabaei, M.amin KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2600 1 2019-04-01
34 Fawzy, Adham KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2461 = 2019-04-01
35 Smith, Axel KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2487 = 2019-04-01
36 Jones, Gawain C B KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2681 = 2019-04-01
37 Zhang, Derek USA PNWCC FIDE Open - Olympiad Gold [Kirkland, Washington] 2325 1 2019-02-01
38 Haining, Kyle USA PNWCC FIDE Open - Olympiad Gold [Kirkland, Washington] 2325 1 2019-02-01
39 Tarjan, James Edward USA PNWCC FIDE Open - Olympiad Gold [Kirkland, Washington] 2402 1 2019-02-01
40 He, Anthony Bi USA PNWCC FIDE Open - Olympiad Gold [Kirkland, Washington] 2325 1 2019-02-01
41 Irgaliyev, Alikhan USA PNWCC FIDE Open - Olympiad Gold [Kirkland, Washington] 2325 1 2019-02-01
42 Levine, Joseph USA PNWCC FIDE Open - Olympiad Gold [Kirkland, Washington] 2325 1 2019-02-01
43 Perez, Ignacio USA PNWCC FIDE Open - Olympiad Gold [Kirkland, Washington] 2325 1 2019-02-01
44 Zeng, Chongsheng CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2535 1 2019-01-01
45 Inarkiev, Ernesto CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2693 = 2019-01-01
46 Liu, Qingnan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2538 = 2019-01-01
47 Li, Chao B CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2703 = 2019-01-01
48 Saber, Yasser GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2312 1 2018-11-01
49 Sanchez, Sebastian Felipe GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2424 = 2018-11-01
50 Martinovic, Sasa GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2567 1 2018-11-01
51 Michalik, Peter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2556 = 2018-11-01
52 Tabatabaei, M.amin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2576 1 2018-11-01
53 Ponomariov, Ruslan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2681 = 2018-11-01
54 Van Wely, Loek GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2642 1 2018-11-01
55 Safarli, Eltaj GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2676 1 2018-11-01
56 Piorun, Kacper GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2612 = 2018-11-01
57 Nakamura, Hikaru GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2763 = 2018-11-01
58 Vallejo Pons, Francisco CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2713 1 2018-11-01
59 Zhao, Chenxi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2323 1 2018-11-01
60 Ni, Hua CHN 2018 Chinese Chess League Division A (16-18) [Wu Xi] 2676 = 2018-11-01
61 Shankland, Samuel CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2727 = 2018-09-01
62 Yu, Yangyi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2762 1 2018-09-01
63 Le, Quang Liem CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2728 1 2018-09-01
64 Wei, Yi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2729 = 2018-09-01
65 Vidit, Santosh Gujrathi CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2718 = 2018-09-01
66 Duda, Jan-Krzysztof CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2737 0 2018-09-01
67 Fedoseev, Vladimir CHN The 9th Danzhou Super Chess Grandmaster Tournament [Danzhou,Hainan] 2707 0 2018-09-01
68 Balogh, Csaba CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2625 = 2018-09-01
69 Dai, Changren CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2439 1 2018-09-01
70 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2634 = 2018-09-01
71 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2620 = 2018-09-01
72 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2615 = 2018-07-01
73 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2581 = 2018-07-01
74 Wei, Yi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2734 = 2018-07-01
75 Yu, Yangyi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2759 0 2018-07-01
76 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2629 = 2018-07-01
77 Lei, Tingjie CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2530 1 2018-07-01
78 Wang, Hao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2710 = 2018-07-01
79 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2679 = 2018-07-01
80 Ma, Lin CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Men) [Hangzhou China] 2318 1 2018-07-01
81 Zhou, Jianchao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2615 = 2018-07-01
82 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2581 = 2018-07-01
83 Wei, Yi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2734 = 2018-07-01
84 Yu, Yangyi CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2759 0 2018-07-01
85 Ma, Qun CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2629 = 2018-07-01
86 Lei, Tingjie CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2530 1 2018-07-01
87 Wang, Hao CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2710 = 2018-07-01
88 Wang, Yue CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2679 = 2018-07-01
89 Ma, Lin CHN 2018 Chinese Chess Team Tournament (Women) [Hangzhou] 2318 1 2018-07-01
90 Xu, Xiangyu CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2569 = 2018-06-01
91 Xu, Yinglun CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2539 1 2018-06-01
92 Ni, Hua CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2673 = 2018-06-01
93 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2500 1 2018-05-01
94 Li, Yankai CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2430 = 2018-05-01
95 Xu, Minghui CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2325 0 2018-05-01
96 Bai, Jinshi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2586 1 2018-05-01
97 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2486 1 2018-01-01
98 Fang, Yan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2426 1 2018-01-01
99 Zhao, Yuanhe CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2394 = 2018-01-01
100 Xu, Minghui CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2330 = 2018-01-01
101 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2636 = 2017-12-01
102 Ni, Hua CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2674 = 2017-12-01
103 Yu, Ruiyuan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (16-18) [Ningbo] 2502 1 2017-12-01
104 Flores, Diego GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2580 1 2017-10-01
105 Flores, Diego GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2580 1 2017-10-01
106 Bacrot, Etienne GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2728 = 2017-10-01
107 Bacrot, Etienne GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2728 = 2017-10-01
108 Carlsen, Magnus GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2827 1 2017-10-01
109 Carlsen, Magnus GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2827 = 2017-10-01
110 Svidler, Peter GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2756 = 2017-10-01
111 Svidler, Peter GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2756 = 2017-10-01
112 Wang, Yue CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2699 = 2017-09-01
113 Xu, Zhihang CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2369 1 2017-09-01
114 Wang, Hao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2702 1 2017-09-01
115 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (12-15) [Wuxi] 2537 = 2017-09-01
116 Wan, Yunguo CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2482 = 2017-08-01
117 Wang, Yiye CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2435 1 2017-08-01
118 Zhao, Yuanhe CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2402 1 2017-08-01
119 Lu, Shanglei CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2638 = 2017-08-01
120 Wei, Yi CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2728 = 2017-07-01
121 Xu, Yinglun CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2536 = 2017-07-01
122 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2595 = 2017-07-01
123 Xu, Xiangyu CHN 2017 Chinese chess team tournament (men) [Beijing] 2536 1 2017-07-01
124 Hossain, Enamul CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2452 1 2017-06-01
125 Tran, Tuan Minh CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2537 = 2017-06-01
126 Lalith, Babu M R CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2529 = 2017-06-01
127 Sandipan, Chanda CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2575 = 2017-06-01
128 Xu, Xiangyu CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2534 1 2017-06-01
129 Bai, Jinshi CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2586 1 2017-06-01
130 Aravindh, Chithambaram Vr. CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2588 1 2017-06-01
131 Wang, Hao CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2680 = 2017-06-01
132 Jumabayev, Rinat CHN "Sichuan Airlines Cup"2017Asian Continental Chess Championship [ChengDu SiChuan] 2625 1 2017-06-01
133 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2586 1 2017-06-01
134 Ni, Hua CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2675 = 2017-06-01
135 Lin, Chen CHN 2017 Chinese Chess League Division A (5-7) [Jinhua Zhejiang] 2457 1 2017-06-01
136 Li, Yankai CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2392 0 2017-05-01
137 Ma, Zhonghan CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2465 = 2017-05-01
138 Liu, Qingnan CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2502 = 2017-05-01
139 Zhou, Weiqi CHN 2017 Chinese Chess League Division A 1-4 [ShenZhen] 2606 = 2017-05-01
140 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2017 China-India Chess Match [Liao Cheng City,] 2644 = 2017-04-01
141 Karthikeyan, Murali CHN 2017 China-India Chess Match [Liao Cheng City,] 2578 = 2017-04-01
142 Gupta, Abhijeet CHN 2017 China-India Chess Match [Liao Cheng City,] 2627 1 2017-04-01
143 Sethuraman, S.p. CHN 2017 China-India Chess Match [Liao Cheng City,] 2629 = 2017-04-01
144 Li, Yankai VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2389 1 2017-04-01
145 Cao, Sang VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2406 1 2017-04-01
146 Garcia, Jan Emmanuel VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2444 = 2017-04-01
147 Nguyen, Anh Dung VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2482 = 2017-04-01
148 Tran, Tuan Minh VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2503 1 2017-04-01
149 Rozum, Ivan VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2600 1 2017-04-01
150 Le, Quang Liem VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2712 = 2017-04-01
151 Wang, Hao VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2683 = 2017-04-01
152 Wei, Yi VIE 7th HDBank international open - Master tournament [Ho Chi Minh] 2725 = 2017-04-01
153 Yu, Ruiyuan CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2518 1 2017-01-01
154 Wang, Yue CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2710 = 2017-01-01
155 Gao, Rui CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2551 = 2017-01-01
156 Zhao, Chenxi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2305 1 2017-01-01
157 S.a.m., Nasir BAN WALTON Premier Division Chess League-2016 [Dhaka] 2305 1 2017-01-01
158 Ali, Mohammad Amir BAN WALTON Premier Division Chess League-2016 [Dhaka] 2305 1 2017-01-01
159 Afzal, Kazi Md. Mahbub BAN WALTON Premier Division Chess League-2016 [Dhaka] 2305 1 2017-01-01
160 Haque, Rezaul BAN WALTON Premier Division Chess League-2016 [Dhaka] 2305 1 2017-01-01
161 Chowdhury, Sohel BAN WALTON Premier Division Chess League-2016 [Dhaka] 2305 1 2017-01-01
162 Hasan, Mehdi BAN WALTON Premier Division Chess League-2016 [Dhaka] 2305 1 2017-01-01
163 Li, Di CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2432 1 2016-12-01
164 Zeng, Chongsheng CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2547 = 2016-12-01
165 Mu, Ke CHN 2016Chinese Chess League Division A (16-18) [Shaoxing] 2442 1 2016-12-01
166 Coenen, Michael SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2393 1 2016-12-01
167 Koop, Thorben SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2430 1 2016-12-01
168 Ivanisevic, Ivan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2645 = 2016-12-01
169 Jakovenko, Dmitry SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2709 = 2016-12-01
170 Mikhalevski, Victor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2508 1 2016-12-01
171 Tomashevsky, Evgeny SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2722 = 2016-12-01
172 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2633 = 2016-10-01
173 Ni, Hua CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2655 = 2016-10-01
174 Yu, Yangyi CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2725 = 2016-10-01
175 Ding, Liren CHN 2016Chinese Chess League Division A (12-15) [Yangzhou] 2753 0 2016-10-01
176 Xu, Xiangyu CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2466 = 2016-09-01
177 Zeng, Chongsheng CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2552 = 2016-09-01
178 Wang, Yi Ye CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2450 1 2016-09-01
179 Lu, Shanglei CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2611 = 2016-09-01
180 Zhou, Jianchao CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2620 = 2016-09-01
181 Li, Chao B CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2758 = 2016-09-01
182 Wei, Yi CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2696 = 2016-09-01
183 Dai, Changren CHN 2016 Chinese chess team tournament (men) [Wu Xi] 2351 = 2016-09-01
184 Harikrishna, P. CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2755 1 2016-08-01
185 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
186 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 1 2016-08-01
187 Ding, Liren CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2778 0 2016-08-01
188 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
189 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
190 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
191 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 0 2016-08-01
192 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
193 Xu, Jun CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2534 = 2016-08-01
194 Li, Yankai CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2323 1 2016-08-01
195 Gao, Rui CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2550 = 2016-08-01
196 Lin, Yi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2323 = 2016-08-01
197 Xu, Xiangyu CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2454 0 2016-07-01
198 Liu, Chang CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2368 1 2016-07-01
199 Mu, Ke CHN 2016Chinese Chess League Division A 5-7 [Tianjing] 2419 1 2016-07-01
200 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2672 = 2016-06-01
201 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2535 = 2016-06-01
202 Jakovenko, Dmitry RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2731 = 2016-06-01
203 Artemiev, Vladislav RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2669 1 2016-06-01
204 Zvjaginsev, Vadim RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2672 1 2016-06-01
205 Predke, Alexandr RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2535 = 2016-06-01
206 Rublevsky, Sergei RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2692 1 2016-06-01
207 Timofeev, Artyom RUS Team men PL chess final 2016 [Sochi] 2598 = 2016-06-01
208 Eid, Fadi UAE Asian Nations Cup 2016 Open [Abu Dhabi] 2352 1 2016-05-01
209 Murshed, Niaz UAE Asian Nations Cup 2016 Open [Abu Dhabi] 2446 1 2016-05-01
210 Nguyen, Ngoc Truong Son UAE Asian Nations Cup 2016 Open [Abu Dhabi] 2649 1 2016-05-01
211 Ghaem Maghami, Ehsan UAE Asian Nations Cup 2016 Open [Abu Dhabi] 2549 1 2016-05-01
212 Adhiban, B. UAE Asian Nations Cup 2016 Open [Abu Dhabi] 2663 0 2016-05-01
213 Dzhumaev, Marat UAE Asian Nations Cup 2016 Open [Abu Dhabi] 2481 1 2016-05-01
214 Jumabayev, Rinat UAE Asian Nations Cup 2016 Open [Abu Dhabi] 2607 = 2016-05-01
215 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2635 = 2016-05-01
216 Ni, Hua CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2681 = 2016-05-01
217 Chen, Qi B CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2319 1 2016-05-01
218 Mamedyarov, Shakhriyar CHN 2016Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2750 = 2016-05-01
219 Socko, Bartosz RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2587 = 2016-04-01
220 Wagner, Dennis RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2583 = 2016-04-01
221 Potkin, Vladimir RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2585 1 2016-04-01
222 Salem, A.r. Saleh RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2615 = 2016-04-01
223 Kobalia, Mikhail RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2632 = 2016-04-01
224 Dragun, Kamil RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2594 = 2016-04-01
225 Lu, Shanglei RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2620 1 2016-04-01
226 Matlakov, Maxim RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2682 = 2016-04-01
227 Predke, Alexandr RUS Aeroflot Open 2016 A [Moscow] 2508 = 2016-04-01
228 Wang, Yue CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2729 = 2016-01-01
229 Wang, Yue CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2729 1 2016-01-01
230 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 = 2016-01-01
231 Lu, Shanglei CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2615 1 2016-01-01
232 Wei, Yi CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2737 = 2016-01-01
233 Wei, Yi CHN The First China Chess King Match [TAIZHOU ZHEJIANG] 2737 0 2016-01-01
234 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2620 1 2016-01-01
235 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2693 = 2016-01-01
236 Wang, Hao CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2707 1 2016-01-01
237 Inarkiev, Ernesto CHN 2015 Chinese Chess league Division A (19-22) [GuangDong] 2668 = 2016-01-01
238 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2734 1 2015-12-01
239 Lu, Shanglei CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2599 = 2015-12-01
240 Gao, Rui CHN 2015 Chinese Chess League Division A (16-18) [Hangzhou] 2537 = 2015-12-01
241 Zhang, Ziji CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2312 1 2015-09-01
242 Xu, Xiangyu Chn CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2312 = 2015-09-01
243 Ma, Qun CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2608 1 2015-09-01
244 Li, Shilong CHN 2015 Chinese Chess league Division A (12-15) [Zhe Jiang] 2516 = 2015-09-01
245 Wang, Chen CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2522 = 2015-08-01
246 Ding, Liren CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2749 = 2015-08-01
247 Bruzon Batista, Lazaro CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2677 = 2015-08-01
248 Wang, Yue CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2726 = 2015-08-01
249 Yu, Yangyi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2715 = 2015-08-01
250 Sasikiran, Krishnan CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2642 = 2015-08-01
251 Lu, Shanglei CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2606 = 2015-08-01
252 Ni, Hua CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2701 = 2015-08-01
253 Wei, Yi CHN 6th Hannan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Dan Zhou] 2721 = 2015-08-01
254 Dubov, Daniil CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2661 1 2015-08-01
255 Matlakov, Maxim CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2691 = 2015-08-01
256 Svidler, Peter CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2740 = 2015-08-01
257 Vitiugov, Nikita CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2734 1 2015-08-01
258 Fedoseev, Vladimir CHN The 9th China-Russia Chess Match [Yinzhou China] 2664 1 2015-08-01
259 Zhao, Jun CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2614 = 2015-08-01
260 Ni, Hua CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2703 = 2015-08-01
261 Xiu, Deshun CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2564 1 2015-08-01
262 Ma, Zhonghan CHN 2015 Chinese Chess League Division A(8-11) [Shang Hai] 2480 1 2015-08-01
263 Wei, Yi CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2721 = 2015-07-01
264 Ding, Liren CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2749 = 2015-07-01
265 Gao, Rui CHN 2015 Chinese Chess League Division A(5-7) [Qing Dao] 2547 = 2015-07-01
266 Wang, Rui CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2403 1 2015-05-01
267 Zhao, Yuanhe CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2281 1 2015-05-01
268 Malakhov, Vladimir CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2706 = 2015-05-01
269 Xu, Yinglun CHN 2015 Chiness Chess League Division A(1-4) [Shenzhen] 2453 1 2015-05-01
270 Onischuk, Alexander ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2665 = 2015-05-01
271 Rapport, Richard ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2710 = 2015-05-01
272 Jakovenko, Dmitry ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2744 = 2015-05-01
273 Movsesian, Sergei ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2665 1 2015-05-01
274 Smirin, Ilia ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2652 = 2015-05-01
275 Eljanov, Pavel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2733 1 2015-05-01
276 Quesada Perez, Yuniesky ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2629 = 2015-05-01
277 Sasikiran, Krishnan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2654 = 2015-05-01
278 Liang, Awonder USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2291 = 2015-02-01
279 Sohal, Tanraj S USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2291 1 2015-02-01
280 Sang, Tian USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2291 1 2015-02-01
281 Dlugy, Maxim USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2494 = 2015-02-01
282 Bryant, John Daniel USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2367 1 2015-02-01
283 Becerra, Julio J USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2546 1 2015-02-01
284 So, Wesley USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2762 = 2015-02-01
285 Yermolinsky, Alex USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2519 = 2015-02-01
286 Erenburg, Sergey USA 24th Annual North American Open [Las Vegas, Nevada] 2601 = 2015-02-01
287 Yang, Kaiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2351 1 2015-01-01
288 Wang, Chen CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2508 0 2015-01-01
289 Ni, Hua CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2677 = 2015-01-01
290 Chandra, Akshat QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2489 1 2015-01-01
291 Anton Guijarro, David QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2607 = 2015-01-01
292 Ganguly, Surya Shekhar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2615 1 2015-01-01
293 Durarbayli, Vasif QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2621 = 2015-01-01
294 Perunovic, Milos QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2619 0 2015-01-01
295 Bogner, Sebastian QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2598 1 2015-01-01
296 Guseinov, Gadir QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2592 1 2015-01-01
297 Adhiban, B. QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2630 = 2015-01-01
298 Salem, A.r. Saleh QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2586 = 2015-01-01
299 Zhou, Jiangnan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2291 1 2015-01-01
300 Xu, Xiangyu Chn CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2291 1 2015-01-01
301 Wang, Yue CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2720 0 2015-01-01
302 Liu, Chang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(19-22) [Guangdong] 2368 1 2015-01-01
303 Li, Hanbin CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2310 1 2014-12-01
304 Xu, Yinglun CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2410 = 2014-12-01
305 Fang, Yuxiang CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2324 1 2014-12-01
306 Zhao, Jun CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2578 1 2014-12-01
307 Xiu, Deshun CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2553 = 2014-12-01
308 Gao, Rui CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2523 = 2014-12-01
309 Chu, Wei Chao CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2369 1 2014-12-01
310 Wei, Yi CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2641 0 2014-12-01
311 Wang, Yiye CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2422 = 2014-12-01
312 Ju, Wenjun CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2582 = 2014-12-01
313 Liu, Yan CHN 2014World Champion Chess Championship Zonal 3.5 [GuangDong] 2458 = 2014-12-01
314 Perdomo, Carlos A USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2331 1 2014-11-01
315 Chandra, Akshat USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2488 1 2014-11-01
316 Felgaer, Ruben USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2577 = 2014-11-01
317 Ghaem Maghami, Ehsan USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2594 = 2014-11-01
318 Kulaots, Kaido USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2564 1 2014-11-01
319 Naroditsky, Daniel USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2601 = 2014-11-01
320 Najer, Evgeny USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2635 = 2014-11-01
321 Ortiz Suarez, Isan USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2611 = 2014-11-01
322 Kaidanov, Gregory USA 2014 Millionaire Chess Open - Open Section [Las Vegas, Nevada] 2569 = 2014-11-01
323 Yu, Ruiyuan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2542 0 2014-10-01
324 Ma, Zhonghan CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2462 = 2014-10-01
325 Xiu, Deshun CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2553 = 2014-10-01
326 Yu, Lie CHN 2014 Chinese Chess League Division A(12-15) [Zhejiang] 2346 1 2014-10-01
327 Hansen, Max DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2293 1 2014-09-01
328 Thaler, Matthias DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2293 1 2014-09-01
329 Smirnov, Anton DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2334 1 2014-09-01
330 Gao, Rui DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2529 1 2014-09-01
331 Negi, Parimarjan DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2645 1 2014-09-01
332 Matlakov, Maxim DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2685 = 2014-09-01
333 Rodshtein, Maxim DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2671 1 2014-09-01
334 Moiseenko, Alexander DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2707 1 2014-09-01
335 Jones, Gawain C B DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2665 1 2014-09-01
336 Rapport, Richard DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2701 = 2014-09-01
337 Freer, Glenn NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2307 1 2014-09-01
338 Maris, Ivo NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2307 1 2014-09-01
339 Verstraeten, Rein NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2307 1 2014-09-01
340 Vishnu, Prasanna. V NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2469 = 2014-09-01
341 De Jong, Migchiel NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2345 1 2014-09-01
342 Ernst, Sipke NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2566 0 2014-09-01
343 Dijkhuis, Tycho NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2327 = 2014-09-01
344 Linster, Philippe NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2307 1 2014-09-01
345 Timmermans, Mark NED 18e Hogeschool Zeeland Toernooi [Vlissingen] 2320 1 2014-09-01
346 Qun, Ma CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2609 1 2014-08-01
347 Deshun, Xiu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2550 1 2014-08-01
348 Liren, Ding CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2714 = 2014-08-01
349 Naiditsch, Arkadij CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2705 0 2014-08-01
350 Jun, Zhao CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2603 1 2014-08-01
351 Yi, Wei CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2634 1 2014-08-01
352 Ponomariov, Ruslan CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2723 = 2014-08-01
353 Weiqi, Zhou CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2601 1 2014-08-01
354 Yangyi, Yu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2675 = 2014-08-01
355 Wang, Rui CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2392 1 2014-07-01
356 Zhou, Weiqi CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2601 = 2014-07-01
357 Ni, Hua CHN 2014 Chinese Chess League Division A(5-7) [Ji Nan] 2653 = 2014-07-01
358 Yu, Ruiyuan CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2548 1 2014-05-01
359 Ma, Zhonghan CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2435 0 2014-05-01
360 Xiu, Deshun CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2564 1 2014-05-01
361 Ding, Liren CHN 2014Chinese Chess League Division A(1-4) [Jiangmen,China] 2710 = 2014-05-01
362 Gao, Rui UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2484 = 2014-05-01
363 Sengupta, Deep UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2531 1 2014-05-01
364 Rahman, Ziaur UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2513 = 2014-05-01
365 Salem, A.r. Saleh UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2561 = 2014-05-01
366 Al-Sayed, Mohammed UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2502 1 2014-05-01
367 Sasikiran, Krishnan UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2680 1 2014-05-01
368 Yu, Yangyi UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2667 0 2014-05-01
369 Sethuraman, S.p. UAE Asian Continental Championships 2014(open) [Sharjah] 2576 = 2014-05-01
370 Tiviakov, Sergei TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2663 1 2014-01-01
371 Areshchenko, Alexander TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2720 = 2014-01-01
372 Grischuk, Alexander TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2785 = 2014-01-01
373 Akopian, Vladimir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2681 1 2014-01-01
374 Robson, Ray TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2613 1 2014-01-01
375 Mamedov, Nidjat TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2616 = 2014-01-01
376 Naiditsch, Arkadij TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2727 = 2014-01-01
377 Wei, Yi CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2604 0 2014-01-01
378 Wang, Yue CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2723 1 2014-01-01
379 Wan, Yunguo CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2514 1 2014-01-01
380 Yu, Lie CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2370 = 2014-01-01
381 Ni, Hua CHN 2013 Chinese Chess League Division A Round 15,19-22 [CHINA TianJin] 2669 = 2014-01-01
382 Kobalia, Mikhail CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2649 = 2013-12-01
383 Megaranto, Susanto CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2527 1 2013-12-01
384 Zhou, Weiqi CHN 2013 Chinese Chess League Division A Rounds15-18 [Hebei,CHN] 2622 = 2013-12-01
385 Ding, Liren CHN 2013 China Chess League Division A Rounds8-10 [Jiangsu] 2718 = 2013-11-01
386 Ni, Hua CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2668 = 2013-11-01
387 Chu, Wei Chao CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2275 1 2013-11-01
388 Li, Shilong CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2523 1 2013-11-01
389 Xiu, Deshun CHN 2013 Chinese Chess League Division A round 11-14 [Qingdao] 2585 1 2013-11-01
390 Schaerer, Julian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2294 1 2013-09-01
391 Huang, Qian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2487 = 2013-09-01
392 Donchenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2477 1 2013-09-01
393 Bartel, Mateusz SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2619 0 2013-09-01
394 Meins, Gerlef SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2474 1 2013-09-01
395 Cvitan, Ognjen SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2562 = 2013-09-01
396 Zhao, Xue SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2553 1 2013-09-01
397 Salem, A R. Saleh SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2531 1 2013-09-01
398 Harikrishna, Pentala SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2680 = 2013-09-01
399 Solak, Dragan SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2598 = 2013-09-01
400 Grachev, Boris SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2683 1 2013-09-01
401 Wang, Chen CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2498 1 2013-08-01
402 Wang, Yiye CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2262 1 2013-08-01
403 Zhou, Weiqi CHN Chinese Chess League Division A Rounds 5-7 [China] 2590 = 2013-08-01
404 Xiu, Deshun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2534 = 2013-07-01
405 Wei, Yi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2530 = 2013-07-01
406 Wang, Yue CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2706 0 2013-07-01
407 Li, Shilong CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2558 = 2013-07-01
408 Zhou, Weiqi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2590 = 2013-07-01
409 Yu, Yangyi CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2675 = 2013-07-01
410 Zhao, Jun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2589 = 2013-07-01
411 Ma, Qun CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2559 1 2013-07-01
412 Zhou, Jianchao CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2607 = 2013-07-01
413 Hou, Yifan CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2617 = 2013-07-01
414 Li, Chao B CHN China Individual Tournament (Division A) [Xinghua, China] 2686 = 2013-07-01
415 Chu, Wei Chao CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2262 1 2013-07-01
416 Zeng, Chongsheng CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2504 1 2013-07-01
417 Yu, Yangyi CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2675 = 2013-07-01
418 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A Rounds 1-4 [Beijing, China] 2559 = 2013-07-01
419 Wei, Yi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2530 = 2013-07-01
420 Zhou, Jianchao CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2607 1 2013-07-01
421 Wen, Yang CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2618 1 2013-07-01
422 Zhou, Weiqi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2590 = 2013-07-01
423 Ding, Liren CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2707 = 2013-07-01
424 Ni, Hua CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2646 = 2013-07-01
425 Yu, Yangyi CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2675 = 2013-07-01
426 Xiu, Deshun CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2534 = 2013-07-01
427 Lu, Shanglei CHN Hainan Danzhou Male Superstars Championship [Hainan, China] 2551 1 2013-07-01
428 Doell, Detlef ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2275 1 2013-03-01
429 Bewersdorff, Oliver ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2335 1 2013-03-01
430 Thorhallsson, Throstur ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2441 = 2013-03-01
431 Stefansson, Hannes ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2496 = 2013-03-01
432 Guo, Qi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2431 1 2013-03-01
433 Maze, Sebastien ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2556 = 2013-03-01
434 Yilmaz, Mustafa ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2531 0 2013-03-01
435 Hagen, Andreas Skytte ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2411 1 2013-03-01
436 Lou, Yiping ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2468 = 2013-03-01
437 Williams, Simon K ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2498 = 2013-03-01
438 Wan, Yunguo CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2487 = 2013-01-01
439 Ding, Liren CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2702 0 2013-01-01
440 Motylev, Alexander CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2677 = 2013-01-01
441 Malakhov, Vladimir CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 19-22 [Sanya,China] 2709 = 2013-01-01
442 Yu, Shaoteng CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2507 1 2012-11-01
443 Wu, Shaobin CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2450 1 2012-11-01
444 Balogh, Csaba CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2664 = 2012-11-01
445 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2635 = 2012-11-01
446 Marin, Mihail TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2548 1 2012-10-01
447 Karjakin, Sergey TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2785 = 2012-10-01
448 Idani, Pouya TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2478 = 2012-10-01
449 Sargissian, Gabriel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2693 = 2012-10-01
450 Guseinov, Gadir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2613 = 2012-10-01
451 Torre, Eugenio TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2469 1 2012-10-01
452 Akobian, Varuzhan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2617 = 2012-10-01
453 Eljanov, Pavel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2693 0 2012-10-01
454 Liu, Qingnan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2491 = 2012-10-01
455 Li, Chao B CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2665 = 2012-10-01
456 Bologan, Viktor CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2712 = 2012-10-01
457 Zhou, Jianchao CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 11-14 [Shenzhen,China] 2590 = 2012-10-01
458 Viela, Andre Filipe Folha POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2270 1 2012-09-01
459 Martins, Vinicius Tine POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2345 = 2012-09-01
460 Perdomo, Leandro POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2391 1 2012-09-01
461 Bulski, Krzysztof POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2544 = 2012-09-01
462 Tomczak, Jacek POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2560 1 2012-09-01
463 Papin, Vasily POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2570 1 2012-09-01
464 Tazbir, Marcin POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2552 1 2012-09-01
465 Czarnota, Pawel POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2535 1 2012-09-01
466 Matinian, Nikita POR 12th World University Chess Championship (men) [Guimaraes] 2438 1 2012-09-01
467 Hou, Yifan CHN Danzhou GM [Danzhou] 2623 = 2012-08-01
468 Zhao, Jun CHN Danzhou GM [Danzhou] 2577 1 2012-08-01
469 Zhou, Jianchao CHN Danzhou GM [Danzhou] 2609 = 2012-08-01
470 Yu, Yangyi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2626 = 2012-08-01
471 Ding, Liren CHN Danzhou GM [Danzhou] 2679 1 2012-08-01
472 Wen, Yang CHN Danzhou GM [Danzhou] 2550 = 2012-08-01
473 Ni, Hua CHN Danzhou GM [Danzhou] 2673 = 2012-08-01
474 Zhou, Weiqi CHN Danzhou GM [Danzhou] 2624 = 2012-08-01
475 Wang , Yue CHN Danzhou GM [Danzhou] 2690 1 2012-08-01
476 Hou, Yifan CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2623 1 2012-08-01
477 Lin, Chen CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2446 = 2012-08-01
478 Wang, Tongsen CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 5-7 [Taizhou] 2256 1 2012-08-01
479 Yang, Kaiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2359 1 2012-08-01
480 Lu, Shanglei CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2553 1 2012-08-01
481 Wang, Chen CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 8-10 [Tianjin, China] 2491 0 2012-08-01
482 Li, Chao B CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2703 = 2012-07-01
483 Chen, Fan CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2375 1 2012-07-01
484 Ni, Hua CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2637 = 2012-07-01
485 Liu, Chang CHN Chinese League Division A 2012 Rounds 1-4 [CHN] 2268 1 2012-07-01
486 Zhou, Jianchao CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2625 = 2012-05-01
487 Zhao, Jun CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2583 = 2012-05-01
488 Yu, Yangyi CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2615 = 2012-05-01
489 Lu, Shanglei CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2514 0 2012-05-01
490 Ni, Hua CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2637 = 2012-05-01
491 Wang, Yue CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2702 0 2012-05-01
492 Hou, Yifan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2639 = 2012-05-01
493 Li, Shilong CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2549 1 2012-05-01
494 Wang, Chen CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2490 1 2012-05-01
495 Ding, Liren CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2660 = 2012-05-01
496 Liu, Qingnan CHN China Championship 2012 [Jiangsu] 2461 = 2012-05-01
497 Akshayraj, Kore RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2386 = 2012-03-01
498 Kuindzhy, Alexander RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2407 1 2012-03-01
499 Bukavshin, Ivan RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2517 = 2012-03-01
500 Deepan, Chakkravarthy J. RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2495 1 2012-03-01
501 Dubov, Daniil RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2498 = 2012-03-01
502 Kabanov, Nikolai RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2522 1 2012-03-01
503 Frolyanov, Dmitry RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2555 = 2012-03-01
504 Deviatkin, Andrei RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2574 = 2012-03-01
505 Gabrielian, Artur RUS Moscow Open 2012 A [Moscow] 2545 = 2012-03-01
506 Ghaem Maghami, Ehsan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2570 = 2012-03-01
507 Zhigalko, Andrey RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2576 1 2012-03-01
508 Gajewski, Grzegorz RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2616 = 2012-03-01
509 Aleksandrov, Aleksej RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2612 1 2012-03-01
510 Sokolov, Ivan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2641 = 2012-03-01
511 Safarli, Eltaj RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2638 = 2012-03-01
512 Rodshtein, Maxim RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2634 = 2012-03-01
513 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2619 = 2012-03-01
514 Popov, Ivan RUS Aeroflot open 2012 A [Moscow] 2599 = 2012-03-01
515 Yu, Ruiyuan CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2428 = 2012-01-01
516 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2644 = 2012-01-01
517 Chen, Fan CHN Chinese Chess League Division A rounds 13-15 [Qingdao] 2364 1 2012-01-01
518 Lu, Shanglei CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2515 = 2012-01-01
519 Wang, Hao CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2736 = 2012-01-01
520 Wang, Yue CHN Chinese Chess League Division A rounds 16-18 [Tianjin] 2697 = 2012-01-01
521 Adly, Ahmed RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2631 1 2011-11-01
522 Vachier-Lagrave, Maxime RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2722 = 2011-11-01
523 Vachier-Lagrave, Maxime RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2722 = 2011-11-01
524 Gupta, Abhijeet RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2627 = 2011-11-01
525 Gupta, Abhijeet RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2627 1 2011-11-01
526 Ivanchuk, Vassily RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2768 = 2011-11-01
527 Ivanchuk, Vassily RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2768 = 2011-11-01
528 Guo, Qi CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2367 1 2011-11-01
529 Wang, Chen CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2454 = 2011-11-01
530 Batchuluun, Tsegmed CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2435 = 2011-11-01
531 Dzhumaev, Marat CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2492 1 2011-11-01
532 Yu, Ruiyuan CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2428 = 2011-11-01
533 Li, Chao B CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2710 0 2011-11-01
534 Liu, Qingnan CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2431 1 2011-11-01
535 Zhao, Jun CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2587 = 2011-11-01
536 Gundavaa, Bayrsaikhan CHN The First Qin Huangdao Open [Qin Huangdao] 2467 1 2011-11-01
537 Ding, Liren CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2654 = 2011-09-01
538 Wang, Hao CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2718 = 2011-09-01
539 Ma, Qun CHN Chinese Chess League Division A rounds 7-9 [Shenzhen] 2447 1 2011-09-01
540 Donchenko, Alexander SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2280 1 2011-09-01
541 Arnold, Marc SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2445 1 2011-09-01
542 Miezis, Normunds SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2520 = 2011-09-01
543 Khmelniker, Ilya SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2510 1 2011-09-01
544 Nyzhnyk, Illya SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2589 1 2011-09-01
545 Grachev, Boris SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2680 = 2011-09-01
546 Edouard, Romain SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2587 = 2011-09-01
547 Stevic, Hrvoje SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2619 = 2011-09-01
548 Ni, Hua SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2662 = 2011-09-01
549 Brkic, Ante SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2598 0 2011-09-01
550 Wirig, Anthony SUI Open Master Tournament (MTO) [Biel] 2510 = 2011-09-01
551 Brobakken, Geir DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2275 1 2011-09-01
552 Nielsen, Michael DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2275 1 2011-09-01
553 Lund, Silas DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2388 1 2011-09-01
554 Danielsen, Henrik DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2535 1 2011-09-01
555 Khenkin, Igor DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2620 = 2011-09-01
556 Krasenkow, Michal DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2607 = 2011-09-01
557 Cmilyte, Viktorija DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2528 = 2011-09-01
558 Zatonskih, Anna DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2522 = 2011-09-01
559 Johannessen, Leif Erlend DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2496 0 2011-09-01
560 Lindberg, Bengt DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2392 1 2011-09-01
561 Lou, Yiping CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2431 1 2011-09-01
562 Li, Chao B CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2669 = 2011-09-01
563 Motylev, Alexander CHN Chinese Chess League Division A rounds 10-12 [Chongqing] 2685 0 2011-09-01
564 Ni, Hua CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 0 2011-07-01
565 Li, Chao B CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2646 0 2011-07-01
566 Gao, Rui CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2435 1 2011-07-01
567 Wei, Yi CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2277 1 2011-07-01
568 Xu, Hanbing CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2378 1 2011-07-01
569 Chen, Fan CHN Chinese League 2011 Rounds 1-6 [CHN] 2345 1 2011-07-01
570 Lu, Shanglei IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2473 1 2011-07-01
571 Moradiabadi, Elshan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2536 1 2011-07-01
572 Negi, Parimarjan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2622 1 2011-07-01
573 Harikrishna, P IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2666 = 2011-07-01
574 Yu, Yangyi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2646 0 2011-07-01
575 Nguyen, Ngoc Truong Son IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2635 = 2011-07-01
576 Adhiban, B IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2543 1 2011-07-01
577 So, Wesley IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2667 = 2011-07-01
578 Sasikiran, Krishnan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2676 = 2011-07-01
579 Li, Chao B CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2656 1 2011-07-01
580 Ding, Liren CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2664 = 2011-07-01
581 Zhou, Weiqi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2610 = 2011-07-01
582 Yu, Yangyi CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2646 = 2011-07-01
583 Ni, Hua CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2661 = 2011-07-01
584 Wang, Yue CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2714 0 2011-07-01
585 Zhou, Jianchao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2636 = 2011-07-01
586 Wang, Hao CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2732 1 2011-07-01
587 Hou, Yifan CHN 2nd Danzhou GM [Danzhou] 2612 1 2011-07-01
588 Chu, Wei Chao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2277 = 2011-05-01
589 Xu, Yinglun CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2277 1 2011-05-01
590 Wang, Chen CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2435 1 2011-05-01
591 Xiu, Deshun CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2508 1 2011-05-01
592 Li, Chao B CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2646 = 2011-05-01
593 Ma, Zhonghan CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2277 1 2011-05-01
594 Wan, Yunguo CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2458 1 2011-05-01
595 Zhou, Jianchao CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2660 = 2011-05-01
596 Lu, Shanglei CHN ASIAN ZONAL 3.5 CHESS CHAMPIONSHIP 2011 MALE [Tianjin,China] 2455 = 2011-05-01
597 Yu, Yangyi CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2652 = 2011-05-01
598 Zhao, Jun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2580 0 2011-05-01
599 Ding, Liren CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2637 0 2011-05-01
600 Ni, Hua CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 0 2011-05-01
601 Hou, Yifan CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2602 = 2011-05-01
602 Li, Chao B CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2646 = 2011-05-01
603 Xiu, Deshun CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2508 0 2011-05-01
604 Wang, Yue CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2734 1 2011-05-01
605 Zhou, Jianchao CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2660 = 2011-05-01
606 Zhang, Ziyang CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2442 1 2011-05-01
607 Li, Shilong CHN 2011 China Individual Chess Tournament Division A Men [Xinghua, China] 2520 1 2011-05-01
608 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 = 2011-01-01
609 Li, Chao B CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2604 = 2011-01-01
610 Ding, Liren CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2565 = 2011-01-01
611 Wang, Hao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2715 = 2011-01-01
612 Zhou, Weiqi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2600 = 2011-01-01
613 Yu, Yangyi CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2574 = 2011-01-01
614 Wang, Li CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2383 1 2011-01-01
615 Zhou, Jianchao CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2632 = 2011-01-01
616 Wen, Yang CHN 2010 Olympic Tournament Chinese Team Selection Round Robin [Beijing,China] 2513 1 2011-01-01
617 Xiu, Deshun CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2514 1 2011-01-01
618 Wan, Yunguo CHN Younger Chinese Chess League Division A round16-18 [Beijing,China] 2467 = 2011-01-01
619 Minhazuddin, Ahmed CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2350 = 2011-01-01
620 Antonio, Rogelio Jr CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2573 = 2011-01-01
621 Ganguly, Surya Shekhar CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2644 = 2011-01-01
622 Toufighi, Homayoon CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2455 1 2011-01-01
623 Samakov, Nurdin CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2380 1 2011-01-01
624 Vladimirov, Yevgeniy CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2623 1 2011-01-01
625 Toufighi, Homayoon CHN Asian Games - Men Team Semi Final & Final [Guangzhou] 2455 = 2011-01-01
626 Ji, Dan CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2344 1 2010-11-01
627 Lu, Shanglei CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2426 1 2010-11-01
628 Yang, Kaiqi CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 10-12 [Guangzhou,China] 2399 = 2010-11-01
629 Tologontegin, Semetey RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2320 1 2010-11-01
630 Mekhitarian, Krikor Sevag RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2550 = 2010-11-01
631 Hamitevici, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2415 1 2010-11-01
632 Polgar, Judit RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2682 0 2010-11-01
633 Markos, Jan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2566 = 2010-11-01
634 Annaberdiev, Meylis RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2465 1 2010-11-01
635 Kamsky, Gata RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2705 = 2010-11-01
636 Quesada Perez, Yuniesky RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2614 = 2010-11-01
637 Svidler, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2731 = 2010-11-01
638 Godena, Michele RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2551 = 2010-11-01
639 Wang, Yue CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2732 = 2010-11-01
640 Zhou, Jianchao CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2660 0 2010-11-01
641 Li, Shilong CHN 2010 Chinese Chess League Division A round 13-15 [Hangzhou,China] 2518 = 2010-11-01
642 Gao, Rui CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2455 1 2010-09-01
643 Li, Chao B CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2629 = 2010-09-01
644 Wang, Li CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 7-9 [Shanghai,China] 2390 1 2010-09-01
645 Rublevsky S, Rgei CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2688 = 2010-09-01
646 Timofeev, Artyom CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2690 1 2010-09-01
647 Malakhov, Vladimir CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2732 1 2010-09-01
648 Potkin, Vladimir CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2626 = 2010-09-01
649 Vitiugov N, Kita CHN 2010 Yinzhou Cup China-Russia Chess Match for Men [Ningbo,China] 2722 1 2010-09-01
650 Zhou, Weiqi CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2584 = 2010-07-01
651 Yu, Lie CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2407 = 2010-07-01
652 Zeng, Chongsheng CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2350 = 2010-07-01
653 Liu, Qingnan CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2445 = 2010-07-01
654 Zhou, Jianchao CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2650 0 2010-07-01
655 Li, Shilong CHN Youngor Chinese Chess League Division A Rounds 1-6 [Ningbo,Shenzhen] 2514 1 2010-07-01
656 Ji, Dan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2379 1 2010-07-01
657 Hou, Yifan CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2589 1 2010-07-01
658 Li, Chao B CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2619 = 2010-07-01
659 Zhang, Ziyang CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2422 = 2010-07-01
660 Lu, Shanglei CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2349 1 2010-07-01
661 Zhou, Jianchao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2652 = 2010-07-01
662 Ni, Hua CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2667 = 2010-07-01
663 Zhou, Weiqi CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2585 = 2010-07-01
664 Wang, Hao CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2722 = 2010-07-01
665 Ding, Liren CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2547 1 2010-07-01
666 Li, Shilong CHN 2010 China Chess Individual tournament group A (men) [Xinghua,Jiangsu Province] 2514 = 2010-07-01
667 Zhou, Weiqi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 = 2010-07-01
668 Zhao, Jun CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2574 1 2010-07-01
669 Ding, Liren CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2547 1 2010-07-01
670 Li, Chao B CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2619 = 2010-07-01
671 Yu, Yangyi CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2585 = 2010-07-01
672 Ni, Hua CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2667 1 2010-07-01
673 Wang, Hao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2722 0 2010-07-01
674 Zhou, Jianchao CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2652 1 2010-07-01
675 Hou, Yifan CHN 1st Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Tournament [Hainan] 2589 = 2010-07-01
676 Ding, Liren CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2566 1 2010-05-01
677 Li, Haoyu CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2367 = 2010-05-01
678 Zhang, Zhong CHN 2009 Torch Real Estate Cup China Chess League Rounds 15-18 [Yantai China] 2610 = 2010-05-01
679 Shukh, Nikolai RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2439 1 2010-03-01
680 Gasanov, Eldar RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2536 1 2010-03-01
681 Belov, Vladimir RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2595 = 2010-03-01
682 Matlakov, Maxim RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2587 = 2010-03-01
683 Shomoev, Anton RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2559 1 2010-03-01
684 Amonatov, Farrukh RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2634 = 2010-03-01
685 Miton, Kamil RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2586 = 2010-03-01
686 Dvoirys, Semen I. RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2539 = 2010-03-01
687 Kharitonov, Alexandr RUS Moscow open 2010 A [Moscow] 2538 1 2010-03-01
688 Belov, Vladimir RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2595 1 2010-03-01
689 Savchenko, Boris RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2638 1 2010-03-01
690 Le, Quang Liem RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2647 0 2010-03-01
691 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2616 = 2010-03-01
692 Rodshtein, Maxim RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2622 = 2010-03-01
693 McShane, Luke J RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2616 = 2010-03-01
694 Khairullin, Ildar RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2605 = 2010-03-01
695 Bocharov, Dmitry RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2594 1 2010-03-01
696 Bareev, Evgeny RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2643 = 2010-03-01
697 Tong, Yuanming   2502 = 2010-01-01
698 Lou, Yiping   2398 = 2010-01-01
699 Yu, Yangyi   2509 1 2010-01-01
700 Wang, Rui   2435 1 2010-01-01
701 Pelletier, Yannick   2589 = 2010-01-01
702 Pelletier, Yannick   2589 0 2010-01-01
703 Liu, Qingnan   2426 = 2009-11-01
704 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-11-01
705 Zhou, Weiqi   2593 = 2009-11-01
706 Wang, Chen   2400 1 2009-11-01
707 Vitiugov, Nikita   2681 = 2009-11-01
708 Malakhov, Vladimir   2707 = 2009-11-01
709 Tomashevsky, Evgeny   2689 = 2009-11-01
710 Nepomniachtchi, Ian   2632 = 2009-11-01
711 Timofeev, Artyom   2681 = 2009-11-01
712 Li, Chao B   2617 0 2009-11-01
713 Wang, Hao   2690 = 2009-11-01
714 Ding, Liren   2530 0 2009-11-01
715 Zhou, Jianchao   2623 = 2009-11-01
716 Ni, Hua   2692 = 2009-11-01
717 Zhang, Pengxiang   2616 = 2009-11-01
718 Wang, Yue   2736 = 2009-11-01
719 Malisauskas, Vidmantas   2483 = 2009-11-01
720 Haba, Petr   2541 = 2009-11-01
721 Greenfeld, Alon   2541 = 2009-11-01
722 Pashikian, Arman   2663 = 2009-11-01
723 Guseinov, Gadir   2667 1 2009-11-01
724 Avrukh, Boris   2668 1 2009-11-01
725 Ding, Liren   2458 = 2009-07-01
726 Liang, Chong   2511 1 2009-07-01
727 Zhang, Pengxiang   2638 = 2009-07-01
728 Ni, Hua   2724 = 2009-07-01
729 Hou, Yifan   2590 = 2009-07-01
730 Zhou, Weiqi   2563 = 2009-07-01
731 Li, Chao B   2643 1 2009-07-01
732 Wang, Hao   2696 = 2009-07-01
733 Zhou, Jianchao   2635 = 2009-07-01
734 Li, Shilong   2557 = 2009-07-01
735 Ji, Dan   2354 1 2009-07-01
736 Svidler, Peter   2738 = 2009-04-01
737 Jakovenko, Dmitry   2709 0 2009-04-01
738 Alekseev, Evgeny   2708 = 2009-04-01
739 Inarkiev, Ernesto   2675 1 2009-04-01
740 Tomashevsky, Evgeny   2646 = 2009-04-01
741 Harikrishna, P.   2659 = 2009-04-01
742 Li, Haoyu   2364 = 2009-04-01
743 Ding, Liren   2446 1 2009-04-01
744 Movsesian, Sergei   2732 1 2009-04-01
745 Topalov, Veselin   2791 = 2009-04-01
746 Svidler, Peter   2727 = 2009-04-01
747 Ivanchuk, Vassily   2786 = 2009-04-01
748 Aronian, Levon   2757 = 2009-04-01
749 Movsesian, Sergei   2732 1 2009-04-01
750 Topalov, Veselin   2791 = 2009-04-01
751 Svidler, Peter   2727 0 2009-04-01
752 Aronian, Levon   2757 = 2009-04-01
753 Ivanchuk, Vassily   2786 0 2009-04-01
754 Lie, Kjetil A   2526 0 2009-01-01
755 Stanojoski, Zvonko   2502 1 2009-01-01
756 Aagaard, Jacob   2528 = 2009-01-01
757 Izoria, Zviad   2610 = 2009-01-01
758 Karjakin, Sergey   2730 = 2009-01-01
759 Nguyen, Ngoc Truong Son   2567 = 2009-01-01
760 Vachier-Lagrave, Maxime   2716 = 2009-01-01
761 Short, Nigel D   2642 = 2009-01-01
762 Akopian, Vladimir   2679 = 2009-01-01
763 Van Der Stricht, Geert   2426 1 2008-10-01
764 Gyimesi, Zoltan   2585 1 2008-10-01
765 Michiels, Bart   2442 1 2008-10-01
766 Miroshnichenko, Evgenij   2593 = 2008-10-01
767 Lahno, Kateryna   2507 = 2008-10-01
768 Vaganian, Rafael A   2594 1 2008-10-01
769 Schebler, Gerhard   2453 1 2008-10-01
770 Timman, Jan H   2562 = 2008-10-01
771 Werle, Jan   2591 = 2008-10-01
772 Sun, Hui   2341 1 2008-07-01
773 Li, Chao B   2566 1 2008-07-01
774 Zvjaginsev, Vadim   2674 1 2008-07-01
775 Khenkin, Igor   2609 = 2008-07-01
776 Karjakin, Sergey   2732 1 2008-07-01
777 Areshchenko, Alexander   2650 = 2008-07-01
778 Tomashevsky, Evgeny   2658 = 2008-07-01
779 Shirov, Alexei   2740 = 2008-07-01
780 Rublevsky, Sergei   2695 = 2008-07-01
781 Kurnosov, Igor   2593 = 2008-07-01
782 Asrian, Karen   2630 1 2008-07-01
783 Sakaev, Konstantin   2649 1 2008-07-01
784 Wang, Li   2407 1 2008-07-01
785 Xu, Hanbing   2358 1 2008-07-01
786 Xiu, Deshun   2371 = 2008-07-01
787 Cheparinov, Ivan   2695 0 2008-07-01
788 Radjabov, Teimour   2751 = 2008-07-01
789 Ivanchuk, Vassily   2740 0 2008-07-01
790 Topalov, Vesselin   2767 0 2008-07-01
791 Aronian, Levon   2763 = 2008-07-01
792 Cheparinov, Ivan   2695 0 2008-07-01
793 Radjabov, Teimour   2751 0 2008-07-01
794 Ivanchuk, Vassily   2740 = 2008-07-01
795 Topalov, Vesselin   2767 1 2008-07-01
796 Aronian, Levon   2763 = 2008-07-01
797 Le, Quang Liem   2540 = 2008-04-01
798 Filippov, Anton   2502 1 2008-04-01
799 Ganguly, Surya Shekhar   2579 = 2008-04-01
800 Mahjoob, Morteza   2504 = 2008-04-01
801 Rohit, Gogineni   2465 1 2008-04-01
802 Rajapakse, R M C M   2341 1 2008-04-01
803 Paehtz, Elizabeth   2420 1 2008-04-01
804 Cramling, Pia   2524 1 2008-04-01
805 Al-Modiahki, Mohamad N   2569 = 2008-04-01
806 Sulskis, Sarunas   2553 1 2008-04-01
807 Socko, Bartosz   2635 1 2008-04-01
808 Akobian, Varuzhan   2599 1 2008-04-01
809 Georgiev, Kiril   2662 1 2008-04-01
810 Bologan, Viktor   2663 1 2008-04-01
811 Efimenko, Zahar   2638 0 2008-04-01
812 Ni, Hua   2680 = 2008-04-01