Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Rapport, Richard

Вечити шах листа

Rapport, Richard

# Rapport, Richard турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Turner, Matthew J ENG 2018/19 4NCL Div 1 Rounds 9 - 11 [Telford] 2524 1 2019-06-01
2 Speelman, Jon S ENG 2018/19 4NCL Div 1 Rounds 9 - 11 [Telford] 2505 = 2019-06-01
3 Sadler, Matthew D ENG 2018/19 4NCL Div 1 Rounds 9 - 11 [Telford] 2688 = 2019-06-01
4 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2647 1 2019-05-01
5 Coenen, Michael GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2357 1 2019-05-01
6 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
7 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
8 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 0 2019-05-01
9 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
10 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
11 Ding, Liren CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2809 = 2019-05-01
12 Jakovenko, Dmitry CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2719 = 2019-05-01
13 Harikrishna, Pentala CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2723 1 2019-05-01
14 Giri, Anish CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2797 = 2019-05-01
15 Yu, Yangyi CHN 2019 The 3nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2751 = 2019-05-01
16 Ponomariov, Ruslan GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2667 = 2019-04-01
17 Maze, Sebastien GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2578 = 2019-04-01
18 Kempinski, Robert GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2572 = 2019-04-01
19 Jakubiec, Artur GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2478 1 2019-04-01
20 Duda, Jan-Krzysztof CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 0 2019-04-01
21 Wojtaszek, Radoslaw CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2722 0 2019-04-01
22 Vidit, Santosh Gujrathi CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2711 = 2019-04-01
23 Laznicka, Viktor CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2670 1 2019-04-01
24 Harikrishna, Pentala CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2730 = 2019-04-01
25 Navara, David CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2739 = 2019-04-01
26 Gelfand, Boris CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2655 = 2019-04-01
27 Shankland, Samuel CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2731 = 2019-04-01
28 Vitiugov, Nikita CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL - MASTERS TOURNAMENT [Prague] 2726 = 2019-04-01
29 Schroeder, Jan-Christian GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2584 1 2019-03-01
30 Fedoseev, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2724 = 2019-02-01
31 Shankland, Samuel NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2725 = 2019-02-01
32 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2757 = 2019-02-01
33 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2783 0 2019-02-01
34 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2763 = 2019-02-01
35 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2019-02-01
36 Mamedyarov, Shakhriyar NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2817 = 2019-02-01
37 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2835 0 2019-02-01
38 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2773 = 2019-02-01
39 Duda, Jan-Krzysztof NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2738 1 2019-02-01
40 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2813 = 2019-02-01
41 Vidit, Santosh Gujrathi NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2695 = 2019-02-01
42 Van Foreest, Jorden NED Tata Steel Chess Tournament 2018 - Masters [Wijk aan Zee] 2612 1 2019-02-01
43 Nestorovic, Nikola GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2460 = 2019-01-01
44 Kindermann, Stefan GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2500 1 2019-01-01
45 Beerdsen, Thomas GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2474 = 2018-12-01
46 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2652 1 2018-12-01
47 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2595 1 2018-12-01
48 Schreiner, Peter GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2480 1 2018-12-01
49 Raja, Harshit ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2420 = 2018-11-01
50 Krishna, C R G ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2445 1 2018-11-01
51 Paehtz, Elisabeth ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2513 1 2018-11-01
52 Meier, Georg ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2639 1 2018-11-01
53 Xiong, Jeffery ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2656 0 2018-11-01
54 Donchenko, Alexander ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2610 1 2018-11-01
55 Jones, Gawain C B ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2677 = 2018-11-01
56 Giri, Anish ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2780 = 2018-11-01
57 Leko, Peter ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2690 = 2018-11-01
58 Popovic, Aleksandar M SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2323 1 2018-10-01
59 Strugnell, Carl SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2327 1 2018-10-01
60 Samhouri, A. UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2348 1 2018-09-01
61 Saduakassova, Dinara UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2495 1 2018-09-01
62 Andersen, Mads UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2601 1 2018-09-01
63 Amin, Bassem UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2684 = 2018-09-01
64 Kravtsiv, Martyn UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2654 = 2018-09-01
65 Vocaturo, Daniele UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2617 = 2018-09-01
66 Tabatabaei, M.amin UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2590 1 2018-09-01
67 Korobov, Anton UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2664 0 2018-09-01
68 Nihal, Sarin UAE 25th Abu Dhabi Int. Chess Festival(Masters) [Abu Dhabi] 2556 1 2018-09-01
69 Laznicka, Viktor GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2657 1 2018-06-01
70 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2621 = 2018-06-01
71 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2633 1 2018-06-01
72 Pinter, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2523 1 2018-06-01
73 Nenezic, Marko HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2501 1 2018-06-01
74 Krauseneck, Peter, Dr. GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2315 1 2018-05-01
75 Neukirchner, Pascal GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2315 1 2018-05-01
76 Malek, Daniel GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2403 1 2018-05-01
77 Lobron, Eric GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2503 1 2018-05-01
78 Lagarde, Maxime GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2587 = 2018-05-01
79 Sadzikowski, Daniel GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2583 = 2018-05-01
80 Kollars, Dmitrij GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2534 1 2018-05-01
81 Bindrich, Falko GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2602 = 2018-05-01
82 Keymer, Vincent GER GRENKE Chess Open 2018 A-Open [Karlsruhe] 2403 0 2018-05-01
83 Der Manuelian, Haik ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2315 1 2018-04-01
84 Cornette, Deimante ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2447 1 2018-04-01
85 Nihal, Sarin ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2534 = 2018-04-01
86 Moradiabadi, Elshan ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2535 = 2018-04-01
87 Hamitevici, Vladimir ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2512 1 2018-04-01
88 Friedel, Joshua ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2562 1 2018-04-01
89 Lenderman, Aleksandr ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2600 1 2018-04-01
90 Adhiban, B. ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2650 0 2018-04-01
91 Stefansson, Hannes ISL GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial [Reykjavik] 2533 = 2018-04-01
92 Gandrud, Vegar Koi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2346 1 2018-03-01
93 Khotenashvili, Bela ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2486 1 2018-03-01
94 Mikhalevski, Victor ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2538 = 2018-03-01
95 Baron, Tal ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2548 = 2018-03-01
96 Dvirnyy, Danyyil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2534 1 2018-03-01
97 Henderson De La Fuente, Lance ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2429 = 2018-03-01
98 Huzman, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2561 1 2018-03-01
99 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2682 1 2018-03-01
100 Nakamura, Hikaru ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2781 = 2018-03-01
101 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2793 = 2018-03-01
102 Shytaj, Luca, Dr. GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2448 1 2018-03-01
103 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2779 = 2018-03-01
104 Sadhwani, Raunak ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2321 1 2018-02-01
105 Martins, David Pires Tavares ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2392 1 2018-02-01
106 Korobov, Anton ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2652 = 2018-02-01
107 Stella, Andrea ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2511 1 2018-02-01
108 Jobava, Baadur ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2690 = 2018-02-01
109 Raja, Harshit ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2427 = 2018-02-01
110 Berkes, Ferenc ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2662 = 2018-02-01
111 Mesaros, Florian ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2406 1 2018-02-01
112 Getz, Nicolai ITA OP 2 Vergani Cup Elite over 2300 [Montebelluna] 2423 1 2018-02-01
113 Fang, Yan CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2426 1 2018-01-01
114 Zeng, Chongsheng CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2547 = 2018-01-01
115 Ma, Qun CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2638 0 2018-01-01
116 Ni, Hua CHN 2017 Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2671 = 2018-01-01
117 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2597 = 2018-01-01
118 Kopylov, Michael GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2414 1 2018-01-01
119 Gretarsson, Hjorvar Steinn GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2567 1 2017-12-01
120 Parligras, Mircea-Emilian GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2616 1 2017-12-01
121 Bok, Benjamin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2611 = 2017-12-01
122 Vitiugov, Nikita GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2728 = 2017-12-01
123 Sargissian, Gabriel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2657 = 2017-12-01
124 Naiditsch, Arkadij GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2702 0 2017-12-01
125 Ponomariov, Ruslan GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2687 = 2017-12-01
126 Howell, David W L GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2698 1 2017-12-01
127 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 0 2017-12-01
128 Gelfand, Boris ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2719 = 2017-12-01
129 Li, Chao B ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
130 Hammer, Jon Ludvig ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2629 1 2017-12-01
131 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
132 Riazantsev, Alexander ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2651 1 2017-12-01
133 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 = 2017-12-01
134 Jakovenko, Dmitry ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2721 = 2017-12-01
135 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
136 Timman, Jan H ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2573 = 2017-11-01
137 Kjartansson, Gudmundur ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2456 = 2017-11-01
138 Cornette, Deimante ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2404 1 2017-11-01
139 Khmelniker, Ilya ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2480 1 2017-11-01
140 Pichot, Alan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2565 1 2017-11-01
141 Swapnil, S. Dhopade ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2532 = 2017-11-01
142 Sokolov, Ivan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2603 1 2017-11-01
143 Vidit, Santosh Gujrathi ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2702 = 2017-11-01
144 Cordova, Emilio GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2616 1 2017-10-01
145 Cordova, Emilio GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2616 1 2017-10-01
146 Wei, Yi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2748 = 2017-10-01
147 Wei, Yi GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2748 = 2017-10-01
148 Li, Chao B GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2745 = 2017-10-01
149 Li, Chao B GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2745 = 2017-10-01
150 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
151 Najer, Evgeniy GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2694 = 2017-10-01
152 Ding, Liren GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2771 = 2017-10-01
153 Ding, Liren GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2771 0 2017-10-01
154 Nepomniachtchi, Ian SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2742 = 2017-08-01
155 Grischuk, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2761 0 2017-08-01
156 Jakovenko, Dmitry SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2703 0 2017-08-01
157 Salem, A.r. Saleh SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2638 0 2017-08-01
158 Hou, Yifan SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2666 1 2017-08-01
159 Riazantsev, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2654 0 2017-08-01
160 Inarkiev, Ernesto SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2707 = 2017-08-01
161 Adams, Michael SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2736 0 2017-08-01
162 Eljanov, Pavel SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2739 = 2017-08-01
163 Berelowitsch, Alexander GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2529 1 2017-06-01
164 Caruana, Fabiano GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2817 0 2017-06-01
165 Horvath, Adam GER 1. Bundesliga 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2469 = 2017-06-01
166 Almasi, Istvan HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2398 1 2017-06-01
167 Puranik, Abhimanyu HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2459 0 2017-06-01
168 Gara, Anita HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2373 = 2017-06-01
169 Tica, Sven HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2332 1 2017-06-01
170 Nemeth, Miklos HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2451 = 2017-06-01
171 Nagy, Gabor HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2446 1 2017-06-01
172 Horvath, Jozsef HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2526 1 2017-06-01
173 Shyam, Sundar M. HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2535 1 2017-06-01
174 Banusz, Tamas HUN 36th Zalakaros Chess Festival Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2616 1 2017-06-01
175 Tomashevsky, Evgeny GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2701 = 2017-05-01
176 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2454 1 2017-05-01
177 Balogh, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2633 = 2017-05-01
178 Mihok, Oliver HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2516 = 2017-05-01
179 Jauk, Wilhelm GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2296 1 2017-05-01
180 Hoeffer, David GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2319 1 2017-05-01
181 Saptarshi, Roy GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2425 1 2017-05-01
182 Ruck, Robert GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2557 1 2017-05-01
183 Papp, Gabor GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2581 = 2017-05-01
184 Graf, Alexander GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2577 1 2017-05-01
185 Annaberdiev, Meilis GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2459 = 2017-05-01
186 Landa, Konstantin GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2611 = 2017-05-01
187 Bosiocic, Marin GER GRENKE Chess Open 2017 A-Open [Karlsruhe] 2610 = 2017-05-01
188 Ding, Liren UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2760 1 2017-03-01
189 Vachier-Lagrave, Maxime UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2796 0 2017-03-01
190 Nakamura, Hikaru UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 0 2017-03-01
191 Salem, A.r. Saleh UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2656 = 2017-03-01
192 Tomashevsky, Evgeny UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2711 = 2017-03-01
193 Riazantsev, Alexander UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2671 1 2017-03-01
194 Aronian, Levon UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
195 Hou, Yifan UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2651 = 2017-03-01
196 Li, Chao B UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2720 = 2017-03-01
197 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 0 2017-02-01
198 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
199 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 0 2017-02-01
200 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
201 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
202 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 0 2017-02-01
203 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
204 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 1 2017-02-01
205 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
206 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 0 2017-02-01
207 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 = 2017-02-01
208 Harikrishna, P. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2766 = 2017-02-01
209 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 0 2017-02-01
210 Chu, Wei Chao CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2317 1 2017-01-01
211 Bai, Jinshi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2544 = 2017-01-01
212 Yu, Kaifeng CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2317 1 2017-01-01
213 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (19-22) [Guangdong] 2609 1 2017-01-01
214 Zhang, Ziji CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2329 1 2017-01-01
215 Lin, Yi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2422 1 2017-01-01
216 Tan, Zhongyi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2496 = 2017-01-01
217 Hamitevici, Vladimir CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2477 0 2017-01-01
218 Peng, Xiongjian CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2362 = 2017-01-01
219 Xu, Yi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2430 = 2017-01-01
220 Liu, Yan CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2403 1 2017-01-01
221 Tsydypov, Zhamsaran CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2460 1 2017-01-01
222 Yu, Yangyi CHN The 1st Hainan International Chess Open Tournament [Hainan Danzhou] 2729 0 2017-01-01
223 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 0 2017-01-01
224 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 1 2017-01-01
225 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 = 2017-01-01
226 Wei, Yi CHN "Bai Xue Chess Institute"Cup.2016 China (Yancheng)Chess Grandmaster Summit Match [Jiangsu Yancheng] 2707 = 2017-01-01
227 Kraemer, Martin GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2570 = 2016-12-01
228 Rabiega, Robert GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2498 0 2016-12-01
229 Slavin, Gennadie SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2330 1 2016-12-01
230 Kamsky, Gata SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2648 0 2016-12-01
231 Aronian, Levon SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2795 1 2016-12-01
232 Dominguez Perez, Leinier SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2752 = 2016-12-01
233 Percivaldi, Martin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2373 1 2016-12-01
234 Wojtaszek, Radoslaw SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2744 = 2016-12-01
235 Radjabov, Teimour SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2696 0 2016-12-01
236 Saric, Ivan ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2668 1 2016-11-01
237 Antipov, Mikhail Al. ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2550 1 2016-11-01
238 Ganguly, Surya Shekhar ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2672 1 2016-11-01
239 Kuzubov, Yuriy ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2629 0 2016-11-01
240 Franco Alonso, Alejandro ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2426 1 2016-11-01
241 Cuenca Jimenez, Jose Fernando ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2529 1 2016-11-01
242 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2650 0 2016-11-01
243 Ragger, Markus AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2697 = 2016-10-01
244 Mamedyarov, Shakhriyar AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2761 0 2016-10-01
245 Ampie, Mauro AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2352 1 2016-10-01
246 Shirov, Alexei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2673 0 2016-10-01
247 Rodriguez Vila, Andres AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2453 1 2016-10-01
248 Pelletier, Yannick AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2555 0 2016-10-01
249 Ding, Liren AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2753 = 2016-10-01
250 Jobava, Baadur AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2665 0 2016-10-01
251 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 = 2016-07-01
252 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 = 2016-07-01
253 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 = 2016-07-01
254 Navara, David CZE CEZ CHESS TROPHY 2016 [Praha] 2744 1 2016-07-01
255 Tari, Aryan ENG Checkmate Season II [London] 2564 1 2016-07-01
256 Smerdon, David C ENG Checkmate Season II [London] 2524 1 2016-07-01
257 Muzychuk, Mariya ENG Checkmate Season II [London] 2546 1 2016-07-01
258 Rodshtein, Maxim ENG Checkmate Season II [London] 2687 = 2016-07-01
259 Paehtz, Elisabeth ENG Checkmate Season II [London] 2502 1 2016-07-01
260 Muzychuk, Anna ENG Checkmate Season II [London] 2551 1 2016-07-01
261 Cramling, Pia ENG Checkmate Season II [London] 2474 1 2016-07-01
262 Short, Nigel D ENG Checkmate Season II [London] 2646 = 2016-07-01
263 Kosteniuk, Alexandra ENG Checkmate Season II [London] 2556 1 2016-07-01
264 Horvath, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2519 1 2016-05-01
265 Berkes, Ferenc HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2644 1 2016-05-01
266 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2627 1 2016-05-01
267 Kraemer, Martin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2570 = 2016-05-01
268 Wagner, Dennis GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2574 1 2016-05-01
269 Tazbir, Marcin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2510 1 2016-05-01
270 Heimisson, Hilmir Freyr ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2320 1 2016-04-01
271 Pogan, Nikolas ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2320 1 2016-04-01
272 Esserman, Marc ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2458 = 2016-04-01
273 Kjartansson, Gudmundur ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2446 1 2016-04-01
274 Gretarsson, Hjorvar Steinn ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2572 1 2016-04-01
275 Movsesian, Sergei ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2653 0 2016-04-01
276 Danielsen, Henrik ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2488 1 2016-04-01
277 Grigoriants, Sergey ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2587 = 2016-04-01
278 Mamedyarov, Shakhriyar ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2747 = 2016-04-01
279 Bromberger, Stefan ISL Reykjavik Open 2016 [Reykjavik] 2532 1 2016-04-01
280 Meyner, Hannes GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2320 1 2016-04-01
281 Metz, Hartmut GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2334 = 2016-04-01
282 Martin, Stefan GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2320 1 2016-04-01
283 Abergel, Thal GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2440 = 2016-04-01
284 Stark, Lars GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2411 1 2016-04-01
285 Heimann, Andreas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2560 = 2016-04-01
286 Lubbe, Nikolas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2509 1 2016-04-01
287 Kunin, Vitaly GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2584 = 2016-04-01
288 Cornette, Matthieu GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2573 1 2016-04-01
289 Gara, Anita ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2339 1 2016-03-01
290 Ly, Moulthun ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2474 1 2016-03-01
291 Al-Sayed, Mohammed ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2530 1 2016-03-01
292 Harika, Dronavalli ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2511 = 2016-03-01
293 Edouard, Romain ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2617 = 2016-03-01
294 Demuth, Adrien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2535 1 2016-03-01
295 Anton Guijarro, David ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 0 2016-03-01
296 Muzychuk, Mariya ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2554 = 2016-03-01
297 Tregubov, Pavel V. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2582 = 2016-03-01
298 Lalith, Babu M R ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2553 1 2016-03-01
299 Fedorovsky, Michael GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2463 = 2016-03-01
300 Aronian, Levon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2792 1 2016-03-01
301 Lupulescu, Constantin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2627 1 2016-01-01
302 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2590 1 2016-01-01
303 Ipatov, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2619 = 2016-01-01
304 Bauer, Christian AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2626 1 2015-12-01
305 Schreiner, Peter AUT 1. Bundesliga AUT 2015/2016 rd 1-4 [Mattersburg] 2422 1 2015-12-01
306 Svetushkin, Dmitry ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2585 1 2015-12-01
307 Agopov, Mikael ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2452 1 2015-12-01
308 Fressinet, Laurent ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2712 1 2015-12-01
309 Duda, Jan-Krzysztof ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2658 = 2015-12-01
310 Eljanov, Pavel ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2753 0 2015-12-01
311 Hammer, Jon Ludvig ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2682 = 2015-12-01
312 Anton Guijarro, David ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2630 1 2015-12-01
313 Radjabov, Teimour ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2739 1 2015-12-01
314 Grischuk, Alexander ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2750 = 2015-12-01
315 Ivanisevic, Ivan MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2658 = 2015-11-01
316 Roganovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2526 1 2015-11-01
317 Arsovic, Zoran MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2421 1 2015-11-01
318 Sedlak, Nikola MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2549 = 2015-11-01
319 Bogosavljevic, Boban MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2520 1 2015-11-01
320 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2458 1 2015-11-01
321 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2486 = 2015-11-01
322 Milanovic, Danilo MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2462 1 2015-11-01
323 Lysyj, Igor MLT Checkmate [Gozo,] 2671 = 2015-11-01
324 Naiditsch, Arkadij MLT Checkmate [Gozo,] 2682 1 2015-11-01
325 Krush, Irina MLT Checkmate [Gozo,] 2475 1 2015-11-01
326 Maisuradze, Nino MLT Checkmate [Gozo,] 2286 1 2015-11-01
327 Hillarp Persson, Tiger MLT Checkmate [Gozo,] 2546 1 2015-11-01
328 Short, Nigel D MLT Checkmate [Gozo,] 2678 = 2015-11-01
329 Paehtz, Elisabeth MLT Checkmate [Gozo,] 2447 1 2015-11-01
330 Ju, Wenjun MLT Checkmate [Gozo,] 2542 1 2015-11-01
331 Houska, Jovanka MLT Checkmate [Gozo,] 2372 1 2015-11-01
332 Kulkarni, Rakesh UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2368 1 2015-10-01
333 Predke, Alexandr UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2548 = 2015-10-01
334 Pascua, Haridas UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2447 = 2015-10-01
335 Visakh, N R UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2411 1 2015-10-01
336 Sandipan, Chanda UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2585 1 2015-10-01
337 Vaibhav, Suri UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2552 1 2015-10-01
338 Grandelius, Nils UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2628 0 2015-10-01
339 Ghaem Maghami, Ehsan UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2609 1 2015-10-01
340 Swiercz, Dariusz UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2617 1 2015-10-01
341 Li, Chao GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2756 1 2015-10-01
342 Romanov, Evgeny GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2573 = 2015-10-01
343 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 = 2015-09-01
344 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 = 2015-09-01
345 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 0 2015-09-01
346 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 = 2015-09-01
347 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
348 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 0 2015-09-01
349 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 0 2015-09-01
350 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 0 2015-09-01
351 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 0 2015-09-01
352 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2731 0 2015-09-01
353 Bluebaum, Matthias RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2576 1 2015-05-01
354 Dubov, Daniil RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2627 = 2015-05-01
355 Salgado Lopez, Ivan RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2627 0 2015-05-01
356 Bogdanovich, Stanislav RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2581 1 2015-05-01
357 Sethuraman, S.p. RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2623 1 2015-05-01
358 Bukavshin, Ivan RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2618 0 2015-05-01
359 Khalifman, Alexander RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2613 = 2015-05-01
360 Anton Guijarro, David RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2614 0 2015-05-01
361 Oparin, Grigoriy RUS Aeroflot Open 2015 A [Moscow] 2562 0 2015-05-01
362 Quesada Perez, Yuniesky ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2629 0 2015-05-01
363 Bu, Xiangzhi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2681 = 2015-05-01
364 Akobian, Varuzhan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2622 = 2015-05-01
365 Vidit, Santosh Gujrathi ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2630 0 2015-05-01
366 Akopian, Vladimir ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2656 = 2015-05-01
367 Adly, Ahmed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2595 0 2015-05-01
368 Jovanovic, Zoran AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2530 1 2015-04-01
369 Antoniewski, Rafal AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2543 1 2015-04-01
370 Dizdar, Goran AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2502 = 2015-04-01
371 Schlosser, Philipp AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 5-11 [St. Veit/Glan - Mayerhofen] 2570 = 2015-04-01
372 Tate, Alan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2316 1 2015-03-01
373 Tari, Aryan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2487 1 2015-03-01
374 Ju, Wenjun ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2547 0 2015-03-01
375 Venkatesh, M.r. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2460 1 2015-03-01
376 Spraggett, Kevin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2538 = 2015-03-01
377 Boruchovsky, Avital ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2517 1 2015-03-01
378 Vazquez Igarza, Renier ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 1 2015-03-01
379 Jakovenko, Dmitry ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2733 = 2015-03-01
380 Hou, Yifan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2673 0 2015-03-01
381 Nakar, Eylon ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2419 1 2015-03-01
382 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2597 1 2015-03-01
383 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2701 1 2015-03-01
384 Salzgeber, Frank SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 0 2015-02-01
385 Lang, Fabian SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 1 2015-02-01
386 Schwander, Lukas SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 1 2015-02-01
387 Rindlisbacher, Lars SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2316 1 2015-02-01
388 Kessler, Luca SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2333 1 2015-02-01
389 Meier, Georg SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2640 1 2015-02-01
390 Hansen, Torbjorn Ringdal SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2470 = 2015-02-01
391 Bhend, Edwin SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2316 1 2015-02-01
392 Reinhart, Emmanuel SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2344 1 2015-02-01
393 Graf, Felix SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2469 1 2015-02-01
394 Donchenko, Alexander SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2511 = 2015-02-01
395 Iturrizaga Bonelli, Eduardo SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2649 = 2015-02-01
396 Naiditsch, Arkadij SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2694 = 2015-02-01
397 Pavlovic, Milos SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2478 0 2015-02-01
398 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2716 = 2014-12-01
399 Rodshtein, Maxim GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2682 = 2014-12-01
400 Schneider, Ilja AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2487 0 2014-12-01
401 Bromberger, Stefan AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2526 1 2014-12-01
402 Vitouch, Anatol AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2325 1 2014-12-01
403 Skoberne, Jure AUT 1. Bundesliga AUT 2014/2015 rd 1-4 [Feffernitz] 2560 1 2014-12-01
404 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 1 2014-11-01
405 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 = 2014-11-01
406 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 1 2014-11-01
407 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 = 2014-11-01
408 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 0 2014-11-01
409 Laznicka, Viktor CZE Novoborska sachova corrida 2014 [Novy Bor] 2675 0 2014-11-01
410 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2501 1 2014-11-01
411 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2642 = 2014-11-01
412 Mista, Aleksander SRB Serbian League 2014 [Palic] 2613 1 2014-10-01
413 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2014 [Palic] 2626 0 2014-10-01
414 Varga, Zoltan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2459 1 2014-10-01
415 Fedorchuk, Sergey A. SRB Serbian League 2014 [Palic] 2665 0 2014-10-01
416 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2014 [Palic] 2539 1 2014-10-01
417 Stevic, Hrvoje SRB Serbian League 2014 [Palic] 2606 = 2014-10-01
418 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 1 2014-10-01
419 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2014 [Palic] 2560 = 2014-10-01
420 Spasov, Vasil SRB Serbian League 2014 [Palic] 2546 1 2014-10-01
421 Halkias, Stelios SRB Serbian League 2014 [Palic] 2544 1 2014-10-01
422 Solak, Dragan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2632 1 2014-10-01
423 Rogers, Tim L DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2301 1 2014-09-01
424 Eriksson, Christian DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2301 1 2014-09-01
425 Petersen, Tom Petri DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2334 1 2014-09-01
426 Cornette, Matthieu DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2532 = 2014-09-01
427 Rasmussen, Allan Stig DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2522 = 2014-09-01
428 Ikeda, Junta DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2402 1 2014-09-01
429 Jones, Gawain C B DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2665 = 2014-09-01
430 Semcesen, Daniel DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2471 1 2014-09-01
431 Rodshtein, Maxim DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2671 = 2014-09-01
432 Bu, Xiangzhi DEN Politiken Cup 2014 [Helsingor] 2693 = 2014-09-01
433 Belouadah, Saad NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2320 1 2014-09-01
434 Rohl Montes, Juan Armando NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2390 0 2014-09-01
435 Ni, Hua NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2666 = 2014-09-01
436 Illescas Cordoba, Miguel NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2618 0 2014-09-01
437 Movsesian, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2672 = 2014-09-01
438 Onischuk, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2659 1 2014-09-01
439 Sutovsky, Emil NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2624 1 2014-09-01
440 Vajda, Levente NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2561 1 2014-09-01
441 Moiseenko, Alexander NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2707 = 2014-09-01
442 Kretainis, Kristaps LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2304 1 2014-09-01
443 Soors, Stef LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2391 1 2014-09-01
444 Boruchovsky, Avital LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2483 1 2014-09-01
445 Naroditsky, Daniel LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2587 = 2014-09-01
446 Golod, Vitali LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2574 1 2014-09-01
447 Kovalenko, Igor LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2650 1 2014-09-01
448 Melkumyan, Hrant LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2655 = 2014-09-01
449 Bok, Benjamin LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2587 1 2014-09-01
450 Savchenko, Boris LAT 4 th International Chess Festival RIGA TECHNICAL UNIVERSITY OPEN [Riga] 2596 = 2014-09-01
451 Dezelin, Milan SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2301 1 2014-08-01
452 Miedema, David SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2362 1 2014-08-01
453 Chandra, Akshat SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2442 = 2014-08-01
454 Savic, Miodrag R SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2522 1 2014-08-01
455 Nestorovic, Dejan SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2408 1 2014-08-01
456 Atalik, Suat SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2550 = 2014-08-01
457 Damljanovic, Branko SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2562 1 2014-08-01
458 Abramovic, Bosko SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2443 = 2014-08-01
459 Blagojevic, Dragisa SRB International Championship of Central Serbia 2014 - OPEN A Tournament [Paracin] 2505 1 2014-08-01
460 Almasi, Istvan HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2403 1 2014-07-01
461 Berczes, David HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2482 1 2014-07-01
462 Bachmann, Axel HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2589 0 2014-07-01
463 Fodor, Tamas Jr. HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2462 = 2014-07-01
464 Baumegger, Siegfried HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2469 0 2014-07-01
465 Balazs, Gabor HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2397 1 2014-07-01
466 Nemeth, Miklos HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2492 1 2014-07-01
467 Korpa, Bence HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2415 1 2014-07-01
468 Onischuk, Vladimir HUN HUN National Ch. 2014 Sax Gyula Memorial [Zalakaros] 2594 = 2014-07-01
469 Swiercz, Dariusz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2613 = 2014-07-01
470 Gajewski, Grzegorz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2650 1 2014-07-01
471 Wojtaszek, Radoslaw HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2715 1 2014-07-01
472 Bartel, Mateusz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2641 = 2014-07-01
473 Duda, Jan-Krzysztof HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2587 = 2014-07-01
474 Socko, Bartosz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2622 1 2014-07-01
475 Hansch, Torsten GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2298 1 2014-05-01
476 Mueller, Maximilian GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2298 1 2014-05-01
477 Eichler, Christoph GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2330 1 2014-05-01
478 Biolek, Richard Jr GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2418 1 2014-05-01
479 Epishin, Vladimir GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2546 = 2014-05-01
480 Gutman, Lev GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2449 1 2014-05-01
481 Bachmann, Axel GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2598 1 2014-05-01
482 Laznicka, Viktor GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2673 0 2014-05-01
483 Heimann, Andreas GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2522 = 2014-05-01
484 Horvath, Adam HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 6-7 [HUN] 2528 1 2014-04-01
485 Pupols, Viktors ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2281 1 2014-04-01
486 Pajeken, Wolfgang ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2308 1 2014-04-01
487 Kjartansson, Gudmundur ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2441 1 2014-04-01
488 Ramirez, Alejandro ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2599 1 2014-04-01
489 Van Kampen, Robin ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2603 0 2014-04-01
490 Idani, Pouya ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2496 1 2014-04-01
491 Kobalia, Mikhail ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2646 = 2014-04-01
492 Shoker, Samy ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2466 1 2014-04-01
493 Li, Chao B ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2700 0 2014-04-01
494 Djurhuus, Rune ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2447 = 2014-04-01
495 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2683 1 2014-04-01
496 Van Kampen, Robin GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2603 = 2014-04-01
497 Stevic, Hrvoje AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2620 1 2014-04-01
498 Srienz, Christian AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2281 1 2014-04-01
499 Poetsch, Hagen AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2479 1 2014-04-01
500 Bauer, Christian AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd8-11 [St. Veit/Glan] 2627 1 2014-04-01
501 Rindlisbacher, Jan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2291 1 2014-03-01
502 Tania, Sachdev ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2442 = 2014-03-01
503 Larino Nieto, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2465 1 2014-03-01
504 Gallagher, Joseph G. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2495 1 2014-03-01
505 Edouard, Romain ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2658 1 2014-03-01
506 Vitiugov, Nikita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2737 = 2014-03-01
507 Hansen, Eric ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2559 = 2014-03-01
508 Wei, Yi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2607 1 2014-03-01
509 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 0 2014-03-01
510 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2597 = 2014-03-01
511 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2515 1 2014-03-01
512 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2646 = 2014-03-01
513 Naiditsch, Arkadij HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 5-6[HUN] 2702 0 2014-03-01
514 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 0 2014-02-01
515 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 1 2014-02-01
516 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 = 2014-02-01
517 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 0 2014-02-01
518 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 0 2014-02-01
519 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 = 2014-02-01
520 Harikrishna, Pentala NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 1 2014-02-01
521 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 0 2014-02-01
522 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2014-02-01
523 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 0 2014-02-01
524 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 0 2014-02-01
525 Antoniewski, Rafal AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2550 1 2014-01-01
526 Sebenik, Matej AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2496 1 2014-01-01
527 Prusikin, Michael AUT Austria Bundesliga 2013/2014 rd1-3 [Jenbach] 2532 = 2014-01-01
528 Maze, Sebastien GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2544 1 2013-12-01
529 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2555 1 2013-12-01
530 Granda Zuniga, Julio E ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2665 0 2013-11-01
531 Salgado Lopez, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2624 = 2013-11-01
532 Bruzon Batista, Lazaro ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2685 1 2013-11-01
533 Cheparinov, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2672 1 2013-11-01
534 Granda Zuniga, Julio E ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2665 = 2013-11-01
535 Salgado Lopez, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2624 = 2013-11-01
536 Bruzon Batista, Lazaro ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2685 = 2013-11-01
537 Cheparinov, Ivan ESP Torneo Entrefaros [Fisterra, Camarias y Muxia (A Corua)] 2672 0 2013-11-01
538 Shengelia, David GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2556 1 2013-11-01
539 Volke, Karsten GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2459 1 2013-11-01
540 Guseinov, Gadir GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2603 1 2013-11-01
541 Radjabov, Teimour GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2723 = 2013-11-01
542 Jepson, Christian GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2392 = 2013-11-01
543 Boruchovsky, Avital GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2453 = 2013-11-01
544 Kanmazalp, Ogulcan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2417 1 2013-11-01
545 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 = 2013-09-01
546 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 0 2013-09-01
547 Ding, Liren SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
548 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
549 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
550 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2719 = 2013-09-01
551 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 0 2013-09-01
552 Ding, Liren SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
553 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
554 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 = 2013-09-01
555 Skembris, Spyridon GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2458 1 2013-08-01
556 Papadimitriou, Athanasios GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2274 1 2013-08-01
557 Jakovenko, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2713 0 2013-08-01
558 Lagopatis, Nikolaos GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2293 1 2013-08-01
559 Maier, Christian GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2360 = 2013-08-01
560 Kempinski, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2569 = 2013-08-01
561 Kotronias, Vasilios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2581 1 2013-08-01
562 Mastrovasilis, Athanasios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2523 1 2013-08-01
563 Van Wely, Loek SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2689 = 2013-07-01
564 Short, Nigel D SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2681 1 2013-07-01
565 Sokolov, Ivan SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2642 = 2013-07-01
566 Grandelius, Nils SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2556 = 2013-07-01
567 Tikkanen, Hans SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2537 0 2013-07-01
568 Berg, Emanuel SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2561 1 2013-07-01
569 Hector, Jonny SWE Sigeman & Co Chess Tournament 2013 [Malmo] 2512 1 2013-07-01
570 Apicella, Manuel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2532 1 2013-07-01
571 Naiditsch, Arkadij FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2710 1 2013-07-01
572 Roos, Jean-Luc FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2274 1 2013-07-01
573 Taddei, Benoit FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2374 1 2013-07-01
574 David, Alberto FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2584 1 2013-07-01
575 Kosten, Anthony C. FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2479 = 2013-07-01
576 Sokolov, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2563 1 2013-07-01
577 Bergez, Luc FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2399 1 2013-07-01
578 Swiercz, Dariusz FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2631 = 2013-07-01
579 Landa, Konstantin FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2644 = 2013-07-01
580 Hajnal, Zoltan HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2384 = 2013-05-01
581 Izsak, Gyula HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2471 1 2013-05-01
582 Vallejo Pons, Francisco GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2700 = 2013-05-01
583 Cyborowski, Lukasz GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2530 1 2013-05-01
584 Banusz, Tamas GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2580 = 2013-05-01
585 Acs, Peter GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2586 1 2013-05-01
586 Golod, Vitali GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2565 = 2013-05-01
587 Zaragatski, Ilja GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2460 1 2013-05-01
588 Janssen, Ruud GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2483 1 2013-05-01
589 Abel, Dennes GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2437 = 2013-05-01
590 Zwanzger, Johannes GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2326 1 2013-05-01
591 Hoecher, Michael GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2246 1 2013-05-01
592 Hildenbrand, Peter GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2255 1 2013-05-01
593 Fedorovsky, Michael GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2392 1 2013-05-01
594 Forcen Esteban, Daniel GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2469 1 2013-05-01
595 Solodovnichenko, Yuri GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2559 = 2013-05-01
596 Wagner, Dennis GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2474 1 2013-05-01
597 Bacrot, Etienne GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2705 = 2013-05-01
598 Istratescu, Andrei GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2651 = 2013-05-01
599 Wirig, Anthony GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2490 = 2013-05-01
600 Balogh, Csaba AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2641 = 2013-04-01
601 Polak, Tomas AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2520 1 2013-04-01
602 Bosiocic, Marin AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2571 1 2013-04-01
603 Baramidze, David AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2615 = 2013-04-01
604 Ragger, Markus AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2655 = 2013-04-01
605 Antoniewski, Rafal AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2557 = 2013-04-01
606 Erdos, Viktor AUT Austria Bundesliga 2012/13 [several] 2640 = 2013-04-01
607 Van Kampen, Robin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2581 = 2013-02-01
608 Edouard, Romain NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2686 1 2013-02-01
609 Ernst, Sipke NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2556 1 2013-02-01
610 Movsesian, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2688 1 2013-02-01
611 Tiviakov, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2657 1 2013-02-01
612 Turov, Maxim NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2630 = 2013-02-01
613 Dubov, Daniil NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2600 = 2013-02-01
614 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2608 0 2013-02-01
615 Grandelius, Nils NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2578 = 2013-02-01
616 Ipatov, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2587 1 2013-02-01
617 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2708 0 2013-02-01
618 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2566 1 2013-02-01
619 Nikolic, Predrag NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2619 1 2013-02-01
620 Brown, Andrew GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2296 1 2012-09-01
621 Wei, Yi GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2418 0 2012-09-01
622 Torres, Juan Camilo GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2291 1 2012-09-01
623 Kigel, Dmytro GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2276 1 2012-09-01
624 Urkedal, Frode GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2473 1 2012-09-01
625 Cori, Jorge GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2487 1 2012-09-01
626 Ipatov, Alexander GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2577 = 2012-09-01
627 Antipov, Mikhail Al. GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2462 1 2012-09-01
628 Yu, Yangyi GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2635 1 2012-09-01
629 Shimanov, Aleksandr GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2596 1 2012-09-01
630 Grandelius, Nils GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2562 = 2012-09-01
631 Ter-Sahakyan, Samvel GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2567 = 2012-09-01
632 Ding, Liren GRE World Junior Under 20 Championship 2012 - Open [Athens] 2695 = 2012-09-01
633 Zubarev, Alexander GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2600 0 2012-08-01
634 Hammer, Jon Ludvig GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2630 = 2012-08-01
635 Mendrinos, Nikolaos GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2221 1 2012-08-01
636 Postny, Evgeny GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2651 1 2012-08-01
637 Brunello, Sabino GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2592 = 2012-08-01
638 Lubbe, Nikolas GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2410 1 2012-08-01
639 Dochev, Dimitar GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2404 = 2012-08-01
640 Horvath, Csaba HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2517 1 2012-07-01
641 Banas, Jan HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2318 1 2012-07-01
642 Bokros, Albert HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2452 = 2012-07-01
643 Nestorovic, Nikola HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2464 = 2012-07-01
644 Erdos, Viktor HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2608 = 2012-07-01
645 Sedlak, Nikola HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2589 1 2012-07-01
646 Kosic, Dragan HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2495 1 2012-07-01
647 Pacher, Milan CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2440 1 2012-07-01
648 Godena, Michele CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2521 = 2012-07-01
649 Plat, Vojtech CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2485 = 2012-07-01
650 Kuljasevic, Davorin CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2574 1 2012-07-01
651 Libiszewski, Fabien CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2495 = 2012-07-01
652 Zueger, Beat CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2413 = 2012-07-01
653 Sebenik, Matej CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2573 1 2012-07-01
654 Bluebaum, Matthias CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2428 1 2012-07-01
655 Neubauer, Martin CRO Mitropa Cup 2012 - Men [Sibenik] 2415 = 2012-07-01
656 Wegener, Olaf GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2423 = 2012-05-01
657 Handke, Florian GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2518 = 2012-05-01
658 Braun, Arik GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2560 = 2012-05-01
659 Gasthofer, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2456 1 2012-05-01
660 Glek, Igor V GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2408 0 2012-05-01
661 Tregubov, Pavel V. GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2602 = 2012-05-01
662 Teske, Henrik GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2547 = 2012-05-01
663 Naumann, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2546 = 2012-05-01
664 Breier, Andreas GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2400 1 2012-05-01
665 Tischbierek, Raj GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2454 1 2012-05-01
666 Lenic, Luka AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2637 = 2012-05-01
667 Prohaszka, Peter AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2547 = 2012-05-01
668 Volokitin, Andrei AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2695 = 2012-05-01
669 Rozentalis, Eduardas AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2592 0 2012-05-01
670 Jobava, Baadur AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2704 = 2012-05-01
671 Antoniewski, Rafal AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2559 = 2012-05-01
672 Kunin, Vitaly AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2537 1 2012-05-01
673 Ragger, Markus AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2655 = 2012-05-01
674 Polak, Tomas AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2535 0 2012-05-01
675 Tuncer, Ufuk AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2289 1 2012-05-01
676 Prusikin, Michael AUT 1. Bundesliga 2011/12 [several] 2545 = 2012-05-01
677 Balogh, Csaba BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2664 = 2012-05-01
678 Berkes, Ferenc BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2682 0 2012-05-01
679 Kreisl, Robert BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2400 = 2012-05-01
680 Abdulov, Orkhan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2388 = 2012-05-01
681 Kadric, Denis BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2414 1 2012-05-01
682 Vuckovic, Bojan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2628 0 2012-05-01
683 Baltag, Iulian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2420 1 2012-05-01
684 Petenyi, Tamas BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2359 1 2012-05-01
685 McHedlishvili, Mikheil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2626 0 2012-05-01
686 Sutovsky, Emil BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2700 = 2012-05-01
687 Brendel, Bergit GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2159 1 2012-05-01
688 Dorst, Johannes GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2207 1 2012-05-01
689 Rietze, Clemens GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2325 1 2012-05-01
690 Zeller, Frank GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2402 1 2012-05-01
691 Bischoff, Klaus GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2521 = 2012-05-01
692 Naiditsch, Arkadij GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2702 1 2012-05-01
693 Bacrot, Etienne GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2706 0 2012-05-01
694 Maiwald, Jens-Uwe GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2462 1 2012-05-01
695 Solodovnichenko, Yuri GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2615 = 2012-05-01
696 Galoyan, Levon NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2231 1 2012-03-01
697 Tarasova, Viktoriya NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2294 1 2012-03-01
698 Tiviakov, Sergei NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2650 0 2012-03-01
699 Pijpers, Arthur NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2332 1 2012-03-01
700 Poetsch, Hagen NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2408 1 2012-03-01
701 Ernst, Sipke NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2593 1 2012-03-01
702 Zherebukh, Yaroslav NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2593 = 2012-03-01
703 Kovchan, Alexander NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2573 0 2012-03-01
704 Romanov, Evgeny NED Schaakfestival Groningen 2011 Open A [Groningen] 2627 = 2012-03-01
705 Ben Artzi, Ido ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2284 = 2012-03-01
706 Georgiadis, Nico ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2291 1 2012-03-01
707 Herman, Jean ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2143 1 2012-03-01
708 Gustafsson, Jan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2643 1 2012-03-01
709 Almasi, Zoltan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2717 = 2012-03-01
710 Negi, Parimarjan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2642 0 2012-03-01
711 Loew, Gerald ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2251 1 2012-03-01
712 Parligras, Mircea-Emilian ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2650 1 2012-03-01
713 Sasikiran, Krishnan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2700 0 2012-03-01
714 Laznicka, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2704 0 2012-03-01
715 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
716 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 0 2012-01-01
717 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
718 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
719 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
720 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 = 2012-01-01
721 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 1 2012-01-01
722 Ragger, Markus HUN Ragger Markus - Rapport Richard Match [Szombathely] 2662 0 2012-01-01
723 Berry, Neil SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2327 1 2011-11-01
724 Jakovenko, Dmitry SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2716 0 2011-11-01
725 Bitalzadeh, Ali SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2409 0 2011-11-01
726 Bok, Benjamin SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2488 = 2011-11-01
727 Ostenstad, Berge SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2469 = 2011-11-01
728 Zhigalko, Andrey SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2555 0 2011-11-01
729 Laznicka, Viktor SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2701 0 2011-11-01
730 Michalik, Peter #62747 2511 1 2011-11-01
731 Brunello, Sabino #62747 2569 0 2011-11-01
732 Brunner, Nicolas #62747 2466 = 2011-11-01
733 Huschenbeth, Niclas #62747 2510 = 2011-11-01
734 Gozzoli, Yannick #62747 2522 0 2011-11-01
735 Petr, Martin #62747 2526 1 2011-11-01
736 Shengelia, David #62747 2526 = 2011-11-01
737 Tripoteau, Nicolas #62747 2397 1 2011-11-01
738 Kurmann, Oliver #62747 2439 1 2011-11-01
739 Zenelis, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2179 1 2011-09-01
740 Kryvoruchko, Yuriy GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2652 = 2011-09-01
741 Naiditsch, Arkadij GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2706 0 2011-09-01
742 Jianu, Vlad-Cristian GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2518 1 2011-09-01
743 Navara, David GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2722 0 2011-09-01
744 Atalik, Suat GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2619 = 2011-09-01
745 Ivanchuk, Vassily GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2768 0 2011-09-01
746 Krokay, Urszula DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 1 2011-09-01
747 Christiansen, Jens Jorgen DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 = 2011-09-01
748 Skovgaard, Tom DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 1 2011-09-01
749 Christensen, Bo Garner DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2289 1 2011-09-01
750 Blomqvist, Erik DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2438 0 2011-09-01
751 Lercel, Michal DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2145 1 2011-09-01
752 Rewitz, Poul DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2309 1 2011-09-01
753 Arnold, Marc T DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2445 1 2011-09-01
754 Khenkin, Igor DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2620 1 2011-09-01
755 Kurnosov, Igor DEN Politiken Cup 2011 [Helsingor] 2633 0 2011-09-01
756 Banas, Jan HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2310 1 2011-07-01
757 Predojevic, Borki HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2624 = 2011-07-01
758 Efimenko, Zahar HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2683 = 2011-07-01
759 Horvath, Csaba HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2529 1 2011-07-01
760 Boros, Denes HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2508 0 2011-07-01
761 Varga, Peter HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2411 1 2011-07-01
762 Gyimesi, Zoltan HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2595 0 2011-07-01
763 Kosic, Dragan HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2481 = 2011-07-01
764 Czebe, Attila HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2479 = 2011-07-01
765 Spasenovic, Zoran BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2152 = 2011-07-01
766 Cosovic, Aziz BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2152 1 2011-07-01
767 Firat, Burak BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2380 = 2011-07-01
768 Abergel, Thal BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2506 1 2011-07-01
769 Lupulescu, Constantin BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2638 0 2011-07-01
770 Jakovljevic, Vlado BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2390 1 2011-07-01
771 Georgiev, Kiril BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2656 = 2011-07-01
772 Bandic, Adnan BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2210 1 2011-07-01
773 Trkulja, Goran BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2379 0 2011-07-01
774 Csonka, Balazs #59232 2232 = 2011-07-01
775 Kantor, Gergely #59232 2210 1 2011-07-01
776 Kislik, Erik Andrew #59232 2347 = 2011-07-01
777 Antipov, Mikhail Al. #59232 2378 = 2011-07-01
778 Istvanovszki, Martin #59232 2297 1 2011-07-01
779 Videki, Sandor #59232 2457 1 2011-07-01
780 Sax, Gyula #59232 2513 = 2011-07-01
781 Galyas, Miklos #59232 2454 = 2011-07-01
782 Danin, Alexandre #59232 2534 = 2011-07-01
783 Rogic, Davor AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2595 1 2011-05-01
784 Baramidze, David AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2546 0 2011-05-01
785 Shengelia, David AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2578 1 2011-05-01
786 Platzgummer, Fabian AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2311 1 2011-05-01
787 Weinzettl, Ernst AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2307 1 2011-05-01
788 Geske, Julian AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2325 1 2011-05-01
789 Hagara, Eduard AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2407 1 2011-05-01
790 Moser, Eva AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2413 = 2011-05-01
791 Buhmann, Rainer AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2577 0 2011-05-01
792 Polzin, Rainer AUT 1. Bundesliga 2010/11 [several] 2494 0 2011-05-01
793 Gorse, Gerard FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2140 1 2011-05-01
794 Fedorchuk, Sergey A FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2662 = 2011-05-01
795 Cheparinov, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2664 = 2011-05-01
796 Laznicka, Viktor FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2688 = 2011-05-01
797 Jakovenko, Dmitry FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2718 0 2011-05-01
798 Raznikov, Danny FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2384 0 2011-05-01
799 Cherednichenko, Svetlana FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2278 1 2011-05-01
800 Zawadzka, Jolanta FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2386 = 2011-05-01
801 Mazur, Stefan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2388 1 2011-05-01
802 Poetsch, Hagen FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2415 1 2011-05-01
803 L`ami, Erwin FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2623 1 2011-05-01
804 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 0 2011-03-01
805 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 1 2011-03-01
806 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 0 2011-03-01
807 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 = 2011-03-01
808 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 1 2011-03-01
809 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 0 2011-03-01
810 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 = 2011-03-01
811 Balogh, Csaba HUN Balogh Csaba - Rapport Richard Match [Szombathely] 2604 = 2011-03-01
812 Garcia Jimenez, Francisco Javier ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2274 1 2011-03-01
813 Onischuk, Alexander ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2689 1 2011-03-01
814 Roiz, Michael ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2649 = 2011-03-01
815 Vallejo Pons, Francisco ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2698 1 2011-03-01
816 Fridman, Daniel ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2655 0 2011-03-01
817 Bologan, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2693 = 2011-03-01
818 Nuri, Kambez ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2300 1 2011-03-01
819 Caruana, Fabiano ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2721 0 2011-03-01
820 Tate, Alan ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2292 0 2011-03-01
821 Kolbus, Dietmar ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2332 = 2011-03-01
822 Papadopoulos, Panayotis #55208 2123 1 2011-01-01
823 Nasuta, Grzegorz #55208 2130 0 2011-01-01
824 Poleg, Matan #55208 2123 1 2011-01-01
825 Bluebaum, Matthias #55208 2191 = 2011-01-01
826 Carow, Johannes #55208 2123 1 2011-01-01
827 Wagner, Dennis #55208 2166 1 2011-01-01
828 Ynojosa, Felix Jose #55208 2229 = 2011-01-01
829 Grib, Roman #55208 2250 0 2011-01-01
830 Adelberg, David #55208 2201 1 2011-01-01
831 Beradze, Irakli #55208 2244 1 2011-01-01
832 Tran, Tuan Minh #55208 2227 = 2011-01-01
833 Lovas, Peter HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2143 1 2011-01-01
834 Ngo Tan, Don HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2151 1 2011-01-01
835 Horvath, David HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2292 1 2011-01-01
836 Veszpremi, Andras HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2269 = 2011-01-01
837 Szabo, Bence HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2375 1 2011-01-01
838 Filep, Ferenc HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2143 1 2011-01-01
839 Mihok, Oliver HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2461 1 2011-01-01
840 Doros, Radu-Marian HUN HUN Youth Team Ch. 2010 [Miskolc] 2332 1 2011-01-01
841 Vuckovic, Bojan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2623 0 2010-11-01
842 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2557 = 2010-11-01
843 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2611 0 2010-11-01
844 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2558 1 2010-11-01
845 Markus, Robert SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2616 = 2010-11-01
846 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2535 1 2010-11-01
847 Podinic, Vladimir SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2400 1 2010-11-01
848 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2491 1 2010-11-01
849 Halkias, Stelios SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2588 0 2010-11-01
850 Marjanovic, Slavoljub SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2505 1 2010-11-01
851 Paunovic, Dragan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2553 1 2010-11-01
852 Teodorescu, Ion ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2269 1 2010-11-01
853 Daianu, Cristian-Clement ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2280 1 2010-11-01
854 Banikas, Hristos ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2590 = 2010-11-01
855 Shishkin, Vadim ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2461 1 2010-11-01
856 Ponomariov, Ruslan ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2749 0 2010-11-01
857 Spasov, Vasil ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2621 = 2010-11-01
858 Jianu, Vlad-Cristian ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2528 = 2010-11-01
859 Nisipeanu, Liviu-Dieter ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2683 0 2010-11-01
860 Volokitin, Andrei ROU Romanian Teams Championship - 1st League - Men [Baile Herculane] 2661 0 2010-11-01
861 Romanishin, Oleg M HUN Heviz GM 2010 [Heviz] 2519 0 2010-09-01
862 Romanishin, Oleg M HUN Heviz GM 2010 [Heviz] 2519 = 2010-09-01
863 Miton, Kamil HUN Heviz GM 2010 [Heviz] 2608 = 2010-09-01
864 Medvegy, Zoltan HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2522 1 2010-09-01
865 Gyimesi, Zoltan HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2598 0 2010-09-01
866 Erdos, Viktor HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2592 0 2010-09-01
867 Fodor, Tamas Jr HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2452 0 2010-09-01
868 Papp, Gabor HUN HUN Individual Ch Final Men [Szeged] 2545 1 2010-09-01
869 Tomazini, Aljosa #52167 2234 1 2010-09-01
870 Sieciechowicz, Marcin #52167 2445 0 2010-09-01
871 Krejci, Jan #52167 2463 = 2010-09-01
872 Neumair, Jerome #52167 2134 1 2010-09-01
873 Ivekovic, Zvonimir #52167 2337 1 2010-09-01
874 Jacko, Vladimir #52167 2140 1 2010-09-01
875 Dragomirescu, Robin-Alexandru #52167 2381 = 2010-09-01
876 Butunoi, Alexandru-Victo HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2391 1 2010-07-01
877 Doery, Jeno HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2298 1 2010-07-01
878 Lakos, Nikoletta HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2292 1 2010-07-01
879 Lupulescu, Constantin HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2591 0 2010-07-01
880 Schneider, Veronika HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2315 1 2010-07-01
881 Taskovits, Istvan HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2315 1 2010-07-01
882 Danner, Georg HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2433 1 2010-07-01
883 Dovzik, Juri HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2366 1 2010-07-01
884 Videki, Sandor HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2436 1 2010-07-01
885 Rigo, Janos HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2325 = 2010-07-01
886 Mester, Gyula HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2433 0 2010-07-01
887 Malachi, Avraham BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2166 1 2010-07-01
888 Nevednichy, Vladislav BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2560 = 2010-07-01
889 Timofeev, Artyom BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2677 0 2010-07-01
890 Nikcevic, Nebojsa BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2387 0 2010-07-01
891 Djurovic, Goran BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2318 1 2010-07-01
892 Inants, Aghasi BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2259 0 2010-07-01
893 Kislik, Erik Andrew BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2353 1 2010-07-01
894 Lejlic, Samir BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2362 1 2010-07-01
895 Maiorov, Nikita BIH 40th International Tournament Bosna 2010 [Sarajevo] 2544 1 2010-07-01
896 Fargere, Francois SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2489 1 2010-07-01
897 Lenic, Luka SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2592 = 2010-07-01
898 Jenni, Florian SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2520 0 2010-07-01
899 Ragger, Markus SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2614 0 2010-07-01
900 Jovanovic, Zoran SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2520 = 2010-07-01
901 Simacek, Pavel SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2518 1 2010-07-01
902 Huschenbeth, Niclas SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2457 1 2010-07-01
903 Caruana, Fabiano SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2675 = 2010-07-01
904 Jurcik, Marian SUI Mitropacup 2010 - Men [Chur] 2487 0 2010-07-01
905 Beliavsky, Alexander G HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2657 = 2010-05-01
906 Banusz, Tamas HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2517 1 2010-05-01
907 Vajda, Levente HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2519 = 2010-05-01
908 Ftacnik, Lubomir HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2546 = 2010-05-01
909 Prohaszka, Peter HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2501 = 2010-05-01
910 Neubauer, Martin HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2465 1 2010-05-01
911 Bokros, Albert HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2479 1 2010-05-01
912 Fodor, Tamas Jr HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2417 1 2010-05-01
913 Portisch, Lajos HUN Gotth' Art Cup GM [Szentgotthard] 2519 0 2010-05-01
914 Thinius, Marco #49000 2380 1 2010-03-01
915 Vavra, Pavel #49000 2367 1 2010-03-01
916 Danielsen, Henrik #49000 2495 = 2010-03-01
917 Vokac, Marek #49000 2479 = 2010-03-01
918 Oparin, Grigoriy #49000 2343 1 2010-03-01
919 Grabarczyk, Miroslaw #49000 2475 1 2010-03-01
920 Sieciechowicz, Marcin #49000 2386 = 2010-03-01
921 Orzech, Dominik #49000 2411 0 2010-03-01
922 Simacek, Pavel #49000 2513 0 2010-03-01
923 Pap, Gyula HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2478 = 2010-03-01
924 Padmini, Rout HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2294 = 2010-03-01
925 Varga, Zoltan HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2485 1 2010-03-01
926 Sharma, Dinesh K. HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2344 1 2010-03-01
927 Ilincic, Zlatko HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2464 1 2010-03-01
928 Quinn, Mark HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2401 1 2010-03-01
929 Platzgummer, Fabian HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2401 1 2010-03-01
930 Paschall, William M. HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2398 0 2010-03-01
931 Boros, Denes HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2494 1 2010-03-01
932 Farago, Ivan HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2512 1 2010-03-01
933 Sahu, Sekhar Chandra HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2258 1 2010-03-01
934 Yu, Lie HUN First Saturday GM Feb 2010 [Budapest] 2359 1 2010-03-01
935 Hajdu, Sandor #46785 2040 1 2010-01-01
936 Haszon, David #46785 2069 1 2010-01-01
937 Feher, Adam #46785 2224 = 2010-01-01
938 Mihok, Oliver #46785 2385 = 2010-01-01
939 Fodor, Tamas Jr #46785 2430 = 2010-01-01
940 Prohaszka, Peter #46785 2510 1 2010-01-01
941 Szepes, Tamas #46785 2069 1 2010-01-01
942 Pap, Gyula #46785 2480 1 2010-01-01
943 Baljak, Jadranko #45824 2031 1 2010-01-01
944 Staberhofer, Rainer #45824 2170 1 2010-01-01
945 Dobias, Richard #46205 2270 1 2009-11-01
946 Bacrot, Etienne #46205 2709 0 2009-11-01
947 Giri, Anish #46205 2552 0 2009-11-01
948 Miroshnichenko, Evgenij #46205 2690 0 2009-11-01
949 Wemmers, Xander #46205 2378 0 2009-11-01
950 Trygstad, Kristian #46205 2316 = 2009-11-01
951 Bujupi, Bajram #46205 2242 1 2009-11-01
952 Tesik, Csaba #41581 2145 = 2009-09-01
953 Vincze, Robert #41581 2178 1 2009-09-01
954 Horvath, Adam #41581 2519 0 2009-09-01
955 Koban, Balint #41581 2227 1 2009-09-01
956 Bokros, Albert #41581 2483 1 2009-09-01
957 Berczes, David #41581 2513 = 2009-09-01
958 Czebe, Attila #41581 2472 1 2009-09-01
959 Vajda, Levente #41581 2571 = 2009-09-01
960 Antoniewski, Rafal #41581 2517 0 2009-09-01
961 Pallitsch, Clemens #44521 2064 1 2009-09-01
962 Wiedermann, Daniel #44521 2151 = 2009-09-01
963 Natter, Markus #44521 2185 1 2009-09-01
964 Eltigani, Omar #44521 2260 1 2009-09-01
965 Hera, Imre Jr #44521 2557 0 2009-09-01
966 Druckenthaner, Andreas #44521 2278 0 2009-09-01
967 Weinwurm, Wolfgang #44521 2132 1 2009-09-01
968 Szabo, Bence #44521 2243 1 2009-09-01
969 Klocker, Benedikt #44521 2143 0 2009-09-01
970 Tzermiadianos, Andreas #16490 2447 1 2009-09-01
971 Payen, Arnaud #16490 2368 1 2009-09-01
972 Seres, Lajos #16490 2456 1 2009-09-01
973 Varga, Zoltan #16490 2473 = 2009-09-01
974 Szabo, Krisztian #16490 2493 1 2009-09-01
975 Oleksienko, Mikhailo #16490 2543 = 2009-09-01
976 Shen, Siyuan #16490 2321 1 2009-09-01
977 Rees, Ioan #16490 2339 0 2009-09-01
978 Samhouri, Ahmad #16490 2375 1 2009-09-01
979 Zherebukh, Yaroslav #16490 2541 0 2009-09-01
980 Pap, Gyula #16490 2503 0 2009-09-01
981 Boros, Denes #16490 2485 1 2009-09-01
982 Kiss, Emese #16544 2139 1 2009-07-01
983 Prohaszka, Peter #16544 2502 0 2009-07-01
984 Kormos, Adam #16544 2151 1 2009-07-01
985 Vajda, Szidonia #16544 2380 1 2009-07-01
986 Tanacs, Anna #16544 2031 = 2009-07-01
987 Nemeth, Denes #16544 2139 = 2009-07-01
988 Eltigani, Omar #16544 2083 = 2009-07-01
989 Horvath, David #16544 2104 1 2009-07-01
990 Szabo, Leon #16544 2223 0 2009-07-01
991 Nagy, Daniel #16544 2247 1 2009-07-01
992 Bognar, Csaba Dr. #16544 2271 1 2009-07-01
993 Kosic, Dragan #16459 2521 = 2009-07-01
994 Kjartansson, Gudmundur #16459 2365 1 2009-07-01
995 Pap, Gyula #16459 2468 = 2009-07-01
996 Agopov, Mikael #16459 2433 = 2009-07-01
997 Galyas, Miklos #16459 2456 0 2009-07-01
998 Ilincic, Zlatko #16459 2555 0 2009-07-01
999 Nguyen, Huynh Minh Huy #16459 2465 = 2009-07-01
1000 Balog, Imre #16459 2431 = 2009-07-01
1001 Duong, The Anh #16459 2418 = 2009-07-01
1002 Varga, Zoltan #16459 2488 0 2009-07-01
1003 Rachela, Milan #17949 2380 = 2009-07-01
1004 Buzeti, Jernej #17949 2199 1 2009-07-01
1005 Csiszar, Csaba #17949 2450 = 2009-07-01
1006 Sipos, Istvan #17949 2380 = 2009-07-01
1007 Stavrianakis, Ioannis #17949 2215 1 2009-07-01
1008 Kantorik, Marian #17949 2356 0 2009-07-01
1009 Kiss, Attila #17949 2369 1 2009-07-01
1010 Kislik, Erik Andrew #17949 2310 1 2009-07-01
1011 Csiba, Dominik #17949 2268 = 2009-07-01
1012 Schachinger, Mario #43089 2350 = 2009-07-01
1013 Schiendorfer, Emanuel #43089 2274 1 2009-07-01
1014 Konopka, Michal #43089 2450 = 2009-07-01
1015 Zilahi, Tamas #16556 1973 1 2009-01-01
1016 Manyoki, Anna #16556 2079 1 2009-01-01
1017 Petenyi, Tamas #16556 2251 0 2009-01-01
1018 Kovacs, Zsolt #16556 2075 1 2009-01-01
1019 Fodor, Tamas Jr #16556 2383 1 2009-01-01
1020 Filep, Ferenc #16556 2056 1 2009-01-01
1021 Csiba, Dominik #16556 2169 = 2009-01-01
1022 Pap, Gyula #16556 2467 = 2009-01-01
1023 Bihercz, Gabor #14519 1992 1 2009-01-01
1024 Berczes, David #14519 2514 = 2009-01-01
1025 Shishkin, Vadim #14519 2502 = 2009-01-01
1026 Steiner, Bruno #14519 2177 1 2009-01-01
1027 Okhotnik, Vladimir #14519 2445 0 2009-01-01
1028 Feher, Adam #14519 2229 1 2009-01-01
1029 Pap, Gyula #14519 2467 = 2009-01-01
1030 Czebe, Attila #14519 2467 1 2009-01-01
1031 Gonda, Laszlo #14519 2507 1 2009-01-01
1032 Solomons, Deon #14542 2216 1 2008-10-01
1033 Toth, Lili #14542 2208 1 2008-10-01
1034 Magyar, Otto #14542 2293 1 2008-10-01
1035 Szalanczy, Emil #14542 2388 = 2008-10-01
1036 Husari, Satea #14542 2362 = 2008-10-01
1037 Kahn, Evarth Dr. #14542 2317 = 2008-10-01
1038 Van Den Heever, Donovan #14542 2225 = 2008-10-01
1039 Lengyel, Bela #14542 2286 0 2008-10-01
1040 Farago, Sandor #14542 2271 1 2008-10-01
1041 Qu, Yanqiao #14542 2007 1 2008-10-01
1042 Vegh, Endre #14542 2298 1 2008-10-01
1043 Petursson, Gudni #14542 2135 1 2008-10-01
1044 Adams, Nick A. #14542 2222 = 2008-10-01
1045 Kizilkaya, Mehmet #13668 2235 1 2008-10-01
1046 Kiss, Attila #13668 2371 = 2008-10-01
1047 Torok, Sandor #13668 2320 0 2008-10-01
1048 Pataki, Gyozo #13668 2364 0 2008-10-01
1049 Kislik, Erik Andrew #13668 2302 0 2008-10-01
1050 Bodo, Norbert #13668 2414 1 2008-10-01
1051 Rachela, Milan #13668 2338 = 2008-10-01
1052 Majeric, Zoran #13668 2312 1 2008-10-01
1053 Horvath, Tamas I #12133 2312 0 2008-07-01
1054 Meszaros, Tamas #12133 2442 = 2008-07-01
1055 Ivan, Attila #12133 2292 = 2008-07-01
1056 Egedi, Istvan #12133 2333 1 2008-07-01
1057 Kallai, Gabor #12133 2464 = 2008-07-01
1058 Doery, Jeno #12133 2318 = 2008-07-01
1059 Orso, Miklos #12133 2352 = 2008-07-01
1060 Mika, Janos #12133 2186 0 2008-07-01
1061 Ruck, Tamas #12133 2343 1 2008-07-01
1062 Erdelyi, Zombor #12133 2391 = 2008-07-01
1063 Kettner, Uwe #13878 1947 1 2008-07-01
1064 Bogner, Sebastian #13878 2401 0 2008-07-01
1065 Friedrich, Wiede #13878 1979 1 2008-07-01
1066 Abeln, Michiel #13878 2363 = 2008-07-01
1067 Donchenko, Anatoly #13878 2361 = 2008-07-01
1068 Pruijssers, Roeland #13878 2420 0 2008-07-01
1069 Zeier, Klaus #13878 2067 1 2008-07-01
1070 Bluvshtein, Mark #13192 2544 0 2008-07-01
1071 Gaber, Jozsef #13192 2116 1 2008-07-01
1072 Okhotnik, Vladimir #13192 2462 0 2008-07-01
1073 Rezsek, Gyozo #13192 2086 1 2008-07-01
1074 Bacso, Gabor #13192 2125 0 2008-07-01
1075 Straubinger, Daniel #13192 2111 1 2008-07-01
1076 Papp, Petra #13192 2067 1 2008-07-01
1077 Tompa, Janos #13192 2382 = 2008-07-01
1078 Zakharchenko, Arnold #13192 2281 = 2008-07-01
1079 Horvath, Andras #11094 2312 = 2008-04-01
1080 Vegh, Endre #11094 2303 = 2008-04-01
1081 Kahn, Evarth Dr. #11094 2314 0 2008-04-01
1082 Cooke, Eric #11094 2253 0 2008-04-01
1083 Lenz, Alarich #11094 2227 = 2008-04-01
1084 Werner, Dimo #11094 2346 1 2008-04-01
1085 Szabo, Bence #11094 2160 = 2008-04-01
1086 Lengyel, Bela #11094 2263 = 2008-04-01
1087 Boguszlavszkij, Jevgenyij #11094 2304 1 2008-04-01
1088 Naegelein, Andreas #12630 1978 1 2008-04-01
1089 Lau, Ralf #12630 2468 1 2008-04-01
1090 Danilov, Vladimir #12630 2414 = 2008-04-01
1091 Szuhanek, Ranko #12630 2485 = 2008-04-01
1092 Bellia, Fabrizio #12630 2392 0 2008-04-01
1093 Wegerer, Josef #12630 2042 1 2008-04-01
1094 Manole, Vasile #12630 2380 0 2008-04-01
1095 Chizelle, Bernard #12269 1958 1 2008-04-01
1096 Gladyszev, Oleg #12269 2485 = 2008-04-01
1097 Vernay, Clovis #12269 2391 = 2008-04-01
1098 Mrdja, Milan #12269 2370 0 2008-04-01
1099 Tanacs, Anna #12269 2016 1 2008-04-01
1100 Guidarelli, Laurent #12269 2448 0 2008-04-01
1101 Ludwig, Remi #12269 2092 = 2008-04-01
1102 Morice, Ludovic #12269 2073 1 2008-04-01
1103 Olivier, Jean-Christophe #12269 2365 0 2008-04-01