Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Almasi, Zoltan

Вечити шах листа

Almasi, Zoltan

# Almasi, Zoltan турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Harikrishna, Pentala HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 4 [Hungary] 2730 = 2019-02-01
2 Stevic, Hrvoje HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 3 [Hungary] 2587 = 2019-01-01
3 Antal, Gergely HUN HUN National Ch. 2018 Men [Budapest] 2553 = 2019-01-01
4 Antal, Gergely HUN HUN National Ch. 2018 Men [Budapest] 2553 1 2019-01-01
5 Aczel, Gergely HUN HUN National Ch. 2018 Men [Budapest] 2549 1 2019-01-01
6 Aczel, Gergely HUN HUN National Ch. 2018 Men [Budapest] 2549 0 2019-01-01
7 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2650 0 2019-01-01
8 Navara, David GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2736 = 2019-01-01
9 Perske, Thore GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2448 1 2018-12-01
10 Rodshtein, Maxim HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2682 1 2018-12-01
11 Andriamasoandro, Miora GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2302 1 2018-11-01
12 Yakubboev, Nodirbek GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2521 = 2018-11-01
13 Fridman, Daniel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2591 0 2018-11-01
14 Ochsner, Bjorn Moller GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2462 1 2018-11-01
15 Fressinet, Laurent GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2649 = 2018-11-01
16 Keinanen, Toivo GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2402 = 2018-11-01
17 Nabaty, Tamir GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2692 0 2018-11-01
18 Gonzalez Acosta, Bernal GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2452 1 2018-11-01
19 Bulmaga, Irina ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2402 = 2018-11-01
20 Erenberg, Ariel ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2407 1 2018-11-01
21 Kobo, Ori ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2505 1 2018-11-01
22 Parligras, Mircea-Emilian ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2623 0 2018-11-01
23 Vishnu, Prasanna. V ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2504 1 2018-11-01
24 Wagner, Dennis ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2572 = 2018-11-01
25 Williams, Simon K ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2457 = 2018-11-01
26 Gukesh, D ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2456 1 2018-11-01
27 Nedev, Trajko GRE 2018 Greek Team Championship of A Category [Rio Achaias] 2490 1 2018-08-01
28 Postny, Evgeny GRE 2018 Greek Team Championship of A Category [Rio Achaias] 2584 = 2018-08-01
29 Mastrovasilis, Dimitrios GRE 2018 Greek Team Championship of A Category [Rio Achaias] 2580 = 2018-08-01
30 Saric, Ivan GRE 2018 Greek Team Championship of A Category [Rio Achaias] 2688 1 2018-08-01
31 Fedorchuk, Sergey A. GRE 2018 Greek Team Championship of A Category [Rio Achaias] 2626 = 2018-08-01
32 Horvath, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2518 1 2018-06-01
33 Dragnev, Valentin GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2493 1 2018-05-01
34 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2542 = 2018-05-01
35 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2660 1 2018-03-01
36 Ginsburg, Gennadi GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2442 1 2018-03-01
37 Leko, Peter GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2692 = 2018-03-01
38 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2744 = 2018-03-01
39 Lupulescu, Constantin HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 3-4 [Hungary] 2633 1 2018-01-01
40 Vallejo Pons, Francisco GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2707 = 2018-01-01
41 Kantans, Toms GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2484 1 2018-01-01
42 Stefansson, Hannes GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2508 = 2017-12-01
43 Deac, Bogdan-Daniel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2560 1 2017-12-01
44 Van Foreest, Jorden GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2609 = 2017-12-01
45 Dubov, Daniil GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2677 = 2017-12-01
46 Stevic, Hrvoje GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2616 1 2017-12-01
47 Kravtsiv, Martyn GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2677 0 2017-12-01
48 Jones, Gawain C B GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2662 1 2017-12-01
49 Iturrizaga Bonelli, Eduardo GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2665 = 2017-12-01
50 Harikrishna, Pentala GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2738 0 2017-12-01
51 Rodshtein, Maxim HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2688 = 2017-12-01
52 L`ami, Erwin ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2611 = 2017-11-01
53 Salomon, Johan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2476 1 2017-11-01
54 Lampert, Jonas ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2514 = 2017-11-01
55 Pichot, Alan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2565 0 2017-11-01
56 Gaponenko, Inna ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2437 1 2017-11-01
57 Huschenbeth, Niclas ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2596 1 2017-11-01
58 Bindrich, Falko ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2598 0 2017-11-01
59 Brown, Michael William ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2499 0 2017-11-01
60 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2595 = 2017-11-01
61 Ostrovskiy, Andrey GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2444 = 2017-11-01
62 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2665 = 2017-06-01
63 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2684 1 2017-06-01
64 Yu, Jonathan ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2296 1 2017-05-01
65 Gislason, Gudmundur ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2314 1 2017-05-01
66 Esserman, Marc ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2458 1 2017-05-01
67 Donchenko, Alexander ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2554 = 2017-05-01
68 Ramirez, Alejandro ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2555 1 2017-05-01
69 Kamsky, Gata ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2668 = 2017-05-01
70 Can, Emre ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2578 1 2017-05-01
71 Vidit, Santosh Gujrathi ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2670 = 2017-05-01
72 Grandelius, Nils ISL GAMMA Reykjavik Open 2017 [Reykjavik] 2641 = 2017-05-01
73 Balogh, Csaba HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 6 [Hungary] 2630 = 2017-03-01
74 Jankovic, Alojzije HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 5 [Hungary] 2593 = 2017-02-01
75 Kantans, Toms GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2469 0 2017-01-01
76 Wojtaszek, Radoslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2744 = 2017-01-01
77 Kryvoruchko, Yuriy HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2702 = 2017-01-01
78 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2657 = 2017-01-01
79 Rabiega, Robert GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2507 1 2017-01-01
80 Nijboer, Friso GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2546 1 2016-12-01
81 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2585 = 2016-12-01
82 Nanjo, Ryosuke AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2340 = 2016-10-01
83 Kreisl, Robert AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2448 1 2016-10-01
84 Radjabov, Teimour AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2722 1 2016-10-01
85 Neiksans, Arturs AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2628 = 2016-10-01
86 Georgiadis, Nico AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2475 1 2016-10-01
87 Li, Chao B AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2746 1 2016-10-01
88 Gelashvili, Tamaz AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2575 1 2016-10-01
89 L`ami, Erwin AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2611 = 2016-10-01
90 Mastrovasilis, Dimitrios AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2601 1 2016-10-01
91 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 = 2016-07-01
92 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 0 2016-07-01
93 Kryvoruchko, Yuriy CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2682 = 2016-07-01
94 Bruzon Batista, Lazaro CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2681 1 2016-07-01
95 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
96 Dominguez Perez, Leinier CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2723 = 2016-07-01
97 Ivanchuk, Vassily CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2710 = 2016-07-01
98 Kryvoruchko, Yuriy CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2682 0 2016-07-01
99 Cheparinov, Ivan CUB 51 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2016 [Matanzas - Varadero] 2687 = 2016-07-01
100 Schoonackers, Jeroen SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2282 1 2016-06-01
101 Jacobs, Florian SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2282 1 2016-06-01
102 Kjartansson, Gudmundur SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2457 1 2016-06-01
103 Goganov, Aleksey SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2591 1 2016-06-01
104 Mareco, Sandro SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2625 = 2016-06-01
105 Maze, Sebastien SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2617 0 2016-06-01
106 Almasi, Istvan SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2420 1 2016-06-01
107 Bok, Benjamin SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2605 1 2016-06-01
108 Vidit, Santosh Gujrathi SWE Hasselbacken Chess Open [Stockholm] 2648 = 2016-06-01
109 Bulski, Krzysztof GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2537 1 2016-04-01
110 Wagner, Dennis GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2583 = 2016-04-01
111 Lombaers, Peter ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2328 1 2016-03-01
112 Salomon, Johan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2444 1 2016-03-01
113 Gledura, Benjamin ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2515 = 2016-03-01
114 Lalith, Babu M R ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2553 1 2016-03-01
115 Gupta, Abhijeet ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2613 0 2016-03-01
116 Tan, Zhongyi ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2504 1 2016-03-01
117 Tari, Aryan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2556 0 2016-03-01
118 Harika, Dronavalli ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2511 1 2016-03-01
119 Perez Ponsa, Federico ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2577 = 2016-03-01
120 Gopal, G.n. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2525 1 2016-03-01
121 Gabriel, Christian GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2496 = 2016-03-01
122 Kasimdzhanov, Rustam GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2704 = 2016-03-01
123 Rodshtein, Maxim GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2678 0 2016-01-01
124 Vovk, Andrey GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2617 = 2016-01-01
125 Swiercz, Dariusz GER 1. Bundesliga 2015/16 transferred matches from other rounds 1 [Hamburg] 2620 0 2015-12-01
126 Efimenko, Zahar GER 1. Bundesliga 2015/16 transferred Matches from other rounds 2 [Hamburg] 2647 = 2015-12-01
127 Iordachescu, Viorel ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2581 = 2015-12-01
128 Sammalvuo, Tapani ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2422 1 2015-12-01
129 Bacrot, Etienne ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2686 0 2015-12-01
130 Kryvoruchko, Yuriy ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2717 = 2015-12-01
131 Tari, Aryan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2532 1 2015-12-01
132 Vazquez Igarza, Renier ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2565 1 2015-12-01
133 Naiditsch, Arkadij ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2689 1 2015-12-01
134 Tomashevsky, Evgeny ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2743 = 2015-12-01
135 Rohan, Ahuja UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2389 1 2015-10-01
136 Belous, Vladimir UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2566 0 2015-10-01
137 Raetsky, Alexander UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2402 1 2015-10-01
138 Nevednichy, Vladislav UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2549 0 2015-10-01
139 Tissir, Mohamed UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2351 1 2015-10-01
140 Vakhidov, Jahongir UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2525 = 2015-10-01
141 Visakh, N R UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2411 = 2015-10-01
142 Siva, Mahadevan UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2401 1 2015-10-01
143 Sandipan, Chanda UAE 22nd Abu Dhabi Int. Chess Festival Masters Tournament 2015 [Abu Dhabi] 2585 1 2015-10-01
144 Pruijssers, Roeland GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2504 1 2015-05-01
145 Hracek, Zbynek GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2613 = 2015-05-01
146 Bruzon Batista, Lazaro ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2691 = 2015-05-01
147 Lenderman, Aleksandr ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2617 1 2015-05-01
148 Sasikiran, Krishnan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2654 = 2015-05-01
149 Tomashevsky, Evgeny ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2745 0 2015-05-01
150 Sargissian, Gabriel ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2674 = 2015-05-01
151 Ezat, Mohamed ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2479 1 2015-05-01
152 Rodshtein, Maxim ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2667 = 2015-05-01
153 Kryvoruchko, Yuriy ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2686 = 2015-05-01
154 Bischoff, Klaus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2496 1 2015-04-01
155 Jakovenko, Dmitry GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2742 = 2015-04-01
156 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2615 = 2015-03-01
157 Rapport, Richard GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2703 0 2015-03-01
158 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2641 = 2015-01-01
159 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2651 = 2015-01-01
160 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2614 = 2015-01-01
161 Anton Guijarro, David GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2607 = 2014-12-01
162 Bok, Benjamin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2575 1 2014-12-01
163 Naiditsch, Arkadij CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2710 = 2014-11-01
164 Fedorchuk, Sergey A. CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 1 2014-11-01
165 Dizdar, Goran CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2500 1 2014-11-01
166 Malakhov, Vladimir CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2699 1 2014-11-01
167 Navara, David CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2718 0 2014-11-01
168 Grachev, Boris CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 = 2014-11-01
169 Lalic, Bogdan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2450 = 2014-11-01
170 Stevic, Hrvoje CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2616 = 2014-11-01
171 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2719 = 2014-11-01
172 Bogner, Sebastian GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2599 1 2014-11-01
173 Van Wely, Loek ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2650 = 2014-10-01
174 Delchev, Aleksander ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2660 1 2014-10-01
175 Oparin, Grigoriy ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2540 0 2014-10-01
176 Fressinet, Laurent ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2712 = 2014-10-01
177 Vassallo Barroche, Mauricio ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2424 1 2014-10-01
178 Hansen, Eric ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2593 = 2014-10-01
179 Spraggett, Kevin ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2564 1 2014-10-01
180 Bengherabi, Khalil NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2290 1 2014-09-01
181 Ynojosa Aponte, Felix Jose NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2448 1 2014-09-01
182 Yu, Yangyi NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2668 0 2014-09-01
183 Rocha, Sergio NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2392 1 2014-09-01
184 Salgado Lopez, Ivan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2620 1 2014-09-01
185 Nguyen, Duc Hoa NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2501 1 2014-09-01
186 Kamsky, Gata NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2706 = 2014-09-01
187 Smirin, Ilia NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2656 = 2014-09-01
188 Jianu, Vlad-Cristian NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2579 = 2014-09-01
189 Korobov, Anton NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2680 = 2014-09-01
190 Nepomniachtchi, Ian ITA ITT ACP Golden Classic [Bergamo] 2730 = 2014-08-01
191 Vocaturo, Daniele ITA ITT ACP Golden Classic [Bergamo] 2584 = 2014-08-01
192 So, Wesley ITA ITT ACP Golden Classic [Bergamo] 2744 = 2014-08-01
193 Jobava, Baadur ITA ITT ACP Golden Classic [Bergamo] 2713 0 2014-08-01
194 Brunello, Sabino ITA ITT ACP Golden Classic [Bergamo] 2568 = 2014-08-01
195 Sutovsky, Emil ITA ITT ACP Golden Classic [Bergamo] 2620 1 2014-08-01
196 Bartel, Mateusz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2641 1 2014-07-01
197 Socko, Bartosz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2622 = 2014-07-01
198 Gajewski, Grzegorz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2650 = 2014-07-01
199 Duda, Jan-Krzysztof HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2587 = 2014-07-01
200 Swiercz, Dariusz HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2613 1 2014-07-01
201 Wojtaszek, Radoslaw HUN HUN-POL Olympic Training Clash Men [Budapest] 2715 0 2014-07-01
202 Vallejo Pons, Francisco CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2700 = 2014-06-01
203 Dominguez Perez, Leinier CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2768 = 2014-06-01
204 Ivanchuk, Vassily CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2753 1 2014-06-01
205 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 = 2014-06-01
206 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 0 2014-06-01
207 Vallejo Pons, Francisco CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2700 0 2014-06-01
208 Dominguez Perez, Leinier CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2768 = 2014-06-01
209 Ivanchuk, Vassily CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2753 = 2014-06-01
210 Bruzon Batista, Lazaro CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2682 = 2014-06-01
211 So, Wesley CUB XLIX Torneo Internacional Capablanca in Memoriam Grupo Elite [La Habana] 2731 = 2014-06-01
212 Grishchenko, Sergey ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2431 1 2014-04-01
213 Goganov, Aleksey ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2569 0 2014-04-01
214 Martirosyan, Haik M. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2307 1 2014-04-01
215 Dzagnidze, Nana ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2546 = 2014-04-01
216 Aleksandrov, Aleksej ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2544 1 2014-04-01
217 Tregubov, Pavel V. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2614 0 2014-04-01
218 Prizant, Jaroslav ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2534 1 2014-04-01
219 Salgado Lopez, Ivan ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2605 = 2014-04-01
220 Fridman, Daniel ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2604 = 2014-04-01
221 Jianu, Vlad-Cristian ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2574 = 2014-04-01
222 Grigoryan, Karen H. ARM European Individual Ch. 2014 [Yerevan] 2572 = 2014-04-01
223 Kindermann, Stefan GER 2. Bundesliga Ost 2013/14 round 10 (postponed matches) [Hamburg] 2504 = 2014-03-01
224 Froewis, Georg GER 2. Bundesliga Ost 2013/14 rounds 9 - 10 [Germany] 2422 1 2014-02-01
225 Kindermann, Stefan GER 2. Bundesliga Ost 2013/14 rounds 9 - 10 [Germany] 2504 = 2014-02-01
226 Glud, Jakob Vang POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2526 1 2013-12-01
227 Gagunashvili, Merab POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2556 = 2013-12-01
228 Korneev, Oleg POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2637 1 2013-12-01
229 Safarli, Eltaj POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2653 = 2013-12-01
230 Edouard, Romain POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2653 = 2013-12-01
231 Movsesian, Sergei POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2700 0 2013-12-01
232 Gallagher, Joseph G. POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2504 = 2013-12-01
233 Jones, Gawain C B POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2648 1 2013-12-01
234 Neuman, Petr GER 2. Bundesliga Ost 2013/14 rounds 3 - 6 [Germany] 2497 1 2013-12-01
235 Mons, Leon GER 2. Bundesliga Ost 2013/14 rounds 3 - 6 [Germany] 2427 = 2013-12-01
236 Prohaszka, Peter GER 2. Bundesliga Ost 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2583 1 2013-11-01
237 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 = 2013-06-01
238 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 = 2013-06-01
239 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 1 2013-06-01
240 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 1 2013-06-01
241 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 = 2013-06-01
242 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 = 2013-06-01
243 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 0 2013-06-01
244 Harikrishna, P. CUB Capablanca Elite [La Habana] 2705 1 2013-06-01
245 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 1 2013-06-01
246 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 = 2013-06-01
247 Pavlidis, Antonios POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2479 1 2013-06-01
248 Kislinsky, Alexey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2574 1 2013-06-01
249 Lenic, Luka POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2621 = 2013-06-01
250 Timofeev, Artyom POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2621 1 2013-06-01
251 Moiseenko, Alexander POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2698 = 2013-06-01
252 Shimanov, Aleksandr POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2639 = 2013-06-01
253 Tkachiev, Vladislav POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2632 = 2013-06-01
254 Hracek, Zbynek POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2628 0 2013-06-01
255 Andriasian, Zaven POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2608 = 2013-06-01
256 Gagunashvili, Merab POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2592 = 2013-06-01
257 Grigoriants, Sergey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2579 = 2013-06-01
258 Spiess, Gunter GER 2.Schachbundesliga Ost 2012/2013 [Hamburg] 2415 1 2013-05-01
259 Enders, Peter GER 2.Schachbundesliga Ost 2012/2013 [Hamburg] 2481 1 2013-05-01
260 Schenk, Andreas GER 2.Schachbundesliga Ost 2012/2013 [Hamburg] 2487 1 2013-05-01
261 Zalkind, Konstantin RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2307 1 2012-12-01
262 Bodnaruk, Anastasia RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2425 0 2012-12-01
263 Hairapetian, Anna RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2307 1 2012-12-01
264 Cheremnova, Tamara RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2307 1 2012-12-01
265 Eliseev, Urii RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2486 0 2012-12-01
266 Gerasimov, Ivan RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2308 1 2012-12-01
267 Hayrapetyan, Hovik RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2450 = 2012-12-01
268 Tologontegin, Semetey RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2338 1 2012-12-01
269 Stupak, Kirill RUS M.Chigorin Memorial 2012 [St. Petersburg] 2520 = 2012-12-01
270 Shukuraliev, Algis TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2360 = 2012-10-01
271 Gallagher, Joseph G. TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2513 = 2012-10-01
272 Petrik, Tomas TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2529 1 2012-10-01
273 Grischuk, Alexander TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2763 0 2012-10-01
274 Bartel, Mateusz TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2654 1 2012-10-01
275 Barbosa, Oliver TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2554 1 2012-10-01
276 Khenkin, Igor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2656 = 2012-10-01
277 Brunello, Sabino TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2586 = 2012-10-01
278 Aagaard, Jacob TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2517 1 2012-10-01
279 Movsesian, Sergei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2698 0 2012-10-01
280 Rabiega, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2501 1 2012-05-01
281 Najer, Evgeniy GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2637 = 2012-05-01
282 Berg, Emanuel GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2575 = 2012-05-01
283 Melkumyan, Hrant GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2619 = 2012-05-01
284 Wojtaszek, Radoslav GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2704 = 2012-05-01
285 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 0 2012-05-01
286 Fedorchuk, Sergey GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2635 = 2012-05-01
287 Spoelman, Wouter GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2563 1 2012-05-01
288 Fressinet, Laurent GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2696 = 2012-05-01
289 Aloma Vidal, Robert ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2431 1 2012-03-01
290 Korchnoi, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2558 1 2012-03-01
291 Hou, Yifan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2605 0 2012-03-01
292 Cramling, Pia ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2491 1 2012-03-01
293 Rapport, Richard ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2543 = 2012-03-01
294 Kosintseva, Nadezhda ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2537 1 2012-03-01
295 David, Alberto ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2598 1 2012-03-01
296 Short, Nigel D ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2677 = 2012-03-01
297 Adams, Michael ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2724 = 2012-03-01
298 Gustafsson, Jan ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2643 = 2012-03-01
299 Rasmussen, Allan Stig GRE European Team Championship [Porto Carras] 2541 1 2012-01-01
300 Saric, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2648 = 2012-01-01
301 Meier, Georg GRE European Team Championship [Porto Carras] 2659 = 2012-01-01
302 Hracek, Zbynek GRE European Team Championship [Porto Carras] 2628 = 2012-01-01
303 Sveshnikov, Evgeny GRE European Team Championship [Porto Carras] 2514 1 2012-01-01
304 Lenic, Luka GRE European Team Championship [Porto Carras] 2634 = 2012-01-01
305 Parligras, Mircea-Emilian GRE European Team Championship [Porto Carras] 2650 1 2012-01-01
306 Cheparinov, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2650 1 2012-01-01
307 El Gindy, Essam RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2510 1 2011-11-01
308 El Gindy, Essam RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2510 1 2011-11-01
309 Parligras, Mircea-Emilian RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2636 0 2011-11-01
310 Parligras, Mircea-Emilian RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2636 = 2011-11-01
311 Sasikiran, Krishnan CHN World Team Championship [Ningbo] 2681 0 2011-09-01
312 Grischuk, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2746 0 2011-09-01
313 Gashimov, Vugar CHN World Team Championship [Ningbo] 2760 = 2011-09-01
314 Eljanov, Pavel CHN World Team Championship [Ningbo] 2697 = 2011-09-01
315 Smirin, Ilia CHN World Team Championship [Ningbo] 2676 = 2011-09-01
316 Shulman, Yuri CHN World Team Championship [Ningbo] 2617 1 2011-09-01
317 Movsesian, Sergei CHN World Team Championship [Ningbo] 2700 0 2011-09-01
318 El Gindy, Essam CHN World Team Championship [Ningbo] 2510 1 2011-09-01
319 Wang, Yue CHN World Team Championship [Ningbo] 2709 0 2011-09-01
320 Filippov, Anton AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2604 1 2011-07-01
321 Sokolov, Ivan AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2643 = 2011-07-01
322 Aleksandrov, Aleksej AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2638 1 2011-07-01
323 Volkov, Sergey AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2621 1 2011-07-01
324 Vallejo Pons, Francisco AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2707 0 2011-07-01
325 Guseinov, Gadir AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2584 1 2011-07-01
326 Wang, Yue AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2734 = 2011-07-01
327 Smirin, Ilia AZE Nakhchivan Open-2011, group A [Nakhchivan] 2658 = 2011-07-01
328 Perelshteyn, Eugene USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2528 = 2011-01-01
329 Robson, Ray USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2539 1 2011-01-01
330 Meier, Georg USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2659 = 2011-01-01
331 Onischuk, Alexander USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2688 = 2011-01-01
332 So, Wesley B USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2668 = 2011-01-01
333 Perelshteyn, Eugene USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2528 = 2011-01-01
334 Robson, Ray USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2539 = 2011-01-01
335 Meier, Georg USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2659 = 2011-01-01
336 Onischuk, Alexander USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2688 1 2011-01-01
337 So, Wesley B USA 2010 Spice Cup Fall Double Round Robin [Lubbock, Texas] 2668 = 2011-01-01
338 Alsina Leal, Daniel ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2546 = 2010-11-01
339 Dreev, Alexey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2660 = 2010-11-01
340 Shirov, Alexei ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2749 = 2010-11-01
341 Bruzon Batista, Lazaro ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2653 = 2010-11-01
342 Bacrot, Etienne ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2720 1 2010-11-01
343 Khader, Sami RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2449 1 2010-11-01
344 Felgaer, Ruben RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2597 = 2010-11-01
345 Laznicka, Viktor RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2690 1 2010-11-01
346 Wang, Hao RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2724 = 2010-11-01
347 Svidler, Peter RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2731 = 2010-11-01
348 Ponomariov, Ruslan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2749 = 2010-11-01
349 Milos, Gilberto RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2599 1 2010-11-01
350 Radjabov, Teimour RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2748 0 2010-11-01
351 Zhigalko, Andrey RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2580 1 2010-11-01
352 Macieja, Bartlomiej RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2651 1 2010-11-01
353 Acs, Peter HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2602 = 2010-09-01
354 Robson, Ray HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2562 1 2010-09-01
355 Laznicka, Viktor HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2638 = 2010-09-01
356 Berkes, Ferenc HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2670 = 2010-09-01
357 Timman, Jan H HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2586 = 2010-09-01
358 Acs, Peter HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2602 = 2010-09-01
359 Robson, Ray HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2562 1 2010-09-01
360 Laznicka, Viktor HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2638 = 2010-09-01
361 Berkes, Ferenc HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2670 = 2010-09-01
362 Timman, Jan H HUN Marx Gyorgy Memorial GM 2010 [Paks] 2586 0 2010-09-01
363 Balogh, Csaba HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2613 0 2010-07-01
364 Erdos, Viktor HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2587 = 2010-07-01
365 Ortega, Lexy CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2479 = 2010-05-01
366 Partys, Petr CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2320 1 2010-05-01
367 Golod, Vitali CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2590 = 2010-05-01
368 Sanikidze, Tornike CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2566 1 2010-05-01
369 Nabaty, Tamir CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2485 1 2010-05-01
370 Sutovsky, Emil CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2650 1 2010-05-01
371 Nepomniachtchi, Ian CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2656 = 2010-05-01
372 Jobava, Baadur CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2695 0 2010-05-01
373 Tregubov, Pavel V CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2625 = 2010-05-01
374 Giri, Anish CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2624 1 2010-05-01
375 Sokolov, Ivan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2638 1 2010-05-01
376 Godena, Michele ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2537 = 2010-03-01
377 Caruana, Fabiano ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2652 = 2010-03-01
378 Jobava, Baadur ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2696 1 2010-03-01
379 Brunello, Sabino ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2507 1 2010-03-01
380 Landa, Konstantin ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2664 = 2010-03-01
381 Bologan, Viktor ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2692 1 2010-03-01
382 Safarli, Eltaj ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2592 1 2010-03-01
383 Vocaturo, Daniele ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2500 1 2010-03-01
384 Kamsky, Gata ITA 52. Torneo di Capodanno [Reggio Emilia] 2695 0 2010-03-01
385 Korchnoi, Viktor   2566 1 2010-01-01
386 Jobava, Baadur   2696 0 2010-01-01
387 Navara, David   2692 1 2010-01-01
388 Ragger, Markus   2561 1 2010-01-01
389 Ivanisevic, Ivan   2614 = 2010-01-01
390 Shirov, Alexei   2730 = 2010-01-01
391 Papaioannou, Ioannis   2628 = 2010-01-01
392 Gashimov, Vugar   2740 = 2009-11-01
393 Illescas Cordoba, Miguel   2591 = 2009-11-01
394 Granda Zuniga, Julio E   2644 1 2009-11-01
395 Gelfand, Boris   2756 = 2009-11-01
396 Recuero Guerra, David   2492 1 2009-11-01
397 Ganguly, Surya Shekhar   2634 1 2009-11-01
398 Meier, Georg   2664 = 2009-11-01
399 Acs, Peter   2550 1 2009-11-01
400 Berkes, Ferenc   2663 = 2009-11-01
401 Safarli, Eltaj   2587 1 2009-11-01
402 Ganguly, Surya Shekhar   2634 = 2009-11-01
403 Meier, Georg   2664 1 2009-11-01
404 Acs, Peter   2550 = 2009-11-01
405 Berkes, Ferenc   2663 = 2009-11-01
406 Safarli, Eltaj   2587 = 2009-11-01
407 Gyimesi, Zoltan   2591 = 2009-09-01
408 Berkes, Ferenc   2647 = 2009-09-01
409 Prohaszka, Peter   2508 1 2009-09-01
410 Medvegy, Zoltan   2547 = 2009-09-01
411 Ruck, Robert   2561 1 2009-09-01
412 Erdos, Viktor   2565 = 2009-09-01
413 Balogh, Csaba   2595 = 2009-09-01
414 Groszpeter, Attila   2541 1 2009-09-01
415 Berczes, David   2519 = 2009-09-01
416 Geetha, Narayanan Gopal   2572 = 2009-07-01
417 Landa, Konstantin   2613 1 2009-04-01
418 Marin, Mihail   2556 1 2009-04-01
419 Cebalo, Miso   2493 1 2009-04-01
420 Ronchetti, Niccolo`   2414 1 2009-04-01
421 Dreev, Alexey   2670 0 2009-04-01
422 Leon Hoyos, Manuel   2535 = 2009-04-01
423 Gustafsson, Jan   2634 = 2009-04-01
424 Ni, Hua   2710 0 2009-04-01
425 Shytaj, Luca   2472 1 2009-04-01
426 Papp, Gabor   2509 = 2009-01-01
427 Papp, Gabor   2509 1 2009-01-01
428 Cao, Sang   2491 = 2009-01-01
429 Cao, Sang   2491 = 2009-01-01
430 Ruck, Robert   2574 1 2009-01-01
431 Ruck, Robert   2574 = 2009-01-01
432 Balogh, Csaba   2624 = 2009-01-01
433 Balogh, Csaba   2624 = 2009-01-01
434 Erdos, Viktor   2577 1 2009-01-01
435 Brkic, Ante   2530 1 2009-01-01
436 Sokolov, Ivan   2658 = 2009-01-01
437 Sasikiran, Krishnan   2684 = 2009-01-01
438 Nikolic, Predrag   2669 = 2009-01-01
439 Predojevic, Borki   2634 1 2009-01-01
440 Ivanisevic, Ivan   2664 = 2009-01-01
441 Malakhov, Vladimir   2689 = 2009-01-01
442 Kozul, Zdenko   2579 = 2009-01-01
443 Moradiabadi, Elshan   2499 = 2009-01-01
444 Lanka, Zigurds   2491 = 2009-01-01
445 Babula, Vlastimil   2608 1 2009-01-01
446 Parligras, Mircea   2611 1 2009-01-01
447 Eljanov, Pavel   2720 1 2009-01-01
448 Nakamura, Hikaru   2704 = 2009-01-01
449 Brunello, Sabino   2455 1 2009-01-01
450 Bruzon Batista, Lazaro   2623 = 2009-01-01
451 Pelletier, Yannick   2557 1 2009-01-01
452 Fedorov, Alexei   2584 0 2009-01-01
453 Hracek, Zbynek   2625 = 2008-10-01
454 Jerez Perez, Alfonso   2410 1 2008-10-01
455 Corrales Jimenez, Fidel   2504 = 2008-10-01
456 Magem Badals, Jordi   2500 = 2008-10-01
457 Negi, Parimarjan   2529 = 2008-10-01
458 Sikula, Vaszilij   2550 1 2008-07-01
459 Berkes, Ferenc   2606 = 2008-07-01
460 Medvegy, Zoltan   2512 1 2008-07-01
461 Istratescu, Andrei   2631 1 2008-07-01
462 Hera, Imre Jr.   2544 1 2008-07-01
463 Mikhalevski, Victor   2632 1 2008-07-01
464 Naiditsch, Arkadij   2638 = 2008-07-01
465 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 = 2008-07-01
466 Balogh, Csaba   2575 = 2008-07-01
467 Vallejo Pons, Francisco   2675 = 2008-07-01
468 Mikhalevski, Victor   2632 1 2008-07-01
469 Naiditsch, Arkadij   2638 0 2008-07-01
470 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 = 2008-07-01
471 Vallejo Pons, Francisco   2675 = 2008-07-01
472 Balogh, Csaba   2575 = 2008-07-01
473 Radulski, Julian   2514 1 2008-07-01
474 Stevic, Hrvoje   2571 0 2008-07-01
475 Beinoras, Mindaugas   2339 1 2008-07-01
476 Balogh, Csaba   2559 = 2008-07-01
477 Anastasian, Ashot   2560 1 2008-07-01
478 Damljanovic, Branko   2595 = 2008-07-01
479 Baramidze, David   2583 0 2008-07-01
480 Iljin, Artem   2556 = 2008-07-01
481 Nijboer, Friso   2558 1 2008-07-01
482 Belov, Vladimir   2571 0 2008-07-01
483 Buhmann, Rainer   2569 0 2008-07-01
484 Harikrishna, P.   2668 1 2008-04-01
485 Korchnoi, Viktor   2611 = 2008-04-01
486 Tiviakov, Sergei   2643 = 2008-04-01
487 Landa, Konstantin   2678 = 2008-04-01
488 Marin, Mihail   2551 1 2008-04-01
489 Godena, Michele   2535 = 2008-04-01
490 Ni, Hua   2641 = 2008-04-01
491 Navara, David   2656 1 2008-04-01
492 Gashimov, Vugar   2663 = 2008-04-01