Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Vachier-Lagrave, Maxime

Вечити шах листа

Vachier-Lagrave, Maxime

# Vachier-Lagrave, Maxime турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Yu, Yangyi NOR Norway 2019 [Stavanger] 2738 = Будући
2 Caruana, Fabiano NOR Norway 2019 [Stavanger] 2819 0 Будући
3 Anand, Viswanathan NOR Norway 2019 [Stavanger] 2767 = Будући
4 Aronian, Levon NOR Norway 2019 [Stavanger] 2752 = Будући
5 Carlsen, Magnus NOR Norway 2019 [Stavanger] 2875 = Будући
6 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Norway 2019 [Stavanger] 2774 = Будући
7 Grischuk, Alexander NOR Norway 2019 [Stavanger] 2775 = Будући
8 Ding, Liren NOR Norway 2019 [Stavanger] 2805 = Будући
9 So, Wesley NOR Norway 2019 [Stavanger] 2754 = Будући
10 Anand, Viswanathan GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2774 = 2019-06-01
11 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2819 = 2019-06-01
12 Naiditsch, Arkadij GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2695 = 2019-06-01
13 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2628 1 2019-06-01
14 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2763 = 2019-06-01
15 Svidler, Peter GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2735 = 2019-06-01
16 Vallejo Pons, Francisco GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2693 = 2019-06-01
17 Keymer, Vincent GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2516 1 2019-06-01
18 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2845 0 2019-06-01
19 Malakhov, Vladimir FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2660 = 2019-06-01
20 Amin, Bassem FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2704 1 2019-06-01
21 Santos Ruiz, Miguel FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2549 = 2019-06-01
22 Lagarde, Maxime FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2600 1 2019-06-01
23 Fressinet, Laurent FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2640 = 2019-06-01
24 Harikrishna, Pentala GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2723 1 2019-05-01
25 Timman, Jan H GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2549 1 2019-05-01
26 Kamsky, Gata GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2666 0 2019-04-01
27 Vitiugov, Nikita GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2726 = 2019-04-01
28 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2680 = 2019-04-01
29 Duda, Jan-Krzysztof GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2731 1 2019-04-01
30 Dziuba, Marcin GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2558 1 2019-04-01
31 Kiik, Kalle ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2410 1 2019-03-01
32 Puranik, Abhimanyu ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2536 = 2019-03-01
33 Onabogun, Kolade ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2380 1 2019-03-01
34 Vocaturo, Daniele ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2626 = 2019-03-01
35 Ju, Wenjun ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2575 1 2019-03-01
36 Artemiev, Vladislav ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2709 = 2019-03-01
37 Tari, Aryan ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2625 1 2019-03-01
38 Le, Quang Liem ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2714 = 2019-03-01
39 Alekseenko, Kirill ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2637 1 2019-03-01
40 Karthikeyan, Murali ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2570 0 2019-03-01
41 Aronian, Levon ENG London Chess Classic Grand Chess Tour Finals 2018 Standard Games [London] 2765 = 2019-01-01
42 Aronian, Levon ENG London Chess Classic Grand Chess Tour Finals 2018 Standard Games [London] 2765 = 2019-01-01
43 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic Grand Chess Tour Finals 2018 Standard Games [London] 2746 = 2019-01-01
44 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic Grand Chess Tour Finals 2018 Standard Games [London] 2746 = 2019-01-01
45 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
46 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 = 2018-12-01
47 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
48 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
49 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
50 Vitiugov, Nikita CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2709 = 2018-12-01
51 Ding, Liren CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2816 1 2018-12-01
52 Wojtaszek, Radoslaw CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2749 = 2018-12-01
53 Giri, Anish CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2780 = 2018-12-01
54 Yu, Yangyi CHN 2018 The 2nd DT CUP SHENZHEN LONGGANG CHESS GRANDMASTER TOURNAMENT [Shen Zhen , China] 2764 = 2018-12-01
55 Rodriguez Vila, Andres GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2477 1 2018-11-01
56 Bellahcene, Bilel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2501 1 2018-11-01
57 Le, Quang Liem GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2715 = 2018-11-01
58 Duda, Jan-Krzysztof GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2739 1 2018-11-01
59 Adams, Michael GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2712 = 2018-11-01
60 Leko, Peter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2690 1 2018-11-01
61 Eljanov, Pavel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2703 = 2018-11-01
62 Nisipeanu, Liviu-Dieter GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2661 0 2018-11-01
63 Saric, Ivan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2689 = 2018-11-01
64 Karjakin, Sergey GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2760 = 2018-11-01
65 Lubbe, Nikolas ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2447 1 2018-11-01
66 Puranik, Abhimanyu ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2547 1 2018-11-01
67 Tari, Aryan ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2618 1 2018-11-01
68 Xiong, Jeffery ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2656 = 2018-11-01
69 Parligras, Mircea-Emilian ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2623 = 2018-11-01
70 Jumabayev, Rinat ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2605 1 2018-11-01
71 Naiditsch, Arkadij ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2721 = 2018-11-01
72 Wang, Hao ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2722 = 2018-11-01
73 Grischuk, Alexander ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2769 0 2018-11-01
74 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 = 2018-09-01
75 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 0 2018-09-01
76 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 0 2018-09-01
77 Navara, David SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2741 = 2018-09-01
78 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 1 2018-09-01
79 Svidler, Peter SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2753 1 2018-09-01
80 Carlsen, Magnus SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2842 = 2018-09-01
81 Mamedyarov, Shakhriyar SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2801 = 2018-09-01
82 Georgiadis, Nico SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2526 = 2018-09-01
83 Navara, David SUI Accentus Grandmaster Tournament 2018 [Biel] 2741 1 2018-09-01
84 Carlsen, Magnus USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2842 = 2018-09-01
85 Anand, Viswanathan USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2768 = 2018-09-01
86 So, Wesley USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2780 = 2018-09-01
87 Grischuk, Alexander USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2766 = 2018-09-01
88 Caruana, Fabiano USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2822 = 2018-09-01
89 Mamedyarov, Shakhriyar USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2801 = 2018-09-01
90 Nakamura, Hikaru USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2777 = 2018-09-01
91 Aronian, Levon USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2767 = 2018-09-01
92 Karjakin, Sergey USA 2018 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2773 = 2018-09-01
93 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2808 = 2018-07-01
94 Ding, Liren NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2791 = 2018-07-01
95 Caruana, Fabiano NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2822 = 2018-07-01
96 Karjakin, Sergey NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2782 0 2018-07-01
97 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2764 = 2018-07-01
98 Nakamura, Hikaru NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2769 = 2018-07-01
99 Anand, Viswanathan NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2760 0 2018-07-01
100 So, Wesley NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2778 = 2018-07-01
101 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2018 [Stavanger] 2843 = 2018-07-01
102 Howell, David W L GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2699 1 2018-06-01
103 Horvath, Adam GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2486 1 2018-06-01
104 Ginsburg, Gennadi GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2418 = 2018-06-01
105 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2672 = 2018-06-01
106 Navara, David GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2737 1 2018-05-01
107 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2647 = 2018-05-01
108 Naiditsch, Arkadij GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2701 = 2018-05-01
109 Anand, Viswanathan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2776 1 2018-05-01
110 Hou, Yifan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2654 1 2018-05-01
111 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2843 = 2018-05-01
112 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2794 = 2018-05-01
113 Vitiugov, Nikita GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2735 = 2018-05-01
114 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2784 0 2018-05-01
115 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2631 = 2018-05-01
116 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2648 = 2018-05-01
117 Blohberger, Felix ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2393 1 2018-03-01
118 Blomqvist, Erik ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2502 = 2018-03-01
119 Goryachkina, Aleksandra ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2493 1 2018-03-01
120 Batsiashvili, Nino ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2504 1 2018-03-01
121 Gledura, Benjamin ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2612 = 2018-03-01
122 Gupta, Abhijeet ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2610 = 2018-03-01
123 Sandipan, Chanda ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2579 1 2018-03-01
124 Moussard, Jules ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2571 1 2018-03-01
125 Dubov, Daniil ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2694 = 2018-03-01
126 Rapport, Richard ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2700 = 2018-03-01
127 Olszewski, Michal GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2540 1 2018-03-01
128 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2646 = 2018-03-01
129 Ivanchuk, Vassily GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2731 = 2018-03-01
130 Harikrishna, Pentala GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2745 = 2018-03-01
131 So, Wesley ENG London Chess Classic 2017 [London] 2788 = 2018-01-01
132 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic 2017 [London] 2781 = 2018-01-01
133 Adams, Michael ENG London Chess Classic 2017 [London] 2715 = 2018-01-01
134 Carlsen, Magnus ENG London Chess Classic 2017 [London] 2837 = 2018-01-01
135 Aronian, Levon ENG London Chess Classic 2017 [London] 2805 = 2018-01-01
136 Caruana, Fabiano ENG London Chess Classic 2017 [London] 2799 = 2018-01-01
137 Karjakin, Sergey ENG London Chess Classic 2017 [London] 2760 1 2018-01-01
138 Anand, Viswanathan ENG London Chess Classic 2017 [London] 2782 = 2018-01-01
139 Nepomniachtchi, Ian ENG London Chess Classic 2017 [London] 2729 = 2018-01-01
140 Gelfand, Boris ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2719 1 2017-12-01
141 Giri, Anish ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2762 = 2017-12-01
142 Aronian, Levon ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2801 = 2017-12-01
143 Svidler, Peter ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2763 = 2017-12-01
144 Nakamura, Hikaru ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2780 = 2017-12-01
145 Harikrishna, P. ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2738 = 2017-12-01
146 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
147 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 = 2017-12-01
148 Jakovenko, Dmitry ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2721 0 2017-12-01
149 Inarkiev, Ernesto GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2693 1 2017-11-01
150 Leko, Peter GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2679 = 2017-11-01
151 Khusenkhojaev, Muhammad GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2455 = 2017-10-01
152 Khusenkhojaev, Muhammad GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2455 1 2017-10-01
153 Grachev, Boris GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2654 1 2017-10-01
154 Grachev, Boris GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2654 = 2017-10-01
155 Lenderman, Aleksandr GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2565 = 2017-10-01
156 Lenderman, Aleksandr GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2565 = 2017-10-01
157 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
158 Grischuk, Alexander GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2788 = 2017-10-01
159 Svidler, Peter GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2756 = 2017-10-01
160 Svidler, Peter GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2756 = 2017-10-01
161 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
162 Aronian, Levon GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2802 = 2017-10-01
163 So, Wesley USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2810 1 2017-09-01
164 Nakamura, Hikaru USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2792 = 2017-09-01
165 Svidler, Peter USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 = 2017-09-01
166 Carlsen, Magnus USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2822 1 2017-09-01
167 Aronian, Levon USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2799 = 2017-09-01
168 Caruana, Fabiano USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2807 = 2017-09-01
169 Karjakin, Sergey USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2773 = 2017-09-01
170 Anand, Viswanathan USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2783 = 2017-09-01
171 Nepomniachtchi, Ian USA 2017 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 1 2017-09-01
172 Wojtaszek, Radoslaw GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2736 = 2017-08-01
173 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2683 = 2017-08-01
174 Bluebaum, Matthias GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2642 = 2017-08-01
175 Wang, Yue GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2699 = 2017-08-01
176 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2812 = 2017-08-01
177 Fedoseev, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2726 = 2017-08-01
178 Andreikin, Dmitry GER Sparkassen-Chess-Meeting 2017 Wladimir-Kramnik-Turnier [Dortmund] 2712 1 2017-08-01
179 Anand, Viswanathan NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2786 = 2017-07-01
180 So, Wesley NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2812 = 2017-07-01
181 Caruana, Fabiano NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2808 = 2017-07-01
182 Nakamura, Hikaru NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2785 0 2017-07-01
183 Aronian, Levon NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2793 = 2017-07-01
184 Carlsen, Magnus NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2832 = 2017-07-01
185 Giri, Anish NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2771 0 2017-07-01
186 Kramnik, Vladimir NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2808 1 2017-07-01
187 Karjakin, Sergey NOR altibox Norway Chess 2017 [Stavanger] 2781 = 2017-07-01
188 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2677 1 2017-06-01
189 Zelbel, Patrick GER 1. Bundesliga 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2435 1 2017-06-01
190 Adams, Michael RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2747 = 2017-06-01
191 Hou, Yifan RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2652 = 2017-06-01
192 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 = 2017-06-01
193 Grischuk, Alexander RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2750 = 2017-06-01
194 Salem, A.r. Saleh RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2633 1 2017-06-01
195 Ding, Liren RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2773 = 2017-06-01
196 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
197 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2696 = 2017-06-01
198 Mamedyarov, Shakhriyar RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2772 = 2017-06-01
199 Gledura, Benjamin FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2602 1 2017-06-01
200 Malakhov, Vladimir FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2712 = 2017-06-01
201 Naiditsch, Arkadij GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2702 0 2017-05-01
202 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2634 1 2017-05-01
203 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2774 0 2017-05-01
204 Hou, Yifan GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2649 1 2017-05-01
205 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2817 = 2017-05-01
206 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2621 = 2017-05-01
207 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2838 = 2017-05-01
208 Sodoma, Jan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2396 1 2017-03-01
209 Steinberg, Nitzan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2486 = 2017-03-01
210 Salomon, Johan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2470 1 2017-03-01
211 Piorun, Kacper ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2651 1 2017-03-01
212 Howell, David W L ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2655 = 2017-03-01
213 Gupta, Abhijeet ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2645 1 2017-03-01
214 Adams, Michael ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2751 1 2017-03-01
215 Anton Guijarro, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2650 = 2017-03-01
216 Yu, Yangyi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2738 = 2017-03-01
217 Gelfand, Boris ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2721 = 2017-03-01
218 Li, Chao B UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2720 1 2017-03-01
219 Rapport, Richard UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2692 1 2017-03-01
220 Mamedyarov, Shakhriyar UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2766 = 2017-03-01
221 Nakamura, Hikaru UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
222 Aronian, Levon UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2785 = 2017-03-01
223 Adams, Michael UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2751 = 2017-03-01
224 Jakovenko, Dmitry UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2709 = 2017-03-01
225 Nepomniachtchi, Ian UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2749 = 2017-03-01
226 Grischuk, Alexander UAE FIDE Grand Prix Series. Sharjah 2017. [Sharjah] 2742 = 2017-03-01
227 Vitiugov, Nikita GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2726 = 2017-01-01
228 Krassowizkij, Jaroslaw GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2446 1 2017-01-01
229 Giri, Anish ENG London Chess Classic 2016 [London] 2771 = 2017-01-01
230 Anand, Viswanathan ENG London Chess Classic 2016 [London] 2779 0 2017-01-01
231 Topalov, Veselin ENG London Chess Classic 2016 [London] 2760 = 2017-01-01
232 Kramnik, Vladimir ENG London Chess Classic 2016 [London] 2809 = 2017-01-01
233 Caruana, Fabiano ENG London Chess Classic 2016 [London] 2823 = 2017-01-01
234 Aronian, Levon ENG London Chess Classic 2016 [London] 2785 1 2017-01-01
235 Nakamura, Hikaru ENG London Chess Classic 2016 [London] 2779 0 2017-01-01
236 Adams, Michael ENG London Chess Classic 2016 [London] 2748 = 2017-01-01
237 So, Wesley ENG London Chess Classic 2016 [London] 2794 = 2017-01-01
238 Ragger, Markus SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2694 1 2016-12-01
239 Mamedyarov, Shakhriyar SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2762 0 2016-12-01
240 Antic, Dejan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2455 1 2016-12-01
241 Lupulescu, Constantin SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2609 = 2016-12-01
242 Mamedov, Rauf SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2684 1 2016-12-01
243 Ivanchuk, Vassily SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2733 0 2016-12-01
244 Baburin, Alexander AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2487 = 2016-10-01
245 Vallejo Pons, Francisco AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2716 = 2016-10-01
246 Papaioannou, Ioannis AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2631 = 2016-10-01
247 Delgado Ramirez, Neuris AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2618 1 2016-10-01
248 Machin Rivera, Mark AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2413 1 2016-10-01
249 Nisipeanu, Liviu-Dieter AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2687 1 2016-10-01
250 Zhigalko, Sergei AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2652 = 2016-10-01
251 Smerdon, David C AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2531 1 2016-10-01
252 Navara, David AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2742 = 2016-10-01
253 Giri, Anish USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2769 = 2016-09-01
254 Anand, Viswanathan USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2770 0 2016-09-01
255 Topalov, Veselin USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2761 = 2016-09-01
256 Svidler, Peter USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2751 = 2016-09-01
257 Caruana, Fabiano USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2807 = 2016-09-01
258 Aronian, Levon USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2792 1 2016-09-01
259 Nakamura, Hikaru USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2791 = 2016-09-01
260 Ding, Liren USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2755 = 2016-09-01
261 So, Wesley USA 2016 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 = 2016-09-01
262 Caruana, Fabiano GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2810 1 2016-08-01
263 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2812 = 2016-08-01
264 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2674 = 2016-08-01
265 Buhmann, Rainer GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2653 1 2016-08-01
266 Najer, Evgeniy GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2687 1 2016-08-01
267 Ponomariov, Ruslan GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2706 1 2016-08-01
268 Dominguez Perez, Leinier GER Sparkassen-Chess-Meeting Dortmund GM-Turnier [Dortmund] 2713 = 2016-08-01
269 Svidler, Peter SUI Biel Masters Challenge (part 2) [Biel] 2759 = 2016-08-01
270 Svidler, Peter SUI Biel Masters Challenge (part 2) [Biel] 2759 1 2016-08-01
271 Svidler, Peter SUI Biel Masters Challenge (part 2) [Biel] 2759 1 2016-08-01
272 Svidler, Peter SUI Biel Masters Challenge (part 2) [Biel] 2759 = 2016-08-01
273 Moussard, Jules FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2506 = 2016-07-01
274 Baklan, Vladimir FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2614 1 2016-07-01
275 Bauer, Christian FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2634 1 2016-07-01
276 Stevic, Hrvoje FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2607 1 2016-07-01
277 Komarov, Dimitri FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2506 1 2016-07-01
278 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2618 = 2016-07-01
279 Degraeve, Jean-Marc FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2561 = 2016-07-01
280 Savina, Anastasia FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2388 1 2016-07-01
281 Rodshtein, Maxim FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2689 1 2016-07-01
282 Bluebaum, Matthias FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2633 1 2016-07-01
283 Li, Chao B NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2755 = 2016-06-01
284 Giri, Anish NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2790 1 2016-06-01
285 Eljanov, Pavel NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2765 = 2016-06-01
286 Kramnik, Vladimir NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2801 = 2016-06-01
287 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2784 = 2016-06-01
288 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2851 = 2016-06-01
289 Harikrishna, P. NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2763 = 2016-06-01
290 Topalov, Veselin NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2754 = 2016-06-01
291 Grandelius, Nils NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2649 = 2016-06-01
292 Howell, David W L ENG 4NCL Division 1 WE 5 [Birmingham] 2678 = 2016-06-01
293 Franco Alonso, Alejandro ESP Cto De Euskadi Por Equipos Division De Honor [Bergara] 2436 = 2016-04-01
294 Shachar, Ehud ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2385 1 2016-03-01
295 Gunina, Valentina ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2496 1 2016-03-01
296 Tari, Aryan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2556 1 2016-03-01
297 Sethuraman, S.p. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 = 2016-03-01
298 Grandelius, Nils ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2635 = 2016-03-01
299 Jones, Gawain C B ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2625 1 2016-03-01
300 Ragger, Markus ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2689 = 2016-03-01
301 Bruzon Batista, Lazaro ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2666 1 2016-03-01
302 Bacrot, Etienne ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2697 = 2016-03-01
303 Maze, Sebastien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2591 1 2016-03-01
304 Carlsen, Magnus ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2834 = 2016-01-01
305 Nakamura, Hikaru ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2793 = 2016-01-01
306 Topalov, Veselin ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2803 1 2016-01-01
307 Grischuk, Alexander ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2747 = 2016-01-01
308 Giri, Anish ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2784 = 2016-01-01
309 Caruana, Fabiano ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2787 = 2016-01-01
310 Anand, Viswanathan ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2796 1 2016-01-01
311 Adams, Michael ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2737 = 2016-01-01
312 Aronian, Levon ENG LONDON CHESS CLASSIC 2015 [LONDON] 2788 = 2016-01-01
313 Grandelius, Nils ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2644 = 2015-12-01
314 Aronian, Levon ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2781 1 2015-12-01
315 Leko, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2708 = 2015-12-01
316 Ivanisevic, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2662 1 2015-12-01
317 Vallejo Pons, Francisco ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2684 1 2015-12-01
318 Ivanchuk, Vassily ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2720 = 2015-12-01
319 Svidler, Peter ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2745 = 2015-12-01
320 Jobava, Baadur ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2668 = 2015-12-01
321 Giri, Anish ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2778 = 2015-12-01
322 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2577 1 2015-11-01
323 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2577 = 2015-11-01
324 Sargissian, Gabriel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2679 = 2015-11-01
325 Sargissian, Gabriel AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2679 1 2015-11-01
326 Tomashevsky, Evgeny AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2758 = 2015-11-01
327 Tomashevsky, Evgeny AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2758 = 2015-11-01
328 So, Wesley AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2773 = 2015-11-01
329 So, Wesley AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2773 1 2015-11-01
330 Giri, Anish AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2793 = 2015-11-01
331 Giri, Anish AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2793 0 2015-11-01
332 Martinez Duany, Lelys Stanley MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2470 = 2015-11-01
333 Studer, Noel MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2397 1 2015-11-01
334 Radjabov, Teimour MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2738 = 2015-11-01
335 Andreikin, Dmitry MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2720 = 2015-11-01
336 Dubov, Daniil MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2661 = 2015-11-01
337 Li, Chao B MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2750 1 2015-11-01
338 So, Wesley USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2779 1 2015-10-01
339 Aronian, Levon USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2765 = 2015-10-01
340 Carlsen, Magnus USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2853 0 2015-10-01
341 Nakamura, Hikaru USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2814 = 2015-10-01
342 Anand, Viswanathan USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2816 = 2015-10-01
343 Topalov, Veselin USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2816 1 2015-10-01
344 Caruana, Fabiano USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2808 = 2015-10-01
345 Grischuk, Alexander USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2771 = 2015-10-01
346 Giri, Anish USA 2015 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2793 = 2015-10-01
347 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
348 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 = 2015-09-01
349 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 1 2015-09-01
350 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 = 2015-09-01
351 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 = 2015-09-01
352 Eljanov, Pavel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2723 = 2015-09-01
353 Wojtaszek, Radoslaw SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2733 0 2015-09-01
354 Adams, Michael SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2740 1 2015-09-01
355 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2724 1 2015-09-01
356 Rapport, Richard SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) [Biel] 2671 1 2015-09-01
357 Bauer, Christian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2624 1 2015-07-01
358 Baklan, Vladimir FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2633 1 2015-07-01
359 Pucher, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2354 1 2015-07-01
360 Ragger, Markus FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2668 = 2015-07-01
361 Sokolov, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2623 = 2015-07-01
362 Szabo, Krisztian FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2518 1 2015-07-01
363 Feller, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2626 = 2015-07-01
364 Aronian, Levon NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2780 1 2015-07-01
365 Hammer, Jon Ludvig NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2677 = 2015-07-01
366 Topalov, Veselin NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2798 0 2015-07-01
367 Caruana, Fabiano NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2805 = 2015-07-01
368 Giri, Anish NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2773 = 2015-07-01
369 Anand, Viswanathan NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2804 0 2015-07-01
370 Carlsen, Magnus NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2876 = 2015-07-01
371 Nakamura, Hikaru NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2802 = 2015-07-01
372 Grischuk, Alexander NOR Norway Chess 2015 [Stavanger] 2781 = 2015-07-01
373 Altini, Nicola ITA CIS 2015 - Master [Civitanova Marche] 2410 0 2015-06-01
374 Palac, Mladen ITA CIS 2015 - Master [Civitanova Marche] 2578 = 2015-06-01
375 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2744 = 2015-06-01
376 Jobava, Baadur RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2699 = 2015-06-01
377 Grischuk, Alexander RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2780 = 2015-06-01
378 Caruana, Fabiano RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2803 0 2015-06-01
379 Jakovenko, Dmitry RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2738 0 2015-06-01
380 Karjakin, Sergey RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2753 0 2015-06-01
381 Nakamura, Hikaru RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2799 0 2015-06-01
382 Giri, Anish RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2776 = 2015-06-01
383 Dominguez Perez, Leinier RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2734 = 2015-06-01
384 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2734 = 2015-06-01
385 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix Series. Khanty-Mansiysk [Khanty-Mansiysk] 2749 = 2015-06-01
386 Mamedov, Rauf AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2651 = 2015-05-01
387 Anand, Viswanathan AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2791 = 2015-05-01
388 Memedyarov, Shakhriyar AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2754 = 2015-05-01
389 Caruana, Fabiano AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2802 = 2015-05-01
390 Carlsen, Magnus AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2863 0 2015-05-01
391 Adams, Michael AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2746 = 2015-05-01
392 Giri, Anish AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2790 = 2015-05-01
393 Kramnik, Vladimir AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2783 0 2015-05-01
394 So, Wesley AZE ShamkirChess 2015 [Shamkir] 2788 = 2015-05-01
395 Svidler, Peter GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2729 = 2015-04-01
396 Bogner, Sebastian GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2535 = 2015-04-01
397 Mamedyarov, Shakhriyar GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2759 0 2015-03-01
398 Giri, Anish GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2797 = 2015-03-01
399 Dominguez Perez, Leinier GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2726 = 2015-03-01
400 Svidler, Peter GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2739 = 2015-03-01
401 Radjabov, Teimour GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2731 = 2015-03-01
402 Kasimdzhanov, Rustam GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2705 = 2015-03-01
403 Andreikin, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2737 = 2015-03-01
404 Tomashevsky, Evgeny GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2716 0 2015-03-01
405 Jobava, Baadur GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2696 1 2015-03-01
406 Jakovenko, Dmitry GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2733 = 2015-03-01
407 Grischuk, Alexander GEO FIDE Grand Prix Series (3rd Stage) [Tbilisi] 2810 = 2015-03-01
408 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2673 1 2015-02-01
409 Jobava, Baadur NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2727 = 2015-02-01
410 Radjabov, Teimour NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 = 2015-02-01
411 Ivanchuk, Vassily NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2715 0 2015-02-01
412 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2667 = 2015-02-01
413 Ding, Liren NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2732 1 2015-02-01
414 Saric, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2666 1 2015-02-01
415 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2784 1 2015-02-01
416 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2762 = 2015-02-01
417 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2744 = 2015-02-01
418 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2862 = 2015-02-01
419 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2797 = 2015-02-01
420 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2015 - Masters [Wijk aan Zee] 2820 1 2015-02-01
421 Gomez, John Paul QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2510 1 2015-01-01
422 Socko, Bartosz QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2614 1 2015-01-01
423 Dubov, Daniil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2629 = 2015-01-01
424 Volokitin, Andrei QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2627 = 2015-01-01
425 Gupta, Abhijeet QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2632 = 2015-01-01
426 Safarli, Eltaj QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2628 = 2015-01-01
427 Vovk, Andrey QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2640 1 2015-01-01
428 Shankland, Samuel L QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2642 = 2015-01-01
429 Efimenko, Zahar QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2644 = 2015-01-01
430 Caruana, Fabiano UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2844 1 2014-12-01
431 Kasimdzhanov, Rustam UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2706 1 2014-12-01
432 Radjabov, Teimour UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2726 = 2014-12-01
433 Karjakin, Sergey UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2767 = 2014-12-01
434 Jakovenko, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2747 0 2014-12-01
435 Gelfand, Boris UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2748 = 2014-12-01
436 Jobava, Baadur UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2717 = 2014-12-01
437 Andreikin, Dmitry UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2722 = 2014-12-01
438 Giri, Anish UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2768 = 2014-12-01
439 Mamedyarov, Shakhriyar UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
440 Nakamura, Hikaru UZB FIDE Grand Prix Tashkent 2014 [Tashkent] 2764 = 2014-12-01
441 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2671 1 2014-12-01
442 McHedlishvili, Mikheil GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2622 = 2014-12-01
443 L`ami, Alina ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2386 1 2014-11-01
444 Tarjan, James E ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2525 1 2014-11-01
445 Gormally, Daniel W ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2488 1 2014-11-01
446 Hebden, Mark L ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2540 1 2014-11-01
447 Fridman, Daniel ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2635 = 2014-11-01
448 Tiviakov, Sergei ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2668 = 2014-11-01
449 Sargissian, Gabriel ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2690 = 2014-11-01
450 Howell, David W L ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2657 0 2014-11-01
451 Popilski, Gil ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters [Douglas, Isle of Man] 2493 = 2014-11-01
452 Carlsen, Magnus USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2877 = 2014-10-01
453 Caruana, Fabiano USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2801 0 2014-10-01
454 Aronian, Levon USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2805 1 2014-10-01
455 Nakamura, Hikaru USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2787 = 2014-10-01
456 Topalov, Veselin USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2772 0 2014-10-01
457 Carlsen, Magnus USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2877 = 2014-10-01
458 Caruana, Fabiano USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2801 0 2014-10-01
459 Aronian, Levon USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2805 = 2014-10-01
460 Topalov, Veselin USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2772 = 2014-10-01
461 Nakamura, Hikaru USA 2014 Sinquefield Cup [Saint Louis, Missouri] 2787 = 2014-10-01
462 Glek, Igor ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2434 1 2014-10-01
463 Vitiugov, Nikita ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2742 = 2014-10-01
464 Postny, Evgeny ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2641 = 2014-10-01
465 Adams, Michael ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2752 = 2014-10-01
466 Leko, Peter ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2734 0 2014-10-01
467 Batchuluun, Tsegmed NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2513 1 2014-09-01
468 Aronian, Levon NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2805 = 2014-09-01
469 Mamedyarov, Shakhriyar NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2743 0 2014-09-01
470 Peralta, Fernando NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2574 1 2014-09-01
471 Predojevic, Borki NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2604 = 2014-09-01
472 Jobava, Baadur NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2713 1 2014-09-01
473 Wojtaszek, Radoslaw NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2735 = 2014-09-01
474 Navara, David NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2716 = 2014-09-01
475 Wang, Yue NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2718 = 2014-09-01
476 Kramnik, Vladimir NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2760 = 2014-09-01
477 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 = 2014-08-01
478 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 = 2014-08-01
479 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 1 2014-08-01
480 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 1 2014-08-01
481 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 = 2014-08-01
482 Harikrishna, P SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2726 = 2014-08-01
483 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 1 2014-08-01
484 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
485 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 0 2014-08-01
486 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 = 2014-08-01
487 Vazquez Igarza, Renier FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2601 = 2014-07-01
488 Krasenkow, Michal FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2635 1 2014-07-01
489 Pelletier, Yannick FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2577 = 2014-07-01
490 Vaisser, Anatoly FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2531 1 2014-07-01
491 Istratescu, Andrei FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2667 1 2014-07-01
492 Edouard, Romain FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2692 1 2014-07-01
493 Wojtaszek, Radoslaw FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2724 = 2014-07-01
494 Bauer, Christian FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2628 = 2014-07-01
495 Iordachescu, Viorel FRA Team 2014 - Top 12 [SAINT QUENTIN] 2594 = 2014-07-01
496 David, Alberto ITA CIS 2014 - Master [Condino] 2579 1 2014-06-01
497 Antoniewski, Rafal ITA CIS 2014 - Master [Condino] 2540 = 2014-06-01
498 Brunello, Sabino ITA CIS 2014 - Master [Condino] 2575 = 2014-06-01
499 Conquest, Stuart C ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2494 1 2014-06-01
500 Adams, Michael ENG 4NCL 2013-14 Rounds 9-11 [Various] 2750 1 2014-06-01
501 Lombaers, Peter ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2345 1 2014-03-01
502 Flear, Glenn C ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2471 1 2014-03-01
503 Salem, A.r. Saleh ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2564 1 2014-03-01
504 Movsesian, Sergei ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2677 = 2014-03-01
505 Mareco, Sandro ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2582 1 2014-03-01
506 Harikrishna, P. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2706 = 2014-03-01
507 Rodshtein, Maxim ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2682 = 2014-03-01
508 Li, Chao B ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2680 = 2014-03-01
509 Rapport, Richard ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2691 1 2014-03-01
510 Ivanchuk, Vassily ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2739 = 2014-03-01
511 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2684 1 2014-03-01
512 Wojtaszek, Radoslaw GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2715 = 2014-03-01
513 Pavasovic, Dusko POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2563 = 2013-12-01
514 Zhigalko, Andrey POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2619 = 2013-12-01
515 Volokitin, Andrei POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2682 = 2013-12-01
516 Laznicka, Viktor POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2677 = 2013-12-01
517 Balogh, Csaba POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2630 = 2013-12-01
518 Papaioannou, Ioannis POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2639 1 2013-12-01
519 Radjabov, Teimour POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2715 = 2013-12-01
520 Movsesian, Sergei POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2700 1 2013-12-01
521 Svidler, Peter POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2752 = 2013-12-01
522 Swiercz, Dariusz GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2627 = 2013-12-01
523 Volokitin, Andrei GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2682 1 2013-12-01
524 Aronian, Levon ESP VI Final de Maestros del Gran Slam de Ajedrez Bilbao 2013 [Bilbao] 2795 = 2013-11-01
525 Adams, Michael ESP VI Final de Maestros del Gran Slam de Ajedrez Bilbao 2013 [Bilbao] 2753 0 2013-11-01
526 Mamedyarov, Shakhriyar ESP VI Final de Maestros del Gran Slam de Ajedrez Bilbao 2013 [Bilbao] 2759 1 2013-11-01
527 Aronian, Levon ESP VI Final de Maestros del Gran Slam de Ajedrez Bilbao 2013 [Bilbao] 2795 0 2013-11-01
528 Mamedyarov, Shakhriyar ESP VI Final de Maestros del Gran Slam de Ajedrez Bilbao 2013 [Bilbao] 2759 = 2013-11-01
529 Adams, Michael ESP VI Final de Maestros del Gran Slam de Ajedrez Bilbao 2013 [Bilbao] 2753 0 2013-11-01
530 Heimann, Andreas GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2493 = 2013-11-01
531 Sutovsky, Emil GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2657 1 2013-11-01
532 Caruana, Fabiano GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2779 = 2013-11-01
533 Ahlander, Bjorn GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2442 1 2013-11-01
534 Raznikov, Danny GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2486 1 2013-11-01
535 Solak, Dragan GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2611 1 2013-11-01
536 Shabalov, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2546 1 2013-10-01
537 Shabalov, Alexander NOR World Cup [Tromso] 2546 1 2013-10-01
538 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo NOR World Cup [Tromso] 2609 1 2013-10-01
539 Ortiz Suarez, Isan Reynaldo NOR World Cup [Tromso] 2609 1 2013-10-01
540 Dominguez Perez, Leinier NOR World Cup [Tromso] 2757 1 2013-10-01
541 Dominguez Perez, Leinier NOR World Cup [Tromso] 2757 = 2013-10-01
542 Gelfand, Boris NOR World Cup [Tromso] 2764 = 2013-10-01
543 Gelfand, Boris NOR World Cup [Tromso] 2764 = 2013-10-01
544 Caruana, Fabiano NOR World Cup [Tromso] 2796 = 2013-10-01
545 Caruana, Fabiano NOR World Cup [Tromso] 2796 = 2013-10-01
546 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
547 Kramnik, Vladimir NOR World Cup [Tromso] 2784 = 2013-10-01
548 Van Wely, Loek ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2701 = 2013-10-01
549 Perez Candelario, Manuel ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2569 = 2013-10-01
550 Rubio Mejia, Luis Ignacio ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2445 1 2013-10-01
551 Ganguly, Surya Shekhar ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2630 = 2013-10-01
552 Magem Badals, Jordi ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2551 = 2013-10-01
553 Hansen, Eric ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2584 = 2013-10-01
554 Cruz, Cristhian ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2529 1 2013-10-01
555 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 = 2013-09-01
556 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 1 2013-09-01
557 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
558 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 = 2013-09-01
559 Ding, Liren SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 0 2013-09-01
560 Rapport, Richard SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2693 = 2013-09-01
561 Nepomniachtchi, Ian SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2717 1 2013-09-01
562 Bacrot, Etienne SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 = 2013-09-01
563 Moiseenko, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2699 0 2013-09-01
564 Ding, Liren SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Grandmaster [Biel] 2714 1 2013-09-01
565 Szabo, Krisztian FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2545 = 2013-07-01
566 Delchev, Aleksander FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2622 1 2013-07-01
567 Doettling, Fabian FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2587 1 2013-07-01
568 Postny, Evgeny FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2637 = 2013-07-01
569 Cossin, Sebastien FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2509 1 2013-07-01
570 Volokitin, Andrei FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2687 = 2013-07-01
571 Navara, David FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2697 1 2013-07-01
572 Nataf, Igor-Alexandre FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2548 1 2013-07-01
573 Bedouin, Xavier FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2387 1 2013-07-01
574 Baron, Tal FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2467 1 2013-07-01
575 Genzling, Alain FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2401 1 2013-07-01
576 Barbot, Pierre FRA Team 2013 - Coupe de France - Finale [FRANCE] 2349 = 2013-07-01
577 Fressinet, Laurent RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2706 = 2013-06-01
578 Ding, Liren RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2707 1 2013-06-01
579 Kramnik, Vladimir RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2801 = 2013-06-01
580 Anand, Viswanathan RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2783 = 2013-06-01
581 Svidler, Peter RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2747 1 2013-06-01
582 Gelfand, Boris RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2739 = 2013-06-01
583 Adams, Michael RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2727 = 2013-06-01
584 Vitiugov, Nikita RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2712 0 2013-06-01
585 Aronian, Levon RUS Alekhine memorial 2013 [Paris/St. Petersburg] 2809 0 2013-06-01
586 Romanishin, Oleg M POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2504 1 2013-06-01
587 Babula, Vlastimil POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2591 = 2013-06-01
588 Pelletier, Yannick POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2599 1 2013-06-01
589 Shengelia, David POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2546 = 2013-06-01
590 Popov, Ivan POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2620 = 2013-06-01
591 Volkov, Sergey POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2610 1 2013-06-01
592 Balogh, Csaba POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2644 = 2013-06-01
593 Rodshtein, Maxim POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2638 0 2013-06-01
594 Kravtsiv, Martyn POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2595 = 2013-06-01
595 Salgado Lopez, Ivan POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2598 = 2013-06-01
596 Pashikian, Arman POL European Individual Chess Championship [Legnica] 2603 = 2013-06-01
597 Sanikidze, Tornike FRA Team 2013 - Coupe de France - 1/4 et 1/2 [FRANCE] 2549 0 2013-06-01
598 Bacrot, Etienne GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2705 1 2013-05-01
599 Erdoes, Viktor GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2637 = 2013-05-01
600 Negi, Parimarjan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2657 = 2013-05-01
601 Ragger, Markus GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
602 Bogner, Sebastian GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2558 = 2013-05-01
603 Vitiugov, Nikita RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2712 0 2013-05-01
604 Kokarev, Dmitry RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2648 0 2013-05-01
605 Sutovsky, Emil RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2671 1 2013-05-01
606 Makarov, Marat RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2518 = 2013-05-01
607 Jobava, Baadur RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2702 1 2013-05-01
608 Jakovenko, Dmitry RUS 20 russian championship(male teams) [Loo] 2734 = 2013-05-01
609 Tscharotschkin, Michael ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2313 1 2013-03-01
610 Kjartansson, Gudmundur ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2408 1 2013-03-01
611 Ju, Wenjun ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2505 1 2013-03-01
612 Swiercz, Dariusz ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2627 0 2013-03-01
613 Tischbierek, Raj ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2472 1 2013-03-01
614 Felgaer, Ruben ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2557 = 2013-03-01
615 Stefanova, Antoaneta ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2516 1 2013-03-01
616 Tkachiev, Vladislav ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2650 1 2013-03-01
617 Kamsky, Gata ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2740 1 2013-03-01
618 Vitiugov, Nikita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival Masters Open [Gibraltar] 2694 = 2013-03-01
619 Mihajlov, Svetoslav ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2315 1 2013-03-01
620 Thorfinnsson, Bjorn ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2386 1 2013-03-01
621 Williams, Simon K ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2498 1 2013-03-01
622 L`ami, Erwin ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2622 1 2013-03-01
623 Eljanov, Pavel ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2678 = 2013-03-01
624 So, Wesley ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2684 = 2013-03-01
625 Gajewski, Grzegorz ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2644 0 2013-03-01
626 Wei, Yi ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2501 0 2013-03-01
627 Ris, Robert ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2407 1 2013-03-01
628 Kristjansson, Stefan ISL Reykjavik Open 2013 [Reykjavik] 2486 1 2013-03-01
629 Grigoryan, Karen H. UAE Al Ain Classic 2012 [Al Ain] 2513 1 2013-02-01
630 Paragua, Mark UAE Al Ain Classic 2012 [Al Ain] 2533 = 2013-02-01
631 Kotsur, Pavel UAE Al Ain Classic 2012 [Al Ain] 2550 1 2013-02-01
632 Miroshnichenko, Evgenij UAE Al Ain Classic 2012 [Al Ain] 2628 1 2013-02-01
633 Edouard, Romain UAE Al Ain Classic 2012 [Al Ain] 2686 = 2013-02-01
634 Duessel, Udo SUI Hilton Schachfestival 2013 Masters [Basel] 2313 1 2013-02-01
635 Georgiadis, Nico SUI Hilton Schachfestival 2013 Masters [Basel] 2369 1 2013-02-01
636 Vorotnikov, Vladislav V SUI Hilton Schachfestival 2013 Masters [Basel] 2464 = 2013-02-01
637 Loetscher, Roland SUI Hilton Schachfestival 2013 Masters [Basel] 2395 1 2013-02-01
638 Turov, Maxim SUI Hilton Schachfestival 2013 Masters [Basel] 2630 = 2013-02-01
639 Ghaem Maghami, Ehsan SUI Hilton Schachfestival 2013 Masters [Basel] 2571 = 2013-02-01
640 Vajda, Levente SUI Hilton Schachfestival 2013 Masters [Basel] 2603 = 2013-02-01
641 Ghaem Maghami, Ehsan UAE World Cities Team Chess Championship Group E [Al Ain] 2572 = 2013-01-01
642 Ssegwanyi, Arthur UAE World Cities Team Chess Championship Group E [Al Ain] 2311 1 2013-01-01
643 Akobian, Varuzhan UAE World Cities Team Chess Championship Group E [Al Ain] 2622 1 2013-01-01
644 Safarli, Eltaj UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2626 = 2013-01-01
645 Sargissian, Gabriel ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2679 1 2012-12-01
646 Shimanov, Aleksandr ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2597 = 2012-12-01
647 Jerez Perez, Alfonso ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2411 1 2012-12-01
648 Van Wely, Loek ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2691 = 2012-12-01
649 Negi, Parimarjan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2638 = 2012-12-01
650 Fluvia Poyatos, Joan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2490 = 2012-12-01
651 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 = 2012-11-01
652 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
653 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 = 2012-11-01
654 Ding, Liren USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2702 = 2012-11-01
655 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 1 2012-11-01
656 Balogh, Csaba USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2664 = 2012-11-01
657 Le, Quang Liem USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2703 = 2012-11-01
658 So, Wesley USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2677 1 2012-11-01
659 Ding, Liren USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2702 = 2012-11-01
660 Meier, Georg USA 2012 Spice Fall Tournament [St. Louis, Missouri] 2646 = 2012-11-01
661 Gwaze, Robert TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2454 1 2012-10-01
662 Cori, Jorge TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2487 1 2012-10-01
663 Topalov, Veselin TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2752 1 2012-10-01
664 Adams, Michael TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2722 = 2012-10-01
665 Saric, Ivan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2638 = 2012-10-01
666 Gelfand, Boris TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2738 = 2012-10-01
667 Dominguez Perez, Leinier TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2725 = 2012-10-01
668 Ivanchuk, Vassily TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2769 0 2012-10-01
669 Lupulescu, Constantin TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2614 = 2012-10-01
670 Solomon, Kenny TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2414 1 2012-10-01
671 Brethes, Francois SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2286 1 2012-09-01
672 Meins, Gerlef SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2475 1 2012-09-01
673 Pelletier, Yannick SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2599 = 2012-09-01
674 Roiz, Michael SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2615 = 2012-09-01
675 Melkumyan, Hrant SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2639 = 2012-09-01
676 Sengupta, Deep SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2548 = 2012-09-01
677 Ulibin, Mikhail SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2531 1 2012-09-01
678 Vorotnikov, Vladislav SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2446 1 2012-09-01
679 Edouard, Romain SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2646 = 2012-09-01
680 Postny, Evgeny SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2653 = 2012-09-01
681 Wen, Yang SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2569 = 2012-09-01
682 Bacrot, Etienne FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2713 = 2012-09-01
683 Hamdouchi, Hicham FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2627 1 2012-09-01
684 Lagarde, Maxime FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2505 1 2012-09-01
685 Fressinet, Laurent FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2714 = 2012-09-01
686 Tkachiev, Vladislav FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2644 = 2012-09-01
687 Mullon, Jean-Baptiste FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2404 1 2012-09-01
688 Edouard, Romain FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2652 = 2012-09-01
689 Vaisser, Anatoly FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2556 1 2012-09-01
690 Bauer, Christian FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2682 = 2012-09-01
691 Istratescu, Andrei FRA Championnat de France 2012 - National [PAU] 2647 = 2012-09-01
692 Gordon, Stephen J ENG 4NCL [ENG] 2535 = 2012-07-01
693 Beikert, Guenther Dr. FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2436 1 2012-07-01
694 Miton, Kamil FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2622 1 2012-07-01
695 Terrieux, Kevin FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2372 = 2012-07-01
696 Fargere, Francois FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2467 1 2012-07-01
697 Lazarev, Vladimir FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2438 1 2012-07-01
698 Salgado Lopez, Ivan FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2623 = 2012-07-01
699 Bogner, Sebastian FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2569 = 2012-07-01
700 Philippe, Christophe FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2403 = 2012-07-01
701 Relange, Eloi FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2472 1 2012-07-01
702 Ragger, Markus FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2670 1 2012-07-01
703 Giri, Anish GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2722 = 2012-05-01
704 Gashimov, Vugar GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2756 = 2012-05-01
705 Wojtaszek, Radoslav GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2704 = 2012-05-01
706 Melkumyan, Hrant GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2619 = 2012-05-01
707 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 0 2012-05-01
708 Fedorchuk, Sergey GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2635 1 2012-05-01
709 Ponomariov, Ruslan ESP Campeonato Interterritorial de Euskadi por Equipos DH 2012 [Bergara] 2727 = 2012-05-01
710 Simacek, Pavel BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2447 1 2012-05-01
711 Nabaty, Tamir BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2559 1 2012-05-01
712 Brunello, Sabino BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2587 1 2012-05-01
713 Kulaots, Kaido BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2585 = 2012-05-01
714 Esen, Baris BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2555 = 2012-05-01
715 Radulski, Julian BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2552 1 2012-05-01
716 Khismatullin, Denis BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2656 = 2012-05-01
717 Kuzubov, Yuriy BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2615 = 2012-05-01
718 Khenkin, Igor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2632 = 2012-05-01
719 Smeets, Jan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2610 = 2012-05-01
720 Najer, Evgeniy BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2640 0 2012-05-01
721 Getz, Nicolai ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2408 1 2012-03-01
722 Zatonskih, Anna ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2506 = 2012-03-01
723 Dvirnyy, Daniyyl ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2492 = 2012-03-01
724 Arnold, Marc T ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2482 1 2012-03-01
725 El Debs, Felipe De Cresce ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2497 0 2012-03-01
726 Bosboom, Manuel ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2394 1 2012-03-01
727 Kanep, Meelis ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2509 = 2012-03-01
728 Hunt, Adam C ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2462 1 2012-03-01
729 Dzagnidze, Nana ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2535 = 2012-03-01
730 Berg, Emanuel ENG Tradewise Chess Festival - Masters 2012 [Gibraltar] 2550 0 2012-03-01
731 Tikkanen, Hans GRE European Team Championship [Porto Carras] 2586 = 2012-01-01
732 Sutovsky, Emil GRE European Team Championship [Porto Carras] 2696 = 2012-01-01
733 Iordachescu, Viorel GRE European Team Championship [Porto Carras] 2648 = 2012-01-01
734 Gashimov, Vugar GRE European Team Championship [Porto Carras] 2757 = 2012-01-01
735 Cheparinov, Ivan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2650 0 2012-01-01
736 Movsesian, Sergei GRE European Team Championship [Porto Carras] 2710 0 2012-01-01
737 Karjakin, Sergey GRE European Team Championship [Porto Carras] 2763 0 2012-01-01
738 McHedlishvili, Mikheil ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2636 = 2012-01-01
739 Naiditsch, Arkadij ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2712 1 2012-01-01
740 Bologan, Viktor ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2665 = 2012-01-01
741 Kuzubov, Yuriy ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2621 = 2012-01-01
742 Ganguly, Surya Shekhar ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2625 = 2012-01-01
743 Shirov, Alexei ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2705 1 2012-01-01
744 Rahman, Ziaur RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2528 = 2011-11-01
745 Rahman, Ziaur RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2528 1 2011-11-01
746 Bu, Xiangzhi RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
747 Bu, Xiangzhi RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2675 = 2011-11-01
748 Polgar, Judit NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2701 = 2011-11-01
749 Giri, Anish NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2722 = 2011-11-01
750 Kramnik, Vladimir NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2791 = 2011-11-01
751 Polgar, Judit NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2701 = 2011-11-01
752 Kramnik, Vladimir NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2791 0 2011-11-01
753 Giri, Anish NED Unive Tournament [Hoogeveen] 2722 = 2011-11-01
754 Housieaux, David FRA Team Coupe de France - Finale [FRA] 2436 = 2011-09-01
755 Caruana, Fabiano SUI GM Tournament [Biel] 2711 = 2011-09-01
756 Morozevich, Alexander SUI GM Tournament [Biel] 2694 0 2011-09-01
757 Pelletier, Yannick SUI GM Tournament [Biel] 2590 = 2011-09-01
758 Shirov, Alexei SUI GM Tournament [Biel] 2714 = 2011-09-01
759 Carlsen, Magnus SUI GM Tournament [Biel] 2821 1 2011-09-01
760 Caruana, Fabiano SUI GM Tournament [Biel] 2711 = 2011-09-01
761 Morozevich, Alexander SUI GM Tournament [Biel] 2694 0 2011-09-01
762 Pelletier, Yannick SUI GM Tournament [Biel] 2590 1 2011-09-01
763 Carlsen, Magnus SUI GM Tournament [Biel] 2821 = 2011-09-01
764 Shirov, Alexei SUI GM Tournament [Biel] 2714 = 2011-09-01
765 Edouard, Romain FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2587 = 2011-09-01
766 Le Roux, Jean-Pierre FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2517 1 2011-09-01
767 Hamdouchi, Hicham FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2628 1 2011-09-01
768 Istratescu, Andrei FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2645 = 2011-09-01
769 Shchekachev, Andrei FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2537 = 2011-09-01
770 Fressinet, Laurent FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2698 = 2011-09-01
771 Dorfman, Iossif FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2578 = 2011-09-01
772 Bauer, Christian FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2637 = 2011-09-01
773 Feller, Sebastien FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2666 = 2011-09-01
774 Bricard, Emmanuel FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2502 1 2011-09-01
775 Bacrot, Etienne FRA Championnat de France 2011 - National [Caen] 2710 = 2011-09-01
776 Sanikidze, Tornike FRA Team Coupe de France Part 4 [FRANCE] 2524 = 2011-07-01
777 Salaun, Yann FRA Team Coupe de France Part 4 [FRANCE] 2331 1 2011-07-01
778 Bauer, Christian FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2638 = 2011-07-01
779 Solodovnichenko, Yuri FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2574 = 2011-07-01
780 Renet, Olivier FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2497 1 2011-07-01
781 Terrieux, Kevin FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2434 1 2011-07-01
782 Vaisser, Anatoly FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2533 1 2011-07-01
783 Adla, Diego FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2507 1 2011-07-01
784 Hamdouchi, Hicham FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2593 = 2011-07-01
785 Svetushkin, Dmitry FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2561 = 2011-07-01
786 Naiditsch, Arkadij FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2716 0 2011-07-01
787 Navara, David FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2702 = 2011-07-01
788 Barsov, Alexei FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2521 = 2011-07-01
789 Smeets, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2669 0 2011-05-01
790 Parligras, Mircea GER 1.Bundesliga [Germany] 2601 1 2011-05-01
791 Eljanov, Pavel GER 1.Bundesliga [Germany] 2761 1 2011-05-01
792 Heberla, Bartlomeij GER 1.Bundesliga [Germany] 2534 = 2011-05-01
793 Franco Alonso, Alejandro ESP Liga Interfederativa de Clubs Division de Honor [Bergara] 2489 1 2011-05-01
794 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2731 = 2011-03-01
795 Grischuk, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2773 = 2011-03-01
796 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2805 = 2011-03-01
797 Shirov, Alexei NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2722 1 2011-03-01
798 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2686 = 2011-03-01
799 Ponomariov, Ruslan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2744 = 2011-03-01
800 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2628 = 2011-03-01
801 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2662 1 2011-03-01
802 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2814 = 2011-03-01
803 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2751 0 2011-03-01
804 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2810 = 2011-03-01
805 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2733 1 2011-03-01
806 Kramnik, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament - GMA [Wijk aan Zee] 2784 = 2011-03-01
807 Bocharov, Dmitry RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2605 = 2011-03-01
808 Yu, Yangyi RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2607 = 2011-03-01
809 Kotronias, Vasilios RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2599 1 2011-03-01
810 Khismatullin, Denis RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2649 = 2011-03-01
811 Khairullin, Ildar RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2640 = 2011-03-01
812 Hess, Robert L RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2572 1 2011-03-01
813 Sandipan, Chanda RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2641 = 2011-03-01
814 Sjugirov, Sanan RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2626 0 2011-03-01
815 Salgado Lopez, Ivan RUS Aeroflot open 2011 A [Moscow] 2626 1 2011-03-01
816 Shirov, Alexei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2749 = 2011-01-01
817 Giri, Anish NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2677 = 2011-01-01
818 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 1 2011-01-01
819 Shirov, Alexei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2749 1 2011-01-01
820 Tiviakov, Sergei NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2637 1 2011-01-01
821 Giri, Anish NED Univ Tournament [Hoogeveen] 2677 = 2011-01-01
822 Harikrishna, P. ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2646 0 2010-11-01
823 Vallejo Pons, Francisco ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2697 = 2010-11-01
824 Gonzalez Garcia, Jose ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2508 1 2010-11-01
825 Kasimdzhanov, Rustam ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2699 = 2010-11-01
826 Gonzalez Garcia, Jose ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2508 1 2010-11-01
827 Laznicka, Viktor ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2638 1 2010-11-01
828 Tiviakov, Sergei CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2637 = 2010-11-01
829 Bosiocic, Marin CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2557 1 2010-11-01
830 Khenkin, Igor CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2614 = 2010-11-01
831 Malakhov, Vladimir CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2725 = 2010-11-01
832 Bologan, Viktor CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2690 = 2010-11-01
833 Cubas, Jose Fernando RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2463 = 2010-11-01
834 Beliavsky, Alexander G RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2632 = 2010-11-01
835 Gelfand, Boris RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2751 1 2010-11-01
836 Sedlak, Nikola RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2550 = 2010-11-01
837 Adams, Michael RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2728 = 2010-11-01
838 Ragger, Markus RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2628 = 2010-11-01
839 Shirov, Alexei RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2749 = 2010-11-01
840 Nepomniachtchi, Ian RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2706 = 2010-11-01
841 Jobava, Baadur RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2710 = 2010-11-01
842 Ivanchuk, Vassily RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2754 0 2010-11-01
843 Aronian, Levon RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2783 0 2010-11-01
844 Stojcevski, Zoran BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2355 1 2010-11-01
845 Swinkels, Robin BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2478 = 2010-11-01
846 Azarov, Sergei BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2596 = 2010-11-01
847 Podolchenko, Evgeniy BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2506 1 2010-11-01
848 Moiseenko, Alexander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2658 0 2010-11-01
849 Efimenko, Zahar BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2683 = 2010-11-01
850 Najer, Evgeniy BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2657 = 2010-11-01
851 Koch, Jean-Rene FRA Coupe de France - Finale [Villandry] 2483 = 2010-09-01
852 Caruana, Fabiano SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2697 = 2010-09-01
853 So, Wesley SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2674 = 2010-09-01
854 Son, Nguyen Ngoc Truong SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2617 = 2010-09-01
855 Giri, Anish SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2672 = 2010-09-01
856 Andreikin, Dmitry SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2650 = 2010-09-01
857 Howell, David SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2616 1 2010-09-01
858 Tomashevsky, Evgeny SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2708 = 2010-09-01
859 Rodshtein, Maxim SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2609 1 2010-09-01
860 Negi, Parimarjan SUI Int. Chess Festival Biel GM Tournament [Biel] 2615 = 2010-09-01
861 David, Alberto FRA Coupe de France - 1/16e [Various] 2616 = 2010-07-01
862 Prie, Eric FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2502 1 2010-07-01
863 Todorov, Todor FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2493 1 2010-07-01
864 Meier, Georg FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2663 = 2010-07-01
865 Tirard, Hugo FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2451 1 2010-07-01
866 Monroy, Charles FRA Coupe de France - 1/8e [Various] 2459 1 2010-07-01
867 Hamdouchi, Hicham FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2609 1 2010-07-01
868 Sokolov, Andrei FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2585 = 2010-07-01
869 Postny, Evgeny FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2611 1 2010-07-01
870 Smirin, Ilia FRA Top 16 - Phase 3 [Various] 2634 = 2010-07-01
871 Gueriche, Guillaume FRA Coupe de France - 1/4 et 1/2 [Various] 2310 1 2010-07-01
872 Gozzoli, Yannick FRA Coupe de France - 1/4 et 1/2 [Various] 2524 1 2010-07-01
873 Postny, Evgeny GER 1.Bundesliga [Germany] 2651 = 2010-05-01
874 Lupulescu, Constantin GER 1.Bundesliga [Germany] 2599 = 2010-05-01
875 Smeets, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2642 = 2010-05-01
876 Fedorchuk, Sergey GER 1.Bundesliga [Germany] 2643 1 2010-05-01
877 Chuchelov, Vladimir GER 1.Bundesliga [Germany] 2598 = 2010-05-01
878 Vitiugov, Nikita GER 1.Bundesliga [Germany] 2681 = 2010-05-01
879 McHedlishvili, Mikheil GER 1.Bundesliga [Germany] 2613 1 2010-05-01
880 Mamedyarov, Shakhriyar GER 1.Bundesliga [Germany] 2721 = 2010-05-01
881 Kempinski, Robert GER 1.Bundesliga [Germany] 2616 = 2010-05-01
882 Shirov, Alexei GER 1.Bundesliga [Germany] 2730 = 2010-05-01
883 Ikonnikov, Viacheslav GER 1.Bundesliga [Germany] 2558 0 2010-05-01
884 Iruzubieta Villaluenga, Jesus M ESP Campeonato de Euskadi Equipos Div. Honor [Bergara] 2416 = 2010-05-01
885 Magem Badals, Jordi FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2576 = 2010-05-01
886 Dumitrache, Dragos-Nicolae FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2467 = 2010-05-01
887 Miton, Kamil FRA Top 16 - Phase 1 [Various] 2581 = 2010-05-01
888 Andriasian, Zaven RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2613 = 2010-03-01
889 Krylov, Mikhail RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2511 1 2010-03-01
890 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2632 = 2010-03-01
891 Savchenko, Boris RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2638 = 2010-03-01
892 Pashikian, Arman RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2647 0 2010-03-01
893 Bocharov, Dmitry RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2594 1 2010-03-01
894 Van Wely, Loek RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2641 1 2010-03-01
895 Sasikiran, Krishnan RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2653 = 2010-03-01
896 Grachev, Boris RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2653 = 2010-03-01
897 Macias Murillo, Bryan   2363 1 2010-01-01
898 Adhiban, Baskaran   2490 = 2010-01-01
899 Tristan, Leonardo   2412 1 2010-01-01
900 Robson, Ray   2527 1 2010-01-01
901 Olszewski, Michal   2544 1 2010-01-01
902 Zhigalko, Sergei   2646 = 2010-01-01
903 Li, Chao B   2617 = 2010-01-01
904 Bindrich, Falko   2516 1 2010-01-01
905 Howell, David W L   2624 1 2010-01-01
906 Iturrizaga, Eduardo   2605 = 2010-01-01
907 Lenderman, Alex   2542 1 2010-01-01
908 Popov, Ivan   2582 = 2010-01-01
909 Andreikin, Dmitry   2659 1 2010-01-01
910 Yu, Shaoteng   2529 = 2010-01-01
911 Yu, Shaoteng   2529 1 2010-01-01
912 Meier, Georg   2653 = 2010-01-01
913 Meier, Georg   2653 = 2010-01-01
914 Yu, Yangyi   2527 1 2010-01-01
915 Yu, Yangyi   2527 = 2010-01-01
916 Gelfand, Boris   2758 = 2010-01-01
917 Gelfand, Boris   2758 = 2010-01-01
918 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2675 = 2009-09-01
919 Kasimdzhanov, Rustam   2672 1 2009-09-01
920 Nakamura, Hikaru   2710 0 2009-09-01
921 Karpov, Anatoly   2644 1 2009-09-01
922 Svidler, Peter   2739 0 2009-09-01
923 Vallejo Pons, Francisco   2693 = 2009-09-01
924 San Segundo Carrillo, Pablo   2570 1 2009-09-01
925 Ponomariov, Ruslan   2727 0 2009-09-01
926 Granda Zuniga, Julio E   2647 = 2009-09-01
927 Movsesian, Sergei   2716 = 2009-09-01
928 Ivanchuk, Vassily   2703 = 2009-09-01
929 Caruana, Fabiano   2670 = 2009-09-01
930 Morozevich, Alexander   2751 = 2009-09-01
931 Alekseev, Evgeny   2714 = 2009-09-01
932 Gelfand, Boris   2755 = 2009-09-01
933 Ivanchuk, Vassily   2703 = 2009-09-01
934 Caruana, Fabiano   2670 1 2009-09-01
935 Morozevich, Alexander   2751 1 2009-09-01
936 Gelfand, Boris   2755 = 2009-09-01
937 Alekseev, Evgeny   2714 = 2009-09-01
938 Le Roux, Jean-Pierre   2485 1 2009-09-01
939 Degraeve, Jean-Marc   2559 1 2009-09-01
940 Hamdouchi, Hicham   2589 = 2009-09-01
941 Maze, Sebastien   2546 1 2009-09-01
942 Cornette, Matthieu   2578 = 2009-09-01
943 Tkachiev, Vladislav   2650 = 2009-09-01
944 Sokolov, Andrei   2570 = 2009-09-01
945 Edouard, Romain   2597 = 2009-09-01
946 Cossin, Sebastien   2486 1 2009-09-01
947 Feller, Sebastien   2576 = 2009-09-01
948 Fressinet, Laurent   2667 1 2009-09-01
949 Werle, Jan   2582 1 2009-07-01
950 Macieja, Bartlomiej   2600 1 2009-07-01
951 Eljanov, Pavel   2720 0 2009-07-01
952 Hector, Jonny   2551 1 2009-07-01
953 Motylev, Alexander   2672 = 2009-07-01
954 Gustafsson, Jan   2634 = 2009-07-01
955 Polzin, Rainer   2500 = 2009-07-01
956 Ribli, Zoltan   2577 = 2009-07-01
957 Renner, Christoph   2422 1 2009-07-01
958 Iruzubieta Villaluenga, Jesus M   2423 1 2009-07-01
959 Landenbergue, Claude   2410 1 2009-07-01
960 Bologan, Viktor   2687 1 2009-07-01
961 Todorov, Todor   2507 = 2009-07-01
962 Jablonski, Noham   2346 1 2009-07-01
963 Popov, Valerij   2570 = 2009-07-01
964 Rychagov, Andrey   2530 1 2009-07-01
965 Tkachiev, Vladislav   2657 = 2009-07-01
966 Grachev, Boris   2652 = 2009-07-01
967 Pankov, German   2384 1 2009-07-01
968 Giacomini, Hector   2334 1 2009-07-01
969 Pira, Davoud   2388 1 2009-07-01
970 Magem Badals, Jordi   2531 1 2009-07-01
971 Naiditsch, Arkadij   2700 1 2009-07-01
972 Bacrot, Etienne   2728 1 2009-07-01
973 Stojanov, Stanislav   2334 1 2009-07-01
974 Brunner, Nicolas   2398 = 2009-07-01
975 Cornette, Matthieu   2573 0 2009-07-01
976 Tkachiev, Vladislav   2657 = 2009-07-01
977 Kosten, Anthony C.   2513 1 2009-07-01
978 Shchekachev, Andrei   2532 = 2009-07-01
979 Marcelin, Cyril   2495 1 2009-07-01
980 Kharous, Ernest   2400 1 2009-04-01
981 Al Sayed, Mohamad N.   2488 = 2009-04-01
982 Dzagnidze, Nana   2518 0 2009-04-01
983 Pantaleoni, Claudio   2346 1 2009-04-01
984 Dittmar, Peter   2382 1 2009-04-01
985 Berczes, David   2513 = 2009-04-01
986 Zatonskih, Anna   2462 1 2009-04-01
987 Szabo, Krisztian   2508 = 2009-04-01
988 Ganguly, Surya Shekhar   2614 = 2009-04-01
989 Speelman, Jon S   2536 = 2009-04-01
990 Paulet, Iozefina   2331 1 2009-01-01
991 McNab, Colin A   2450 1 2009-01-01
992 Arkell, Keith C   2506 1 2009-01-01
993 Bitalzadeh, Ali   2331 = 2009-01-01
994 Miezis, Normunds   2540 = 2009-01-01
995 Meier, Georg   2556 = 2009-01-01
996 Berg, Emanuel   2592 = 2009-01-01
997 Howell, David W L   2561 = 2009-01-01
998 Wells, Peter K   2526 1 2009-01-01
999 Werle, Jan   2591 = 2009-01-01
1000 Georgiev, Krum   2453 = 2009-01-01
1001 Tregubov, Pavel V   2646 0 2009-01-01
1002 Andriasian, Zaven   2561 = 2009-01-01
1003 Lagerman, Robert   2366 1 2009-01-01
1004 Vaganian, Rafael A   2590 = 2009-01-01
1005 Wang, Yue   2736 = 2009-01-01
1006 Radjabov, Teimour   2752 = 2009-01-01
1007 Drasko, Milan   2537 = 2009-01-01
1008 Ghaem Maghami, Ehsan   2599 = 2009-01-01
1009 Kotronias, Vasilios   2587 = 2009-01-01
1010 Dominguez, Jose M   2366 1 2009-01-01
1011 Solak, Dragan   2595 = 2009-01-01
1012 Miton, Kamil   2605 = 2009-01-01
1013 Harikrishna, P   2659 1 2009-01-01
1014 Akopian, Vladimir   2679 0 2009-01-01
1015 Bu, Xiangzhi   2714 = 2009-01-01
1016 Markos, Jan   2557 1 2009-01-01
1017 Mamedyarov, Shakhriyar   2731 = 2009-01-01
1018 Leconte, Maria   2336 1 2008-10-01
1019 Pira, Davoud   2408 1 2008-10-01
1020 Romanov, Evgeny   2547 1 2008-10-01
1021 David, Alberto   2563 = 2008-10-01
1022 Kosteniuk, Alexandra   2523 1 2008-10-01
1023 Shirazi, Kamran   2448 1 2008-10-01
1024 Malakhatko, Vadim   2621 = 2008-10-01
1025 Pham, Minh Hoang   2479 = 2008-10-01
1026 Fedorchuk, Sergey A.   2671 = 2008-10-01
1027 Berkes, Ferenc   2645 = 2008-10-01
1028 Beliavsky, Alexander G   2606 = 2008-10-01
1029 Sargissian, Gabriel   2660 = 2008-10-01
1030 Stellwagen, Daniel   2616 1 2008-10-01
1031 Acs, Peter   2544 1 2008-10-01
1032 Berkes, Ferenc   2645 = 2008-10-01
1033 Beliavsky, Alexander G   2606 = 2008-10-01
1034 Sargissian, Gabriel   2660 1 2008-10-01
1035 Stellwagen, Daniel   2616 1 2008-10-01
1036 Acs, Peter   2544 = 2008-10-01
1037 Nataf, Igor-Alexandre   2534 = 2008-10-01
1038 Sokolov, Andrei   2561 = 2008-10-01
1039 Vaisser, Anatoly   2542 1 2008-10-01
1040 Fressinet, Laurent   2673 = 2008-10-01
1041 Apicella, Manuel   2520 1 2008-10-01
1042 Maze, Sebastien   2553 1 2008-10-01
1043 Degraeve, Jean-Marc   2523 1 2008-10-01
1044 Feller, Sebastien   2523 1 2008-10-01
1045 Bauer, Christian   2582 = 2008-10-01
1046 Abergel, Thal   2499 1 2008-10-01
1047 Bacrot, Etienne   2691 = 2008-10-01
1048 Rustemov, Alexander   2552 1 2008-07-01
1049 Jussupow, Artur   2583 = 2008-07-01
1050 Novikov, Stanislav   2534 1 2008-07-01
1051 Luther, Thomas   2534 = 2008-07-01
1052 Glek, Igor V   2543 1 2008-07-01
1053 Haba, Petr   2525 1 2008-07-01
1054 Laznicka, Viktor   2610 = 2008-07-01
1055 Fedorchuk, Sergey   2645 = 2008-07-01
1056 Sprenger, Jan-Michael   2536 1 2008-07-01
1057 Galyas, Miklos   2433 = 2008-07-01
1058 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2668 1 2008-07-01
1059 Rozentalis, Eduardas   2567 1 2008-07-01
1060 Aguettaz, Maxime   2422 1 2008-07-01
1061 Bologan, Viktor   2663 = 2008-07-01
1062 Ninov, Nikolai   2509 = 2008-07-01
1063 Postny, Evgeny   2649 = 2008-07-01
1064 Fontaine, Robert   2563 = 2008-07-01
1065 Buhmann, Rainer   2569 1 2008-07-01
1066 Hoffmann, Michael   2471 1 2008-07-01
1067 Nijboer, Friso   2558 = 2008-07-01
1068 Shomoev, Anton   2559 1 2008-07-01
1069 Kokarev, Dmitry   2579 0 2008-07-01
1070 Jenni, Florian   2550 1 2008-07-01
1071 Miladinovic, Igor   2579 1 2008-07-01
1072 Kurnosov, Igor   2593 1 2008-07-01
1073 Grachev, Boris   2610 = 2008-07-01
1074 Laznicka, Viktor   2578 = 2008-07-01
1075 Tregubov, Pavel V   2629 = 2008-07-01
1076 Vitiugov, Nikita   2617 1 2008-07-01
1077 Demanghon, Jonathan   2282 1 2008-07-01
1078 Hracek, Zbynek   2613 = 2008-07-01
1079 Wirig, Anthony   2477 1 2008-07-01
1080 Jakovenko, Dmitry   2711 = 2008-07-01
1081 Van Wely, Loek   2676 = 2008-07-01
1082 Naiditsch, Arkadij   2623 = 2008-07-01
1083 Zhigalko, Sergei   2558 0 2008-04-01
1084 Zhigalko, Andrey   2556 0 2008-04-01
1085 Ionov, Sergey   2546 1 2008-04-01
1086 Maletin, Pavel   2573 = 2008-04-01
1087 Khairullin, Ildar   2544 = 2008-04-01
1088 Dyachkov, Sergej   2559 = 2008-04-01
1089 Brkic, Ante   2558 1 2008-04-01
1090 Shomoev, Anton   2562 1 2008-04-01
1091 Nguyen, Ngoc Truong Son   2551 = 2008-04-01