Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Harikrishna, Pentala

Вечити шах листа

Harikrishna, Pentala

# Harikrishna, Pentala турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Balogh, Csaba CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2632 = 2019-02-01
2 Huschenbeth, Niclas CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r5-6 [various] 2585 = 2019-02-01
3 Almasi, Zoltan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 4 [Hungary] 2680 = 2019-02-01
4 Liang, Jinrong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2452 1 2019-01-01
5 Zeng, Chongsheng CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2535 1 2019-01-01
6 Zou, Chen CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2384 1 2019-01-01
7 Zuo, Yifan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (19-22) [Shen Zhen] 2329 1 2019-01-01
8 Shankland, Samuel GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2724 = 2019-01-01
9 Malakhov, Vladimir GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2658 = 2019-01-01
10 Fontaine, Robert SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2555 = 2018-12-01
11 Bauer, Christian SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 8-9, final stage [decentralised] 2626 = 2018-12-01
12 Kociscak, Jiri CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2487 1 2018-12-01
13 Kempinski, Robert CZE Extraliga druzstev 2018/2019 r1-2 [various] 2574 = 2018-12-01
14 Giron, Jorge Ernesto GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2343 1 2018-11-01
15 Dragnev, Valentin GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2508 1 2018-11-01
16 Preotu, Razvan GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2513 1 2018-11-01
17 So, Wesley GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2776 = 2018-11-01
18 Vazquez, Guillermo GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2468 = 2018-11-01
19 Kramnik, Vladimir GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2779 = 2018-11-01
20 Adly, Ahmed GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2620 1 2018-11-01
21 Sargissian, Gabriel GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2691 = 2018-11-01
22 Giri, Anish GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2780 = 2018-11-01
23 Wojtaszek, Radoslaw GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2727 = 2018-11-01
24 Hansen, Torbjorn Ringdal GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2423 1 2018-11-01
25 Howell, David W L GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2689 0 2018-11-01
26 Mastrovasilis, Athanasios GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2503 = 2018-11-01
27 Postny, Evgeny GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2612 = 2018-11-01
28 Leko, Peter GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2690 = 2018-11-01
29 Naiditsch, Arkadij GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2721 = 2018-11-01
30 Stojanovic, Mihajlo SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2498 0 2018-10-01
31 Heimann, Andreas SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 6-7 [dencentralised] 2597 = 2018-10-01
32 Kryvoruchko, Yuriy ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2711 = 2018-09-01
33 Navara, David ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2741 = 2018-09-01
34 Kokarev, Dmitry ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2608 1 2018-09-01
35 Leko, Peter ESP CECLUB Division de Honor [Linares Jaen] 2691 = 2018-09-01
36 Yu, Yangyi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2760 = 2018-09-01
37 Wan, Yunguo CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2501 1 2018-09-01
38 Li, Yankai CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2426 1 2018-09-01
39 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (12-15) [Zhong Shan] 2634 = 2018-09-01
40 Aranovitch, Emiliano SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 5 [decentralised] 2373 1 2018-08-01
41 Li, Shilong CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2495 = 2018-08-01
42 Zhou, Weiqi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2590 1 2018-08-01
43 Zou, Chen CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2411 1 2018-08-01
44 Liu, Qingnan CHN 2018 Chinese Chess League Division A (8-11) [Jia Xing] 2545 1 2018-08-01
45 Prusikin, Michael SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 4 [decentralised] 2518 1 2018-07-01
46 Inarkiev, Ernesto GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2680 = 2018-06-01
47 Van Foreest, Jorden GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2631 1 2018-06-01
48 Leko, Peter GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2691 = 2018-06-01
49 Gao, Rui CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2568 1 2018-06-01
50 Li, Di CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2452 1 2018-06-01
51 Wen, Yang CHN 2018 Chinese Chess League Division A (5-7) [Nan Jing] 2581 = 2018-06-01
52 Michalik, Peter CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2563 = 2018-05-01
53 Ponomariov, Ruslan CZE Extraliga 2017/2018 r9-11 [various] 2683 = 2018-05-01
54 Wang, Yiye CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2448 1 2018-05-01
55 Peng, Hongchi CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2327 1 2018-05-01
56 Chu, Wei Chao CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2399 = 2018-05-01
57 Lu, Shanglei CHN 2018 Chinese Chess League Division A (1-4) [Shen Zhen] 2640 1 2018-05-01
58 Sermier, Guillaume SUI Swiss Team Championship 2018 NLA round 1 [decentralised] 2378 = 2018-04-01
59 Hemant, Sharma (del) ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2348 = 2018-03-01
60 Gara, Anita ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2350 = 2018-03-01
61 Renman, Nils-Gustaf ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2350 1 2018-03-01
62 Studer, Noel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2476 1 2018-03-01
63 Grigoriants, Sergey ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2568 1 2018-03-01
64 Antipov, Mikhail Al. ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2588 = 2018-03-01
65 Oparin, Grigoriy ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2607 0 2018-03-01
66 Mikhalevski, Victor ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2538 0 2018-03-01
67 Cawdery, Daniel ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2446 1 2018-03-01
68 Muzychuk, Mariya ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 Masters [Gibraltar] 2540 1 2018-03-01
69 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2645 1 2018-03-01
70 Landa, Konstantin GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2604 = 2018-03-01
71 Oleksiyenko, Mykhaylo GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2609 = 2018-03-01
72 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2793 = 2018-03-01
73 Matlakov, Maxim CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2709 = 2018-03-01
74 Simacek, Pavel CZE Extraliga 2017/2018 r7-8 [various] 2499 1 2018-03-01
75 Miton, Kamil CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2584 1 2018-01-01
76 Mista, Aleksander CZE Extraliga 2017/2018 r3-4 [various] 2587 = 2018-01-01
77 Mista, Aleksander GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2597 = 2017-12-01
78 Almasi, Zoltan GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2685 1 2017-12-01
79 Hammer, Jon Ludvig ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2629 = 2017-12-01
80 Tomashevsky, Evgeny ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2702 = 2017-12-01
81 Inarkiev, Ernesto ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2683 = 2017-12-01
82 Vallejo Pons, Francisco ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2705 1 2017-12-01
83 Radjabov, Teimour ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2741 = 2017-12-01
84 Vachier-Lagrave, Maxime ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2796 = 2017-12-01
85 Jakovenko, Dmitry ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2721 = 2017-12-01
86 Nakamura, Hikaru ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2780 = 2017-12-01
87 Svidler, Peter ESP FIDE Grand Prix Series 2017. Palma de Mallorca [Palma de Mallorca] 2763 = 2017-12-01
88 Tari, Aryan TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2578 1 2017-11-01
89 Postny, Evgeny TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2569 = 2017-11-01
90 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2791 = 2017-11-01
91 Burstein, Roman TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2333 1 2017-11-01
92 Najer, Evgeniy TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2699 = 2017-11-01
93 Erdos, Viktor TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2624 1 2017-11-01
94 Mamedov, Rauf TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2678 = 2017-11-01
95 Gonzalez Vidal, Yuri GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2547 0 2017-10-01
96 Gonzalez Vidal, Yuri GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2547 1 2017-10-01
97 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
98 Sethuraman, S.p. GEO World Cup 2017 [Tbilisi] 2617 = 2017-10-01
99 Vaganian, Rafael A SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2562 = 2017-09-01
100 Georgiadis, Nico SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2496 = 2017-09-01
101 Morozevich, Alexander SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2675 = 2017-09-01
102 Studer, Noel SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2493 1 2017-09-01
103 Leko, Peter SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2678 = 2017-09-01
104 Hou, Yifan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2666 1 2017-09-01
105 Navara, David SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2737 = 2017-09-01
106 Ponomariov, Ruslan SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2699 1 2017-09-01
107 Bacrot, Etienne SUI Biel Grandmaster Tournament (GMT) 2017 [Biel] 2715 0 2017-09-01
108 Riazantsev, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2654 1 2017-08-01
109 Adams, Michael SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2736 = 2017-08-01
110 Mamedyarov, Shakhriyar SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2800 = 2017-08-01
111 Radjabov, Teimour SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2724 = 2017-08-01
112 Nepomniachtchi, Ian SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2742 = 2017-08-01
113 Aronian, Levon SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2809 1 2017-08-01
114 Grischuk, Alexander SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2761 = 2017-08-01
115 Li, Chao B SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2735 0 2017-08-01
116 Jakovenko, Dmitry SUI FIDE Grand Prix Series 2017. Geneva. [Geneva] 2703 = 2017-08-01
117 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2783 = 2017-06-01
118 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2751 0 2017-06-01
119 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2710 = 2017-06-01
120 Kramnik, Vladimir AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2811 0 2017-06-01
121 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2772 = 2017-06-01
122 Adams, Michael AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2761 = 2017-06-01
123 Wojtaszek, Radoslaw AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2745 = 2017-06-01
124 Topalov, Veselin AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2741 = 2017-06-01
125 So, Wesley AZE SHAMKIR CHESS 2017, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2822 = 2017-06-01
126 Hammer, Jon Ludvig RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2621 = 2017-06-01
127 Vallejo Pons, Francisco RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
128 Svidler, Peter RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2755 0 2017-06-01
129 Inarkiev, Ernesto RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2727 = 2017-06-01
130 Adams, Michael RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2747 1 2017-06-01
131 Gelfand, Boris RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2724 0 2017-06-01
132 Tomashevsky, Evgeny RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2696 = 2017-06-01
133 Nepomniachtchi, Ian RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2751 1 2017-06-01
134 Radjabov, Teimour RUS FIDE Grand Prix 2017 Series. Moscow. [Moscow] 2710 = 2017-06-01
135 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 = 2017-05-01
136 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 1 2017-05-01
137 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 0 2017-05-01
138 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
139 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 = 2017-05-01
140 Svidler, Peter CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2741 0 2017-05-01
141 Adams, Michael CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2761 1 2017-05-01
142 Giri, Anish CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2769 = 2017-05-01
143 Yu, Yangyi CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2750 = 2017-05-01
144 Ding, Liren CHN Shenzhen Longgang Chess Grandmaster Tournament [Shen Zhen] 2759 0 2017-05-01
145 Socko, Bartosz GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2598 = 2017-04-01
146 Matlakov, Maxim Sergeevich GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2701 = 2017-04-01
147 Aronian, Levon NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2780 = 2017-02-01
148 Adhiban, B. NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2653 1 2017-02-01
149 Eljanov, Pavel NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2755 = 2017-02-01
150 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2785 = 2017-02-01
151 So, Wesley NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2808 0 2017-02-01
152 Wojtaszek, Radoslaw NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2750 = 2017-02-01
153 Andreikin, Dmitry NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2736 = 2017-02-01
154 Wei, Yi NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2706 = 2017-02-01
155 Nepomniachtchi, Ian NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2767 = 2017-02-01
156 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2840 = 2017-02-01
157 Giri, Anish NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2773 = 2017-02-01
158 Rapport, Richard NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2702 = 2017-02-01
159 Van Wely, Loek NED Tata Steel Masters 2017 [Wijk aan Zee] 2695 0 2017-02-01
160 McShane, Luke J GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2655 1 2017-01-01
161 Svane, Rasmus GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2546 0 2017-01-01
162 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2665 = 2016-12-01
163 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2521 1 2016-12-01
164 Dambacher, Martijn SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2479 1 2016-12-01
165 Sjugirov, Sanan SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2664 0 2016-12-01
166 Bluebaum, Matthias SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2641 1 2016-12-01
167 Papp, Gabor SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2587 1 2016-12-01
168 Mamedyarov, Shakhriyar SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2762 = 2016-12-01
169 Cheparinov, Ivan ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2677 1 2016-11-01
170 Banusz, Tamas ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2613 1 2016-11-01
171 Radjabov, Teimour ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2722 = 2016-11-01
172 Bacrot, Etienne ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2692 = 2016-11-01
173 Anton Guijarro, David ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2630 = 2016-11-01
174 Piorun, Kacper ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2681 0 2016-11-01
175 Inarkiev, Ernesto ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2732 = 2016-11-01
176 Biolek, Richard Jr. CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2440 1 2016-11-01
177 Shengelia, David CZE tht Extraliga 2016/2017 r1-2 [various] 2557 1 2016-11-01
178 Shirov, Alexei AUT 1. Bundesliga AUT 2016/2017 rd 1-4 [Mattersburg] 2679 1 2016-11-01
179 Durarbayli, Vasif AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2612 = 2016-10-01
180 Dominguez Perez, Leinier AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2720 = 2016-10-01
181 Mamedyarov, Shakhriyar AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2761 1 2016-10-01
182 Giri, Anish AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2755 = 2016-10-01
183 Caruana, Fabiano AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2808 = 2016-10-01
184 Adams, Michael AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2738 = 2016-10-01
185 Eljanov, Pavel AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2739 = 2016-10-01
186 Karjakin, Sergey AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2769 1 2016-10-01
187 Carlsen, Magnus AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2857 = 2016-10-01
188 Bu, Xiangzhi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2723 0 2016-08-01
189 Ivanchuk, Vassily CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2728 = 2016-08-01
190 Ding, Liren CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2778 1 2016-08-01
191 Yu, Yangyi CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
192 Wang, Yue CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2730 = 2016-08-01
193 Leko, Peter CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2712 = 2016-08-01
194 Nepomniachtchi, Ian CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2725 1 2016-08-01
195 Wang, Hao CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2734 = 2016-08-01
196 Hou, Yifan CHN 7th Hainan Danzhou Super Grand Master Chess Toumanrent [Hai Nan Danzhou] 2653 = 2016-08-01
197 Zhou, Weiqi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2632 = 2016-08-01
198 Zeng, Chongsheng CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2552 1 2016-08-01
199 Yu, Yangyi CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2734 = 2016-08-01
200 Xu, Minghui CHN 2016Chinese Chess League Division A (8-11) [Jiaxing] 2355 = 2016-08-01
201 Caruana, Fabiano AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2804 = 2016-07-01
202 Mamedyarov, Shakhriyar AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2748 1 2016-07-01
203 Karjakin, Sergey AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2779 0 2016-07-01
204 Giri, Anish AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2790 0 2016-07-01
205 Eljanov, Pavel AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2765 1 2016-07-01
206 Hou, Yifan AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2663 = 2016-07-01
207 Mamedov, Rauf AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2655 = 2016-07-01
208 Radjabov, Teimour AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2726 = 2016-07-01
209 Safarli, Eltaj AZE SHAMKIR CHESS 2016, dedicated to the memory of Vugar Gashimov [Shamkir] 2664 0 2016-07-01
210 Carlsen, Magnus NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2851 0 2016-06-01
211 Eljanov, Pavel NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2765 = 2016-06-01
212 Topalov, Veselin NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2754 = 2016-06-01
213 Grandelius, Nils NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2649 = 2016-06-01
214 Li, Chao B NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2755 1 2016-06-01
215 Giri, Anish NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2790 1 2016-06-01
216 Vachier-Lagrave, Maxime NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2788 = 2016-06-01
217 Kramnik, Vladimir NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2801 0 2016-06-01
218 Aronian, Levon NOR Altibox Norway Chess 2016 [Stavanger] 2784 = 2016-06-01
219 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2572 1 2016-04-01
220 Tregubov, Pavel V. GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2581 1 2016-04-01
221 Tate, Alan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2355 1 2016-03-01
222 Zhukova, Natalia ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2484 = 2016-03-01
223 Libiszewski, Fabien ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2515 1 2016-03-01
224 Aravindh, Chithambaram Vr. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2500 1 2016-03-01
225 Sethuraman, S.p. ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 1 2016-03-01
226 Gupta, Abhijeet ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2613 = 2016-03-01
227 Bruzon Batista, Lazaro ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2666 = 2016-03-01
228 Vidit, Santosh Gujrathi ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2642 1 2016-03-01
229 Anton Guijarro, David ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2639 = 2016-03-01
230 Li, Chao B ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2751 = 2016-03-01
231 Trent, Lawrence GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2455 1 2016-03-01
232 Kempinski, Robert GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2620 1 2016-03-01
233 Gabriel, Christian GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2496 = 2016-03-01
234 Anand, Viswanathan GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2784 = 2016-03-01
235 Kryvoruchko, Yuriy CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2695 = 2016-02-01
236 Gajewski, Grzegorz CZE tht Extraliga 2015/2016 r5-6 [various] 2634 = 2016-02-01
237 Horvath, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 1-3 [Hungary] 2534 1 2016-01-01
238 Shengelia, David CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2562 1 2016-01-01
239 Luch, Michal CZE tht Extraliga 2015/2016 r3-4 [various] 2446 1 2016-01-01
240 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2615 = 2016-01-01
241 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2707 1 2016-01-01
242 Grandelius, Nils GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2632 1 2016-01-01
243 Aravindh, Chithambaram Vr. QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2486 = 2016-01-01
244 Batsiashvili, Nino QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2498 1 2016-01-01
245 Salem, A.r. Saleh QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2622 = 2016-01-01
246 Grandelius, Nils QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2632 = 2016-01-01
247 Ipatov, Alexander QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2619 1 2016-01-01
248 Fedoseev, Vladimir QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2664 1 2016-01-01
249 Swiercz, Dariusz QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2646 = 2016-01-01
250 Ni, Hua QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2693 = 2016-01-01
251 Nguyen, Ngoc Truong Son QAT Qatar Masters 2015 [Doha] 2642 = 2016-01-01
252 Illingworth, Max AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2517 1 2015-11-01
253 Illingworth, Max AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2517 = 2015-11-01
254 Sethuraman, S.p. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2640 = 2015-11-01
255 Sethuraman, S.p. AZE FIDE World Cup 2015 [Baku] 2640 0 2015-11-01
256 Kobo, Ori ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2427 1 2015-11-01
257 Vishnu, Prasanna. V ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2503 1 2015-11-01
258 Grandelius, Nils ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2647 = 2015-11-01
259 L`ami, Erwin ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2619 1 2015-11-01
260 Movsesian, Sergei ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2658 = 2015-11-01
261 Zumsande, Martin ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2422 1 2015-11-01
262 Naiditsch, Arkadij ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2682 1 2015-11-01
263 Sargissian, Gabriel ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2679 = 2015-11-01
264 Short, Nigel D ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2678 = 2015-11-01
265 Ondersteijn, Niels MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2415 1 2015-11-01
266 Arnaudov, G. Petar MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2480 1 2015-11-01
267 Nakar, Eylon MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2463 1 2015-11-01
268 Tomashevsky, Evgeny MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2758 = 2015-11-01
269 Johannessen, Leif Erlend MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2503 1 2015-11-01
270 Giri, Anish MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2798 = 2015-11-01
271 Pelletier, Yannick MKD 31st European Chess Club Cup [Skopje] 2557 = 2015-11-01
272 Ahmetoglu, Ziya TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2340 1 2015-09-01
273 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2735 = 2015-09-01
274 Mamedov, Nidjat TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2597 1 2015-09-01
275 Moiseenko, Alexander TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2710 = 2015-09-01
276 Cheparinov, Ivan TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2690 = 2015-09-01
277 Zhigalko, Sergei TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2654 = 2015-09-01
278 Berkes, Ferenc TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2659 = 2015-09-01
279 Yilmaz, Mustafa TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2582 = 2015-09-01
280 So, Wesley TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2779 = 2015-09-01
281 Kuzubov, Yuriy TUR 2014-2015 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2638 = 2015-09-01
282 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2620 0 2015-09-01
283 Dominguez Perez, Leinier ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2736 = 2015-09-01
284 Granda Zuniga, Julio E ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2663 1 2015-09-01
285 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2635 = 2015-09-01
286 Kryvoruchko, Yuriy ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2697 = 2015-09-01
287 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2673 1 2015-09-01
288 Shankland, Samuel CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2656 1 2015-08-01
289 Matras-Clement, Agnieszka CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
290 Gardner, Robert CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
291 Hambleton, Aman CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2446 1 2015-08-01
292 Haessel, Dale CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
293 Ivanchuk, Vassily CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2733 = 2015-08-01
294 Ganguly, Surya CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2625 = 2015-08-01
295 Pechenkin, Vladimir CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2333 1 2015-08-01
296 Wang, Hao CAN 10th Edmonton International [Edmonton] 2704 = 2015-08-01
297 Shoker, Samy ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2482 1 2015-05-01
298 Shankland, Samuel L ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2661 = 2015-05-01
299 Gelfand, Boris ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2747 = 2015-05-01
300 Leko, Peter ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
301 Ponomariov, Ruslan ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2713 = 2015-05-01
302 Grischuk, Alexander ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2794 = 2015-05-01
303 Dominguez Perez, Leinier ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2729 = 2015-05-01
304 Aronian, Levon ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2770 = 2015-05-01
305 Ding, Liren ARM World Team Ch. 2015 [Tsakhkadzor] 2751 = 2015-05-01
306 Cerveny, Martin CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2400 1 2015-04-01
307 Movsesian, Sergei CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2659 = 2015-04-01
308 Cyborowski, Lukasz CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2512 1 2015-04-01
309 Fedorov, Aleksei CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2555 1 2015-04-01
310 Stachowiak, Kamil CZE tht Extraliga 2014/2015 [various] 2448 = 2015-04-01
311 De Haan, Eric ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2323 1 2015-03-01
312 Ducarmon, Quinten ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2488 1 2015-03-01
313 Chirila, Ioan-Cristian ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2548 1 2015-03-01
314 Roiz, Michael ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2592 = 2015-03-01
315 Lenderman, Aleksandr ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2614 = 2015-03-01
316 Ganguly, Surya Shekhar ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2595 = 2015-03-01
317 Muzychuk, Anna ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2544 1 2015-03-01
318 Cheparinov, Ivan ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2681 = 2015-03-01
319 Padmini, Rout ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2388 1 2015-03-01
320 Nakamura, Hikaru ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2015 MASTERS [GIBRALTAR] 2776 = 2015-03-01
321 Fier, Alexandr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2612 = 2015-03-01
322 Donchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2552 1 2015-03-01
323 Harika, Dronavalli QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2505 1 2015-01-01
324 Ipatov, Alexander QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2608 1 2015-01-01
325 Oleksienko, Mikhailo QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 0 2015-01-01
326 Socko, Bartosz QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2614 1 2015-01-01
327 Safarli, Eltaj QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2628 = 2015-01-01
328 Gupta, Abhijeet QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2632 = 2015-01-01
329 Dubov, Daniil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2629 = 2015-01-01
330 Salgado Lopez, Ivan QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2622 = 2015-01-01
331 Naroditsky, Daniel QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2620 = 2015-01-01
332 Graf, Felix GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2476 1 2014-12-01
333 Bacrot, Etienne GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2716 = 2014-12-01
334 Kraemer, Martin GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2570 = 2014-11-01
335 Eljanov, Pavel GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2719 = 2014-11-01
336 Ding, Liren TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2742 = 2014-10-01
337 Cheparinov, Ivan TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2681 = 2014-10-01
338 Inarkiev, Ernesto TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2666 = 2014-10-01
339 Yilmaz, Mustafa TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2569 = 2014-10-01
340 Zhigalko, Sergei TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2678 = 2014-10-01
341 Grachev, Boris TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2672 0 2014-10-01
342 Alekseev, Evgeny TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2675 = 2014-10-01
343 Mamedov, Nidjat TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2624 1 2014-10-01
344 Dubov, Daniil TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2614 = 2014-10-01
345 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 2013-2014 Turkish Is Bank Chess League [Kocaeli] 2743 0 2014-10-01
346 Narciso Dublan, Marc ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2524 1 2014-10-01
347 Ivanchuk, Vassily ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2726 = 2014-10-01
348 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2626 1 2014-10-01
349 Bacrot, Etienne ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2729 = 2014-10-01
350 Iturrizaga Bonelli, Eduardo ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2660 1 2014-10-01
351 Sargissian, Gabriel ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2691 = 2014-10-01
352 Giri, Anish ESP CE Equipos Div. De Honor [Linares JAEN] 2758 0 2014-10-01
353 Van Der Stricht, Geert ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2379 1 2014-10-01
354 Bokros, Albert ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2491 = 2014-10-01
355 Bator, Robert ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2422 1 2014-10-01
356 Adams, Michael ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2752 = 2014-10-01
357 Mamedov, Rauf ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2660 1 2014-10-01
358 Thorhallsson, Throstur ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2437 1 2014-10-01
359 Dreev, Aleksey ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2662 1 2014-10-01
360 Indjic, Aleksandar GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2542 1 2014-08-01
361 Kempinski, Robert GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2597 = 2014-08-01
362 Dvirnyy, Danyyil GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2549 1 2014-08-01
363 Banikas, Hristos GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2645 = 2014-08-01
364 Socko, Bartosz GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2622 0 2014-08-01
365 Zahariev, Zahari GRE 2014 Greek National Team Championship - A' Category [Rio Achaias] 2404 1 2014-08-01
366 Kotronias, Vasilios GRE 2014 Greek Team Cup Finals [Rio Achaias] 2564 1 2014-08-01
367 Lagopatis, Nikolaos GRE 2014 Greek Team Cup Finals [Rio Achaias] 2326 1 2014-08-01
368 Papaioannou, Ioannis GRE 2014 Greek Team Cup Finals [Rio Achaias] 2643 = 2014-08-01
369 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
370 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 1 2014-08-01
371 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 0 2014-08-01
372 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 = 2014-08-01
373 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 = 2014-08-01
374 Vachier-Lagrave, Maxime SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2766 = 2014-08-01
375 Giri, Anish SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2750 = 2014-08-01
376 Motylev, Alexander SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2698 = 2014-08-01
377 Wojtaszek, Radoslaw SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2733 0 2014-08-01
378 Hou, Yifan SUI Int. Chessfestival Biel 2014 Grandmaster [Biel] 2629 1 2014-08-01
379 Fier, Alexandr CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2572 1 2014-04-01
380 Krejci, Jan CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2527 1 2014-04-01
381 Bobras, Piotr CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2518 1 2014-04-01
382 Dziuba, Martin CZE Extraliga 2013/2014 [Various] 2582 1 2014-04-01
383 Proudian, Armen ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2306 1 2014-03-01
384 Akesson, Ralf ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2447 1 2014-03-01
385 Anton Guijarro, David ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2557 1 2014-03-01
386 Edouard, Romain ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2658 = 2014-03-01
387 Salgado Lopez, Ivan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2597 1 2014-03-01
388 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2745 = 2014-03-01
389 Wei, Yi ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2607 = 2014-03-01
390 Hansen, Eric ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2559 = 2014-03-01
391 Zhao, Xue ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2567 0 2014-03-01
392 El Debs, Felipe De Cresce ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2014 - Masters [Gibraltar] 2520 1 2014-03-01
393 Giri, Anish GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2746 = 2014-03-01
394 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2704 = 2014-03-01
395 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 = 2014-02-01
396 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 = 2014-02-01
397 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 1 2014-02-01
398 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 = 2014-02-01
399 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 0 2014-02-01
400 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 = 2014-02-01
401 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2691 0 2014-02-01
402 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 1 2014-02-01
403 Naiditsch, Arkadij NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2718 1 2014-02-01
404 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 = 2014-02-01
405 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 0 2014-02-01
406 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2707 = 2014-01-01
407 Ernst, Sipke GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2566 = 2014-01-01
408 Ragger, Markus GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2672 1 2013-12-01
409 Erdos, Viktor GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2658 = 2013-12-01
410 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2638 1 2013-11-01
411 Navara, David GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2703 = 2013-11-01
412 Wegerle, Joerg GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2438 1 2013-11-01
413 Radjabov, Teimour GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2723 = 2013-11-01
414 Boruchovsky, Avital GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2453 0 2013-11-01
415 Dominguez Perez, Leinier GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2753 0 2013-11-01
416 Tisdall, Jonathan D GRE 29th European Club Cup 2013 [Rhodes] 2437 1 2013-11-01
417 Banas, Jan SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2310 = 2013-09-01
418 Haussernot, Cecile SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2280 1 2013-09-01
419 Meins, Gerlef SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2474 1 2013-09-01
420 Malakhatko, Vadim SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2529 1 2013-09-01
421 Solak, Dragan SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2598 = 2013-09-01
422 Salem, A R. Saleh SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2531 1 2013-09-01
423 Bartel, Mateusz SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2619 = 2013-09-01
424 Gharamian, Tigran SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2655 1 2013-09-01
425 Bu, Xiangzhi SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2664 = 2013-09-01
426 Grachev, Boris SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2683 = 2013-09-01
427 Hausrath, Daniel SUI Int. Chessfestival Biel 2013 Open Master [Biel] 2516 1 2013-09-01
428 Hogerhorst, Tony NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2296 1 2013-09-01
429 Van Gool, Henk NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2296 1 2013-09-01
430 Rijnaarts, Sjef NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2354 1 2013-09-01
431 Zaragatski, Ilja NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2505 1 2013-09-01
432 Ikonnikov, Vyacheslav NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2555 = 2013-09-01
433 Henrichs, Thomas NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2458 1 2013-09-01
434 Landa, Konstantin NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2632 = 2013-09-01
435 Lalith, Babu M.r. NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2576 = 2013-09-01
436 L`ami, Erwin NED Hogeschool Zeeland Chess Tournament 2013 [Vlissingen] 2626 = 2013-09-01
437 Filippas, Sebastian GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2314 1 2013-08-01
438 Papaioannou, Ioannis GRE 2013 Greek Team Cup Tie Breaks - F4 [Greece - Rio] 2619 1 2013-08-01
439 Dochev, Dimitar GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2405 1 2013-08-01
440 Svetushkin, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2603 1 2013-08-01
441 Zysk, Robert GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2424 1 2013-08-01
442 Kotronias, Vasilios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2581 1 2013-08-01
443 Pavlidis, Anastasios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2362 1 2013-08-01
444 Mastrovasilis, Athanasios GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2523 = 2013-08-01
445 Jakovenko, Dmitry GRE 41 Greek Team National Championship 2013 [Greece - Rio] 2713 = 2013-08-01
446 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 = 2013-06-01
447 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 = 2013-06-01
448 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 0 2013-06-01
449 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 = 2013-06-01
450 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
451 Quesada Perez, Yuniesky CUB Capablanca Elite [La Habana] 2608 0 2013-06-01
452 Andreikin, Dmitry CUB Capablanca Elite [La Habana] 2727 = 2013-06-01
453 Almasi, Zoltan CUB Capablanca Elite [La Habana] 2689 0 2013-06-01
454 Dominguez Perez, Leinier CUB Capablanca Elite [La Habana] 2723 0 2013-06-01
455 Inarkiev, Ernesto CUB Capablanca Elite [La Habana] 2688 = 2013-06-01
456 Grachev, Boris GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2672 = 2013-05-01
457 Negi, Parimarjan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2657 = 2013-05-01
458 Najer, Evgeniy GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2664 = 2013-05-01
459 Ragger, Markus GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2655 = 2013-05-01
460 McHedlishvili, Mikheil GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2651 0 2013-05-01
461 Efimenko, Zahar GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2689 1 2013-05-01
462 Buhmann, Rainer GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2584 = 2013-05-01
463 Svidler, Peter GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2747 0 2013-05-01
464 Howell, David W L GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2634 1 2013-05-01
465 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2726 1 2013-02-01
466 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2781 = 2013-02-01
467 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2802 = 2013-02-01
468 Carlsen, Magnus NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2861 0 2013-02-01
469 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2679 1 2013-02-01
470 Anand, Viswanathan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2772 = 2013-02-01
471 Sokolov, Ivan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2667 = 2013-02-01
472 Leko, Peter NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2735 = 2013-02-01
473 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2780 = 2013-02-01
474 Hou, Yifan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2603 0 2013-02-01
475 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2627 = 2013-02-01
476 Wang, Hao NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2752 = 2013-02-01
477 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM A [Wijk aan Zee] 2769 = 2013-02-01
478 McHedlishvili, Mikheil ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2639 0 2012-12-01
479 Iturrizaga, Eduardo ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2656 = 2012-12-01
480 Marin, Mihail ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2547 1 2012-12-01
481 Ponomariov, Ruslan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2741 = 2012-12-01
482 Alsina Leal, Daniel ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2536 1 2012-12-01
483 Dominguez Perez, Leinier ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2726 1 2012-12-01
484 Cheparinov, Ivan ESP Campeonato de Espaa de Clubes Division de Honor [Leon] 2710 = 2012-12-01
485 Yang, Kaiqi CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2374 1 2012-11-01
486 Lu, Shanglei CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2526 = 2012-11-01
487 Gao, Rui CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2443 1 2012-11-01
488 Liu, Qingnan CHN 2012 Chinese Chess League Division A Round 15-18 [Hangzhou, China] 2514 1 2012-11-01
489 Jones, Richard S. TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2393 1 2012-10-01
490 Beliavsky, Alexander G TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2609 1 2012-10-01
491 Kamsky, Gata TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2746 1 2012-10-01
492 Jones, Gawain C B TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2653 = 2012-10-01
493 Sutovsky, Emil TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2687 = 2012-10-01
494 Flores, Diego TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2589 = 2012-10-01
495 Perunovic, Milos TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2614 = 2012-10-01
496 Gagunashvili, Merab TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2578 = 2012-10-01
497 Bruzon Batista, Lazaro TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2711 0 2012-10-01
498 Mamedyarov, Shakhriyar TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2729 0 2012-10-01
499 Kelecevic, Nedeljko SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2284 1 2012-09-01
500 Czebe, Attila SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2478 1 2012-09-01
501 Maze, Sebastien SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2573 = 2012-09-01
502 Pelletier, Yannick SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2599 1 2012-09-01
503 Wen, Yang SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2569 = 2012-09-01
504 Turov, Maxim SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2642 = 2012-09-01
505 Rodshtein, Maxim SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2642 1 2012-09-01
506 Edouard, Romain SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2646 0 2012-09-01
507 Khairullin, Ildar SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2631 = 2012-09-01
508 Avrukh, Boris SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2605 1 2012-09-01
509 Melkumyan, Hrant SUI Int. Chessfestival Biel Open Master [Biel] 2639 = 2012-09-01
510 Salido Polo, Veronica ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2284 1 2012-08-01
511 Solomons, Deon ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2284 1 2012-08-01
512 Kiewra, Keaton F ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2361 1 2012-08-01
513 Recuero Guerra, David ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2467 1 2012-08-01
514 Anton Guijarro, David ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2490 = 2012-08-01
515 Cori, Jorge ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2479 = 2012-08-01
516 Czakon, Jakub ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2481 1 2012-08-01
517 Chirila, Ioan-Cristian ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2504 1 2012-08-01
518 Zoler, Dan ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2527 = 2012-08-01
519 Vazquez Igarza, Renier ESP XXXII Open Internacional "Villa de Benasque" [Huesca] 2554 = 2012-08-01
520 Goh, Wei Ming Kevin CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2426 = 2012-07-01
521 Wang, Yue CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2690 1 2012-07-01
522 Seyedjavad, Alavimoghaddam CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2449 = 2012-07-01
523 Ismagambetov, Anuar CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2478 = 2012-07-01
524 Zhao, Jun CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2577 = 2012-07-01
525 Nguyen, Ngoc Truong Son CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2656 0 2012-07-01
526 Munkhgal, Gombosuren CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2387 1 2012-07-01
527 Abdulwahhab, Ahmed Abdulsattar A CHN Asian Team Championship [Zaozhuang] 2321 1 2012-07-01
528 Buhmann, Rainer GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2606 = 2012-05-01
529 Ragger, Markus GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2655 = 2012-05-01
530 Gharamian, Tigran GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2676 = 2012-05-01
531 Gajewski, Grzegorz GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2607 1 2012-05-01
532 Rabiega, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2501 1 2012-05-01
533 Bartel, Mateusz GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2627 = 2012-05-01
534 Henrichs, Thomas GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2473 = 2012-05-01
535 Berg, Klaus FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2416 1 2012-05-01
536 Rasulov, Vugar FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2526 1 2012-05-01
537 Durarbayli, Vasif FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2543 = 2012-05-01
538 Sanikidze, Tornike FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2549 1 2012-05-01
539 Zakhartsov, Viacheslav V. FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2563 1 2012-05-01
540 Amin, Bassem FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2608 = 2012-05-01
541 Sandipan, Chanda FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2595 1 2012-05-01
542 Negi, Parimarjan FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2639 = 2012-05-01
543 Gharamian, Tigran FRA 28e open de Cappelle-la-Grande [Cappelle] 2671 = 2012-05-01
544 Bruzon Batista, Lazaro NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2691 1 2012-03-01
545 Lahno, Kateryna NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2557 1 2012-03-01
546 Harika, Dronavalli NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2516 1 2012-03-01
547 Cmilyte, Viktorija NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2503 = 2012-03-01
548 L`ami, Erwin NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2596 = 2012-03-01
549 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2571 1 2012-03-01
550 Potkin, Vladimir NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2684 = 2012-03-01
551 Tiviakov, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2677 = 2012-03-01
552 Nyzhnyk, Illya NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2568 1 2012-03-01
553 Vocaturo, Daniele NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2545 1 2012-03-01
554 Ernst, Sipke NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2606 0 2012-03-01
555 Motylev, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2677 = 2012-03-01
556 Reinderman, Dimitri NED Tata Steel Chess Tournament 2011 - GMB [Wijk aan Zee] 2581 = 2012-03-01
557 Vallejo Pons, Francisco ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2705 0 2012-01-01
558 Sargissian, Gabriel ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2671 = 2012-01-01
559 Fedorchuk, Sergey A. ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2632 1 2012-01-01
560 Dominguez Perez, Leinier ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2712 0 2012-01-01
561 Ponomariov, Ruslan ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2723 0 2012-01-01
562 Dreev, Aleksey ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2710 = 2012-01-01
563 Rodshtein, Maxim RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2637 1 2011-11-01
564 Rodshtein, Maxim RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2637 = 2011-11-01
565 Jakovenko, Dmitry RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2736 0 2011-11-01
566 Jakovenko, Dmitry RUS World Cup 2011 [Khanty-Mansisk] 2736 = 2011-11-01
567 Garcia, Gildardo J USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2367 1 2011-09-01
568 Sundararajan, Kidambi USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2467 1 2011-09-01
569 Gerzhoy, Leonid USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2496 = 2011-09-01
570 Golod, Vitali USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2592 = 2011-09-01
571 Amanov, Mesgen USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2509 = 2011-09-01
572 Hungaski, Robert A USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2452 1 2011-09-01
573 Van Wely, Loek USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2675 1 2011-09-01
574 Adams, Michael USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2726 = 2011-09-01
575 Robson, Ray USA 39th Annual World Open [Philadelphia] 2545 = 2011-09-01
576 Leko, Peter CHN World Team Championship [Ningbo] 2717 = 2011-09-01
577 Radjabov, Teimour CHN World Team Championship [Ningbo] 2744 0 2011-09-01
578 Ivanchuk, Vassily CHN World Team Championship [Ningbo] 2768 = 2011-09-01
579 Sutovsky, Emil CHN World Team Championship [Ningbo] 2700 1 2011-09-01
580 Kamsky, Gata CHN World Team Championship [Ningbo] 2741 = 2011-09-01
581 Aronian, Levon CHN World Team Championship [Ningbo] 2805 0 2011-09-01
582 Amin, Bassem CHN World Team Championship [Ningbo] 2609 1 2011-09-01
583 Wang, Hao CHN World Team Championship [Ningbo] 2718 0 2011-09-01
584 Grischuk, Alexander CHN World Team Championship [Ningbo] 2746 0 2011-09-01
585 Vidit, Santosh Gujrathi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2495 1 2011-07-01
586 Wen, Yang IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2545 = 2011-07-01
587 Yu, Ruiyuan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2431 1 2011-07-01
588 Bu, Xiangzhi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2662 = 2011-07-01
589 Jumabayev, Rinat IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2558 1 2011-07-01
590 Yu, Yangyi IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2646 = 2011-07-01
591 Ganguly, Surya Shekhar IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2643 = 2011-07-01
592 Sasikiran, Krishnan IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2676 = 2011-07-01
593 Zhao, Jun IRI Asian Championship 2011 [Mashad] 2574 1 2011-07-01
594 Abrahamyan, Tatev USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2335 1 2011-07-01
595 Gurevich, Dmitry USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2476 1 2011-07-01
596 Hungaski, Robert A USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2452 1 2011-07-01
597 Sundararajan, Kidambi USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2467 = 2011-07-01
598 Lenderman, Aleksandr USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2548 1 2011-07-01
599 Gelashvili, Tamaz USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2611 = 2011-07-01
600 Hess, Robert L USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2601 = 2011-07-01
601 Shabalov, Alexander USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2586 1 2011-07-01
602 Ramirez, Alejandro USA 20th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2579 = 2011-07-01
603 Ostrovskiy, Aleksandr USA 4th New York International [New York, New York] 2267 0 2011-07-01
604 Romanenko, Alexandra USA 4th New York International [New York, New York] 2266 1 2011-07-01
605 Naranja, Renato C USA 4th New York International [New York, New York] 2266 1 2011-07-01
606 Bonin, Jay USA 4th New York International [New York, New York] 2310 1 2011-07-01
607 Mandizha, Farai USA 4th New York International [New York, New York] 2395 = 2011-07-01
608 Sundararajan, Kidambi USA 4th New York International [New York, New York] 2467 1 2011-07-01
609 Bercys, Salvijus USA 4th New York International [New York, New York] 2468 0 2011-07-01
610 Foisor, Ovidiu-Doru FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2397 1 2011-05-01
611 Ipatov, Alexander FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2512 1 2011-05-01
612 Kharitonov, Alexandr FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2552 = 2011-05-01
613 Kanep, Meelis FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2531 = 2011-05-01
614 Petkov, Vladimir FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2506 = 2011-05-01
615 Butkiewicz, Lukasz FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2394 1 2011-05-01
616 Vovk, Andrey FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2528 1 2011-05-01
617 Brodsky, Michail FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2554 = 2011-05-01
618 Tikkanen, Hans FRA 27e open international de Cappelle [CAPPELLE LA GRANDE] 2550 = 2011-05-01
619 Sarkar, Justin ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2418 = 2011-03-01
620 Vaibhav, Suri ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2421 1 2011-03-01
621 Hoffmann, Michael ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2506 1 2011-03-01
622 Kulaots, Kaido ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2577 = 2011-03-01
623 Lafuente, Pablo ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2561 = 2011-03-01
624 El Debs, Felipe De Cresce ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2499 = 2011-03-01
625 Zatonskih, Anna ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2493 1 2011-03-01
626 Bellaiche, Anthony ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2458 1 2011-03-01
627 Melia, Salome ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2449 = 2011-03-01
628 Erdos, Viktor ENG Tradewise Chess Festival - Masters [Gibraltar] 2593 = 2011-03-01
629 Shukuraliev, Algis CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2376 1 2011-01-01
630 Kasimdzhanov, Rustam CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2685 1 2011-01-01
631 Kazhgaleyev, Murtas CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2623 = 2011-01-01
632 Wang, Yue CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2756 = 2011-01-01
633 So, Wesley CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2669 0 2011-01-01
634 Al-Modiahki, Mohamad CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2562 1 2011-01-01
635 Ghaem Maghami, Ehsan CHN 2010 Asia Game Men Team [Guangzhou,China] 2593 = 2011-01-01
636 So, Wesley CHN Asian Games - Men Team Semi Final & Final [Guangzhou] 2669 1 2011-01-01
637 Ghaem Maghami, Ehsan CHN Asian Games - Men Team Semi Final & Final [Guangzhou] 2593 = 2011-01-01
638 Vachier-Lagrave, Maxime ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2723 1 2010-11-01
639 Navara, David ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2731 = 2010-11-01
640 Dreev, Alexey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2660 = 2010-11-01
641 Shirov, Alexei ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2749 = 2010-11-01
642 Shirov, Alexei ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2749 = 2010-11-01
643 Dreev, Alexey ESP Cto de Espaa por Equipos Division de Honor [Vizcaya] 2660 = 2010-11-01
644 Kett, Tim RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2245 1 2010-11-01
645 Escobar Forero, Alder RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2454 = 2010-11-01
646 Alekseev, Evgeny RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2691 = 2010-11-01
647 Cheparinov, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2661 = 2010-11-01
648 Radjabov, Teimour RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2748 = 2010-11-01
649 Laznicka, Viktor RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2690 = 2010-11-01
650 Annaberdiev, Meylis RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2465 1 2010-11-01
651 Socko, Bartosz RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2657 = 2010-11-01
652 Gallagher, Joseph RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2517 = 2010-11-01
653 Gagunashvili, Merab RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2598 = 2010-11-01
654 Baquero, Luis A USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2260 1 2010-09-01
655 Bindrich, Falko USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2539 1 2010-09-01
656 McShane, Luke USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2623 = 2010-09-01
657 Chanda, Sandipan USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2640 = 2010-09-01
658 Panchanathan, Magesh USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2549 1 2010-09-01
659 Shabalov, Alexander USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2585 1 2010-09-01
660 Laznicka, Viktor USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2636 = 2010-09-01
661 Hess, Robert L USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2590 = 2010-09-01
662 Kazhgaleyev, Murtas USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2609 1 2010-09-01
663 Day, Lawrence CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2264 1 2010-09-01
664 Mulyar, Michael CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2405 = 2010-09-01
665 Drkulec, Vladimir CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2246 1 2010-09-01
666 Cheng, Bindi CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2354 1 2010-09-01
667 McShane, Luke CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2624 = 2010-09-01
668 Martchenko, Alexander CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2246 1 2010-09-01
669 Sapozhnikov, Roman CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2248 = 2010-09-01
670 Noritsyn, Nikolay CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2401 = 2010-09-01
671 Yoos, John C. (jack) CAN 2010 Canadian Open [Toronto, Ontario] 2389 0 2010-09-01
672 Lou, Yiping PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2429 0 2010-07-01
673 Wang, Li PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2383 1 2010-07-01
674 Duong, The Anh PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2425 1 2010-07-01
675 Yu, Ruiyuan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2309 = 2010-07-01
676 Bakre, Tejas PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2465 = 2010-07-01
677 Zeng, Chongsheng PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2350 = 2010-07-01
678 Yang, Kaiqi PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2396 1 2010-07-01
679 Sethuraman, S.p. PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2493 0 2010-07-01
680 Gundavaa, Bayarsaikhan PHI 9th Asian Continental Men's Chess Championship [Olongapo City] 2471 1 2010-07-01
681 Salakhutdinov, Ildar USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2281 = 2010-07-01
682 Khamroev, Ravshan USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2260 1 2010-07-01
683 Battaglini, Gabriel USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2420 1 2010-07-01
684 Hirneise, Tobias USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2447 1 2010-07-01
685 Schneider, Dmitry USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2483 1 2010-07-01
686 De Firmian, Nick E USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2549 = 2010-07-01
687 Ehlvest, Jaan USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2591 = 2010-07-01
688 Kekelidze, Mikheil USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2436 1 2010-07-01
689 Sandipan, Chanda USA 3rd Ney York International [New York, New York] 2640 = 2010-07-01
690 Rahman, Ziaur IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2545 = 2010-03-01
691 Adhiban, B IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2486 = 2010-03-01
692 Megaranto, Susanto IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2522 1 2010-03-01
693 Le, Quang Liem IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2624 0 2010-03-01
694 Ghaem Maghami, Ehsan IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2603 1 2010-03-01
695 Wu, Shaobin IND Tata Steel Asian Team Chess Championship 2009 [Town Hall, Kolkata, India] 2454 1 2010-03-01
696 Onischuk, Alexander TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2670 0 2010-03-01
697 Radjabov, Teimour TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2733 = 2010-03-01
698 Erdogdu, Mert TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2513 1 2010-03-01
699 Akopian, Vladimir TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2678 0 2010-03-01
700 Jakovenko, Dmitry TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2730 = 2010-03-01
701 Amin, Bassem TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2544 = 2010-03-01
702 Roiz, Michael TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2657 = 2010-03-01
703 Fier, Alexandr TUR 2009 World Team Chess Championship [Bursa] 2601 1 2010-03-01
704 Giri, Anish NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2588 0 2010-03-01
705 Howell, David W L NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2606 = 2010-03-01
706 Muzychuk, Anna NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2523 1 2010-03-01
707 Naiditsch, Arkadij NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2687 1 2010-03-01
708 So, Wesley NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2656 = 2010-03-01
709 Akobian, Varuzhan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2628 = 2010-03-01
710 Negi, Parimarjan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2621 = 2010-03-01
711 L`ami, Erwin NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2615 = 2010-03-01
712 Nisipeanu, Liviu-Dieter NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2681 = 2010-03-01
713 Reinderman, Dimitri NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2573 0 2010-03-01
714 Ni, Hua NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
715 Sutovsky, Emil NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
716 Nyback, Tomi NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2643 = 2010-03-01
717 Ding, Liren   2530 = 2009-11-01
718 Lou, Yiping   2406 1 2009-11-01
719 Malakhov, Vladimir   2715 = 2009-11-01
720 Cuenca Jimenez, Jose Fernando   2460 1 2009-11-01
721 Ponomariov, Ruslan   2741 = 2009-11-01
722 Fier, Alexandr   2644 0 2009-11-01
723 Laznicka, Viktor   2634 = 2009-11-01
724 Gadzhiev, Yaroslav   2326 1 2009-11-01
725 Klimov, Sergey   2501 0 2009-11-01
726 Agaragimov, Djakhangir   2313 1 2009-11-01
727 Matsenko, Sergei   2429 1 2009-11-01
728 Romanov, Evgeny   2588 = 2009-11-01
729 Ionov, Sergey   2554 1 2009-11-01
730 Maletin, Pavel   2576 1 2009-11-01
731 Volkov, Sergey   2616 = 2009-11-01
732 Iordachescu, Viorel   2607 = 2009-11-01
733 Zuse, Klaus-Peter   2279 1 2009-09-01
734 Ballmann, Martin   2390 1 2009-09-01
735 Alsina, Leal Daniel   2529 = 2009-09-01
736 Lauber, Arnd   2517 1 2009-09-01
737 Pelletier, Yannick   2574 0 2009-09-01
738 Heimann, Andreas   2435 1 2009-09-01
739 Bischoff, Klaus   2551 0 2009-09-01
740 Moor, Olivier   2404 1 2009-09-01
741 Terekhov, Andrey   2322 1 2009-07-01
742 Bromberger, Stefan   2504 = 2009-07-01
743 Kabatianski, Alexandr   2437 1 2009-07-01
744 Meier, Georg   2558 = 2009-07-01
745 Ragger, Markus   2518 = 2009-07-01
746 Handke, Florian   2498 1 2009-07-01
747 Predojevic, Borki   2652 = 2009-07-01
748 Wang, Hao   2696 = 2009-07-01
749 Sokolov, Ivan   2669 = 2009-07-01
750 Eljanov, Pavel   2693 0 2009-07-01
751 Movsesian, Sergei   2747 = 2009-07-01
752 Predojevic, Borki   2652 0 2009-07-01
753 Wang, Hao   2696 0 2009-07-01
754 Sokolov, Ivan   2669 1 2009-07-01
755 Movsesian, Sergei   2747 = 2009-07-01
756 Eljanov, Pavel   2693 = 2009-07-01
757 Kovacevic, Aleksandar   2561 = 2009-07-01
758 Brkic, Ante   2541 1 2009-07-01
759 Bosiocic, Marin   2571 1 2009-07-01
760 Perunovic, Milos   2580 = 2009-07-01
761 Markus, Robert   2606 1 2009-07-01
762 Jovanovic, Zoran   2525 = 2009-07-01
763 Stojanovic, Mihajlo   2529 = 2009-07-01
764 Saric, Ibro   2555 = 2009-07-01
765 Bu, Xiangzhi   2714 = 2009-04-01
766 Wan, Yunguo   2448 = 2009-04-01
767 Lu, Shanglei   2309 = 2009-04-01
768 Xu, Jun   2521 1 2009-04-01
769 Li, Chao B   2622 = 2009-04-01
770 Capo Vidal, Uriel   2339 1 2009-04-01
771 Capo Vidal, Uriel   2339 1 2009-04-01
772 Delgado Ramirez, Neuris   2549 1 2009-04-01
773 Delgado Ramirez, Neuris   2549 = 2009-04-01
774 Ehlvest, Jaan   2581 1 2009-04-01
775 Ehlvest, Jaan   2581 0 2009-04-01
776 Perez Ponsa, Federico   2390 1 2009-04-01
777 Arakhamia-Grant, Ketevan   2500 1 2009-04-01
778 Golod, Vitali   2575 = 2009-04-01
779 Kotronias, Vasilios   2603 0 2009-04-01
780 Leniart, Arkadiusz   2360 1 2009-04-01
781 Cmilyte, Viktorija   2497 1 2009-04-01
782 Avrukh, Boris   2645 1 2009-04-01
783 Ganguly, Surya Shekhar   2614 = 2009-04-01
784 Lopez Martinez, Josep Manu   2540 1 2009-04-01
785 Svidler, Peter   2723 0 2009-04-01
786 Meier, Georg   2608 = 2009-04-01
787 Gozzoli, Yannick   2503 = 2009-04-01
788 Bauer, Christian   2610 1 2009-04-01
789 Edouard, Romain   2562 = 2009-04-01
790 Nezar, Mustapha   2399 1 2009-04-01
791 Feller, Sebastien   2525 1 2009-04-01
792 Krasenkow, Michal   2620 1 2009-04-01
793 Tregubov, Pavel V.   2647 = 2009-04-01
794 Brunner, Nicolas   2413 1 2009-04-01
795 Stefansson, Hannes   2566 = 2009-01-01
796 Becerra, Julio   2598 = 2009-01-01
797 Mikhalevski, Victor   2592 = 2009-01-01
798 Akobian, Varuzhan   2611 = 2009-01-01
799 Perelshteyn, Eugene   2555 = 2009-01-01
800 Miton, Kamil   2581 1 2009-01-01
801 Onischuk, Alexander   2670 = 2009-01-01
802 Kritz, Leonid   2610 = 2009-01-01
803 Kaidanov, Gregory   2605 1 2009-01-01
804 Simacek, Pavel   2477 1 2009-01-01
805 Kobalia, Mikhail   2630 = 2009-01-01
806 Pashikian, Arman   2611 1 2009-01-01
807 Miroshnichenko, Evgenij   2632 = 2009-01-01
808 Stojanovic, Dalibor   2455 = 2009-01-01
809 Alekseev, Evgeny   2715 = 2009-01-01
810 Karjakin, Sergey   2730 1 2009-01-01
811 Bluvshtein, Mark   2557 = 2009-01-01
812 Arias, Lemmys A   2372 = 2009-01-01
813 Svidler, Peter   2727 1 2009-01-01
814 Kindermann, Stefan   2517 1 2009-01-01
815 Predojevic, Borki   2615 = 2009-01-01
816 Vachier-Lagrave, Maxime   2716 0 2009-01-01
817 Pavasovic, Dusko   2597 1 2009-01-01
818 Nakamura, Hikaru   2704 0 2009-01-01
819 Hracek, Zbynek   2613 = 2009-01-01
820 Ftacnik, Lubomir   2571 1 2009-01-01
821 Movsesian, Sergei   2723 = 2008-10-01
822 Papadopoulos, Ioannis K   2490 = 2008-10-01
823 Miroshnichenko, Evgenij   2593 0 2008-10-01
824 Ivanisevic, Ivan   2664 1 2008-10-01
825 Jobava, Baadur   2665 = 2008-10-01
826 Kryvoruchko, Yuriy   2628 = 2008-10-01
827 Atalik, Suat   2585 0 2008-10-01
828 Gashimov, Vugar   2717 1 2008-10-01
829 Postny, Evgeny   2661 = 2008-10-01
830 Movsesian, Sergei   2723 0 2008-10-01
831 Nijboer, Friso   2564 = 2008-10-01
832 Jakovenko, Dmitry   2709 = 2008-10-01
833 Ragger, Markus   2528 = 2008-07-01
834 Dinstuhl, Volkmar Dr.   2435 1 2008-07-01
835 Balogh, Csaba   2561 = 2008-07-01
836 Rozentalis, Eduardas   2581 = 2008-07-01
837 Baramidze, David   2569 1 2008-07-01
838 Haba, Petr   2525 = 2008-07-01
839 Grachev, Boris   2610 = 2008-07-01
840 Volokitin, Andrei   2684 0 2008-07-01
841 Navara, David   2672 0 2008-07-01
842 Kamsky, Gata   2726 = 2008-07-01
843 Inarkiev, Ernesto   2684 = 2008-07-01
844 Shomoev, Anton   2559 1 2008-07-01
845 Iljushin, Alexei   2552 = 2008-07-01
846 Sveshnikov, Evgeny   2496 = 2008-07-01
847 Jakovenko, Dmitry   2711 = 2008-07-01
848 Hernandez Guerrero, Gilber   2536 1 2008-04-01
849 Hernandez Guerrero, Gilber   2536 = 2008-04-01
850 Meier, Georg   2558 1 2008-04-01
851 Meier, Georg   2558 = 2008-04-01
852 Nogueiras Santiago, Jesus   2549 = 2008-04-01
853 Nogueiras Santiago, Jesus   2549 1 2008-04-01
854 Ivanchuk, Vassily   2787 0 2008-04-01
855 Ivanchuk, Vassily   2787 1 2008-04-01
856 Almasi, Zoltan   2691 0 2008-04-01
857 Godena, Michele   2535 1 2008-04-01
858 Ni, Hua   2641 = 2008-04-01
859 Navara, David   2656 1 2008-04-01
860 Gashimov, Vugar   2663 = 2008-04-01
861 Marin, Mihail   2551 = 2008-04-01
862 Korchnoi, Viktor   2611 = 2008-04-01
863 Tiviakov, Sergei   2643 = 2008-04-01
864 Landa, Konstantin   2678 1 2008-04-01
865 Short, Nigel D   2645 = 2008-04-01
866 Hou, Yifan   2527 1 2008-04-01
867 Stellwagen, Daniel   2625 = 2008-04-01
868 Spoelman, Wouter   2424 1 2008-04-01
869 Movsesian, Sergei   2677 = 2008-04-01
870 Smeets, Jan   2573 0 2008-04-01
871 Nepomniachtchi, Ian   2600 = 2008-04-01
872 L`ami, Erwin   2581 = 2008-04-01
873 Koneru, Humpy   2612 = 2008-04-01
874 Sargissian, Gabriel   2676 = 2008-04-01
875 Cheparinov, Ivan   2713 1 2008-04-01
876 Krasenkow, Michal   2636 = 2008-04-01
877 Bacrot, Etienne   2700 = 2008-04-01