Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Naiditsch, Arkadij

Вечити шах листа

Naiditsch, Arkadij

# Naiditsch, Arkadij турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2763 = 2019-06-01
2 Svidler, Peter GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2735 0 2019-06-01
3 Vachier-Lagrave, Maxime GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2773 = 2019-06-01
4 Keymer, Vincent GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2516 1 2019-06-01
5 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2845 = 2019-06-01
6 Anand, Viswanathan GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2774 1 2019-06-01
7 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2819 0 2019-06-01
8 Vallejo Pons, Francisco GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2693 = 2019-06-01
9 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2019 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2628 1 2019-06-01
10 Chen, Qi B CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2431 = 2019-06-01
11 Li, Di CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2536 1 2019-06-01
12 Lu, Shanglei CHN 2019 Chinese Chess League Division A 5-7 [Hai Nan] 2606 = 2019-06-01
13 Hamitevici, Vladimir FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2476 1 2019-06-01
14 Vitoux, Colomban FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2384 1 2019-06-01
15 Brochet, Philippe FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2400 = 2019-06-01
16 Praggnanandhaa, R FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2536 = 2019-06-01
17 Tregubov, Pavel V. FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2586 = 2019-06-01
18 Santos Ruiz, Miguel FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2549 = 2019-06-01
19 Cornette, Matthieu FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2553 1 2019-06-01
20 Smith, Axel FRA Team 2019 - Top 12 [BREST] 2481 1 2019-06-01
21 Leisner, Hannes GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2019 Endrunde [various] 2282 = 2019-06-01
22 Ponkratov, Pavel GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2019 Endrunde [various] 2640 0 2019-06-01
23 Harikrishna, Pentala HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 7 [Hungary] 2730 = 2019-05-01
24 Predojevic, Borki GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2621 = 2019-05-01
25 Harff, Marcel GER 1. Bundesliga 2018/2019 April 2019 [various] 2412 = 2019-05-01
26 Ma, Qun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2630 1 2019-05-01
27 Zeng, Chongsheng CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2539 0 2019-05-01
28 Zhao, Jun CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2627 0 2019-05-01
29 Wang, Hao CHN 2019 Chinese Chess League Division A 1-4 [Shen Yang] 2726 = 2019-05-01
30 Jones, Gawain C B ESP Cto de Euskadi por Equipos DH - 2019 [Bergara] 2691 0 2019-04-01
31 Howell, David W L GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2693 = 2019-04-01
32 Kovalenko, Igor GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2658 0 2019-04-01
33 Ftacnik, Lubomir GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2513 1 2019-04-01
34 Hector, Jonny GER 1. Bundesliga 2018/2019 March 2019 [various] 2468 0 2019-04-01
35 Adams, Michael KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2708 1 2019-04-01
36 Jumabayev, Rinat KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2609 = 2019-04-01
37 Grandelius, Nils KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2694 0 2019-04-01
38 Swiercz, Dariusz KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2655 1 2019-04-01
39 Karjakin, Sergey KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2753 1 2019-04-01
40 Adhiban, B. KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2683 = 2019-04-01
41 Maghsoodloo, Parham KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2673 0 2019-04-01
42 Amin, Bassem KAZ FIDE World Team Championship 2019 Open [Astana] 2709 = 2019-04-01
43 Nielsen, Peter Heine GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2019 Zwischenrunde [various] 2635 = 2019-04-01
44 Hoffmann, Udo GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2019 Zwischenrunde [various] 2310 1 2019-04-01
45 Vega Gutierrez, Sabrina ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2390 1 2019-03-01
46 Zanan, Evgeny ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2528 = 2019-03-01
47 Arizmendi Martinez, Julen Luis ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2506 1 2019-03-01
48 Svane, Rasmus ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2594 1 2019-03-01
49 Grandelius, Nils ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2682 = 2019-03-01
50 Santos Latasa, Jaime ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2581 1 2019-03-01
51 Alekseenko, Kirill ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2637 0 2019-03-01
52 Deac, Bogdan-Daniel ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2603 = 2019-03-01
53 Anton Guijarro, David ENG Gibraltar International Chess Festival 2019 Masters [Gibraltar] 2642 0 2019-03-01
54 Steinberg, Nitzan ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2532 1 2019-03-01
55 Zoler, Dan ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2503 0 2019-03-01
56 Raznikov, Danny ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2497 0 2019-03-01
57 Zubov, Alexander ISR Israel National Team Championship 2019 Round 3-8 [Various] 2599 = 2019-03-01
58 Perske, Thore GER 1. Bundesliga 2018/2019 February 2019 [various] 2451 1 2019-03-01
59 Murad, Bino JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2336 1 2019-02-01
60 Kruppa, Yuri JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2566 0 2019-02-01
61 Younes, Abu Shareb JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2336 1 2019-02-01
62 Al-Hisamawi, Wael JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2336 1 2019-02-01
63 Aljundi, Laith JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2336 1 2019-02-01
64 Abulaban, Amr JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2336 1 2019-02-01
65 Emad, Majdlawy JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2336 1 2019-02-01
66 Ismail, Hammoudeh JOR First Grade Club Championship 2018 [Amman] 2336 1 2019-02-01
67 Pitl, Gregory GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2388 1 2019-01-01
68 Hertneck, Gerald GER 1. Bundesliga 2018/2019 December 2018 [various] 2493 = 2019-01-01
69 Vrolijk, Liam GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2445 1 2018-12-01
70 Hracek, Zbynek GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2569 = 2018-12-01
71 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2600 = 2018-12-01
72 Baldauf, Marco GER 1. Bundesliga 2018/2019 November 2018 [various] 2470 1 2018-12-01
73 Kryvoruchko, Yuriy HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2698 = 2018-12-01
74 Nagy, Daniel HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2353 1 2018-12-01
75 Gurbanov, Andrei GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2321 1 2018-11-01
76 Moroni, Luca Jr GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2547 1 2018-11-01
77 Sebenik, Matej GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2570 1 2018-11-01
78 Howell, David W L GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2689 = 2018-11-01
79 Melkumyan, Hrant GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2660 0 2018-11-01
80 Hracek, Zbynek GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2557 1 2018-11-01
81 Tomczak, Jacek GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2614 = 2018-11-01
82 Nakamura, Hikaru GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2763 = 2018-11-01
83 Wei, Yi GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2742 = 2018-11-01
84 Kryvoruchko, Yuriy GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2695 0 2018-11-01
85 Roganovic, Milos GEO 43rd World Chess Olympiad 2018 [Batumi] 2527 1 2018-11-01
86 Pijpers, Arthur GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2465 = 2018-11-01
87 Kjartansson, Gudmundur GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2428 1 2018-11-01
88 Postny, Evgeny GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2612 = 2018-11-01
89 Howell, David W L GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2689 = 2018-11-01
90 Nemeth, Miklos GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2474 1 2018-11-01
91 Harikrishna, Pentala GRE European Chess Club Cup 2018 [Chalkidiki, Greece] 2733 = 2018-11-01
92 Gaponenko, Inna ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2409 1 2018-11-01
93 Dragnev, Valentin ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2508 1 2018-11-01
94 Jumabayev, Rinat ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2605 1 2018-11-01
95 Tregubov, Pavel V. ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2588 1 2018-11-01
96 Wang, Hao ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2722 = 2018-11-01
97 Vachier-Lagrave, Maxime ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2780 = 2018-11-01
98 Nakamura, Hikaru ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2763 1 2018-11-01
99 Wojtaszek, Radoslaw ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2018 [Douglas] 2727 = 2018-11-01
100 Andres Gonzalez, Ivan ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2349 1 2018-09-01
101 Martinez Alcantara, Jose Eduardo ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2561 1 2018-09-01
102 Mista, Aleksander ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2604 1 2018-09-01
103 Espinosa Aranda, Angel ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2451 1 2018-09-01
104 Pap, Misa ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2478 = 2018-09-01
105 Alsina Leal, Daniel ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2480 1 2018-09-01
106 Bernal Moro, Luis Javier ESP CECLUB Primera [Linares Jaen] 2413 1 2018-09-01
107 Zlatin, Alexander ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2018 A [Jerusalem] 2298 1 2018-08-01
108 Salome, Melia ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2018 A [Jerusalem] 2391 1 2018-08-01
109 Ushenina, Anna ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2018 A [Jerusalem] 2447 1 2018-08-01
110 Oratovsky, Michael ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2018 A [Jerusalem] 2474 1 2018-08-01
111 Boruchovsky, Avital ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2018 A [Jerusalem] 2557 1 2018-08-01
112 Zanan, Evgeny ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2018 A [Jerusalem] 2506 = 2018-08-01
113 Nabaty, Tamir ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2018 A [Jerusalem] 2692 = 2018-08-01
114 Zhou, Yibo CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2298 1 2018-08-01
115 Zhong, Kangmin CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2298 1 2018-08-01
116 Li, Bo CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2361 1 2018-08-01
117 Qu, Yanqiao CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2298 1 2018-08-01
118 Peng, Xiongjian CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2421 1 2018-08-01
119 Liu, Zexu CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2298 1 2018-08-01
120 Ma, Zhonghan CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2495 = 2018-08-01
121 Yu, Kaifeng CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2375 1 2018-08-01
122 Sun, Yidi CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2298 1 2018-08-01
123 Cai, Songliang CHN 2018 Chinese Chess League Division B [Jiangmen] 2298 1 2018-08-01
124 Flom, Gabriel FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2501 = 2018-07-01
125 Feller, Sebastien FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2574 = 2018-07-01
126 Demuth, Adrien FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2542 1 2018-07-01
127 Godart, Francois FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2420 1 2018-07-01
128 Sebag, Marie FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2486 = 2018-07-01
129 Shoker, Samy FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2475 1 2018-07-01
130 Sokolov, Andrei FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2489 0 2018-07-01
131 Meylan, Andre FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2297 1 2018-07-01
132 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2580 1 2018-07-01
133 Solodovnichenko, Yuri FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2531 1 2018-07-01
134 Oratovsky, Michael FRA Team 2018 - Top 12 [FRANCE] 2456 1 2018-07-01
135 Buhmann, Rainer GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2589 0 2018-06-01
136 Commercon, Simon GER 1. Bundesliga 2017/2018 April 2018 [various] 2301 1 2018-06-01
137 Weber, Ulrich GER 1. Bundesliga 2017/2018 May 2018 [various] 2350 1 2018-06-01
138 Wittke, Rene GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2018 Endrunde [various] 2297 1 2018-06-01
139 Meier, Georg GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2018 Endrunde [various] 2634 1 2018-06-01
140 Wagner, Leopold Franziskus GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2301 1 2018-05-01
141 Grigorian, Spartak GER 1. Bundesliga 2017/2018 March 2018 [various] 2321 1 2018-05-01
142 Vachier-Lagrave, Maxime GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2789 = 2018-05-01
143 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2794 0 2018-05-01
144 Vitiugov, Nikita GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2735 = 2018-05-01
145 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2784 0 2018-05-01
146 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2631 = 2018-05-01
147 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2648 1 2018-05-01
148 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2843 0 2018-05-01
149 Anand, Viswanathan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2776 = 2018-05-01
150 Hou, Yifan GER GRENKE Chess Classic 2018 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2654 = 2018-05-01
151 Abou El Zein, Eid Mahmoud UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2301 1 2018-05-01
152 Sundararajan, Kidambi UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2436 1 2018-05-01
153 Abdusattorov, Nodirbek UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2540 0 2018-05-01
154 Narayanan.s.l UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2568 1 2018-05-01
155 Erigaisi, Arjun UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2481 1 2018-05-01
156 Kovalev, Vladislav UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2648 1 2018-05-01
157 Sethuraman, S.p. UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2631 0 2018-05-01
158 Dimakiling, Oliver UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2412 1 2018-05-01
159 Mareco, Sandro UAE 2nd Sharjah Masters Chess CH. 2018 [Sharjah] 2645 = 2018-05-01
160 Karn, Torsten GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2018 Zwischenrunde [various] 2301 1 2018-04-01
161 Rublevsky, Sergei GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft fuer Mannschaften 2018 Zwischenrunde [various] 2663 = 2018-04-01
162 Krause, Benedict GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2455 = 2018-03-01
163 Hansen, Sune Berg GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2581 1 2018-03-01
164 Zaragatski, Ilja GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2495 1 2018-03-01
165 L`ami, Erwin GER 1. Bundesliga 2017/2018 February 2018 [various] 2625 0 2018-03-01
166 Varshini, V IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2301 1 2018-02-01
167 Kandil, Adham IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2301 1 2018-02-01
168 Rathnakaran, K. IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2372 = 2018-02-01
169 Sammed Jaykumar, Shete IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2337 1 2018-02-01
170 Deepan, Chakkravarthy J. IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2475 1 2018-02-01
171 Vaibhav, Suri IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2542 1 2018-02-01
172 Rahman, Ziaur IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2472 1 2018-02-01
173 Karthikeyan, Murali IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2580 1 2018-02-01
174 Akash Pc, Iyer IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2415 = 2018-02-01
175 David, Alberto IND Delhi International Open-2018 (Cat 'A') [New Delhi] 2553 = 2018-02-01
176 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2609 = 2018-01-01
177 Schneider, Ilja GER 1. Bundesliga 2017/2018 December 2017 [various] 2517 = 2018-01-01
178 Brunello, Sabino GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2555 0 2017-12-01
179 Shengelia, David GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2556 1 2017-12-01
180 Korneev, Oleg GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2557 1 2017-12-01
181 Morozov, Nichita GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2467 1 2017-12-01
182 Stocek, Jiri GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2581 = 2017-12-01
183 Sargissian, Gabriel GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2657 = 2017-12-01
184 Rapport, Richard GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2686 1 2017-12-01
185 Matlakov, Maxim GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2730 0 2017-12-01
186 Ponomariov, Ruslan GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2687 = 2017-12-01
187 Zysk, Robert GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2407 1 2017-12-01
188 Vidonyak, Roman GER 1. Bundesliga 2017/2018 November 2017 [various] 2438 1 2017-12-01
189 Vidit, Santosh Gujrathi HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2721 = 2017-12-01
190 Sipos, Istvan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 1-2 [Budapest] 2468 1 2017-12-01
191 Brunello, Sabino ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2555 = 2017-11-01
192 Hambleton, Aman ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2479 1 2017-11-01
193 Kosteniuk, Alexandra ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2552 = 2017-11-01
194 Donchenko, Alexander ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2559 = 2017-11-01
195 Ju, Wenjun ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2574 1 2017-11-01
196 Bogner, Sebastian ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2599 0 2017-11-01
197 Panchanathan, Magesh Chandran ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2481 1 2017-11-01
198 Huschenbeth, Niclas ENG Chess.com Isle of Man International Masters 2017 [Isle of Man] 2596 = 2017-11-01
199 Wells, Peter K TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2447 1 2017-11-01
200 Kantans, Toms TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2524 = 2017-11-01
201 Vocaturo, Daniele TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2607 = 2017-11-01
202 Sprenger, Jan Michael, Dr. TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2513 = 2017-11-01
203 Kramnik, Vladimir TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2794 = 2017-11-01
204 Svidler, Peter TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2760 = 2017-11-01
205 Wojtaszek, Radoslaw TUR 33rd European Chess Club Cup [Antalya] 2737 = 2017-11-01
206 Womacka, Mathias GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2434 1 2017-11-01
207 Dautov, Rustem GER 1. Bundesliga 2017/2018 October 2017 [various] 2596 1 2017-11-01
208 Duda, Jan-Krzysztof ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2707 = 2017-09-01
209 Laznicka, Viktor ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2664 = 2017-09-01
210 Rakhmanov, Aleksandr ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2663 1 2017-09-01
211 Kovalyov, Anton ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2641 0 2017-09-01
212 Ponomariov, Ruslan ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2692 0 2017-09-01
213 Vidit, Santosh Gujrathi ESP CE Division de Honor 2017 [Linares Jaen] 2693 = 2017-09-01
214 Yu, Yangyi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2753 = 2017-08-01
215 Malakhov, Vladimir CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2722 = 2017-08-01
216 Ivanchuk, Vassily CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2729 = 2017-08-01
217 Wang, Hao CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2698 = 2017-08-01
218 Le, Quang Liem CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2726 = 2017-08-01
219 Lu, Shanglei CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2638 = 2017-08-01
220 Wei, Yi CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2738 = 2017-08-01
221 Ponomariov, Ruslan CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2699 1 2017-08-01
222 Ding, Liren CHN 8th Hainan Danzhou Super Grandmaster Chess Tournament [Hainan Danzhou] 2781 = 2017-08-01
223 Wang, Yiye CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2435 = 2017-08-01
224 Zhou, Weiqi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2608 = 2017-08-01
225 Bai, Jinshi CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2559 = 2017-08-01
226 Zhou, Jianchao CHN 2017 Chinese Chess League Division A (8-11) [Ningbo] 2594 = 2017-08-01
227 Galliamova, Alisa BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2456 1 2017-07-01
228 Zhigalko, Andrey BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2566 1 2017-07-01
229 Bok, Benjamin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2598 = 2017-07-01
230 Bogdanovich, Stanislav BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2596 1 2017-07-01
231 Kuzubov, Yuriy BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2637 = 2017-07-01
232 Kozul, Zdenko BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2617 = 2017-07-01
233 Yilmaz, Mustafa BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2630 = 2017-07-01
234 Erdos, Viktor BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2614 = 2017-07-01
235 Popov, Ivan BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2618 = 2017-07-01
236 Bosiocic, Marin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2603 1 2017-07-01
237 Bluebaum, Matthias BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2632 0 2017-07-01
238 Muse, Mladen GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2385 1 2017-06-01
239 Schreiner, Peter GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2482 1 2017-06-01
240 Commercon, Simon GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2302 1 2017-06-01
241 Handke, Florian, Dr. GER 1. Bundesliga 2016/2017 April 2017 [Hamburg] 2532 1 2017-06-01
242 Warmerdam, Max GER 1. Bundesliga 2016/2017 May 2017 [Hamburg] 2341 1 2017-06-01
243 Vogel, Roven GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft für Mannschaften 2017 May games [different] 2464 1 2017-06-01
244 Buhmann, Rainer GER Deutsche Schach-Pokalmeisterschaft für Mannschaften 2017 May games [different] 2596 = 2017-06-01
245 Gledura, Benjamin FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2602 0 2017-06-01
246 Vernay, Clovis FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2501 1 2017-06-01
247 Van Foreest, Jorden FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2595 0 2017-06-01
248 Brunner, Nicolas FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2459 1 2017-06-01
249 Marcelin, Cyril FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2472 1 2017-06-01
250 Flear, Glenn C FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2439 1 2017-06-01
251 Shchekachev, Andrei FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2538 1 2017-06-01
252 Areshchenko, Alexander FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2677 1 2017-06-01
253 Stevic, Hrvoje FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2600 = 2017-06-01
254 Colin, Vincent FRA Team 2017 - Top 12 [FRANCE] 2381 1 2017-06-01
255 Werle, Jan GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2516 = 2017-05-01
256 Ftacnik, Lubomir GER 1. Bundesliga 2016/2017 March 2017 [Hamburg] 2550 = 2017-05-01
257 Praggnanandhaa, R UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2455 = 2017-05-01
258 Nihal, Sarin UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2386 1 2017-05-01
259 Xu, Yinglun UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2540 = 2017-05-01
260 Saeed, Ishaq UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2312 1 2017-05-01
261 Karthikeyan, P. UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2507 1 2017-05-01
262 Pichot, Alan UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2556 = 2017-05-01
263 Idani, Pouya UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2576 1 2017-05-01
264 Sethuraman, S.p. UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2629 = 2017-05-01
265 Kravtsiv, Martyn UAE 1st Sharjah Masters international Chess championship 2017 [Sharjah] 2641 = 2017-05-01
266 Vachier-Lagrave, Maxime GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2803 1 2017-05-01
267 Caruana, Fabiano GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2817 0 2017-05-01
268 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2634 1 2017-05-01
269 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2621 = 2017-05-01
270 Aronian, Levon GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2774 0 2017-05-01
271 Carlsen, Magnus GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2838 = 2017-05-01
272 Hou, Yifan GER GRENKE Chess Classic 2017 [Karlsruhe & Baden-Baden] 2649 = 2017-05-01
273 Goloshchapov, Aleksander GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2585 = 2017-04-01
274 Hoffmann, Michael GER 1. Bundesliga 2016/2017 February 2017 [Hamburg] 2465 1 2017-04-01
275 Berkes, Ferenc HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 7 [Hungary] 2648 = 2017-04-01
276 Kulkarni, Rakesh ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2344 1 2017-03-01
277 Ider, Borya ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2463 1 2017-03-01
278 Huzman, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2557 = 2017-03-01
279 Schroeder, Jan-Christian ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2550 = 2017-03-01
280 Salomon, Johan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2470 1 2017-03-01
281 Vocaturo, Daniele ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2606 = 2017-03-01
282 Akobian, Varuzhan ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2633 = 2017-03-01
283 Lalith, Babu M R ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2587 = 2017-03-01
284 Donchenko, Alexander ENG Tradewise Gibraltar Chess Festival 2017 Masters [Gibraltar] 2559 1 2017-03-01
285 Zpevak, Pavel GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2349 1 2017-01-01
286 Loxine, Jakov GER 1. Bundesliga 2016/2017 November 2016 [Hamburg] 2409 1 2017-01-01
287 Vovk, Andriy HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2641 1 2017-01-01
288 Szabo, Gergely-Andras-Gyula HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2552 1 2017-01-01
289 Baramidze, David GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2603 1 2017-01-01
290 Nothnagel, Marian Can GER 1. Bundesliga 2016/2017 December 2016 [Hamburg] 2287 1 2017-01-01
291 Belezky, Alexander GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2397 1 2016-12-01
292 Schramm, Christian GER 1. Bundesliga 2016/2017 October 2016 [Hamburg] 2390 1 2016-12-01
293 Jeitz, Christian SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2286 1 2016-12-01
294 Greenfeld, Alon SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2562 0 2016-12-01
295 Grischuk, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2751 1 2016-12-01
296 Georgiadis, Ioannis SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2479 0 2016-12-01
297 Leko, Peter SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2693 = 2016-12-01
298 Morozevich, Alexander SRB 32nd European Chess Club Cup [Novi Sad] 2683 1 2016-12-01
299 Quesada Perez, Yuniesky ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2636 = 2016-11-01
300 Saric, Ivan ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2668 1 2016-11-01
301 Antipov, Mikhail Al. ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2550 1 2016-11-01
302 Ganguly, Surya Shekhar ESP CE Division de Honor 2016 [Monzon Huesca] 2672 = 2016-11-01
303 Balint, Vilmos ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2334 1 2016-11-01
304 Zumsande, Martin ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2490 1 2016-11-01
305 Gupta, Abhijeet ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2626 1 2016-11-01
306 Eljanov, Pavel ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2741 0 2016-11-01
307 L`ami, Erwin ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2605 1 2016-11-01
308 Grandelius, Nils ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2642 = 2016-11-01
309 Sunilduth Lyna, Narayanan ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2536 1 2016-11-01
310 Rodshtein, Maxim ENG Chess.com Isle of Man International Masters [Douglas] 2687 1 2016-11-01
311 Peralta, Fernando ESP Torneig Magistral Ciutat de Barcelona [Barcelona] 2577 1 2016-11-01
312 Asis Gargatagli, Hipolito ESP Torneig Magistral Ciutat de Barcelona [Barcelona] 2499 = 2016-11-01
313 Anton Guijarro, David ESP Torneig Magistral Ciutat de Barcelona [Barcelona] 2628 0 2016-11-01
314 Duda, Jan-Krzysztof ESP Torneig Magistral Ciutat de Barcelona [Barcelona] 2678 0 2016-11-01
315 Munoz, Miguel ESP Torneig Magistral Ciutat de Barcelona [Barcelona] 2471 = 2016-11-01
316 Zvjaginsev, Vadim ESP Torneig Magistral Ciutat de Barcelona [Barcelona] 2673 = 2016-11-01
317 Lopez Martinez, Josep Manuel ESP Torneig Magistral Ciutat de Barcelona [Barcelona] 2547 0 2016-11-01
318 Masango, Spencer AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2296 1 2016-10-01
319 Nikolovski, Nikola AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2296 1 2016-10-01
320 Gledura, Benjamin AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2585 1 2016-10-01
321 Jianu, Vlad-Cristian AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2554 1 2016-10-01
322 Vidit, Santosh Gujrathi AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2669 0 2016-10-01
323 Mastrovasilis, Athanasios AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2555 0 2016-10-01
324 Grischuk, Alexander AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2754 0 2016-10-01
325 Jones, Gawain C B AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2635 0 2016-10-01
326 Atabayev, Saparmyrat AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2406 1 2016-10-01
327 Skoberne, Jure SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2572 1 2016-08-01
328 Nisipeanu, Liviu-Dieter SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2668 0 2016-08-01
329 Lenic, Luka SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2624 = 2016-08-01
330 Borisek, Jure SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2576 1 2016-08-01
331 Ivanisevic, Ivan SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2643 = 2016-08-01
332 Volokitin, Andrei SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2624 = 2016-08-01
333 Kozul, Zdenko SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2594 1 2016-08-01
334 Beliavsky, Alexander SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2603 1 2016-08-01
335 Sebenik, Matej SLO 20. memorial dr. Milana Vidmarja [Bled] 2530 1 2016-08-01
336 Gokhvat, Peter ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2016 A [Jerusalem] 2267 1 2016-08-01
337 Kaspi, Alexander ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2016 A [Jerusalem] 2434 1 2016-08-01
338 Boruchovsky, Avital ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2016 A [Jerusalem] 2531 1 2016-08-01
339 Nabaty, Tamir ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2016 A [Jerusalem] 2622 = 2016-08-01
340 Dvoirys, Semen I. ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2016 A [Jerusalem] 2520 1 2016-08-01
341 Yuffa, Daniil ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2016 A [Jerusalem] 2502 1 2016-08-01
342 Antipov, Mikhail Al. ISR Gideon Japhet Memorial ACP Open 2016 A [Jerusalem] 2584 1 2016-08-01
343 Cornette, Matthieu FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2579 1 2016-07-01
344 Todorov, Todor FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2494 1 2016-07-01
345 Sumets, Andrey FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2571 1 2016-07-01
346 Bailet, Pierre FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2499 1 2016-07-01
347 Bluebaum, Matthias FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2633 1 2016-07-01
348 Sanikidze, Tornike FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2537 1 2016-07-01
349 Rambaldi, Francesco FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2554 = 2016-07-01
350 Krasenkow, Michal FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2610 0 2016-07-01
351 Smith, Axel FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2499 = 2016-07-01
352 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2585 1 2016-07-01
353 Fedorchuk, Sergey A. FRA Team 2016 - Top 12 [FRANCE] 2626 0 2016-07-01
354 Meyer, Falko GER Deutsche Pokalmeisterschaft 2016 (Teams) semifinal [different in Germany] 2260 1 2016-06-01
355 Demuth, Adrien GER Deutsche Pokalmeisterschaft 2016 (Teams) final [different in Germany] 2541 0 2016-06-01
356 Berkes, Ferenc HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2644 = 2016-05-01
357 Kovacevic, Aleksandar HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2520 = 2016-05-01
358 Gharamian, Tigran GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2627 = 2016-05-01
359 Hausrath, Daniel GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2501 1 2016-05-01
360 Mons, Leon GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 12 - 15 [Hamburg] 2461 1 2016-05-01
361 Fiebig, Thomas GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2432 1 2016-04-01
362 Smerdon, David GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 10 - 11 [Hamburg] 2521 0 2016-04-01
363 Meylan, Andre GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2273 1 2016-04-01
364 Gheng, Josef GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2316 = 2016-04-01
365 Schulze, Torben GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2296 1 2016-04-01
366 Yankelevich, Lev GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2412 = 2016-04-01
367 Atalik, Ekaterina GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2410 1 2016-04-01
368 Mikhalevski, Victor GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2525 = 2016-04-01
369 Lampert, Jonas GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2472 = 2016-04-01
370 Gergacz, Attila GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2367 1 2016-04-01
371 Bindrich, Falko GER GRENKE Chess Open 2016 A-Open [Karlsruhe] 2557 = 2016-04-01
372 Mannion, Stephen R ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2334 1 2016-03-01
373 Pogonina, Natalija ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2454 0 2016-03-01
374 Gara, Anita ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2339 1 2016-03-01
375 Nezad, Husein Aziz ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2422 = 2016-03-01
376 Akesson, Ralf ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2435 0 2016-03-01
377 Shachar, Ehud ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2353 1 2016-03-01
378 Neef, Maximilian ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2423 1 2016-03-01
379 Ly, Moulthun ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2474 0 2016-03-01
380 Padmini, Rout ENG TRADEWISE GIBRALTAR CHESS FESTIVAL 2016 MASTERS [Gibraltar] 2427 = 2016-03-01
381 Piorun, Kacper GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2651 = 2016-03-01
382 Socko, Bartosz GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2577 = 2016-03-01
383 Seger, Ruediger GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2364 1 2016-03-01
384 Naumann, Alexander GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 5 - 9 [Hamburg] 2545 = 2016-03-01
385 Derakhshani, Borna SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2298 1 2016-02-01
386 Fuchs, Judith SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2324 1 2016-02-01
387 Studer, Noel SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2404 1 2016-02-01
388 Burmakin, Vladimir SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2556 1 2016-02-01
389 Kunin, Vitaly SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2572 = 2016-02-01
390 Gundavaa, Bayarsaikhan SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2506 1 2016-02-01
391 Bauer, Christian SUI 39. Weihnachtsopen Master [Zurich] 2624 = 2016-02-01
392 Ditter, Juergen SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2296 1 2016-02-01
393 Habu, Yoshiharu SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2398 1 2016-02-01
394 Pijpers, Arthur SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2463 0 2016-02-01
395 Heimann, Andreas SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2552 1 2016-02-01
396 Kopylov, Michael SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2406 1 2016-02-01
397 Demuth, Adrien SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2535 1 2016-02-01
398 Stojanovic, Mihajlo SUI Schachfestival Basel 2016 Meister [Riehen] 2507 = 2016-02-01
399 Lampert, Jonas GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2463 = 2016-01-01
400 Krause, Benedict GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2304 1 2016-01-01
401 Lenic, Luka ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2625 1 2015-12-01
402 Schandorff, Lars ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2519 1 2015-12-01
403 Korobov, Anton ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2709 = 2015-12-01
404 Esen, Baris ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2565 1 2015-12-01
405 Nepomniachtchi, Ian ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2705 = 2015-12-01
406 Sokolov, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2642 1 2015-12-01
407 Neiksans, Arturs ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2602 = 2015-12-01
408 Almasi, Zoltan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2689 0 2015-12-01
409 Koop, Thorben ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2407 1 2015-11-01
410 Sundararajan, Kidambi ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2497 = 2015-11-01
411 Gormally, Daniel W ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2500 1 2015-11-01
412 Rambaldi, Francesco ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2547 1 2015-11-01
413 Granda Zuniga, Julio E ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2667 = 2015-11-01
414 Melkumyan, Hrant ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2622 1 2015-11-01
415 Harikrishna, P. ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2737 0 2015-11-01
416 Grandelius, Nils ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2647 1 2015-11-01
417 Fressinet, Laurent ENG PokerStars Isle of Man International Chess Tournament - Masters 2015 [Douglas] 2702 0 2015-11-01
418 Paehtz, Elisabeth MLT Checkmate [Gozo,] 2447 0 2015-11-01
419 Rapport, Richard MLT Checkmate [Gozo,] 2663 0 2015-11-01
420 Houska, Jovanka MLT Checkmate [Gozo,] 2372 1 2015-11-01
421 Lysyj, Igor MLT Checkmate [Gozo,] 2671 1 2015-11-01
422 Ju, Wenjun MLT Checkmate [Gozo,] 2542 1 2015-11-01
423 Krush, Irina MLT Checkmate [Gozo,] 2475 1 2015-11-01
424 Maisuradze, Nino MLT Checkmate [Gozo,] 2286 1 2015-11-01
425 Hillarp Persson, Tiger MLT Checkmate [Gozo,] 2546 = 2015-11-01
426 Short, Nigel D MLT Checkmate [Gozo,] 2678 1 2015-11-01
427 Dragnev, Valentin GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2385 1 2015-10-01
428 Baramidze, David GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2604 1 2015-10-01
429 Chabanon, Jean-Luc GER 1. Bundesliga 2015/16 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2472 0 2015-10-01
430 Ganguly, Surya Shekhar ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2631 0 2015-09-01
431 Gustafsson, Jan ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2630 = 2015-09-01
432 Spraggett, Kevin ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2545 1 2015-09-01
433 Nisipeanu, Liviu-Dieter ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2667 = 2015-09-01
434 Ponomariov, Ruslan ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2711 1 2015-09-01
435 Oparin, Grigoriy ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2564 0 2015-09-01
436 Fier, Alexandr ESP CE Equipos Div. De Honor 2015 [Linares Jaen] 2636 1 2015-09-01
437 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2015 GM-Turnier [Dortmund] 2783 1 2015-08-01
438 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2015 GM-Turnier [Dortmund] 2654 0 2015-08-01
439 So, Wesley GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2015 GM-Turnier [Dortmund] 2778 1 2015-08-01
440 Caruana, Fabiano GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2015 GM-Turnier [Dortmund] 2805 0 2015-08-01
441 Hou, Yifan GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2015 GM-Turnier [Dortmund] 2676 = 2015-08-01
442 Nepomniachtchi, Ian GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2015 GM-Turnier [Dortmund] 2720 0 2015-08-01
443 Meier, Georg GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2015 GM-Turnier [Dortmund] 2654 = 2015-08-01
444 Svetushkin, Dmitry FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2591 1 2015-07-01
445 Donchenko, Alexander FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2570 0 2015-07-01
446 Dorfman, Iossif FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2574 = 2015-07-01
447 Sokolov, Ivan FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2623 0 2015-07-01
448 Hamdouchi, Hicham FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2608 = 2015-07-01
449 Feller, Sebastien FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2626 = 2015-07-01
450 Sokolov, Andrei FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2520 0 2015-07-01
451 Duda, Jan-Krzysztof FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2610 = 2015-07-01
452 Sebag, Marie FRA Team 2015 - Top 12 [FRANCE] 2483 0 2015-07-01
453 Lehmann, Klaus GER Deutsche Mannschafts-Pokalmeisterschaft 2015 Finale [Magdeburg] 2336 1 2015-06-01
454 Bruchmann, Stephan GER Deutsche Mannschafts-Pokalmeisterschaft 2015 Finale [Magdeburg] 2320 1 2015-06-01
455 Schwander, Lukas GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2320 1 2015-05-01
456 Fischer, Sebastian GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2320 1 2015-05-01
457 Noe, Christopher GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2368 1 2015-05-01
458 Carow, Johannes GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2409 1 2015-05-01
459 Carlstedt, Jonathan GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2468 1 2015-05-01
460 Li, Chao GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2730 = 2015-05-01
461 Piorun, Kacper GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2545 = 2015-05-01
462 Schroeder, Jan-Christian GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2435 1 2015-05-01
463 Heimann, Andreas GER 19.Internat. Neckar Open A 2015 [Deizisau] 2531 0 2015-05-01
464 Ftacnik, Lubomir GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2560 1 2015-05-01
465 Rudolf, Henrik GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 14 - 15 [Hamburg] 2329 1 2015-05-01
466 Perunovic, Milos HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 9 [Hungary] 2627 = 2015-05-01
467 Ruck, Robert HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 7-8 [Hungary] 2566 1 2015-04-01
468 Berelowitsch, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2532 1 2015-04-01
469 Handke, Florian GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 12 - 13 [Hamburg] 2535 1 2015-04-01
470 Hector, Jonny GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 7 - 8 [Hamburg] 2472 = 2015-03-01
471 Efimenko, Zahar GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2655 = 2015-03-01
472 Wegener, Olaf GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2436 0 2015-03-01
473 Ris, Robert GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 9 - 11 [Hamburg] 2445 1 2015-03-01
474 Adams, Michael GER Grenke Chess Classic 2015 [Baden-Baden] 2738 = 2015-03-01
475 Anand, Viswanathan GER Grenke Chess Classic 2015 [Baden-Baden] 2797 = 2015-03-01
476 Carlsen, Magnus GER Grenke Chess Classic 2015 [Baden-Baden] 2865 1 2015-03-01
477 Baramidze, David GER Grenke Chess Classic 2015 [Baden-Baden] 2594 1 2015-03-01
478 Caruana, Fabiano GER Grenke Chess Classic 2015 [Baden-Baden] 2811 = 2015-03-01
479 Bacrot, Etienne GER Grenke Chess Classic 2015 [Baden-Baden] 2711 = 2015-03-01
480 Aronian, Levon GER Grenke Chess Classic 2015 [Baden-Baden] 2777 = 2015-03-01
481 Toth, Sarolta SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2331 1 2015-02-01
482 Hasenohr, Benedict SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2331 1 2015-02-01
483 Klauser, Markus SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2386 1 2015-02-01
484 Kurmann, Oliver SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2426 1 2015-02-01
485 Rambaldi, Francesco SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2476 1 2015-02-01
486 Bauer, Christian SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2647 = 2015-02-01
487 Georgiev, Kiril SUI 38. Zurich Weihnachtsopen Master [Zurich] 2628 1 2015-02-01
488 Curien, Nicolas SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2294 1 2015-02-01
489 Toth, Bela SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2348 1 2015-02-01
490 Dourerassou, Jonathan SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2477 1 2015-02-01
491 Svane, Rasmus SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2496 1 2015-02-01
492 Van Foreest, Jorden SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2472 = 2015-02-01
493 Rapport, Richard SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2716 = 2015-02-01
494 Dann, Matthias SUI Schachfestival Basel Meister 2015 [Basel] 2462 = 2015-02-01
495 Horvath, Csaba HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 5 [Hungary] 2540 1 2015-02-01
496 Ni, Hua CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2677 0 2015-01-01
497 Li, Wenxiang CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2319 1 2015-01-01
498 Li, Di CHN 2014 Chinese Chess League Division A(16-18) [Zhejiang] 2319 1 2015-01-01
499 Ankit, R. Rajpara QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2494 0 2015-01-01
500 Gaponenko, Inna QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2381 0 2015-01-01
501 Tabatabaei, M.amin QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2353 1 2015-01-01
502 Gagare, Shardul QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2411 0 2015-01-01
503 Wang, Jue QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2353 1 2015-01-01
504 Goh, Wei Ming Kevin QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2442 1 2015-01-01
505 Belyakov, Bogdan QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2456 = 2015-01-01
506 Stefanova, Antoaneta QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2517 1 2015-01-01
507 Miton, Kamil QAT Qatar Masters Open 2014 [Doha] 2601 0 2015-01-01
508 Laznicka, Viktor GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2673 = 2015-01-01
509 Belezky, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 5 - 7 [Hamburg] 2446 = 2015-01-01
510 Moiseenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2701 1 2014-12-01
511 Bobras, Piotr GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2530 1 2014-12-01
512 Rodshtein, Maxim GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 3 - 4 [Hamburg] 2682 1 2014-12-01
513 Almasi, Zoltan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2695 = 2014-11-01
514 Grachev, Boris CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 = 2014-11-01
515 Fedorchuk, Sergey A. CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2673 1 2014-11-01
516 Armanda, Ivica CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2356 1 2014-11-01
517 Bozinovic, Bogdan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2310 1 2014-11-01
518 Stevic, Hrvoje CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2616 1 2014-11-01
519 Malakhov, Vladimir CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2699 0 2014-11-01
520 Erdos, Viktor CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2621 = 2014-11-01
521 Gajewski, Grzegorz GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2643 1 2014-11-01
522 Dann, Matthias GER 1. Bundesliga 2014/15 rounds 1 - 2 [Hamburg] 2452 1 2014-11-01
523 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER GRENKE Chess Classic 2014 - German Master [Baden-Baden] 2672 1 2014-10-01
524 Bluebaum, Matthias GER GRENKE Chess Classic 2014 - German Master [Baden-Baden] 2521 0 2014-10-01
525 Meier, Georg GER GRENKE Chess Classic 2014 - German Master [Baden-Baden] 2652 1 2014-10-01
526 Fridman, Daniel GER GRENKE Chess Classic 2014 - German Master [Baden-Baden] 2633 = 2014-10-01
527 Schlosser, Philipp GER GRENKE Chess Classic 2014 - German Master [Baden-Baden] 2582 1 2014-10-01
528 Wagner, Dennis GER GRENKE Chess Classic 2014 - German Master [Baden-Baden] 2499 1 2014-10-01
529 Baramidze, David GER GRENKE Chess Classic 2014 - German Master [Baden-Baden] 2599 = 2014-10-01
530 Wells, Peter K ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2455 0 2014-10-01
531 Bauer, Christian ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2641 1 2014-10-01
532 Kamsky, Gata ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2681 1 2014-10-01
533 Sutovsky, Emil ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2632 0 2014-10-01
534 Hamitevici, Vladimir ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2453 1 2014-10-01
535 Blomqvist, Erik ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2506 1 2014-10-01
536 Roiz, Michael ESP XXX Copa de Europa de Clubs Masculino [Bibao] 2579 0 2014-10-01
537 Lie, Espen NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2435 1 2014-09-01
538 Adams, Michael NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2740 = 2014-09-01
539 Kasimdzhanov, Rustam NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2700 0 2014-09-01
540 Al-Modiahki, Mohamad NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2549 1 2014-09-01
541 Winants, Luc NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2545 = 2014-09-01
542 Carlsen, Magnus NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2877 1 2014-09-01
543 Dominguez Perez, Leinier NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2760 = 2014-09-01
544 Nakamura, Hikaru NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2787 = 2014-09-01
545 Negi, Parimarjan NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2645 = 2014-09-01
546 Deshun, Xiu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2550 = 2014-08-01
547 Liren, Ding CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2714 = 2014-08-01
548 Jun, Zhao CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2603 1 2014-08-01
549 Xiangzhi, Bu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2693 1 2014-08-01
550 Yi, Wei CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2634 = 2014-08-01
551 Ponomariov, Ruslan CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2723 = 2014-08-01
552 Weiqi, Zhou CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2601 0 2014-08-01
553 Yangyi, Yu CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2675 1 2014-08-01
554 Qun, Ma CHN The 5th Hainan Danzhou Super GrandMaster Chess Toumanrent [Danzhou] 2609 = 2014-08-01
555 Adams, Michael GER Sparkassen Chess Meeting 2014 [Dortmund] 2743 = 2014-08-01
556 Baramidze, David GER Sparkassen Chess Meeting 2014 [Dortmund] 2616 1 2014-08-01
557 Caruana, Fabiano GER Sparkassen Chess Meeting 2014 [Dortmund] 2789 = 2014-08-01
558 Kramnik, Vladimir GER Sparkassen Chess Meeting 2014 [Dortmund] 2777 = 2014-08-01
559 Leko, Peter GER Sparkassen Chess Meeting 2014 [Dortmund] 2737 0 2014-08-01
560 Ponomariov, Ruslan GER Sparkassen Chess Meeting 2014 [Dortmund] 2723 1 2014-08-01
561 Meier, Georg GER Sparkassen Chess Meeting 2014 [Dortmund] 2632 0 2014-08-01
562 Schuetze, Norman GER Deutsche Pokalmeisterschaft fr Mannschaften 2014 rounds 5 and 6 [different in Germany] 2300 1 2014-06-01
563 Timman, Jan H GER Deutsche Pokalmeisterschaft fr Mannschaften 2014 rounds 5 and 6 [different in Germany] 2622 1 2014-06-01
564 Marquardt, Alexander GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2306 1 2014-05-01
565 Van Ketel, Raoul GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2306 1 2014-05-01
566 Studer, Noel GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2336 0 2014-05-01
567 Farmani Anosheh, Armin GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2306 1 2014-05-01
568 Wenninger, Philipp GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2306 1 2014-05-01
569 Cawdery, Daniel GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2395 1 2014-05-01
570 Wagner, Dennis GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2465 = 2014-05-01
571 Poetsch, Hagen GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2482 1 2014-05-01
572 Ivanisevic, Ivan GER 18. Internat. Neckar-Open 2014 A [Deizisau] 2624 = 2014-05-01
573 Thorsteinsdottir, Gudlaug ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2306 1 2014-04-01
574 Ekeberg, Carl Fredrik ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2306 1 2014-04-01
575 Ezat, Mohamed ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2439 0 2014-04-01
576 Antal, Tibor Kende ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2325 1 2014-04-01
577 Aravindh, Chithambaram Vr. ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2395 1 2014-04-01
578 Danielsen, Henrik ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2501 1 2014-04-01
579 Van Kampen, Robin ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2603 1 2014-04-01
580 Jones, Gawain C B ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2651 = 2014-04-01
581 Hansen, Eric ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2587 0 2014-04-01
582 Harika, Dronavalli ISL N1 Reykjavik Open 2014 [Reykjavik] 2487 = 2014-04-01
583 Ernst, Sipke GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2579 1 2014-04-01
584 Areshchenko, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 11 - 12 [Hamburg] 2705 1 2014-04-01
585 Schneider, Ilja GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2494 0 2014-03-01
586 Stern, Rene GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2521 = 2014-03-01
587 Nikolic, Predrag GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2622 1 2014-03-01
588 Cioara, Andrei-Nestor GER 1. Bundesliga 2013/2014 rounds 7 - 10 [Hamburg] 2446 1 2014-03-01
589 Perunovic, Milos HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 5-6[HUN] 2622 1 2014-03-01
590 Rapport, Richard HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 5-6[HUN] 2679 1 2014-03-01
591 Nakamura, Hikaru NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2789 0 2014-02-01
592 Giri, Anish NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2734 0 2014-02-01
593 So, Wesley NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2719 = 2014-02-01
594 Gelfand, Boris NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2777 = 2014-02-01
595 Aronian, Levon NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2812 0 2014-02-01
596 Karjakin, Sergey NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2759 0 2014-02-01
597 Dominguez Perez, Leinier NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2754 = 2014-02-01
598 Van Wely, Loek NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2672 0 2014-02-01
599 Harikrishna, Pentala NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2706 0 2014-02-01
600 Caruana, Fabiano NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2782 1 2014-02-01
601 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2014 - Masters [Wijk aan Zee] 2691 1 2014-02-01
602 Shoker, Samy TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2500 0 2014-01-01
603 Yilmaz, Mustafa TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2577 1 2014-01-01
604 L`ami, Erwin TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2648 = 2014-01-01
605 Vitiugov, Nikita TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2741 0 2014-01-01
606 Akopian, Vladimir TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2681 1 2014-01-01
607 Robson, Ray TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2613 = 2014-01-01
608 Bu, Xiangzhi TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2683 = 2014-01-01
609 Durarbayli, Vasif TUR 2013 World Team Chess Championship [Antalya] 2559 1 2014-01-01
610 Hansen, Eric GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2550 0 2014-01-01
611 Motylev, Alexander GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 5 and 6 [Hamburg] 2645 0 2014-01-01
612 Nabaty, Tamir POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2580 1 2013-12-01
613 Socko, Bartosz POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2661 1 2013-12-01
614 Vallejo Pons, Francisco POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2705 = 2013-12-01
615 Adams, Michael POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2752 = 2013-12-01
616 Zagorskis, Darius POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2480 1 2013-12-01
617 Solak, Dragan POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2618 = 2013-12-01
618 Pelletier, Yannick POL European Team Chess Championship [Warszawa] 2575 1 2013-12-01
619 Bulski, Krzysztof GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2538 = 2013-12-01
620 Beikert, Guenther, Dr. GER 1. Bundesliga 2013/14 rounds 3 and 4 [Germany] 2428 1 2013-12-01
621 Swiercz, Dariusz GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2636 1 2013-11-01
622 Kryvoruchko, Yuriy GER 1. Bundesliga 2013/14 round 1 - 2 [Germany] 2696 = 2013-11-01
623 Giri, Anish ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2737 = 2013-10-01
624 Moskalenko, Viktor ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2524 1 2013-10-01
625 Svetushkin, Dmitry ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2614 1 2013-10-01
626 Anton Guijarro, David ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2574 1 2013-10-01
627 Vallejo Pons, Francisco ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2706 1 2013-10-01
628 Iturrizaga, Eduardo ESP CE Equipos Division de Honor [Linares Jaen] 2661 = 2013-10-01
629 Sax, Gyula CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2436 1 2013-10-01
630 Cheparinov, Ivan CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2687 = 2013-10-01
631 Georgiev, Kiril CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2637 0 2013-10-01
632 Erdos, Viktor CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2650 = 2013-10-01
633 Stevic, Hrvoje CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2626 1 2013-10-01
634 Nevednichy, Vladislav CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2574 = 2013-10-01
635 Kozul, Zdenko CRO 22th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol] 2601 1 2013-10-01
636 Meier, Georg GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2610 0 2013-09-01
637 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2784 = 2013-09-01
638 Fridman, Daniel GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2629 = 2013-09-01
639 Andreikin, Dmitry GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2727 1 2013-09-01
640 Caruana, Fabiano GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2796 = 2013-09-01
641 Adams, Michael GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2740 0 2013-09-01
642 Wang, Hao GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2752 1 2013-09-01
643 Leko, Peter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2737 0 2013-09-01
644 Khenkin, Igor GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2013 GM-Turnier [Dortmund] 2605 1 2013-09-01
645 Renet, Olivier FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2469 = 2013-07-01
646 Rapport, Richard FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2674 0 2013-07-01
647 Apicella, Manuel FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2532 1 2013-07-01
648 Landa, Konstantin FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2644 1 2013-07-01
649 Kallai, Gabor FRA Team 2013 - Top 12 [HAGUENAU] 2473 1 2013-07-01
650 Ghaem Maghami, Ehsan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2557 = 2013-05-01
651 Kopylov, Mihail GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2473 1 2013-05-01
652 Nyback, Tomi GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2598 1 2013-05-01
653 Burg, Twan GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2502 1 2013-05-01
654 Grachev, Boris GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2672 1 2013-05-01
655 Bischoff, Klaus GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2519 1 2013-05-01
656 Antoniewski, Rafal GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2552 1 2013-05-01
657 Mons, Leon GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2339 0 2013-05-01
658 Handke, Florian GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2556 0 2013-05-01
659 Nikolic, Predrag GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2638 = 2013-05-01
660 Mista, Aleksander GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2543 1 2013-05-01
661 Murdzia, Piotr GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2471 1 2013-05-01
662 Haslinger, Stewart GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2535 = 2013-05-01
663 Balogh, Csaba GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2664 = 2013-05-01
664 Koch, Wolfgang Max Dr. GER 1.Schachbundesliga 2012/2013 [GER] 2309 1 2013-05-01
665 Stuemer, Paul GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2306 1 2013-05-01
666 Dehlinger, Alexander GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2306 1 2013-05-01
667 Jorczik, Julian GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2417 1 2013-05-01
668 Moser, Eva GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2446 1 2013-05-01
669 Erdos, Viktor GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2636 = 2013-05-01
670 Solodovnichenko, Yuri GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2559 = 2013-05-01
671 Bluebaum, Matthias GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2471 1 2013-05-01
672 Nisipeanu, Liviu-Dieter GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2677 = 2013-05-01
673 Piorun, Kacper GER 17.Internat. Neckar-Open 2013 A-Open [Deizisau] 2529 = 2013-05-01
674 Giri, Anish BEL Belgische Interclubs 2012-2013 [all] 2730 = 2013-04-01
675 Fridman, Daniel GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2667 = 2013-03-01
676 Adams, Michael GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2725 1 2013-03-01
677 Caruana, Fabiano GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2757 0 2013-03-01
678 Meier, Georg GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2640 1 2013-03-01
679 Anand, Viswanathan GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2780 0 2013-03-01
680 Fridman, Daniel GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2667 1 2013-03-01
681 Adams, Michael GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2725 = 2013-03-01
682 Caruana, Fabiano GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2757 0 2013-03-01
683 Meier, Georg GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2640 0 2013-03-01
684 Anand, Viswanathan GER Grenke Chess Classic [Baden-Baden] 2780 0 2013-03-01
685 Movsesian, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2688 = 2013-02-01
686 Tiviakov, Sergei NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2657 0 2013-02-01
687 Turov, Maxim NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2630 1 2013-02-01
688 Dubov, Daniil NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2600 = 2013-02-01
689 Smeets, Jan NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2608 1 2013-02-01
690 Grandelius, Nils NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2578 1 2013-02-01
691 Ipatov, Alexander NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2587 1 2013-02-01
692 Van Kampen, Robin NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2581 0 2013-02-01
693 Timman, Jan H NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2566 1 2013-02-01
694 Nikolic, Predrag NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2619 = 2013-02-01
695 Rapport, Richard NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2621 1 2013-02-01
696 Edouard, Romain NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2686 = 2013-02-01
697 Ernst, Sipke NED Tata Steel Chess Tournament 2013 GM B [Wijk aan Zee] 2556 1 2013-02-01
698 Avrukh, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2596 1 2012-11-01
699 Grachev, Boris CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2672 = 2012-11-01
700 Balogh, Csaba CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2668 = 2012-11-01
701 Cvorovic, Drazen CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2443 1 2012-11-01
702 Sax, Gyula CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2451 1 2012-11-01
703 Movsesian, Sergei CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2705 1 2012-11-01
704 Fedorchuk, Sergey A. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2646 = 2012-11-01
705 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2498 = 2012-11-01
706 Navara, David CRO 21th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2691 = 2012-11-01
707 Kurajica, Bojan ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2558 = 2012-11-01
708 Giri, Anish ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2730 1 2012-11-01
709 Alekseev, Evgeny ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2683 0 2012-11-01
710 Bulanov, Dmitri ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2376 1 2012-11-01
711 Shirov, Alexei ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2718 1 2012-11-01
712 Dancevski, Orce ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2389 0 2012-11-01
713 Koykka, Pekka ISR 28th European Club Cup 2012 [Eilat] 2304 1 2012-11-01
714 Dive, Russell John TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2334 1 2012-10-01
715 McHedlishvili, Mikheil TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2659 1 2012-10-01
716 Radjabov, Teimour TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2788 0 2012-10-01
717 Djukic, Nikola TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2523 0 2012-10-01
718 Nakamura, Hikaru TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2778 = 2012-10-01
719 Bologan, Viktor TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2734 = 2012-10-01
720 Leko, Peter TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2737 1 2012-10-01
721 Aronian, Levon TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2816 0 2012-10-01
722 Zhigalko, Sergei TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2667 = 2012-10-01
723 Kramnik, Vladimir TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2797 0 2012-10-01
724 Caruana, Fabiano GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2775 = 2012-08-01
725 Meier, Georg GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2644 = 2012-08-01
726 Karjakin, Sergey GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2779 = 2012-08-01
727 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2799 = 2012-08-01
728 Bartel, Mateusz GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2674 1 2012-08-01
729 Gustafsson, Jan GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2629 1 2012-08-01
730 Ponomariov, Ruslan GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2726 = 2012-08-01
731 Fridman, Daniel GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2655 = 2012-08-01
732 Leko, Peter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting [Dortmund] 2730 = 2012-08-01
733 Predojevic, Borki HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2643 = 2012-07-01
734 Prohaszka, Peter HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2553 0 2012-07-01
735 Polzin, Rainer GER Deutsche Poklameisterschaft fuer Mannschaften [different in Germany] 2460 = 2012-07-01
736 Petrosyan, Suren GER Deutsche Poklameisterschaft fuer Mannschaften [different in Germany] 2381 1 2012-07-01
737 Moussard, Jules FRA Team 2012 - Coupe de France - Part 4 [FRANCE] 2402 1 2012-07-01
738 Schlosser, Philipp FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2596 1 2012-07-01
739 So, Wesley FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2653 1 2012-07-01
740 Brochet, Philippe FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2383 1 2012-07-01
741 Apicella, Manuel FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2548 = 2012-07-01
742 Postny, Evgeny FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2651 0 2012-07-01
743 Edouard, Romain FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2625 1 2012-07-01
744 Bogner, Sebastian FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2569 1 2012-07-01
745 Meier, Georg FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2637 = 2012-07-01
746 Fedorchuk, Sergey A. FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2634 = 2012-07-01
747 Kulaots, Kaido FRA Team 2012 - Top 12 [Belfort] 2574 1 2012-07-01
748 Jaracz, Pawel GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2558 = 2012-05-01
749 Landa, Konstantin GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2639 = 2012-05-01
750 Zaragatski, Ilja GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2474 1 2012-05-01
751 L`ami, Erwin GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2592 1 2012-05-01
752 Swinkels, Robin GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2494 = 2012-05-01
753 Bogner, Sebastian GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2534 = 2012-05-01
754 Kohlweyer, Bernd GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2458 1 2012-05-01
755 Michalik, Peter GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2511 1 2012-05-01
756 Ftacnik, Lubomir Dr. GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2570 1 2012-05-01
757 Richter, Michael GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2484 = 2012-05-01
758 Loxine, Jakow GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2399 = 2012-05-01
759 Roiz, Michael GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2668 = 2012-05-01
760 Brandenburg, Daan GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2522 = 2012-05-01
761 Ruck, Robert GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2579 1 2012-05-01
762 Gasthofer, Alexander GER Bundesliga 2011/12 [GER] 2456 1 2012-05-01
763 Schoemans, Roy BEL Nationale Interclubs 2011-2012 [Various] 2307 1 2012-05-01
764 Cioara, Andrei-Nestor BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2477 1 2012-05-01
765 Papin, Vasily BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2575 1 2012-05-01
766 Zhigalko, Andrey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2590 1 2012-05-01
767 Kuzubov, Yuriy BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2615 = 2012-05-01
768 Lenic, Luka BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2637 = 2012-05-01
769 Sokolov, Ivan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2653 1 2012-05-01
770 Azarov, Sergei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2667 0 2012-05-01
771 Najer, Evgeniy BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2640 = 2012-05-01
772 Zhigalko, Sergei BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2649 0 2012-05-01
773 Solak, Dragan BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2602 = 2012-05-01
774 Brunello, Sabino BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2587 1 2012-05-01
775 Brenner, Markus GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2302 1 2012-05-01
776 Zhou, Syang GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2302 = 2012-05-01
777 Chandler, Patrick GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2302 1 2012-05-01
778 Friedrichs, Klaus GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2302 1 2012-05-01
779 Mladenov, Svetlin GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2419 1 2012-05-01
780 Rapport, Richard GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2559 0 2012-05-01
781 Bluebaum, Matthias GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2407 1 2012-05-01
782 Shishkin, Vadim GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2464 = 2012-05-01
783 Kurmann, Oliver GER 16.Internat. Neckar-Open 2012 A [Deizisau] 2458 1 2012-05-01
784 Djukic, Nikola GRE European Team Championship [Porto Carras] 2493 1 2012-01-01
785 Rodshtein, Maxim GRE European Team Championship [Porto Carras] 2645 = 2012-01-01
786 Leko, Peter GRE European Team Championship [Porto Carras] 2720 = 2012-01-01
787 Ponomariov, Ruslan GRE European Team Championship [Porto Carras] 2723 1 2012-01-01
788 Topalov, Veselin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2768 0 2012-01-01
789 Lupulescu, Constantin GRE European Team Championship [Porto Carras] 2657 = 2012-01-01
790 Radjabov, Teimour GRE European Team Championship [Porto Carras] 2781 1 2012-01-01
791 Aronian, Levon GRE European Team Championship [Porto Carras] 2802 = 2012-01-01
792 Ganguly, Surya Shekhar ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2625 0 2012-01-01
793 Vachier-Lagrave, Maxime ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2710 0 2012-01-01
794 Shirov, Alexei ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2705 0 2012-01-01
795 McHedlishvili, Mikheil ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2636 0 2012-01-01
796 Bologan, Viktor ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2665 1 2012-01-01
797 Kuzubov, Yuriy ESP Espana Team Ch Division de Honor [Mellila] 2621 = 2012-01-01
798 Sedlak, Nikola SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2580 0 2011-11-01
799 Ninov, Nikolai SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2518 1 2011-11-01
800 Laznicka, Viktor SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2681 = 2011-11-01
801 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2541 1 2011-11-01
802 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2654 = 2011-11-01
803 Roiz, Michael SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2669 1 2011-11-01
804 Nikolov, Momchil SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2589 0 2011-11-01
805 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2643 1 2011-11-01
806 Rublevsky, Sergei SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2684 = 2011-11-01
807 Blagojevic, Dragisa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2516 1 2011-11-01
808 Bosman, Michiel SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2342 1 2011-11-01
809 Petrov, Marijan SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2537 1 2011-11-01
810 Greenfeld, Alon SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2573 1 2011-11-01
811 Pashikian, Arman SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2618 = 2011-11-01
812 Giri, Anish SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2722 1 2011-11-01
813 Efimenko, Zahar SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2703 = 2011-11-01
814 Sutovsky, Emil SLO 27th European Club Cup for Men [Rogaska Slatina] 2690 0 2011-11-01
815 Movsesian, Sergei CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2715 1 2011-11-01
816 Grachev, Boris CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2682 = 2011-11-01
817 Lalic, Bogdan CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2456 = 2011-11-01
818 Martinovic, Sasa CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2513 1 2011-11-01
819 Erdos, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2608 = 2011-11-01
820 Navara, David CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2705 = 2011-11-01
821 Bologan, Viktor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2657 0 2011-11-01
822 Fedorchuk, Sergey A CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2635 = 2011-11-01
823 Ramesa, Davor CRO 20th CRO Team Championship [Sibenik] 2314 1 2011-11-01
824 Kryvoruchko, Yuriy GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2652 0 2011-09-01
825 Zenelis, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2306 1 2011-09-01
826 Rapport, Richard GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2545 1 2011-09-01
827 Koliopoulos, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2306 1 2011-09-01
828 Mouroutis, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2306 1 2011-09-01
829 Hammer, Jon Ludvig GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2610 = 2011-09-01
830 Atalik, Suat GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2619 = 2011-09-01
831 Garcia Serrano, Jose M. NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2306 1 2011-09-01
832 Von Meijenfeldt, Bart NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2306 1 2011-09-01
833 Ortmann, David NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2322 1 2011-09-01
834 Poetsch, Hagen NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2403 = 2011-09-01
835 Burg, Twan NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2450 1 2011-09-01
836 L`ami, Erwin NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2611 = 2011-09-01
837 Haimovich, Tal NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2419 1 2011-09-01
838 Postny, Evgeny NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2618 = 2011-09-01
839 Smeets, Jan NED 15e Hogeschool Zeeland [Vlissingen] 2628 1 2011-09-01
840 Babula, Vlastimil HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2515 = 2011-07-01
841 Hoang, Thanh Trang HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2482 1 2011-07-01
842 Schmittdiel, Eckhard GER Deutsche Pokalmeisterschaft [GER] 2492 1 2011-07-01
843 Tkachiev, Vladislav GER Deutsche Pokalmeisterschaft [GER] 2636 = 2011-07-01
844 Vojinovic, Jovana BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2316 1 2011-07-01
845 Abergel, Thal BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2506 = 2011-07-01
846 Bogut, Zeljko BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2433 1 2011-07-01
847 Lafuente, Pablo BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2555 1 2011-07-01
848 Predojevic, Borki BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2617 1 2011-07-01
849 Parligras, Mircea-Emilian BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2626 0 2011-07-01
850 Sebenik, Matej BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2524 1 2011-07-01
851 Melkumyan, Hrant BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2580 0 2011-07-01
852 Djukic, Nikola BIH 41st Bosna 2011 [Sarajevo] 2486 1 2011-07-01
853 Adla, Diego FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2507 = 2011-07-01
854 Bauer, Christian FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2638 0 2011-07-01
855 Moiseenko, Alexander FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2679 0 2011-07-01
856 Debray, Christopher FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2376 1 2011-07-01
857 Dumitrache, Dragos-Nicolae FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2445 1 2011-07-01
858 Sanikidze, Tornike FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2524 1 2011-07-01
859 Iordachescu, Viorel FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2640 = 2011-07-01
860 Sokolov, Andrei FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2573 = 2011-07-01
861 Vachier-Lagrave, Maxime FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2731 1 2011-07-01
862 Edouard, Romain FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2602 = 2011-07-01
863 Tregubov, Pavel V. FRA French Teams - Top 12 [Mulhouse] 2607 = 2011-07-01
864 Jussupow, Artur GER 1.Bundesliga [Germany] 2589 1 2011-05-01
865 Michiels, Bart GER 1.Bundesliga [Germany] 2459 1 2011-05-01
866 Rustemov, Alexander GER 1.Bundesliga [Germany] 2541 1 2011-05-01
867 Brandenburg, Daan GER 1.Bundesliga [Germany] 2519 = 2011-05-01
868 Rogozenco, Dorian GER 1.Bundesliga [Germany] 2522 1 2011-05-01
869 Berndt, Stephan GER 1.Bundesliga [Germany] 2442 1 2011-05-01
870 Gyimesi, Zoltan GER 1.Bundesliga [Germany] 2595 = 2011-05-01
871 Wichmann, Cliff GER 1.Bundesliga [Germany] 2341 1 2011-05-01
872 Meister, Peter GER 1.Bundesliga [Germany] 2446 1 2011-05-01
873 Murdzia, Piotr GER 1.Bundesliga [Germany] 2477 1 2011-05-01
874 Jaracz, Pawel GER 1.Bundesliga [Germany] 2543 = 2011-05-01
875 Hausrath, Daniel GER 1.Bundesliga [Germany] 2537 1 2011-05-01
876 Scholz, Christian GER 1.Bundesliga [Germany] 2387 1 2011-05-01
877 Nyback, Tomi GER 1.Bundesliga [Germany] 2635 1 2011-05-01
878 Isakson, Alex GER 1.Bundesliga [Germany] 2274 1 2011-05-01
879 Roeder, Matthias FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2414 1 2011-05-01
880 Hovhannisyan, Robert FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2560 = 2011-05-01
881 Swiercz, Dariusz FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2557 1 2011-05-01
882 Balogh, Csaba FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2601 = 2011-05-01
883 Pantsulaia, Levan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2595 = 2011-05-01
884 Pelletier, Yannick FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2593 = 2011-05-01
885 Buhmann, Rainer FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2590 1 2011-05-01
886 Ivanisevic, Ivan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2617 0 2011-05-01
887 Kotronias, Vasilios FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2583 0 2011-05-01
888 Vaisser, Anatoly FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2522 = 2011-05-01
889 Martinovic, Sasa FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2504 1 2011-05-01
890 Lampert, Jonas GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2284 1 2011-05-01
891 Priebe, Jan GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2284 1 2011-05-01
892 Schmitz, Thorsten GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2337 1 2011-05-01
893 Renner, Christoph GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2431 1 2011-05-01
894 Huschenbeth, Niclas GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2465 1 2011-05-01
895 Braun, Arik GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2542 1 2011-05-01
896 Greenfeld, Alon GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2571 1 2011-05-01
897 Baramidze, David GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2554 = 2011-05-01
898 Bindrich, Falko GER 15.Internat.Neckar-Open 2011 Gruppe A [Deizisau] 2523 1 2011-05-01
899 Astrup, Kim SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2285 1 2011-03-01
900 Souleidis, Georgios SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2411 1 2011-03-01
901 Hillarp Persson, Tiger SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2528 1 2011-03-01
902 Tikkanen, Hans SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2550 1 2011-03-01
903 Grandelius, Nils SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2525 = 2011-03-01
904 Shimanov, Aleksandr SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2516 = 2011-03-01
905 Volkov, Sergey SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2594 0 2011-03-01
906 Urkedal, Frode SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2438 1 2011-03-01
907 Berg, Emanuel SWE XL Rilton Cup 2010/2011 [Stockholm] 2627 = 2011-03-01
908 Sertic, Rudolf CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2422 1 2010-11-01
909 Malakhov, Vladimir CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2725 = 2010-11-01
910 Beliavsky, Alexander G CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2632 = 2010-11-01
911 Bologan, Viktor CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2690 1 2010-11-01
912 Tiviakov, Sergei CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2637 = 2010-11-01
913 Gashimov, Vugar CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2719 = 2010-11-01
914 Bosiocic, Marin CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2557 = 2010-11-01
915 Eljanov, Pavel CRO 19th CRO Team Championship - 1A League_Men [Sibenik] 2761 1 2010-11-01
916 Buscher, Michael BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2388 1 2010-11-01
917 Vaznonis, Vytautas BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2377 = 2010-11-01
918 Riazantsev, Alexander BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2686 1 2010-11-01
919 Nikolov, Momchil BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2549 0 2010-11-01
920 Belov, Vladimir BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2625 0 2010-11-01
921 Saric, Ibro BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2565 1 2010-11-01
922 Pashikian, Arman BUL 26th European Club Cup 2010 [Plovdiv] 2639 1 2010-11-01
923 Kapnisis, Spyridon GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2514 0 2010-09-01
924 Hammer, Jon Ludvig GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2636 0 2010-09-01
925 Negi, Parimarjan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2615 = 2010-09-01
926 Agouridis, Aris GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2284 1 2010-09-01
927 Ignatiadis, Konstantinos GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2284 1 2010-09-01
928 Petrov, Marijan GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2534 = 2010-09-01
929 Navara, David GRE 38th Greek Team Championship 2010 [Peristeri - Athens] 2731 = 2010-09-01
930 Mamedyarov, Shakhriyar GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2761 0 2010-09-01
931 Le, Quang Liem GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2681 = 2010-09-01
932 Ponomariov, Ruslan GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2734 = 2010-09-01
933 Leko, Peter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2734 = 2010-09-01
934 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2790 0 2010-09-01
935 Mamedyarov, Shakhriyar GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2761 1 2010-09-01
936 Le, Quang Liem GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2681 = 2010-09-01
937 Ponomariov, Ruslan GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2734 0 2010-09-01
938 Kramnik, Vladimir GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2790 1 2010-09-01
939 Leko, Peter GER Dortmunder Sparkassen Chess Meeting GM Turnier [Dortmund] 2734 0 2010-09-01
940 Efimenko, Zahar UKR Match Efimenko, Z. Naiditsch, A. [Mukachevo] 2689 = 2010-09-01
941 Efimenko, Zahar UKR Match Efimenko, Z. Naiditsch, A. [Mukachevo] 2689 1 2010-09-01
942 Efimenko, Zahar UKR Match Efimenko, Z. Naiditsch, A. [Mukachevo] 2689 = 2010-09-01
943 Efimenko, Zahar UKR Match Efimenko, Z. Naiditsch, A. [Mukachevo] 2689 = 2010-09-01
944 Efimenko, Zahar UKR Match Efimenko, Z. Naiditsch, A. [Mukachevo] 2689 = 2010-09-01
945 Efimenko, Zahar UKR Match Efimenko, Z. Naiditsch, A. [Mukachevo] 2689 = 2010-09-01
946 Berkes, Ferenc HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2661 1 2010-07-01
947 Khenkin, Igor HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2595 = 2010-07-01
948 Kraemer, Martin GER Deutsche Team-Pokalmeisterschaft [different in Germany] 2482 1 2010-07-01
949 Rublevsky, Sergei GER Deutsche Team-Pokalmeisterschaft [different in Germany] 2697 = 2010-07-01
950 Philippe, Christophe FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2428 1 2010-07-01
951 Todorov, Todor FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2493 = 2010-07-01
952 Sarthou, Gaetan FRA Top 16 - Phase 2 [Various] 2386 1 2010-07-01
953 Vitiugov, Nikita RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2707 = 2010-07-01
954 Karjakin, Sergey RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2739 0 2010-07-01
955 Jakovenko, Dmitry RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2725 = 2010-07-01
956 Riazantsev, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2674 = 2010-07-01
957 Onischuk, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2699 = 2010-07-01
958 Rublevsky, Sergei RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2704 = 2010-07-01
959 Sutovsky, Emil RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2661 1 2010-07-01
960 Jobava, Baadur RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2715 = 2010-07-01
961 Motylev, Alexander RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2704 = 2010-07-01
962 Bologan, Viktor RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2668 0 2010-07-01
963 Sokolov, Ivan RUS 11. A.Karpov Intl Tournament [Poikovskiy] 2654 0 2010-07-01
964 Chuchelov, Vladimir BEL Nationale Interclubs 2009-2010 [Various] 2598 1 2010-05-01
965 Werle, Jan GER 1.Bundesliga [Germany] 2563 0 2010-05-01
966 Mainka, Romuald GER 1.Bundesliga [Germany] 2501 1 2010-05-01
967 Acs, Peter GER 1.Bundesliga [Germany] 2550 = 2010-05-01
968 Gurevic, Vladimir GER 1.Bundesliga [Germany] 2470 1 2010-05-01
969 Kraemer, Martin GER 1.Bundesliga [Germany] 2482 1 2010-05-01
970 Von Herman, Ulf GER 1.Bundesliga [Germany] 2424 1 2010-05-01
971 Roiz, Michael GER 1.Bundesliga [Germany] 2658 0 2010-05-01
972 Huschenbeth, Niclas GER 1.Bundesliga [Germany] 2411 1 2010-05-01
973 Spoelman, Wouter GER 1.Bundesliga [Germany] 2554 0 2010-05-01
974 Czarnota, Pawel GER 1.Bundesliga [Germany] 2537 1 2010-05-01
975 Golod, Vitali GER 1.Bundesliga [Germany] 2602 1 2010-05-01
976 Zaragatski, Ilja GER 1.Bundesliga [Germany] 2475 = 2010-05-01
977 Chuchelov, Vladimir NED Meesterklasse Round 7-9 - Dutch Team Competition [Various] 2597 1 2010-05-01
978 Doric, Darko CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2464 1 2010-05-01
979 Sanikidze, Tornike CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2566 1 2010-05-01
980 Safarli, Eltaj CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2606 1 2010-05-01
981 Efimenko, Zahar CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2640 0 2010-05-01
982 Rodshtein, Maxim CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2609 1 2010-05-01
983 Vuckovic, Bojan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2630 0 2010-05-01
984 Gyimesi, Zoltan CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2586 = 2010-05-01
985 Pavasovic, Dusko CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2579 1 2010-05-01
986 Vorobiov, Evgeny E CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2616 = 2010-05-01
987 Hracek, Zbynek CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2615 = 2010-05-01
988 Stocek, Jiri CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2591 = 2010-05-01
989 Pogan, Nikolas GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2291 1 2010-05-01
990 Sprangers, Remco GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2291 1 2010-05-01
991 Schmidt, Georg GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2362 1 2010-05-01
992 Burg, Twan GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2449 1 2010-05-01
993 Leon Hoyos, Manuel GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2521 1 2010-05-01
994 Corrales Jimenez, Fidel GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2585 0 2010-05-01
995 Heinemann, Thies GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2484 = 2010-05-01
996 Heimann, Andreas GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2458 = 2010-05-01
997 Neuman, Petr GER 14.Internat.Neckar-Open A [Deizisau] 2439 = 2010-05-01
998 So, Wesley NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2656 = 2010-03-01
999 Akobian, Varuzhan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2628 1 2010-03-01
1000 Negi, Parimarjan NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2621 = 2010-03-01
1001 Harikrishna, Pentala NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2672 0 2010-03-01
1002 Nisipeanu, Liviu-Dieter NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2681 1 2010-03-01
1003 Reinderman, Dimitri NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2573 = 2010-03-01
1004 Ni, Hua NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
1005 Sutovsky, Emil NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2657 = 2010-03-01
1006 Nyback, Tomi NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2643 1 2010-03-01
1007 Giri, Anish NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2588 = 2010-03-01
1008 Howell, David W L NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2606 = 2010-03-01
1009 Muzychuk, Anna NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2523 1 2010-03-01
1010 L`ami, Erwin NED Corus Chess Tournament - GMB [Wijk aan Zee] 2615 1 2010-03-01
1011 Ehlvest, Jaan RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2600 = 2010-03-01
1012 Sjugirov, Sanan RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2610 0 2010-03-01
1013 Hou, Yifan RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2590 1 2010-03-01
1014 Salem, A.r. Saleh RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2484 1 2010-03-01
1015 Zhou, Jianchao RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2632 = 2010-03-01
1016 Mamedov, Rauf RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2640 1 2010-03-01
1017 Le, Quang Liem RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2647 = 2010-03-01
1018 Korobov, Anton RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2648 0 2010-03-01
1019 Khairullin, Ildar RUS Aeroflot open 2010 A1 [Moscow] 2605 = 2010-03-01
1020 Dizdarevic, Emir   2483 1 2010-01-01
1021 Radjabov, Teimour   2757 = 2010-01-01
1022 Papaioannou, Ioannis   2628 0 2010-01-01
1023 Socko, Bartosz   2637 0 2010-01-01
1024 Caruana, Fabiano   2662 1 2010-01-01
1025 Hansen, Lars Bo   2574 = 2010-01-01
1026 Istratescu, Andrei   2624 = 2010-01-01
1027 Hou, Yifan   2588 = 2010-01-01
1028 Hou, Yifan   2588 = 2010-01-01
1029 Onischuk, Alexander   2672 1 2010-01-01
1030 Onischuk, Alexander   2672 = 2010-01-01
1031 Svidler, Peter   2754 = 2010-01-01
1032 Svidler, Peter   2754 = 2010-01-01
1033 Moiseenko, Alexander   2682 = 2009-11-01
1034 Shulman, Yuri   2648 1 2009-11-01
1035 Onischuk, Alexander   2699 1 2009-11-01
1036 Bhat, Vinay S.   2473 1 2009-11-01
1037 Akobian, Varuzhan   2627 0 2009-11-01
1038 Bluvshtein, Mark   2558 1 2009-11-01
1039 Tiviakov, Sergei   2674 = 2009-11-01
1040 Kovalyov, Anton   2572 1 2009-11-01
1041 Maze, Sebastien   2546 = 2009-11-01
1042 Bacrot, Etienne   2721 = 2009-11-01
1043 Roussel-Roozmon, Thomas   2487 = 2009-11-01
1044 Malakhov, Vladimir   2715 1 2009-11-01
1045 Grachev, Boris   2684 = 2009-11-01
1046 Bologan, Viktor   2688 = 2009-11-01
1047 Tiviakov, Sergei   2670 0 2009-11-01
1048 Balogh, Csaba   2620 = 2009-11-01
1049 Fedorchuk, Sergey A   2643 1 2009-11-01
1050 Eljanov, Pavel   2717 0 2009-11-01
1051 Navara, David   2692 0 2009-11-01
1052 Michalczak, Thomas   2365 1 2009-11-01
1053 Csiszar, Csaba   2429 1 2009-11-01
1054 Banas, Jan   2343 1 2009-11-01
1055 Pashikian, Arman   2663 0 2009-11-01
1056 Bandza, Algirdas   2380 1 2009-11-01
1057 Zvjaginsev, Vadim   2635 = 2009-11-01
1058 Babula, Vlastimil   2569 1 2009-11-01
1059 Bacrot, Etienne   2721 = 2009-09-01
1060 Jakovenko, Dmitry   2760 0 2009-09-01
1061 Leko, Peter   2756 = 2009-09-01
1062 Kramnik, Vladimir   2759 0 2009-09-01
1063 Carlsen, Magnus   2772 0 2009-09-01
1064 Bacrot, Etienne   2721 = 2009-09-01
1065 Jakovenko, Dmitry   2760 = 2009-09-01
1066 Leko, Peter   2756 = 2009-09-01
1067 Carlsen, Magnus   2772 = 2009-09-01
1068 Kramnik, Vladimir   2759 0 2009-09-01
1069 Seger, Ruediger   2394 1 2009-07-01
1070 Feller, Sebastien   2526 1 2009-07-01
1071 Hertneck, Gerald   2519 0 2009-07-01
1072 Kraemer, Martin   2483 1 2009-07-01
1073 Ftacnik, Lubomir Dr.   2571 = 2009-07-01
1074 Bindrich, Falko   2517 1 2009-07-01
1075 Eichner, Sebastian   2328 1 2009-07-01
1076 Figura, Atila Gajo   2412 1 2009-07-01
1077 Levin, Felix   2535 = 2009-07-01
1078 Seel, Christian   2494 1 2009-07-01
1079 Zumsande, Martin   2411 = 2009-07-01
1080 Roiz, Michael   2677 1 2009-07-01
1081 Gyimesi, Zoltan   2591 = 2009-07-01
1082 Cao, Sang   2491 1 2009-07-01
1083 Romanishin, Oleg M   2532 = 2009-07-01
1084 Acs, Peter   2542 = 2009-07-01
1085 Nataf, Igor-Alexandre   2533 1 2009-07-01
1086 San Emeterio Cabanes, Jose L.   2392 1 2009-07-01
1087 Marcelin, Cyril   2495 = 2009-07-01
1088 Herzwurm, Robert   2350 1 2009-07-01
1089 Metz, Hartmut   2350 = 2009-07-01
1090 Braun, Peter   2350 1 2009-07-01
1091 Heinz, Timothee   2350 1 2009-07-01
1092 Boguslavskyy, Oleg   2415 1 2009-07-01
1093 Gergacz, Attila   2350 1 2009-07-01
1094 Spoelman, Wouter   2512 = 2009-07-01
1095 Dziuba, Marcin   2535 = 2009-07-01
1096 Pedersen, Nicolai   2417 1 2009-07-01
1097 Wojtaszek, Radoslaw   2630 1 2009-07-01
1098 Vachier-Lagrave, Maxime   2684 0 2009-07-01
1099 Komarov, Dimitri   2530 1 2009-07-01
1100 Onischuk, Alexander   2684 1 2009-07-01
1101 Shirov, Alexei   2745 1 2009-07-01
1102 Sutovsky, Emil   2660 = 2009-07-01
1103 Inarkiev, Ernesto   2676 0 2009-07-01
1104 Efimenko, Zahar   2682 1 2009-07-01
1105 Motylev, Alexander   2677 0 2009-07-01
1106 Gashimov, Vugar   2730 0 2009-07-01
1107 Bologan, Viktor   2690 0 2009-07-01
1108 Rublevsky, Sergei   2702 0 2009-07-01
1109 Guilleux, Fabien   2350 1 2009-07-01
1110 Solleveld, Maarten   2479 1 2009-04-01
1111 Gajewski, Grzegorz   2581 1 2009-04-01
1112 Landa, Konstantin   2626 = 2009-04-01
1113 Lysyj, Igor   2620 = 2009-04-01
1114 Grachev, Boris   2655 = 2009-04-01
1115 Pashikian, Arman   2621 0 2009-04-01
1116 Khairullin, Ildar   2574 0 2009-04-01
1117 Akobian, Varuzhan   2620 = 2009-04-01
1118 Li, Shilong   2559 1 2009-04-01
1119 Sjugirov, Sanan   2562 1 2009-04-01
1120 Swiercz, Dariusz   2472 1 2009-04-01
1121 Grigoriants, Sergey   2565 = 2009-04-01
1122 Chadaev, Nikolai   2568 1 2009-04-01
1123 Zhigalko, Sergei   2587 = 2009-04-01
1124 Mastrovasilis, Athanasios   2485 1 2009-04-01
1125 Kobalia, Mikhail   2634 = 2009-04-01
1126 Mamedov, Rauf   2638 = 2009-04-01
1127 Riazantsev, Alexander   2634 = 2009-04-01
1128 Mikhalevski, Victor   2608 1 2009-04-01
1129 Jobava, Baadur   2669 1 2009-04-01
1130 Inarkiev, Ernesto   2656 = 2009-04-01
1131 Olsson, Anders   2404 = 2009-01-01
1132 Grabliauskas, Virginijus   2426 1 2009-01-01
1133 Haba, Petr   2546 1 2009-01-01
1134 Najer, Evgeniy   2682 1 2009-01-01
1135 Sargissian, Gabriel   2642 1 2009-01-01
1136 Onischuk, Alexander   2644 = 2009-01-01
1137 Bologan, Viktor   2682 = 2009-01-01
1138 Rowson, Jonathan   2596 1 2009-01-01
1139 Beliavsky, Alexander G   2619 = 2009-01-01
1140 Mas, Hafizulhelmi   2439 1 2009-01-01
1141 Shirov, Alexei   2726 1 2009-01-01
1142 Kramnik, Vladimir   2772 = 2009-01-01
1143 Ivanchuk, Vassily   2786 = 2009-01-01
1144 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 0 2009-01-01
1145 Gelfand, Boris   2719 0 2009-01-01
1146 Socko, Bartosz   2631 = 2009-01-01
1147 Kamsky, Gata   2729 = 2009-01-01
1148 Nepomniachtchi, Ian   2634 = 2008-10-01
1149 Gustafsson, Jan   2603 0 2008-10-01
1150 Kramnik, Vladimir   2788 1 2008-10-01
1151 Mamedyarow, Shakhriyar   2752 = 2008-10-01
1152 Ivanchuk, Vassily   2740 0 2008-10-01
1153 Van Wely, Loek   2676 1 2008-10-01
1154 Leko, Peter   2741 = 2008-10-01
1155 Halkias, Stelios   2579 = 2008-10-01
1156 Sutovsky, Emil   2654 0 2008-10-01
1157 Berkes, Ferenc   2645 1 2008-10-01
1158 Svetushkin, Dmitry   2587 = 2008-10-01
1159 Mastrovasilis, Dimitrios   2563 1 2008-10-01
1160 Ivanisevic, Ivan   2664 = 2008-10-01
1161 Efimenko, Zahar   2670 0 2008-10-01
1162 Georgiev, Kiril   2671 1 2008-10-01
1163 Khenkin, Igor   2655 = 2008-10-01
1164 Predojevic, Borki   2634 1 2008-10-01
1165 Prohaszka, Peter   2470 1 2008-07-01
1166 Kalinitschew, Sergey   2489 1 2008-07-01
1167 Degraeve, Jean-Marc   2546 1 2008-07-01
1168 Kveinys, Aloyzas   2517 1 2008-07-01
1169 Fressinet, Laurent   2654 = 2008-07-01
1170 Kempinski, Robert   2596 1 2008-07-01
1171 Seger, Ruediger   2395 1 2008-07-01
1172 Acs, Peter   2548 1 2008-07-01
1173 Boensch, Uwe   2530 1 2008-07-01
1174 Seel, Christian   2495 = 2008-07-01
1175 Malakhatko, Vadim   2596 = 2008-07-01
1176 Bindrich, Falko   2512 1 2008-07-01
1177 Kuczynski, Robert   2483 1 2008-07-01
1178 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 1 2008-07-01
1179 Almasi, Zoltan   2667 = 2008-07-01
1180 Vallejo Pons, Francisco   2675 1 2008-07-01
1181 Mikhalevski, Victor   2632 = 2008-07-01
1182 Balogh, Csaba   2575 = 2008-07-01
1183 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2684 0 2008-07-01
1184 Almasi, Zoltan   2667 1 2008-07-01
1185 Vallejo Pons, Francisco   2675 0 2008-07-01
1186 Balogh, Csaba   2575 0 2008-07-01
1187 Mikhalevski, Victor   2632 1 2008-07-01
1188 Kritz, Leonid   2609 = 2008-07-01
1189 Gozzoli, Yannick   2509 1 2008-07-01
1190 Wojtaszek, Radoslaw   2625 = 2008-07-01
1191 Miralles, Gilles   2490 1 2008-07-01
1192 Shirinov, Javid Nariman Oglu   2273 1 2008-07-01
1193 Agayev, Nidjat   2290 1 2008-07-01
1194 Nigalidze, Gaioz   2454 0 2008-07-01
1195 Hasanov, Shakhriyar   2273 1 2008-07-01
1196 Guliev, Logman   2434 1 2008-07-01
1197 Abbasov, Farid   2528 0 2008-07-01
1198 Durarbeyli, Vasif   2384 1 2008-07-01
1199 Stefanova, Antoaneta   2538 = 2008-07-01
1200 Rasulov, Vugar   2387 1 2008-07-01
1201 Degraeve, Jean-Marc   2556 = 2008-07-01
1202 Riazantsev, Alexander   2638 = 2008-07-01
1203 Relange, Eloi   2479 1 2008-07-01
1204 Nataf, Igor-Alexandre   2543 = 2008-07-01
1205 Vachier-Lagrave, Maxime   2632 = 2008-07-01
1206 Bacrot, Etienne   2705 = 2008-07-01
1207 Chudinovskikh, Alexander M   2389 1 2008-04-01
1208 Papin, Vasily   2475 1 2008-04-01
1209 Yudin, Sergei   2519 = 2008-04-01
1210 Andriasian, Zaven   2532 = 2008-04-01
1211 Geller, Jakov   2511 = 2008-04-01
1212 Abdulla, Al-Rakib   2506 1 2008-04-01
1213 Yemelin, Vasily   2562 1 2008-04-01
1214 Lastin, Alexander   2604 0 2008-04-01
1215 Rakhmanov, Aleksandr   2524 1 2008-04-01
1216 Brkic, Ante   2558 1 2008-04-01
1217 Jussupow, Artur   2585 = 2008-04-01
1218 Grigoriants, Sergey   2583 0 2008-04-01
1219 Nguyen, Ngoc Truong Son   2551 = 2008-04-01
1220 Frolyanov, Dmitry   2544 = 2008-04-01
1221 Maletin, Pavel   2573 0 2008-04-01
1222 Dyachkov, Sergej   2559 0 2008-04-01
1223 Andriasian, Zaven   2532 = 2008-04-01
1224 Pashikian, Arman   2556 = 2008-04-01